توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شهریه دانشگاه آزاد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی

  1 بازدید

  شهریه دانشگاه آزاد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  نرخ جدید شهریه دانشگاه آزاد ۹۹ - ۱۴۰۰ | کارشناسی، ارشد و دکتری

  نرخ جدید شهریه دانشگاه آزاد ۹۹ - ۱۴۰۰ | کارشناسی، ارشد و دکتری

  چنانچه قصد تحصیل در دانشگاه آزاد را دارید لازم است بدانید که دانشگاه آزاد همانند دانشگاه های دیگر دارای شهریه ثابت و متغیر است. میزان شهریه دانشگاه آزاد با توجه به تعداد واحدهای انتخابی دانشجویان و نوع واحدهای انتخابی (نظری و عملی) تعیین می گردد که شهریه ثابت وابسته به سال ورود به دانشگاه و گروه آزمایشی می باشد، ولی میزان شهریه متغیر در هر نیمسال تحصیلی حدود 10 الی 15 درصد افزایش می یابد و وابسته به تعداد واحدهای انتخابی دانشجو است.

  شهریه رشته های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد یکسان بوده و تفاوت آن ها تنها در شیوه پذیرش دانشجو می باشد. علاوه بر شهریه ثابت و متغیر، کلیه دانشجویان ملزم به پرداخت هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه می باشند که میزان حق بیمه در کلیه مقاطع تحصیلی یکسان و برای هر سال تحصیلی حدود 3000 الی 3500 تومان می باشد. ولی هزینه خدمات آموزشی بر اساس مقاطع تحصیلی و دانشگاه های مختلف، متفاوت است. لازم به ذکر است مبالغ بیان شده در این مقاله، مطابق با آخرین تغییراتی اعمالی ارائه شده اند و در صورت افزایش هر یک از آن ها، تغییرات به وجود آمده، اعمال خواهند شد.

  شهریه مقطع کاردانی دانشگاه آزاد 99 – 1400

  از شرایط ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد دارا بودن مدرک دیپلم 3 ساله نظام جدید یا دیپلم 4 ساله نظام قدیمو از شرایط ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته دارابودن مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم 4 ساله نظام قدیم یکی از رشته های نظری می باشد. ثبت نام رشته های بدون آزمون مقطع کاردانی دانشگاه آزاد در 2 نوبت مهر و بهمن ماه صورت می پذیرد و پذیرفته شدگان باید در زمان ثبت نام حضوری همه و یا بخشی از شهریه خود را بپردازند. شهریه مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد برای 20 واحد تحصیلی که دانشجو می تواند در هرترم اخذ نماید، به صورت جدول زیر می باشد.

  شهریه مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد 99 – 1400

  دارا بودن مدرک کاردانی یا فوق دیپلم از شرایط ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته خواهد بود و دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی نیز از شرایط تحصیل بدون آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد خواهد بود. برای تحصیل در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد، باید پس از شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه لازم، جهت انتخاب رشته اقدام نمود. در مقطع کارشناسی رشته های متعددی در گروه های فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه و علوم پزشکی ارائه می شود که شهریه این رشته ها برای هر نیمسال به صورت زیر می باشد:

  شهریه مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 – 1400

  اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در شهریور ماه و از طریق سایت azmoon.iau.ac.ir خواهد بود. پس از قبولی در دانشگاه، موضوعی که برای پذیرفته شدگان از اهمیت بسیاری برخوردار است، اطلاع از میزان شهریه رشته خود می باشد تا با توجه به وضعیت و شرایط مالی، ادامه مسیر خود را مشخص کنند. در جدول زیر شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در تمام رشته های با آزمون و بدون آزمون را در اختیارتان قرار داده ایم.

  شهریه مقطع دکترای تخصصی دانشگاه آزاد 99 – 1400

  شهریه مقطع دکتری دانشگاه آزاد با توجه به شیوه آموزشی دانشجو (پژوهش محور یا آموزشی پژوهشی) متفاوت می باشد ولی به طور کلی از دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغیر تشکیل شده است که دانشجویان باید در هنگام انتخاب واحد، همه یا بخشی از شهریه ثابت را پرداخت نمایند و مابقی آن را تا زمان امتحانات فرصت دارند که با واحد دانشگاهی خود تسویه حساب کنند. در جدول زیر شهریه ثابت به همراه شهریه متغیر مقطع دکترای دانشگاه آزاد در همه رشته های تحصیلی آورده شده است.

  شهریه مقطع دکتری حرفه ای دانشگاه آزاد 99 – 1400

  دانشگاه آزاد در رشته های علوم پزشکی مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و… نیز دانشجو جذب می نماید و علاقه مندان به تحصیل در این رشته ها باید ثبت نام کنکور سراسری را انجام دهند و پس از کسب رتبه لازم و قبولی در دانشگاه، جهت انتخاب رشته اقدام نمایند. شهریه رشته های علوم پزشکی در دانشگاه آزاد نسبت به سایر مقاطع بیشتر بوده و برای هر ترم، تقریبا برابر با 10/000/000 الی 12/000/000 تومان می باشد. لازم به ذکر است شهریه ثابت و نتغیر رشته ها و دانشگاه های مختلف، متفاوت خواهد بود و براساس این بخش نامه نرخ شهریه رشته‌ های پزشکی، دندانپزشکی و علوم دارویی به نحوی اعمال خواهد شد که کمتر از 80 درصد شهریه پردیس‌های خودگردان وزارت بهداشت نباشد.

  علاوه بر دانشگاه آزاد، دیگر دانشگاه های کشور نیز به استثنای دانشگاه های سراسری دوره روزانه، خدمات آموزشی خود را در ازای دریافت شهریه، به دانشجویان ارائه می نمایند. شما کاربران گرامی در صورت تمایل می توانید برای اطلاع از شهریه دانشگاه پیام نور، میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان و همچنین شهریه دانشگاه علمی کاربردی روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

  سوالات متداول

  شهریه این دانشگاه همانند دیگر دانشگاه های کشور از دو بخش شهریه ثابت (بسته به سال ورود و رشته تحصیلی دانشجو) و شهریه متغیر (بسته به نوع و تعداد واحد انتخابی) تشکیل شده و از دانشجویان اخذ می گردد.

  معمولا هر ساله 10 الی 15 درصد به میزان شهریه متغیر این دانشگاه افزوده می شود.

  شهریه ثابت با توجه به سال ورود و رشته تحصیلی دانشجویان تعیین می گردد و تا پایان تحصیلات آن ها بدون تغییر باقی می ماند اما میزان شهریه متغیر هر ساله افزایش می یابد.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  شهریه دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  تغییرات شهریه دانشگاه آزاد 99 - 1400

  تحصیل در دانشگاه آزاد مستلزم پرداخت شهریه می باشد که شامل شهریه ثابت و شهریه متغیر است . شهریه ثابت بر اساس نیمسال ورودی هر دانشجو تعیین می شود و تا پایان اتمام دوره تحصیل وی در سنوات مجاز بدون افزایش خواهد بود اما شهریه متغیر با توجه به تعداد واحد های اخذ شده توسط دانشجو تعیین می شود  و در طول دوره تحصیل دانشجو افزایش می یابد .

   در حال حاضر شهریه مصوب دانشگاه آزاد ۹۹ - ۱۴۰۰​ در مقاطع مختلف کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم . در نظر داشته باشید پذیرفته شدگان تمامی مقاطع در زمان ثبت نام ( ترم اول ) در دانشگاه محل قبولی ملزم به پرداخت هزینه خدمات آموزشی و هزینه بیمه هستند که این هزینه در هر مقطع متفاوت است در ادامه هزینه خدمات آموزشی و هزینه بیمه در مقاطع مختلف در سال تحصیلی 99 - 1400 ارائه شده است .

  هزینه خدمات آموزشی و بیمه در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته  :

   هزینه خدمات آموزشی  1,300,000 ریال

   هزینه بیمه 31500​ ریال

  هزینه خدمات آموزشی و بیمه در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته  :

   هزینه خدمات آموزشی 1,500,000 ریال

   هزینه بیمه 31,500ریال

  هزینه خدمات آموزشی و بیمه در مقطع دکتری حرفه ای ( پزشکی ، دندانپزشکی و دکتری ) :​

   هزینه خدمات آموزشی 15,000,00ریال

   هزینه بیمه 31,500 ریال

  هزینه خدمات آموزشی و بیمه در مقطع کارشناسی ارشد :

   هزینه خدمات آموزشی 1,500,000 ریال

   هزینه بیمه 31,500 ریال

  هزینه خدمات آموزشی و بیمه در مقطع دکتری تخصصی :

   هزینه خدمات آموزشی 1,700,000 ریال 

   هزینه بیمه 31,500 ریال

  در نظر داشته باشید میزان هزینه های مذکور مربوز به سال 98 است به محض مشخص شدن میزان هطینه های مذکور دانشگاه آزاد در سال تحصیلی 99 - 1400 مقاله به روز رسانی می شود .

  شهریه کاردانی دانشگاه آزاد 99 - 1400

   با توجه به اینکه تاکنون جدول شهریه کاردانی دانشگاه آزاد 99 - 1400 منتشر نشده است در ادامه جدول مربوط به شهریه دانشگاه آزاد 99 بر اساس افزایش 10 الی 15 درصدی شهریه نسبت به سال گذشته ارائه شده است . 

  شهریه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 99 - 1400

   با توجه به اینکه تاکنون جدول شهریه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۹ - ۱۴۰۰​ منتشر نشده است در ادامه جدول مربوط به شهریه دانشگاه آزاد 99 را بر اساس افزایش 10 الی 15 درصدی شهریه ، نسبت به سال گذشته ارائه داده ایم  . 

  شهریه کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 99 - 1400

   با توجه به اینکه تاکنون جدول شهریه کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 99 - 1400 منتشر نشده است در ادامه جدول مربوط به شهریه دانشگاه آزاد 99 را بر اساس افزایش 10 الی 15 درصدی شهریه ، نسبت به سال گذشته ارائه داده ایم  . 

  به محض انتشار جدول شهریه کارشناسی پیوسته​ دانشگاه آزاد 99 - 1400 مقاله به روز رسانی می شود .

  شهریه دکتری حرفه ای دانشگاه آزاد 99 - 1400

   با توجه به اینکه تاکنون جدول شهریه دکتری حرفه ای دانشگاه آزاد 99 - 1400 منتشر نشده است  در ادامه جدول مربوط به شهریه دکتری حرفه ای دانشگاه آزاد 99 را بر اساس افزایش 10 الی 15 درصدی شهریه ، نسبت به سال گذشته ارائه داده ایم  . 

   با توجه به اینکه تاکنون جدول شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 - 1400 منتشر نشده است  در ادامه جدول مربوط به شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 را بر اساس افزایش 10 الی 15 درصدی شهریه ، نسبت به سال گذشته ارائه داده ایم  . 

  سوالات متداول

  احتمالا به میزان شهریه این دانشگاه هر سال حداقل 10 و حداکثر 15 درصد افزوده خواهد شد که در صورت اعلام جدول شهریه دانشگاه آزاد ، در این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

  خیر . بنا بر صلاح دید مسئولان ، شهریه متغیر دانشگاه آزاد در هر سال دستخوش تغییراتی می شود که در متن مقاله جزئیات احتمالی شهریه ثابت و متغیر دانشگاه آزاد ارائه شده است .

  شهریه هر ترم معادل است با حاصل جمع شهریه ثابت و شهریه متغیر واحد های انتخابی که در متن مقاله کاملا توضیح داده شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  شهریه دانشگاه آزاد

  شهریه دانشگاه آزاد

  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید:
   

  تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از کل کشور
   

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

  درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

  منبع مطلب : www.tahsilico.com

  مدیر محترم سایت www.tahsilico.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  یزدان 1 ماه قبل
  0

  هزینه ارشدسلولی مولکولی چقدره؟لطفاجواب بدین

  ارشیا 12 ماه قبل
  0

  سلام رشته زیست ملکولی کل هزینه ترم اول دانشگاه چقدر می شود در سال ۱۴۰۰

  مریم احمدی 1 سال قبل
  -1

  سلام شهریه رشته زیست مولکولی دانشگاه آزاد ترمی چنده؟

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید