توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سریال برای عشقم جان میدهم قسمت آخر دوبله فارسی

  1 بازدید

  سریال برای عشقم جان میدهم قسمت آخر دوبله فارسی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سریال برای عشقم جان میدهم | داستان قسمت آخر و عکس بازیگران سریال هندی

  سریال برای عشقم جان میدهم | داستان قسمت آخر و عکس بازیگران سریال هندی

  سریال برای عشق جان میدهم Ishq Mein Marjawan سریال هندی در ژانر جنایی عاشقانه است که سال 2017 از شبکه کالر تی وی پخش شد. کوشل زاوری کارگردان این سریال است. آرجون بیجانی، راب سینگ نای کاشیاپ ،نایا شارما بازیگران این سریال هستند.این سریال در ۳۸۲ قسمت تولید شده است.

  سریال برای عشقم جان میدهم

  داستان درمورد زندگی دختری به نام آروهی است که همراه خانواده‌اش در شیملا زندگی می‌کند که عشق زندگی‌اش دیپ با انگیزه‌ای پنهان وارد زندگی او می‌شود. این سریال داستان بسیار پیچیده‌ای از عشق و جنایت دارد و تا جایی که سریال نمایش داده شده شرح موضوع آن را پیش روی‌تان می‌گذاریم:

  خلاصه داستان سریال هندی برای عشقم جان می دهم

  داستان از اینجا شروع می‌شود که یک زن که قاتلی زنجیره‌ای است زن دیگری را که به شریک عشقی او نزدیک شده بود به قتل می‌رساند. دیپ رایچند (آرجون بیجلانی) مردی ۵۰ ساله و بسیار ثروتمند است. او عاشق دختری به نام آروهی (عالیشا پنوار) می‌شود اما آروهی عاشق فرد دیگری به ناو ویشال است. ویشال به دلایلی می‌میرد و درنهایت آروهی با دیپ رایچند ازدواج می‌کند. پس از مدتی معلوم می‌شود که آروهی شباهت عجیبی به تارا رایچند (نیار شرما)، همان قاتل زنجیره‌ای دارد و هدف دیپ از ازدواج با آروهی این بوده که او را به عنوان قاتل معرفی کند.
  با گذشت زمان آروهی عاشق دیپ می‌شود. تارا شک می‌کند و متوجه می‌شود که دیپ هم عاشق آروهی شده است اما دیپ این موضوع را انکار می‌کند. دیپ عمدا سعی می‌کند کاری کند که آروهی بیشتر به او علاقه‌مند شود و این مسئله باعث عصبانیت تارا می‌شود. درنهایت آروهی و تارا مقابل هم قرار می‌گیرند و تارا تصمیم می‌گیرد که آروهی را بکشد. وقتی آروی در حال فرار است تارا و دیپ را می‌بیند که علاقه و ارتباط‌شان را به آروهی اعتراف می‌کنند. قلب آروهی از این حقیقت می‌شکند و تصمیم به انتقام می‌گیرد.
  دیپ که متوجه می‌شود آروهی حقیقت آنها را فهمیده او را شکنجه می‌دهد. آروهی روی یک کارت حافظه همه مکالماتی که نشان می‌داد دیپ و تینا مجرم هستند ضبط کرده بود اما دیپ آن کارت حافظه را از بین می‌برد و نهایتا آروهی به ۱۵ سال حبس محکوم می‌شود.

  ۲ سال بعد
  آروهی آزاد می‌شود و متوجه می‌شود که دیپ در بمبئی زندگی می‌کند. تنها هدف آروهی نابود کردن دیپ است و به همین خاطر در قالب یک خدمتکار به خانه او می‌رود. مایا که ظاهرا وانمود می‌کند مادر دیپ است، خاله تارا است. پریتوی مباشر دیپ است و سوناندا یا همان “روما” مادر تارا است. دیپ یک بچه یتیم بود که تارا عاشق او شد و خانواده تارا متوجه شدند که دیپ می‌تواند مانع تارا در به قتل رساندن دیگران شود. روما با دیپ مثل پسر خودش رفتار می‌کند. آروهی تصمیم می‌گیرد از دیپ و همه شرکایش انتقام بگیرد. او با تهدید کردن و حق السکوت گرفتن از تارا کارش را آغاز می‌کند و درنهایت دیپ را می‌کشد.
  داستان کمی به عقب‌تر برمی‌گردد آروهی متوجه می‌شود که ویرات (آبیناو کوهلی)، نیکو را کشته بود و دیپ دیوانه‌وار عاشق نیکو بوده است و دربرابر رایچند‌ها از او محافظت می‌کرده است. دیپ درحالیکه کاملا مجروح شده برمی‌گردد. دیپ متوجه می‌شود دختری که در خانه رایچندها کار می‌کند همان آروهی است اما از آنجایی که عاشق او شده سکوت می‌کند. دیپ کاری می‌کند که پلیس فکر کند تارا همان آروهی است و تا تارا را دستگیر کنند.
  پسری به نام دنی مانچاندانا وارد داستان می‌شود و به تارا در راستای دستیابی به اهدافش کمک می‌کند. روما متوجه می‌شود آن که در زندان است تارا است و از آروهی می‌خواهد که تارا را آزاد کند. پریتوی طی یک حادثه درحالیکه می‌خواسته تارا را از دست آروهی نجات بدهد کشته می‌شود. دیپ متوجه می‌شود که دنی عاشق آروهی شده به همین خاطر با آروهی ازدواج می‌کند تا حسادت دنی را برانگیزاند. دنی متوجه می‌شود که مادر دیپ، توسط فرد دیگری به جز دیپ به قتل رسیده است. روما دنی را می‌کشد و تارا هم روما را زمانی که می‌خواست آروهی را بکشد به قتل می‌رسد. و حالا دیپ و آروهی تصمیم می‌گیرند با هم ازدواج کنند.

  ۳ ماه بعد
  آروهی در محلی ناشناخته به سر‌می‌برد و نمی‌داند چه اتفاقاتی افتاده است. او به خانه دیپ برمی‌گردد و دیپ و تارا را در کنار هم می‌بیند. او می‌خواهد دیپ را قانع کند که او آروهی است. وقتی آروهی به خودش در آینه نگاه می‌کند چهره دیگری را می‌بیند و در تعجب است که چطور چهره او تغییر کرده است. او فکر می‌کند تارا این کار را کرده و متوجه می‌شود که از دیپ سه ماهه باردار است.
  در بیمارستان آروهی دکتری را می‌بیند که چهره او را تغییر داده است. دیپ ۱۰ کرور به آن پزشک داده تا چهره آروهی را تغییر دهد و او را به کشور دیگری بفرستد. آروهی از این کارهای دیپ گیج و مبهوت است. آروهی متوجه می‌شود چهره فردی که به او داده شده چهره آنجلی (دوست دختر ویرات) است. آنجلی دختر ثروتمندی بوده که در یک تصادف کشته می‌شود. وقتی ویرات آروهی را می‌بیند فکر می‌کند او آنجلی است و به او پیشنهاد ازدواج می‌دهد. آروهی به این شرط پیشنهاد او را می‌پذیرد که به عمارت رایچندها بروند.
  تارا به عنوان آروهی زندگی می‌کند. دیپ می‌داند که آنجلی همان آروهی است. آروهی متوجه می‌شود که آنجلی در آن تصادف نمرده و در بیمارستان در کما به سر می‌برد. تارا و ویرات که متوجه می‌شوند همسرانشان به آنها خیانت کرده‌اند با یکدیگر همدست می‌شوند. تارا متوجه می‌شود که آنجلی همان آروهی است و به همین خاطر تارا و ویرات خیلی سعی می‌کنند که او را بکشند. آروهی متوجه می‌شود که پدر و مادرش زنده هستند و ویرات آنها را گروگان گرفته است. مادر دیپ هم زنده است و آروهی او را گروگان گرفته است. دیپ هم می‌فهمد که مالک همان ویرات است و پدر و مادر آروهی را از دست او نجات می‌دهد. همچنین ویرات متوجه بارداری آروهی می‌شود و تصمیم می‌گیرد به دور از تارا و ویرات، با آروهی و بچه‌شان زندگی امن و آرامی را در پیش بگیرند اما ویرات و تارا که متوجه نیت و افکار دیپ شده‌‌اند بیش از پیش سعی در نابود کردن آروهی دارند. دیپ و آروهی برای اینکه از دست ویرات و تارا خالص شوند نقشه‌ای می‌کشند که در آن ظاهرا دیپ می‌میرد. طبق نقشه آروهی با تارا طرح دوستی می‌ریزد و با او همدست شده و به سمت دیپ شلیک می‌کند اما باز هم نقشه آنها برای ویرات و تارا رو می‌شود و عهد می‌کنند که آروهی و بچه‌اش را بکشند. آروهی دچار سوتفاهم شده و فکر می‌کند دیپ او را نمی‌خواهد و فقط بچه را می‌خواهد و شروع به گریه کردن می‌کند. دیپ سعی می‌کند موضوع را برای او توضیح دهد و شخصیت واقعی‌اش را برای او فاش کند اما آروهی حاضر نمی‌شود به حرف‌های او گوش بدهد. در همین حال تارا آروهی را روی صخره ایستاده بود به پاین پرت می‌کند و آروهی فکر می‌کند دیپ این کار را کرده است. دیپ شوکه شده و تصور می‌کند آروهی و بچه‌اش را از دست داده است و می‌خواهد پایین بپرد تا او هم بمیرد. اما قبل از اینکه قدم بردارد نجات داده می‌شود. مردی به نام آبیمانیو(شعیب ابراهیم) هم آروهی را نجات می‌دهد اما متاسفانه بچه‌اش را از دست داده و قسم می‌خورد که از دیپ انتقام بگیرد. آروهی که می‌داند دیپ هنرهای رزمی کار کرده، برای مقابله با او هنرهای رزمی را زیر نظر آبیمانیو آمورزش می‌بیند تا به لحاظ جسمی و روحی قوی‌تر از قبل شود.
  از طرفی دیگر مادر دیپ از خواب بیدار می‌شود و می‌بیند که مدتی قبل آروهی به او حمله کرده است و تارا او را نجات داده است. دیپ از حرکت آروهی شوکه شده است و سعی دارد آروهی را پیدا کند و علت این رفتار را جویا شود.
  دیپ به دنبال آروهی آمده اما آبیمانیو سد راه او می‌شود. در شب جشن «دوسهرا» آروهی که ماسک برصورت دارد به دیپ مبارزه می‌کند و آبیمانیو او را نجات می‌دهد و همین موضوع باعث می‌شود که دیپ او را بادیگارد خود کند، آروهی حتی تارا را هم به زمین می‌زند. در روز «کرواچوت» آروهی و آبیمانیو خیلی سعی می‌کنند دیپ را بکشند اما هر بار به در بسته می‌خورند. ویرات به کمک تارا اموال و شرکت دیپ را مالکیت خود درمی‌آورند. دیپ برشکست می‌شود و قادر نیست وام بانک را پرداخت کند. پلیس برای دستگیری او اقدام می‌کند اما دیپ فرار می‌کند و به آروهی می گوید که تا شش ساعت آینده بی گناهی خود را به اثبات می‌رساند و ورق را برمی‌گرداند. او طی همین زمان بی گناهی خود را ثابت کرده و اموالش را از ویرات پس می‌گیرد. آروهی با یک سری سند سازی دیپ را متهم به قتل می‌کند و او را به زندان می‌اندازد اما نهایتا متوجه می‌شود که تارا و ویرات و آبیمانیو با هم همدست بوده‌اند و دیپ بی گناه است و به کمک می‌کند که از زندان فرار کند. اما آنها همراه تارا و ویرات و آبیمانیو به دست آقای ایکس گیر می‌افتند…

  نیا شرما بازیگر نقش آروهی در سریال هندی برای عشق جان می دهم

  نیا شرما بازیگر شناخته شده عرصه تلویزیون هند متولد ۱۷ سپتامبر سال ۱۹۹۰ میلادی است. او فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۲۰۱۰ آغاز کرد. او با بازی در نقش «انوم در سریال « Agnipariksha» به شهرت رسید. شرما در بیش از ۱۰ سریال ایفای نقش کرده است. این بازیگر ۲۹ ساله، در حال حاضر سریال عاشقانه جنایی «برای عشق جان می‌دهم» با بازی او در نقش «آروهی» در حال نمایش از شبکه کالرز تی‌وی است. نمایش این سریال از اواخر سال ۲۰۱۷ آغاز شده و تاکنون ادامه دارد.شرما در سال ۲۰۱۷ از سوی یک نشریه انگلیسی به عنوان دومین زن خوش‌اندام آسیایی در میان ۵۰ نفر برتر انتخاب شد. در سال ۲۰۱۶ در این لیست رتبه سوم را داشت.
  نیا شرما در دهلی به دنیا آمده و بزرگ شده و فارغ التحصیل رشته ارتباطات است. نام اصلی او نیها شرما است اما از آنجایی‌که فکر می‌کند نیها نامی متداول است برای خاص‌تر بودن اسمش آن را به «نیا» تغییر دارد. او فرزند کوچک خانواده است و یک برادر بزرگتر از خود دارد. رابطه بسیار دوستانه و صمیمی‌ای با مادرش دارد.

  خلاصه داستان قسمت آخر سریال هندی برای عشقم جان می دهم + اسامی بازیگران

  خلاصه داستان قسمت آخر سریال هندی برای عشقم جان می دهم + اسامی بازیگران

  مترجم: سمیرا فیض آبادی مجله اینترنتی کولاک

  «برای عشق جان می‌دهم» (Ishq Mein Marjawan)، یک سریال جنایی عاشقانه تلویزیونی هندی است که نمایش آن از ۲۰ سپتامبر سال ۲۰۱۷ از شبکه کالرز تی وی آغاز شده است. کوشل زاوری کارگردان این سریال است. آرجون بیجلانی، عالیشا پنوار و نیا شرما بازیگران اصلی سریال هستند.

  داستان درمورد زندگی دختری به نام آروهی است که همراه خانواده‌اش در شیملا زندگی می‌کند که عشق زندگی‌اش دیپ با انگیزه‌ای پنهان وارد زندگی او می‌شود. این سریال داستان بسیار پیچیده‌ای از عشق و جنایت دارد و تا جایی که سریال نمایش داده شده شرح موضوع آن را پیش روی‌تان می‌گذاریم:

  خلاصه داستان سریال هندی برای عشقم جان می دهم

  داستان از اینجا شروع می‌شود که یک زن که قاتلی زنجیره‌ای است زن دیگری را که به شریک عشقی او نزدیک شده بود به قتل می‌رساند. دیپ رایچند (آرجون بیجلانی) مردی ۵۰ ساله و بسیار ثروتمند است. او عاشق دختری به نام آروهی (عالیشا پنوار) می‌شود اما آروهی عاشق فرد دیگری به ناو ویشال است. ویشال به دلایلی می‌میرد و درنهایت آروهی با دیپ رایچند ازدواج می‌کند. پس از مدتی معلوم می‌شود که آروهی شباهت عجیبی به تارا رایچند (نیار شرما)، همان قاتل زنجیره‌ای دارد و هدف دیپ از ازدواج با آروهی این بوده که او را به عنوان قاتل معرفی کند.
  با گذشت زمان آروهی عاشق دیپ می‌شود. تارا شک می‌کند و متوجه می‌شود که دیپ هم عاشق آروهی شده است اما دیپ این موضوع را انکار می‌کند. دیپ عمدا سعی می‌کند کاری کند که آروهی بیشتر به او علاقه‌مند شود و این مسئله باعث عصبانیت تارا می‌شود. درنهایت آروهی و تارا مقابل هم قرار می‌گیرند و تارا تصمیم می‌گیرد که آروهی را بکشد. وقتی آروی در حال فرار است تارا و دیپ را می‌بیند که علاقه و ارتباط‌شان را به آروهی اعتراف می‌کنند. قلب آروهی از این حقیقت می‌شکند و تصمیم به انتقام می‌گیرد.
  دیپ که متوجه می‌شود آروهی حقیقت آنها را فهمیده او را شکنجه می‌دهد. آروهی روی یک کارت حافظه همه مکالماتی که نشان می‌داد دیپ و تینا مجرم هستند ضبط کرده بود اما دیپ آن کارت حافظه را از بین می‌برد و نهایتا آروهی به ۱۵ سال حبس محکوم می‌شود.

  ۲ سال بعد
  آروهی آزاد می‌شود و متوجه می‌شود که دیپ در بمبئی زندگی می‌کند. تنها هدف آروهی نابود کردن دیپ است و به همین خاطر در قالب یک خدمتکار به خانه او می‌رود. مایا که ظاهرا وانمود می‌کند مادر دیپ است، خاله تارا است. پریتوی مباشر دیپ است و سوناندا یا همان “روما” مادر تارا است. دیپ یک بچه یتیم بود که تارا عاشق او شد و خانواده تارا متوجه شدند که دیپ می‌تواند مانع تارا در به قتل رساندن دیگران شود. روما با دیپ مثل پسر خودش رفتار می‌کند. آروهی تصمیم می‌گیرد از دیپ و همه شرکایش انتقام بگیرد. او با تهدید کردن و حق السکوت گرفتن از تارا کارش را آغاز می‌کند و درنهایت دیپ را می‌کشد.
  داستان کمی به عقب‌تر برمی‌گردد آروهی متوجه می‌شود که ویرات (آبیناو کوهلی)، نیکو را کشته بود و دیپ دیوانه‌وار عاشق نیکو بوده است و دربرابر رایچند‌ها از او محافظت می‌کرده است. دیپ درحالیکه کاملا مجروح شده برمی‌گردد. دیپ متوجه می‌شود دختری که در خانه رایچندها کار می‌کند همان آروهی است اما از آنجایی که عاشق او شده سکوت می‌کند. دیپ کاری می‌کند که پلیس فکر کند تارا همان آروهی است و تا تارا را دستگیر کنند.
  پسری به نام دنی مانچاندانا وارد داستان می‌شود و به تارا در راستای دستیابی به اهدافش کمک می‌کند. روما متوجه می‌شود آن که در زندان است تارا است و از آروهی می‌خواهد که تارا را آزاد کند. پریتوی طی یک حادثه درحالیکه می‌خواسته تارا را از دست آروهی نجات بدهد کشته می‌شود. دیپ متوجه می‌شود که دنی عاشق آروهی شده به همین خاطر با آروهی ازدواج می‌کند تا حسادت دنی را برانگیزاند. دنی متوجه می‌شود که مادر دیپ، توسط فرد دیگری به جز دیپ به قتل رسیده است. روما دنی را می‌کشد و تارا هم روما را زمانی که می‌خواست آروهی را بکشد به قتل می‌رسد. و حالا دیپ و آروهی تصمیم می‌گیرند با هم ازدواج کنند.

  ۳ ماه بعد
  آروهی در محلی ناشناخته به سر‌می‌برد و نمی‌داند چه اتفاقاتی افتاده است. او به خانه دیپ برمی‌گردد و دیپ و تارا را در کنار هم می‌بیند. او می‌خواهد دیپ را قانع کند که او آروهی است. وقتی آروهی به خودش در آینه نگاه می‌کند چهره دیگری را می‌بیند و در تعجب است که چطور چهره او تغییر کرده است. او فکر می‌کند تارا این کار را کرده و متوجه می‌شود که از دیپ سه ماهه باردار است.
  در بیمارستان آروهی دکتری را می‌بیند که چهره او را تغییر داده است. دیپ ۱۰ کرور به آن پزشک داده تا چهره آروهی را تغییر دهد و او را به کشور دیگری بفرستد. آروهی از این کارهای دیپ گیج و مبهوت است. آروهی متوجه می‌شود چهره فردی که به او داده شده چهره آنجلی (دوست دختر ویرات) است. آنجلی دختر ثروتمندی بوده که در یک تصادف کشته می‌شود. وقتی ویرات آروهی را می‌بیند فکر می‌کند او آنجلی است و به او پیشنهاد ازدواج می‌دهد. آروهی به این شرط پیشنهاد او را می‌پذیرد که به عمارت رایچندها بروند.
  تارا به عنوان آروهی زندگی می‌کند. دیپ می‌داند که آنجلی همان آروهی است. آروهی متوجه می‌شود که آنجلی در آن تصادف نمرده و در بیمارستان در کما به سر می‌برد. تارا و ویرات که متوجه می‌شوند همسرانشان به آنها خیانت کرده‌اند با یکدیگر همدست می‌شوند. تارا متوجه می‌شود که آنجلی همان آروهی است و به همین خاطر تارا و ویرات خیلی سعی می‌کنند که او را بکشند. آروهی متوجه می‌شود که پدر و مادرش زنده هستند و ویرات آنها را گروگان گرفته است. مادر دیپ هم زنده است و آروهی او را گروگان گرفته است. دیپ هم می‌فهمد که مالک همان ویرات است و پدر و مادر آروهی را از دست او نجات می‌دهد. همچنین ویرات متوجه بارداری آروهی می‌شود و تصمیم می‌گیرد به دور از تارا و ویرات، با آروهی و بچه‌شان زندگی امن و آرامی را در پیش بگیرند اما ویرات و تارا که متوجه نیت و افکار دیپ شده‌‌اند بیش از پیش سعی در نابود کردن آروهی دارند. دیپ و آروهی برای اینکه از دست ویرات و تارا خالص شوند نقشه‌ای می‌کشند که در آن ظاهرا دیپ می‌میرد. طبق نقشه آروهی با تارا طرح دوستی می‌ریزد و با او همدست شده و به سمت دیپ شلیک می‌کند اما باز هم نقشه آنها برای ویرات و تارا رو می‌شود و عهد می‌کنند که آروهی و بچه‌اش را بکشند. آروهی دچار سوتفاهم شده و فکر می‌کند دیپ او را نمی‌خواهد و فقط بچه را می‌خواهد و شروع به گریه کردن می‌کند. دیپ سعی می‌کند موضوع را برای او توضیح دهد و شخصیت واقعی‌اش را برای او فاش کند اما آروهی حاضر نمی‌شود به حرف‌های او گوش بدهد. در همین حال تارا آروهی را روی صخره ایستاده بود به پاین پرت می‌کند و آروهی فکر می‌کند دیپ این کار را کرده است. دیپ شوکه شده و تصور می‌کند آروهی و بچه‌اش را از دست داده است و می‌خواهد پایین بپرد تا او هم بمیرد. اما قبل از اینکه قدم بردارد نجات داده می‌شود. مردی به نام آبیمانیو(شعیب ابراهیم) هم آروهی را نجات می‌دهد اما متاسفانه بچه‌اش را از دست داده و قسم می‌خورد که از دیپ انتقام بگیرد. آروهی که می‌داند دیپ هنرهای رزمی کار کرده، برای مقابله با او هنرهای رزمی را زیر نظر آبیمانیو آمورزش می‌بیند تا به لحاظ جسمی و روحی قوی‌تر از قبل شود.
  از طرفی دیگر مادر دیپ از خواب بیدار می‌شود و می‌بیند که مدتی قبل آروهی به او حمله کرده است و تارا او را نجات داده است. دیپ از حرکت آروهی شوکه شده است و سعی دارد آروهی را پیدا کند و علت این رفتار را جویا شود.
  دیپ به دنبال آروهی آمده اما آبیمانیو سد راه او می‌شود. در شب جشن «دوسهرا» آروهی که ماسک برصورت دارد به دیپ مبارزه می‌کند و آبیمانیو او را نجات می‌دهد و همین موضوع باعث می‌شود که دیپ او را بادیگارد خود کند، آروهی حتی تارا را هم به زمین می‌زند. در روز «کرواچوت» آروهی و آبیمانیو خیلی سعی می‌کنند دیپ را بکشند اما هر بار به در بسته می‌خورند. ویرات به کمک تارا اموال و شرکت دیپ را مالکیت خود درمی‌آورند. دیپ برشکست می‌شود و قادر نیست وام بانک را پرداخت کند. پلیس برای دستگیری او اقدام می‌کند اما دیپ فرار می‌کند و به آروهی می گوید که تا شش ساعت آینده بی گناهی خود را به اثبات می‌رساند و ورق را برمی‌گرداند. او طی همین زمان بی گناهی خود را ثابت کرده و اموالش را از ویرات پس می‌گیرد. آروهی با یک سری سند سازی دیپ را متهم به قتل می‌کند و او را به زندان می‌اندازد اما نهایتا متوجه می‌شود که تارا و ویرات و آبیمانیو با هم همدست بوده‌اند و دیپ بی گناه است و به کمک می‌کند که از زندان فرار کند. اما آنها همراه تارا و ویرات و آبیمانیو به دست آقای ایکس گیر می‌افتند…

  اسامی بازیگران سریال هندی برای عشقم جان می دهم

  آرجون بیجانی، راب سینگ نای کاشیاپ ،نایا شارما

  لینک کوتاه: http://bit.ly/2E1B2eg

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سحر 3 ماه قبل
  0

  من این سریال رو خیلی دوست دارم کاش دوباره ه پخش شه

  ام تینا 3 ماه قبل
  0

  عالی بودد

  ام تینا 3 ماه قبل
  0

  منوآبجیموداداشیم واقعا عشق روازهمینجافهمدیم

  خیلی ممنونیم بابت این سریالتو

  استخدام غیرحضوری 4 ماه قبل
  0

  استخدام غیر حضوری خانم و آقا

  به تعدادی خانم و آقا برای کار به صورت غیر حضوری نیازمندیم

  نوع کار : تبلیغ، تایپ ، ترجمه، پشتیبانی

  حداقل مدرک : اول دبیرستان

  نداشتن سابقه کیفری

  زمینه فعالیت: فناوری اطلاعات

  جهت استخدام در تلگرام پیام بدهید

  @diana00m

  دیپ 4 ماه قبل
  0

  خیلی خیلی خوبه اما نفهمیدم کدوم رو دوست داشت آروهی تارا ولی من فکر میکنم آروهی رو دوست داشت😂😂

  سونی 6 ماه قبل
  0

  ای بابا دیوونه شدم چرا کسی جواب نمیده لطفا هر چی میدونید بگید

  ناشناس 6 ماه قبل
  -1

  کسی می دونه که کی دوباره پخش می شه

  0
  سونی 6 ماه قبل

  همین فصل رو میگی

  ☃️🌬🔥 7 ماه قبل
  1

  من داخل یوتیوپ دیدم نیا شرما و ارجون بیجلانی دارن فیلم جدید میسازن شاید ادامه همین باشه

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  تتتارلررل

  سونیا 7 ماه قبل
  1

  سلام قسمت اخر برای هشقم جان میدهم تموم شد که ولی دیپ تارا رو نکشت چرا

  چرا بعضیا میگن کوشتش

  فصل دوم نشونش میده یعنی این قسمت اوفتاده تو فصل بعدی

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  در کانال های تلگرامی مثل بالییود کده ، کانال جم بالییود و فیلم های ترکی، هند بهترینه و...... درباره قسمت آخر سریال برای عشقم جان میدهم توضیح دادن

  ☃️🌬🔥 8 ماه قبل
  -1

  هر کسی هر چی میدونه برام بگه خواهش میکنم من هیچی از قسمت اخر نفهمیدم نمیدونم راج یا دیپه یا اگه دیپ تارا دوست داره یا اروهیو وچرا دیپ گفت بی نهاین دوستت دارم تارا یا ....اروهی

  0
  ☃️🌬🔥 7 ماه قبل

  خیلی مرسی بابت توصیحتون 💜💛

  1
  ناشناس 7 ماه قبل

  دیپ بخاطر اینکه آروهی دوست داره گفت بی نهابت دوستت دارم تارا یا آروهی واینکه اونجایی که چشمک زد یعنی میخواد به تارا خیانت کنه

  پریسا 8 ماه قبل
  0

  میگم شاید دیپ رو راج زندانی کرده وای خدا زده به سدم برم هند

  راضیه 8 ماه قبل
  0

  تا حالا همچین فیلمی ندیدم که با حالی که دیدمش قسمت اخرو باز هم نمیدونم چی با چی شده میگم این فیلم نباید الان تموم میشد اصلا

  زهرا 8 ماه قبل
  0

  من قسمت اخرو تو تلویزیون دیدم دیپ به اروهی خیانت کرد و تمام حالا اینا میگن به تارا خیانت کرد

  البته منم شک دارم چون دیپ گفت بی نهایت دوستت دارم تارا یا ......اروهی

  اروهی 8 ماه قبل
  2

  من همش فکرم به این فیلمه زکی هم نیست یه جواب قانع کننده بده همش شک و تردید

  ardeep 8 ماه قبل
  -1

  راست میگن یکی جواب بده الکی میگید اروهی دوست داره یا نه راست میگید لطفا بگید که کجا به همچین موضوعی رسیدید تا ماهم بریم تو همون سایت شک هامون از بین بره

  ساناز 8 ماه قبل
  0

  وای خدا دارم دیوونه میشم اخر دیپ تارا دوست داشت یا اروهی یعنی اگر الان هند بودم میرفتم دم درش ازش میپرسیدم 😂اخه یکی تو سایت نیست شک ها رو از بین ببره

  داملا 8 ماه قبل
  0

  چرا هیچ کس جواب نمیده تا شک من از بین بره این سریال تموم شده ولی هنوز که هنوزه تو فکر من تردید هست دیپ کیو دوست داشت تارا با اروهی خواهش میکنم کسی که میدونه جواب منو بده خواهش

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  اروهیو من فک میکنم اصلا اون دیپ نبوده راج بوده

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  قسمت آخر راج با تارا میره سه دلیل هست که ثابت میکنه دلیل اول اونی که با تارا رفت چشمک زد که راج فقط چشمک میزنه و دلیل دوم اونی که از ساختمون افتاد میخواست به آروهی چیزی بگه و دلیل سوم اسم سریال برای عشقم جان میدهم است و دیپ هم برای عشقش آروهی جونش رو داد و فکر میکنم ریدیما دختر راج و آروهی نه دیپ و آروهی

  0
  سایان 22 روز قبل

  من یه چیزای میدنم

  1
  ☃️🌬🔥 8 ماه قبل

  فقط ابنو بگید این فیلم تموم شد یا نه من یه جایی خوندم که ریدیما بچه یتیمه که دکتر هست

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  قسمت آخر راج با تارا میره و سه تا دلیل است که اینو ثابت دلیل اول در قسمت آخر اونی که با تارا رفت چشمک زد که فقط راج چشمک میزنه دلیله دوم اینکه اونیکه از ساختمون افتاد و مرد قبل از مرگ میخواست یه چیزی به آروهی بگه و دلیل سوم اینکه اسم سریال برای عشقم جان میدهم است و دیپ هم بخاطر آروهی جونشو داد و اینکه فکر کنم ریدیما بچه راج و آروهی باشه

  0
  اروهی 8 ماه قبل

  اینو نگو خدایی یعنی دیپ مرده 😭😭😭😭

  سونیا 😇 8 ماه قبل
  1

  ولا من تا جایی که من این فیلم میشناسم دیپ فقط عاشق اروهی بوده نمیدونم چرا اخرش ایجوری شد

  Mahsa 8 ماه قبل
  1

  من که از قسمت اخرش سر در نیاوردم که واقعا دیپ تارا رو دوست داشت یا اروهی رو

  مطالب رو که مینویسین کامل بنویسین تکراری نباشه میدونم به دست اقای ایکس افتاده و اونم برادر دوقلوی دیپ هست

  از اونجایی بگید که بابای دیپ اومد

  ممنون

  0
  سونیا 😇 8 ماه قبل

  اوکی فهمیدی

  -2
  سونیا 😇 8 ماه قبل

  بابای دیپ که اومد با اروهی هم دست شدند تا از دیپ انتقام بگیرند بعد مدتی دیپ اروهیو متقاعد کرد و اروهی دست از ایکه با دیپ دشمن باشه برداره ودیگه دنبال این بودن بدونن رءیس کیه اروهی و دیپ هم دست شدن و یه صلایی های دزدیدن که بعد به خوت دولت برگردونن وه دیپ طلا هارو برداشت و تبدیلشون کرد به الماس و رفت پیش تارا نگو که تارا زنده بوده 😟بعد تارا و دیپ از کشور خارج شدن و دیپ به اروهی خیانت کرد وه تارا گفت که من بی نهایت دوستت دارم ای لایو تارا یا اروهی 😍بعد چشکم 😊و تمام

  Mahsa 8 ماه قبل
  1

  سلام من تو قسمت اخر دیدم که تارا زنده اس و دیپ اونو نجات داده و گفت که فقط تارا رو دوست داره

  الان فصل بعدی این فیلم هست یا کلا دیگه تموم شد ؟

  یعنی دیپ به اروهی خیانت میکنه ؟

  فک‌کنم اینم یه نقشه اس که بتونه با اروهی باشه چون اون عاشق اروهیه

  0
  سایان 22 روز قبل

  سریال برای عشقم جان میدهم ادامه ادامشم همون سریال ریدیما و وانش و کبیر

  0
  سونیا 8 ماه قبل

  اره منم همین فکرو میکنم

  اگه دیپ تارا دوست داشت چرا این همه وقت حتی یکم بهش توجه نمیکرد هنیشه عذابش داده

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  در قسمت آخر دیپ تارا رو در راه میکشه و برمیگرده پیش آروهی و بعدش هم بچه دار میشن که بچه اشون ریدیماست و در فصل دوم سریال نشونش میدن و دلیل اینکه دیپ چشمک زد این که یعنی میخواد به تارا خیانت کنه

  0
  سایان 22 روز قبل

  اره میدونی چی چون که وقتی وقتی آروهی باردار شده بود بچشون دختر بود شاید وقتی از روی کوه افتاد ابیمانو بهش دورغ گفت که بچت مرده

  0
  سایان 22 روز قبل

  واقعا یعنی بچشون ریدیماست

  -1
  ناشناس 8 ماه قبل

  من که کل قسمت اخرو تو تلویزیون دیدم تموم شد به اروهی خیانت کرد و تمام

  0
  سونی 8 ماه قبل

  چیو تو تو کانال تلگرام دیدی 🤔

  0
  ARDIP 8 ماه قبل

  من در چندتا کانال در تلگرام دیدم نوشته بودن

  -1
  سونیا 😇 8 ماه قبل

  فکر نکنم من داستان ریدیما نو که خوندم گفته بود که ریدیما بچه یتیمه

  0
  سونیا 8 ماه قبل

  تو از کجا به این موضوع رسیدی به ماهم بگو بریم ببینیم

  0
  سونیا 8 ماه قبل

  خدایی راست میگی کم مونده به خاطره خیانت دیپ به اروهی دیونه بشم تو از کجا میدونی ولی میگن تو فصل دوم هیچ اثری از دیپ اروهی نیست

  ناشناس 8 ماه قبل
  -1

  ه

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  این فیلم ۳۸۲ قسمت نیست که فقط حدود۲۸۰ قسمته وای اخرش واقعا بده این فیلم دوس داشتم ولی نمیدونم چرا نویسندش اخرشو کاملا خراب کرد کلا جدابتشو گرفت ولی من تو یه سایت دیگه که رفته بودم یکی گفته بود که دیپ وسط راه تارا رو میشکه و الماسارو برمیداره برمیگرده پیش اروهی و دیپ با خودش میگه من هیشکو دوس ندارم اما اگه بخواهم میون دونفر یکیو انتخاب کنم اون اروهی ..والا من هم نمیدونم این حرف راسته یا دروغ اگه کسی چیزی میدونه لطفا بگه

  0
  سایان 22 روز قبل

  🤣دروغ

  0
  ناشناس 8 ماه قبل

  نمیدونم خودمم فقط یکی از مردوم تو نظرات گفته بود فک کنم همین سایت بود

  0
  ARDIP 8 ماه قبل

  کدوم سایت رفتی ؟

  0
  ناشناس 8 ماه قبل

  تو کدوم سایت دیدی ؟

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  اروهی حتما باید حسابشو بزاره کف دستش

  ناشناس 8 ماه قبل
  -1

  من یه سوال داشتم این فیلم فصل دو هم داره و اگه داره این بازیگران داخلشه اخه خیلی اعصابمو خورد کرده

  نسترن عزتی 8 ماه قبل
  2

  سلام من نسترن عزتی هستم ۱۳ سالمه ،من همیشه از این فیلم خوشم نیومد و همیشه این فیلم رو تو جم بالیبود می‌دیدم ،من بیشتر از اون قسمتش خوشم میاد که تارا اروهی رو زنده زنده قبر می‌کنه ولی بعدش اروهی از قبر بیرون میاد 🌱

  0
  نسترن عزتی 8 ماه قبل

  ببخشید خوشم میومد ،

  اشتباهی دستم خورد نوشتم خوشم نیومد ،،خیلی هم از این فیلم خوشم میاد ،اشتهباهی تایپ شد

  * 8 ماه قبل
  -1

  فیلم دیگه ای ک مثل همین فیلم خوب و عاشقانه باشه رو اگه میشناسین بگین

  0
  . 1 ماه قبل

  به عشق تو سوگند..قشنگه

  0
  نسترن عزتی 8 ماه قبل

  خیلی فیلم ها تو جم‌ بالبوود هستش مثلا تویی عشق من فیلمش خیلی قشنگ بود .

  حیف که تموم شد😔😔

  * 8 ماه قبل
  0

  کلا فیلمش چند تا قسمت داره ؟؟

  متین 9 ماه قبل
  1

  این فیلم نمیخواد تموم شه چقد بی مزست هر دفه پدر یکیشون پیدا میشه تموم هم نمیشه

  1
  نسترن عزتی 8 ماه قبل

  کلا ۳۸۲قسمته

  ستایش 9 ماه قبل
  1

  عالی دست کارگردان دردنکنه

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  من که نفهمیدم اخراین داستان چی بود

  😊😊 10 ماه قبل
  1

  بعد از اینکه شما در سایت نوشتین که به دست آقای ایکس گیر می افتند و...بعد از اون مردی به نام راج وارد سریال می شه و برادر دو قلو دیپ است که مثل اینکه توی گذشته دیپ خیلی راج را اذیت کرده فکر کنم و یه چند ماه بعد دیپ و راج یه بازی مرگ و زندگی رو شروع می کنن و دیپ با ماشین راج و راج با ماشین دیپ مسابقه می دن و وقتی می ان به یک ساختمان خیلی بلند که ارتفاع زیادی داره و اونجا اونها با هم دعوا می کنن دیپ زخمی می شه و راج هم با دیپ دعوا کردنی پرت می شه پایین و وقتی تارا و مادر دیپ (واسوندرا) می ان راج روی زمین افتاده و داره جون می ده راج و دیپ هر دورو م برن بیمارستان کسی نمیتونه بفهمه کی راجه و کی دیپ که مشخص می شه وضیعت یکی از این برادر ها خیلی وخیمه که احتمال زنده بودنش خیلی کمه بعد مشخص می شه حال راج خیلی وخیمه و دکترا خیلی تلاش می کنن که راج نجات پیدا کنه اما راج جون می ده و میمیره مادر دیپ از دیدن این صحنه از درون داغون می شه و حالش خیلی بده ..بعد اون انتفاق دیپ و آروهی تصادف بزرگی رو تجربه می کنن که دیپ توی اون تصادف بینایش رو از دست می ده و مثل اینکه آروهی هم مرده 3ماه بعددیپ تنهایی به سر می بره که یک دختر به نام نیترا وارد زندگی دیپ می شه و مثل اینکه دیپ عاشق اون دختره شده حالا معلوم نیست که هدفش چیه نیترا به عنوان دستیار دیپ پیش دیپ کار می کنه و دیپ هم بخش علاقهمند می شه اما تارا خیلی حسودی می کنه و در واقع دیپ و تارا با هم نامزدن اما به دلایلی و تهدید دیپ به پدر نیترا دیپ و نیترا ازدواج می کنن بعد از اون آروهی زندست و اون رو سه ماه توی متروکه ای زندانی کردن و یهو آروهی پیدا می شه و هر طور شده می خواد حقیقت رو به نیترا بگه اما دیپ مانع کاراش می شه و همچنین نیترا حرف های آروهی رو باور نمی کنه و...مقل اینکه دیپ به دنبال الماس ها هست که اونها برای دیپ خیلی با ارزشن و همچنین شمشیر طلا که دیپ خیلی بهش وابستس و تارا آروهی می خواند اون رویاشو ازش بگیرن و همچنین همچنین نیترا که دشمن دیپ شده اما دیپ همیشه جلو تر از همست نیترا خیلی مشکوکه به نظر تارا و آروهی اون سه تا دختر با هم بخاطر زمین زدن دیپ با هم همدست می شه اما یکی از اونها داره خیانت می کنه ؟بله تارا با دیپ الکی همدسنته فکر کنم بعد از اون تارا از دیپ و بخاطر خیانت هایی که بهش شده خیلی اذیت شدهو می خواد دیپ رو بکشه خودش توی این ماجرا جونش رو از دست می ده امروز تا اینجا بود.ممنون خواهشا حمایت کنین 😊😊😊

  0
  ستایش 9 ماه قبل

  عالی ممنون ازکارگردان

  1
  بهی 10 ماه قبل

  تا اینجا که گفتید چندمین قسمت بود

  سارا 10 ماه قبل
  1

  چرا این سایت مطلب هاش کافی نیست؟؟مثلا‌ ‌ نوشته‌ شده‌ دیپ‌ و اروهی‌ و تارا و ویرات به دست آقای ایکس گیر می‌افتند‌...دیگه چرا بقیه اش رو ننوشتین

  ایلین 10 ماه قبل
  -1

  ننئمن فیلم برای عشقم جان می دهم قسمت اخر دوبله ی فارسی رو می خوام

  0
  سارا 10 ماه قبل

  اگه میخوای بزن تو گوگل برات میاره☺
  من زدم تو گوگل برام اورد😎😎

  مژده 10 ماه قبل
  1

  یعنی من فقط میخوام قسمت اخر بشه دیپ به اروهی خیانت کنه میزنم جر واجرش میکنم .عشق من اروهییییییییی فداش بشم .

  1
  سارا 10 ماه قبل

  ولی بازم قسمت آخر سریال برای عشقم جان میدهم دیپ به اروهی خیانت میکنه و میبره پیش تارا 🙂🙂‌‌ من‌ فیلمش‌ رو از توی گوگل دیدم

  3
  ستایش 10 ماه قبل

  آهان دقیقن😂😂

  0
  ایلین 10 ماه قبل

  من هم خیلی خوبه دوسش دارم

  0
  ناشناس 10 ماه قبل

  منم عاشق آروهیم

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  اگر کسی میدونه بقیش رو هم بگه،ممنون

  0
  سارا 10 ماه قبل

  نه‌ توی‌ هر کدوم از سایت‌ ها که‌ میریم‌ هجا‌ بقیه‌ اش رو ننوشته‌ مثلا‌ تا‌ جایی‌ که‌ میگه‌ دیپ‌ و اروهی‌ و ویرات‌ و تارا‌ و آبیمانیو‌به‌ دست‌ آقای‌ ایکس‌ گیر‌ می‌افتند‌....
  دیگه‌ آخراشو‌ ننوشته

  نفس 11 ماه قبل
  -1

  من دربخشی ازفیلم دیدم که تارا بادیپ است وبه آروهی خیانت می‌کنه

  0
  سارا 10 ماه قبل

  کجا؟ توی قسمت آخرش تو دیدی؟؟؟

  نفس 11 ماه قبل
  1

  من می خواهم بدونم آیا واقعاً دیپ بالآخره باآروهی ازدواج کرد یاباتارا من که حسابی گیج شدم

  0
  بدون نام 3 ماه قبل

  من هر شب در شبكه دراما ميبينم از مهر سال99دارم ميبينم تا الان كه مرداد سال1400كه هنوز تموم نشد

  0
  ناشناس 8 ماه قبل

  هر دوتاشون زنشن یعنی هم اروهی و هم تارا زن دیپ دیپ به ظاهر عاشق اروهی اما تارا دوس داره وه در اخر به تمام کارهای خوت اعتراف میکنن

  نرگس 1 سال قبل
  2

  اقای ایکس اروهی ودیپ. رو توخونه خودشون زندونی میکنن،تارا با آقای ایکس همدست است،اروهی شک میکنه که شاید دیپ اقای ایکس هستش،
  بعد از مدتی اقای ایکس جوری صحنه سازی میکنه که دیپ توی یه انفجار مرده،اروهی شک میکنه که دیپ نمرده و متوجه میشه که دیپ به گوا رفته،وقتی به گوا میره به هرکی عکس دیپ رو نشون میده همه ازش وحشت میکنند.درهمین زمان اروهی دیپ را با چند دختر در حال رقصیدن در ساحل میبیند،ومدام نام اورا صدا میزند ولی جواب نمیشنود.
  دیپ که بعد از به هوش امدن پولی نداره به یه مسابقه شرط بندی میره که با کسی بجنگه ولی مبارز حریف از دیدن او پا به فرار میزاره
  و دیپ از دیدن این صحنه تعجب میکنه،در یک مسابقه دیگر که دیپ به مبارزه میرود اروهی رو میبیند،اروهی از او علت کارش رو جویا میشه و دیپ از شنیدن این حرف ها متعجب میشه.
  تارا بانقسه خود ابیمانیو رو میکشد واو قبل از مرگش میگه که دیپ پشت مرگش هست.
  اروهی به یه مهمونی میره ومیبینه که اقای ایکس دیپه ولی باور نمیکنه دیپ اروهی رو توی یک خونه در رو روی اروهی قفل میکنه واروهی برای فهمیدن حقیقت به اون بار میره و میخاد ماسک اقای ایکس رو برداره که دیپ پیداش میشه ومیخواد اروهی رو نجات بده که خودش زخمی میشه و بعد هر دو ی اون ها بیهوش میشن.وقتی بیدار میشن میبینند که توی یک کشتی هستند اروهی از کشتی بیرون میاد ومیبینه دیپ سالمه،دیپ هم وقتی به هوش میاد دنبال اروهی میگرده و بیرون از کشتی میاد که یک نفر از پشت سر به دیپ ضربه میزنه واون کسی نیست،جز راج برادر دوقولوی دیپ

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید