توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه نوبت دهی تعویض پلاک مشهد

  1 بازدید

  سامانه نوبت دهی تعویض پلاک مشهد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک در خراسان رضوی

  نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک در خراسان رضوی

  به گزارش مشهد فوری، حمیدرضا دهنوی در نشست خبری طرح و برنامه‌های جدید تعویض پلاک وسایل نقلیه اظهار کرد: به دلیل شلوغی و ازدحام در مراکز تعویض پلاک و با وجود اینکه هنوز شهر مشهد در وضعیت قرمز قرار دارد تصمیم گرفتیم تا نوبت‌دهی برای انجام تعویض پلاک به صورت اینترنتی انجام شود که بنابر این تصمیم نوبت‌دهی خدمات شماره‌گذاری از همین امروز 26 شهریور ماه آغاز شد و از شنبه 29 شهریور ماه حضور افراد بدون نوبت‌دهی اینترنتی در مراکز تعویض پلاک ممنوع است.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی اولین مزیت این طرح را الکترونیکی کردن خدمات پلیس دانست و افزود: کاهش مراجعه حضوری به مراکز تعویض پلاک و مدیریت مراجعه افراد در زمان ورود و خروج به مراکز نیز از دیگر مزیت‌های این طرح است.

  وی افزود: اگر بخواهیم مزایای این طرح را کامل کنیم زمان ارائه خدمات را در صورتی که مدارک کامل باشد زیر یکساعت قرار داده ایم و زمان انتظار مردم در صف برای تعویض پلاک حذف خواهد شد.

  دهنوی بیان کرد: شروع طرح نوبت دهی اینترنتی و خدمات شماره گذاری از تاریخ شنبه ۲۹ شهریور ماه خواهد بود و خدمات این طرح، ۱۱ مورد از جمله نقل و انتقال مالکیت، احراز محل سکونت، خودروهای مزایدی، خودروهای وارداتی، صدور کارت شناسایی المثنی، صدور سند مالکیت، فک‌ رهن، پلاک المثنی، اختصاص پلاک مجازی، صدور تاییدیه نقل و انتقال المثنی را شامل می‌شود.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی ادامه داد: همه انواع وسایل نقلیه در این سامانه خدمات رسانی می گردد که از جمله آن خودرو سواری شخصی و خودرو سواری عمومی، وانت شخصی، وانت عمومی، موتور سیکلت، خودروی سنگین و نیمه سنگین و ماشین‌های کشاورزی است.

  وی تاکید کرد: در این سامانه از امروز مرکز تعویض پلاک شهر مقدس مشهد بارگذاری شده است که در مرکز تعویض پلاک شماره ۱ به آدرس بلوار جانباز بلوار شهید ساجدی فقط خودروهای سواری و موتور سیکلت ارائه خواهد شد.

  دهنوی در ادامه گفت: مرکز تعویض پلاک شماره2 به آدرس ابتدای جاده قدیم نیشابور رباط طرق خیابان ابریشم ۵ است که تمامی وسایل نقلیه هم سواری و موتور سیکلت و وانت تاکسی خودرو سنگین و نیمه سنگین و ماشین کشاورزی در مرکز ۲ خدمات خواهد گرفت.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی افزود: سامانه نوبت دهی تعویض پلاک به آدرس nobatdehi.epolice.ir است که در این سامانه تمامی اطلاعات گفته شده وجود دارد.

  وی با تاکید بر اینکه از روز شنبه ۲۹ شهریور با تمام ظرفیت هردو مرکز آماده خدمات رسانی هستند گفت: مراجعین با اخذ نوبت از سامانه در ساعت و تاریخ مقرر شده حضور یابند و چنانچه در تاریخ و زمان مقرر مراجعه نداشته باشند نوبت آنها ابطال و پیامکی در این زمینه برای آنها ارسال خواهد شد و مجدد باید نوبت دهی را برای روزهای آتی انجام بدهند.

  دهنوی با بیان اینکه مرکز شماره یک، به ۷۰۰ تا ۸۰۰ دستگاه و مرکز شماره دو به ۴۰۰ تا ۵۰۰ دستگاه نوبت دهی و خدمات رسانی دارد، گفت: ما در پنج روز آینده هم می‌توانیم نوبت دهی داشته باشیم و اکنون ما در شرایط عادی قرار داریم و تا ساعت ۱۴خدمات رسانی انجام می‌دهیم.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی اشاره کرد: مراجعین در زمان نوبت دهی با نظم و آمادگی بیشتر، در زمان کمتر خدمات بهتری خواهند گرفت و اطلاع رسانی در کیفیت ارائه خدمات تاثیر زیادی دارد.

  وی افزود: مراجعین از همراه داشتن خانواده خودداری کنند و فقط خریدار و فروشنده و یا وکیل قانونی مراجعه کنند هر شخص با کد ملی و شماره پلاک خودرو مدنظر می‌تواند یک نوبت دهی در روز بگیرد.

  دهنوی تاکید کرد: نکته حائز اهمیت دیگر این است که خودروهای مزایده‌ای که بدون پلاک هستند و قرار است خدمات رسانی شوند در سامانه شماره شاسی خودرو را ثبت کنند به جای شماره پلاک با ثبت شماره شاسی نوبت دهی انجام می‌شود.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی به همراه داشتن مدارک مورد نیاز برای تعویض پلاک تاکید کرد و گفت: مدارک مورد نیاز برای خدمات در سایت تعویض پلاک بارگذاری شده است زمان مراجعت به سامانه برای شهر مشهد از روز شنبه ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۴در مرکز شماره یک و دو خواهد بود اما نوبت دهی در سامانه ۲۴ ساعته است.

  وی افزود: وسایل نقلیه سنگین تا ساعت ۱۲نوبت دهی خواهد داشت و اشخاص می‌توانند نوبت دهی را از طریق تلفن همراه با ورود به سامانه که به صورت رایگان است نوبت بگیرند در صورت نداشتن تلفن همراه از طریق مراجعت به کافی نت با توجه به نرخ نامه ای که دارد می‌تواند نوبت دهی را برابر با نرخ نامه انجام دهد.

  دهنوی اظهار کرد: اقداماتی از روز شنبه برای نوبت دهی اینترنتی صورت گرفته است اضافه کردن دو دفتر برای خدمات رسانی بیشتر به ارباب رجوع ، رعایت کامل پروتکل بهداشتی، استفاده اجباری از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی در مقابل دفاتر رعایت می‌شود.
  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی ادامه داد: شماره تلفن نوبت دهی اینترنتی (۳۷۶۷۰۴۱۶) از امروز فعال خواهد شد و در سایت بارگذاری شده است و در ساعات روز که مراکز تعویض پلاک باز است ۲۴ ساعته آمادگی پاسخگویی دارند.

  منبع مطلب : mashhadfori.com

  مدیر محترم سایت mashhadfori.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آغاز نوبت‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در مشهد - ایسنا

  آغاز نوبت‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در مشهد - ایسنا

  حمید رضا دهنوی، امروز ۲۶ شهریور ماه در نشست خبری با موضوع طرح‌ها و برنامه‌های جدید در خصوص تعویض پلاک وسایل نقلیه که در مرکز تعویض پلاک بلوار شهید ساجدی برگزار شد، اظهار کرد: به‌دلیل شلوغی و ازدحام در مراکز تعویض پلاک و با وجود اینکه هنوز شهر مشهد در وضعیت قرمز قرار دارد تصمیم گرفته‌ایم تا نوبت‌دهی برای انجام تعویض پلاک به صورت اینترنتی باشد.

  وی افزود: بنا بر این تصمیم نوبت‌دهی از همین امروز، ۲۶ شهریورماه آغاز می‌شود و از شنبه، ۲۹ شهریور ماه حضور افراد بدون نوبت‌دهی اینترنتی در مراکز تعویض پلاک ممنوع است. افراد در زمان‌ تعیین شده در این مراکز حضور خواهند داشت و از ازدحام جلوگیری خواهد شد.

  رییس پلیس راهور خراسان رضوی بیان کرد: از مزایای این طرح الکترونیکی کردن خدمات پلیس، کاهش مراجعات حضوری، عدم ازدحام و اجتماع و مدیریت مراجعات مردم به مراکز است. مهمترین مزیت این طرح این است که زمان انتظار در صف برای انجام تعویض پلاک حذف خواهد شد و با کامل بودن مدارک ارائه خدمات کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد.

  دهنوی با اشاره به اینکه ارائه خدمات در مراکز تعویض پلاک شامل ۱۱ خدمت خواهد بود، عنوان کرد: این خدمات شامل نقل‌وانتقال مالکیت، احراز محل سکونت، خودروهای مزایده و وارداتی، صدور کارت شناسایی المثنی، صدور سند مالکیت (برگ سبز المثنی)، فک‌رهن، اصلاح مشخصات، پلاک المثنی، اختصاص پلاک مجازی و صدور تائید شده نقل‌وانتقال المثنی که در این سامانه انجام خواهیم شد و برای تمام این خدمات نیاز به نوبت‌دهی اینترنتی است.

  وی عنوان کرد: به وسایل نقلیه‌ای همچون سواری و وانت شخصی و عمومی، موتور سیکلت، خودروی سنگین و نیمه‌سنگین، ماشین‌های کشاورزی خدمات ارائه می‌شود.  ارائه خدمات در دو مرکز صورت می‌گیرد. مرکز تعویض پلاک شماره یک واقع در بلوار ساجدی فقط در رابطه با موتورسیکلت و سواری است. در مرکز شماره دو واقع در ابتدای جاده قدیم نیشابور به تمامی وسایل نقلیه‌ سواری، موتورسیکلت، وانت، خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین و ماشین‌های کشاورزی خدمات ارائه خواهد شد.

  دهنوی ادامه داد: نوبت‌دهی برای انجام تعویض پلاک به صورت ۲۴ ساعته از طریق سایت https://nobatdehi.epolice.ir انجام می‌شود. از امروز این سامانه فعال و در خدمت شهروندان مشهدی است. در این مراکز از روز شنبه، ۲۹شهریور ماه نوبت‌دهی حضوری نخواهیم داشت. در نوبت‌دهی اینترنتی فرد باید راس ساعت نوبت خود در مرکز حضور داشته باشد و تا یک ساعت نوبت او در سیستم محفوظ می‌ماند و بعد از آن نوبت ابطال و به‌صورت پیامکی به او اطلاع‌رسانی خواهد شد. برای نوبت‌دهی خریدار یا فروشنده یک نفر کافی است.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: ارائه خدمات در مراکز از ساعت ۷ صبح تا ۱۴ و برای وسایل نقلیه سنگین از ۷ صبح تا ۱۲ است. برای ارائه بهتر خدمات در هر مرکز دو دفتر اضافه شده است. شماره تلفن ۳۷۶۷۰۴۱۶ به صورت ۲۴ساعته آماده پاسخگویی به شهروندان خواهند بود.

  وی افزود: در مرکز شماره یک، بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ خودرو  و مرکز شماره دو، بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ خودرو به ‌صورت روزانه خدمات دریافت می‌کردند، امید داریم با اجرای این طرح ارائه خدمات به همین میزان ادامه داشته باشد.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  موسسه راهگشا

  نشانی: تهران ، شهرک ژاندارمری، بلوار جانبازان، نبش گلبرگ ساختمان 333

  تلفن (02144223443)

  نمابر (02144223339)

  تلفن گویا(02148010000)

  سامانه پیام کوتاه(1103202000)

  پست الکترونیکی ([email protected])

  منبع مطلب : btnrahgosha.ir

  مدیر محترم سایت btnrahgosha.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی اکبر 3 ماه قبل
  0

  سلام یه نوبت برا تعویض پلاک میخواستم

  ناشناس 7 ماه قبل
  -1

  سلام یه نوبت برای تعویض پلاک میخوام

  فرزاد صیاد 9 ماه قبل
  0

  برای تعویض پلاک خودرو نوبت در خراسان روی .مشهد میخواستم

  0
  اسماعیل گندمچین 5 ماه قبل

  سلام نوبت برای تعویض پلاک

  1
  هادي عسگري شورك 8 ماه قبل

  سلام نوبت براي تعويض پلاك پرايد ميخواستم ممنون

  0
  زهره زینلی 8 ماه قبل

  نوبت میخواستم

  -2
  فرزاد صیاد 9 ماه قبل

  برای تعویض پلاک خودرو جک s5 به شماره پلاک ایران ١٢ -٩۴٧د ٨٧ در شهر مشهد خراسان رضوی نوبت میخواستم .از همکاری شما سپاسگزارم

  یاور 9 ماه قبل
  -1

  نحوه چیدمان مطالب و آدرس در این سایت برای نفراتی که مبتدی هستن قابل درک نیست .لطفا اصلاح شود

  مهدی شیرزاد 10 ماه قبل
  2

  تعویض پلاک خودرو

  ناشناس 11 ماه قبل
  -2

  سلامآیا در زمان تعطیلی تعویض پلاک انجام میشود؟

  صادق اکرمی 11 ماه قبل
  2

  واسه تعویض پلاک خودرو دراستان خراسان رضوی نوبت میخام

  مهدی 1 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید