توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عکس آنابل واقعی در موزه آمریکا

  1 بازدید

  عکس آنابل واقعی در موزه آمریکا را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ماجرای عروسک آنابل واقعی در موزه + عکس

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر عروسک آنابل واقعی در موزه وارن جنجالی به پا کرده و همه در فضای مجازی از فرار او  صحبت می کنند.  عروسک آنابل معروف به عروسک جن زده است که توسط مادر دختری به نام دنا در سال 1970به او هدیه شد. اما بعدها دنا متوجه شد که این عروسک بدون این که او متوجه شود تغییر مکان میدهد تا اینکه یک جن‌گیر به او می گوید این عروسک توسط روح دختری که در زیر خانه دفن شده  تسخیر شده است.  این داستان واقعی تا به امروز الهام بخش مجموعه فیلم‌هایی در دنیای سینمایی احضار شده است. اما واقعیت این است که ماجرا فرار آنابل از موزه وارن یک شایعه است که به دلیل ترجمه اشتباه یک کاربر چینی در مجازی مجازی پخش شده  و بسیاری را ترسانده است.

  ماجرا فرار آنابل از چه قرار است؟

  روزنامه انگلیسی سان، دیروز (جمعه) شایعه‌ای مبنی بر فرار عروسک معروف آنابل از موزه وارن اوکالت در آمریکا در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی پخش شد. این شایعه از ترجمه اشتباه یکی از کاربران چینی یوتیوب به نام های تک شروع شد.

  ماجرا از این قرار بود که آنابل والیس هنرپیشه ۳۵ ساله انگلیسی که به بازی در سریال پیکی بلایندرز و فیلم آنابل (۲۰۱۴) شناخته می‌شود، در یک مصاحبه گفت در فیلم مومیایی (۲۰۱۷) توانسته همبازی خود تام کروز را متقاعد کند در یک صحنه کنار هم بدوند.

  در ترجمه اشتباه های تک از این مصاحبه به زبان چینی، داستان به «آنابل فرار کرد» (Annabelle escaped) تغییر داده شد و شایعات را آغاز کرد. این خبر بین کاربران توییتر دست به دست شده و توییت‌های مختلفی با این مضمون منتشر شد. برخی از کاربران از این که این خبر حقیقت داشته باشد حسابی ترسیدند و برخی نیز در ساختگی بودن آن شکی نداشتند.

  ماجرای عروسک آنابل واقعی در موزه + عکس

  فرار یا ناپدید شدن آنابل‏، می‌توانست رویدادهای عجیب سال ۲۰۲۰ را تکمیل کند‏، اما این عروسک که باورهای ماوراء‌الطبیعی پیرامون او وجود دارد‏، ناپدید نشده است. در حقیقت‏ آنابل مدتی است دیگر ساکن موزه وارِن نیست. این موزه به دلیل نقض تعهداتش بسته شد و اشیای عتیقه‌اش اکنون توسط تونی اسپرا، داماد اد و لورن وارن نگهداری می‌شود. تونی اسپرا اعلام کرد این عروسک گم نشده و جایش امن است. وقتی روز جمعه‏ یک نفر با شیطنت اطلاعات صفحه ویکی‌پدیای آنابل را تغییر داد و نوشت عروسک گم شده‏، در فضای مجازی جنجال به پا شد.

  اگر تا به حال آنابل را ندیده‌اید و اسمی از آن نشنیده‌اید، در اقلیت هستید. او در جهان به عروسکی مشهور است که در دنیای واقعی توسط نیروهای شیطانی تسخیر شده است. دو زن جوان صاحبان اصلی آنابل بودند و پس از آنکه این عروسک رفتارهای عجیبی از خود نشان داد و حتی برایشان یادداشت می‌گذاشت، با اد و لورن وارن دنیای واقعی تماس گرفتند. این عروسک مدتی وانمود کرد که تحت اختیار روح یک دختربچه است که مدت‌ها پیش مرده است‏، اما رفته رفته معلوم شد که روح واقعی شیطانی است که به دروغ خود را کودک معرفی کرده است. آن‌ها گزارش دادند که حتی عروسک یک بار سعی کرده لو، یکی از دخترها را خفه کند. به واسطه اد و لورن وارن، شکارچیان نه چندان خوشنام ارواح است که ما چیزی از تاریخچه این عروسک می‌دانیم. وارن‌ها این عروسک را به موزه مرموز خود در مونری کانکتیکت منتقل کردند. آن‌ها گزارش کردند که هنگام انتقال عروسک به موزه، او باعث خراب شدن ترمز ماشین آن‌ها شد و نزدیک بود جان خود را از دست بدهند.

  فرار عروسک آنابل واقعی در موزه + عکس

  هر چند فرار آنابل بالقوه می‌تواند مسئله‌ای جدی باشد، فضای توئیتر پر شده است از شوخی‌هایی با مضمون ناپدید شدن این عروسک و فرار او از موزه. جالبترین‌هایشان شاید اشاره به این موضوع باشد که سال ۲۰۲۰ بسیار دیوانه‌وار است و حتی می‌توانیم در آن شاهد فرار یک عروسک شیطانی از موزه باشیم و تعجب نکنیم. کمپانی برادران وارنر قبلا به شوخی ویدیویی منتشر کرده بود با این مضمون که آنابل روزهای قرنطینه در دوره شیوع کرونا را چگونه گذرانده است.

  عروسک آنابل واقعی چگونه بود؟

  عروسکی که از آن به عنوان عروسک واقعی آنابل سخن می‌گویند، در واقع یک عروسک پارچه‌ای با مو‌های نخی قرمز رنگ و دماغ مثلثی شکل نقاشی شده بر روی صورت است. این نوع عروسک ها، به اصطلاح «رگدی آن» (Raggedy-Ann) نامیده می‌شود که توسط نویسنده مشهور آمریکایی داستان‌های کودکان، «جانی گروول» (۱۸۸۰-۱۹۳۸) طراحی شد. اینکه ایده طراحی این عروسک چه بوده است به درستی معلوم نیست، اما گفته می‌شود که روزی دختر جانی از اتاق زیر شیروانی مادربزرگ خود یک عروسک پارچه‌ای قدیمی و بدون چهره پیدا کرد و خودش برای آن چهره کشید. جانی از این ایده بهره گرفت و به شخصیت پردازی این عروسک برای داستان‌های کودکانه خود پرداخت. وی همچنین در سال ۱۹۱۵ حق ثبت این عروسک که به رگدی آن معروف شده بود را دریافت کرد و این مدل عروسک به این شکل، رسماً متولد شد. آنابل هم از همین مدل عروسک‌های پارچه‌ای رگدی آن بود که حدود ۳ فوت قد داشت.

  عروسک آنابل واقعی در موزه + عکس

  عروسک اصلی آنابل

   اما عروسکی که در مجموعه فیلم‌های ترسناک با محوریت عروسک آنابل، ظاهر شد با عروسک واقعی متفاوت است. عروسکی که این فیلم‌ها به کار گرفته شد یک عروسک سرامیکی با چهره‌ای ترسناک بود. این عروسک چشمانی بزرگ را در چهره‌ای با لبخندی شیطانی به نمایش می‌گذارد که گویی قصد دارد کاری وحشتناک را به انجام برساند. مو‌های این عروسک نیز، شبیه به مو‌های انسان و رنگی طبیعی دارد. چهره عروسک نیز کثیف و گویی از جهان مردگان آمده است. در واقع شخصیت عروسکی آنابل حاضر در فیلم ها، کاملاً با عروسک اصلی تفاوت دارد. عروسک اصلی اگرچه به ادعای برخی چهره‌ای مرموز دارد، اما کاملاً عروسکی عادی و با لبخندی کودکانه است، اما چهره عروسک فیلم‌ها را به وضوح نمی‌توان یک عروسک عادی پنداشت چرا که چهره‌ای کاملاً هراسناک دارد.

  داستان اصلی عروسک آنابل از چه قرار است؟

  ماجرای اصلی عروسک آنابل، مربوط به داستانی است که یک زوج پژوهشگر در زمینه ماوراء الطبیعه به نام‌های «اِد وارن» و «لورن وارن»، برای اولین بار مطرح کردند. این دو کسانی بودن که عروسک واقعی آنابل در نهایت و برای همیشه در موزه شخصی آن‌ها (به نام موزه اسرار آمیز وارن ها) در ایالت کنتیکت آمریکا آرام گرفت. طبق داستانی که که زوج وارن از آن به داستان واقعی عروسک آنابل یاد می‌کنند، ماجرا به سال ۱۹۷۰ میلادی در آمریکا باز می‌گردد. در این سال مادری به مناسبت تولد ۲۸ سالگی دخترش «دونا» که دانشجوی پرستاری بود، یک عروسک پارچه‌ای مدل رگدی آن می‌خرد. اگرچه در برخی فیلم‌های مربوط به این عروسک، گاه سخن از هدیه دادن این عروسک از سوی یک مرد به همسر باردار خود و یا دست دوم بودن این عروسک می‌شود، اما گویا واقعیت این بوده است که این عروسک به صورت نو از سوی مادری خریداری و به دختر دانشجوی اش هدیه شده است.

  دونا عروسک را به خانه کوچک خود که با دوست هم دانشگاهی دیگرش «انجی» شریک بود می‌برد و داستان نیز از همینجا شروع می‌شود. با گذشت زمان دوما و دوستش انجی متوجه تغییراتی عجیب مربوط به این عروسک شدند. زوج وارن می‌گویند که دوما، شروع این تغییرات عجیب را اینگونه برای آن‌ها توصیف کرده است: «هر روز بعد از مرتب کردن تخت‌خوابم، عروسک را روی تخت می‌گذاشتم. بازو‌های عروسک به سمت پهلو‌هایش باز بود و پاهایش مستقیم دراز کشیده می‌شد. اما شب وقتی به خانه برمی‌گشتم، بازو‌ها و پا‌ها در جهت مختلف قرار می‌گرفت. برای مثال پا‌های عروسک بر روی یکدیگر بود یا بازو‌های آن به دامنش چسبیده می‌شد. این مساله، بعد از گذشت چند هفته سؤال‌برانگیز شد. برای آزمیش این موضوع یک روز صبح عمدا دست‌وپا‌های عروسک را روی‌هم قرار دادم تا ببینم آیا واقعا این عروسک حرکت می‌کند. قطعا انتظار داشتم که شب وقتی به خانه برمی‌گردم، دست‌وپا‌های عروسک تکان نخورده و در همین حالت باقی بماند. اما شب به هنگام بازگشت به خانه متوجه شدم که به طرز مرموزی عروسک در اتاق نشیمن قرار دارد و بازو‌ها و پاهایش باز شده است». انجی نیز داستان را اینگونه برای زوج وارن تعریف می‌کند: «عروسک خودش به تنهایی در اتاق‌ها رفت‌وآمد می‌کرد. شبی به خانه برگشتیم و متوجه شدیم که عروسک آنابل در صندلی نزدیک به در ورودی خانه نشسته است. باورتان نمی‌شود، اما عروسک زانو زده بود. نکته جالب این است زمانی که می‌خواستیم زانو‌های عروسک را خم کنیم، به‌هیچ‌عنوان تا نمی‌شد. برخی اوقات باوجود آن‌که دونا عروسک را در اتاقش با در بسته قرار می‌داد، اما به هنگام برگشتن به خانه متوجه می‌شدیم که عروسک روی مبل نشسته است.»

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  گم شدن و فرار عروسک انابل به همراه عکس های عروسک آنابل در موزه وارن

  گم شدن و فرار عروسک انابل به همراه عکس های عروسک آنابل در موزه وارن

  دانا در واقع متوجه جابه جایی های غیر عادی عروسک شده بود که برای آن هیچ دلیلی عقلانی نداشت. این رفتار عجیب عروسک به قدری زیاد می شود که باعث ترس دانا و دوستش می شود. در نهایت او از طریق یک واسطه یا مدیوم می فهمد که عروسک توسط روح دختر بچه ای که در زیر خانه دفن است تسخیر شده است.

  به گفته مدیوم ها روح دختر بچه به عروسک علاقه مند شده بود و آن را مال خود کرده بود. دانا و هم اتاقی اش دلشان برای روح این دختر بچه می سوزد و سعی می کنند تا به او کمک کنند. در نتیجه تصمیم می گیرند تا نسبت به رفتارهای غیرعادی آنابل بی تفاوت باشند.

  داستان عروسک انابل واقعی

  اما رفته رفته عروسک رفتارهای مخرب و شیطانی بیشتری از خود بروز می دهد تا جایی که سعی می کند به دخترها آسیب برساند. سرانجام دانا و دوستش تصمیم می گیرند تا از یک کشیش کمک بگیرند. کشیش با شنیدن داستان به آنها گفت که موضوعات مربوط به ارواح نیاز به قدرت زیادی دارد و خارج از قدرت اوست. در نتیجه دانا و دوستش با اد و لورن وارن تماس می گیرند و آنها نیز برای کمک پیش دانا می روند.

  زمانی که اد و لورن وارن وارد ماجرای عروسک شیطانی شدند، به دانا گفتند که ارواح قدرت تسخیر اشیا را ندارد و تنها می توانند اشیا را کنترل کنند. اد و لورن وارن با بررسی شواهد متوجه قدرت شیطانی عروسک آنابل شدند. آنها با انجام یک سری کارهای مذهبی سعی کردند تا عروسک را از شر شیاطین تطهیر کنند. اما زمانی که اد وارن متوجه قدرت بسیار زیاد او شد، سرانجام تصمیم گرفت تا آن را با خود به موزه خصوصی خود ببرد و او را درون قفسی چوبی که با آب مقدس تطهیر شده است زندانی کند. به گفته اد و لورن وارن خطرناک ترین موجودی که در موزه ماورا الطبیعه اش وجود دارد، همین عروسک آنابل است که حاضر نبود حتی در صورت آن نگاه کند.

  عروسک آنابل واقعی در موزه وارن امریکا

  عروسک آنابل در موزه کدام کشور است؟ عروسک واقعی آنابل کجاست؟ عروسک آنابل در کجا نگهداری می شود؟ پاسخ تمام این سؤال ها در دست اد و لورن وارن است. اد و لورن وارن شروع به انجام مراسم مذهبی در خانه آنها کردند. اما سرانجام تصمیم گرفتند تا عروسک را از آپارتمان دخترها به موزه خود ببرند. آنها عروسک را به “موزه شگفتی وارن ها” در شهر مونرو واقع در ایالت کانتیکات امریکا بردند. در حال حاضر عروسک در قفسه ای شیشه ای و چوبی که با آب مقدس تطهیر شده است نگه داری می شود. وارن ها به شدت از عروسک می ترسیدند و روی شیشه قفسه آن نوشتند: تحت هیچ شرایطی باز نشود.

  خیلی از افراد بدبین امور مذهبی منتقدان اصلی موزه وارن ها هستند. آنها این موزه را بی اهمیت و پر از چیزهای به دردنخور مخصوص هالوین می دانند. اما به گفته خود وارن ها عروسک آنابل خطرناک ترین چیزی است که در موزه آنها وجود دارد. تا جایی که خود آنها حتی حاضر نبودند در صورت عروسک نگاه کنند. اما بازدیدکنندگان توانستند عکس واقعی انابل در موزه را بگیرند و آن را پخش کنند. گردانندگان موزه می گویند تاکنون پیشنهادهای چندین میلیون دلاری زیادی برای خرید عروسک واقعی انابل دریافت کرده اند. عکس های آنابل واقعی در موزه را می توانید در گالری تماشا کنید.

  منبع مطلب : dalidel.com

  مدیر محترم سایت dalidel.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آنابل عروسک جن زده مشهور + عکس

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  کاربر : هرکس میگه این عروسک دروغه و علکیه بهتره یه کم بیشتر دمورد آنابل مطالعه کنه من حدس میزنم روح دختر بچه اونو تسخیر نکرده و یا اونو به کار های شیطانی وادار کنه چون اون دختر بچه ای بیشتر نیست و هر چقدر هم که اون دلسنگ باشه نمیتونه اونو به این کارا وادار کنه چون اون یه دختره و حتی اگر پسر هم بود نمیتونست ممکن اون خودش هم وقتی زنده بوده طلسم شده باشه و اینطوری میتونه عروسک رو کنترل کنه اینا رو برای شایعه پراکنی یا ترسوندن مخاطب ها نمیگم چون اینا فقط یه حدسه

  دیانا : وجود داشته باشه یا نداشته باشه برام مهم نیست چون من خدایی دارم که از همه قدرتمند تره

  تیارا : از آدما بترسید نه از عروسک 😁😁😂😂😛🤪😝😋😜

  ناشناس : انا بل واقعی است

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام،بخداواقعی وخیلی خطرناکه،باکسی هم شوخی نداره🤣

  محمدصدیق 3 ماه قبل
  0

  روژین جان پیامت خیلی مسخرس

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  الکی ولی چه باشه چه نباشه من خدا رو دارم

  ما باید از آدما بترسیم تایم عروسک نمی دونم چه

  جذ ا بیتی داره آدمارو با این حرفا بت رسونن

  زینب 8 ماه قبل
  1

  من بیشتر از اون صورتش میترسم و اون خنده ی شیطانیش

  رها 8 ماه قبل
  0

  این واقعی نیست میخوای باور کنید یا نه به دنده چپم

  دریا 10 ماه قبل
  0

  دقیقا من هم موافق هستم انابل واقعی نیست

  ناشناس 10 ماه قبل
  4

  انا بل واقعی است

  دیانا 10 ماه قبل
  8

  وجود داشته باشه یا نداشته باشه برام مهم نیست چون من خدایی دارم که از همه قدرتمند تره

  علی 11 ماه قبل
  2

  انابل در یک ظرف شیشه ای نگهداری میشود و یک نوشته روی ان اس:هشدار دست نزنید

  ناشناس 12 ماه قبل
  -1

  خرید ترسناک بود همین خیلی ترسناک بود یعنی

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  خرید ترسناک بود همین خیلی ترسناک بود یعنی

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  خرید ترسناک بود همین خیلی ترسناک بود یعنی

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  سلام بچه ها واقعی نیست

  ستاره 1 سال قبل
  0

  خواهش میکنم عزیزم

  یللی 1 سال قبل
  -1

  باش

  امیر حسین 1 سال قبل
  3

  اگر من با اون عروسک شیطانی رو به رو می شدم همونجا تیکه پارش میکردم

  2
  رها 8 ماه قبل

  اون عروسک چطوری پاره میکنی؟

  اون همراش شیاطین هست قبل از اینکه دست بزنی بهش اون تورو میبره به اون دنیا

  1
  دریا 10 ماه قبل

  منم

  0
  ستاره 1 سال قبل

  راس میگی؟

  کبرا 1 سال قبل
  -1

  مهدی ستایش دیوونه اید😛😛😛

  تیارا 1 سال قبل
  5

  از آدما بترسید نه از عروسک 😁😁😂😂😛🤪😝😋😜

  مهران ولایتی 2 سال قبل
  0

  الکی

  ستایش 2 سال قبل
  3

  سلام این عروسک واقعی

  و در فرانسه است

  و درشیشه هست اگر از شیشه

  در بیارن اینجا هم میتونه بیاد

  نيلا 2 سال قبل
  -1

  سلام من ميتوانم

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  آنابل به نظرم واقعی نیست بلکه وقتی مردم می بینند می ترسند

  -1
  دریا 10 ماه قبل

  اره این درسته

  کاربر 2 سال قبل
  12

  هرکس میگه این عروسک دروغه و علکیه بهتره یه کم بیشتر دمورد آنابل مطالعه کنه من حدس میزنم روح دختر بچه اونو تسخیر نکرده و یا اونو به کار های شیطانی وادار کنه چون اون دختر بچه ای بیشتر نیست و هر چقدر هم که اون دلسنگ باشه نمیتونه اونو به این کارا وادار کنه چون اون یه دختره و حتی اگر پسر هم بود نمیتونست ممکن اون خودش هم وقتی زنده بوده طلسم شده باشه و اینطوری میتونه عروسک رو کنترل کنه اینا رو برای شایعه پراکنی یا ترسوندن مخاطب ها نمیگم چون اینا فقط یه حدسه

  0
  دریا 10 ماه قبل

  نه من که باور نمی کنم

  0
  روژین بیادار 1 سال قبل

  سلام عزیزم شما که میگی آنابل واقعی نیست این داستانی که من میگم را خوب گوش بده👇👇👇

  داستان آنابل بعد از یک تصادف وحشتناک اتفاق میافته دختری بود که مادرش برای او یک عروسکی زیبا گرفت که همان(آنابل) بود یک روز مادر و دختر و عروسک سوار ماشین بودند و تصادف کردند دختر مادر مردند اما آن عروسک یعنی(آنابل) بعد از اینکه دختر مرد از روی آن تسخیر کرد و الان توسط روح دختر هدایت میشود و توسط روح دختر کنترل میشود👍

  برای ارسال نظر کلیک کنید