توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عکس زن و مرد که در حال کار زشت

  1 بازدید

  عکس زن و مرد که در حال کار زشت را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کار زشت مرد جوان با همسرش در ملاعام + عکس جنجالی

  کار زشت مرد جوان با همسرش در ملاعام + عکس جنجالی

  انتشار ویدئویی جنجالی در شبکه های اجتماعی لحظاتی را نشان می دهد که زن جوانی داخل سطل زباله در گوشه خیابان گیر افتاده است و بعد از مدتی تلاش و ناتوانی برای خارج شدن از سطل به کمک پلیس از مهلکه نجات پیدا می کند. از قرار معلوم و طبق گفته های منتشر کنندگان این ویدئو زن و شوهر چینی در حال عبور از خیابانی ناگهان بر سر موضوعی دچار اختلاف نظر شدن و شروع به بحث کردند ، بحث زوج جوان بالا گرفت تا اینکه مرد همسرش را هول داد زن جوان هم که کمی دورتر از یک سطل زباله ایستاده بود با این ضربه همسرش تعادل خود را از دست داد و داخل سطل افتاد.  زن که نیمی از بدنش داخل سطل آشغال فرو رفته بود علی رقم تلاش زیاد نتوانست خود را از درون آن بیرون بکشد. او که در شرایط بدی قرار داشت برای اینکه بیشتر از این، زیر بار نگاه سنگین عابران قرار نگیرد سعی کرد با گوشی اش سرگرم شود.  سطل زباله به شکلی بود که زن بینوا داخلش گرفتار شد و نتوانست با تلاش خود از آن خارج شود برای همین پلیس به کمک او آمد و در نهایت زن از شرایط سختی که گیر افتاده بود نجات پیدا کرد و همسرش نیز توسط پلیس بازداشت شد.

  منبع : رکنا 

  منبع مطلب : www.rasadeghtesadi.com

  مدیر محترم سایت www.rasadeghtesadi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کار زشت مرد جوان با جسد دختر به بهانه زنده کردنش

  کار زشت مرد جوان با جسد دختر به بهانه زنده کردنش

  کار زشت مرد جوان با جسد دختر به بهانه زنده کردنش 

  مرد جوان که نامزدش را از دست داده بود برای این‌که بتواند او را زنده کند کار بسیار زشت و ناپسندی رابا وی انجام داد. مصرف مواد مخدر و ناتوانی در نظارت افکار و رفتار یکی از معضلات جدی جوامع غربی است ، جوامعی که هرروز با آمار رو به رشدی از این دست اخبار سروکار دارند.

  در یکی از خبر های داغ روز منتشر شده در میرر ماجرای کار ناپسند مرد معتاد با پیکر زن جوان که از قرار معلوم نامزدش بوده فاش شد.

  کار زشت مرد جوان با جسد دختر به بهانه زنده کردنش

  مردی که به بهانه زنده کردن نامزدش کار زشتی با پیکر زن جوان انجام داد رابطه جنسی با پیکر زن جوان برای زنده کردن او”آرون گریسر” به علت تجاوز به پیکر نامزدش در یکی از دادگاه های ایالات امریکا محاکمه خواهد شد.

  این مرد دیوانه در اعترافات خود به پلیس گفت :نامزدم به علت مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خودرا از دست داد ، من بعد از فهمیدن این ماجرا سعی کردم تا او رابه زندگی باز گردانم برای همین با استفاده از رابطه جنسی سعی کردم.این مرد 39 ساله بعد از آنکه با ایده ی احمقانه خود از زنده شدن نامزدش نا امید شد با پلیس و آمبولانس ارتباط گرفت.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  مدیر محترم سایت www.parsnaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کار زشت مرد جوان با زنش بعد دعوای شدید در خیابان + عکس

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  -2

  فیلم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر سینما که باعث شد چندسال پیش ایران رو ترک کنه

  مهری حواری نسب 4 ماه قبل
  -2

  علاج ودرمان زانودردشدی

  تایپ سریع 8 ماه قبل
  -2

  کربن دی اکسید

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  -2
  ناشناس 4 ماه قبل

  مسعود

  برای ارسال نظر کلیک کنید