توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شرایط گرفتن دسته چک بانک ملی برای اولین بار

  1 بازدید

  شرایط گرفتن دسته چک بانک ملی برای اولین بار را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سپرده قرض الحسنه جاری

  سپرده قرض الحسنه جاری

  تقاضاي شركت مبني بر افتتاح حساب سپرده قرض الحسنه جاري كه به امضاي صاحبان امضاء مجاز و مهر شركت رسيده باشد

  ارائه  اصل و تصويرکارت ملی و شناسنامه عکسدار  صاحبان شركت

  يك نسخه رونوشت مصدق اساسنامه شركت

  يك نسخه رونوشت مصدق شركت نامه شركت

  آگهي روزنامه رسمي كشور جمهوري اسلامي ايران مبني بر تاسيس شركت و تصویر آخرین صورتجلسه تغییرات ، انتخاب اعضاء هيئت مديره و مدير عامل و معرفي اشخاصي كه حق امضاي چكها و اسناد تعهدآور شركت را دارند .

  معرفي يك نفر معرف مورد قبول بانك

  توجه : در رابطه با اشخاص حقوقی اخذ استعلام برای اعضای هیئت مدیره که دارای حق امضاء می باشند و نیز اشخاصی که چکها را به وکالت امضاء می نمایند الزامی است.

  نحوه و چگونگی انسداد حساب جاری

  حسابهای جاری که براساس ضوابط و رعایت کامل مقررات و دستورالعملهای بانک مرکزی افتتاح گردیده است صرفاً براساس یکی از موارد ذیل قابل انسداد خواهد بود :

            دستور مراجع قضایی

            دستور مستقیم بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

            تقاضای کتبی مشتری

  شرایط گرفتن دسته چک و مدارک لازم برای صدور دسته چک

  شرایط گرفتن دسته چک و مدارک لازم برای صدور دسته چک

  در این مطلب به شرایط و ضوابط مشتریان جهت دریافت دسته چک می پردازیم. کسانی که متقاضی چک هستند، شاید اطلاع چندانی از این شرایط نداشته باشند. شما می توانید با مطالعه این مقاله به دانش خود در این زمینه بیفزایید؛ پس تا پایان با ما همراه باشید.

  نحوه گرفتن دسته چک

  خیلی از صاحبان چک از ضوابط و شرایط گرفتن دسته چک اطلاعی ندارند و این موجب می شود مشکلات و مسائل متعددی پیش بیاید.

  ضوابط دریافت چک

  حداقل دو سال از افتتاح حساب جاری بگذرد

  محل کار مشتری دائمی باشد و دارای ملکی باشد

  در طی یک سال گذشته چک صادره مشتری را پرداخت  کرده باشد.

  سپرده بلند مدت دارای مبلغ ۵۰ میلیون ریال داشته باشد و شش ماه از مدت زمان افتتاح آن سپری شده باشد.

  از ابتدای فعالیت آن باید حداقل ۱۰ سال گذشته باشد.

  یک سالی از مدت حساب جاری گذشته باشد.

  در طی ۱۰ سال بیشتر از ۲ بار محل زندگی خود را تغییر نداده باشند.

  ملکی دائمی داشته باشد.

  افراد حقوقی غیر دولتی لازم است یک سپرده بلند مدت با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال داشته باشند که حداقل ۶ ماه از داشتن این حساب گذشته باشد و یک سالی به سر رسید آن مانده باشد.

  مدارک لازم جهت اتخاذ دسته چک

  کپی از کلیه صفحات شناسنامه

  یک قطعه عکس

  ارائه کپی مدارک شغلی

  ارائه کپی از مدرک محل سکونت و یا یک قبض از برق، گاز و یا آب

  اگر مستاجر باشد باید اجاره نامه را ارائه دهد

  داشتن معرف

  آشنایی با انواع چک بانکی برای گرفتن دسته چک

  چک ها در سه دسته چک عادی، چک تایید شده و چک تضمین شده دسته بندی می شود که در ادامه می توانید با این نوع چک ها آشنا شوید.

  چک عادی از مرسوم ترین انواع چک بانکی می باشد متفاوت از چک بین بانکی است و دارنده چک عادی می تواند از حساب جاریش، در وجه حامل یا فرد گیرنده، برگه چکی را صادر نمایید. لازم به توضیح است که برای نقد شدن چک، مراجعه به شعبه های بانکی صادر کننده چک الزامی است. ضمن این که هیچ گونه تضمینی برای نقد کردن چک عادی وجود ندارد و تنها اعتبار صادر کننده این چک می تواند تضمینی برای نقد شدن چک به شمار رود.

  در این نوع چک ضمن این که دارنده چک در وجه حامل یا فرد گیرنده، چکی را صادر می نمایید، بانک نیز پرداخت مبلغ چک را تضمین می کند و در واقع بانک تایید می نمایید مقدار مبلغ چک در حساب صاحب چک وجود دارد و با مسدود کردن مبلغ چک در حساب صاحب چک، وجه نقد مسدود شده را تنها به دارنده چک تایید شده پرداخت می نمایید.

  این چک با نام چک تضمینی رمزدار به چک بانکی گفته می شود که به واسطه بانک و بنا به خواسته مشتری صادر می گردد و پرداخت مبلغ چک توسط بانک تضمین می گردد. به یاد داشته باشید که برای صادر شدن چک تضمین شده، به وجود دسته چک نیازی نیست و برای صدور چک تضمینی هر شخصی می تواند با رجوع به بانکی که در آن حساب داشته است، درخواست این نوع چک را داشته باشد.

  این چک بانکی در حقیقت چکی مطمئن و قایل وصول می باشد و در زمان صدور چک تضمین شده، مبلغ چک از حساب صاحب چک کسر و پرداخت می شود. شعیه های بانکی صادر کننده چک تضمینی، محل وصول چک می باشند البته از طریق سایر بانک ها نیز می توان وجه چک را وصول کرد اما به واسطه یک روز کاری این امر امکان پذیر می باشد.  نحوه وصول چک تضمین شده

  نکته: این نوع چک ها قابلیت مسدود کردن و توقیف شدن را ندارند و در شرایط فوت یا ورشکستگی صادرکننده چک تاثیری در نقد شدن آن نخواهد داشت.

  منبع : آرگا

  چطور دسته‌ چک صیاد بگیریم؟(صفر تا صد شرایط و نحوه درخواست چک صیاد)+مزایا

  چطور دسته‌ چک صیاد بگیریم؟(صفر تا صد شرایط و نحوه درخواست چک صیاد)+مزایا

  اگر دسته ‌چک قدیمی دارید جهت اطلاع از جزئیات اقدامات و شرایطی که به منظور گرفتن دسته ‌چک صیاد (دسته چک صیاد بانک ملی، سپه، صادرات، کشاورزی، رفاه، ملت و تجارت) باید انجام دهید، مطلب ذیل را تا انتها دنبال کنید.

  سامانه صیاد چیست؟

  سامانه صیاد با متمرکزسازی درخواست‌هایچک های مشتریان، امکان اعتبارسنجی صاحبان حساب و امضا را فراهم کرده تا از اختصاص دسته چک صیادی به افراد فاقد صلاحیت و بد سابقه جلوگیری کند. به لطف سامانه صیاد و با اختصاص شناسه منحصر به فرد به هر برگ چک، استعلام و پیگیری وضعیت چک کار آسان و ساده می شود.

  بدون شک راه اندازی سامانه صیاد باعث افزایش اعتبار دسته چک در تبادلات مالی کشور خواهد شد. در ادامه ی مطالب متوجه می شویم که نحوه ی درخواست دسته چک صیاد بانک ها اعم از بانک ملت، ملی، رفاه، سپه، صادرات، تجارت و کشاورزی  با هم تفاوتی ندارد.

   🔴 همین الان دانلود کنید: اپلیکیشن استعلام چک برای دریافت دسته چک  🔴

  مزیت‌های دسته ‌چک صیاد و بررسی امنیت چک صیاد

  در سامانه صیاد امکان استعلام از پیشینه صاحب دسته چک صادرکننده چک و برای دریافت‌کننده ی آن وجود دارد که بزرگ‌ترین مزیت استعلام کاهش آمار چک‌های برگشتی خواهد بود. با اجرایی شدن صدور دسته‌ چک‌ جدید که علاوه بر متحدالشکل بودن، در نحوه صدور نیز از روش یکسانی پیروی می‌کنند، ارتباط متقاضی دسته‌ چک با شعبه به ارتباط متقاضی با سامانه صیاد تغییر می‌کند. بنابراین با کنار رفتن شعبه و عوامل انسانی، فرآیند اعتبارسنجی، صدور و رصد استفاده از چک کاملاً مکانیزه می‌شود و امکان صدور ‌چک صیاد بر اساس روابط شعب و مشتریان شکل بگیرد، دیگر وجود نخواهد داشت.

  با راه‌اندازی سیستم یک‌پارچه صدور چک، اطلاعات چک به‌صورت آنلاین در دسترس متقاضیان است که امکان شناسایی و اعتبارسنجی مشتریان را فراهم می‌کند. سیستم چک صیاد باعث منحصربه‌فرد بودن چک و آنلاین بودن آن بدون در نظر گرفتن بانک صادرکننده می‌شود.

  حتما بخوانید: روش‌های استعلام صیاد

  ۱-خدمات غیرحضوری دریافت چک صیاد
  ۲-رفع مشکل چک‌های جعلی و کاهش مخاطرات جعل برگه چک صیاد 
  از انجایی که جعل کردن چک جرم رایجی است و مشکلات زیادی را برای کسانی که دسته چک دارند بوجود می‌آورد، چک های صیادی طوری طراحی شده که از امنیت بالاتری برخوردار باشد. امنیت بالای چک‌های صیاد جعل و کلاهبرداری را سخت تر کرده است. در ادامه چند ویژگی امنیتی چک صیادی را معرفی کرده ایم:

  ●استفاده از کاغذ واتر مارک مولتی تن۹۰ گرمی با آرم شرکت سهامی چاپخانه دولتی ایران، غیر فلورسنتی و حساس به مواد شیمیایی
  ●طراحی نقوش با استفاده از الیاف رنگی نامرئی در متن و ظهر کاغذ به صورت خطی
  ●چاپ طرح زمینه متن و ظهر چک در دو رنگ سبز و قرمز
  ●استفاده از ریز نوشته I.R.IRAN در متن چک به رنگ سبز و در پشت چک به رنگ قرمز

  حتما بخوانید: مراقب دسته چک های صیادی تقلبی باشید.

  ۳-استعلام اعتبار صاحبان دسته چک و صاحبان امضاء
  سامانه صیاد، امکانی را برای گیرندگان دسته چک صیادی فراهم کرده که وضعیت صادر کننده چک را در نظام بانکی ارزیابی کنند.
  در سامانه صیاد ، امکان استعلام هر برگ چک با توجه به شناسه استعلام صیاد توسط بانک مرکزی، برای پذیرنده چک فراهم‌ شده تا امنیت بیشتری در حوزه مبادلات چک ایجاد شود.
  در ادامه یک روش اسان برای استعلام صیاد را به شما معرفی میکنیم:

   🔴 همین الان دانلود کنید: اپلیکیشن استعلام چک برای دریافت دسته چک  🔴

  ۳-عدم ارائه دسته‌ چک به افراد دارای سوء عملکرد

  یکی دیگر از مزیت های چک صیاد عدم ارائه دسته‌ چک به افراد دارای سوء عملکرد است که امنیت بیشتری را برای معاملات فراهم کرده و فقط اشخاص خاصی می‌توانند صاحب دسته‌ چک بشوند.
  ۴-افزایش اعتبار دسته‌ چک صیاد با بررسی کامل و دقیق سوابق درخواست‌کننده
  ۵-حذف قدرت شعب در صدور دسته‌ چک صیاد

  طرح دسته ‌چک صیاد

  طبق اعلام بانک مرکزی دسته ‌چک‌های جدید که از طریق سامانه صیاد صادر می‌شوند دارای سه نوع ویژگی امنیتی هستند. اولین ویژگی امنیتی عبارت است از سری و سریال‌های چک که به‌ صورت برجسته چاپ‌شده و کاملاً قابل‌ لمس هستند. در سطح دوم ویژگی‌های امنیتی دیداری مانند واتر مارک و طرح مخفی در برگه چک وجود دارد که به‌راحتی توسط عموم مردم قابل ‌تشخیص است.

  در سطح سوم نیز ویژگی‌های امنیتی حرفه‌ای به چک‌ها افزوده‌شده که قابل ‌تشخیص توسط ابزارها است و برای بانکداران و اشخاصی که استفاده مستمر و مکرری از چک‌ها دارند قابل‌استفاده خواهد بود.

  شماره چک یکتا چیست؟

  یکی دیگر از تغییراتی که در دسته‌ چک‌ های جدید به وجود آمده، داشتن شماره یکتا است.
  شماره یکتا، شماره اختصاصی هر برگ چک است که به گیرنده چک امکان می‌دهد تا تنها با یک پیامک از میزان اعتبار فرد صادرکننده چک مطلع شود.
  با پیامک شماره یکتا به شماره‌ای که اعلام می‌شود (دارای هزینه) یا وارد کردن آن در اپلیکیشن ساد۲۴ اطلاعات‌پایه فرد صادرکننده چک برای گیرنده چک ارسال می‌شود که مشکلات ناشی از صدور چک‌های بی‌محل را به حداقل می‌رساند.

  همچنین با سامانه صیاد ابعاد چک‌های مختلف دولتی و خصوصی در یک استاندارد مناسب قرار می‌گیرد و درنتیجه امکان جعل چکهای جدید کمتر خواهد شد. در دسته چک صیادی وجه تمایز چک‌ها فقط درج نام و آرم بانک صادرکننده است. با صدور این نوع چک‌ها به‌ محض اینکه اولین چک شخص برگشت بخورد، به دلیل وجود امکان استعلام و مطلع شدن افراد مبنی بر فاقد بودن اعتبار، امکان صدور چک جدید از سوی صادرکننده و دریافت آن از سوی دریافت‌کننده عملاً منتفی می‌شود.

  چطور دسته ‌چک صیاد جدید بگیریم؟

  با مراجعه کاربر به شعبه بانک مورد نظر، ثبت اولیه درخواست صدور چک صیاد توسط کاربر شعبه انجام شده و درصورت تأیید درخواست توسط رییس شعبه، درخواست مورد نظر برای استعلام، به سامانه صیاد بانک مرکزی ارسال می‌شود. چنانچه، درخواست‌دهنده از نظر بانک مرکزی، واجد شرایط دریافت چک صیاد باشد، درخواست مورد اشاره از سامانه صیاد به گروه صدور دسته چک به‌منظور شخصی‌سازی و چاپ چک ارسال می‌شود و دسته‌ چک جدید صادر خواهد شد.

   🔴 همین الان کافه بازار دانلود کنید: اپلیکیشن استعلام چک برای دریافت چک صیاد  🔴

  واجدین شرایط دریافت دسته چک صیاد

  گرفتن دسته چک مشمول شرایط و ضوابطی می باشد. بانک مرکزی اعلام کرده است متقاضیان چک باید شناسایی کامل شوند تا از سوء استفاده ها ممانعت شود. در مرحله بعد باید شرایط لازم را برای دریافت دسته چک داشته باشند.

  در مطلبی که می خوانید به شرایط و ضوابط مشتریان جهت گرفتن چک صیاد می پردازیم. کسانی که متقاضی چک هستند، شاید اطلاع چندانی از شرایط دریافت دسته چک نداشته باشند. شما می توانید با مطالعه مقاله به دانش خود در زمینه چک بیفزایید؛ پس تا پایان با ما همراه باشید.

  بانک مرکزی شرایط جدید ارائه چک صیاد را اعلام کرد که بر این اساس، تحویل دسته چک به مشتری دارای سابقه چک برگشتی، بدهی غیرجاری و یا مشمولان موضوع ماده ۷ قانون صدور چک، را ممنوع است.

  طبق ماده ۷ قانون اساسی، مشتریانی که قبلا چک برگشتی و یا بدهی به بانک دارند؛ نمی توانند چک دریافت کنند. بدین منظور افراد متقاضی چک باید تلاش کنند که از برگشتن زدن چک و همچنین تاخیر در پرداخت بدهی های بانک جلوگیری کنند.

   متقاضیان چک باید مشمول شرایط ذیل باشند در غیر این صورت چک به آنان تعلق نمی گیرد. گفته می شود کسانی که درخواست چک می کنند، لازم است حداقل ۸۰ درصد از برگه های دسته چک اعم از صادر شده یا باطل را به بانک تحویل دهند.

  شرایط صدور دسته چک برای اشخاص حقیقی و حقوقی

  اشخاص حقیقی که واجد الشرایط دریافت دسته چک هستند:

  اشخاص حقوقی که واجد الشرایط دریافت دسته چک هستند:

  مراحل درخواست دسته چک

   🔴 همین الان از کافه بازار دانلود کنید: اپلیکیشن استعلام چک برای دریافت دسته چک  🔴

  مدارک لازم جهت گرفتن دسته چک صیاد


  مدارک لازم برای گرفتن دسته چک عبارت است از:

  معرف دسته چک، آیا معرف بودن همان ضامن بودن است؟

  معرف در افتتاح حساب جاری را نمی توان معاون جرم دانست ولی کسی که به عنوان ضامن چک را امضا کرده باشد در برابر پاس شدن یا نشدن چک مسئول است و در صورت پاس نشدن چک باید هزینه آن را بپردازد.

  سؤال : آیا کسی که موجبات افتتاح حساب جاری را برای صادر کننده چک بلامحل فراهم می نماید به عبارت دیگر معرف صادر کننده چک را می توان به عنوان معاون جرم تحت تعقیب کیفری قرار داد یا خیر ؟
  نظریه اداره حقوقی
  به موجب قانون چک ، قانون گذار فقط صادر کننده چک را مسئول و به استناد ماده ۶ ناظر به ماده ۲ همان قانون قابل مجازات می داند.
  معرف در افتتاح حساب جاری به عنوان معاون در بزه صدور چک بلامحل شناخته نشده است.

  دریافت مجدد دسته چک

  با توجه به قوانین بانک های کل کشور، مشتریان پس از افتتاح حساب جاری می تواننده تقاضای دسته چک کند. اما اولین دسته چکی که دریافت می کنند ۱۰ برگی است. اگر صاحب دسته چک خوش حساب باشد و حسابش کارکرد مناسبی داشته باشد، پس از تمام شدن برگه های آن و برگشت ۸ برگه از ان به بانک، درخواست دریافت مجد بدهد و بانک دسته چک ۲۵ برگی برای وی صادر کند.


  شرط صدور مجدد دسته چک برگشت ۸۰ درصد برگه های آن به بانک است یعنی از یک دسته چک ۵۰ برگی باید ۴۰ برگ آن به بانک برگردد و فقط ۱۰ برگ از الان می تواند برای ضمانت باشد یا چکی باشد که هنوز تاریخ اجرای آن نرسیده است.

  در خواست و گرفتن غیر حضوری دسته چک صیاد

  در حال حاضر امکان درخواست غیر حضوری فقط برای بانک رسالت امکان پذیر است. مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت می توانند به کمک اینترنت بانک و همراه بانک با ورود به پیشخوان رسالت می توانند در خواست دسته چک بدهند و از مزایایی همچون صرفه جویی در وقت و هزینه و سرعت در کار بهره مند شوند.

  سوالات متداول کاربران: آیا شما می توانید دسته چک بگیرید؟ بررسی کامل واجدین شرایط دسته چک

  اگر به کامنت های پایین صفحه نگاهی بیاندازید متوجه میشوید که اکثر دوستان و مخاطبان شرایط خود را نوشته و در ادامه ان این سوال را بیان کرده اند:«من می تونم دسته چک بگیرم؟» یا«به من چک صیاد میدن؟» با توجه به مساله مهم بنده تصمیم گرفتم که یک بخش جدید را به مطلب خود بیافزایم و در آن موارد مختلف را بررسی کنم.

  اینکه شما واجد الشرایط هستید یا خیر را فقط یک نفر تعیین می کند: رییس شعبه بانک. رییس یک شعبه وظیفه دارد تا با بررسی سوابق و شرایط شما این موضوع را تشخیص بدهد که آیا شما واجد الشرایط هستید یا خیر. رییس بانک باید به کسانی دسته چک بدهد که از طرف او دارای صلاحیت شناخته شوند و در صورتی که از لحاظ قانونی دارنده چک صیادی مشکل یا مشکلاتی بوجود بیاورد، بتواند پاسخگو باشد. بنده با جمع بندی تحقیقاتی که در این زمینه داشته ام به سوالات کاربران عزیز پاسخ داده ام.

  امیدوارم که پاسخ سوال شما جز موارد بالا باشد، باز هم اگر ابهامی در این حوزه دارید، برای ما کامنت بگذارید.

  تکلیف چک‌های قدیمی چیست؟

  طبق اعلام بانک مرکزی دسته‌ چک ‌های قدیمی فقط تا پایان مردادماه ۹۷ اعتباردارند و از آن به بعد چک‌های قدیمی دیگر در شعب سایر بانک‌ها پذیرش نمی‌شود و تنها در خود بانک مربوطه پذیرش و وصول آن امکان‌پذیر خواهد بود. طبق اعلام صورت گرفته چک‌هایی که از ابتدای شهریورماه صادر شوند، فاقد اعتبار خواهند بود و در بانک‌ها پذیرفته نمی‌شوند. چک‌های قدیمی نیز با مراجعه به بانک صادرکننده وارد سامانه صیاد خواهند شد و اعتبار آن‌ها تنها در این صورت باقی خواهد ماند.

  البته در خصوص چک‌های بلندمدت قدیمی که پیش‌ازتاریخ اعلام‌شده (یکم شهریور ۹۷) صادرشده باشند، شعب بانک‌ها با واردکردن اطلاعات مربوط به آن‌ها در سامانه جدید، اعتبار این نسخه از چک‌ها را با همان ظاهر قدیم فراهم می‌کنند.

  اپلیکیشن مدیریت۳۶۰ درجه چک

  با نصب اپلیکیشن استعلام رایگان چک ساد۲۴، ضمن اطلاع از خوش حسابی صادر کننده چک مطلع شوید و با اگاهی از سرقتی/مفقودی نبودن چک آن را بپذیرید. برای چک های خود یادآور ثبت کنید و از دیگر امکاناتی نظیر مبدل عدد به حروف، محاسبه اقساط بانکی و راس گیر چک بهره مند شود.

  اپلیکیشن استعلام چک و مدیریت ۳۶۰ درجه آن

  سامانه استعلام چک و دسته چک

  سامانه ساد۲۴، تحت حمایت معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه راه اندازی شده است. این سامانه تنها سامانه ای است که در زمینه ثبت و استعلام چک های سرقتی ومفقودی فعالیت می کند. شما می توانید با ثبت چک‌های سرقتی/ مفقودی خود در سامانه ساد۲۴ از نقل و انتقال آن در بازار جلوگیری کنید همچنین می توانید از چک‌های سرقتی/مفقودی خود استعلام بگیرید و با آرامش خاطر معامله کنید.

  هشدار! خانم ها دسته چک نگیرند!

  با توجه به اخرین آمار به دست آمده از مراجع معتبر قانونی،حدود ۶ هزار زندانی جرائم غیر عمد کشور، محکومان مالی چک و ضمانت هستند. با توجه به این موضوع مردم باید در ضمانت کردن و صادر کردن چک دقت بیشتری داشته باشند. در بسیاری از این پرونده به این دلیل که مرد نتوانسته به تعهدات خود عمل کند، همسر وی به جای او درخواست دسته چک داده است و چک صیادی گرفته است. در نتیجه به خاطر صدور چک بلامحل، زن راهی زندان شده است.

  این مطلب در تاریخ ۹۹/۵/۹به روز رسانی شده است.

  از این که دیدگاه خود را با ما در میان می‌گذارید، سپاس گزاریم…

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فخرالدین عزیزی 15 روز قبل
  0

  سلام من تا حالا دسته چک نگرفتم چطور میتونم بگیرم

  محسن خدابنده لو 4 ماه قبل
  0

  سلام من ازبانگ سامان دسته چک دارم خواستم بانگ ملی درخواست دسته چک بگیرم ممنون از لطف شما

  0
  خدابنده لوها 4 ماه قبل

  سلام من ازبانگاه سامان دسته چک دارم میتوام ازبانگ دیگری دسته چک بگیرم ممنون از لطف شما

  محسن خدابنده لو 4 ماه قبل
  3

  سلام من ازبانگ سامان دسته چک دارم میتوانم ازبانگ ملی درخواست دسته چک بدم ممنون از لطف شما

  ابراهیم راوی جانبهان 7 ماه قبل
  -1

  درخواست چک جدید

  به شماره حساب جاری 0105347177009

  نگار 11 ماه قبل
  0

  من خودم به شخصه حسابم خوب کار میکنه وکارمند دولت هم هستم و وقتی برای گرفتن دسته چک رفتم بانک رئیس گفت که فقط بخاطر وام میخای دسته چک برداری که گفتم اره بعد راهنماییم کرد و وام گرفتم و گفت که دست چک زیاد لازم شما نمیشه بیشتر برای مشاغل ازاد مثل بساز بفروش، طلافروشی کلا مغازه داران مشاغل ازاد خیلی کاربردیه و بنظر من تا حداقل امکان درخواست افتتاح دسته چک نداشته باشید.

  ناشناس 12 ماه قبل
  3

  آیا شخصی که بدهکار غیر مستقیم (ضامن) باشد ولی وام گیرنده بدهکاریش به بانک مشکوک الوصول باشد .ضامن میتواند دستچک بگیرد؟

  عباس امجدی 1 سال قبل
  0

  بانک ملی به اشخاص با جواز کسب و شرکت های با تراکنش بالا دسته چک میده.

  ضمنا هموطن عزیز، لطفا در رابطه با بدست آوردن دسته چک، احساسی اقدام نکن و ابتدا تراکنش هاتو بالا ببر.

  خدا پناهتان

  بهمن دولت یاری 1 سال قبل
  0

  میخوام دسته چک بگیرم از بانک ملی

  1
  رحیم بیات 5 ماه قبل

  میخوام از بانک ملی دسته چک بگیرم چکارکنم

  میر 2 سال قبل
  0

  ببین من برای اولین بار میخام یک برگه چک تضمین برای کالا کارت یا وام کم نهایت ۱۰ تومن یا ۵ تومن....ووبسایت اعتبار رو بررسی می‌کنه...اکی هست...ولی خب کار خاص محکم ندارم...درآمدم تدریس خصوصی یا آموزش .....آیا تضمینی برایم فراهم میشپد؟

  قدیر علی پور یدکی 2 سال قبل
  0

  درخواست دسته چک

  برای ارسال نظر کلیک کنید