توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  صفحه امتیازگیری باشگاه مدار فیروزه ای

  1 بازدید

  صفحه امتیازگیری باشگاه مدار فیروزه ای را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  همراه اول - باشگاه فیروزه ای(باشگاه مشتریان)

  همراه اول - باشگاه فیروزه ای(باشگاه مشتریان)

  باشگاه مشتریان همراه اول با نام باشگاه فیروزه‌ای در راستای قدردانی از اعتماد مشتریان همراه اول و با هدف ارائه خدمات ویژه به اعضای باشگاه، تقویت ارتباط تعاملی بین همراه اول و مشترکین و افزایش رضایتمندی ایجاد شده است.
  مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول با عضویت رایگان در باشگاه فیروزه‌ای، می‌توانند با هر بار پرداخت قبض یا خرید شارژ و همچنین شرکت در برخی فعالیت‌ها نظیر دعوت از دوستان، شتاب در پرداخت و ... امتیاز کسب کرده و از مزایای مختلف باشگاه مشتریان بهره‌مند گردند.

  مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با طی مراحل ذیل در باشگاه مشتریان همراه اول عضو شوند:

  مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول که عضو باشگاه فیروزه‌ای هستند، می‌توانند به ازای موارد ذیل امتیاز کسب نمایند:

  برای دریافت امتیاز مربوط به پرداخت قبض و خرید شارژ، باید به یکی از دو روش زیر اقدام نمایید:

  سایر امتیازات به صورت خودکار به امتیازات باشگاه فیروزه‌ای شما افزوده می‌شود. لازم به ذکر است امتیاز باشگاه فیروزه‌ای تنها تا ۳۰ روز پس از پرداخت قبض یا خرید شارژ قابل دریافت است و پس از آن منقضی می‌گردد. همچنین به پرداخت اقساط بدهی خطوط همراه اول، امتیاز باشگاه فیروزه‌ای تعلق نمی‌گیرد.
  سیم‌کارت‌های جدید دائمی و اعتباری در صورتی از امتیاز ثبت نام برخوردار می‌گردند، که تا قبل از سه ماه از تاریخ فعالسازی سیم‌کارت، عضو باشگاه شوند.
  در بخش امتیاز فعلی شما، مجموع امتیازاتی که مشترک تا کنون بدست آورده نمایش داده می‌شود. میزان امتیاز نمایش داده شده در این قسمت، امتیاز خام ضرب در ضریب همراهی به شرح زیر است:

  اعضای باشگاه فیروزه‌ای می‌توانند امتیازات خود را به جوایز زیر تبدیل نمایند:

  اطلاع رسانی در خصوص تخفیفات، سرویس های جدید، خبرها و وقایع باشگاه، از طریق پیامک برای اعضا ارسال می‌گردد. همچنین لازم است برای دریافت جوایز به دو مورد زیر توجه شود:

  باشگاه مشتریان همراه اول با برند باشگاه فیروزه‌ای با هدف ارائه خدمات ویژه به مشترکین همراه اول ایجاد گردیده است. قوانین و مقررات ذیل، مجموعه قوانین حاکم بر باشگاه فیروزه‌ای می‌باشد و عضویت در باشگاه به معنی آگاهی و پذیرش این قوانین خواهد بود. بنابراین توصیه می‌گردد قبل از ثبت نام، اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین نمایید. هرگونه تغییر در قوانین و مقررات باشگاه فیروزه‌ای در اختیار شرکت همراه اول بوده و پس از اعلام قوانین جدید و یا تغییر قوانین قبلی، قابل اجرا خواهد بود. بر این اساس تنها مرجع اطلاع‌رسانی رسمی تغییرات یاد شده، بخش قوانین باشگاه فیروزه‌ای در اپلیکیشن و پرتال همراه من می‌باشد.

  همین حالا با مراجعه به اپلیکیشن یا پرتال همراه من و ورود به بخش باشگاه فیروزه ای، از جوایز متنوع باشگاه بهره مند شوید.

  منبع مطلب : mci.ir

  مدیر محترم سایت mci.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  همراه اول - درباره باشگاه فیروزه ای

  باشگاه مشتریان همراه اول با نام باشگاه فیروزه ای در راستای قدردانی از اعتماد مشتریان همراه اول و با هدف ارائه خدمات ویژه به اعضای باشگاه، تقویت ارتباط تعاملی بین همراه اول و مشترکین جهت ارائه خدمات بهتر و افزایش رضایتمندی ایجاد شده است.
  مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول با عضویت رایگان در باشگاه فیروزه ای، می توانند در ازای هربار پرداخت قبض یا خرید شارژ و همچنین شرکت در برخی فعالیت ها نظیر دعوت از دوستان و ... امتیاز کسب نموده و از مزایای مختلف باشگاه مشتریان بهره مند گردند.

  منبع مطلب : my.mci.ir

  مدیر محترم سایت my.mci.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  امتیاز هدیه و نحوه کسب امتیاز در باشگاه فیروزه ای همراه اول

  امروزه، کمتر کسی وجود دارد که اسم باشگاه مشتریان همراه اول را که باشگاه فیروزه ای نام دارد نشنیده باشد.

  تمامی شرکت های بزرگ و کوچک در جهان برای جذب و ترغیب مشتری به استفاده از خدمات بیشتر، همواره از پیشنهادات ویژه و ارائه تخفیف های بالا استفاده می کنند. علاوه بر تخفیف ها و پیشنهادات ویژه، تعدادی از شرکت ها و اپراتور ها، طرحی را به اسم باشگاه مشتریان راه اندازی میکنند. باشگاه مشتریان؛ از جمله راه های اصلی حفظ ارتباط با مشتری و همچنین ارائه خدمات بیشتر به مشتری به شمار میرود. در کشور ما اما باشگاه های مشتریان، اغلب محدود به صدور کارت های این باشگاه می شوند و چندان فایده ای نه برای مشتری و نه برای فروشنده یا شرکت ندارند. در واقع این باشگاه ها اکثرا یک اقدام نمادین جهت نشان دادن سیستماتیک بودن عملکرد یک شرکت است در صورتی که به هیچ وجه چنین اتفاقی در نگاه مشتری رخ نمی دهد.

  اما برخی شرکت ها در ایران، مسئله باشگاه مشتریان را جدی گرفته و سعی دارند از این طریق، هم ارتباط با مشتری را جدی تر پیگیری کرده و هم بتوانند آن ها را به سوی خرید بیشتر سوق داده و خدمات بیشتری از شرکت دریافت نمایند. 

  یکی از این شرکت ها، اپراتور اول یعنی همراه اول است. همراه اول با راه اندازی باشگاه فیروزه ای چند صباحیست که بر سر زبان ها افتاده است. باشگاه فیروزه ای همراه اول در واقع همان باشگاه مشتریان همراه اول به شمار می رود.

  نحوه عضویت و دریافت امتیاز هدیه و رایگان در باشگاه فیروزه ای همراه اول

  عضویت در باشگاه مشتریان همراه اول یا همان باشگاه فیروزه ای کار سختی نیست! فقط باید به سایت همراه اول مراجعه کرده و از طریق این سایت، برنامه همراه من را دانلود نموده و نصب نمایید.

  همچنین می توانید این اپلیکیشن جامع و کاربردی را از طریق کافه بازار، مایکت و یا فروشگاه google play دانلود و نصب کنید.

   پس از نصب همراه من، وقتی وارد این اپلیکیشن می شوید می توانید با وارد کردن شماره سیم کارت خود وارد برنامه همراه من شده و همچنین، به عضویت باشگاه فیروزه ای درآمده و از پیشنهادات ویژه آن استفاده کنید.

  اما دریافت امتیاز در باشگاه فیروزه ای به این شکل است که شما در ابتدا به محض ثبت نام در باشگاه فیروزه ای همراه اول، 20 امتیاز می گیرید. برای هربار خرید شارژ نیز به ازای هر 1000 تومان شارژ، یک امتیاز دارد. برای مشترکین دائمی نیز برای پرداخت هر هزار تومان قبض، همین اتفاق رخ می دهد.

   اگر جزو مشترکین دائمی خوش حساب همراه اول باشید و قبض خود را قبل از ششم هر ماه و به موقع پرداخت کنید، می توانید 75 امتیاز دیگر به عنوان هدیه وقت شناسی خود دریافت کنید.

  لازم به ذکر است که برای دریافت امتیاز مربوط به پرداخت قبض و خرید شارژ، باید به یکی از دو روش زیر اقدام نمایید:

  و همچنین باید توجه داشته باشید که امتیاز باشگاه فیروزه‌ای همراه اول، تنها تا ۳۰ روز پس از پرداخت قبض یا خرید شارژ قابل دریافت است و پس از آن منقضی می‌گردد. همچنین بابت پرداخت اقساط بدهی خطوط همراه اول، امتیاز باشگاه فیروزه‌ای به شما تعلق نخواهد گرفت.

   خرید سیم کارت دائمی جدید 50 و سیم کارت اعتباری نیز 10 امتیاز برای شما خواهد داشت. همچنین همراه اول، هرساله 120 امتیاز به مناسبت روز تولدتان به عنوان هدیه به شما اضافه خواهد کرد.

  از طرفی برای اینکه استفاده از باشگاه مشتریان و برنامه همراه من بیش از پیش افزایش پیدا کند، به ازای هر نفری که بتوانید به باشگاه فیروزه ای معرفی کنید آن شخص عضو باشگاه فیروزه ای شود، 20 امتیاز خواهید گرفت.

  اگر جزو همراهان با سابقه همراه اول باشید و بیش از 5 سال از این اپراتور استفاده می کنید، ضریب امتیاز ها برای شما 1.1 محاسبه می شود.

  همچنین، همراه اول برای مشترکینی که بیش از 10 سال از خدمات این شرکت استفاده کنند؛ ضریب امتیازات آنها را 1.2 محاسبه میکند.

  جوایز و مصرف امتیاز

  اعضای باشگاه فیروزه‌ای می‌توانند امتیازات خود را به جوایز زیر تبدیل کنند:

  هدایای همراه اول در برخی موارد چندان چنگی به دل نمی زند، اما برخی هدایای ویژه این شرکت که البته نیاز به امتیاز های بالا دارد می تواند کاربران را به استفاده بیشتر از خدمات همراه اول ترغیب کند.

  ویدیو نحوه کسب امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول

  انتقال امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول

  اگر برای تصاحب یکی از هدایای ویژه باشگاه مشتریان همراه اول حساب و کتاب کرده اید و با دوستانتان نقشه کشیده اید تا با یک کاسه کردن امتیازات تان و انتقال آن به یک حساب بتوانید به هدیه خاصی دست یابید، باید این فکر را از سرتان بیرون کنید! همراه اول سیاست انتقال امتیاز در باشگاه مشتریان را چندان به صرفه و عقلانی ندیده و به همین دلیل هیچ امکانی برای انتقال امتیاز های یک حساب باشگاه مشتریان به حساب فرد دیگری در نظر گرفته نشده است.

  منبع مطلب : www.myrond.com

  مدیر محترم سایت www.myrond.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رفیعی طرقی 3 ماه قبل
  0

  سلام چطوری از امتیازهام میتونم استفاده کنم؟ یا پس انداز کنم؟

  0
  مریم 15 روز قبل

  میخواهم امتیاز پرداخت قبض را ثبت ومشاهده کنم

  رضا 3 ماه قبل
  1

  امتیازات باشگاه فیروزهای

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید