توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سود سهام خودکفایی ازادگان سال 99

  1 بازدید

  سود سهام خودکفایی ازادگان سال 99 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  نماد خودکفا و افزایش سرمایه ای دیگر/پاییز 99 بهار سهامداران خودکفا

  نماد خودکفا و افزایش سرمایه ای دیگر/پاییز 99 بهار سهامداران خودکفا

  ارزش اسمی نماد خودکفا هم اینک در بازار سرمایه ۷۰ میلیارد تومان است و بررسی صورت های مالی این نماد منتهی به سال مالی ۱۳۹۸ گویای این نکته ی کلیدی است که این شرکت حدودا ۶ برابر ارزش خود، سود شناسایی کرده است. 

  با بررسی افشاهای کدال، موضوع تحدید ارزیابی از دارایی های این شرکت نیز که در دستور کار است گویای این مساله می باشد که احتمالا پاییز ۹۹، بهار سهامداران خودکفایی باشد. چرا که به نظر می رسد افزایش سرمایه از محل سود انیاشته حداقل به میزان ۵۰۰ درصد در دستور کار قرار گیرد و با در نظر گرفتن استانداردهای حسابداری، شرکت، بنابر ضرورت باید افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی زمین را هم انجام دهد چراکه شرکتهای زیرمجموعه این کار را انجام داده اند و شرکت خودکفایی به عنوان شرکت مادر ملزم به این افزایش سرمایه میباشد پس افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی زمین را باید به افزایش سرمایه حداقل ۵۰۰ درصدی از محل سودانباشته اضافه کرد و آن را  تقریبا قطعی دانست.

  نماد خودکفا در سه سال گذشته سه بار سود انباشته داشته است که تمام انباشت های خود را که مجموع آنها بیش از ۲۰۰ درصد بوده به افزایش سرمایه اختصاص داده است. به نظر میرسد این شرکت می خواهد از شرکت های اصلی و فرعی خود که در بورس فعالیت می کنند  پیشی بگیرد تا هلدینگ مادر بودن را در عمل به نمایش بگذارد.

  چرا که در حال حاضر نمادهای غپینو با ۶ میلیاردو ۶۲۲ میلیون و  غصینو با ۴میلیارد و ۳۱۹ میلیون که از شرکت زیرمجموعه ی این نماد هستند در بازار فعالیت می کنند و خودکفا به عنوان شرکت مادر فقط ۷۰۰ میلیون سهم دارد. جالب تر اینکه هم اینک ارزش نماد غمینو، (کوچکترین نماد زیر مجموعه ی خودکفا)  تقریبا به اندازه ی شرکت مادر است و قاعدتا نماد مادر باید این توازن را رعایت کند. 

  مینو1

  از طرف دیگر به نظر میرسد که تهاتر سهام شرکت های اصلی و فرعی از شرکت خودکفا در ماه گذشته با موسسه ی پیام آزادگان نشان دهنده ی آن است که خودکفا به دنبال رفع موانع ارتقا نماد است و با این کار دو نشان را به یک تیر زده است. اول اینکه موانع ارتقا نماد را برداشته است و احتمالا به زودی باید شاهد ارتقا نماد آن از بازار پایه باشیم و از سویی دیگر یک سهامدار عمده ی قابل اعتماد را برای حمایت از این سهم بنیادی در کنار خود تعریف کرده است و این یعنی اینکه روزهای خوبی را می توان برای این سهم با ارزش در بازار سرمایه پیش بینی کرد.

  نکته جالب توجه در خصوص شرکت، تهاتر انجام شده با موسسه پیام آزادگان می باشد که سود قابل توجهی را در سه ماهه ی اول برای شرکتهای زیر مجموعه ایجاد کرده است از جمله میتوان به افشاهای صورت گرفته در کدال به سود شرکت معین آزادگان اشاره کرد که موجب شناسایی سود بیش از 1000 میلیارد تومانی در شرکت خودکفایی شده و از این جا میتوان گریزی به سیاست سالجاری شرکت زد که در اقدامی بی سابقه سود شرکتهای صد در صدی خود را به طور کامل تقسیم کرد. لذا میتوان پیش بینی کرد که سال آینده بازار سرمایه به استقبال یک هلدینگ چند هزار میلیاردی خواهد رفت.

  نکته ی دیگر در ارتباط با عملکرد مالی شرکت غصینو است. عملکرد سه ماهه صنعتی مینو که در کدال افشا شده است شناسایی سود 387 میلیارد و 166 میلیون ریالی است. سود این شرکت در سه ماهه ی اول سالجاری رشد یک هزار و 197 درصدی نسبت به سه ماهه ی اول سال مالی 98 داشته است و در سه ماهه اول امسال بیشتر از کل سود سال مالی 98 که 250 میلیارد و 327 میلیون تومان بوده سود شناسایی کرده است  و آنجایی که ۸۰ درصد شرکت مذکور متعلق به خودکفایی می باشد می توان به جرات گفت که شاید اگر خودکفا مجبور به تهیه تلفیق سه ماهه برای سال۹۹ می بود، بدون اغراق 2 هزار میلیاردتومان سود تلفیقی دور از ذهن نبود پس باید منتظر تلفیق شش ماهه این هلدینگ که در پایان شهریورماه منتشر می شود باشیم و رقم رویایی سود شناسایی شده ی این هلدینگ را به نظاره بنشینیم.

  منبع مطلب : donya-e-eqtesad.com

  مدیر محترم سایت donya-e-eqtesad.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  صدای بورس

  صدای بورس

  به گزارش صدای بورس، در مراسم مجمع عمومی عادی سالانه شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان مقرر شد به ازای هر سهم مبلغ ۶۰۰ ریال به عنوان سود سهام بین سهامداران تقسیم شود.

  همچنین صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸ و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت.

  در پایان، موسسه سامان پندار به عنوان بازرس قانونی و حسابرس مستقل و موسسه کوشامنش  به عنوان بازرس علی‌البدل شرکت و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی و اطلاعیه‌های شرکت تعیین شدند.

  بر اساس تصمیمات مجمع، مبلغ ۲.۵۰۰ میلیون ریال نیز برای پاداش هیئت مدیره در نظر گرفته شد.

  منبع مطلب : www.sedayebourse.ir

  مدیر محترم سایت www.sedayebourse.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برنامه هلدینگ «خودکفا» برای افزایش سرمایه 600درصدی/ پاییز ۹۹، بهار سهامداران خودکفایی می‌شود؟ | اقتصاد آنلاین

  برنامه هلدینگ «خودکفا» برای افزایش سرمایه 600درصدی/ پاییز ۹۹، بهار سهامداران خودکفایی می‌شود؟ | اقتصاد آنلاین

  به گزارش اقتصاد آنلاین، میزان سرمایه (ارزش اسمی) «خودکفا» در حال حاضر ۷۰ میلیارد تومان است. این در حالی است که شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفند 98 حدودا ۶ برابر ارزش اسمی خود، سود شناسایی کرده است. به عبارت دقیق‌تر این شرکت موفق شده است در سال مالی گذشته بیش از 412 میلیارد تومان سود شناسایی کند.

  طی مجمعی که روز چهارشنبه برای تصویب صورت‌های مالی شرکت برگزار شد، سهامداران ترجیح دادند این سود محقق شده، تقسیم نشده و به حساب سود انباشته منتقل شود تا شرکت بتواند از این محل افزایش سرمایه بیش از 600 درصدی را در برنامه خود قرار دهد.

  برنامه «خودکفا» برای تجدید ارزیابی

  طبق آنچه در جلسه مجمع عنوان شد و همچنین با توجه به گزارش‌های افشا شده در کدال، موضوع تجدید ارزیابی دارایی‌های این شرکت نیز که در دستور کار است. بررسی‌ها نشان می‌دهد، «خودکفا» می‌تواند تا پایان سال با احتساب سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها، دست‌کم هزار درصد افزایش سرمایه داشته باشد.

  از آنجا که شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ خودکفایی آزادگان (شامل شرکت‌های گروه مینو) از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌های ثابت اقدام به ثبت افزایش سرمایه کرده‌اند و با در نظر گرفتن استانداردهای حسابداری، شرکت، بنابر ضرورت باید افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی زمین را هم انجام دهد چراکه شرکتهای زیرمجموعه این کار را انجام داده‌اند و شرکت خودکفایی به عنوان شرکت مادر ملزم به این افزایش سرمایه است. بنابراین افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها (به ویژه زمین) را باید تقریبا قطعی دانست.

  به نظر می‌رسد هلدینگ خودکفایی آزادگان قصد دارد می‌خواهد از شرکت‌های اصلی و فرعی خود که در بورس فعالیت می‌کنند پیشی بگیرد تا هلدینگ مادر بودن را در عمل به نمایش بگذارد. در حال حاضر برخی شرکت‌های زیرمجوعه «خودکفا» سرمایه‌های ثبتی به مراتب بیشتری از شرکت مادر دارند. به عنوان مثال تعداد سهام نماد «غپینو» در حال حاضر بیش از 6 میلیارد سهام است، تعداد سهام نماد «غصینو» نیز در حال حاضر بیش از 4میلیارد سهام است.

  ارتقا نماد و جدایی از بازار پایه

  از طرف دیگر به نظر می‌رسد که تهاتر سهام شرکت‌های اصلی و فرعی از شرکت خودکفا در ماه گذشته با موسسه پیام آزادگان نشان دهنده آن است که خودکفا به دنبال رفع موانع ارتقا نماد است و با این کار دو نشان را به یک تیر زده است. اول اینکه موانع ارتقا نماد را برداشته است و احتمالا به زودی باید شاهد ارتقا نماد آن از بازار پایه باشیم و از سویی دیگر یک سهامدار عمده قابل اعتماد را برای حمایت از این سهم بنیادی در کنار خود تعریف کرده است. یکی از مشکلاتی که باعث می‌شد «خودکفا» در بازار پایه فرابورس باقی بماند، ترکیب سهامدارای شرکت که مشکلات آن در حال مرتفع شدن است.

  نکته جالب توجه در خصوص شرکت، تهاتر انجام شده با موسسه پیام آزادگان است که سود قابل توجهی را در سه ماهه اول برای شرکتهای زیر مجموعه ایجاد کرده است از جمله می‌توان به افشاهای صورت گرفته در کدال به سود شرکت معین آزادگان اشاره کرد که موجب شناسایی سود بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومانی در شرکت خودکفایی شده است. بررسی سیاست تقسیم سود «خودکفا» در شرکت‌های زیرمجموعه نشان از آن دارد که شرکت قصد دارد سودهای محقق شوده را به طور کامل تقسیم کند و به حساب سود انباشته انتقال دهد. در نتیجه می‌توان انتظار داشت که سرمایه شرکت در سال آینده می‌تواند به ارقام 2 تا 3هزار میلیارد تومان برسد. 

  علاوه بر افزایش سرمایه‌های متعددی که «خودکفا» در راه دارد، توجه به عملکرد مهمترین زیرمجموعه این شرکت نیز خالی از لطف نیست. بررسی صورت‌های مالی شرکت صنعتی مینو نشان می‌دهد که «غصینو» در سه ماهه سال جاری بیش از 387 میلیارد تومان سود شناسایی کرده است. این میزان نسبت به دوره مشابه سال گذشته هزار و 200 درصد رشد نشان می‌دهد و این شرکت در سه ماهه اول امسال بیشتر از کل سود سال مالی ۹۸، سود شناسایی کرده است. از آنجا که ۸۰ درصد شرکت مذکور متعلق به «خودکفا» است می‌توان به جرات گفت که شاید اگر خودکفا مجبور به تهیه تلفیق سه ماهه برای سال۹۹ بود، بدون اغراق شناسایی ۲ هزار میلیارد تومان سود در صورت‌های تلفیقی شرکت دور از ذهن نبود. حال باید منتظر انتشار صورت‌های تلفیقی شش ماهه این هلدینگ که در پایان شهریورماه منتشر می‌شود باشیم و رقم رویایی سود شناسایی شده این هلدینگ را به نظاره بنشینیم.

  منبع مطلب : www.eghtesadonline.com

  مدیر محترم سایت www.eghtesadonline.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  لفطه عسکراوی 10 روز قبل
  0

  قیمت سهام خودکفای آزادگان برای فرزندان را اطلاع بدید

  مجید قائدرحمتی 1 ماه قبل
  0

  سلام آقایان مسعول چون سی سال میگزره لطف کنی برای آزادگان شفاف سازی کنید چنانچه مشکلی ندارن سهام راتبدیل به پول نقد کنی چون ماهادیگه پیرشدین هرمبلغی هست واریزکنید تا مورد استفاده قرارگیرد چون رفتن اشتری هست که درخونه همه مینشیند

  علی خسرو 3 ماه قبل
  0

  باعرص سلام به خدمت آقای دکترعباسیان فرجناب آقای دکتر ما آزادگان مظلوم منتظرپولهای شرکت غصینو وپیام آزادگان هستیم جناب آقای دکترحدود دوسال پیش خود شما باصدای خودتان قول دادید وگفتی هرچه سریع پول آزادگان راپرداخت مکنم پس چرا انقدتول کشید که دیگر پولش بی ارزش شده که سه برابر هم پرداخت کنی قدرت خرید دوسال پیش را نداردبه خدا بنددعاگوی شما هستم این پول رابه حساب آزادگان واریز نمائد که خدای نکرده خدای نکرده جوری دیگر دعایتان می کنند جناب دکتر آزادگان همه مخارج تحصیل ازدواج بچهایشان به گردنشان هست خیر ببینی این پول راپرداخت کنید ما منتظر پرشدن حسابمان هستیم به خدا می سپارمتان

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  باعرض سلام خدمت مدیر عامل محترم جناب آقای عباسیانفر جناب آقای دکتر ما آزادگان مظلوم حدود دوسال است منتظردریافت پول سهام پیام آزادگان و شرکت غصینو هستیم شما قول دادید تورسانه باصدای خودتان همه آزادگان گوش کردن صدای شما را پس کی می خواهید این پولهای آزادگان را پرداخت کنیدلطفا به خدا دعایتان می کنیم منتظر پرداخت پول ازطرف شما هستیم

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سود سهام بانک دی

  0
  علی نعیمی 6 ماه قبل

  علی نعیمی

  1
  علی نعیمی 6 ماه قبل

  علی نعیمی

  1
  ناشناس 6 ماه قبل

  وقتی کسی جواب نمیده چه چیزی را پیامک کنیم

  ناشناس 8 ماه قبل
  -1

  سود سهام سال ۹۹ به کدام واریز شدهء؟

  قربانعلی 9 ماه قبل
  -2

  محل واردی سود ۹۹

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  محمدبه نظر من باید همه یکی شویم و پشت هم باشیم تا جواب بگیریم اگر نباشیم به ما کسی جواب نمی دهد به خدا قسم من هیچ سفلی ندارم از زمانی که آزاد شدم گفتن که مدرک تحصیلی نداری به دیگه قاطی کردم دو تا پسر بزرگ دارم خدای این حق ما

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  9

  ناشناس 12 ماه قبل
  3

  همین سود سهام سال ۹۹ چقدره ؟؟

  سید خلیل رضائی دریاکناری 12 ماه قبل
  0

  بگید چقدر سهام داریم ارزشش چقدره ایا میشه پولش کرد ؟یه روز رفتیم بانک کوثر بما گفتن سهام بانک کوثر شمارو کنسل کردن و اینم مبلغ ارزش سهام تون ۹۹ هزار تومن پول بهم دادن گفتن بفرما برو گم شو نکنه اینم یه روز بشه مثل کوثر نکنید بیان یکم با این بچهای اسیر شده رو راست باشید ما که بخاطر این چیزها نرفتیم جنگ خودتون گفتید اینها مال شماست پس خدا رو در نظر بگیرید

  سید خلیل رضائی دریاکناری 12 ماه قبل
  1

  والله ما الان ۳۰ ساله فقط میبینیم میگن اینقدر سود کرد اونقدر سود انباشته شده رو تقسیم کردن دیگه هیچ چند ساله که بقول قدیمی ها میگفتن دستمان کوتاه و خرما برنخیل .نمیدونیم چندتا سهم داریم ارزشش چقدره میشه فروخت بخدا وضیعت مالی مون خیلی خرابه

  نعمت اله امیدواری 12 ماه قبل
  1

  سهام اینجانب چقدرهس

  2
  نعمت اله امیدواری 12 ماه قبل

  سلم سهام اینجانب نعمت اله امیدواری چقدرهس خواهشن جواب بدهید

  غلامحسین ابراهیم نژاد 1 سال قبل
  1

  با ارزوی شکوفاهی شرکت

  ازاده بهروز سالاری 1 سال قبل
  0

  درود ب شما،،چگونه بدونیم چقد سهام داریم و تاکنون چ مبلغی سود سهام دریافت کردیم

  فیروز عباسی 1 سال قبل
  -1

  من آزاده یکصد ماه اسارت هستم بفرمایید چقدر سهام دارم قیمت فعلی آن چقدر است چطور میتونن سهام خود را بفروشم

  فیروز عباسی 1 سال قبل
  -1

  من یکصد ماه اسارت دارم لطفا بفرمایید چقدر سهام دارم و قیمت فعلی آن چقدر است ? چکونه میتونم کل سهام خود را بفروشم .ممنونم

  هادی 1 سال قبل
  1

  سلام،قیمت هر سهم سهام چند تومانه؟؟

  کیماسی 1 سال قبل
  1

  سود سهام کی میدین

  برگه سهام جدید هم بدین

  بچه های آزاده را کم دور سر بچرخنید

  محمدعلی ناطقی 1 سال قبل
  0

  چرا روند سود سهام وارزش سهام خودکفایی که جز 120 شرکت برتر ومحصولات آن درهمه دنیا معتبر است باید به این وضع درآید

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  عزیزان هیئت مدیره مدیران عامل شرکت‌ها چه اتفاقی افتاده که قیمت سهام خودکفایی اینقدر نزول کرده شما جز صد وبیست شرکت برتر هستید در زمان بحران‌های سیاسی واجتماعی خریداران تولیدات شما تغییر آنچنانی در روند سود وعایدی تغغیر آنچنانی ندارد ولی متاسفانه به این صورت نتیجه نامطلوب ایجاد می‌گردد علت راتوضیح دهید متشکرم محمدعلی ناطقی آزاده وسهامدار

  فرهاد توکلی 1 سال قبل
  -1

  با سلام اینجانب آزاده وجانبازفرهادتوکلی درتاریخ ۹۹/۱۲/۱۰ازطریق کارگزاریی مفید مبلغ ۵۰ میلیون تومن سهام خود کفایی خریدم،و۸ملیون تومن ستران که هردوشون راازطرف ستادازادگان ازقبل سهامداربودم،خریدم ولی الان درپرتفوی دارایی کل رانشان نمیدهد خواهشمنداست جمع دارایی بنده درپرتفوی به صورت سهام قبلی یکی شود تشکر

  فرهاد توکلی 1 سال قبل
  0

  با سلام اینجانب آزاده وجانبازفرهادتوکلی درتاریخ ۹۹/۱۲/۱۰ازطریق کارگزاریی مفید مبلغ ۵۰ میلیون تومن سهام خود کفایی خریدم،و۸ملیون تومن ستران که هردوشون راازطرف ستادازادگان ازقبل سهامداربودم،خریدم ولی الان درپرتفوی دارایی کل رانشان نمیدهد خواهشمنداست جمع دارایی بنده درپرتفوی به صورت سهام قبلی یکی شود تشکر

  فرهاد توکلی 1 سال قبل
  1

  با سلام اینجانب آزاده وجانبازفرهادتوکلی درتاریخ ۹۹/۱۲/۱۰ازطریق کارگزاریی مفید مبلغ ۵۰ میلیون تومن سهام خود کفایی خریدم،و۸ملیون تومن ستران که هردوشون راازطرف ستادازادگان ازقبل سهامداربودم،خریدم ولی الان درپرتفوی دارایی کل رانشان نمیدهد خواهشمنداست جمع دارایی بنده درپرتفوی به صورت سهام قبلی یکی شود تشکر

  فرهاد توکلی 1 سال قبل
  -1

  با سلام اینجانب آزاده وجانبازفرهادتوکلی درتاریخ ۹۹/۱۲/۱۰ازطریق کارگزاریی مفید مبلغ ۵۰ میلیون تومن سهام خود کفایی خریدم،و۸ملیون تومن ستران که هردوشون راازطرف ستادازادگان ازقبل سهامداربودم،خریدم ولی الان درپرتفوی دارایی کل رانشان نمیدهد خواهشمنداست جمع دارایی بنده درپرتفوی به صورت سهام قبلی یکی شود تشکر

  فرهاد توکلی 1 سال قبل
  0

  با سلام اینجانب آزاده وجانبازفرهادتوکلی درتاریخ ۹۹/۱۲/۱۰ازطریق کارگزاریی مفید مبلغ ۵۰ میلیون تومن سهام خود کفایی خریدم،و۸ملیون تومن ستران که هردوشون راازطرف ستادازادگان ازقبل سهامداربودم،خریدم ولی الان درپرتفوی دارایی کل رانشان نمیدهد خواهشمنداست جمع دارایی بنده درپرتفوی به صورت سهام قبلی یکی شود تشکر

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام كسى حق آ زادگان را پايمال با خيانت كند از خداوند تبارك و تعالى خواستارم وقف ابوالفضل عباس گردد

  رحمت شعبانی نخودچری 1 سال قبل
  2

  سلام

  هرنفر ازاده چقدرپول سهام تاسال۹۸

  دارد

  با تشکر

  0
  امیر عباس حسنی 1 سال قبل

  سلام من میخوام بگم چرا حق ازادههارو نمیدن تا راحت زندگی کنند انداختید دست بورس همه که بورس را وارد نیستند

  من مثلا میخوام هرچه دارم بفروشم منکه میگم منظورم منه نواست

  شما لطف کنید بگید چند سهم دارم و چقدر ارزشش و چطور باید بفروشم که همه چیز از دستم تره مثلا ساختمانها و وسایل شرکت اونها هم جز داراییها هست

  متشکرم راهنمایی کنید لطفا

  به امید خدا

  پرویز حسنی 1 سال قبل
  0

  شرکت باید از شرکتهای دیگر الگو بگیرد ممنون

  پرویز حسنی 1 سال قبل
  -1

  مردم میگن بیسکیتهای گرجی بهتر است جوین نیمچاشت تشکر آزاده پرویز حسنی

  محمدعلی فتحی 1 سال قبل
  0

  چرا ما آزادگان فکر میکنیم هر چقدر سهام و یا سود ان را پرداخت کر دن باد آور ه هست نه دوستان این شرکتها تماما و صدر صدمتعلق به j،ادکلن و فرزندان آنها هست این پول ریال به ریال باید از هیات مدیره گرفته شو د این حق خانواده آزادگان هست ببینید هر آزاده چند بیکار در خانه دارد آیا بفکر شما بوده اند پس از حق خود دفاع کنید حتی اگر پیش بیاید و شک کنم بعد سی سال حقم را نداده هم حسابرس و هم وکیل میگیرم خیلی بیشتر از این حق ماهست آنها از نداشتن اتحاد بین آ آزادگان سوت استفاده کرده .ممنون از دارندگان وبلاگ حداقل اطلاعاتی میدهند

  0
  محمد 11 ماه قبل

  آقا به این یه برنامه بزارید تاریخ و ساعت دورهم جمع شیم تا تصمیم بگیریم تا دیر نشده همرو از دست میدیم این حرفارو ول کنید باید عمل کرد من همه سرشو هستم بخدا که چیزی واسه از دست دادن ندارم

  2
  سید امیر عباس حسنی 1 سال قبل

  سلام

  بله شما درست می گین ولی کی قبول میکنه چطور از حقمان دفاع کنیم با حرف که نمیشه

  مثلا من نمیدونم چند سهم دارم و سود امسالوسالهی دیگر و چطور باید بگیرم

  از طرف شرکت هنوز برای سود چیزی اعلام نکردن یا اینکه من بی اطلاع هستم

  ممنونم

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  نوشته بودید۲.۵۰۰ملیون ریال توضیح بدیددرسته یانه

  -1
  مراد 1 سال قبل

  سلام آه یا کسی میداند سهام پیام آزادگان

  کی بهشان واگزار میشه لطفاً حرکه اطلا داره جواب دهد ممنون میشم

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  سلام پاداش هیت مدیره چقدنوشتین

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  نوشته بودید۲۵۰۰ملیون ریال خواستم ببینم صحت داره یانه

  0
  ناشناس 6 ماه قبل

  سود سهام دربانک دی

  برای ارسال نظر کلیک کنید