توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد

  1 بازدید

  سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تست تریاک | نحوه آزمایش و علل منفی شدن تست اعتیاد به تریاک

  تست تریاک | نحوه آزمایش و علل منفی شدن تست اعتیاد به تریاک

  آیا تست تریاک با دیگر تست های اعتیاد به مواد مخدر تفاوت دارد؟

  همانطور که گفته شد مورفین اصلی‌ترین ماده موثر تریاک است که منجر به خاصیت تسکین‌دهندگی و اعتیادآوری آن می‌شود. به همین دلیل، مصرف تریاک با تست مورفین که معمول‌ترین آزمایش اعتیاد پیش از ازدواج و یا موارد استخدامی است قابل سنجش است. اصلی‌ترین موادی که با این تست‌ می‌توان آن‌ها را تشخیص داد، مواد هم خانواده تریاک مانند شیره، هروئین، کراک هروئین، مورفین و حتی کدئین هستند. بنابراین می‌توان گفت هرکجا که تست اعتیاد گرفته می‌شود، مصرف تریاک قابل تشخیص است. در حالی که برای تشخیص مصرف مواد دیگری مانند شیشه و حشیش و مشتقات آن نیاز به آزمایش‌های ویژه‌ای است که شیوع کمتری دارند.

  برای آشنایی بیشتر با تریاک کلیک کنید.

  تست اعتیاد وسیله‌ای برای مچ‌گیری؟

  توجه کنید که تست اعتیاد برای مچ‌گیری نباید استفاده شود. این کار می‌تواند اثرات مخربی را به همراه داشته باشد و موجب لجبازی و مصرف دوباره مواد توسط فرد بهبودیافته شود. برای اطلاع از مصرف مواد افراد نزدیک به خود با او همدلی کنید و به احساساتش توجه نمایید. سعی کنید او را سرزنش نکنید تا احساس ناامنی نکند و مسائل خود را با شما در میان بگذارد. توجه داشته باشید که ریشه اعتیاد اغلب مسائل روانی است. در حقیقت اعتیاد ابزاری است که افراد برای فراموش کردن مشکلات درونی خود و مشکلات خانوادگی از آن استفاده می‌کنند. به همین دلیل فشارهای اطرافیان هنگام فهمیدن مسئله اعتیاد معمولا به مصرف بیشتر می‌انجامد و تاثیرات معکوسی می‌گذارد. 

  انواع تست اعتیاد به تریاک

  تست مصرف تریاک (تست مورفین) از راه آزمایش نمونه خون، بزاق، عرق، ادرار و مو قابل اجرا است. استفاده از نمونه خون و بزاق به خاطر آن که تنها تا چند ساعت پس از مصرف می‌تواند وجود مواد را نشان دهد معمولا استفاده نمی‌شود.

  معمول‌ترین روش تست تریاک استفاده از نمونه ادرار است. نمونه ادرار معمولا به وسیلۀ تست نواری و تست کروماتوگرافی سنجش می‌شود. تست نواری به صورت کاست پلاستیکی در مطب یا حتی خانه در زمان کوتاه قابل انجام است. تست کروماتوگرافی لایه نازک (TLC) به تجزیه مواد داخل ادرار حتی در کمترین مقادیر می‌پردازد و دقت بالاتری دارد.

  دقیق‌ترین روش استفاده از نمونه مو است که تا حدود 6 ماه پس از مصرف، مقدار دقیق مصرف، زمان مصرف و نوع مواد را تشخیص می‌دهد. اما به دلیل گران بودن و نبودن امکانات، اجرای آن در همه شهرستان‌ها میسر نیست. نمونه مو از هر جای بدن می‌تواند گرفته شود.

  آیا بدون مصرف مواد جواب تست مثبت می‌شود؟

  بله! مصرف مسکن‌های حاوی کدئین می‌تواند در جواب تست اعتیاد به مورفین تداخل ایجاد کند. همچنین داروهایی مانند دیکلوفناک و دتای‌نوولاک نیز می‌توانند منجر به مثبت شدن جواب آزمایش مورفین شود. به همین دلیل معمولا قبل از آزمایش از فرد درباره داروهای مصرف شده سوال می‌شود. پس از مثبت شدن جواب تست، آزمایش‌های تکمیلی و تفکیکی را مثل آزمایش TLC می‌توان انجام داد که بین کدئین و دیگر مواد شبیه به مورفین تفکیک قائل می‌شود.

  برای شناخت بیشتر درباره تست اعتیاد کلیک کنید.

  راه‌های منفی شدن جواب تست تریاک

  بسیاری از افرادی که تریاک یا دیگر مواد مخدر را مصرف می‌کنند، نگران جواب تست اعتیادشان هستند و راه‌هایی را برای دستکاری در نتیجه تست انجام می‌دهند. اکثر این ترفندها با تست‌های تکمیلی قابل تشخیص هستند که در ادامه توضیح می‌دهیم.

  مصرف داروهای جایگزین (b2 و متادون)

  داروهایی که به عنوان داروی نگهدارنده در ترک مواد مخدر رواج دارند به این دلیل که در تست مورفین نشان داده نمی‌شوند، معمولا پیش از آزمایش مورفین مورد استفاده قرار می‌گیرند. بوپرنورفین یا قرص B2 و متادون شایع‌ترین این مواد هستند. این داروها توسط کلینیک‌های درمان اعتیاد که با روش درمان نگهدارنده فعالیت می‌کنند جایگزین مواد مخدر می‌شوند. در این ترفند فرد مصرف‌کننده مواد حدود یک هفته پیش از آزمایش، B2 یا متادون را جایگزین تریاک می‌کند و با این روش علاوه بر آن که جواب تست مورفین منفی می‌شود علائم ترک و خماری نیز به وجود نمی‌آید. اما باید توجه داشت که مصرف این داروها بدون تجویز پزشک خود می‌تواند اعتیاد به ماده‌ای جدید را به همراه داشته باشد.

  توجه کنید که این دو ماده خود دارای تست مخصوص هستند و اگر درخواست تست تکمیلی مربوط به این مواد را داشته باشید می‌توانید از مصرف آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

  عوض کردن نمونه

  ریختن ادرار فرد دیگر یا ادرار مصنوعی داخل ظرف نمونه یا عوض کردن نمونه با نمونه فرد دیگر ساده‌ترین روش این کار است. این روش معمولا به خاطر مراقبت مسئولان مرکز نمونه گیری به وسیله آینه روبروی محل نمونه‌گیری و دوربین‌های مداربسته چندان قابل استفاده نیست.

  رقیق کردن نمونه

  رقیق کردن نمونه هم مانند روش بالا با وارد کردن آب یا موادی دیگر به نمونه انجام می‌شود و علاوه بر آن که به خاطر کنترل محل نمونه‌گیری قابل اجرا نیست با آزمایش دقیق‌تر تست مصرف یا عدم مصرف تریاک در فرد مشخص می‌شود.

  تغییر PH نمونه

  با ریختن موادی مانند بزاق، منی، اشک، آبلیمو، ناخن، خون و یا چیزهای دیگر به نمونه PH آن تغییر می‌کند و نمونه اعتبار خودش را از دست می‌دهد. اما این ترفند نیز با آزمایش دقیق‌تر قابل تشخیص است و راهی مناسب به نظر نمی‌رسد. در اجرای هر کدام از این سه ترفند در صورتی که نمونه ادرار مختل شده باشد و آزمایشگاه به نتیجه آزمایش مشکوک شود، تست تکمیلی TLC اجرا می‌شود که بسیار دقیق‌تر است و دیگر راهی برای کتمان و تقلب باقی نمی‌ماند. خوردن قرص‌های ضدبارداری نیز همین اثر را بر روی نمونه می‌گذارد.

  اگر با وجود منفی شدن تست اعتیاد هم چنان به اعتیاد فرد مشکوک بودیم چه کار کنیم؟

  ممکن است با استفاده از ترفندهای فوق فرد موفق به منفی کردن تست اعتیاد خود شود. اما با این حال علائمی از خود نشان دهد که خانواده و اطرافیان را به اعتیاد مشکوک کند. اگر هم چنان پس از انجام آزمایش نیز فرزندتان مشکوک به اعتیاد است هرگز او را ترغیب به انجام کارهایی نظیر ازدواج نکنید. ازدواج با فرد معتاد چالش‌های بسیار زیادی به همراه خواهد داشت. هم چنین قرار گرفتن در زندگی مشترک و افزایش مسئولیت‌ها می‌تواند به شدت بر مشکلات فرزندتان بیفزاید. اگر همچنان فکر می‌کنید که فرزندتان دچار اعتیاد به تریاک است حتما به یک روانشناس متخصص در زمینه اعتیاد مراجعه کنید تا در مورد اعتیاد به تریاک و روش‌های  ترک تریاک اطلاعات دقیق تری دریافت کنید.

  برای آگاهی بیشتر درباره ازدواج با فرد معتاد و روش های ترک تریاک کلیک کنید.

  آشنایی با مرکز مشاوره حامی هنر زندگی

  مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات درمانی در زمینه های مختلف روانشناسی از جمله اعتیاد جزء بهترین و جامع ترین مراکز خدمات روانشناسی است. این مرکز با گردهم آوری جمعی از متخصصین توانسته خدمات خود را با بالاترین سطح کیفیت ارائه دهد. حامی هنر زندگی با استفاده از ابزارهایی چون تلفن و اینترنت به مراجعان این امکان را داده تا در کمترین زمان ممکن در هر موقع از روز با بهترین متخصصان در زمینه مربوطه ارتباط برقرار کنند.

  همچنین این مرکز به شما تضمین خواهد داد تا در بهترین حالت ممکن دوران پاکسازی را سپری کرده و بتوانید روند عادی زندگی خود را دنبال کنید تا دیگر نیازی به منفی کردن تست‌ اعتیاد خود و تحمل استرس و اضطراب در این زمینه را نداشته باشید. حامی هنر زندگی همچنین با ارائه راهکارهای کاربردی به خانواده‌های افراد مبتلا، به آنان کمک خواهد کرد تا بهترین شیوه برخورد با فرد مصرف کننده را داشته باشند.

  برای اطلاع از روند دریافت مشاوره ترک اعتیاد و روش‌های ترک اعتیاد کلیک کنید.

  سوالات متداول درباره تست تریاک

  ممکن است افرادی بتوانند با روش‌هایی که گفته شد جواب تست اعتیاد خود را منفی کنند و اجرای دوباره آزمایش نیز ممکن است با همان شیوه قبلی به نتایج یکسانی منجر شود. به همین خاطر بهتر است در این شرایط با یک مشاور و متخصص در زمینه اعتیاد صحبت کنید تا با دریافت راهکارهای مناسب بتوانید همسر خود را برای ترک تشویق نمایید. همچنین هیچگاه از انجام تست برای مچ گیری استفاده نکنید.

  برای دریافت مشاوره در زمینه آزمایش اعتیاد به تریاک می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

  منبع مطلب : honarehzendegi.com

  مدیر محترم سایت honarehzendegi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تست اعتیاد | علل منفی شدن آزمایش های اعتیاد

  تست اعتیاد | علل منفی شدن آزمایش های اعتیاد

  تست اعتیاد از جمله آزمایش‌های مهمی است که افراد برای ازدواج، استخدام، مهاجرت و ... باید آن را انجام دهند. کسانی که مواد مخدر مصرف می‌کنند همواره به دنبال منفی کردن جواب آزمایش خود هستند. بروز خطا در تمامی آزمایش‌ها امکان پذیر است و روش‌های مختلفی وجود دارد که فرد در صورتی که از آن‌ها استفاده نماید، می‌تواند جواب تستش را منفی کند. بسیاری از خانواده‌ها نگران اعتیاد عزیزان خود هستند و به همین دلیل به دنبال آشنایی با انواع تست‌های اعتیاد می‌باشند. در این مقاله قصد داریم تا در مورد انواع آزمایش‌های اعتیاد و نحوه منفی کردن آن‌ها توضیحات کامل بدهیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

  انواع آزمایش اعتیاد | تست اعتیاد

  آزمایش‌های اعتیاد بسته به نوع ماده اعتیاد آور (مواد مخدر، محرک و توهم زا) متفاوت است و به صورت خانگی و آزمایشگاهی انجام می‌شود. تست اعتیاد از راه بررسی ادرار، پلاسمای خون، بزاق و عرق صورت می‌گیرد. از جمله مهم‌ترین تست‌های اعتیاد می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

  1. آزمایش ادرار: یکی از متداول‌ترین روش‌های تشخیص اعتیاد و عدم اعتیاد به مواد مخدر تست ادرار می‌باشد که برای همه مواد از جمله تریاک نیز می‌توان از این روش استفاده کرد.

  برای آشنایی بیشتر در زمینه تست اعتیاد به تریاک کلیک کنید.

  2. آزمایش خون: این آزمایش نسبت به سایر روش‌های ترک اعتیاد هزینه بر می‌باشد و البته قابل اطمینان‌تر است و در صورتی که فرد به ماده مخدری مانند کراک، شیشه، کوکائین و... اعتیاد داشته باشد مشخص می‌شود.

  برای اطلاعات بیشتر در زمینه تست اعتیاد شیشه و تست اعتیاد به کوکائین کلیک کنید.

  3. آزمایش مو سر: مصرف مواد مخدر تمامی سلول‌های بدن را آلوده به این مواد می‌کند. این روش مصرف مواد را در شش ماه گذشته مشخص می‌کند.

  4. آزمایش بزاق: جدیدترین روش تشخیص مصرف مواد مخدر آزمایش بزاق می‌باشد که نتایج و عملکردی مشابه با آزمایش ادرار دارد.

  برای شناخت بیشتر در زمینه مشاوره ترک اعتیاد کلیک کنید.

  منفی شدن تست اعتیاد به معنی عدم اعتیاد است؟

  منفی شدن تست اعتیاد نشان دهنده عدم اعتیاد فرد نیست. از آنجایی که تمامی آزمایشات دارای خطا هستند، با استفاده از راه‌های مختلفی می‌توان جواب اعتیاد را منفی کرد. اغلب افراد سوء مصرف کننده مواد مخدر از این روش‌ها آگاهی دارند. بسیاری از خانواده‌ها در زمان ازدواج تنها به نتیجه تست اعتیاد بسنده می‌کنند در صورتی که در بسیاری از موارد تست اعتیاد به مواد مخدر در مراحل ازدواج منفی بوده، اما فرد از قبل اعتیاد به مواد مخدر را داشته است. از آنجایی که ازدواج یکی از مهم‌ترین تصمیمات در زندگی هر فردی است توصیه می‌کنیم حتما از مشاوره ازدواج و روانشناسی قبل از تصمیم به ازدواج استفاده نمایید.

  برای آگاهی بیشتر در زمینه مشاوره ازدواج کلیک کنید.

  راه های منفی کردن جواب تست اعتیاد

  از آنجایی که هیچ آزمایشی از خطا در امان نیست، روش‌های متعددی برای منفی کردن تست اعتیاد وجود دارد. از جمله مهم‌ترین روش‌های منفی کردن ترک اعتیاد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. بی 2 

  2. فاصله زمانی 

  3. رقیق کننده‌ها

  4. تغییر سطح ph 

  5. تداخلات دارویی

  6. نوشیدن آب زیاد

  7. استفاده از داروهای ادرار آور 

  و ...

  برای اطلاع از سایر روش‌ها و راه‌های موجود برای منفی شدن تست اعتیاد می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی تماس بگیرید.

  برای آگاهی بیشتر در زمینه مشاوره تلفنی کلیک کنید.

  قبل از آزمایش اعتیاد چه داروهایی نباید مصرف کرد ؟

  مصرف داروهای روان گردان قوی مانند آمفتامین‌ها، متادون و کدئین با دوز بالا می‌تواند جواب آزمایش را مثبت کند و تاثیرش را بر همه تست‌های اعتیاد از جمله هروئین، تریاک، متادون و مورفین می‌گذارد.

  برای آگاهی بیشتر در زمینه تست هروئین و تست گلکلیک کنید.

  تاثیر داروهای ضد افسردگی، اضطراب و آرام بخش بر روی تست اعتیاد

  برخلاف عقاید رایج در مورد مصرف داروهای ضد افسردگی و ضد اضطراب که سبب مثبت شدن جواب آزمایش‌های اعتیاد می‌شود، مصرف این داروها تاثیری بر روی جواب اعتیاد ندارد و با تجوز دکتر فرد مجاز به مصرف این داروها می‌باشد.

  برای اطلاعات بیشتر در زمینه دارو های ضد افسردگی و ضد اضطراب کلیک کنید.

  آیا اعتیاد به سیگار با تست اعتیاد مشخص می شود

  نیکوتین موجود در سیگار بعد از مدتی در بدن تبدیل به مواد دیگری می‌شود و در بدن باقی می‌مانند. تست اعتیاد ساده ادرار بعد از دو تا چهار روز بعد از مصرف سیگار قابلیت ردیابی را دارند.

  برای آشنایی بیشتر در زمینه ترک سیگار کلیک کنید.

  ازدواج با فرد معتاد

  معتاد بودن خواستگار یکی از نابهنجاری‌های پیش از ازدواج است که درگیری‌های زیادی را هنگام انتخاب همسر و بعد از آن در طول زندگی مشترک به همراه خواهد داشت. باید بدانید که ازدواج با فرد معتاد شما را سعادتمند نخواهد کرد. داشتن رابطه‌ای موفق به اندازه کافی دشوار است و اعتیاد دشواری این رابطه را چندین برابر خواهد کرد. منظور این نیست که فرد معتاد استحقاق عاشق شدن و دوست داشته شدن را نداشته باشد بلکه این صبحت بدین معنی است که فرد معتاد ابتدا باید به تنهایی اعتیاد خود را ترک کند و به طور کامل سالم و پاک شود. او باید قبل از برقراری رابطه با کسی به تنهایی درد و مشکلی را که در گذشته‌اش متحمل آن شده را پشت سر بگذارد.

  برای آشنایی بیشتر در زمینه تست اعتیاد به متادون کلیک کنید.

  ترک اعتیاد به مواد مخدر

  ترک اعتیاد به مواد مخدر به دلیل ریشه‌ای بودن این بیماری کار دشواری می‌باشد. یکی از جدیدترین روش‌های ترک اعتیاد به مواد مخدر روش رفتار درمانی می‌باشد که فرد می‌تواند وابستگی کامل خود را نسبت به مواد مخدر کنار بگذارد. مرکز مشاوره ترک اعتیاد حامی هنر زندگی آماده است تا با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و حضوری خود پاسخگوی سوالات شما در هر جایی از کشور که هستید باشد.

  برای شناخت بیشتر در زمینه ترک اعتیاد کلیک کنید.

  سوالات متداول

  بوپرونورفین یا ب2 یک داروی مخدر با اثرات تسکین دهنده است. این دارو در کنترل دردهای شدید و در مواقعی که سایر مسکن‌ها تاثیر ندارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای پی بردن به آن می‌توان از آزمایش ادرار استفاده کرد.

  برای اطلاعات بیشتر در زمینه تست اعتیاد به ب2 کلیک کنید.

  ترامادول دارویی مسکن و شبه مورفین است. این دارو کاربرد ضد درد دارد و برای بیماران با دردهای شدید تجویز می‌شود. ترامادول نوعی مخدر صنعتی محسوب می‌شود و در نتیجه سوءمصرف آن اثراتی مشابه با سایر مخدرها نظیر، تریاک، هرویین، شیره و ... را دارد. تست‌های اعتیاد به ترامادول به طور کلی به دو صورت آزمایشگاهی و غربالگری صورت می‌گیرد. 

  برای آگاهی بیشتر در زمینه تست اعتیاد به ترامادول کلیک کنید.

  برای دریافت مشاوره جهت آگاهی از آزمایش اعتیاد و راه های منفی کردن نتیجه تست اعتیاد می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی با موبایل با شماره 02122018502 و از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

  منبع مطلب : honarehzendegi.com

  مدیر محترم سایت honarehzendegi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ترفند های جدید منفی شدن تست اعتیاد (2020)

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  تقلب در تست اعتیاد با خوراکی ها

  خوردن بعضی خوراکی ها اطراف ما سبب می شود تا آزمایش اعتیاد منفی شود .البته نباید خیلی به تاثییر سریع این روش دلتان را خوش کنید.

  منفی کردن تست اعتیاد با خوراکییکی از راه هایی که موجب می شود جواب آزمایش اعتیاد مصرف کنندگان مواد منفی گردد نوشیدن و مصرف آب زیاد است. خوردن آب قبل از کیت تست اعتیاد البته به صورت تدریجی و حداقل یک هفته قبل از انجام آزمون اعتیاد می تواند باعث دور زدن تست اعتیاد به خصوص منفی شدن تست اعتیاد ا درار می باشد.

  این راه بیشتر برای مصرف کنندگان دوزهای پایین و یا افرادی که بصورت تفننی و گه گداری سمت مصرف مواد می روند قابل انجام است.

  در این مورد ملاحظه در مورد نوع ماده هم باید صورت گیرد چون همانطور که در بالا گفتیم اصولا بعضی مواد ماندگاری بالایی دارند حتی اگر مصرف آن محدود باشد

  بای مثال منفی کردن تست اعتیاد متادون با این روش به سادگی امکان پذیر نمی باشد هر چند مصرف این ماده محدود و کم باشد چون دفع این ماده به سادگی با رقیق سازی مورد اطمینان نیست.

  دیگر خوراکی هایی که به این کار کمک می کند مانند هندوانه ، زغال اخته ، انگور ، چای سرد ، سرکه ، سبزیجات و غیره همگی می تواند با افزایش حجم ادرار و همین طور مواد ادرار آور داخلشان سهمی در خروج داروها و مواد مخدر از بدن داشته باشد.

  یادتان نرود که این امر باید در مدت زمان طولانی و بصورت پیوسته صورت گیرد و با انجام یک روز و مصرف میزان زیادی از این خوراکی ها قطعا پاسخ درستی دریافت خواهید کرد

  منبع مطلب : rapidtest.ir

  مدیر محترم سایت rapidtest.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : سلام برای منفی شدن اعتیادچه روشی انجام بدهیم

  وحید : آقا من برای تست آزمایش ازدواج میخام برم چکار کنم ازمایشم منفی بش

  یاسر : ایا بی ۲ برای عدم اعتیاد پایه یک رو نشون میده

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Amir220 2 ماه قبل
  0

  میتونم کسی رو معرفی کنم که جواب مثبت اعتیاد و منفی کنه

  رضا 3 ماه قبل
  0

  سلام مصرف قرص ب2 رو باروزی یک عدد مصرف تو آزمایش ادرار نشون میده الان دو روزه مصرف نکردم

  0
  نشون میده 2 ماه قبل

  بله نشون میده

  رضا 3 ماه قبل
  -1

  سلام دوستان آیا توی تست عدم اعتیاد مصرف قرص ب2 رو باروزی یک عدد مصرف نشون میده دو روزه مصرف نکردم وتست ادار می‌خوام بدم ممنون میشم جواب بدین

  رضا 3 ماه قبل
  0

  سلام دوستان آیا توی تست عدم اعتیاد مصرف قرص ب2 رو باروزی یک عدد مصرف نشون میده دو روزه مصرف نکردم وتست ادار می‌خوام بدم ممنون میشم جواب بدین

  رضا 3 ماه قبل
  0

  سلام دوستان آیا توی تست عدم اعتیاد مصرف قرص ب2 رو باروزی یک عدد مصرف نشون میده دو روزه مصرف نکردم وتست ادار می‌خوام بدم ممنون میشم جواب بدین

  amir 3 ماه قبل
  0

  سلام

  چطور تست اعتیاد به تریاک رو منفی کنم

  1
  پریشان 2 ماه قبل

  برای ننفی شدن تست اعتیاد برای کارگری چه کار کنم

  وحید 4 ماه قبل
  5

  آقا من برای تست آزمایش ازدواج میخام برم چکار کنم ازمایشم منفی بش

  یاسر 6 ماه قبل
  0

  ایا بی ۲ برای عدم اعتیاد گواهینامه پایه یک نشون میده

  0
  مهدی 5 ماه قبل

  نه نشون نمیده

  4
  یاسر 6 ماه قبل

  ایا بی ۲ برای عدم اعتیاد پایه یک رو نشون میده

  شهین 6 ماه قبل
  0

  سلامممم توروخدا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه من قرص لاغری یکماهه مصرف میکنم شنبه برا استخدامی رسمی ازمایش دارم اخریشو دوشنبه خوردم که گفتن یهو شنبه ازمایشه.یعنی تست مثبته😔😔😔

  0
  ali 2 ماه قبل

  ن قربونت مثبت در نمیاد

  ناشناس 7 ماه قبل
  5

  سلام برای منفی شدن اعتیادچه روشی انجام بدهیم

  0
  ناشناس 7 ماه قبل

  آب آلبالو بوخور تا ادرارت زیاد شه و بعد ۷۲ ساعت منفی میشی

  رضا 8 ماه قبل
  0

  منتظر جواب ها هستیم ممنون از راهنمایی شما بزرگوار

  رضا r 8 ماه قبل
  -2

  آیا کسی هست به سوالات ما جواب بدهد

  سیدمهدی موسویان 9 ماه قبل
  1

  سلام آیا کسی راهی می شناسه تست مواد شیشه منفی بشه برای استخدام میخوام ممنون میشم همکاری کنید

  -1
  ali 2 ماه قبل

  2،3ساعت قبل آزمایشت ۳قاشق جوش شیرین رو تو ی لیوان آب حلش کن و بخور

  بعدشم باید آب زیادی بخوری اونموقع از ادرار بجای شیشه جوش شیرین دفع میشه و جواب منفی میشه

  0
  Omid 6 ماه قبل

  شیشه را یبار من خودم حدود4ساعت قبل آزمایش چند قطره نفازلین خوردم و پشتش هم زیاد آب خوردم و جواب تست منفی شد.ولی الانم مطمعن صد درصدی نیستمااا خودت یبار اینکارا بکن و خودت از خودت تست بگیر بیین میشه یا نه

  مصطفی صلاحی 1 سال قبل
  -1

  من ۵۴ سالم ۶ماه خدمتم موند بازنشت بشم الان شرکت عوض شده شرکت جدید می فرست طب کار خماریمنمی تونم بکشم میتونم چندروز شربت متادون استفاده کنم یا نه

  محمد 1 سال قبل
  0

  من امروز ازمایش داشتم بجای ادرار آب ریختم داخل لیوان ازمایش بنظر شما چ نتیجه ای دارد

  غلامرضا 1 سال قبل
  1

  من۳ساله مصرف تریاک دارم..۴روزدیگه بایدتست بدم..شنیدم۳۶تا داروهست که تست اعتیادومنفی میکنه..میشه اسمشونوبذارید؟؟

  رضا 1 سال قبل
  -1

  سلام دوستان من روزی دوتا قرص متادون پنج میخوردم دوروز هس گذاشتمش کنار روز شنبه هم ازمایش خون دارم. مثبت نشون میده یا نه. لطفا اگر کسی خبر داره بهم اطلاع بده

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  سلام دوستان توروخدا کسی میدونه جواب درستی بهم بده خیالم راحت بشه من برااستخدام پتروشیمی یدفه بهم گفتن بیادرمانگاه ازمایش بده من دو سه ساعت قبلش یه قرص متادون ۲۰خورده بودم رفتم ازمایش دادم بااب رقیقش کردم توروخدابهم بگین تستم منفی میشه یامثیت

  1
  .. 3 ماه قبل

  آخرش چی شد؟جوابش

  -1
  Yas 1 سال قبل

  تااونجاکه بنده اطلاع دارم توی تستهای استخدامی تست متادون نمیگیرن

  علی ماهان 2 سال قبل
  -1

  بشخصه علاقه ترک دارم و بهمین دلیل دوماهه ،شربت تریاک میخورم طبق دستوردکتر مرکز اعتیاد، اما متاسفانه نمیدونستم تست مثبت داره،،الان 4روز وقت دارم جواب عدم اعتیاد ببرم نمیدونم چکارکنم،،مطالب عالی بود

  برای ارسال نظر کلیک کنید