توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد

  1 بازدید

  سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تست تریاک | نحوه آزمایش و علل منفی شدن تست اعتیاد به تریاک

  تست تریاک | نحوه آزمایش و علل منفی شدن تست اعتیاد به تریاک

  آیا تست تریاک با دیگر تست های اعتیاد به مواد مخدر تفاوت دارد؟

  همانطور که گفته شد مورفین اصلی‌ترین ماده موثر تریاک است که منجر به خاصیت تسکین‌دهندگی و اعتیادآوری آن می‌شود. به همین دلیل، مصرف تریاک با تست مورفین که معمول‌ترین آزمایش اعتیاد پیش از ازدواج و یا موارد استخدامی است قابل سنجش است. اصلی‌ترین موادی که با این تست‌ می‌توان آن‌ها را تشخیص داد، مواد هم خانواده تریاک مانند شیره، هروئین، کراک هروئین، مورفین و حتی کدئین هستند. بنابراین می‌توان گفت هرکجا که تست اعتیاد گرفته می‌شود، مصرف تریاک قابل تشخیص است. در حالی که برای تشخیص مصرف مواد دیگری مانند شیشه و حشیش و مشتقات آن نیاز به آزمایش‌های ویژه‌ای است که شیوع کمتری دارند.

  برای آشنایی بیشتر با تریاک کلیک کنید.

  تست اعتیاد وسیله‌ای برای مچ‌گیری؟

  توجه کنید که تست اعتیاد برای مچ‌گیری نباید استفاده شود. این کار می‌تواند اثرات مخربی را به همراه داشته باشد و موجب لجبازی و مصرف دوباره مواد توسط فرد بهبودیافته شود. برای اطلاع از مصرف مواد افراد نزدیک به خود با او همدلی کنید و به احساساتش توجه نمایید. سعی کنید او را سرزنش نکنید تا احساس ناامنی نکند و مسائل خود را با شما در میان بگذارد. توجه داشته باشید که ریشه اعتیاد اغلب مسائل روانی است. در حقیقت اعتیاد ابزاری است که افراد برای فراموش کردن مشکلات درونی خود و مشکلات خانوادگی از آن استفاده می‌کنند. به همین دلیل فشارهای اطرافیان هنگام فهمیدن مسئله اعتیاد معمولا به مصرف بیشتر می‌انجامد و تاثیرات معکوسی می‌گذارد. 

  انواع تست اعتیاد به تریاک

  تست مصرف تریاک (تست مورفین) از راه آزمایش نمونه خون، بزاق، عرق، ادرار و مو قابل اجرا است. استفاده از نمونه خون و بزاق به خاطر آن که تنها تا چند ساعت پس از مصرف می‌تواند وجود مواد را نشان دهد معمولا استفاده نمی‌شود.

  معمول‌ترین روش تست تریاک استفاده از نمونه ادرار است. نمونه ادرار معمولا به وسیلۀ تست نواری و تست کروماتوگرافی سنجش می‌شود. تست نواری به صورت کاست پلاستیکی در مطب یا حتی خانه در زمان کوتاه قابل انجام است. تست کروماتوگرافی لایه نازک (TLC) به تجزیه مواد داخل ادرار حتی در کمترین مقادیر می‌پردازد و دقت بالاتری دارد.

  دقیق‌ترین روش استفاده از نمونه مو است که تا حدود 6 ماه پس از مصرف، مقدار دقیق مصرف، زمان مصرف و نوع مواد را تشخیص می‌دهد. اما به دلیل گران بودن و نبودن امکانات، اجرای آن در همه شهرستان‌ها میسر نیست. نمونه مو از هر جای بدن می‌تواند گرفته شود.

  آیا بدون مصرف مواد جواب تست مثبت می‌شود؟

  بله! مصرف مسکن‌های حاوی کدئین می‌تواند در جواب تست اعتیاد به مورفین تداخل ایجاد کند. همچنین داروهایی مانند دیکلوفناک و دتای‌نوولاک نیز می‌توانند منجر به مثبت شدن جواب آزمایش مورفین شود. به همین دلیل معمولا قبل از آزمایش از فرد درباره داروهای مصرف شده سوال می‌شود. پس از مثبت شدن جواب تست، آزمایش‌های تکمیلی و تفکیکی را مثل آزمایش TLC می‌توان انجام داد که بین کدئین و دیگر مواد شبیه به مورفین تفکیک قائل می‌شود.

  برای شناخت بیشتر درباره تست اعتیاد کلیک کنید.

  راه‌های منفی شدن جواب تست تریاک

  بسیاری از افرادی که تریاک یا دیگر مواد مخدر را مصرف می‌کنند، نگران جواب تست اعتیادشان هستند و راه‌هایی را برای دستکاری در نتیجه تست انجام می‌دهند. اکثر این ترفندها با تست‌های تکمیلی قابل تشخیص هستند که در ادامه توضیح می‌دهیم.

  مصرف داروهای جایگزین (b2 و متادون)

  داروهایی که به عنوان داروی نگهدارنده در ترک مواد مخدر رواج دارند به این دلیل که در تست مورفین نشان داده نمی‌شوند، معمولا پیش از آزمایش مورفین مورد استفاده قرار می‌گیرند. بوپرنورفین یا قرص B2 و متادون شایع‌ترین این مواد هستند. این داروها توسط کلینیک‌های درمان اعتیاد که با روش درمان نگهدارنده فعالیت می‌کنند جایگزین مواد مخدر می‌شوند. در این ترفند فرد مصرف‌کننده مواد حدود یک هفته پیش از آزمایش، B2 یا متادون را جایگزین تریاک می‌کند و با این روش علاوه بر آن که جواب تست مورفین منفی می‌شود علائم ترک و خماری نیز به وجود نمی‌آید. اما باید توجه داشت که مصرف این داروها بدون تجویز پزشک خود می‌تواند اعتیاد به ماده‌ای جدید را به همراه داشته باشد.

  توجه کنید که این دو ماده خود دارای تست مخصوص هستند و اگر درخواست تست تکمیلی مربوط به این مواد را داشته باشید می‌توانید از مصرف آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

  عوض کردن نمونه

  ریختن ادرار فرد دیگر یا ادرار مصنوعی داخل ظرف نمونه یا عوض کردن نمونه با نمونه فرد دیگر ساده‌ترین روش این کار است. این روش معمولا به خاطر مراقبت مسئولان مرکز نمونه گیری به وسیله آینه روبروی محل نمونه‌گیری و دوربین‌های مداربسته چندان قابل استفاده نیست.

  رقیق کردن نمونه

  رقیق کردن نمونه هم مانند روش بالا با وارد کردن آب یا موادی دیگر به نمونه انجام می‌شود و علاوه بر آن که به خاطر کنترل محل نمونه‌گیری قابل اجرا نیست با آزمایش دقیق‌تر تست مصرف یا عدم مصرف تریاک در فرد مشخص می‌شود.

  تغییر PH نمونه

  با ریختن موادی مانند بزاق، منی، اشک، آبلیمو، ناخن، خون و یا چیزهای دیگر به نمونه PH آن تغییر می‌کند و نمونه اعتبار خودش را از دست می‌دهد. اما این ترفند نیز با آزمایش دقیق‌تر قابل تشخیص است و راهی مناسب به نظر نمی‌رسد. در اجرای هر کدام از این سه ترفند در صورتی که نمونه ادرار مختل شده باشد و آزمایشگاه به نتیجه آزمایش مشکوک شود، تست تکمیلی TLC اجرا می‌شود که بسیار دقیق‌تر است و دیگر راهی برای کتمان و تقلب باقی نمی‌ماند. خوردن قرص‌های ضدبارداری نیز همین اثر را بر روی نمونه می‌گذارد.

  اگر با وجود منفی شدن تست اعتیاد هم چنان به اعتیاد فرد مشکوک بودیم چه کار کنیم؟

  ممکن است با استفاده از ترفندهای فوق فرد موفق به منفی کردن تست اعتیاد خود شود. اما با این حال علائمی از خود نشان دهد که خانواده و اطرافیان را به اعتیاد مشکوک کند. اگر هم چنان پس از انجام آزمایش نیز فرزندتان مشکوک به اعتیاد است هرگز او را ترغیب به انجام کارهایی نظیر ازدواج نکنید. ازدواج با فرد معتاد چالش‌های بسیار زیادی به همراه خواهد داشت. هم چنین قرار گرفتن در زندگی مشترک و افزایش مسئولیت‌ها می‌تواند به شدت بر مشکلات فرزندتان بیفزاید. اگر همچنان فکر می‌کنید که فرزندتان دچار اعتیاد به تریاک است حتما به یک روانشناس متخصص در زمینه اعتیاد مراجعه کنید تا در مورد اعتیاد به تریاک و روش‌های  ترک تریاک اطلاعات دقیق تری دریافت کنید.

  برای آگاهی بیشتر درباره ازدواج با فرد معتاد و روش های ترک تریاک کلیک کنید.

  آشنایی با مرکز مشاوره حامی هنر زندگی

  مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات درمانی در زمینه های مختلف روانشناسی از جمله اعتیاد جزء بهترین و جامع ترین مراکز خدمات روانشناسی است. این مرکز با گردهم آوری جمعی از متخصصین توانسته خدمات خود را با بالاترین سطح کیفیت ارائه دهد. حامی هنر زندگی با استفاده از ابزارهایی چون تلفن و اینترنت به مراجعان این امکان را داده تا در کمترین زمان ممکن در هر موقع از روز با بهترین متخصصان در زمینه مربوطه ارتباط برقرار کنند.

  همچنین این مرکز به شما تضمین خواهد داد تا در بهترین حالت ممکن دوران پاکسازی را سپری کرده و بتوانید روند عادی زندگی خود را دنبال کنید تا دیگر نیازی به منفی کردن تست‌ اعتیاد خود و تحمل استرس و اضطراب در این زمینه را نداشته باشید. حامی هنر زندگی همچنین با ارائه راهکارهای کاربردی به خانواده‌های افراد مبتلا، به آنان کمک خواهد کرد تا بهترین شیوه برخورد با فرد مصرف کننده را داشته باشند.

  برای اطلاع از روند دریافت مشاوره ترک اعتیاد و روش‌های ترک اعتیاد کلیک کنید.

  سوالات متداول درباره تست تریاک

  ممکن است افرادی بتوانند با روش‌هایی که گفته شد جواب تست اعتیاد خود را منفی کنند و اجرای دوباره آزمایش نیز ممکن است با همان شیوه قبلی به نتایج یکسانی منجر شود. به همین خاطر بهتر است در این شرایط با یک مشاور و متخصص در زمینه اعتیاد صحبت کنید تا با دریافت راهکارهای مناسب بتوانید همسر خود را برای ترک تشویق نمایید. همچنین هیچگاه از انجام تست برای مچ گیری استفاده نکنید.

  برای دریافت مشاوره در زمینه آزمایش اعتیاد به تریاک می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

  منبع مطلب : honarehzendegi.com

  مدیر محترم سایت honarehzendegi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تست اعتیاد | علل منفی شدن آزمایش های اعتیاد

  تست اعتیاد | علل منفی شدن آزمایش های اعتیاد

  تست اعتیاد از جمله آزمایش‌های مهمی است که افراد برای ازدواج، استخدام، مهاجرت و ... باید آن را انجام دهند. کسانی که مواد مخدر مصرف می‌کنند همواره به دنبال منفی کردن جواب آزمایش خود هستند. بروز خطا در تمامی آزمایش‌ها امکان پذیر است و روش‌های مختلفی وجود دارد که فرد در صورتی که از آن‌ها استفاده نماید، می‌تواند جواب تستش را منفی کند. بسیاری از خانواده‌ها نگران اعتیاد عزیزان خود هستند و به همین دلیل به دنبال آشنایی با انواع تست‌های اعتیاد می‌باشند. در این مقاله قصد داریم تا در مورد انواع آزمایش‌های اعتیاد و نحوه منفی کردن آن‌ها توضیحات کامل بدهیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

  انواع آزمایش اعتیاد | تست اعتیاد

  آزمایش‌های اعتیاد بسته به نوع ماده اعتیاد آور (مواد مخدر، محرک و توهم زا) متفاوت است و به صورت خانگی و آزمایشگاهی انجام می‌شود. تست اعتیاد از راه بررسی ادرار، پلاسمای خون، بزاق و عرق صورت می‌گیرد. از جمله مهم‌ترین تست‌های اعتیاد می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

  1. آزمایش ادرار: یکی از متداول‌ترین روش‌های تشخیص اعتیاد و عدم اعتیاد به مواد مخدر تست ادرار می‌باشد که برای همه مواد از جمله تریاک نیز می‌توان از این روش استفاده کرد.

  برای آشنایی بیشتر در زمینه تست اعتیاد به تریاک کلیک کنید.

  2. آزمایش خون: این آزمایش نسبت به سایر روش‌های ترک اعتیاد هزینه بر می‌باشد و البته قابل اطمینان‌تر است و در صورتی که فرد به ماده مخدری مانند کراک، شیشه، کوکائین و... اعتیاد داشته باشد مشخص می‌شود.

  برای اطلاعات بیشتر در زمینه تست اعتیاد شیشه و تست اعتیاد به کوکائین کلیک کنید.

  3. آزمایش مو سر: مصرف مواد مخدر تمامی سلول‌های بدن را آلوده به این مواد می‌کند. این روش مصرف مواد را در شش ماه گذشته مشخص می‌کند.

  4. آزمایش بزاق: جدیدترین روش تشخیص مصرف مواد مخدر آزمایش بزاق می‌باشد که نتایج و عملکردی مشابه با آزمایش ادرار دارد.

  برای شناخت بیشتر در زمینه مشاوره ترک اعتیاد کلیک کنید.

  منفی شدن تست اعتیاد به معنی عدم اعتیاد است؟

  منفی شدن تست اعتیاد نشان دهنده عدم اعتیاد فرد نیست. از آنجایی که تمامی آزمایشات دارای خطا هستند، با استفاده از راه‌های مختلفی می‌توان جواب اعتیاد را منفی کرد. اغلب افراد سوء مصرف کننده مواد مخدر از این روش‌ها آگاهی دارند. بسیاری از خانواده‌ها در زمان ازدواج تنها به نتیجه تست اعتیاد بسنده می‌کنند در صورتی که در بسیاری از موارد تست اعتیاد به مواد مخدر در مراحل ازدواج منفی بوده، اما فرد از قبل اعتیاد به مواد مخدر را داشته است. از آنجایی که ازدواج یکی از مهم‌ترین تصمیمات در زندگی هر فردی است توصیه می‌کنیم حتما از مشاوره ازدواج و روانشناسی قبل از تصمیم به ازدواج استفاده نمایید.

  برای آگاهی بیشتر در زمینه مشاوره ازدواج کلیک کنید.

  راه های منفی کردن جواب تست اعتیاد

  از آنجایی که هیچ آزمایشی از خطا در امان نیست، روش‌های متعددی برای منفی کردن تست اعتیاد وجود دارد. از جمله مهم‌ترین روش‌های منفی کردن ترک اعتیاد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. بی 2 

  2. فاصله زمانی 

  3. رقیق کننده‌ها

  4. تغییر سطح ph 

  5. تداخلات دارویی

  6. نوشیدن آب زیاد

  7. استفاده از داروهای ادرار آور 

  و ...

  برای اطلاع از سایر روش‌ها و راه‌های موجود برای منفی شدن تست اعتیاد می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی تماس بگیرید.

  برای آگاهی بیشتر در زمینه مشاوره تلفنی کلیک کنید.

  قبل از آزمایش اعتیاد چه داروهایی نباید مصرف کرد ؟

  مصرف داروهای روان گردان قوی مانند آمفتامین‌ها، متادون و کدئین با دوز بالا می‌تواند جواب آزمایش را مثبت کند و تاثیرش را بر همه تست‌های اعتیاد از جمله هروئین، تریاک، متادون و مورفین می‌گذارد.

  برای آگاهی بیشتر در زمینه تست هروئین و تست گلکلیک کنید.

  تاثیر داروهای ضد افسردگی، اضطراب و آرام بخش بر روی تست اعتیاد

  برخلاف عقاید رایج در مورد مصرف داروهای ضد افسردگی و ضد اضطراب که سبب مثبت شدن جواب آزمایش‌های اعتیاد می‌شود، مصرف این داروها تاثیری بر روی جواب اعتیاد ندارد و با تجوز دکتر فرد مجاز به مصرف این داروها می‌باشد.

  برای اطلاعات بیشتر در زمینه دارو های ضد افسردگی و ضد اضطراب کلیک کنید.

  آیا اعتیاد به سیگار با تست اعتیاد مشخص می شود

  نیکوتین موجود در سیگار بعد از مدتی در بدن تبدیل به مواد دیگری می‌شود و در بدن باقی می‌مانند. تست اعتیاد ساده ادرار بعد از دو تا چهار روز بعد از مصرف سیگار قابلیت ردیابی را دارند.

  برای آشنایی بیشتر در زمینه ترک سیگار کلیک کنید.

  ازدواج با فرد معتاد

  معتاد بودن خواستگار یکی از نابهنجاری‌های پیش از ازدواج است که درگیری‌های زیادی را هنگام انتخاب همسر و بعد از آن در طول زندگی مشترک به همراه خواهد داشت. باید بدانید که ازدواج با فرد معتاد شما را سعادتمند نخواهد کرد. داشتن رابطه‌ای موفق به اندازه کافی دشوار است و اعتیاد دشواری این رابطه را چندین برابر خواهد کرد. منظور این نیست که فرد معتاد استحقاق عاشق شدن و دوست داشته شدن را نداشته باشد بلکه این صبحت بدین معنی است که فرد معتاد ابتدا باید به تنهایی اعتیاد خود را ترک کند و به طور کامل سالم و پاک شود. او باید قبل از برقراری رابطه با کسی به تنهایی درد و مشکلی را که در گذشته‌اش متحمل آن شده را پشت سر بگذارد.

  برای آشنایی بیشتر در زمینه تست اعتیاد به متادون کلیک کنید.

  ترک اعتیاد به مواد مخدر

  ترک اعتیاد به مواد مخدر به دلیل ریشه‌ای بودن این بیماری کار دشواری می‌باشد. یکی از جدیدترین روش‌های ترک اعتیاد به مواد مخدر روش رفتار درمانی می‌باشد که فرد می‌تواند وابستگی کامل خود را نسبت به مواد مخدر کنار بگذارد. مرکز مشاوره ترک اعتیاد حامی هنر زندگی آماده است تا با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و حضوری خود پاسخگوی سوالات شما در هر جایی از کشور که هستید باشد.

  برای شناخت بیشتر در زمینه ترک اعتیاد کلیک کنید.

  سوالات متداول

  بوپرونورفین یا ب2 یک داروی مخدر با اثرات تسکین دهنده است. این دارو در کنترل دردهای شدید و در مواقعی که سایر مسکن‌ها تاثیر ندارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای پی بردن به آن می‌توان از آزمایش ادرار استفاده کرد.

  برای اطلاعات بیشتر در زمینه تست اعتیاد به ب2 کلیک کنید.

  ترامادول دارویی مسکن و شبه مورفین است. این دارو کاربرد ضد درد دارد و برای بیماران با دردهای شدید تجویز می‌شود. ترامادول نوعی مخدر صنعتی محسوب می‌شود و در نتیجه سوءمصرف آن اثراتی مشابه با سایر مخدرها نظیر، تریاک، هرویین، شیره و ... را دارد. تست‌های اعتیاد به ترامادول به طور کلی به دو صورت آزمایشگاهی و غربالگری صورت می‌گیرد. 

  برای آگاهی بیشتر در زمینه تست اعتیاد به ترامادول کلیک کنید.

  برای دریافت مشاوره جهت آگاهی از آزمایش اعتیاد و راه های منفی کردن نتیجه تست اعتیاد می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی با موبایل با شماره 02122018502 و از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

  منبع مطلب : honarehzendegi.com

  مدیر محترم سایت honarehzendegi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ترفند های جدید منفی شدن تست اعتیاد (2020)

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  تقلب در تست اعتیاد با خوراکی ها

  خوردن بعضی خوراکی ها اطراف ما سبب می شود تا آزمایش اعتیاد منفی شود .البته نباید خیلی به تاثییر سریع این روش دلتان را خوش کنید.

  منفی کردن تست اعتیاد با خوراکییکی از راه هایی که موجب می شود جواب آزمایش اعتیاد مصرف کنندگان مواد منفی گردد نوشیدن و مصرف آب زیاد است. خوردن آب قبل از کیت تست اعتیاد البته به صورت تدریجی و حداقل یک هفته قبل از انجام آزمون اعتیاد می تواند باعث دور زدن تست اعتیاد به خصوص منفی شدن تست اعتیاد ا درار می باشد.

  این راه بیشتر برای مصرف کنندگان دوزهای پایین و یا افرادی که بصورت تفننی و گه گداری سمت مصرف مواد می روند قابل انجام است.

  در این مورد ملاحظه در مورد نوع ماده هم باید صورت گیرد چون همانطور که در بالا گفتیم اصولا بعضی مواد ماندگاری بالایی دارند حتی اگر مصرف آن محدود باشد

  بای مثال منفی کردن تست اعتیاد متادون با این روش به سادگی امکان پذیر نمی باشد هر چند مصرف این ماده محدود و کم باشد چون دفع این ماده به سادگی با رقیق سازی مورد اطمینان نیست.

  دیگر خوراکی هایی که به این کار کمک می کند مانند هندوانه ، زغال اخته ، انگور ، چای سرد ، سرکه ، سبزیجات و غیره همگی می تواند با افزایش حجم ادرار و همین طور مواد ادرار آور داخلشان سهمی در خروج داروها و مواد مخدر از بدن داشته باشد.

  یادتان نرود که این امر باید در مدت زمان طولانی و بصورت پیوسته صورت گیرد و با انجام یک روز و مصرف میزان زیادی از این خوراکی ها قطعا پاسخ درستی دریافت خواهید کرد

  منبع مطلب : rapidtest.ir

  مدیر محترم سایت rapidtest.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Yas 5 روز قبل
  0

  درود،متاسفانه حشیش وماری جواناماندگاری زیادی دربدن دارن وحدودیک ماه بایدازآخرین مصرفت بگذره تاجواب تست منفی بشه،شماکاربزرگی کردیدکه۴۰روزمصرف نکردیدومطمئنااگه همون روزتست میدادین جوابش منفی میشدامامتاسفانه بااون مصرف دوروزه کاروخراب کردین حالاهم به هیچ عنوان مصرف نکنین وبعدازیک هفته تا۱۰روزسه تست نواری امتحان کنین شایدبخاطردوزومدت زمان مصرف کم که همون۲روزمنظورمه جواب تستتون منفی شدولی درکل کسی که مدت زمان زیادومقدارمصرف بالایی حشیش ویاماری جوانا داشته باشه بایدحدود۲۵تا۳۰روزپاک باشه تاجواب تستش منفی بشه

  یاسین 6 روز قبل
  0

  من دهه روز تریاک ترک ‌کردم وبجاش ب۲مصرف میکنم رفتم تست دادم مثبت نشون دادچه کنم که منفی بشه

  6 روز قبل
  0

  من دهه روزترک کردم فقط ب ۲ رو جایگزین کردم تست گرفتم که مطمن بشم مثبت شدچیکارکنم که منفی بشه

  عباس 7 روز قبل
  0

  شربت اپیوم به مقدارکم روچگونه میشودمنفی کرد بازنشسته ام ۵۴ ساله برای کارنگهبانی میخوام لطفا سریع راهنمایی نمائید

  ناشناس 7 روز قبل
  1

  سلام بنده روزی سه قطره اپیوم صبح سه قطره شب مصرف میکنم چکارکنم تستم منفی شود

  1
  عباس 7 روز قبل

  بنده صبح سه قطره اپیوم شب هم سه قطره چکارکنم تستم منفی شودضمنابازنشسته ام و۵۴ سالمه

  میلاد 12 روز قبل
  0

  سلام خسته نباشیدمن درحال حاظرتریاک مصرف میکنم یه چیزیم هس اینه ک نمیتونم کناربزارم و دوروزدیگم تست اعتیاددارم چیکارکنم منفی بشه ممنون میشم الان جوابموبدین

  غلامرضا 23 روز قبل
  0

  من۳ساله مصرف تریاک دارم..۴روزدیگه بایدتست بدم..شنیدم۳۶تا داروهست که تست اعتیادومنفی میکنه..میشه اسمشونوبذارید؟؟

  غلامرضا 23 روز قبل
  0

  باسلام..من مدت دوسال هست که تریاک مصرف کردم...۴روزدیگه تست دارم..بنظرتون بهترین روش برای نتیجه گیری که تستم قطعامنفی بشه چیه؟؟چه دارویی روپیشنهادمیکنید...شنیدم۳۶تاداروهستش که تست رومنفی میکنه..میشه اسمشونوبذاری؟؟تشکر

  0
  غلامرضا 23 روز قبل

  من مدت ۳ساله تریاک مصرف میکنم..۴روزدیگه تست اعتیاددارم..شنیدم ۳۶تاداروهست که تست اعتیادرومنفی میکنه..میشه اسمشونوبذارید..بهنرین روش که تستم منفی بشه چیه؟

  عابد 26 روز قبل
  0

  سلامبعلت شغلی چکار کنم جواب موادشیمیایی منفی شود مصرف ۵ماه

  0
  Yas 5 روز قبل

  برای منفی شدن جواب تست اعتیادتان باید۳_۴روزازمورفین ومشتقاتش(تریاک،شیره،هرویین،کدیین)_۳-۴روزشیشه وحدود۱ماه هم ازحشیش وماری جواناپاک باشیدومصرف نکرده باشید

  امین 26 روز قبل
  0

  برای مرفین میگن ۴۸ ساعت مصرف نکنی اب واب لیموزیاد بخوری نشان نمی دهد

  -1
  ناشناس 17 روز قبل

  سلام من سه سال که روزی ۲ساعت دود تریاک میکشم برای اینکه جواب آزمایش عدم اعتیاد م منفي شود چیکار باید بکنم

  مسیح 28 روز قبل
  0

  سلام من نزدیک به ۱۲ سال حشیش کشیدم الان حدود یک چهل روزه نکشیدم اواخر اون هفته دوباره دوروز پشت سرهم کشیدم الانم ازمایش طب وکار دارم برا عدم اعتیاد کیت اعتیاد دادم thcمثبت زد باید چیکار کنم منفی بشه لطفا راهنمایی کنید

  0
  Yas 5 روز قبل

  دروددوست عزیزجواب سوالتون راعرض کردم لطف کنیدوبخونید

  محمد 2 ماه قبل
  0

  آزمایش عدم اعتماد دارم چه داری بخورم منفی باشه

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  مصرف ب۲

  داود 3 ماه قبل
  0

  چطوری تست شیشه را منفی کنیم

  1
  داوود رضایی 16 روز قبل

  برای منفی شدن تست شیشه چه باید کرد

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام دوستان توروخدا کسی میدونه جواب درستی بهم بده خیالم راحت بشه من برااستخدام پتروشیمی یدفه بهم گفتن بیادرمانگاه ازمایش بده من دو سه ساعت قبلش یه قرص متادون ۲۰خورده بودم رفتم ازمایش دادم بااب رقیقش کردم توروخدابهم بگین تستم منفی میشه یامثیت

  0
  Yas 5 روز قبل

  تااونجاکه بنده اطلاع دارم توی تستهای استخدامی تست متادون نمیگیرن

  فع 8 ماه قبل
  -2

  جروزی ۲۰ سی سی متادون مصرف میکنم ی رول هم گل میکشم

  یارش 11 ماه قبل
  0

  سلام دوستان من ترامادل میخورم و دیروزهم شیشه کشیدم حالاهم قراره برم ازمایش عقدچیکارکنم تستم منفی بشه.شمارو به امام حسین کمکم کنید زندگیم داره نابودمیشه.هرهزینه و هرکاری هم لازم باشه میکنم

  0
  Yas 5 روز قبل

  سلام دوست عزیزاگرتاروزآزمایشتان بیشتراز۳_۴روزوقت داریدمیتونیدوتوی این ۳_۴روزپاک باشیدوهیچ ماده مخدری مصرف نکنیدجواب آزمایشتون ازلحاظ مورفین ومشتقات اون وشیشه منفی میشه البته برای منفی شدن تست حشیش وماری جوانادیگه۳_۴روزپاک بودن جواب نمیده وبایدنزدیک۱ماه ازاین ماده مخدرپاک باشیدچون حشیش وماری جوانامدت زمان بیشتری توبدن میمونه وبعدازحدود۱ماه مصرف نکردن ازبدنتون پاک میشه

  1
  ناشناس 27 روز قبل

  یه کاندم ازادرارمفی پرکن ببندبه بیض هاد

  ابی 11 ماه قبل
  -1

  من فردا تست اعتیاد دارم حدود 5 روز از استفاده نکردم راهنمایی کنید چیکار کنم تستم منفی بشه ممنون

  علی ماهان 12 ماه قبل
  0

  بشخصه علاقه ترک دارم و بهمین دلیل دوماهه ،شربت تریاک میخورم طبق دستوردکتر مرکز اعتیاد، اما متاسفانه نمیدونستم تست مثبت داره،،الان 4روز وقت دارم جواب عدم اعتیاد ببرم نمیدونم چکارکنم،،مطالب عالی بود

  0
  Yas 5 روز قبل

  درتست اعتیادهای استخدامی بیشترازتست سه گانه یعنی تست مورفین ومشتقات آن مثل هروئین،کراک،شیره،تریاک وکدئین_تست شیشه وتست حشیش وماری جوانااستفاده میشه که برای اینکه جواب تستتون منفی دربیادباید۳الی۴روزازمورفین ومشتقات آن،۳الی۴روزازشیشه و۲۵الی۳۰روزازحشیش وماری جوناپاک باشید،واگه تواین فاصله برای اینکه خمارنشیدازقرص متادون یابی۲بصورت دوزکم ومتعادل برای رفع خماری استفاده کنیداشکالی نداره چون توی تستهای۳گانه برای استخدام همونطورکه درابتداگفتم فقط ازمورفین وشیشه وحشیش وماری جواناتست میگیرن وکاری به متادون وبی۲ندارن وتست این دوتارانمیگیرن امابهتره که درمصرف این دوداروهم زیاده روی نکنیدچون مصرف زیادوطولانی مدتشان عوارض بدی داره

  0
  Yas 5 روز قبل

  دروددوست عزیزاگرواقعا۴روزه که تریاک مصرف نکردیدجای نگرانی نیست چون مورفین ومشتقات آن بعدازگذشت۳روزازآخرین مصرف ازخون وبزاق وادرارپاک میشه واگه۳روزمصرف نکنیدبعدتست اعتیادبدیدجوابش منفی میشه

  برای ارسال نظر کلیک کنید