توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شهریه دانشگاه آزاد علوم تحقیقات

  1 بازدید

  شهریه دانشگاه آزاد علوم تحقیقات را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  شهریه دانشگاه علوم تحقیقات تهران 98 | صدای مشاوران

  شهریه دانشگاه علوم تحقیقات تهران 98 | صدای مشاوران

  شهریه دانشگاه علوم تحقیقات تهران سال 98 – 99

  همانطور که در بالا ذکر شد، میزان شهریه دانشگاه علوم تحقیقات تهران با واحد تهران مرکز متفاوت است. در این اطلاعیه شهریه های مصوب به اطلاع دانشجویان می رسد. 

  دانشجویان در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران، شهریه ثابت کمتری پرداخت می کنند. شهریه ثابت رشته های یکسان در این دو واحد، اختلاف قابل توجهی دارد. در حال حاضر نیز بیشتر رشته های علوم تحقیقات تهران در مقطع دکتری میباشد. به طور مثال دانشجویان رشته معماری در دانشگاه آزاد تهران مرکز شهریه بالاتری نسبت به دانشجویان همین رشته در علوم تحقیقات پرداخت می کنند.

  شهریه ثابت ورودیان قبلی دانشکده آزاد هنر تهران مرکز مبلغ 45 میلیون و 592هزار و 474 ریال و شهریه ثابت دانشجویان در واحد علوم تحقیقات مبلغ 30میلیون و 486هزار و 420 ریال است. میزان شهریه رشته حقوق در مقطع کارشناسی علوم تحقیقات که از رشته های پرطرفدار است، حدود 1میلیون و 300الی 1میلیون و 700هزار تومان است. 

  لازم به ذکر است که اخیر اعلام شده بود شهریه درس وصایای امام خمینی در دانشگاه علوم تحقیقات در مقطع کارشناسی ارشد 80تومان است، ولی دانشگاه علوم تحقیقات اعلام کرد که این درس رایگان و بدون دریافت شهریه ارائه می شود.

  با توجه به گستردگی و تنوع رشته در مقاطع تحصیلی دانشگاه علوم تحقیقات پیشنهاد می دهیم برای اطلاع از میزان شهریه کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه علوم تحقیقات با مرکز مشاوره تحصیلیصدای مشاورتماس بگیربد.

  میزان شهریه دانشگاه آزاد تهران مرکز در مقطع دکتری 

  شهریه دانشگاه آزاد تهران مرکز در مقطع دکتری 98 – 99 به شرح زیر است:

  میزان هزینه ثبت نام در زمان ورود به این دانشگاه 1.520.000 ریال است. این مبلغ بابت هزینه خدمات آموزشی دریافت می شود. مبلغ 31.500 ریال نیز بابت هزینه بیمه دریافت می شود.

  برای مشاهده نمودار نرخ شهریه آزاد در سال 98 کلیک نمایید.

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  شهریه دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  تغییرات شهریه دانشگاه آزاد 99 - 1400

  تحصیل در دانشگاه آزاد مستلزم پرداخت شهریه می باشد که شامل شهریه ثابت و شهریه متغیر است . شهریه ثابت بر اساس نیمسال ورودی هر دانشجو تعیین می شود و تا پایان اتمام دوره تحصیل وی در سنوات مجاز بدون افزایش خواهد بود اما شهریه متغیر با توجه به تعداد واحد های اخذ شده توسط دانشجو تعیین می شود  و در طول دوره تحصیل دانشجو افزایش می یابد .

   در حال حاضر شهریه مصوب دانشگاه آزاد ۹۹ - ۱۴۰۰​ در مقاطع مختلف کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم . در نظر داشته باشید پذیرفته شدگان تمامی مقاطع در زمان ثبت نام ( ترم اول ) در دانشگاه محل قبولی ملزم به پرداخت هزینه خدمات آموزشی و هزینه بیمه هستند که این هزینه در هر مقطع متفاوت است در ادامه هزینه خدمات آموزشی و هزینه بیمه در مقاطع مختلف در سال تحصیلی 99 - 1400 ارائه شده است .

  هزینه خدمات آموزشی و بیمه در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته  :

   هزینه خدمات آموزشی  1,300,000 ریال

   هزینه بیمه 31500​ ریال

  هزینه خدمات آموزشی و بیمه در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته  :

   هزینه خدمات آموزشی 1,500,000 ریال

   هزینه بیمه 31,500ریال

  هزینه خدمات آموزشی و بیمه در مقطع دکتری حرفه ای ( پزشکی ، دندانپزشکی و دکتری ) :​

   هزینه خدمات آموزشی 15,000,00ریال

   هزینه بیمه 31,500 ریال

  هزینه خدمات آموزشی و بیمه در مقطع کارشناسی ارشد :

   هزینه خدمات آموزشی 1,500,000 ریال

   هزینه بیمه 31,500 ریال

  هزینه خدمات آموزشی و بیمه در مقطع دکتری تخصصی :

   هزینه خدمات آموزشی 1,700,000 ریال 

   هزینه بیمه 31,500 ریال

  در نظر داشته باشید میزان هزینه های مذکور مربوز به سال 98 است به محض مشخص شدن میزان هطینه های مذکور دانشگاه آزاد در سال تحصیلی 99 - 1400 مقاله به روز رسانی می شود .

  شهریه کاردانی دانشگاه آزاد 99 - 1400

   با توجه به اینکه تاکنون جدول شهریه کاردانی دانشگاه آزاد 99 - 1400 منتشر نشده است در ادامه جدول مربوط به شهریه دانشگاه آزاد 99 بر اساس افزایش 10 الی 15 درصدی شهریه نسبت به سال گذشته ارائه شده است . 

  شهریه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 99 - 1400

   با توجه به اینکه تاکنون جدول شهریه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۹ - ۱۴۰۰​ منتشر نشده است در ادامه جدول مربوط به شهریه دانشگاه آزاد 99 را بر اساس افزایش 10 الی 15 درصدی شهریه ، نسبت به سال گذشته ارائه داده ایم  . 

  شهریه کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 99 - 1400

   با توجه به اینکه تاکنون جدول شهریه کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 99 - 1400 منتشر نشده است در ادامه جدول مربوط به شهریه دانشگاه آزاد 99 را بر اساس افزایش 10 الی 15 درصدی شهریه ، نسبت به سال گذشته ارائه داده ایم  . 

  به محض انتشار جدول شهریه کارشناسی پیوسته​ دانشگاه آزاد 99 - 1400 مقاله به روز رسانی می شود .

  شهریه دکتری حرفه ای دانشگاه آزاد 99 - 1400

   با توجه به اینکه تاکنون جدول شهریه دکتری حرفه ای دانشگاه آزاد 99 - 1400 منتشر نشده است  در ادامه جدول مربوط به شهریه دکتری حرفه ای دانشگاه آزاد 99 را بر اساس افزایش 10 الی 15 درصدی شهریه ، نسبت به سال گذشته ارائه داده ایم  . 

   با توجه به اینکه تاکنون جدول شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 - 1400 منتشر نشده است  در ادامه جدول مربوط به شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 را بر اساس افزایش 10 الی 15 درصدی شهریه ، نسبت به سال گذشته ارائه داده ایم  . 

  سوالات متداول

  احتمالا به میزان شهریه این دانشگاه هر سال حداقل 10 و حداکثر 15 درصد افزوده خواهد شد که در صورت اعلام جدول شهریه دانشگاه آزاد ، در این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

  خیر . بنا بر صلاح دید مسئولان ، شهریه متغیر دانشگاه آزاد در هر سال دستخوش تغییراتی می شود که در متن مقاله جزئیات احتمالی شهریه ثابت و متغیر دانشگاه آزاد ارائه شده است .

  شهریه هر ترم معادل است با حاصل جمع شهریه ثابت و شهریه متغیر واحد های انتخابی که در متن مقاله کاملا توضیح داده شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  شهریه دانشگاه آزاد

  شهریه دانشگاه آزاد

  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید:
   

  تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از کل کشور
   

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

  درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

  منبع مطلب : www.tahsilico.com

  مدیر محترم سایت www.tahsilico.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید