توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شماره حساب بانک ملی از روی شماره کارت

  1 بازدید

  شماره حساب بانک ملی از روی شماره کارت را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  بانک ملی ایران :: دریافت شبا (شناسه حساب بانکی ایران)

  شماره شبا بانک ملی

  شماره شبا بانک ملی

  دریافت شماره شبا بانک ملی با شماره کارت و شماره حساب

  در «رده» می‌توانید با وارد کردن شماره کارت بانک ملی، شماره شبا دریافت کنید
  برای استفاده از این امکان و همچنین اطمینان از نام صاحب حساب و فعال بودن حساب، عضو «رده» شوید

  شناسه شبا بانک ملی

  چرا شبا به وجود آمد؟ از آنجا که هر کدام بانک‌ها برای شماره‌گذاری انواع حساب‌های مشتریان‌ و کاربران‌شان از شیوه یا شیوه‌ها‌یی به‌خصوص استفاده ‌می‌کنند این ناهماهنگی انتقال پول بین بانک‌های گوناگون را با مشکلات عدیده‌ای مواجه کرده بود. تا اینکه برای رفع تمامی این مشکلات و همچنین  تسهیل و تسریع روند انواع نقل و انتقالات مالی و استانداردسازی مبادلات بین بانکی و بین‌المللی بانک‌های کشور، شماره شبا ملی از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، از یازدهم دی ماه ۸۵ (یعنی اول ژانویه ۲۰۰۷) برای حواله‌های ارزی اجباری شد؛ و همچنین این شماره در مبادلات بین بانکی داخلی کشور نیز از همان سال برای نخستین بار در سایت بانک ملی ایران به اجرا درآمد و کم‌کم شکلی عمومی به خود گرفت.

  درباره شماره شبا

  این شماره در ایران با IR شروع شده و پس از آن ۲۴ رقم دیگر قرار می‌گیرد که گذشته از ارقام کنترلی و شناسه معرف بانک ملی ایران 017 و همچنین شماره نوع حساب، از خود شماره حساب نیز تشکیل شده؛ و از آنجا که شماره حساب‌های بانک ملی 13 رقم هستند، کمی آن با گذاشتن صفر پیش از شماره‌ اصلی حساب جبران می‌شود. البته پیشتر همینجا در رده و در مطالب مرتبط به چگونگی و ساختار شماره شبا و شرح ماهیت آن پرداخته‌ایم.

  چند سالی است که در تمام سامانه‌های پرداخت بین بانکی منحصراً از این نوع شماره حساب استفاده می‌شود؛ چه برای جابجایی وجه بین بانک‌های کشور به یک قالب یکپارچه نیاز بود و اکنون هر حساب بانکی دارای یک شناسه یکتاست که در ایران با نام «شناسه حساب بانکی ایران» یا همانطورکه گفته شد به‌طور اختصار «شبا» شناخته می‌شود. یا به تعبیری دیگر هر شماره حساب بانکی، طی فرآیندی نه چندان پیچیده قابلت این را دارد تا به یک شماره حساب شبا تبدیل شود.

  تبدیل شماره حساب به شبا تمام بانک ها

  نحوه دریافت شماره شبا بانک ملی

  همانطور که بالا توضیح داده شد، فعلا ارائه شماره شبا با شماره حساب امکان‌پذیر است و درباره همه بانک‌ها نمی‌توان با وارد کردن شماره کارت، شماره شبا به دست آورد. عددی که در این وارد کردن در کادر به دست می‌آید، شماره اشتباه و غلطی که مسئولیتی را متوجه «رده» نمی‌کند. پس برای جابجایی مبالغ بین بانکی، حتما به شماره حساب دسترسی داشته باشید و از روش‌های دیگر محاسبه دوری کنید.

  دریافت شماره شبا بانک ملی با شماره کارت

  چنانچه نه به دستگاه خودپرداز و نه به شماره حساب‌تان دسترسی داشتید و با این حال دنبال راهی برای تبدیل شماره کارت به شماره شبا بانک ملی هستید، دو راه دارید: اول اینکه باید ابتدا از شماره کارت به شماره حساب‌ برسید و بعد همینجا به‌راحتی شماره شبا ملی شما را در اختیارتان قرار خواهد داد. دومین راه؛ «رده» توانسته این امکان را به دست آورد که با وارد کردن شماره کارت بانک ملی، شماره شبا را ارائه دهد. برای استفاده از این امکان و همچنین اطمینان از نام صاحب حساب و فعال بودن حساب، عضو «رده» شوید.

  منبع مطلب : www.rade.ir

  مدیر محترم سایت www.rade.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه شماره حساب خود را از شماره کارت بدست آوریم؟

  چگونه شماره حساب خود را از شماره کارت بدست آوریم؟

  یک تذکر مهم

  نخستین نکته مهم در بازیابی شماره حساب این است که اگر از طریق روش‌های آنلاین اقدام می‌کنید به هیچ وجه از درگاه‌های فرعی که از شما رمز دوم یا اطلاعات شخصی بی مورد را می‌خواهند اعتماد نکنید. برای دریافت شماره حساب به هیچ وجه به چنین نکاتی نیاز نیست. سعی کنید حتما از درگاه‌های معتبر وارد عمل شوید و برای شماره حساب هر بانک به سایت اصلی آن مراجعه کنید.

  ساده‌ترین روش کدام است؟

  ساده‌ترین و نخستین روش که به ذهن بسیاری از افراد نیز می‌رسد مراجعه به خودپرداز بانک و گرفتن برگه رسید است. به طور معمول و استاندارد، در بالای برگه‌های دریافتی از خودپرداز، شماره حساب درج میشود؛ بنابراین در اولین فرصت به خودپرداز بانک خود مراجعه کرده و از بانک خود غیر مستقیم شماره حساب بگیرید.

  روش مناسب برای میانسالان و کهنسالان

  بسیاری از افراد میانسال و کهنسال که توان مراجعه حضوری به خودپرداز‌ها را ندارند یا حتی نحوه استفاده درست از خودپرداز را نمی‌دانند به تلفن بانک وابسته اند. جالب است بدانید به راحتی می‌توانید از تمامی شعب به صورت تلفنی و ضمن اعلام شماره کارت، شماره حساب را دریافت کنید. تماس با اپراتور بانک و دریافت راهنمایی از وی نیز می‌تواند بسیار مفید و موثر باشد.

  روش‌های اختصاصی برای بانک‌های خاص


  بانک شهر
  وارد بخش محاسبه شماره حساب بانکی بانک شهر شده و در کادر موجود در صفحه، شماره کارت خود را وارد کنید و به راحتی شماره حساب را دریافت کنید.

  کافیست وارد این درگاه شوید:

  https://b2n.ir/406493

  بانک ملی
  اگر به رمز دوم پویا دسترسی دارید به بخش انتقال وجه در سایت بانک ملی مراجعه کنید (bmi.ir) و از کارت خود مبلغی را به همان شماره کارت انتقال بدهید. در مرحله بعدی، شماره حساب شما نمایش داده می‌شود.

  http://www.bmi.ir/fa/shaba/

  بانک پاسارگاد
  برای دریافت شماره حساب بانک پاسارگاد وارد بخش محاسبه شماره حساب بانکی شده و از بین گزینه‌های مختلف گزینه کاربردی را وارد کنید.

  https://www.bpi.ir/sheba

  بانک پارسیان

  برای درَیافت شماره حساب بانک پارسیان در بهترین حالت ایده آل است که به خدمات اینترنتی بانک دسترسی داشته باشید. اما اگر به این خدمات دسترسی ندارید، سری به شعبه بانک خود بزنید.

  https://b2n.ir/364852

  بانک تجارت
  برای دریافت شماره حساب بانک تجارت از طریق وب سایت رمز دوم الزامی است. شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضا، کد CVV2 و کد امنیتی را وارد می‌کنید و در نهایت شماره حساب خود را وارد کنید.

  https://b2n.ir/333943

  منبع مطلب : www.bankavl.com

  مدیر محترم سایت www.bankavl.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  محمدرضاتفضلی : دریافت شماره حساب

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  آیت‌اله یاری کدملی 5198755001 8 روز قبل
  1

  درخواست شماره حساب بانک ملی

  0
  عین اله اعتمادی 3 روز قبل

  شماره کارت بانک ملی ودارم ولی شماره حساب و ندارم .نیاز به شماره حساب دارم

  مهدی براتی 2 ماه قبل
  0

  شماره حساب بانک ملی

  0
  مصطفی محمدی 12 روز قبل

  درخواست شماره حساب بانک ملی

  محمدرضاتفضلی 4 ماه قبل
  4

  دریافت شماره حساب

  1
  فخرالدین 1 ماه قبل

  کارتم دست صاحب کارم بوده حالا فهمیدم داره سوء استفاده میکند

  مهدی گزاوندی 5 ماه قبل
  -1

  دریافت شماره حساب

  0
  فاطمه رجبعلی 4 ماه قبل

  شماره حسابه ۱۳ رقمیه 6037997352921374 این شماره کارتو میخوام

  برای ارسال نظر کلیک کنید