توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سایت رسمی ایران خودرو برای ثبت نام ماشین

  1 بازدید

  سایت رسمی ایران خودرو برای ثبت نام ماشین را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آخرین شرایط فروش ایران خودرو خرداد 99 | bama

  آخرین شرایط فروش ایران خودرو خرداد 99 | bama

  مرحله جدید پیش فروش ایران خودرو، از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 18 خردادماه آغاز شده و ثبت نام ایران خودرو تا ساعت 24 روز سه شنبه 20 خردادماه نیز ادامه دارد. در این طرح فروش ایران خودرو، این شرکت قرار است 45 هزار دستگاه از 12 محصول خود را پیش فروش کند.

  »» بخشنامه پیش فروش ایران خودرو - ویژه 18 الی 20 خرداد (PDF) ««

  طبق بخشنامه فوق، خریداران نهایی پیش فروش ایران خودرو، بعد از اتمام مهلت 3 روزه ثبت نام، بصورت قرعه کشی مشخص خواهند شد.

  فرآیند ثبت نام پیش فروش ایران خودرو

  - مرحله اول: متقاضی، با وارد نمودن کد کاربری و کلمه عبور دریافت شده در مرحله قبل، می تواند به صفحه ثبت نام خودرو وارد و خودرو مورد نظر خود را انتخاب می کند.

  - مرحله دوم: پس از پایان 3 روزه مهلت ثبت نام در طرح پیش فروش ایران خودرو، در صورت بیشتر بودن متقاضیان از ظرفیت بخشنامه، حداکثر ظرف 3 روز فرآیند قرعه کشی انجام و اعلام اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی صورت می پذیرد.

  - مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

  - مرحله چهارم: پس از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی ایران خودرو، متقاضی باید ظرف 3 روز کاری، پیش پرداخت اولیه خودرو را (که در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد) از طریق سایت اینترنتی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir واریز نماید. عدم واریز پیش پرداخت وجه خودرو از سوی متقاضی به منزله انصراف از ثبت نام تلقی می گردد و شرکت هیچگونه مسئولیتی برای تحویل خودرو نخواهد داشت.

  مرحله پنجم: تحویل خودرو براساس اولویت بندی تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو و به تفکیک خودرو انتخاب شده توسط مشتری، انجام خواهد شد.

  شرایط عمومی پیش فروش ایران خودرو

  1- قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

  2- پس از اعلام اسامی، انتخاب شدگان مبلغ پیش پرداخت هر خودرو را از درگاه ایران خودرو واریز می نمایند و الباقی وجه خودروها در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه های قانونی تعیین و دریافت می گردد.

  3- قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود.

  4- در هیچ مرحله ای از ثبت نام نیازی به ارائه چک از سوی مشتری نخواهد بود.

  5- متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره کارت بانکی و شماره حساب مربوط به خود را معرفی نماید و از همان کارت برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده، باید به نام خود متقاضی باشد.

  6- حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا باید 36 باشد.

  7- به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو در کل بخشنامه های فروش ایران خودرو و سایپا تعلق می گیرد.

  8- حداقل سن متقاضی 18 سال تمام و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) است.

  9- شرکت در ثبت نام ایران خودرو برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

  10- متقاضیان شرکت در ثبت نام ایران خودرو چنانچه دارای پلاک انتظامی فعال (به نام خود) باشند، امکان شرکت در سایر طرح های پیش فروش یک ساله ایران خودرو را نخواهند داشت.

  11- انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

  12- گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل و در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی ایران خودرو، کارکرد حداقل 1000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

  13- کد نمایندگی ایران خودرو که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم توسط متقاضی انتخاب می گردد، باید با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

  14- هر متقاضی می تواند فقط از طریق یکی از خودرو سازان (ایران خودرو یا سایپا) در طرح پیش فروش خودرو شرکت نماید و اگر پس از پایان مهلت طرح مشخص گردد که از طریق هر دو خودرو ساز اقدام نموده است، اقدام ایشان در ایران خودرو کان لم یکن تلقی می گردد.

  15- انتخاب شدگان در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو، امکان شرکت در طرح پیش فروش یک ساله را نخواهند داشت.

  16-در این بخشنامه امکان صلح وجود ندارد.

  17- در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی، در تطبیق با شرایط عمومی فوق الذکر، در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

  18- ضمنا کسانیکه داری پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهی نامه باشند و در این طرح ثبت نام نمایند، تا 3 سال امکان ثبت نام در کلیه طرح های فروش در قالب بخشنامه های پیش فروش ایران خودرو یا فروش فوق العاده ایران خودرو را نخواهند داشت.

  شرایط اختصاصی پیش فروش ایران خودرو

  1- متقاضیان شرکت در طرح پیش فروش ایران خودرو، برای انتخاب خودرو از میان خودروهای قابل عرضه می توانند در مهلت ثبت نام به سایت فروش ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir مراجعه و نسبت به انتخاب خودروی مورد نظر خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است شرکت در این طرح صرفا از طریق آدرس فوق امکان پذیر است و در صورت استفاده از سایر سایتها عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

  2- اولویت تحویل خودرو به مشتریان بر اساس نتایج قرعه کشی و ضوابط ابلاغی از سوی کمیته خودرو خواهد بود.

  3- انتخاب رنگ خودرو توسط مشتری، همزمان با اعلام رنگهای قابل عرضه در زمان تحویل، طی دعوتنامه صادره خواهد بود.

  4- نوع و شرایط خودروهای قابل ارائه در این طرح در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد گردید.

  مرحله اول قرعه کشی ایران خودرو

  مرحله جدید فروش اینترنتی ایران خودرو ویژه طرح فروش ایران خودرو به مناسبت ایام عید فطر و سالروز آزادسازی خرمشهر، از روز چهارشنبه، 7 خردادماه، آغاز شده و ثبت نام از خریداران برای شرکت در قرعه کشی نیز تا 14 خردادماه ادامه خواهد داشت. روز شنبه، 17 خردادماه، نیز قرعه کشی انجام و برندگان نهایی مشخص خواهد شند. همچنین با دستور وزارت صمت، بخشنامه ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو، بصورت زیر اصلاح شده است:

  1- شرط «گرفتن چک» برای شرکت در قرعه کشی، حذف شده است.

  2- شرط «پرداخت 50% قیمت خودرو» برای شرکت در قرعه کشی، حذف شده است.

  3- شرط «محرومیت 2 ساله درصورت عدم واریز وجه توسط برنده قرعه کشی» حذف شده است. بنابراین برندگان قرعه کشی حتی اگر واریز وجه را انجام ندهند، دچار محرومیت‌ها یا مشکلات قانونی، نمی شوند.


  بخشنامه فروش ویژه قرعه کشی ایران خودرو (PDF)

  متمم بخشنامه فروش ویژه قرعه کشی ایران خودرو (PDF)

  طبق بخشنامه فوق، در طرح فروش بصورت قرعه کشی، مشتریان ایران خودرو، امکان ثبت نام برای مدل های زیر را دارند:

  ایران خودرو قرار است در مدت زمان فروش ویژه قرعه کشی که به مدت یک هفته (تا 14 خردادماه) برگزار می شود، حدود 15 هزار دستگاه از انواع محصولاتش را به فروش برساند.

  شما می توانید از لینک زیر، همه شرایط و قوانین لازم برای شرکت در قرعه‌کشی ایران خودرو را مطالعه کنید: 

  »» راهنمای ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو ««

  طرح تبدیل ایران خودرو ویژه خرداد

  طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو از روز دوشنبه، 12 خردادماه، در نمایندگی های این شرکت فعال شده و ثبت نام از مشتریان نیز تا پایان ماه جاری یا تا زمان تکمیل ظرفیت، ادامه خواهد داشت.

  طرح تبدیل ایران خودرو - ویژه خرداد (PDF)

  طبق بخشنامه فوق، این طرح تبدیل مختص تعهدات پیش فروشی است که دعوتنامه آنها منقضی شده است.‌

  آخرین قیمت ایران خودرو

  در جدول زیر، آخرین قیمت محصولات ایران خودرو در سال 99 را بصورت قیمت کارخانه و قیمت نمایندگی، مشاهده می کنید:

  1- قیمت های فوق، برحسب میلیون تومان است.

  2- در قیمت های کارخانه، هزینه های جانبی مانند شماره گذاری، مالیات، بیمه و ... لحاظ نشده است.

  3- قیمت کارخانه ای سال 98، قیمتی است که توسط سازمان حمایت در 30 بهمن 97 ابلاغ و برای سال 98 تعیین شده است.

  4- قیمت کارخانه ای سال 99، قیمتی است که توسط شورای رقابت در بهار 99 ابلاغ و برای سال 99 تعیین شده است.

  5- قیمت مصوب فروش، قیمت نهایی فروش خودرو به مشتری است.

  الزامی شدن نصب پلاک در نمایندگی

  ایران خودرو طی ابلاغیه جدیدی که در تاریخ 29 اردیبهشت 99 منتشر کرده، از نمایندگی هایش خواسته تا از تحویل خودروی بدون پلاک به مشتریان، اکیدا خودداری کنند. همچنین خرید و فروش خودروهای پلاک دار نیز در نمایندگی های ایران خودرو، ممنوع شده است. 

  »» بخشنامه الزامی شدن نصب پلاک ««

  قوانین جدید ایران خودرو برای نمایندگی هایش، در راستای ساماندهی بازار خودرو و بدستور پلیس راهور اتخاذ شده است.  

  ثبت نام در سایت ایران خودرو

  سیستم جدید احراز هویت مشتریان در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو از روز دوشنبه، 15 اردیبهشت ماه 99، اجرایی شده است. ایران خودرو با بهره گیری از سامانه امتا، می خواهد مشکلات ناشی از ثبت اطلاعات شخصی اشتباه توسط خریداران را به حداقل برساند. به همین دلیل نیز تغییراتی در نحوه ورود و ثبت نام مشتریان در سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir بوجود آمده، که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

  1- ابتدا به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید. به قسمت «ورود کاربر» بروید و در صفحه جدید، گزینه «ثبت نام یا تنظیم رمز» را مطابق تصویر زیر، انتخاب کنید.

  2- مطابق تصویر زیر، به درگاه کاربری سامانه امتا، منتقل میشوید. حالا باید شماره موبایل‌ را وارد کرده و گزینه «ادامه» را کلیک کنید. توجه داشته باشید که این شماره موبایل، باید «متعلق به مشتری» باشد چراکه در غیر اینصورت، احراز اطلاعات فردی، امکان پذیر نیست.

  3- مطابق تصویر زیر، به صفحه ثبت نام منتقل میشوید. در این حالت، مجددا شماره موبایل مشتری و کد امنیتی نشان داده شده را وارد و سپس گزینه «ادامه» را کلیک کنید.

  4- کد احراز امتا به شماره موبایل ثبت شده، پیامک میشود. مطابق تصویر زیر، بعد از وارد کردن کد احراز امتا و همچنین وارد کردن «کد ملی» و «تاریخ تولد»، گزینه «ثبت و تایید» را کلیک کنید.

  5- مطابق تصویر زیر، صفحه جدیدی برای شما نشان داده میشود. در اینجا باید گزینه «اعطای مجوز ورود یکپارچه» را انتخاب کنید.

  6- مجددا به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو منتقل میشوید. در اینجا باید اطلاعات شخصی‌تان را تکمیل کنید. توجه داشته باشید که واردکردن تمامی موارد ستاره دار (*) الزامی است.

  7- پس از تکمیل فرم فوق، کد اعتبارسنجی به شماره مشتری، پیامک میشود. این کد را در قسمت مربوطه وارد کرده تا مطابق تصویر زیر، به صفحه «ثبت نهایی اطلاعات» منتقل شوید. اطلاعات نشان داده شده را یکبار دیگر چک کنید و اگر ایرادی در آن وجود نداشت، کد امنیتی را وارد کرده و گزینه «ثبت نهایی درخواست» را کلیک کنید. حالا مراحل ثبت نام شما، تکمیل شده و به پایان میرسد. 

  در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص موارد اشاره شده، میتوانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

  قیمت روز محصولات ایران خودرو

  خرید و فروش محصولات ایران خودرو

  قوانین ویژه برای ثبت نام ایران خودرو

  1- دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو، از الزامات ثبت نام است. و در غیر اینصورت، امکان ثبت نام وجود ندارد.

  2- ثبت نام مشتریان فقط بصورت اینترنتی و از نشانی esale.ikco.ir امکان پذیر است.

  3- ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، تنها یک دستگاه است.

  4- ثبت نام فقط برای افراد بالای 18 سال، مجاز است.

  5- داشتن گواهینامه رانندگی در زمان تحویل مدارک به نمایندگی، الزامی است.

  6- امکان ثبت نام برای مشتری دوم نمایندگی، وجود ندارد.

  7- مشتریانی که در « 36 ماه گذشته » در شرکت های ایران خودرو و سایپا، ثبت نام کرده اند یا خودرویی تحویل گرفته اند، مجاز به ثبت نام نیستند.

  8- در صورت تکمیل ظرفیت فروش، ایران خودرو مجاز به توقف ثبت نام از مشتریان است.

  9- جهت واریز مبالغ بالای 50 میلیون تومان، مشتریان پس از دریافت ردیف قرارداد، باید به قسمت « میزکار مشتری » در سایت فروش ایران خودرو مراجعه کرده و حداکثر تا پایان وقت اداری 2 روز کاری، برای واریز مابه التفاوت بیش از 50 میلیون تومان اقدام کند. در غیراینصورت، قرارداد لغو شده و مبلغ پرداختی مشتری نیز حداکثر تا 20 روز، برگردانده میشود.

  10- در قراردادهای پیش فروش، قیمت نهایی خودرو، در زمان تحویل مشخص میشود. همچنین مبلغ مابه التفاوت نیز در زمان صدور دعوتنامه و براساس «قیمت مصوب شرکت در زمان تحویل» و «محاسبه سود مشارکت» و «سایر هزینه های قانونی» در زمان ارسال دعوتنامه، به مشتری اطلاع رسانی میشود.

  قوانین عمومی برای ثبت نام مشتریان

  1- در زمان ثبت نام در نمایندگی، باید متن قرارداد و پیوست قرارداد، توسط مشتری روئیت و مطالعه شود.

  2- « کد کلاس » و « رنگ خودرو »، براساس شرایط تولید ایران خودرو، قابل تغییر است.

  3- پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام ایران خودرو و همچنین تمایل خریدار، امکان «تمدید موعد تحویل» وجود دارد.

  4- ارائه مدارک احراز سکونت، کد ملی، کد پستی، ادرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت، شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبت نام، الزامی است.

  5- در صورت ارائه آدرس اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد. بنابراین همه تبعات ناشی از این اشتباه، برعهده مشتری است.

  6- مشتری باید تعهد دهد که مشخصات اعلامی او با مشخصات شناسنامه ای یکسان است. در صورت بروز اشتباه، ثبت نام لغو شده و کلیه مسولیت های ناشی از آن، برعهده مشتری خواهد بود.

  7- در صورت تشخیص ثبت نام مغایر با قوانین ایران خودرو، قرارداد ثبت نام بصورت یک طرفه از سوی ایران خودرو لغو شده و وجه پرداختی مشتری نیز حداکثر تا 20 روز، برگردانده می شود.

  8- در صورتیکه براساس الزامات قانونی، تجهیزاتی از روی خودرو «نصب» یا «حذف» یا «تعویض» شوند، دعوتنامه نیز براساس خودرو تغییریافته، صادر میشود.

  9- اگر پس از امضای قرارداد توسط مشتری، ایران خودرو ملزم به نصب تجهیزاتی اضافی در خودرو شود، با رعایت قوانین حمایت از حقوق مصرف کنندگان، مشتری باید هزینه تجهیزات اضافی را پرداخت کند.

  10- انتخاب کارت طلایی بصورت « اختیاری » بوده و در زمان ارسال دعوتنامه و با پرداخت هزینه، امکان پذیر است.

  11- کلیه خودروهای عرضه شده در قرارداد فروش، دارای بیمه شخص ثالث (براساس زمان تحویل خودرو) هستند.

  12- کلیه پیامک های ایران خودرو، فقط از سرشماره 300096440 به مشتریان ارسال میشود.

  مشخصات انواع پژو پارس ایران خودرو

  مشخصات انواع سمند ایران خودرو

  سود مشارکت ایران خودرو

  سود مشارکت در پیش فروش های ایران خودرو، حداکثر تا پایان قرارداد (زمان تحویل خودرو) محاسبه میشود. اما در صورت عدم تکمیل وجه توسط مشتری، سود مشارکت تا پایان زمان انقضای دعوتنامه محاسبه میشود.

  سود انصراف ایران خودرو

  1- سود انصراف از یکماه پس از تاریخ ثبت نام، شروع شده و بصورت روزشمار و مطابق جدول پیوست قرارداد ایران خودرو، محاسبه میشود.

  2- سود انصراف، حداکثر تا پایان قرارداد (زمان تحویل خودرو)، یا تا زمان انقضای دعوتنامه (در صورت عدم تکمیل وجه توسط مشتری) یا تا تاریخ اعلام انصراف توسط مشتری، محاسبه میشود.

  3- سود انصراف، حداکثر تا 20 روز پس از تاریخ درخواست، پرداخت میشود.

  سود تاخیر ایران خودرو

  1- در صورت تاخیر در تحویل از جانب ایران خوردو، سود تاخیر متناسب با مبلغ پرداختی مشتری تعیین میشود. بنابراین سود تاخیر فقط برای «قراردادهای تکمیل وجه شده» است. 

  2- سود تاخیر بصورت روزشمار (12 درصد سالیانه) بوده و از زمان تحویل درج شده در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به مشتری محاسبه میشود.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات، به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید.  

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام دوسال ثبت نام می کنم ولی خبری نیست فکر کنم الکی

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  ماشین پژو ۲۰۷ دعوت نامه کی ارسال میکنید تحویل بهمن ۹۹

  مهدی 3 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید