توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 99-1400

  1 بازدید

  سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 99-1400 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400

  زمان ثبت نام آزمون ورودی نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 همچون سال گذشته در فروردین ماه بوده و کلیه مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 از طریق سایت استعداد های درخشان به نشانی azmoon.medu.ir و یا سامانه همگام مدارس hamgam.medu.ir انجام می پذیرد .

  ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش با عنوان دستورالعمل اجرایی ثبت نام دانش آموزان :

  *** ثبت نام مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه نظری و هنرستان فنی حرفه ای  از روز شنبه 17 خرداد تا روز سه شنبه 27 خرداد از طریق سامانه ثبت ‌نام انجام خواهد شد . تمامی مراحل ثبت نام ، اعلام نتایج آزمون ، درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ آن از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج استان انجام می‌شود . ***

  سایت و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400

  نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان می بایست در بازه زمانی مشخص با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir و یا سامانه hamgam.medu.ir ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را دریافت و پس از اطلاع از شرایط و ضوابط ذکر شده اقدام به تکمیل فرم مربوطه نمایند .

  داوطلبان پس از مراجعه به سایت مذکور در زمان مشخص شده باید ابتدا کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد نمایند پس از ورود به پرتال دانش آموزی خود فرم مربوطه را باید با اطلاعات دانش آموزی تکمیل نموده و در انتها با پرداخت هزینه ثبت نام نمونه دولتی 99-1400 ، ثبت نام خود را نهایی نمایند .

  شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400

  1) از جمله شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 99-1400 داشتن تابعیت ایرانی است که البته دانش آزموان غیر ایرانی نیز با شرایط خاص می توانند در این آزمون ثبت نام و شرکت کنند .

  2) از مهمترین شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می توان به کسب معدل حداقل 17 در نیم سال اول تحصیلی و از شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰ نیز کسب معدل کل سالانه حداقل 17 در پایه نهم اشاره کرد .

  3) پذیرش دانش آموزان در دبیرستان های دوره دوم متوسطه نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ بر اساس محاسبه میانگین 50 درصد معدل کل پایه نهم و 50 درصد امتیاز کل آزمون ورودی انجام می شود .

  4) پذیرش نهایی در مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه برای رشته های تحصیلی ( علوم تجربی ، ریاضی فیزیک و ادبیات و علوم انسانی ) منوط به کسب شرایط احراز رشته مطابق آیین نامه هدایت تحصیلی است . ضمنا تغییر رشته در مدارس دوره دوم متوسطه نمونه دولتی در سال اول پذیرش ممنوع بوده و شرط تغییر رشته در سال بعد نیز کسب کف امتیاز قبولی در رشته ی مورد نظر در آزمون ورودی دبیرستان مقصد و دارا بودن شرایط تغییر رشته تحصیلی می باشد .

  در صورت تمایل برای رفع ابهام یا سوالات خود در خصوص ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 می توانید از طریق برقراری یک تماس تلفنی با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا کمک بگیرید .

  سوالات متداول

  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم همزمان با ثبت نام آزمو تیزهوشان نهم به دهم به صورت هماهنگ انجام می شود در این مقاله به تاریخ دقیق آن اشاره شده است .

  هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت اینترنتی و با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب با مراجعه به سایت مرکز ملی استعداد های درخشان پرداخت می شود که در این مقاله به آن اشاره شده است .

  داوطلبان جهت دریافت دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 باید به سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان مراجعه نمایند که در این مقاله آدرس آن ذکر شده است .

  ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400

  زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 از 17 الی 27 خرداد ماه می باشد . متقاضیان تحصیل در پایه دهم مدارس نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ برای شرکت در آزمون ورودی آن باید ابتدا به سایت ثبت نام نمونه دولتی استان خود مراجعه نموده و با وارد کردن کد ملی و رمز عبور ، اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند که در ادامه می توانید وب سایت ثبت نام نمونه دولتی هر استان را در جدول زیر مشاهده نمایید .

  ***به محض اعلام سایت های ثبت نام هر استان ، جدول بالا به روز رسانی خواهد شد.***

  برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام مدارس نمونه دولتی می توانید عضو کانال تلگرام نمونه دولتی شوید . اگر در مراحل ثبت نام خود دچار سوال یا ابهامی شدید ، می توانید سوالات خود را از مشاورانمرکز مشاوره تحصیلی هیوا بپرسید برای اینکار میتوانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400

  از شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 ، اولا اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه نهم می باشد دوما ثبت نام آزمون نمونه دولتی به معدل دانش آموز بستگی دارد و معدل دانش آموز در نیمسال اول پایه نهم باید بالای 17 باشد . از دیگر شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی می توان به داشتن تابعیت ایرانی دانش آموز اشاره کرد ، البته دانش آموزان غیر ایرانی هم می توانند با شرایط خاص در آزمون نمونه دولتی شرکت کنند . 

  در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ، 50 درصد نمره آزمون و 50 درصد معدل پایه نهم در قبولی دانش آموز تاثیر دارد ، به عنوان مثال اگر معدل دانش آموز 20 باشد نسبت به دانش اموز دیگری که وضعیت مشابهی در آزمون با او دارد ولی معدلش 19 است شانس قبولی بیشتری دارد . برای مطالعه متن کامل شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ کلیک کنید .

  سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400

  سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 فقط از کتاب های درسی پایه و نهم طرح می شود و به صورت تستی و چهارگزینه ای بوده و فقط یکی از گزینه ها پاسخ صحیح می باشد . به ازای هر پاسخ صحیح 3 امتیاز مثبت و به ازای هر پاسخ غلط 1 امتیاز منفی برای داوطلب در نظر گرفته می شود ، در صورتی که داوطلب در یک سوال بیش از یک گزینه را علامت بزند پاسخ آن سوال غلط در نظر گرفته می شود به دلیل داشتن نمره منفی آزمون ، اگر به پاسخ خود مطمئن نیستید هیچکدام از گزینه ها را علامت نزنید . 

  منابع سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400

  سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹-۱۴۰۰ فقط به صورت استعداد تحصیلی بوده و شامل سوالات استعداد تحلیلی یا هوش نخواهد بود . هم چنین سوالات آزمون وروددی نمونه دولتی در سال 99 - 1400 از 80 درصد کتاب های درسی پایه نهم و طبق جدول زیر تعیین می گردد که تعداد سوالات و ضرایب آن به شرح زیر می باشد : 

  آزمون نمونه دولتی نهم به دهم جمعا شامل 100 سوال و 120 دقیقه زمان برای پاسخگویی می باشد . دانش آموزان می توانند علاوه بر کتاب ها درسی از کتاب های کمک درسی برای درک بهتر مفاهیم و متن کتاب های درسی استفاده کنند ، برای کسب اطلاعات بیشتر از منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم کلیک کنید .

  زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400


  آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 در 9 صبح روز جمعه مورخ 20 تیر ماه 99 برگزار خواهد شد . داوطلبان می بایست یک هفته قبل از آزمون و با مراجعه به سایت ثبت نام استانی خود ، کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی را دریافت نمایند . احتمالا زمان اعلام نتایج نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ یک ماه بعد از برگزاری آزمون می باشد . داوطلبان می توانند نتایج خود را به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نامی دریافت کنند . 

  لازم به ذکر است كارت ورود به جلسه ، صرفاً برای دانش آموزانی فعال خواهد شد كه پرداخت خود را به صورت كامل انجام داده و كد رهگيری دريافت نموده باشند .

  در صورتی که قصد ثبت نام در رشته انسانی را دارید ، پیشنهاد می کنیم مقاله ای که در ادامه قرار گرفته است را مطالعه کنید .

  سوالات متداول

  بله . با توجه به اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم دانش آموزان برای ثبت نام در این آزمون باید دارای شرط معدل تعیین شده باشند .

  داوطلبان برای ثبت نام در آزمون نهم به دهم 99 - 1400 باید به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه نموده و اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند .

  این زمان هنوز مشخص نشده است . به محض اعلام زمان دقیق آن در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

  (جهت مشاهده، روی عکس کلیک کنید.)

  به منظور سهولت دسترسی شما همراهان گرامی ایران مشاوره به سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی استان های کشور، لینک مستقیم ورود به هر یک از این سامانه ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

  شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400

  مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

  با توجه به این که ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم به صورت غیر حضوری انجام می شود، بنابراین مدارک خاصی برای ارائه نیاز نیست اما داوطلبان باید برخی از اطلاعات را از مدارک شناسایی و تحصیلی خود استخراج نمایند و در فرم ثبت نام اینترنتی این آزمون درج کنند. این اطلاعات عبارت اند از:

  علاوه بر مدارک ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99 – 1400 فوق، دانش آموزان باید عکس پرسنلی خود را هنگام تکمیل فرم نام نویسی این آزمون بارگذاری نمایند. عکسی که دانش آموز آن را برای بارگذاری در مرحله ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی انتخاب می کند، باید دارای ویژگی های زیر باشد.

  دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400

  تمامی جزئیات مربوط به ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم اعم از زمان و نحوه ثبت نام، شرایط ثبت نام نمونه دولتی ، مدارک مورد نیاز و… در قالب یک دفترچه راهنما منتشر می شوند که داوطلبان می توانند نسخه الکترونیکی آن را از طریق سایت رسمی اداره آموزش و پرورش استان محل سکونت خود دریافت نمایند. چنانچه قصد دارید در مدارس نمونه دولتی پایه دهم هر یک از استان های زیر به تحصیل بپردازید، می توانید دفترچه راهنمای ثبت نام آن را از لینک های موجود در جدول زیر، دریافت نمایید.

  سوالات و منابع مطالعاتی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

  در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم داوطلبان باید به 100 سوال آزمون در مدت 120 دقیقه پاسخ دهند. لازم به ذکر است که سوالات آزمون از کتاب درسی آموزش قرآن و پیام‌های آسمان، فارسی، عربی، مطالعات اجتماعی (جغرافیا، تاریخ، مدنی)، زبان انگلیسی، علوم تجربی و ریاضی پایه نهم سال تحصیلی 98 – 99 طرح می‌شوند.

  دانش آموزان باید در نظر داشته باشند که پذیرش آن ها، بر اساس میانگین نمره کل آزمون ورودی و معدل کتبی ارزشیابی پایانی نوبت دوم پایه نهم به نسبت مساوی (50 درصد نمره آزمون ورودی و 50 درصد معدل کتبی ارزشیابی پایانی نوبت دوم) خواهد بود. البته شرط محاسبه 50 درصد معدل کتبی برای پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی داشتن حداقل معدل کتبی 17 ارزشیابی پایانی نوبت دوم در سال تحصیلی 98 – 99 است. شما عزیزان می توانید برای آشنایی بیشتر با منابع آزمون نمونه دولتی نهم 99 – 1400 بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

  سوالات متداول

  به صورت اینترنتی و از سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هر یک از استان های کشور

  این دو آزمون ارتباطی به یکدیگر نداشته و شما می توانید در هر دوی آن ها ثبت نام نمایید.

  دانش آموزان متقاضی ثبت نام در آزمون ورودی این مدارس ، می توانند از 17 لغایت 27 خرداد ماه 99، با مراجعه به سایت مربوطه، ثبت نام خود را انجام دهند. البته برخی از استان ها مدت زمان مذکور را تا 31 خرداد ماه در نظر گرفته اند.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید