توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان خراسان رضوی

  1 بازدید

  سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان خراسان رضوی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آغاز فرآیند نقل و انتقالات داخل و خارج از استان سال تحصیلی 1400-1399

  آغاز فرآیند نقل و انتقالات داخل و خارج از استان سال تحصیلی 1400-1399

  مشهد(پانا)- رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی از آغاز فرآیند نقل و انتقالات داخل و خارج از استان سال تحصیلی 1400-1399 خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، نبی اله صباغ رئیس اداره امور اداری و تشکیلات این اداره کل در خصوص شرایط و ضوابط انتقال دائم داخل استان گفت: نداشتن تعهد خاصخدمت به منطقه مبدأ و دارا بودن حداقل پنج سال سابقه خدمت تمام وقت در آموزش ‌و پرورش تا تاریخ 99/06/31 به موجب حکم کارگزینی برای مستخدمین رسمی، رسمی آزمایشی و پیمانی از مهمترین شرایط نقل و انتقال دائم داخل استان است.

  وی در زمینه انتقال موقت داخل استان افزود: همکاران رسمی، آزمایشی و پیمانی مشروط به دارا بودن حداقل دو سال سابقه خدمت رسمیدر آموزش و پرورشتا تاریخ 99/06/31 به موجب حکم کارگزینی می توانند در انتقال موقت شرکت نمایند.

  صباغ تصریح کرد: کلیه همکاران متقاضی انتقال، موظف به ثبت در خواست در سامانه profile.medu.ir و تحویل مدارک و مستندات به امور اداری آموزش و پرورش محل خدمت براساس جدول زمان بندی ذیل می باشند.

  رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی خاطرنشان کرد: پذیرش تقاضاهای انصراف از انتقال دائم، در شرایط خاص و در صورت موافقت کارگروه توسعه مدیریت ادارات مبدأ و مقصد، قابل بررسی خواهد بود. در صورت موافقت با انصراف، این افراد تا دو سال حق شرکت در فرآیند نقل و انتقالات را نخواهند داشت.

  وی در بخش دیگری از مطالبش گفت: همکارانی که در سال گذشته به‌ صورت موقت منتقل شده اند، درصورتی که تقاضای تمدید انتقال داشته باشند، مکلف هستند نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه مربوطه و ارائه مدارک و مستندات اقدام نمایند.

  صباغ نداشتن تعهد خاص خدمت به منطقه مبدأ را مهمترین شرط انتقال دائم خارج از استان مطرح کرد.

  رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی در پایان افزود: دارا بودن حداقل دو سال سابقه خدمت آموزشی تمام وقت در آموزش و پرورش تا تاریخ 99/06/31 به موجب حکم کارگزینی برای مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی مهمترین شرط انتقال موقت خارج از استان می باشد.

  قابل ذکر است همکاران محترم متقاضی نقل و انتقالات جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت دستورالعمل نقل و انتقالات داخل و خارج از استان در سال تحصیلی 1400-1399 و ثبت نام به پورتال اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی به آدرس اینترنتی https://edari.razavi.medu.ir مراجعه نمایند.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فتح ابادی 2 ماه قبل
  0

  نقل و انتقال به نیشابور

  فتح ابادی 2 ماه قبل
  -1

  نقل و اناقال به نیشابور

  زهرا داودی 2 ماه قبل
  0

  با سلام من برا نتیجه نقل و انتقالات وارد میشم رمز عبور میخواد ولی بعداز انجام مراحل رمز عبور برام نمیاد.

  چکار کنم.

  ممنون

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید