توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شما بیانیه انجام معاملات در این بازار را قبول نکرده اید

  1 بازدید

  شما بیانیه انجام معاملات در این بازار را قبول نکرده اید را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  پیغام توافق نامه بازار پایه امضاء نشده است در بازار پایه

  سلام. دوست عزیز

  توافق نامه بازار مربوط به معامله سهام های بازار پایه فرابورس است که مشتری برای معامله در این بازار باید توافق نامه را امضا نماید.

  این توافق نامه برای همه مشتریان به صورت آنلاین در صفحه اصلی معاملات برخط نمایش داده می شود. چنانچه مشتری موافقت خود را برای معامله این بازار اعلام نماید و ذخیره کند مشکلی برای معامله ندارد. در صورتی که مشتری این پیغام را رد میکند لازم است از دو طریق زیر اقدام به امضا نماید:
  ۱- به شعبه کارگزاری آگاه مراجعه کند.
  ۲- توافق نامه به صورت ایمیل یا فکس برای مشتری ارسال می شود (که مشتری بعد از امضا، مجدداً توافق نامه را برای کارگزاری ارسال می نماید.)
  برای دریافت بیانیه ریسک از طریق ایمیل می توانید در ساعات کاری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره ۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۲ تماس بگیرید.

  منبع مطلب : bashgah.com

  مدیر محترم سایت bashgah.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  همه کارگزاری‌ها ازامروز ملزم به دریافت بیانیه ریسک از مشتریان بازار پایه شدند

  همه کارگزاری‌ها ازامروز ملزم به دریافت بیانیه ریسک از مشتریان بازار پایه شدند

  به گزارش اقتصاد آنلاین، خبرهای دریافتی از معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران حاکی است وی از لزوم پذیرش ریسک معاملات سهام و حق تقدم خرید سهام در بازار پایه ب و ج فرابورس ایران بنا به بیانه موجود در این خصوص خبر داده و گفته است: با توجه به ریسک موجود در معاملات سهام و حق تقدم خرید سهام در بازار پایه فرابورس ایران که بارها اعلام شده است، این اقرارنامه‌ در نظر گرفته شده تا مشتریان با پذیرش شرایط آن، ریسک معاملات بازار پایه را قبول کنند.

  بهنام محسنی با بیان اینکه طبق این بیانیه مشتریان با اطلاع دقیق و آگاهی کافی درباره ماهیت بازار پایه، نسبت به معاملات سهام و حق تقدم سهام در این بازار اقدام می‌کنند، افزود: ممکن است مشتری در شرایط خاص با توجه به وضعیت عملکرد ناشر مربوطه، عرضه و تقاضا و تغییرات قیمت روزانه، در زمان مناسب و با قیمت مورد نظر نتواند از بازار خارج شود و زیان ببیند، اما بر اساس این اقرارنامه تاکید می‌شود که وی با آگاهی کامل وارد معاملات در این بازار شده و تمامی ریسک‌های احتمالی را پذیرفته است.

  به گفته محسنی امضای این بیانه توسط سرمایه‌گذاران صرفا مربوط به کسانیست که در بازار پایه ب و ج به معامله سهام اقدام می‌کنند و سرمایه‌گذاران سایر بازارهای فرابورس نیازی به امضای آن ندارند.

  وی در خصوص نحوه تعهد مشتریان بازار پایه به بیانیه یادشده گفت: هریک از مشتریانی که در بازار پایه فرابورس ایران فعالیت می‌کنند باید پیش از انجام معاملات، این بیانیه را امضا و طی آن اقرار کنند که از تمامی شرایط، قوانین و مقررات مربوط به انجام معاملات در بازار پایه فرابورس ایران از جمله «دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در بازار پایه فرابورس ایران» و ریسک‌های مربوط به این بازار آگاهی کامل دارند.

  محسنی درباره مزایای اقرارنامه پذیرش ریسک معاملات بازار پایه گفت: آشنایی با مقررات، به مشتری امکان معامله می‌دهد تا نسبت به حقوق و تعهدات خودآگاهی و پذیرش کامل داشته باشد از این رو مطالعه دقیق اقرارنامه و بیانیه پذیرش ریسک، دستورالعمل معاملات و سایر مقررات مرتبط، از الزامات فعالیت در این بازار است که بارها ریسک آن از سوی فرابورس به سرمایه‌گذاران اعلام شده است.

  محسنی در خصوص توقف نمادهای معاملاتی بازار پایه نیز توضیح داد: بر اساس دستورالعمل معاملات، سازمان بورس یا فرابورس ایران می‌تواند دستور توقف نماد معاملاتی را صادر کند که بازگشایی مجدد نماد تحت شرایطی ممکن است بر سود و زیان مشتری تاثیرگذار باشد.

  معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران با بیان اینکه درج اوراق بهادار در بازار پایه و همچنین لغو درج آن ها و انتقال شرکت ها بین تابلو پایه ب و تابلو پایه ج، بر عهده کمیته درج فرابورس ایران است، افزود: بر همین اساس، محل اعتراضی در خصوص انتقال شرکت­ها بین تابلوهای پایه ب و ج و یا حتی لغو درج آن ها وجود ندارد.

  وی در پایان خطاب به کارگزاران گفت: کارگزاران باید اقرارنامه و بیانه پذیرش ریسک معاملات سهام و حق تقدم خرید سهام در بازار پایه فرابورس ایران را حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت 96 به تایید همه مشتریان خود اعم از برخط و غیر برخط برسانند و پس از تکمیل و امضای مشتریان، در سوابق کارگزاری نگهداری کنند؛ ضمن آنکه لازم است در صورت عدم تکمیل « بیانیه پذیرش ریسک معاملات سهام و حق­تقدم خرید سهام در بازار پایه فرابورس ایران» توسط مشتریان برخط تا تاریخ اعلام‌شده، کارگزاران دسترسی مشتریان برخط را تا زمان دریافت بیانیه پذیرش ریسک تکمیل شده، مسدود کنند.

  منبع مطلب : www.eghtesadonline.com

  مدیر محترم سایت www.eghtesadonline.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کارگزاری مفید | دستور العمل اجرای انجام معاملات بازار پایه فرابورس

  کارگزاری مفید | دستور العمل اجرای انجام معاملات بازار پایه فرابورس

  اطلاعیه مهم

  مشتریان محترم کارگزاری مفید:

  با توجه به تسهیل نحوه انجام معاملات در نمادهای بازار پایه به صورت آنلاین و با توجه به تفاوتهای اساسی معاملات بازار پایه با سایر بازارها، ضروری است معامله گران برخط اطلاع و آگاهی کافی در خصوص سازوکار معاملات در این نمادها و همچنین قوانین ومقررات موضوع این بازار را داشته باشند. لذا پیش از انجام معامله در نمادهای بازار پایه دستورالعمل ها و قوانین نحوه معامله در این بازار را از طریق لینک زیر به دقت مطالعه فرمایید: 

  منبع مطلب : o.emofid.com

  مدیر محترم سایت o.emofid.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  S,ch 2 ماه قبل
  0

  سلام میشه لطفا بگید کدام گزینه رو باید فعال کنم برای اینکه پیام شما بیانیه ی انجام معاملات در این بازار را امضا نکرده اید برای خرید و فروش نیاد؟

  0
  محمد جواد 26 روز قبل

  پیام شما بیانیه بیانیه انجام معاملات

  درایت بازار امضا نکردید نیاد

  برای ارسال نظر کلیک کنید