توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سایت همگام پایه هفتم آزمون های مشاوره ای

  1 بازدید

  سایت همگام پایه هفتم آزمون های مشاوره ای را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ورود به صفحه اصلی سایت سامانه همگام مدارس www.hamgam.medu.ir

  ورود به صفحه اصلی سایت سامانه همگام مدارس www.hamgam.medu.ir

   برای ورودمستقیم به سایت اصلی همگام اینجا کلیک کنید

  پاسخ به سوالات مکرر (دباره تمدید آزمون هدایت تحصیلی)

  با سلام و احترام خدمت دانش آموزان و کاربران گرامی که برای آزمون هدایت تحصیلی سوال داشتند

  منبع مطلب : apahkam.ir

  مدیر محترم سایت apahkam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سایت همگام پایه هفتم www.hamgam.medu.ir

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  نحوه ورود دانش آموزان پایه هفتم به سایت همگام

  دانش آموزان پایه هفتم متوسطه اول برای استفاده از امکاناتی چون شرکت در آزمون های مشاوره ای هدایت تحصیلی یا دریافت ارزشیابی تحصیلی ماهانه خود باید عضو سامانه همگام دانش آموزی شوند .

  برای عضویت در این سامانه دانش آموزان هفتم متوسطه اول حتما باید علاوه بر کد ملی ، رمز عبور همگام نیز داشته باشند تا بتوانند ثبت نام خود را تکمیل کرده و وارد سامانه همگام شوند .

  برای دریافت رمز عبور همگام دانش آموزان حتما باید توسط مدیر مدرسه خود درسامانه سناد دانش آموزی عضو شده و ثبت نام آن ها تکمیل شده باشد . دانش آموزان برای دریافت این رمز عبور حتما باید به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کرده و یا با مدیر مدرسه تماس بگیرند ،  چرا که رمز همگام تنها  توسط مدیران مدارس قابل دریافت می باشد .

  جهت راهنمایی بیشتر دانش آموزان پایه هفتم برای عضویت در سامانه همگام مدارس در این قسمت تمامی مراحل عضویت در این سامانه را به صورت راهنمای تصویری شرح داده و بررسی می نماییم .

   راهنمای تصویری عضویت در سامانه همگام هفتم

   ابتدا آدرس اینترنتی سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir را در قسمت آدرس مرورگر وارد کرده و وارد سامانه شوید .

   در صفحه باز شده گزینه ورود را جهت عضویت در سایت همگام انتخاب نمایید .

   سپس در قسمت های خواسته شده نام کاربری و رمز عبور همگام دریافتی از مدرسه خود را وارد نمایید .

   در صورت تایید اطلاعات وارد شده و انتخاب گزینه ورود در انتهای این بخش عضویت دانش آموز در سامانه همگام هفتم تکمیل خواهد شد  .

  امکانات موجود در سایت همگام برای دانش آموزان پایه هفتم

  دانش آموزان کلاس هفتمی پس از تکمیل مراحل ثبت نام خود در سامانه همگام و عضویت در این سامانه می توانند از تمامی بخش های موجود در سایت همگام پایه تحصیلی هفتم و متوسطه اول استفاده نمایند .

  مواردی چون فعالیت های های پژوهشی ، شرکت در جشنواره ها و آزمون های دانش آموزی ، تکالیف درسی و سایر موارد مشابه از جمله امکاناتی هستند که در سامانه همگام برای دانش آموزان کلاس هفتم قابل استفاده و در دسترس می باشند .

  برای اطلاع از سایر بخش های سایت همگام کلاس هفتم و جزئیات آن ها در این قسمت به بررسی هر یک از گزینه های موجود مرتبط با پایه هفتم در سامانه همگام مدارس به صورت مختصر و ساده می پردازیم .

   معرفی بخش های مختلف سامانه همگام هفتم

   داشبورد اصلی :

  داشبورد اصلی سامانه همگام پایه هفتم در برگیرنده تمامی گزینه های موجود در این سامانه می باشد ، درواقع این قسمت بخشی است که امکانات سامانه همگام در آن دسته بندی شده اند .

   پرسش و پاسخ آنلاین :

  در برخی موارد که دانش آموزان در زمینه های درسی و تحصیلی خود دچار پرسش یا مشکلی می شوند می توانند از طریق این گزینه در سایت همگام پرسش خود را با معلم مربوطه درمیان گذاشته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند .

   ثبت نام اوقات فراغت :

  در ایام تعطیلات تابستان و یا موارد مشابه دیگر برخی از مدارس و مراکز آموزشی ، برنامه های آموزشی و پرورشی مختلفی را برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در نظر می گیرند . دانش آموزان علاقه مند به شرکت در این برنامه ها می توانند از طریق این گزینه در برنامه های فراغتی ذکر شده ثبت نام نمایند .

   شرکت در انتخابات :

  انتخابات شورای دانش آموزی هر ساله در تمامی مدارس سراسر کشور برگزار می گردد . دانش آموزان کلاس هفتم می توانند از طریق مراجعه به این قسمت از سامانه همگام کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب کرده و رای دهند .

   آزمون آنلاین :

  برخی از معلمان برای یادگیری بهتر مباحث درسی دانش آموزان ، اقدام به برگزاری آزمون های آنلاین و مجازی می نمایند . دانش آموزان کلاس هفتم می توانند با مراجعه به این قسمت در این آزمون ها شرکت نمایند .

   انضباطی و تشویقی :

  بخش انضباطی برای اطلاع از وضعیت پیشرفت و یا افت دانش آموزان در نظر گرفته شده است . دانش آموزان پایه هفتم و والدین آن ها می توانند با مراجعه به این قسمت از سامانه ازمیزان پیشرفت ها و موارد انضباطی مربوطه مطلع شوند .

   محتوای الکترونیک :

  این گزینه شامل بخشی با عنوان بانک محتوای الکترونیک می باشد که دانش آموزان هفتم می توانند برای دسترسی به مطالب آموزشی و افزایش میزان یادگیری خود به این بخش از سامانه همگام مراجعه نمایند .

   فرم ساز :

  گزینه فرم ساز مربوط به طراحی فرم های تحصیلی مختلف بوده که دانش آموزان می توانند در صورت لزوم برای دریافت فرم های تحصیلی مورد نظر خود به این قسمت مراجعه نمایند .

   هدایت تحصیلی :

  گزینه مربوط به فرآیند هدایت تحصیلی مختص دانش آموزان پایه نهم بوده و تمامی موارد مرتبط با آن برای این پایه تحصیلی انجام می گیرد اما با  این وجود دانش آموزان کلاس هفتم به این بخش از سامانه دسترسی دارند تا در صورت دلخواه با مشاهده آزمون های مشاوره ای هدایت تحصیلی در سایت همگام ، خود را برای شرکت در این آزمون ها آماده کنند .

  برنامه کلاسی دانش آموزان :

   این قسمت سامانه همگام هفتم برای نمایش برنامه های درسی و کلاسی دانش آموزان که توسط معلمان و مدیران طراحی می شود در نظر گرفته شده است . دانش آموزان با مراجعه به بخش برنامه کلاسی دانش آموزان در سامانه همگام ، می توانند از برنامه هفتگی کلاس های درسی خود مطلع شوند .

   کارنامه :

  گزینه کارنامه سامانه همگام هفتم بخشی است که دانش آموزان می توانند از طریق مراجعه به آن کارنامه تحصیلی خود را به صورت هفتگی ، ماهانه و نهایی دریافت نمایند .

   فعالیت های پژوهشی :

  این گزینه شامل چهار بخش اصلی ثبت ایده ها ، خلاقیت ها و دستاورد ها ، ثبت اختراعات ، ثبت ابتکارات و ثبت پژوهش می باشد . دانش آموزان پایه هفتمی که علاقه مند به مطالعات و فعالیت های پژوهشی هستند با مراجعه به این گزینه همگام می توانند ایده ها و نو آوری های خود در زمینه های مختلف را ثبت نمایند . 

   جشنواره ها و مسابقات :

  بخش  جشنواره ها و مسابقات سامانه همگام مربوط به جشنواره های دانش آموزی و بین مدارس می باشد ، که دانش آموزان علاقه مند به شرکت در این مسابقات می توانند به این قسمت از سایت همگام هفتم مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند .

   تکالیف :

  تکالیف درسی در نظر گرفته شده توسط معلمان تمامی دروس پایه هفتم در این بخش از سامانه همگام مدارس قابل مشاهده و دریافت می باشد .

   سامانه نماد :

  گزینه سامانه نماد در سایت همگام پایه هفتم مربوط به مدیریت روانی و رفتاری دانش آموزان پایه های تحصیلی مختلف است . این گزینه شامل دو بخش مکاتبات و محتوای آموزشی بوده و والدین ، معلمان و حتی دانش آموزان می توانند در رابطه با موارد آموزشی و مشاوره ای آموزش ها و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند .

   جشنواره جوان خوارزمی :

  دانش آموزان مخترع و مبتکر پایه هفتم که علاقه مند به شرکت در مسابقات خوارزمی دانش آموزی هستند می توانند با در نظر گرفتن شرایط کافی ، به این بخش از سایت همگام مراجعه کرده و در این جشنواره دانش آموزی شرکت نمایند .

   آموزش مهارت های کار آفرینی :

  علاقه مندان به یادگیری مهارت های فنی و کار آفرینی با مراجعه به این بخش و ثبت نام در دوره های آموزشی آن می توانند از آموزش ها و مهارت های در نظر گرفته شده برای دانش آموزان مقطع متوسطه اول بهره مند شوند .

   المپیاد پژوهشی :

  دانش آموزان پژوهشگر و خلاق در پایه هفتم متوسطه اول می توانند با ثبت نام در این بخش و ارائه جزئیات طرح پژوهشی خود در قسمت مربوطه در المپیاد های پژوهشی دانش آموزان شرکت نمایند .

   جشنواره خلاقیت ، نوآوری و کار آفرینی :

  دانش آموزانی که ایده های نو و خلاقانه ای در زمینه های مختلف دارند ، با مراجعه به این بخش و ثبت نام در آن می توانند با ایده ها و نو آوری های دانش آموزان دیگر آشنا شده و همچنین به رقابت با آنان بپردازند .

   بیمه دانش آموزی :

  کارت بیمه دانش آموزی محصلین پایه هفتم از طریق مراجعه به این بخش از سامانه همگام قابل دریافت بوده و همچنین دانش آموزان پایه هفتم و والدین آن ها می توانند از طریق مراجعه به این قسمت ، فرم شماره ۵ بیمه حوادث دانش آموزی را نیز دریافت کرده و تکمیل نمایند .

  دانش آموزان پایه هفتم برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به سامانه همگام هفتم می توانند عضو کانال تلگرامی مدارس هیوا شده و یا صفحه اینستاگرام مدارس هیوا را دنبال نمایند . همچنین در صورت داشتن هر گونه پرسش در رابطه با سامانه همگام پایه هفتم می توانید راهنمایی های لازم را از طریق تماس با خدمات مشاوره تحصیلی هیوا از مشاورین این مرکز دریافت نمایید .

  سوالات متداول

  ✔️ بله طبق موارد عنوان شده در مقاله فوق این امکان در سایت همگام هفتم برای دانش آموزان ایجاد شده است که بتوانند از طریق این سامانه در المپیاد های دانش آموزی ثبت نام نمایند .

  ✔️ تمامی مراحل مربوط به عضویت در سامانه همگام دانش آموزی هفتم در این مقاله به صورت راهنمای تصویری ارائه شده است .

  ✔️ جزئیات دریافت کارنامه ماهانه دانش آموزان پایه هفتم در سامانه همگام مدارس هفتم در این مقاله به صورت تصویری عنوان شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه ورود به سایت همگام

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  نحوه ورود به سامانه همگام

  به منظور راهنمایی کارببران سامانه دانش آموزی همگام و همچنین رفع ابهامات و پرسش های آنان در خصوص ورود به سامانه همگام و عضویت در این سامانه در این قسمت به شرح مراحل ورود به سایت همگام مدارس ، به ترتیب مراحل می پردازیم :

   نحوه ورود به سامانه همگام 

   ابتدا آدرس اینترنتی سامانه همگام مدارس به نشانی  hamgam.medu.ir را در قسمت آدرس مرورگر وارد کنید .

  سپس کد ملی خود را در جایگاه نام کاربری و رمز عبور دریافتی از مدرسه خود را به عنوان رمز عبور همگام در محل مورد نظر ثبت نمایید .

   در نهایت پس از ثبت و تایید اطلاعات خواسته شده ، پرتال اینترنتی سامان همگام مدارس شوید .

   در صورتی که معلمان و یا کارکنان سازمان آموزش و پرورش مایل به عضویت در این سامانه باشند می توانند با دریافت کد تاییدی به عنوان رمز عبور همگام سامانه ، از سوی کارشناس فناوری آموزش پرورش منطقه و یا استان ، متناسب با نقش و مسئولیت خود ، وارد سامانه همگام مدارس شده و در این سامانه عضو شوند.

  راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه همگام

  با توجه به اهمیت بالای بخش و گزینه های طراحی شده در سایت همگام مدارس و آشنایی بهتر و دقیق تر کاربران علاقه مند به عضویت در این سامانه در این بخش از مقاله مراحل ورود به سامانه همگام مدارس را به صورت راهنمایی تصویری عنوان کرده و جزئیات آن را بررسی می نماییم :

   راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه همگام 

   داوطلبان برای مراجعه به سایت همگام باید ابتدا در مرورگر خود ( کروم و یا فایرفاکس و ... ) آدرس hamgam.medu.irرا جستجو نمایند .

   سپس از بین لینک های نمایش داده شده روی لینک " همگام - آموزش پرورش " کلیک کنید .

  در این مرحله بر روی گزینه ورود کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به عضویت در سامانه همگام مدارس شوید .

   در مرحله بعد نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و سپس گزینه ورود را انتخاب کنید .

   برای دریافت رمز ورود به سایت همگام ابتدا لازم است به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه نموده و رمز عبور خود را از مدیر مدرسه دریافت نمایید . لازم به ذکر است که رمز عبور همان رمز همگام است .

   پس از اتمام مراحل عضویت خود با صفحه فوق در سامانه همگام مدارس روبرو خواهید شد :

  نحوه شرکت در آزمون های مشاوره ای سایت همگام

  آزمون های مشاوره ای تعریف شده در سامانه همگام مدارس آزمون های مربوط به استعدادیابی تحصیلی دانش آموزان همچنین آزمون های فرآیند هدایت تحصیلی می شود . دانش آموزان و سایر افراد مرتبط با هدایت تحصیلی پایه نهم متوسطه اول به منظور دسترسی و تکمیل فرم ها و پرسشنامه های مربوط به این فرآیند می توانند به این بخش از سامانه همگام دانش آموزی مراجعه کرده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل و ثبت نمایند .

  به منظور راهنمایی بهتر کاربران سامانه همگام مدارس در این بخش از مقاله تمامی مراحل مربوط به نحوه شرکت در این آزمون ها را مرحله به مرحله و به صورت راهنمای تصویری شرح داده و بررسی می کنیم :

   نحوه شرکت در آزمون های مشاوره ای سایت همگام 

   ابتدا پس از ورود به داشبورد اصلی ، کافیست روی گزینه ای که در شکل زیر نشان داده شده است کلیک نمایید . 

   در این قسمت کافیست روی گزینه آزمون خود آزمایی که در شکل زیر نشان داده شده است ، کلیک نمایید و سوالاتی که در این قسمت آمده را پاسخ دهید . 

   پس از تایید نهایی سوالات ، روی داشبورد اصلی تاییدیه نهایی مانند شکل زیر نمایش داده می شود . 

   در صورت ایجاد هر گونه سوال درباره نحوه ورود به سایت همگام مدارس و یا شرکت در آزمون های مشاوره ای می توانید با مشاوران با تجربه مرکز مشاوره تحصیلی هیوا از طریق خدمات مشاوره تلفنی مرکز هیوا ، ارتباط برقرار کنید و برای اطلاع از همه اخبار مربوط به سامانه همگام مدارس می توانید در کانال تلگرامی مدارس هیوا عضو باشید و یا پیج اینستاگرام مدارس هیوا را دنبال کنید . 

  سوالات متداول

  ✔️ خیر . مسئولان مدارس و کارمندان آموزش و پرورش نیز می توانند از این سامانه استفاده نمایند .

  ✔️ بله . مقاضیان آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان می توانند با مراجعه به پرتال دانش آموزی سامانه همگام اقدام به ثبت نام نمایند .

  ✔️ برای ورود به پرتال فردی خود باید ابتدا کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد نمایید .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  اسرا قایدی 23 ساعت قبل
  1

  ازمون مشاوره ای سایت همگام هفتم

  زينت 6 روز قبل
  0

  همگام

  ایناز 6 روز قبل
  0

  آزمون سلامت

  0
  سوما بهرامی یپیچاقچی 3 روز قبل

  آزمون مشاوره ای

  سعیده کردی 8 روز قبل
  0

  شروع همگام

  سعیده کردی 8 روز قبل
  0

  همگام

  سعیده کردی 8 روز قبل
  0

  همگام

  سعیده کردی 8 روز قبل
  0

  همگام

  اسرین فرجی 12 روز قبل
  0

  nyBvi

  اسرین فرجی 12 روز قبل
  0

  eBac

  محسن آزادی 20 روز قبل
  -1

  هر سوالی بود

  بنیامین گوری 27 روز قبل
  -1

  اا

  نرگس عباسی 29 روز قبل
  -1

  آزمون آنلاین

  نرگس عباسی 29 روز قبل
  0

  آزمون

  نرگس 1 سال قبل
  0

  اصلا هیچی توووش نبود که کمک کنه هرچی هم داشت خودمان معلمان بهمون گفته بودند

  0
  نرگس عباسی 29 روز قبل

  بله به ما گفتن تو سایت همگام وارد شویم و بعد آزمون رو بنویسیم

  موسی الرضا بامری 1 سال قبل
  -2

  ازمون های مشاوره ای پایه هفتم

  0
  اسرین فرجی 12 روز قبل

  زیبا

  محدثه خردمند 1 سال قبل
  0

  ازمون مشاوره ای پایه هفتم

  0
  سمیرا 21 روز قبل

  امتحان

  محدثه خردمند 1 سال قبل
  0

  ازمون های مشاوره ای

  زهرا خاکشور 1 سال قبل
  1

  کارنامه

  محمدطاهاشهبازیان 1 سال قبل
  0

  آزمون مشاوره ای پایه هفتم

  0
  نیلوفر صالحی 22 روز قبل

  mvhdbK

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  آزمون های مشاوره ای

  0
  آسنا خزلی اخلاص 23 روز قبل

  شروع همگا

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید