توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  طلسم محبت سوزاندنی از راه دور

  1 بازدید

  طلسم محبت سوزاندنی از راه دور را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر

  طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر

  در این مقاله از دعاجو قصد داریم به جمع آوری مجموعه طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر بپردازیم. چرا که افراد بسیاری همیشه به دنبال جلب محبت معشوق و یا جلب محبت همسر و دیگر افراد هستند. طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر خیلی فوری تاثیر گذاشته و به عزیزان کمک می کند هر چه زودتر به خواسته ی خود که همان جلب محبت است برسند. مجموعه طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر که در اینجا آورده ایم شامل طلسم محبت سوزاندنی برای عاشق کردن، طلسم محبت یهودی، طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه، قویترین طلسم محبت سوزاندنی، طلسم محبت سوزاندنی فوری، طلسم محبت سوزاندنی از راه دور و طلسم محبت سوزاندنی برای معشوق می توان اشاره کرد. (نگاه کنید به دعای محبت روی خوراکی)(همچنین می توانید به طلسم محبت سوزاندنی فوری که از اسرار انگیز ترین طلسم های محبت استخراج شده و در صفحه ای تحت عنوان قویترین طلسم محبت دنیا به آن پرداخته ایم نگاهی بیندازید) اگر تمایل به داشتن ابزاری برای تسلط بر ارواح تمام حیوانات و اشیاء به منظور دست یابی به عشقتان دارید پیشنهاد می کنیم از صفحه قویترین طلسم محبت هندی دیدن فرمایید.

  طلسم محبت سوزاندنی برای عاشق کردن

  نقشی که در زیر آمده است برای ایجاد عشق و محبت در معشوق است. پس می توانید از طلسم محبت سوزاندنی برای عاشق کردن استفاده کنید تا با بیقراری معشوق وی را برای همیشه عاشق خود کنید. این نقش را روی تکه ای پارچه ی سفید با ذغال کشیده و سپس هنگام غروب آفتاب پارچه را بسوزانید.  .(می توانید طلسم محبت سوزاندنی از راه دور و قویترین طلسم محبت از راه دور را که در مطالب صفحه طلسم احضار محبت از فاصله دور آمده است دنبال کنید)( همچنین نگاه کنید به طلسم عشق فوری)

  ۴۳۲

  ۴۳۹

  ۴۳۴

  ۴۳۷

  ۴۳۵

  ۴۳۳

  ۴۳۶

  ۴۳۱

  ۴۳۸

  طلسم محبت یهودی

  طلسم محبت یهودی که بسیار کارآمد می باشد به این صورت است که باید آیات شریفه ی زیر را 4 مرتیه به ظرفی آب بخوانید و سپس آن آب را بنوشید. این کار را به مدت 3 روز بایستی با خلوص نیت و در امر حلال انجام دهید تا بهترین نتیجه را از طلسم محبت یهودی بدست آورید. بایستی تاکید کنم طلسم محبت یهودی بسیار هم مشهور می باشد و اکثر افراد برای جلب محبت به سراغ آن رفته و نتیجه می گیرند.(نگاه کنید به طلسم محبت باستانی)( نگاه کنید به طلسم زبان بند قوی یهودی ) (اگر رابطه شما با معشوقتان به واسطه اشتباهی از طرف شما به سمت نابودی می رود بازدید از صفحه قویترین طلسم محبت یهودی خالی از لطف نیست )

  « إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِی ستَّهِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَی. عَلَی الْعَرْش یُغْشی اللَّیْلَ النَّهَارَ یَطْلُبُهُ حَثِیثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بأَمْرِهِ. أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ. تَبَارَکَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ. ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْیَهً. إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُعْتَدینَ »

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه یکی از معروفترین طلسم ها در زمینه ایجاد محبت می باشد. برای استفاده از این طلسم باید 41 عدد دانه فلفل سیاه تهیه کرده و طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه که در زیر آمده است را به تک تک دانه ها بخوانید و سپس آن ها را در آتش بیندازید و بسوزانید.(نگاه کنید به طلسم رفتن به خواب معشوق)( نگاه کنید به طلسم زبان بند قوی یهودی )(نگاه کنید به طلسم احضار فوری معشوق)

  « اشازنوش ۳ کفیطیوش ۳ دبراوش ۳ قیوش ۳ ثنوش ۳ قنوش ۳ شجکیوش ۳ هبوش ۳ طقطقوش ۳ توکلوا یا خدام هذه اسماء و اجلبوا قلب فلان بنت فلان الی فلان بن فلان الوحا ۳ العجل ۳ الساعه »

  قویترین طلسم محبت سوزاندنی

  قویترین طلسم محبت سوزاندنی که در مجموعه طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر وجود دارد، این گونه است که بایستی اسامی که در زیر آمده است را با گلاب و زعفران دور تا دور کاسه ای سفید  و همینطور روی برگه ای سفید نوشته و با آن شربت درست کرده و آن شربت را در روز پنجشنبه ساعت مشتری بنوشید و سپس کاغذ را بسوزانید. امید است که اثر کند و بتوانید زودتر به خواسته ی خود برسید. توجه داشته باشید قویترین طلسم محبت از راه دور بر قویترین طلسم محبت سوزاندنی که در این صفحه آمده است در یک سطح می باشد.( نگاه کنید به دعای زبان بند ) (نگاه کنید به بهترین طلسم ازدواج)

  « اشازنوش ۳ کفیطیوش ۳ دبراوش ۳ قیوش ۳ ثنوش ۳ قنوش ۳ شجکیوش ۳ هبوش ۳ طقطقوش ۳ توکلوا یا خدام هذه اسماء و اجلبوا قلب فلان بنت فلان الی فلان بن فلان الوحا ۳ العجل ۳ الساعه »

  طلسم محبت سوزاندنی فوری

  برای اینکه بتوانید خیلی سریع و فوری محبت شخص مورد نظر را به سمت خود جلب کنید می توانید از طلسم محبت سوزاندنی فوری استفاده کنید. برای این امر طلسمی که در زیر آمده است را به تکه ای زغال بخوانید و آن را در آتش بیندازید تا با جلب محبت محبوب بازگشت معشوق نیز میسر گردد. (نگاه کنید به قویترین طلسم محبت دنیا)

  « ا ب ف ا ل ه و ل د ر ک م ه »

  طلسم محبت سوزاندنی از راه دور

  در مواردی که می خواهید محبت فردی را از راه دور به خود جلب کنید می توانید از طلسم محبت سوزاندنی از راه دور استفاده کنید. به این صورت که طلسم محبت مربوطه که در زیر آمده است را روی برگه ای نوشته و آن را در آتش بسوزانید. این طلسم از راه دور در جلب محبت فرد مورد نظر میسر می گردد و دل او را به شما نزدیک می کند. ( نگاه کنید به 1021 بار ذکر یا ودود )

  4 حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

  « احضُروا قَلبَ (نام مطلوب) بن (نام مادر مطلوب) علی حب (نام شما) بن (نام مادر شما) اعدی افرید عمراحی هد علی قرار دینا ذهب »

  طلسم محبت سوزاندنی برای معشوق

  اگر فردی عاشق است و به دنبال جلب محبت معشوق مورد نظر می باشد می تواند از طلسم محبت سوزاندنی برای معشوق استفاده کند. این طلسم که در مجموعه ی طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر است برای موارد عاشق کردن فرد در امر حلال به کار می آید. برای استفاده از طلسم محبت سوزاندنی برای معشوق باید متنی که در زیر آمده است را روی کاغذ بدون خط نوشته و در آتش بیندازید تا به نتیجه مطلوب خود برسید و در دیوانه کردن محبوب مورد نظر موفق شوید.

  « اه اه اه اه اه اه اه اع ل ها اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع اع که فلان بنت فلان (نام فرد مورد نظر و نام مادرش) علی حب فلان بن فلان (نام خودش و مادرش ) الساعــه الساعــه الساعــه العجل العجل العجل العصا العصا العصا الساعــه الساعــه الساعــه النار النار النار »

  در پایان بهتر است به این نکته نیز اشاره کنیم که همه ی مجموعه طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر که در این مطلب آمده است در زمینه جلب محبت فرد مورد نظر به کار می رود و بسیار کارآمد هستند. اما باید در نظر بگیرید که طلسم و دعا به تنهایی نمی توانند برای همیشه به شما کمک کنند تا به جلب محبت دایمی فرد را بدست آورید بلکه در این زمینه نیاز به بکار گیری تکنیک ها و مهارت هایی دارید تا بدانید چگونه باید رفتار کنید و چه سیاست هایی را به کار ببرید تا افراد جذب شما شوند.

  مطالب مرتبط:

  جذب افراد با ذهن

  قانون جذب عشق از راه دور با هدایت ضمیر ناخودآگاه

  9 قانون در دلبری با موبایل از راه دور

  24 روش ساده برای دیوانه کردن پسران

  جذب مردان – قانون جذب مردان از دیدگاه روانشناسی

  نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق

  چگونه کسی را که دوست داریم عاشق خود کنیم

  طلسم اتشی

  سنگ مهرومحبت

  سنگ ماه تولد

  20 تکنیک ساده برای شروع دوباره رابطه تمام شده

  ذکر یا ودود برای حاجت

  ذکر یا ودود برای محبت

  جلب محبت پسر برای ازدواج

  عزیز شدن نزد شوهر

  بهترین دعای محبت

  ذکر برای ازدواج با معشوق

  ذکر یا فتاح برای ازدواج

  دعا برای کار بسته

  طلسم محبت اتشی قوی

  دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر

  دعا برای ملاقات معشوق

  منبع مطلب : www.doajoo.com

  مدیر محترم سایت www.doajoo.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  طلسم محبت شدید سوزاندنی

  طلسم محبت شدید سوزاندنی

  طلسم محبت شدید سوزاندنی برای شمایی کاربرد دارد که خواهان عشقی آتشین در روابط خصوصی با فرد مورد نظر خود هستید. یکی از اهداف اجرای طلسم محبت شدید سوزاندنی در گذشته های دور پایدار کردن زندگی مشترک و محبوب شدن نزد شوهر در میان دیگر زنان او بوده است. از دیگر مقاصد اجرای طلسم محبت شدید سوزاندنی جنبه درمانی آن بوده است . برای انواع بیماری هایی که در آنها طب کردن، مریض را از پای در می آورده بکار می رفت که جالب است بدانید همکنون نیز استفاده می شود. قبل از ادامه بحث در خصوص طلسم محبت شدید سوزاندنی به این نکته اشاره کنم که زمانی می توانید انتظار اجابت این طلسم را داشته باشید که از قضاوت پرهیز کنید. از دید گذشتگان علوم غیبی طلسم محبت شدید سوزاندنی برای پسر دار شدن نیز موثر بوده است. همچنین اگرشاهزاده یا پادشاهی قصد لشگر کشی برای فتح کشوری را به منظور ازدواج با دختر پادشاه آن کشور داشت از طلسم محبت شدید سوزاندنی استفاده می کرد. اگر آقا یا خانوم اجرا کننده طلسم محبت شدید سوزاندنی زمینی بی حاصل داشت بعد از اجرای طلسم محبت شدید سوزاندنی برای معشوقش زمین بارور می شد. در داستان ها و حکایات گذشتگان بسیار آمده است اگر طلسم محبت شدید سوزاندنی را برای همسره خود اجرا کنید شیر حیوانات اهلی شما و یا همسرتان دو برابر می شود.  همان طور که در قسمت دوم طلسم محبت شدید بدون بازگشت آمده است، طلسم محبت شدید سوزاندنی باید بعد از نماز صبح و در روز جمعه نوشته شود. زمانی طلسم محبت شدید سوزاندنی به نهایت قدرت خود دست می یابد که در روز جمعه مصادف با اول فروردین نوشته شود. همانطور که متوجه شدید اجرای طلسم محبت شدید سوزاندنی مخصوص زن یا مرد نبوده است.

  طلسم محبت اتشی قوی را در صفحه ای با عنوان طلسم احضار محبت از فاصله دور آورده ایم که توجه شما را به آن جلب می کنیم.

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه یکی قدیمی ترین و بهترین طلسم ها برای شکل دادن محبت شدید بوده است که دعاجو در مطلبی تحت عنوان طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر به آن پرداخته است.

  اگر خواهان بدست آوردن اطلاعاتی در خصوص طلسم محبت فوری می باشید، دعاجو در صفحه طلسم محبت شدید بدون بازگشت به آن پرداخته است.

  دعاجو قویترین طلسم محبت از راه دور را در مطلبی تحت عنوان طلسم عشق از راه دور توضیح داده است.

  طلسم های باستانی محبت مانند قویترین طلسم محبت یهودی، قویترین طلسم محبت دنیا، قویترین طلسم محبت هندی را در صفحه قویترین طلسم محبت دنیا بخوانید.

  طلسم محبت شدید سوزاندنی

  شکل چند ضلعی زیر را بر کاغذی رسم کنید و اعداد نوشته شده در شکل را که مربوط به طلسم محبت شدید سوزاندنی می باشد از بالا و در جهت عقربه های ساعت به ترتیب بنویسید. حال به داخل شش ضلعی بیایید و اول عدد بالا یعنی 11011 و بعد عدد پایین 12222 را بنویسید. نکته قابل توجه در نوشتن طلسم محبت شدید سوزاندنی همین به ترتیب وارد کردن اعداد و اسامی هستند. نام خود را در چهارضعلی سمت راست و نام فرد مورد نظر خود را در چهار ضلعی خالی سمت چپ بنویسید. در داستان خسرو و شیرین آمده است که خسرو در اولین روز جمعه بعد از دیدار شیرین این طلسم را بر تکه چوبی چند ضلعی نوشت و پس از دویست و هفده بار الرحمان الرحیم و یازده مرتبه الله اکبر خواندن بر طلسم آن را در آتش انداخت. توجه داشته باشید که ذکر زمان خسرو همین ذکری است که آورده ایم ولی به زبان فارسی اما به دلیل اینکه ذکر عربی آن بسیار کامل تر و نتیجه بخش تر است پیشنهاد ما به اجرا کنندگان طلسم محبت شدید سوزاندنی استفاده همین ذکر عربی آن است.( نگاه کنید به طلسم زبان بند قوی یهودی )( نگاه کنید به دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز ) (نگاه کنید به طلسم رفتن به خواب معشوق)(نگاه کنید به طلسم قوی برای بازگشت معشوق)

  طلسم محبت شدید سوزاندنی

  مطالب مرتبط :

  دعای آشتی زن و شوهر1021 بار ذکر یا ودود
  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه
  دعای جلب محبت پسر برای ازدواجمجرب ترین دعای آشتی فوری بین افرادطلسم محبت سوزاندنی سریع الاثردعای آشتی بین دو دوستدعای عاشق کردن طرف مقابلقوی ترین دعای جلب محبت شوهردعا برای آشتی دادن دو نفر از راه دورنذر برای استجابت دعااستجابت قطعی دعا برای ازدواج

  منبع مطلب : www.doajoo.com

  مدیر محترم سایت www.doajoo.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  طلسم محبت سوزاندنی برای نتیجه فوری - سریع الاجابه

  در این مقاله تصمیم داریم شما را با دعای محبت برای بیقرار کردن مطلوب از راه دور و طلسم احضار عشق از راه دور و دعا برای تسخیر قلب دیگران مطالب زیادی وجود دارد. این روز ها دعا برای جلب محبت پسر از راه دور استفاده طلسم از راه دور بسیار زیاد هست. دعا هایی مانند: دعا برای رفع کدورت ، دعا برای عاشق کردن ، دعای محبت فوری بیشتر آشنا کنیم.

  قبل از اینکه به دنبال فطلسم محبت سوزاندنی برای نتیجه فوری باید به نکته ای اشاره کنیم که در اجابت دعا ها بسیار موثر است. برای به نتیجه رسیدن دعا به خصوص مرتبط با ایجاد مهر و محبت به دانش و صلاحیت اجابت دعا نیز نیاز داریم. به عبارت دیگر نیاز داریدبرای رسیدن به هدف خود تلاشی کنید ( در کنار دعا). خداوند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

   و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.

  نیایش نامه پس از تحقیق و جست و جوی فراوان به تیم روانشناسی زیر برخورد کرده است که به صورت رایگان شما را راهنمایی می کند. پس توصیه می کنیم با شماره زیر ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را توضیح دهید تا در کنار دعا بتوانید با راهکارهای علمی و عملی، به هدف خود برسید. تاکید می کنم شماره زیر، شماره تیم روانشناسی است و نه دعا نویس. زیرا برای اجابت دعاها به دعانویس نیاز ندارید بلکه به دانش و تلاش نیاز دارید.

   به صورت رایگان از طریق تلگرام با تیم روانشناسی زیر ارتباط برقرار کنید و مشکل یا پرسش خود را توضیح دهید:

   09306135008 ( ارتباط فقط از طریق تلگرام)

  دعا برای بازگشت معشوق در سه روز

  محتوای زیر از بین نسخه های قدیمی جمع آوری شده و بیشتر برای علاقه مندان به باورهای سنتی و قدیمی ارائه شده است.

  طلسم محبت سوزاندنی فوری

  ماین طلسم محبت سوزاندنی قطعا در جلب ی دیگران بسیار عجیب اثر می گذارد. اول باید در شب جمعه دو شمع را زیر نور مهتاب قرار دهید تا کامل بسوزد. سپس  شب جمعه دو رکعت نماز با حضور قلب کامل بخواند. در هر رکعت پس از حمد، آیه الکرسی را یکبار بخواند و سپس سوره اخلاص(قل هو الله احد) را یازده مرتبه بخواند. و به شیوه معمول نماز را ادامه دهد. بعد از سلام دادن نماز هفت مرتبه بگوید:

  (یا مقلب القلوب والأبصار إقلب قلب فلان بمحبتی انک علی کل شی قدیر). بجای کلمه فلان، اسم مطلوب را بگوید.

  دعای محبت سریع الاجابه 

  برای انجام دعای محبت سریع الاجابه باید این آیات را بر پوست آهو بنویسید ، به زعفران و گلاب و معطر نمایید به عطر پاک و بر بازوی راست بندید هر کسی او را بیند شیفته او شود. مجرب است. اگر دعای محبت سریع الاجابه را از راه دور می خواهید انجام دهید پس بر روی کاغذی نوشته و آن را خاک کنید و درختی بر آن بکارید. 

  (یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ * هُوَ الَّذی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بالْهُدَیٰ وَدینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَی الدِّینِ کُلِّهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ * ) (سوره مبارکه الصف ، آیات شریفه هشتم و نهم).

  دعای محبت بین دو نفر غیر سوزاندنی

  در تحبیب مجرب ، بیاورد پنج عدد بیضه مرغ (تخم مرغ) و بر هر یک یکمرتبه سوره یاسین را بخواند و به هر مبین که برسد (هر دفعه که در قرائت سوره یاسین به کلمه مبین میرسد) به آن بیضه بدمد ، آن بیضه ها را بشکند و خاگینه کند و شیرینی داخل آن کند و بخورد هر که خواهد بدهد (به هر که خواهد بخوراند) که از محبت او دیوانه گردد. مجرب است.

  طلسم محبت شدید بدون بازگشت

  برای ایجاد محبت قوی و بیقرار نمودن فرد مورد نظر از عشق و محبت ، آیه شریف ذیل را بر مقداری شکر بخواند و آنرا در شربت به فرد مطلوبش بنوشاند. بسیار موثر و مجرب است.

  إِنَّا جَعَلْنَا فِی أَعْنَاقِهِمْ أَغْلَالًا فَهِیَ إِلَی الْأَذْقَانِ فَهُمْ مُقْمَحُونَ وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ

  طلسم محبت فوری همیشگی

  ۴۴۴ مرتبه این دعا را بر قطعه ای نبات خوانده و به زنتان بخورانید مطمئن باشید تا اخر عمر دوستتان خواهد داشت و از شما اطاعت خواهد کرد 

  یا مُقَلِّبَ القلوب قَلِّب قَلبَها و روحَها و جَسدَها علیٰ مَحبَّتی و عشقی و اُنْسی و اُلفَتی و مَوَدَّتی و قبولِ قَوْلی بحَقِّ یا بَدوح و یا وَدود اَجِب دَعوتی یا وَصْلائیل

  طلسم محبت فوری 

  برای ایجاد محبت قوی و بیقرار نمودن فرد مورد نظر از عشق و محبت ، آیه شریف ذیل را بر مقداری شکر بخواند و آنرا در شربت به فرد مطلوبش بنوشاند. بسیار موثر و مجرب است.

  فقط در امر حلال استفاده شود.

  إِنَّا جَعَلْنَا فِی أَعْنَاقِهِمْ أَغْلَالًا فَهِیَ إِلَی الْأَذْقَانِ فَهُمْ مُقْمَحُونَ وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ

  طلسم محبت شدید بدون بازگشت 

  این دعا را ورد زبان سازد و بر آن مداومت نماید به زودی به مراد خود خواهد رسید:
  بعد از نماز صبح ۹۹ بار بگوید: یا حنان یا منان. و سپس بگوید:

  اللهم یا حنان یا منان صلی علی محمد وآل محمد وتحنن علی ومن علی بإمرأه مؤمنة (رجل مؤمن) تحفظنی وأحفظها إنک إذا تحننت ومننت علی أحد رحمته یا رؤف یا رحیم.

  طلسم محبت برای نتیجه فوری

  این دعا را هر روز ده بار بخوانید و محبت مطلوب را بخوانید:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  وَمِنَ النَّاس مَن یَتَّخِذُ مِن دُونِ اللّهِ أَندَاداً یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبّاً لِّلّهِ وَلَوْ یَرَی الَّذینَ ظَلَمُواْ إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّهَ لِلّهِ جَمِیعاً وَأَنَّ اللّهَ شَدیدُ الْعَذَاب فَمَنْ خَافَ مِن مُّوصٍ جَنَفاً أَوْ إِثْماً فَأَصْلَحَ بَیْنَهُمْ فَلاَ إِثْمَ عَلَیْهِ إِنَّ اللّهَ غَفُورٌ رَّحِیمٌ . وَإِنِ امْرَأَهٌ خَافَتْ مِن بَعْلِهَا نُشُوزاً أَوْ إِعْرَاضاً فَلاَ جُنَاْحَ عَلَیْهِمَا أَن یُصْلِحَا بَیْنَهُمَا صُلْحاً وَالصُّلْحُ خَیْرٌ وَأُحْضِرَتِ الأَنفُسُ الشُّحَّ وَإِن تُحْسنُواْ وَتَتَّقُواْ فَإِنَّ اللّهَ کَانَ بمَا تَعْمَلُونَ خَبیراً. وَإِنْ خِفْتُمْ شقَاقَ بَیْنِهِمَا فَابْعَثُواْ حَکَماً مِّنْ أَهْلِهِ وَحَکَماً مِّنْ أَهْلِهَا إِن یُرِیدَا إِصْلاَحاً یُوَفِّقِ اللّهُ بَیْنَهُمَا إِنَّ اللّهَ کَانَ عَلِیماً خَبیراً یَسْأَلُونَکَ عَنِ الأَنفَالِ قُلِ الأَنفَالُ لِلّهِ وَالرَّسُولِ فَاتَّقُواْ اللّهَ وَأَصْلِحُواْ ذَاتَ بیْنِکُمْ وَأَطِیعُواْ اللّهَ وَرَسُولَهُ إِن کُنتُم مُّؤْمِنِینَ رَبَّنَا وَأَدْخِلْهُمْ جَنَّاتِ عَدْنٍ الَّتِی وَعَدتَّهُم وَمَن صَلَحَ مِنْ آبَائِهِمْ وَأَزْوَاجِهِمْ وذریتهم إِنَّکَ أَنتَ الْعَزیزُ الْحَکِیمُ اللهم بحق هذه الآیات الشریفه اعطف قلب فلانه بنت فلانه علی فلان بن فلانه بالمحبه الدائمه و الألفه والعطف والحنان فسیکفیکهم الله و هو السمیع العلیم ولا حول ولا قوه إلا بالله العلی العظیم وصلی الله علی سیدنا محمد وعلی آله وصحبه وسلم

  دعای محبت با فلفل سیاه - قویترین طلسم محبت دنیا

  اگر (خواهی) کسی را از محبت خود (دیوانه) گردانی ، بستان بیست و یکدانه فلفل سیاه و بر هر دانه یکبار سوره (انا انزلناه) را بخواند بدون بسم الله ، به نیت محبوب که در نظر است ، (سپس) در آتش ریزد که عجایب بینی.

  قویترین دعای مهر و محبت بین دو نفر در دنیا

  برای افزایش محبت و بی قرار کردن فرد مورد نظر ، دعای قرآنی فوق را هفت مرتبه بر خرما بخواند و آنرا به فرد مورد نظرش بخوراند. بسیار مجرب و موثر است :

  وَذَلَّلْنَاهَا لَهُمْ فَمِنْهَا رَکُوبُهُمْ وَمِنْهَا یَأْکُلُونَ سُبْحَانَ الَّذی سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا کُنَّا لَهُ مُقْرِنِینَ وَإِنَّا إِلَی رَبِّنَا لَمُنْقَلِبُونَ

  فلان بنت فلان (نام فرد مورد نظر و نام مادرش) علی حب فلان بن فلان (نام خودش و نام مادرش) الساعه الساعه الساعه .

  قویترین دعای محبت سریع و قوی 

  السلام علیکم ورحمه الله وبرکاته
  در حالی که به شخص مورد نظر نگاه میکند این ایه ها و توکیل را چند بار بخوانید میگویی: یا ایها الملاء ایکم یأتینی بعرشها قبل ان یأتونی مسلمین. قال عفریت من الجن انا اتیک به قبل ان تقوم من مقامک وانی علیه لقوی امین
  سپس: توکلوا یا خدام هذه الایات بجلب من انظر الیه الوحا العجل الساعه (فان لم تأتونی به فلا کیل لکم عندی ولا تقربون ) حسبی الله ونعم الوکیل

  دعا های مرتبط:

  دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق
  طلسم محبت یهودی
  دعای بی قراری
  دعای محبت
  دعا برای رسیدن به معشوق
  دعا برای جلب محبت شدید از راه دور
  طلسم عشق از راه دور
  دعای محبت فوری از راه دور
  دعا برای احضار آنی معشوق

  جستجو های مرتبط: دعای محبت شدید از راه دور  طلسم محبت فوری  طلسم محبت شدید بدون بازگشت  طلسم محبت سوزاندنی  دعای محبت با فلفل سیاه  دعای محبت سریع الاجابه  دعای مهر و محبت بین دو نفر  دعای محبت سریع و قوی طلسم عشق از راه دور  طلسم عشق فوری  طلسم محبت یهودی  طلسم محبت بسیار قوی  طلسم بیقراری شدید معشوق  طلسم عاشق کردن یک مرد  دعا برای عاشق کردن یک نفر از راه دور  طلسم حلقه طلسم دیوانه کردن معشوق  طلسم عاشق کردن یک مرد  دعای عاشق کردن مرد  طلسم حلقه  طلسم پریان  طلسم بیقراری شدید معشوق  طلسم عاشقی  طلسم بیقراری معشوق دعای محبت شدید از راه دور  طلسم محبت فوری  طلسم محبت شدید بدون بازگشت  طلسم محبت سوزاندنی  دعای محبت با فلفل سیاه  دعای محبت سریع الاجابه  دعای مهر و محبت بین دو نفر  دعای محبت سریع و قوی طلسم عشق از راه دور  طلسم عشق فوری  طلسم محبت یهودی  طلسم محبت بسیار قوی  طلسم بیقراری شدید معشوق  طلسم عاشق کردن یک مرد  دعا برای عاشق کردن یک نفر از راه دور  طلسم حلقه طلسم دیوانه کردن معشوق  طلسم عاشق کردن یک مرد  دعای عاشق کردن مرد  طلسم حلقه  طلسم پریان  طلسم بیقراری شدید معشوق  طلسم عاشقی  طلسم بیقراری معشوق

  منبع مطلب : bargardandanberabete.blogfa.com

  مدیر محترم سایت bargardandanberabete.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Kohdasht 41s 11 روز قبل
  0

  واقعا اثر میکنه

  پگاه 13 روز قبل
  0

  ببخشید شوهر من به شدت عصبی هس واقعا نمدونم برای ادامه زندگی چکار کنم خیلی اذیت میشم دوتا هم بچه دارم خیلیییی زبونش تلخه الان هم قهریم لطفا زود جواب بدین

  فاطمه 19 روز قبل
  2

  میشه بهم بگید راسته یا دروغ من نرم هذینه الکی نکنم لطفاً کمک

  فاطمه 19 روز قبل
  0

  ممنون از راهنماییتون عالی هستید

  سیدمحمدعلی 25 روز قبل
  -1

  سید محمدعلی

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  خدایش فلفل سیاه راسته یادروغ

  Aydin iranli 1 ماه قبل
  0

  باتشکر از همگی عزیزان خلیل خووووووب

  ش در اهواز 2 ماه قبل
  1

  من خیلی به دعا اعتقاد دارم بخصوص اتشی

  مرضیه 4 ماه قبل
  1

  سوره قدر رو ک ب فلفل خوندیم و سوخت بعد خاکسترش روچکار کنیم

  غلامرضا دانشیار 5 ماه قبل
  -2

  طلسم ودعا وجادو همش دروغه .مردم را گول نزنید

  غلامرضا دانشیار 5 ماه قبل
  0

  تلسم سوزندنی ودعا وجادو همگی حرفهای بی پایه و اساس هستند .چرا ذهن مردم را درگیر حرفهای دروغ می کنید؟

  غلامرضا دانشیار 5 ماه قبل
  0

  تلسم سوزندنی ودعا وجادو همگی حرفهای بی پایه و اساس هستند .چرا ذهن مردم را درگیر حرفهای دروغ می کنید؟

  غلامرضا دانشیار 5 ماه قبل
  1

  تلسم سوزندنی ودعا وجادو همگی حرفهای بی پایه و اساس هستند .چرا ذهن مردم را درگیر حرفهای دروغ می کنید؟

  غلامرضا دانشیار 5 ماه قبل
  1

  طلسم و جادو تمام بی پایه و اساس هستند

  چرا با حرفهای دروغ ذهن مردم را مشغول می کنید؟

  واگر طلسم حقیقت دارد .بمن ثابت کنید؟

  غلامرضا دانشیار 5 ماه قبل
  0

  طلسم و جادو تمام بی پایه و اساس هستند

  چرا با حرفهای دروغ ذهن مردم را مشغول می کنید؟

  واگر طلسم حقیقت دارد .بمن ثابت کنید؟

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  دهقانم

  2
  ناشناس 5 ماه قبل

  من مخواستم یک دعا تهبه کنم چکار کنم

  سیران 5 ماه قبل
  -1

  چراجواب نمی‌دی من به کمک نیاز دارم

  سیران 5 ماه قبل
  1

  من نمخام جداشم شوهرم را دوست دارم ولی بهش دست رسی ندارم دور دعامیخام

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  من از شوهرم دورم نمیخام ازش جداشم دوستش دارم دوعامیخام

  زهرا 5 ماه قبل
  2

  سلام طلسم راسته یا. نه

  محمد 6 ماه قبل
  -1

  سلام قسمت طلسم سوزاندی چجوری باید بخونیم به فلفل سیاه

  2
  سلام باتوکل واجازه برخدابله 6 ماه قبل

  متن دعارو میخونی بر تک تک دانه های فلفل فوت میکنی ومیسوزانی

  ملیکا 6 ماه قبل
  2

  برای پاسخ پی ام بدین

  ناشناس 7 ماه قبل
  2

  ببخشید میشه جواب بدین طلسم ها راسته یا دروغ

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  دوستان لطفا جواب بدید ایاطلسم احضارمحبت تاثیرداره ممنون

  1
  سلام باتوکل واجازه برخدابله 6 ماه قبل

  بله درسته به اذن خدا

  2
  سمیه حلالی 6 ماه قبل

  سلام،برای جلوگیری از هزینه و احتمال ضرر،خودتون دعا رو بنویسین

  ضرر که نداره

  مهدی 1 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  ملیکا 6 ماه قبل

  سوالی دارید در خدمتم دوست عزیز

  برای ارسال نظر کلیک کنید