توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سقط جنین با زعفران و دارچین

  1 بازدید

  سقط جنین با زعفران و دارچین را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  خوردن این گیاهان در بارداری موجب سقط جنین می شود

  خوردن این گیاهان در بارداری موجب سقط جنین می شود

  سقط جنین با مصرف این گیاهان

  دوران بارداری یکی از زمان هایی که به هیچ وجه نباید دارویی گیاهی مصرف کرد، زیرا برخی از این گیاهان موجب سقط جنین و از دست دادن جنین می شوند. برای زن آبستن افراط در کلیه خوراکی ها ممنوع است و نباید هیچ غذایی را خارج از اندازه بخورد. همچنین مصرف بیش از حد برخی از گیاهان در این دوران خطر سقط جنین را در پی دارد در حالی که اگر این گیاهان در مقدار کم مصرف شوند ، موجب به خطر افتادن سلامتی آنها و جنینشان نمی شوند.

  گیاهانی که باعث سقط جنین می شوند به دو دسته تقسیم می شوند دسته ای از آنها سالهاست که مورد استفاده قرار می گیرند و دسته دوم گیاهانی که چندان مصرفی ندارند و شاید حتی نام آنها هم به گوشتان نخورده باشد.

  در این بخش از نکات بارداری در نمناک ما گیاهانی را که موجب سقط جنین در بارداری می شوند و مصرف آنها در بارداری خطرناک است را آورده ایم هر چند شما با برخی از این گیاهان آشنا نیستید و ممکن است نام آنها را نشنیده باشید .

  تغذیه بارداری

  گیاهان خطرناک در دوره بارداری

  به عبارت دیگر اگرچه به خاطر این که ترکیبات مۆثر داروهای گیاهی نسبت به داروهای شیمیایی رقیق تر و در نتیجه اثرات جانبی آن ها کمتر است اما همچنان باید در استفاده از داروهای گیاهی با احتیاط عمل کرد. این که فکر کنید همه داروهای گیاهی بی خطرند کاملا اشتباه است.

  استفاده از داروهای گیاهی در برخی موارد از جمله زمانبارداری می توانند خطرات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. دکتر رضا راست منش، دکترای تغذیه در مورد برخی از این گیاهان توضیح می دهد.

  سقط جنین با دارچین

  دارچین یکی از محبوب ترین ادویه ها در سراسر جهان است که اگر دارچین بصورت خام در مقادیر بسیار زیاد استفاده شود میتواند باعث سقط جنین میشود. مصرف دارچین سبب منقبض شدن ماهیچه های رحم می شود و سرانجام انقباض رحم به سقط جنین منجرمی گردد.

  دارچین مضر بارداری

  خطر جعفری برای سقط جنین

  جعفری از سبزی های پر مصرفی است که اگر به مقدار کم خورده شود برای خانم باردار مشکل ایجاد نمی کند . ویتامین سی موجود در جعفری سطح استروژن را بالا میبرد و جریان خون ورودی به اندام های تولید مثل را کاهش میدهد. روغن آلی فراری موجود در جعفری منجر به نازک شدن دیواره رحم میشود و دهانه رحم را نرم کرده و موجب اسپاسم (گرفتگی) رحم میگردد.

  سقط جنین با دانه کنجد

  دانه کنجد سرشار از خواص مختلف برای سلامتی دارد و حاوی مقدار زیادی کلسیوم، آمینو اسید، پروتئین، آهن، ویتامین B، C، E است . انقباض ناگهانی رحم یکی دیگر از کار های دیگری که دانه های کنجد میتوانند انجام دهند، میباشد.

  کنجد مضر حاملگی

  تاثیرات پونه بر سقط جنین

  سرماخوردگی به درمانهای گیاهی از جمله استفاده از پونه روی می آورند در حالی که استفاده از آن در مقدار زیاد به شدت سقط آور است و می تواند به عنوان یک سم قدرتمند عمل کند و لذا باید با دقت فراوان مصرف شود. پونه شامل ماده ای به نام پولگان است که موجب خونریزی و انقباض رحم میشود و مصرف زیاد آن به سقط جنین می انجامد.

  سقط جنین با مصرف بابونه

  خانم های باردار در دوز های بسیار کم میتوانند از بابونه استفاده کنند اما استفاده زیاد از بابونه به علت دارا بودن ترکیبی در بابونه به نام "تاهونِی" باعث انقباض رحم میگردد و ممکن است سبب سقط جنین گردد.

  آناناس برای سقط جنین

  مصرف آناناس در مقادیر کم نمیتواند سبب سقط جنین در بارداری شود اما مصرف آناناس به مقدار خوردن یک کاسه آناناس تازه پس از بارداری به علت بالا بودن ویتامین سی و بروملاین در آن میتواند برای زنان باردار خطرناک باشد و باعث سقط جنین گردد.

  مصرف آناناس در مقادیر بالا در سه ماهه اول بارداری دهانه رحم را نرم کرده و باعث خونریزی و در نهایت سقط جنین میشود.پیش از این هم در بخش نکات باداری در نمناک گفتیم که آناناس سبز تر و یا نارس تر دارای آنزیم پروتئولیتیک بیشتری است که نقش مهمی در شکستن پروتئینی دارد که جنین در مراحل ابتدایی بارداری از این پروتئین تشکیل شده است.

  آناناس ضد جنین

  سقط جنین با کوهوش

  مصرف دو نوع کوهوش آبی و کوهوش سیاه باهم به علت دارا بودن دارای موادی به نام اکسایتوسین و کولوساپونین میتواند باعث انقباض رحم شود.

  پاپایا برای سقط جنین

  پاپایای کال و نرسیده حاوی آنزیم هایی مانند پاپائین است که این آنزیم ها به عنوان پروستاگلاندین و اکسی توسین عمل می کنند که در واقع منجر به زایمان زودرس و سقط جنین می شود. این میوه می تواند باعث اختلالاتی در جنین شود.

  این ماده بسیار خطر است و مصرف پاپایا منجر به انقباضات رحم و در نتیجه سقط جنین می شود. پاپاین موجود در پاپایا خام سبب افزایش میزان تولید استروژن و مانع تولید پروژسترون میشود که رشد آندومتر را تحریک میکند.

  سطح پایین پروژسترون ادامه بارداری را مختل می کند و در نهایت منجر به سقط میشود.پاپایا خام حاوی مقادیر بالایی از لاتکس میباشد که منجر به آزاد سازی پروستاگلاندین ها و اکسیتوسین شده و در نهایت به انقباض دیواره های رحم ختم میشود. هرگونه مصرف پاپایا در مراحل اولیه بارداری باعث سقط جنین میشود.

  میوه مضر جنین

  تاثیر سداب بر سقط جنین

  در زمان قدیم از سداب در درمان مشکلات باروری، تحریک رحم و سقط جنین استفاده می شده است زیرا سداب حاوی پیلوکارپین و راتینز میباشد که ماهیچه های دیواره رحم را تحریک میکند و راتینز سطح آدرنالین در بدن را افزایش میدهد. پس مصرف این ماده در بارداری خطرناک است و موجب سقط جنین می گردد.

  گوجی بری

  گوجی بری حاوی مقادیر بالایی از ویتامین C است که خوردن آن در بارداری سبب سقط شدن جنین می شود. گوجی بری همچنین حاوی بتائین است که باعث انقباض رحم و منجر به سقط جنین می شود. مصرف گوجی بری به دلیل خواص بسیار زیادی که دارد در طول بارداری ممنوع نیست اما مصرف 10 گرم گوجی بری در طول دوران بارداری بی ضرر است و مصرف زیاد آن مضر می باشد.

  ریشه آنجلیکا

  استفاده از ریشه آنجلیکا در دوز بالا میتواند منجر به سقط جنین شود.

  بهترین زمان برای سقط جنین

  دکمه طلایی

  دکمه طلایی از گیاهان دیگری است که اگر در بارداری مصرف گردد سبب سقط جنین می شود اما نمیتوان بصورت دقیق مقدار دکمه طلایی که میتواند باعث سقط جنین شود را گفت . قبل از استفاده از دکمه طلایی باید بدانید که این گیاه دارویی سمی و خطرناک است.

  روغنی که از گل های گیاه دکمه طلایی استخراج میشود هرگز نباید خورده شود. این روغن حتی در مقادیر خیلی کم هم سمی است.

  روغن گل مغربی

  روغن گل مغربی یکی از محبوب ترین روغن ها در رایحه درمانی است که خواص آرامبخش دارد و بدن را تسکین میدهد. از روغن گل مغربی همچنین برای ریلکس کردن ماهیچه های رحم و آماده شدن جهت زایمان نیز استفاده می شود. استفاده از روغن گل مغربی در اطراف رحم باعث سقط جنین ناگهانی میشود.

  روغن مضر جنین

  درمنه

  درمنه جهت درمان مشکلات باروری ، مشکلات گوارشی، سرماخوردگی، آنفلونزا، صرع، برونشیت، انواع انگل ها، سیاتیک و سفتی ماهیچه ها استفاده میگردد. این گیاه دارویی حاوی روغن های فرار، فلاونوئید ها و تانن میباشد که رحم را تحریک میکند و موجب سقط جنین، می شود.

  سقط جنین با زعفران

  مصرف زعفران در ماه های اول بارداری برای خانم های باردار بسیار خطرناک است ومصرف 2 -1 گرم از ان سبب سقط جنین می شود؛ بنابر این اگر در مصرف زعفران تعادل را رعایت کنید و کمتر از مقدار ذکرشده از ان مصرف کنید، منجر به سقط جنین نخواهد شد.

  زرشک

  زرشک از گیاهانی است که دارای آلکالوئیدها و همچنین ترکیبات فنلی از قبیل آنتوسیانین هاستو وجود این ترکیبات در آن سبب انقباضات عضلانی صاف رحم شده و هر گیاهی که شانس انقباض عضلات مختلف بدن را افزایش دهد می تواند سقط جنین را هم تحریک کند.

  برای سقط جنین چی بخورم؟

  گلپر

  گلپر درمان کننده بیماری های گوارشی به خصوص نفخ و هضم کننده غذا و تقویت کننده معده است. در دوران بارداری به خصوص 3 ماهه اول مصرف بیش از 2 گرم گلپر در روز باعث سقط جنین می شود. اما مصرف مقدار کم این گیاه به سقط جنین منجر نمی شود.

  تخم شوید

  تخم شوید خواص فراوانی دارد و می تواند باعث کاهش چربی بدن و لاغری شود و ضد نفخ است. اما مصرف تخم شوید در بارداری به علت تحریک تولید هورمون های مؤثر در سیکل قاعدگی و افزایش انقباضات رحمی از خطرات سقط جنین در ماه اول بارداری محسوب می شود.

  گل پامچال

  برخی از خانم ها از روغن گل پامچال بدلیل خواص ضد عفونی کننده در دهانه رحم استفاده میکنند و بعضی هم آن را به صورت خوراکی مصرف میکنند. در صورتی که مصرف آن در دوران بارداری خطر سقط جنین را به همراه دارد.

  روغن گل پامچال

  چای بابونه و سقط جنین

  استفاده از چای بابونه خواص زیادی برای سلامتی دارد اما مادران باردار باید از خوردن چای بابونه در دوران بارداری خودداری کنند زیرا نوشیدن چند فنجان چای بابونه که حداقل 4 دقیقه دم کشیده باشد، با خطر سقط جنین همراه خواهد بود.

  سنبل ختایی

  سنبل ختایی گیاهی دارویی است که استفاده بیش از حد ازآن منجر به تحریک قاعدگی ،شل کردن عضلات و کمک به افزایش انقباضات رحم می شود و باعث سقط جنین در ماه اول بارداری می گردد.مصرف سنبل ختایی در افرادی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنند و یا ان هایی که قبل از مصرف نیز خون ریزی های شدید داشته اند، خطر سقط جنین را دوچندان میکند.

  کرفس

  استفاده از کرفس در سه ماهه نخست بارداری ممنوع است و خوردن خورش کرفس یا سالادی که حاوی کرفس باشد منجر به سقط جنین می شود. این ممنوعیت استفاده از کرفس باید در تمام دوران بارداری رعایت شود زیرا کرفس می تواند روی سیستم عصبی جنین آنها اثرات سوء بگذارد و باعث ناراحتی های عصبی مخصوصا حملات شبه صرع بعد از تولد نوزاد شود.

  ازبین بردن بارداری

  گل بنفشه و گل ختمی

  مصرف گل بنفشه و گل ختمی موجب سقط جنین می شود. ختمی باز کننده انتهای عروق رحم و سقط کننده است و زنان باردار نباید از این گیاه و گل بنفشه استفاده کنند.

  غوره، آب غوره، بابونه

  این مواد قاعده آور هستند و باعث سقط جنین می ‎شوند و مصرفشان برای زنان باردار مفید نیست.

  آویشن

  آویشن دارای طبیعتی گرم و خشک است که از آن به عنوان ادویه برای طعم دار کردن انواع غذاها و بعضی خوراک هااستفاده می کنند. آویشن سقط کننده جنین در مادران باردار محسوب می شود بنابراین زنان باردار باید از مصرف آن خودداری کنند.

  آلوئه ورا

  آلوئه ورا خواص زیادی برای زیبایی زنان دارد ، زیرا دارای مواد طبیعی است که به مراقبت و تقویت انواع پوست کمک کند و اثرات زیادی در کاهش چین و چروک و وزن دارد. اما زنان باردار نباید غذا های فرآوری شده ،با آلوئه ورا مصرف کنند و یا آب آلوئه ورا را بنوشند ،زیرا ممکن است خون ریزی لگن را ایجاد کند و حتی باعث سقط جنین شوند.

  مراحل سقط جنین

  به این گیاهان اعتماد نکنید

  بابونه، افسنطین، سداس، کدوی تلخ، نعنای کوهی و مینا از جمله گیاهانی هستند که در کتب طب سنتی بر سقط آور بودن آنها تأکید شده است.

  زعفران، جعفری، غوره، آب غوره، مارچوبه، زیره، سیاه دانه، دارچین، مسهل.

  سیاه دانه در بارداری به علت قاعده آور بودن آن مضر است و موجب سقط جنین می شود.

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چه میزان دارچین باعث سقط جنین می شود؟

  چه میزان دارچین باعث سقط جنین می شود؟

  سقط جنین با دارچین

  دارچین یکی از محبوب ترین ادویه ها در سراسر جهان است. از دارچین به شکل های مختلفی استفاده میشود؛ در غذا ها، نوشیدنی، شکلات ها، لوازم آرایشی و دارو ها از دارچین استفاده شده است. دارچین در رایحه درمانی نیز نقشی حیاتی دارد. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

  divider

  آیا دارچین باعث سقط جنین می شود؟

  بله. اگر دارچین بصورت خام در مقادیر بسیار زیاد استفاده شود میتواند باعث سقط جنین میشود.

  divider

  دارچین یک ادویه پیچیده با هزاران ترکیب است. دارچین دارای ویتامین C ، ویتامین E ، نیاسین، اسید های چرب، کربوهیدرات و پروتئین، کولین، اسید پانتوتنیک، منگنز، روی، آهن و دی ساکارید میباشد. دارچین همچنین دارای مقادیری از پتاسیم، کلسیم، منیزیم، فسفر، سدیم، سینامالدئید، یوژنوول، تانن و نشاسته میباشد.

  به دلیل ترکیب پیچیده ای که دارچین دارد، هنوز علت اینکه چرا میتواند باعث سقط جنین شود هنوز مشخص نشده است. بنظر میرسد مصرف دارچین میتواند ماهیچه های رحم که در حالت عادی ریلکس هستند را منقبض کند. انقباض رحم یکی از عواملی هست که میتواند به سقط جنین منجر شود.

  سقط جنین با دارچین

  چه میزان دارچین باعث سقط جنین می شود؟

  برای اینکه با دارچین سقط جین انجام دهید باید دارچین را خام و بدون هرگونه پخت و پز مصرف کنید.

  بهترین و ایمن ترین روش استفاده از مکمل دارچین میباشد چراکه میتوانید با استفاده از مکمل دقیقا از دوز مناسب استفاده کنید.

  روش دوم:

  نکته:

  سقط جنین دارچین

  چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. همچنین میتوانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید تا به سرعت به شما پاسخ دهیم.

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  مدیر محترم سایت www.delgarm.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  روش سقط جنین با دارچین | چه مقدار دارچین باعث سقط میشود؟

  روش سقط جنین با دارچین | چه مقدار دارچین باعث سقط میشود؟

  به دلیل تشکیل نشدن قلب جنین و مشکلات کروموزومی جنین در هفته نهم بارداری و بعد از آخرین سونوگرافی دکتر گفت باید جنین سقط بشود اما می خوام با داروهای گیاهی مثل دارچین اینکار را بکنم. با توجه به اینکه دارچین باعث سقط جنین می شود، چگونه آن را باید مصرف کنم و سقط جنین با دارچین چند روزطول میکشد؟!!

  سقط جنین با دارچین

  پاسخ مشاور:

  مصرف دوز بالای دارچین به دلیل انقباضات رحمی ممکن است باعث سقط جنین بشود. اما استفاده از قرص سایتوتک تحت نظر پزشک برای سقط جنین شما را زودتر به نتیجه می رساند. با نامه پزشک و جواب سونوگرافی می توانید این دارو را از داروخانه تهیه نمایید.

  چه مقدار دارچین باعث سقط میشود؟

  برای سقط جنین با دارچین، حدود ۴ عدد چوب دارچین را آسیاب کرده و تبدیل به پودر کنید و یا یک قاشق غذاخوری سر پر پودر دارچین را در یک لیوان آب با دمای معتدل حل کنید و بطور روزانه تا زمانی که سقط جنین صورت بگیرد مصرف نمایید.

  سقط جنین با دارچین چند روز طول میکشد

  روش سقط جنین با دارچین

  می تواند پودر دارچین را خالی بخورید و سپس بعد از آن کمی اب بنوشید. البته می توانید ترکیب های دارچین دار را از داروخانه نیز تهیه کنید.

  و یا می توانید ابتدا ۲-۴ تکه چوب دارچین را به خوبی آسیاب کنبد و سپس پودر حاصل شده را با کمی اب ترکیب کنید و آن را بنوشید. از این روش سقط جنین با دارچین تا زمانی که سقط انجام گیرد تکرار کنید.

  سقط جنین با دارچین چند روز طول میکشد؟

  سقط جنین با دارچین ممکن است ۳ روز تا یک هفته طول بکشد و مهمترین نشانه سقط جنین هم خونریزی واژینال و دل درد است. مصرف بیش از اندازه دارچین باعث حساسیت و التهاب پوست می شود.

  سقط جنین با زعفران و دارچین

  اگر قصد سقط جنین ندارید، در مصرف زعفران احتیاط کنید. زیراکه مصرف ۲ -۱ گرم از ان سبب سقط جنین می شود؛زعفران غلیظ و ترکیب کنجد و عسل نیز قاعده آور و سقط آور است.

  آیا مصرف دارچین در زمان بارداری بی خطر است؟

  افزودن دارچین به غذا باعث بهبود عطر و طعم ان می شود.همچنین این ادویه غنی و معطر به دلیل داشتن خاصیت انتی اکسیدانی،انتی دیابتی،ضد التهابی و ضد میکروبی شناخته شده است.اما ایا در زمان بارداری مجاز به مصرف دارچین هستید؟در این مطلب اطلاعاتی درباره ایمنی،مزایا و عوارض جانبی دارچین در دوران بارداری،مقدار و نحوه مصرف این ادویه و موارد دیگر ارائه می دهیم.

  آیا مصرف دارچین در زمان بارداری بی خطر است؟

  بله در صورتی که به میزان کنترل شده ای ان را مصرف کنید،این ادویه برای دوران بارداری بی خطر می باشد.برای مثال،می توانید از دارچین به عنوان طعم دهنده برای نوشیدنی یا دسر استفاده کنید.اما اگر مقدار زیادی دارچین را در تهیه غذاها به کار ببرید یا مقدار زیادی از چوب یا روغن دارچین استفاده کنید این کار می تواند تاثیرات مخربی داشته باشد.

  مصرف چه مقدار دارچین در دوران بارداری بی خطر است؟

  روزانه یک تا شش گرم دارچین برای بزرگسالان بی خطر محسوب می شود.با این وجود،مصرف چنین مقداری برای خانوم های باردار وجود ندارد.از این رو،به خانوم های باردار توصیه می شود که مقدار کمتر از حد مجاز طبیعی مصرف کنند.

  مزایای سلامتی دارچین برای خانوم های باردار:

  در ادامه خواهید دید که مصرف میزان کم دارچین چه تاثیری بر بارداری دارد:

  دیابت های بارداری: مطالعات نشان داده اند که دارچین بطوربلقوه می تواند نیاز انسولین در خانوم های مبتلا به دیابت بارداری را کاهش دهد.با این حال،این موضوع هنوز تحت ازمایشات بالینی است و برای تایید این ادعا به تحقیقات بیشتری نیاز است.

  فشار خون: فشار خون بالا یا هایپرتنشن در دوران بارداری شایع است.مگر اینکه وجود شرایط پزشکی باعث نوسان فشار خون شود که نسبتا قابل کنترل است.دارچین در پایین اوردن فشار خون کمی تاثیرگذار است،البته در صورتی که به میزان محدود شده ای مصرف شود.

  حالت تهوع: حالت تهوع و استفراغ از شایع ترین علائم بارداری هستند.ممکن است مصرف دارچین با فرمولاسیون خاص تاثیرات تسکین دهندگی برای این مشکل داشته باشد.از انجایی که مصرف دارچین به عنوان یک ماده درمان کننده تایید نشده است،پس هیچ دوز مصرفی هم برای ان تعین نشده است.بعضی از کارشناسان مصرف ۲ تا ۴ گرم پودر دارچین در روز را توصیه می کنند.بعضی از مطالعات برای مصرف دارچین بین ۱ تا ۶ گرم استفاده کرده اند.ممکن است دوز بسیار بالا سمی باشد.اگرچه دارچین به دلیل خاصیت ضد باکتریایی و ضد التهابی شناخته شده است،اما مطالعات کمی ان را برای مصرف مادران باردار توصیه می کنند.

  روش های مختلف مصرف دارچین:

  مصرف مقدار زیادی دارچین برای خانوم های باردار توصیه نمی شود،اما می توانید مقدار کمی از ان را به روش های زیر مصرف کنید:

  نوشیدن چای دارچین(اما نه بصورت روزانه)می توانید از چوب دارچین به عنوان یک طعم دهنده و چاشنی استفاده کنید.

  می توانید از مقداری پودر دارچین به عنوان چاشنی دسر و پخت شیرینی ها استفاده کنید.

  دارچین یک ادویه معطر خوب برای دستورالعمل تهیه خمیرها نیز می باشد.

  قبل از اینکه غذاها را با این ادویه خوش طعم مزه دار کنید احتیاط را فراموش نکنید.

  اقدامات احتیاطی برای مصرف دارچین:

  برخی از جنبه هایی که باید مراقب ان باشید عبارت اند از:

  از مصرف روغن دارچین در دوران بارداری خودداری کنید.چون مصرف هیچ مقداری از آن تایید نشده است.ممکن است مصرف مقدار زیاد ان باعث احساس سوزش شود.همچنین نگرانی ها درباه انتقال مواد سمی به جنین نیز وجود دارد.

  اگر در معرض خطر بالای سقط جنین هستید،از مصرف دارچین اجتناب کنید.

  اگر به دارچین الرژی دارید از مصرف ان خودداری کنید.

  خانوم های باردار مبتلا به اختلالات وابسته به زایمان باید از مصرف دارچین خودداری کنند.

  برای پیشگیری از هر نوع افزودنی مضر با کیفیت ترین چوب یا پودر دارچین را خریداری کنید.

  با این حال،بارداری و توصیه های مصرفی در هر فردی متفاوت است.اگر برای استفاده از دارچین دچار تردید هستید با متخصص تغذیه مشورت کنید.

  عوارض جانبی دارچین در زمان بارداری:

  زمانی که دارچین بیشتر از حد متعارف استفاده می شود ممکن است عوارض جانبی زیر را تجربه کنید:

  زمانی که دارچین به مقدار خیلی زیادی مصرف شود به عنوان یک ماده قاعده اور عمل می کند و می تواند خطر انقباضات رحمی و زایمان زودرس را افزایش دهد.

  اگر از داروهای انتی بیوتیکی یا هر نوع دارویی که پزشک برای مشکلاتی مانند دیابت ها یا بیماری های قلبی تجویز کرده استفاده می کنید پس از مصرف دارچین خودداری کنید،چون دارچین به عنوان یک عامل رقیق کنده خون شناخته شده است و این اتفاق می تواند منجر به خونریزی بیش از حد شود.

  از مصرف دارچین به صورت مکمل خودداری کنید.چون مصرف ان می تواند منجر به بروز خطراتی مانند تعریق بیش از حد،اختلالات معده،افزایش ضربان قلب و پایین امدن سطوح قند خون شود.

  مصرف دارچین به عنوان طعم دهنده یا چاشنی را محدود کنید.اگر مشخص شود که حتی مقدار کمی از دارچین برای شما خوب نیست یا منجر به بروز مشکلاتی می شود،پس باید تا زمان زایمان از مصرف ان خودداری کنید.

  آیا در زمان بارداری دارچین مصرف کرده اید؟اگر مصرف ان برای شما مفید بوده است پس تجربیات خود را در قسمت زیر با ما به اشتراک بگذارید.

  منبع مطلب : nininama.com

  مدیر محترم سایت nininama.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  پری : سلام قرص میزو که گفتین بدون نسخه هم میشه از داروخونه گرفت؟؟

  ناشناس : ډاړوی سریع و قوی سقط جنین

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 25 روز قبل
  0

  آیا مصرف دارچین درسقط جنین سه ماهه هم تاثیر داره تورو خدا راهنمایی کنید

  نازنین 7 ماه قبل
  0

  لطفا کمک کنید میخام سقط کنم ماه های اول بارداریمه 17سالمه ناخاسته باردارشدم😭 تورو خدا کمکم کنید التماستون میکنم

  یاسی 7 ماه قبل
  0

  سلام برای سقط جنین چق قرصی میتونیم بدونه نسخه پزشک تهیه کنیم ک خوب باشه

  مریم 9 ماه قبل
  0

  مریم: فکر کنم تاثیر بخشه ولی باید چند روز بخوری بعد از چند روز دیدی که هیچ اتفاقی نمیفته باید فکر دارو باشی بهترین دارو هم قرص میزو هستش من خودم استفاده کردم خیلی قرص خوبه زود اثر میکنه

  7
  پری 8 ماه قبل

  سلام قرص میزو که گفتین بدون نسخه هم میشه از داروخونه گرفت؟؟

  راضیه 9 ماه قبل
  0

  چطوری زعفران و داروچین رو استفاد کرد تا سقط جنین شویدم

  سارا 10 ماه قبل
  0

  توراخدا چه جوری قرص سقط جنین تهیه کنم

  رها 1 سال قبل
  0

  واقعلا تاثیر داره لطفا یه نفر راهنمایم کنه

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  عالی

  محبوبه 1 سال قبل
  -1

  لطفا جواب بدین

  محبوبه 1 سال قبل
  3

  میخواستم بدونم آیا روش دارچین واقعا تاثیر داره

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  ډاړوی سریع و قوی سقط جنین

  برای ارسال نظر کلیک کنید