توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عکس دست تیغ زده طبیعی برای پروفایل

  1 بازدید

  عکس دست تیغ زده طبیعی برای پروفایل را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  عکس نوشته تیغ و رگ + متن غمگین

  عکس نوشته تیغ و رگ + متن غمگین

  در عکس نوشته خودکشی و زدن رگ دست شما کاربران عزیز سایت پروفایل پیکچر می توانید سری جدید از عکس نوشته های نا امیدی از دنیا خودکشی و تیغ و رگ را مشاهده کنید.

  عکس نوشته و عکس پروفایل تیغ و رگ

  عکس نوشته تیغ و رگ,عکس نوشته تیغ رو رگم,عکس نوشته تیغ رو رگم من چه بدم,عکس نوشته تیغ هست رگ هست،عکس پروفایل تیغ رو رگم من چه بدم،عکس پروفایل تیغ بازی,عکس پروفایل تیغ,عکس پروفایل تیغ خون,عکس پروفایل تیغ و خودکشی,عکس پروفایل تیغ رو رگم من چه بدم,عکس پروفایل تیغ بران گر بدستت داد چرخ روزگار,عکس پروفایل تیغ باش,عکس پروفایل دست تیغ زده،عکس نوشته تیغ,عکس نوشته تیغ زن,عکس نوشته تیغ رو رگم,عکس نوشته تیغ بران گر به دستت داد چرخ روزگار,عکس نوشته تیغ رو رگم من چه بدم,عکس نوشته تیغ و رگ,عکس نوشته تیغ باش تا محتاج نوازش نباشی,عکس نوشته تیغ دار

  ابد و یک روز ؟
  ابد و یک قرن ؟
  ابد و یک میلیون قرن
  به دوست داشتن ات
  محکومم !

  با سازِ شکسته نوحه خوانت شده ام
  هم ناله ی دردِ بی امانت شده ام

  فرمان بده ای دل که پس از این چه کنم
  وقتی که اقامه در اذانت شده ام

  سخن عشق کجا بود؟
  سخن عشق تویی
  سخن و حرف و
  حروف و همه ی عشق تویی
  تو نباشی که سخن ها
  همه هستند تهی
  تو تمام منی
  و عمری و دنیای منی..

  دوســـتــتـــ دارم …

  آنقدر ڪه میدانم

  روزے خدا خواهــد آمد

  تا از تو سوال ڪند

  چه ڪرده اے ڪه اینگونه

  تو را مے پرستد.

  ﻭﻗﺘﯽ ﻣﺮﺍ

  ﻧﻔﺴﻢ

  ﺧﻄﺎﺏ میکنی

  ﻧﻔﺴﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ

  ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﻢ ﺷﻮﻕ ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺍﺳﺖ

  ﯾﺎ ﺗﺼﻮﺭ ﻧﺒﻮﺩﻧﺖ

  ﮐﻨﺎﺭﻡ ﺑﻤﺎﻥ

  ﺍﯼ ﺧﻮﺑﺘﺮﯾﻦ ﺧﻮﺏ ﻫﺎ

  ﻧﻔﺲ ﻣﻦ ﺑﻨﺪ

  ﻧﻔﺲ ﻫﺎﯼ ﺗﻮﺳﺖ…

  کوتاه مینویسم

  اما…”تو”…

  بلند بخوان…

  به بلندای احساسم:

  “دوستت دارم”

  خوش به حال من
  تویی دارم
  که میتونم هر زمان از شبانه روز بهش فکر کنم و آروم شم ❤️
  عــاشقـتم عـشق مــن

  منبع : بزرگترین سایت عکس نوشته سایت پروفایل پیکچر profilepicture.ir

  منبع مطلب : profilepicture.ir

  مدیر محترم سایت profilepicture.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خون بازی دختران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

  خون بازی دختران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

  خون بازی، خود زیانی، خودزنی، خودکشی و … حقیقتی است دردناک که در بین جوانان ایرانی به ویژه دختران رواج پیدا کرده است. در این بخش نگاهی داریم به روایت عجیب و جدید مد شده در اینستاگرام با عنوان خون بازی دختران! با ناز وب مثل همیشه همراه باشید.

  خون بازی دختران دبیرستانی و ماجراهای تاسف بار و هشدار دهنده آن

  تیغ زدن روی دست ها و خون بازی کاری است که این روزها توسط دختران جوان و نوجوان دیده می شود و می توان نشانه های خودزنی را روی دست آن ها مشاهده نمود. ناهید عکس دست زخمی اش را در صفحه اجتماعی اینستاگرام گذاشته و زیر آن نوشته است:

  « بی تو این است روزگار من! » ؛ صفحه ای که بازدید کننده فراوانی دارد، به همان نسبت، بازخوردهای زیادی هم دریافت کرده و به اصطلاح بیش از 1000 لایک خورده است.

  عکس سیاهی است! تاریک به معنی واقعی…خط هایی که به نظر می رسد به وسیله جسمی تیز مانند تیغ روی پوست دست دخترانه و جوانی کشیده شده، رگ های متورم از آن همه خشونت با لخته خون های دلمه بسته و… .

  تصویری که دیدنش حتی برای چند لحظه هم آدم را می رنجاند و بیش از هر چیز ذهن را می کشاند سمت خودکشی. اما این چه نوع کشتن است؟! زخم ها عمیق نیست و دختر چیزی از تصمیمش برای مردن ننوشته! تنها بسنده کرده است به بیان چند جمله احساسی. گویی که با آن آرام گرفته باشد.

  علل خون بازی در بین دختران

  خون بازی در چه گروه و مقطعی در مدارس رایج است؟ به چه شکلی به خودشان اسیب می زنند؟
  خون بازی در بچه های کلاس نهم و دهم بیشتر شایع است؛ اما این شیوع شکل های مختلفی دارد که باید به صورت جداگانه بررسی یشود. معمولا با تیغ زدن روی پوست یا ضربه سوزن ته گرد یا خراش با در نوشابه و رانی یا شیشه جراحت هایی به خودشان وارد می کنند.

  تفاوتی که اشاره می کنید، در انگیزه های این کار است؟

  من در تجربه هایی که با این بچه ها داشته ام، اینها را به چند دسته تقسیم می کنم، گروهی که خون بازی برایشان جنبه نمایشی دارد؛ اینها معمولا آسیب های سطحی به خودشان وارد می کنند، خطوط باریک و ریز را معمولا می شود روی بدنشان دید و از نمایش آن هم ابایی ندارند.

  معمولا این گروه به دلیل درگیری های عاطفی با دوستان غیر هم جنس یا مواردی مثل همدلی با همکلاسی اقدام به آسیب های این گونه می کنند؛ اما برخی از اینها به صورت عمیق به خودشان آسیب می زنند؛ این گروه می کوشند این زخم ها را پنهان کنند.

  گاهی این زخم ها آن قدر عمیق است که حتی نگاه کردن به آنها هم سخت است. این گروه نیازهای شدید به مشاوره های روان شناسی و روان پزشکی دارند و گاهی یک تیم باید روی اینها کار کند.

  چه چیزی ممکن است فرد را ترغیب کند تا این گونه به بدنش آسیب وارد کند و خود را زجر بدهد؟

  در اغلب موارد ریشه اصلی این رفتارها در این دسته از نوجوانان آسیب هایی جسمی است که از دوران کودکی دیده اند یا سوءاستفاده هایی از آنها شده است و قصد دارند با این رفتار از بدنشان انتقام بگیرند.

  اغلب این بچه ها یا به شکل شدیدی با فقر اقتصادی درگیر هستند، یا در معرض دعوا و آزار قرار دارند یا اعتیاد در خانواده وجود دارد.

  این دسته از بچه ها خود را مسبب خیلی از مسائل می دانند؛ برای مثال نوجوانی با کسی دوست بوده و در دوره دوستی از او سوءاستفاده شده و بعد از مدتی رها شده است.

  در ادامه پست هایش بویی از نا امیدی حس نمی شود. تمام صفحه اش را بررسی می کنم. چند ساعت بعد پستش را برمی دارد و عکس دیگری را جایگزین می کند. تصویری که نمی توانم هیچ خط ارتباطی بین آن و عکس تیغ زنی چند ساعت قبل ترسیم کنم!

  سر صحبت را با او باز می کنم اما نتیجه ای ندارد. ناهید انگار که درد دست زخم خورده اش را به باد فراموشی سپرده، جواب قانع کننده ای نمی دهد و تنها چیزی که می گوید این است: «اسمش خون بازیه! اما من دیگه این کار رو نمی کنم. نپرسید فراموشش کردم…»

  فضای مجازی را می گردم تا به سمانه می رسم. پست هایی گذاشته که حکایت از شکست عاطفی سنگینی دارد. از او سراغ کسی را می گیرم که مانند ناهید، روی دست ها یا بدنش را تیغ زده باشد، می گوید: خودم!

  یعنی تو هم روی دستت تیغ زدی؟

  آره . یک سال قبل

  چرا این کار را کردی؟

  یکی رو خیلی دوست داشتم اما اون می خواست ازدواج کند.

  چون بهش نرسیدی این تصمیم را گرفتی ؟

  نه. می دونستم بهش نمی رسم و فقط برای اینکه خودم را آرام کنم این کار را کردم.

  آرام هم شدی؟

  راستش نه…

  والدینت متوجه شدند؟

  اولش نه. ولی مادرم چند وقت پیش فهمید. خیلی ناراحت شد و دعوایم کرد ولی به هرحال اتفاقی است که افتاده …

  اگر دوباره شکست عاطفی برایت پیش بیاید، بازهم این کار را می کنی؟

  نه هیچ وقت!

  از اینکه روی بدنت جای زخم هست پشیمانی؟

  آره خیلی…

  چند تا از دوستانت این کار را انجام داده اند؟

  خیلی ها!

  این کار را از کسی یاد گرفتی؟

  دقیق یادم نیست اما فکر کنم سال اول دبیرستان دست یکی از دوستانم را دیدم که تیغ زده بود.

  فکر می کنی دیگران چرا این کار را می کنند؟

  تیغ زدن برای بعضی ها نقش سیگار را دارد

  یعنی چی ؟

  خیلی ها وقتی سیگار می کشند احساس آرامش می کنند و این تیغ زدن برای بعضی ها مثل سیگار است!

  یعنی برای آرام شدن روی بدنشان تیغ می زنند؟

  آره. البته بعضی ها هم برای اینکه واسشون درس عبرت بشه زخم می زنند. یعنی زخم اون شکست عاطفی را روی بدنشان می گذارند تا یادشان نرود!

  سمانه عکسی از مچ دست دوستش می فرستد. خراش تیغ ها در این مورد بیشتر و زخم ها عمیق ترند. بیش از ده جای برش تیغ روی پوست دختر نوجوان حکایت از دردی عمیق دارد.اما چه چیزی او را وادار کرده است که روی پوست بدن خودش، این طور بی رحمانه از مچ تا آرنج زخم بیندازد؟

  سمانه می گوید: فرناز مشکل عاطفی شدیدی داشت برای همین روی دستش تیغ زده تا آرام شود.

  برای اینکه کسی ببیند و دلش بسوزد این کار را کرده؟

  نه ربطی به دلسوزی ندارد. فقط برای آرام شدن که گفتم.

  والدینش متوجه شدند؟

  نه هنوز ندیدند. دستش را می پوشاند

  پسرها هم این کار ها را می کنند؟ یعنی به خاطر شکست های عاطفی روی بدنشان تیغ می زنند؟

  بعضی هاشون کارهایی می کنند اما نه تیغ زدن.

  چه کارهایی؟

  مثلا با سیگار پشت دستشان را می سوزانند. آنها زمان عصبانیت دوست دارند درد بیشتری را تحمل کنند.

  رد تیغ در مهمانی

  تارا دختر دیگری است که عکسش را در یک مهمانی می بینم. دختر لاغر اندام و جوانی که دستش را با یک باند کشی بلند تا آرنج بسته، بین ده، پانزده نوجوان دیگرکه به دوربین خیره شده اند و می خندند نظرم را جلب می کند. دوستش می گوید تارا روی تمام بدنش را با تیغ رد انداخته است.

  علتش را می پرسم. می گوید: مشکل زیاد دارد. تلاشم برای یافتن تارا حاصلی در برندارد. اما از خلال صحبت دوستانش متوجه می شوم که او غیر از دست، روی پا و حتی شکمش هم جای زخم دارد!

  رد تیغ در پارک های شهر

  از طریق چند دختر دبیرستانی محبوبه را پیدا می کنم. به محل تمرینش در یک پارک کوچک می روم. دخترهای نوجوان رزمی کار مشغول تمرینات ورزشی هستند. محبوبه که کمی خشن تر از بقیه به نظر می رسد، با تیپی پسرانه، موهایی کوتاه و صورتی بدون آرایش، مچ بندی متفاوت از دیگران روی دستش بسته. انگار چیزی را مخفی کرده است.

  از او می پرسم: دستت در ورزش آسیب دیده؟

  – نه آسیب دیده نیست من حرفه ای تمرین نمی کنم فقط برای سرگرمی است.

  کنجکاو می شوم و تا آخر تمرین منتظرمی مانم تا مچ بندش را باز کند.

  وقت استراحت با هم صمیمی تر می شویم و در این بین در می یابم که رد تیغ بر پوست جوان محبوبه نیز زخم انداخته است…

  «والدینم که جدا شدند خیلی احساس تنهایی می کردم. شب ها با تیغ می کشیدم روی دست هایم تا آروم شم.»

  به غیر از زخم های خونی تیغ و چاقو، جای سوزاندن سیگار هم بر پشت دستش خودنمایی می کند.

  سیگار می کشیدم و پشت دستم خاموش می کردم. مادرم می فهمید و غصه می خورد جای زخم هایم را مداوا می کرد اما من کار خودم را می کردم و…

  به خاطر مشکلات خانوادگی این کار را کردی یا شکست عاطفی و …؟

  نه. من برای پسر این کارها را نمی کنم. گفتم مشکلاتم شخصیه. پسرها از من می ترسند. جای زخم هایم را که می بینند می گویند چه جراتی! چقدر دل داری!

  دوست داری از تو بترسند؟

  دوست ندارم ضعیف باشم همین!

  رد تیغ در مدرسه
  وارد مدرسه دخترانه می شوم، می دانم اجازه ورود ندارم برای همین منتظر می مانم تا کلاس ها تعطیل شود.غزاله یکی از دانش آموزان پشت کنکوری قبول می کند درباره خون بازی با هم صحبت کنیم. او می گوید: سال دوم دبیرستان بودم که به خاطر شکست عاطفی روی دستم تیغ زدم تا آرام بشوم وقتی به اوج عصبانیت می رسیدم با تیغ یا چاقو زدن روی بدنم واقعا آرام می شدم.

  غزاله جای کهنه زخم دستش را نشانم می دهد. او که زخم انداختن روی بدن را از دوستانش در مدرسه یاد گرفته است، می گوید: ردش کمرنگ شده .جدیدا این کار را نمی کنم.این دختر نوجوان می افزاید: آخرین باربا نامزدم بحث شدیدی کردیم و به خاطر اینکه درکم نمی کرد با چاقو زدم روی دستم.

  چند بار این کار را کردی ؟

  دومرتبه با تیغ یک بار با چاقو.

  الان هم اگر عصبانی بشی این کار را انجام می دهی؟

  خیلی وقته بی خیال همه چی شدم …. اون موقع تحت تاثیر احساسم قرارمی گرفتم و این کار واقعا آرامم می کرد اما الان جایگزین پیدا کردم مثلا قرص خواب می خورم و می خوابم تا آروم شم.

  این کار را می کردی تا خودت را بکشی ؟

  نه قصد خودکشی نداشتم. فقط آرامش. وقتی از دستم خون میومد… آرام می شدم

  – کسانی که به خاطرشان تیغ زدی فهمیدند؟ چیزی نگفتند؟

  می گفتند دیوونه ای ! اما اونها به خاطر من از این کارها نمی کردند

  این دختر نوجوان از دوستش می گوید و اینکه او هم به خاطر مشکلات خانوادگی روی دستش تیغ زده است اما به قول غزاله زخم های صنم عمیق تر از اوست.

  «صنم مشکلات خانوادگی زیادی دارد. زخم های دستش، هم بیشتر و هم عمیق تر از مال ماست. پدرش ازدواج مجدد داشته و مادرش در طول روز خانه نیست.صنم با هر کس دوست می شود وابسته او می شود و وقتی جدا می شوند، خودزنی می کند. اما جدیدا دیگر این کار را نمی کند و می گوید تیغ زدن بچه بازی است! متاسفانه کارهای دیگری را شروع کرده است.»

  خون بازی شروع شده تازه!

  در صفحات اجتماعی به چند پسربر می خورم که اسم پروفایلشان را گذاشته اند « خون بازی» یا چیزهایی شبیه آن. برایشان پیام می گذارم و یکی از آنها حاضر می شود با من گفت وگو کند.

  سامان ۱۷ ساله در برابر سوالم که مگر پسرها هم این کار را می کنند؟ می گوید: چرا که نه! و سریع عکسی از دست تیغ خورده اش می فرستد. می گوید که مربوط به تابستان گذشته است و در پی یک شکست عاطفی این کار را کرده .این نوجوان همچنین آهنگی از یک خواننده برایم ارسال می کند و ادامه می دهد: هر وقت این را می شنوم دوست دارم دستم را تیغ بزنم انگار یک کسی می گوید این کار را بکن! تیغ بزن!

  آهنگ را دانلود می کنم. صدای خشن خواننده فریاد می زند…

  «به هرکی دلو دادم شکسته پسم دادن
  امشب این تیغو واسه زدن به خدا قسم دادم
  امشبو تو بازی کن با من دوباره خون بازی!
  می دونم من تیغو میندازمو تو دوباره می بازی
  امشب راه رگای من تو این خون بازه
  کجا داری میری خون بازی شروع شده تازه!»

  شاخ های مجازی
  از طریق سامان مطلع می شوم گروهی از نوجوانان تهرانی در دنیای مجازی صفحاتی دارند به نام خون بازی یا شاخ بازی و… که در آنجا درباره تیغ زدن صحبت می کنند، عکس هایشان را به اشتراک می گذارند و حتی چندی پیش قرارهایی در برخی پاساژهای شهر گذاشته اند و با یکدیگر ملاقات داشته اند. من نمی توانم عضو آن گروه شوم چون به قول شیما باید نوجوان باشی تا عضوت کنند اما در حد چند کلام با من صحبت می کنند.

  شیما می نویسد: «سلام. خون بازی چیز خوبی نیست. آروم می کنه. اما پشیمونی داره. سمتش نرید!»

  فریبا که عکس لب و دهان بریده شده ای را روی پروفایلش گذاشته است می گوید: «خیلی حس خوبیه. فقط خونه که آروم می کنه.»

  ناشناس می نویسد: «حس خودکشی دارم . فقط ما نیستیم هزارتا از دوستانم هم هستند که تیغ زدند»

  اختلال شخصیتی و واگیر اجتماعی
  یک روانشناس بالینی در این باره به خراسان می گوید: خودزنی بیشتر در افرادی که اختلال شخصیت مرزی دارند، دیده می شود اما همیشه این ملاک نیست و موضوع دوم واگیر است یعنی سرایت رفتار منفی اجتماعی در جامعه به این صورت که افراد کار یکدیگر را تقلید می کنند و می گویند مثلا چون دوستم این کار را انجام داده است من نیز انجام می دهم.

  حمید بهرامی اضافه می کند: اختلال شخصیت مرزی در فرزندان خانواده هایی که ثبات ندارند و خلاء عاطفی در خانواده وجود دارد، بیشتر دیده می شود.

  وی در پاسخ به این سوال که چرا افراد پس از خودزنی احساس آرامش دارند، می گوید: این افراد میل به خود کشی دارند و دیدن خون یعنی من زنده ام لذا با دیدن آن آرام می شوند و این دقیقا مشخصه اختلال شخصیت مرزی است که به آن اشاره شد.

  بهرامی درباره اینکه چرا این موضوع در مورد پسرها کمتر اتفاق می افتد، بیان می کند: درگذشته این موضوع بین پسرها نیز رواج زیادی داشت اما امروز به خاطر همان سرایت اجتماعی و مسئله واگیر، گروه پسران جایگزین دیگری انتخاب کرده اند مثل کشیدن سیگار، خوردن مشروبات الکلی و….

  این روانکاو ادامه می دهد:

  چند سال پیش نیز این مسائل را در جامعه داشتیم ولی امروزه به علت افزایش وسایل ارتباط جمعی وپر کاربردتر شدن فضای مجازی، افزایش مراقبت های روانشناسی، خانه های بهداشت و… این معضلات بیشتر دیده و درباره آن اطلاع رسانی می شود در حالی که قبلا محدود به خانواده و محیط مدرسه بود.

  وی اولین راهکار برای مقابله با این معضل اجتماعی را اطلاع رسانی و افزایش آگاهی به خود نوجوانان و خانواده های آنها می داند وعنوان می کند: آموزش راه های کنترل خشم و برون ریزی آن به شکل سالم به نوجوانان و خانواده ها و… نیز می تواند از طریق آموزش و پرورش در قالب بروشورهایی اطلاع رسانی شود.

  این روانشناس بالینی در ادامه می افزاید: هنگامی که صحبت از سرایت اجتماعی می شود، نقش شبکه های اجتماعی و وسایل ارتباط جمعی نیز در انتشار این رفتار منفی افزایش می یابد.

  با خودزنی می گوید من هستم!
  یک جامعه شناس نیز در گفت وگو با خراسان می گوید: خودزنی در حالت حاد به خود کشی تبدیل می شود و این پدیده مازوخیسمی یعنی آزار رساندن به خود یا خودآزاری در قالب ناهنجاری های اجتماعی تعریف می شود.
  محمد حیدرپور بیان می کند:

  خودزنی نمایش خود است یعنی فرد در حال بازی نقشی برای اثبات خود است و اینکه بگوید وجود دارم ، من هستم!

  وی با اشاره به اینکه وقتی یک ناهنجاری از حد خود خارج شود، به معضل اجتماعی تبدیل می شود، تصریح می کند: در جامعه ما نیز سلسله بی شماری از ناهنجاری ها وجود دارد که در حال افزایش است و جامعه حالت بیمار گونه یافته است.حیدرپور خاطر نشان می کند: کارگزاران فرهنگی فضاهای خاص دوران خود را برای نوجوان امروزی تعریف کرده اند لذا نشاط در جامعه کاهش یافته و این عدم نشاط باعث بروز ناهنجاری هایی مانند خودزنی شده است.

  وی تاکید می کند: سطح بینش برخی از مسئولان پایین است، درک درستی از فضای جوانان، علایق، تفریحات و نیازهای آن ها در عصر جهانی شدن ندارند و مسئله گذران فراغت برایشان تعریف نشده است.این جامعه شناس با بیان این که آرام شدن با خون یک نوع عمل خشونت آمیز است، ابراز می کند:

  فضای خشونت بار جامعه این ناهنجاری ها را افزایش می دهد و خودزنی نیز یکی از راه های بیان خشونت تصور می شود.

  حیدرپور اظهار می کند: باید کارگزاران فرهنگی، افرادی با سلایق گوناگون باشند تا بتوانند در مسائل مختلف ابراز نظر کنند و نباید به یک طیف خاص بسنده کرد همچنین رسانه ها باید مدیریت تک بعدی و سلیقه ای را کنار بگذارند.وی می افزاید: باید فضا برای جامعه شناسان فرهنگی و روانشناسان در رسانه و دانشگاه ها تعریف شود تا آنها در قالب میزگردها به بررسی این ناهنجاری ها بپردازند و اطلاع رسانی انجام شود.

  خون بازی دختران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

  نگاه آموزش و پرورش در این زمینه خیلی عمیق نیست؛ برای مثال یک دوره ضمن خدمتی درباره ارتباط با نوجوانان گذاشته می شود و بعد می بینیم اینترنتی امتحان می گیرند، یک نفر می خواند و به جای همه امتحان می دهد، این می شود ضمن خدمت؛ خب معلوم است که این دوره تاثیر لازم را ندارد.

  Iranian Girls’ Blood In Instagram + Images

  منبع مطلب : www.nazweb.ir

  مدیر محترم سایت www.nazweb.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : ازبسکی کصخلی

  آلا : نه شکست عشقی💔 خوردم نه کسیو ازدست 🖤دادم نه پدر مادرم طلاق💘 گرفتن نه حتی باهام بد رفتاری😡 میکنن فقط عاشق مرگم🖤⚰️

  ناشناس : عاشق همیم ولی بهم نمیرسیم پسره الان دیگ بریده میگه بهم نمیرسیم نمیخامت،😭

  رها : من محکومم ب نابودیه تدریجی

  رها : من محکومم ب نابودیه تدریجی

  ۰۰ : بعضی ها بهش میگن چس ناله ولی من بهش میگم دردی که تو دل ادمه و هیچ کس خبر نداره ازش

  ناشناس : من رگ زدم ولی نمردم العان تو بیمارسانم😐

  Nn : انقدر دردام زیادن که دیگه این بریدنا درد ندارن"/

  ناشناس : خودکشی هم کردم ولی خب ....... نمیدونم چرا دوباره نجاتم دادن

  ناشناس : دقیقا

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دیانا 7 روز قبل
  -1

  خیلی خستم میخام خودمو بکشم

  مینا 15 روز قبل
  0

  خیلی ناامیدم میخوام موقع خواب خودمودختر۶ ماهه تو شکممو راحت کنم

  دخی تنها 29 روز قبل
  -1

  ادمی ک ی بار فراموشت میکنه

  ی بار خودش فراموش شده......

  همجوره پسر و دختری هست میمونن باهات ولی بعضیاشون میرن

  نباید ب چیز الکی فکر کنیم ماهم ی روز خوش بخت میشیم اونو از سرمون بیرون میکنیم

  ولی ی ادمی ک چند سال باهات بمونه بعد ولت کنه دیگ واقعاً اون شکست عشقیه

  بزار برن ماهم ی روز میریم

  انقدر ک زجر میدین ب خودتون میخواد چی گیرتون بیاد هیچی گیرتون نمیاد

  پس ب هیچ فکر نکن

  من هم انقد دستم تیغ زدم ودی بعد گفتم چی گیرم اومد انقدر تیغ زدم ب دستم

  با ی چیز خودتو سرگرم کن ب این چیزا اصلا فکر نکن

  واقعاً درکتون میکنم ولی بازم .......

  خیلی سخته دوریشو تحمل کنید ولی باید از سرت بندازی ......

  کسی ک رفت ولت کرد بفهم اونم تو زندگیش ی زجر میکشه پس بهش فکر نکن

  تنها 2 ماه قبل
  0

  همه ولم کردن رفتن حالا دیگه تنهام

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  اها باشه عزیزم

  نفس 3 ماه قبل
  0

  امشب عشقم ولم کرد با کلی درد داغون شدم دلم مرگ میخواد

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  من دلم میخواد بمیرم ولی با تیغ نه با قرص دو بار تیغ زدم فایدی نداش

  رها 3 ماه قبل
  -1

  من با نامزدم دعوام شده ازم سو استفاده کرده میخوام امروز خودمو بکشم

  0
  .. 28 روز قبل

  موفق باشی😂💔

  0
  نرو سميه 3 ماه قبل

  نرو سميه

  ۰۰ 4 ماه قبل
  8

  بعضی ها بهش میگن چس ناله ولی من بهش میگم دردی که تو دل ادمه و هیچ کس خبر نداره ازش

  4
  ناشناس 4 ماه قبل

  دقیقا

  ناشناس 4 ماه قبل
  5

  من رگ زدم ولی نمردم العان تو بیمارسانم😐

  3
  ناشناس 3 ماه قبل

  مثل من

  ناشناس 5 ماه قبل
  4

  خودکشی هم کردم ولی خب .......

  نمیدونم چرا دوباره نجاتم دادن

  رها 5 ماه قبل
  8

  من محکومم ب نابودیه تدریجی

  رها 5 ماه قبل
  8

  من محکومم ب نابودیه تدریجی

  ناشناس 5 ماه قبل
  9

  عاشق همیم ولی بهم نمیرسیم

  پسره الان دیگ بریده میگه بهم نمیرسیم نمیخامت،😭

  0
  ... 23 روز قبل

  من دوسش دارم اما اون نمیخادم باهم نامزد کردیم اما اون دوسم نداره هفته دیگه عروسیمونه اصن انگار ن انگار همش حس نا امیدی دارم نمیدونم چرا

  0
  aisL 29 روز قبل

  دقیقاً

  Nn 5 ماه قبل
  4

  انقدر دردام زیادن که دیگه این بریدنا درد ندارن"/

  0
  ... 4 ماه قبل

  درد نداره میسوزه

  مبینا 5 ماه قبل
  0

  تو فکرش هستم :)...

  مبینا 5 ماه قبل
  0

  تو فکرش هستم ...:(

  مبینا 5 ماه قبل
  0

  تو فکرش هستم ...:(

  آلا 8 ماه قبل
  12

  نه شکست عشقی💔 خوردم

  نه کسیو ازدست 🖤دادم

  نه پدر مادرم طلاق💘 گرفتن

  نه حتی باهام بد رفتاری😡 میکنن

  فقط عاشق مرگم🖤⚰️

  0
  رها 2 ماه قبل

  ارع‌دقیقه‌همین‌دیه خسته‌شدم‌‌اززندگی

  0
  MMD 3 ماه قبل

  اصکلی

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  خیلی بس خلی مثه خودم

  0
  غریبه 4 ماه قبل

  تو دیگ از خوشی زیادی میخای بمیری

  28
  ناشناس 7 ماه قبل

  ازبسکی کصخلی

  برای ارسال نظر کلیک کنید