توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سایت دانشگاه علامه طباطبایی ارومیه

  1 بازدید

  سایت دانشگاه علامه طباطبایی ارومیه را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی – وب سایت اطلاع رسانی دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی ارومیه | صدای مشاوران

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی ارومیه | صدای مشاوران

  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی ارومیه در این مقاله بررسی شده است. استان آذربایجان غربی با  ۵۵۰۰ مدرسه و ۶۰۰۰۰۰ نفر دانش آموز ارسال نیاز مبرم به معلمان جدید و نیروی انسانی متخصص برای تربیت و تعلیم این دانش آموزان دارد. استان آذربایجان غربی با دارابودن ۴ دانشگاه فرهنگیان و مرکز تربیت معلم هر سال تعداد بالایی از دانشجویان پذیرفته شده در کنکور سراسری را برای ایفای نقش معلمی در آینده پذیرش می نماید. از آنجاکه دانشگاه فرهنگیان قانون بومی گزینی را در پذیرش دانشجویان خود لحاظ می‌نماید، داوطلبین بومی این استان از شرایط مناسب تری نسبت به سایر داوطلبین برای قبولی برخوردار خواهند بود.

  شهرستان ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی و با جمعیتی نزدیک به ۸۰۰ هزار نفر دهمین شهر پرجمعیت ایران به شمار می رود. کسانی که در این دانشگاه قبول میشوند، از همان ابتدا به استخدام رسمی آموزش و پرورش درآمد و دوران تحصیل جزو سنوات خدمت آنها نیز به حساب می آید. همچنین دارای حقوق ثابت از همان روز ثبت نام و پذیرش در دانشگاه می باشند. دانشجویان پسر نیز از خدمت سربازی معاف خواهند شد. همچنین دانشجویان از بیمه بازنشستگی و سلامت نیز برخوردار می‌شوند.

  دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی ارومیه دارای امکانات رفاهی مناسبی برای دانشجویان می باشد. این دانشگاه دارای امکانتا رفاهی متعددی از جمله خوابگاه، آزمایشگاه، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، کتابخانه و سلف سرویس بوده و در رشته های علوم تربیتی، مشاوره و هدایت تحصیلی، زبان و ادبیات عرب، فیزیک، ریاضی، ادبیات فارسی، الهیات و معارف اسلامی و زیست شناسی می باشد.

  ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی ارومیه

  همانطور که ذکر شد برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی ارومیه شما می بایست در کنکور سراسری شرکت نموده و  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان را برای این دانشگاه انجام دهید. پس از پذیرفته شدن در مصاحبه حضوری شما می توانید در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوید.

  داوطلبان می بایست پیش از تصمیم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان ارومیه مرکز علامه طباطبایی، از دارا بود شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در این دانشگاه کسب اطمینان نمایید.

  شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان ارومیه به صورت عمومی شامل موارد زیر است.

  دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی ارومیه

  شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  شرایط اختصاصی ورود به دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبین شامل موارد زیر می باشد. لازم است داوطلبان در صورت دارا بودن همه این شرایط اقدام به انتخاب رشته نمایند.

  سایت اینترنتی دانشگاه فرهنگیان ارومیه مرکز علامه طباطبایی به نشانی ata.cfu.ac.ir در دسترس داوطلبان می باشد. شما می توانید تمامی اطلاعیه های مربوط به دانشگاه فرهنگیان ارومیه مرکز علامه طباطبایی را در این پایگاه اینترنتی مشاهده نمایید.

  بومی بودن داوطلبان دانشگاه فرهنگیان

  بـومی بـودن داوطلبان در ارومیه یا تحت شرایط خاصی استان های همجوار برای پذیرش در این دانشگاه ضروری است.
  ملاک‌های بومی ‌بودن داوطلبـان در هر یک از کد‌ رشته محل‌ها به شرح زیر است.

  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ارومیه

  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ارومیه مرکز علامه طباطبایی مهمترین کار پس از آزمون سراسری برای ورود به این مجموعه می باشد. همانطور که ذکر شد و دانشگاه فرهنگیان برای تامین کادر انسانی خود از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجویان می کند.  انتخاب رشته کنکور سراسری معمولا اواخر مرداد ماه انجام شده و داوطلبان می بایست اقدام به انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان نمایند.
  لازم است داوطلبانی که میخواهند در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شوند  این دانشگاه و رشته مورد نظر را در انتخاب اول خود قرار داده زیرا اگر در انتخاب های بعدی باشند و داوطلب در رشته های اولیه  قبول شود ، دیگر به مصاحبه جهت ورود به دانشگاه فرهنگیان دعوت نخواهد شد.

  زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان ارومیه بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری به صورت اطلاعیه در سایت اینترنتی این دانشگاه به نشانی ata.cfu.ac.ir اعلام شده و داوطلبین می بایست فرایند ثبت نام خود زمانبندی دقیق مراحل آن را را مطابق با اطلاعیه های سازمان سنجش و سایت رسمی دانشگاه فرهنگیان ارومیه انجام دهند. همچنین برای کسب اطلاعات دقیق می‌توانید هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب به صورت تلفنی با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را از مشاورین سایت صدای مشاور آن کسب نمایید.

  مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان ارومیه پردیس علامه طباطبایی

  مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان ارومیه پردیس علامه طباطبایی به شرح ذیل می باشد. پذیرفته شدگان با در دست داشتن مدارک زیر، در زمان مقرر به دانشگاه فرهنگیان ارومیه به آدرس:  ارومیه – انتهای بلوار ۱۷ شهریور – خیابان پرورش – مرکز آموزش عالی علامه طباطبایی مراجعه نمایند.

  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ارومیه پردیس علامه طباطبایی

  مراحل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ارومیه پردیس علامه طباطبایی شامل موارد زیر است.

  نکات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان ارومیه

  نکات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان ارومیه به شرح زیر می باشد.

  مصاحبه دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی ارومیه

  تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  چنانچه در یک سال تحصیلی به هر دلیلی از جمله قبول شدن تعداد افراد لازم در مصاحبه حضوری یا عدم انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ارومیه توسط داوطلبین ، این دانشگاه اقدام به تکمیل ظرفیت های خالی در دانشگاه می نماید.  در صورتی که دانشگاه ها لازم ببینند اطلاعیه هایی را در این خصوص منتشر می‌نمایند. بر این اساس داوطلبینی که واجد شرایط ثبت نام در این دانشگاه باشند و نمره نهایی بالاتر از ۶۵۰۰ کسب نموده باشند می توانند در بهمن ماه هر سال نسبت به ثبت‌نام و تکمیل انتخاب رشته (حداکثر ۲۰ کد رشته محل) اقدام نمایند.

   قابل ذکر است تمامی شرایط این دانشجویان مشابه دانشجویان عادی میباشد. شرایط و قوانین ثبت نام برای دانشجویان تکمیل ظرفیت هیچ تفاوتی با سایرین نمی کند. برای اطلاع دقیق تر از جزئیات تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می توانید لینک مقاله زیر را مشاهده نمایید.

  تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  در پایان اگر هر گونه سوال یا ابهامی در مورد ثبت نام دانشگاه فرهنگیان ارومیه پردیس علامه طباطبایی در ذهن شما وجود داشت می‌توانید هر روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و با مشاورین سایت صدای مشاوران ارتباط برقرار کنید.

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ورودی های علامه طباطبایی ارومیه

  بعد از مدت ها دوباره دارم اینجا رو آپدیت میکنم

  دیگه دانشگاه تموم شد و فقط سه واحد مونده و انشاا... اونم یه هفته میگذرونیم و فارغ التحصیل میشیم.

  تو این 4 سال خیلی چیزا تغییر کرده و باعث شده که بزرگتر بشیم.

  امیدوارم خاطره هاتون براتون شیرین بوده باشه و در آینده با یادآوریشون لبخند رو لباتون بیاد.

  آرزو میکنم که مهر 95 با مهربانی و صلابت در کلاس های درسی حضور داشته باشید.

  بیاید به هم قول بدیم که جهانی نو برای کودکانمون بسازیم...

  اگه این مدت رفتارم باعث رنجش کسی شده لطفا منو ببخشه و حلالم کنید...

  والسلام...

  با تشکر

  شبنم ع (ورودی 91 دانشگاه فرهنگیان، پردیس علامه طباطبایی ارومیه)

  منبع مطلب : allametabatabaii91.blogfa.com

  مدیر محترم سایت allametabatabaii91.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  اوین : خوب.من یکی از علاقه مندان دانشگاه فرهنگیان هستم ان شاءالله امسال میام😊

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  شهرزاد 1 ماه قبل
  0

  من برای کارشناسی میخوام بیام دانشگاه طباطبایی و رشتم معماری داخلی هست هر کسی که میدونه میشه راهنمایی کنه معماری داخلی هست یا نه اگه نیست از رشته فنی حرفه ای چه رشته ای رو میتونیم برداریم ممنون میشم راهنمایی کنین.

  شکیلا احمدی 1 سال قبل
  0

  سلام من شکیلا احمدی هستم ی دختر 14 ساله نهم

  ارزوم و رویام قبول شدن تو دانشگاه علامه طبا طبایی ارومیه هس.

  شبنم جونم ن میشناسمت ن میدونم ک تو کجای این ارومیه هستی امااینو بهت بگم ک تا عمر داری خدارو شکر کن ک معام شدی

  ....من ارزو و روبامهرسیدن ب معلمی. و برا رسیدن بهش می جنگم و میجنگم با سختیا.

  این مطلبو نوشتم و امیدوارم دفعه ی بعدی ک تو این سایت میام دانشجو فرهنگیان باشم....

  یا علی......

  اوین 1 سال قبل
  4

  خوب.من یکی از علاقه مندان دانشگاه فرهنگیان هستم ان شاءالله امسال میام😊

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید