توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عکس عمو پورنگ و همسرش و فرزندش

  1 بازدید

  عکس عمو پورنگ و همسرش و فرزندش را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ازدواج عمو پورنگ حقیقت دارد +عکس همسر داریوش فرضیایی

  ازدواج عمو پورنگ حقیقت دارد +عکس همسر داریوش فرضیایی

  ازدواج عمو پورنگ حقیقت دارد +عکس همسر داریوش فرضیایی

  داریوش فرضیایی که با نام عموپورنگ شناخته می شود بالاخره ازدواج کرد و تصویر آنرا در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. اینروزها خبر های درمورد ازدواج داریوش فرضیایی یا عمو پورنگ بگوش میرسد، آیا درست است؟ ازدواج عمو پورنگ که نه تنها کودکان، بل که بزرگسالان نیز وی را به سبب اجرای متفاوت برنامه ” عمو پورنگ ” در سیما والبته بیشتر با همین اسم می‌شناسند،

  علی ضیاء در آغاز برنامه با خطاب کردن فرضیایی بعنوان «آدم جریانساز» در حوزه برنامه‌های کودک، بعنوان نخستین سوال از وی خواست بگوید لباس‌ هایش را چه کسی انتخاب می کند؟

  او گفت خودم و مادرم

  فرضیایی با بیان این که عمو پورنگ گذشته و حتی کودکی اوست گفت من همه ی آمال و آرزوهای کودکی‌ام را در عمو پورنگ متبلور کرده‌ام زیرا کودکی و نوجوانی خیلی خوبی را پشت سر گذاشته‌ام در حالی‌که برعکس عموپورنگ، داریوش فرضیایی واقعی مثل همه ی مردم عادی، دارای دغدغه و درگیر با خیلی از مسائل و مشکلات آدمهای دیگر است.

  او که نزدیک چهار ماه پیش پدر خودرا از دست داد، با یادآوری این که ازآن اتفاق آسیب زیادی دیده است، اضافه کرد;من آن موقع برنامه زنده داشتم. می‌آمدم روی صحنه و برای لحظاتی ازآن فضای غم‌انگیز دور میشدم، انرژی می گرفتم و به خانه می‌رفتم. پدرم با توجه به بیماری‌اش مدت‌ها بود که روی تخت دراز کشیده بودو نمی‌توانست حرکت کند.

  با افتخار و با حسرت می گویم که چرا این قدر کم توانستم به پدرم خدمت کنم. از پدرم کمتر سخن گفته‌ام زیرا بیشتر مامانی هستم! پسر‌ها بیشتر مامانی هستند و دخترها بیشتر، بابایی

  ضیاء، مجری برنامه بعضیا، پرسید; از پدرتان کتک هم خورده بودید؟

  داریوش فرضیایی گفت; نه اما نگاهش خیلی جذبه‌دار بود. من سعی کردم روزهای آخری راکه سپری می کردند لحظه به لحظه با ایشان و کنارشان باشم چنان که وقتی قصد داشتم به خانه بروم این قدر اشتیاق داشتم که گویا می خواهم بچه‌ام را ببینم، می خواهم پدرم را ببینم و به ایشان غذا بدهم؛ پدر خیلی عزیز است؛ مادرم از این صحنه‌ها دلش می‌سوخت.

  او افزود; به مادرم می گفتم دارم لحظاتی را تجربه میکنم که تعریف دیگری از زندگی به من میدهد. وقتی می دیدم پدرم دیگر حرکتی نمی تواند بکند حتی برای خوردن آب یا غذا؛ من باید به او کمک میکردم.

  وی در پاسخ به این پرسش که آیا رابطه او با پدرش همیشه این قدر صمیمی بوده است گفت

  اواخر این طور شد و بهمین دلیل میگویم حسرت. ما وقتی بزرگ میشویم می گوییم بزرگ شده‌ایم دیگر! ولی من احساس می کنم آغوش پدر را نیاز داشتم و دارم.

  فرضیایی از روزهای سخت دیگری نیز یاد کرد که برادرش رابه دلیل ابتلا به سرطان از دست داده بود; من از سر برنامه به بیمارستان می‌رفتم و از بیمارستان به برنامه می‌آمدم. سخت بود تضاد بین این دو. هم زمان باید با دردی که داشم می‌آمدم جلوی دوربین؛ با این حال احساس می کردم این دوربین و این بچه‌ها، و بودن با اینها، آنرا جبران می کند.

  ازدواج عمو پورنگمجری بعضیا پرسید چرا عمو پورنگ از این حرف‌ها کمتر سخن به میان آورده و ما درباره برادر و پدرتان کمتر حرفی شنیده‌ایم؟

  مهمان برنامه گفت; مخاطب من باید فضای شاد را تجربه کند. دغدغه من شاد بودن بیننده است.

  عمو پورنگ دربخش دیگری از سخنانش ودر جواب به کنایه ضیاء درباره «سری دوزی خاله و عمو» گفت; من ابتدا پورنگ بودم؛ لقب عمو را بچه‌ها به من دادند.

  مجری بعضیا با اشاره به شایعه به هم خوردن رابطه عموپورنگ و تهیه کننده برنامه گفت; ان شاء الله که همیشه رابطه این قدر خوب و جذاب باشد و ما هم لذت ببریم!

  فرضیائی با خنده پاسخ داد; حتما خوب است؛ نگران نباشید! من حتی در مسائل مالی، تهیه کننده را بیشتر از خودم قبول دارم.

  با پیش آمدن صحبت از مسائل مالی، وی ادامه داد; پول چیز بدی نیست اما بعضی آنرا زیر لحاف و تشک میگذارند بعضی‌ها هم در کار سرمایه گذاری می کنند. من هم پول را دوست دارم چون زندگی با پول می چرخد.

  او شایعاتی چون پایان برنامه عموپورنگ به سبب مسائل سیاسی، سیاسی بودن خود و… را رد کرد ودر صحبت از نحوه تفکر و دنیای فکری خود گفت;

  من نه سیاست بلدم، نه واردش می شوم، نه علاقه مندم، نه سرم می شود؛ برنامه من کودک است؛ برنامه کودک را باید کودکانه دید. این تعبیرات نادرست نخستین آسیب‌اش رابه بچه‌های ما میزند. بچه‌ها ضمیرشان پاک است، فکرشان پاک است و ذهن شان جایی برای این بحث‌ها ندارد.

  فرضیایی تاکید کرد; بچه‌ها را باید جدی گرفت.

  او همچنین گفت; بیشترین دغدغه من کودک است. زمان پخش برنامه برای کودک باید بهترین زمان باشد. چراباید این قدر سطحی نگاه کرد؟ اگر می خواهیم اثرگذار باشیم باید زمان خوبی برنامه‌شان را پخش کنیم. من احساس میکنم مسئولان آنقدر سرشان شلوغ است که کودک را فراموش کرده‌اند.

  مجری برنامه مشهور کودکان افزون بر این ها در واکنش به این گفته که میگویند شما سخت پول خرج میکنید، گفت;

  من جواب می دهم سخت پول در می‌آورم و بهمین دلیل سخت پول خرج می کنم. ما اگر چارچوب بندی درستی داشته باشیم این واژه سخت را کنار می گذاریم. با این حال، شاید بعضی‌ها بگویند سخت است.

  ضیاء پرسید; ما کی قرار است دامادی شما را ببینیم؟ بچه‌ها دوست دارند، من هم دوست دارم رفیقم داماد شود.

  عموپورنگ با خنده‌ای ابراز امیداوری کرد هم زمان باهم همریش شوند!

  مجری برنامه بعضیا خواست با در میان گذاشتن مبحث سن و سال، خودرا از چنین عاقبتی در امان بدارد که فرضیائی با خنده افزود; ببین! از برنامه زنده برای بالا بردن سن من استفاده نکن! من تنها مجری هستم که سنم در هر برنامه‌ای ۱۸ سال است! با این حال، اگر فرصت و شرایط آن پیش بیاید حتما ازدواج خواهم کرد.

  او گفت; همین حالا دغدغه خانوادگی دارم که مادرم است. ایشان قلبشان درد می کند و زیاد نمی تواند راه برود.

  ازدواج عمو پورنگ حقیقت دارد +عکس همسر داریوش فرضیایی

  دراین برنامه همچنین امیرمحمد متقیان، یار و همراه عموپورنگ در برنامه سازی برای کودکان که فرضیایی وی را “مثل بچه خودم که همین حالا دیگر بزرگ شده” توصیف کرد،پس از بازگویی چگونگی آشنایی با عمو پورنگ و ورودش به این برنامه گفت; آدم‌ها هیچوقت در پشت صحنه آن ‌طور نیستند که جلوی دوربین هستند. خیلی از بازیگران طنز را اغلب مردم فکر میکنند این ها مدام در حال خندیدنند

  در حالیکه پشت صحنه خیلی آدمهای جدی‌ای هستند. من از بچگی چون گفته‌ام عمو، هنوز هم می گویم عمو و عمو آن ‌طور نیست اما بین اینهاست. قلبی مهربان دارد اما پشت صحنه ودر کارش جدی است.او اضافه کرد;‌‌ همان عموپورنگ محبوب قلب بچه‌ها برای من هم محبوب است ولی جدا از رابطه دوستی و شخص داریوش فرضیایی.

  امیرمحمد درباره خودش نیز گفت; من از بچگی خجالت در کارم نبود. اوایل اجرای برنامه از درس خواندن عقب افتادم اما بعد از بچه‌های بازیگر پرسیدم که چطور درس‌هایشان را می خوانند، من هم برای عقب نیفتادن از درس راهی را رفتم که آن‌ها رفته بودند. حالا کنکور هنر و علوم انسانی داده‌ام، هردو را قبول شده‌ام و باید تصمیم بگیرم کدام را انتخاب کنم.

  چند وقت پیش این عکس از عمو پورنک درکنار همسرش یلدا باکری منتشر شد که درست نیست و شایعه ای بیش نیست.

  عکس همسر داریوش فرضیایی یلدا باکری

  ازدواج عمو پورنگ حقیقت دارد +عکس همسر داریوش فرضیایی

  داریوش فرضیایی مشهور به عمو پورنگ در برنامه رادیویی عید من بهار من و صفحه اینستاگرام خود، خبر ازدواجش را تکذیب کرد.پیش از این با توجه به عکسی که او در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود، خبر احتمال ازدواج او در فضای مجازی و سایت‌ها دست به دست شد.

  اما او در برنامه رادیویی عید من بهار من رادیو جوان، این خبر را تکذیب کرد و گفت “کاش نمی‌رفتم سیزده بدر! برگشتم دیدم چه خبر شده! کل ایران دارن به من تبریک میگن خودم از همه ی جا بی‌خبرم” او همچنین در پستی جدید در اینستاگرامش، این خبر را سوءتفاهم دانسته و نوشته است ظاهراً پست اخیر بنده ابهاماتی رابه‌همراه داشته

  که باید توضیحاتی را خدمت‌تان عرض کنم، از جمله این‌که عکس منتشر شده در اینستاگرام مربوط به مراسم نامزدی یکی از بیننده‌های عزیز « ر – ی» است که سالها با برنامه‌های عموپورنگ خاطره داشته و بزرگ شده و برای خوشحال نمودن بنده عکس فوق رابا این عبارت برایم ارسال نمود;

  ازدواج عمو پورنگ حقیقت دارد +عکس همسر داریوش فرضیایی

  عمو جان درود

  تصورش دورنیست شاید برای شما نیزاتفاق بیفتد ، دخترتون عروس شد.

  شنیدن این خبر آن‌قدر مراخشنود و مسرور ساخت که تصمیم گرفتم عکس و جمله ایشون رو درصفحه‌ ام قرار بدم که متاسفانه حواشی زیادی بهمراه داشت تا جاییکه همکاران وحتی اقوام زنگ میزدند وشوکه بودند که چرا ما از ازدواجت خبردار نشدیم، گواه سخنان بنده هم دوستان خوبم در رادیو آقایان فرزاد حسنی و افشین حسین‌ خانی و غیر هستند

  که همین چند دقیقه پیش ارتباط تلفنی داشتیم وتایید میکنن که شایعه‌ ای بیش نبوده. با این حال از همه ی شما بزرگواران بابتِ اشتباهی که رخ دادعذرخواهی می‌کنم.

  ازدواج عمو پورنگ حقیقت دارد +عکس همسر داریوش فرضیایی

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  مدیر محترم سایت www.parsnaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  عکس زن عمو پورنگ یلدا باکری و مراسم ازدواج

  عکس زن عمو پورنگ یلدا باکری و مراسم ازدواج

  عکس زن عمو پورنگ یلدا باکری و مراسم ازدواج

  عمو پورنگ شایعه شده است که با یلدا باکری ازدواج نموده است عمو پورنگ در برنامه کودک بسیار محبوب می باشد عمو پورنگ با مادرش در خانه پدریش زندگی می نماید و هنوز ازدواج نموده است ولی شایعاتی به گوش می رسد که عمو پورنگ ازدواج نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس زن عمو پورنگ یلدا باکری و مراسم ازدواج را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

  اریوش فرضــیـایی متولد ۱ مرداد ۱۳۵۲ در تهران، مجـری برنـــامـــه کودک است.

  فارغ الـــتحــصـــیــل رشــتـه گرافـــیـک در مقـــطـع کارشــنـــاســی است، پدرش ترک زبان و مادرش گیـلـانی اســت، دو خواهـر و چهـار برادر دارد که یکـی از آنها فوت کرده اسـت، داریوش فرزند یکی مانده به آخـــری اســت.

  مادر داریوش فرضیایی

  از ۲۱ سالــگی در صدا و سیـــمـا

  در سال ۱۳۷۳ وقتـی تنـــهـا ۲۱ سال داشـت وارد صدا و سیـمـا شد ! کارش را با گزارشـــگـری از رادیو آغـاز کرد و رفته رفته در کارهایی چون گل پسـر و ننـــه بلـــقـــیـس فعالیتـــش در رادیو را ادامــه داد

  شهرت با نام عمو پورنـگ

  در سال ۱۳۷۸ با مجــموعه بنـام تورنگ و پورنـــگ در بیـن بچه ها مشــهور شد، و پس از ان در رمـضان سال ۱۳۸۱ با برنـامه عمو پورنــگ اجــرای برنـامـــه کودک و نوجوان را عهـده دار شد و به شهـرت فراوانـــی رســـید.

  شرط مادر برای ورود به عرصه هنــر

  وقتی داریوش به ما گفــت: که قصـــد ورود به کار هنــری را دارد، از او خواسـتـم که کاری انجــام ندهـــد،ــکه از ایمـــان و اعـــتقـاداتش دور شود و وارد خط قرمـزهایـــی مثل رفیق بازی و اعــتیـــاد نشود.

  خدا را هزار بار شکر که بعـــد از ایـن همــه سال، او درست مثل روز اولش در سلـــامــت کامل است.

  داریوش فرضــیایـی و همسـرش یلـدا باکـری

  ازدواج – همــسـر

  ایـن عکــس در فضای مجـــازی با عنوان داریوش فرضیـایی و همــســرش یلـــدا باکــری منـــشـــر شده که صحــت ندارد و شایعـه اسـت.

  داریوش فرضـیایـــی ازدواج نکـــرده و مجـــرد است.


  عکس جنــجــالـــی با پدر

  انــتـــشــار عکـــس او با پدرش که گمـان میشـد فوت کرده و او با جنـازه پدرش عکس انـــداختـــه جنـــجال شدید راه انـــداخت که بعدا داریوش فرضیــایـی در واکــشـــن به این خبر گفت : عکس درســـت ۴ روز قبل از فوت پدرم و به وسیلهــ‌ ی خواهــرم از من گرفته شده بود. خدا برای هیــچ فرزنـدی نخواهد که با پیـکـر بی جان والـدیـنـــش عکس بیــانـــدازد

  دوست خیالی در دوران کودکـی

  در دوران کودکیـ‌ـــام من به شدت بچه خیــال‌ پردازی بودم

  تخـیـل من تا جایــی پیـــش رفت که برای خودم یک دوست خیــالـی پیـــدا کردم و بیــشتـر وقتــم را با ایـــن دوست می‌ـــگذراندم، برای او حرف می‌ زدم، برنـــامـــه اجـــرا میـــ‌ کردم و فیـــلـمــ‌ هایـی را که به تازگــی دیده بودم، برایش بازی میـ‌ کردم این موضوع پدر و مادرم را در مقطـــعــی نگران کرد امــا وقتی دیدنـد من و این دوست خیـالـیـــ‌ ام کاری به کار کســی نداریم دســت از ایــن نگرانی برداشـتنــد

  بابـای خوبی میــ‌ شوم

  گاهــی اوقات دلـــم برای بچــه نداشـــتهــ‌ ام میـــ‌ــسوزد

  با خودم می‌ـــگویم شاید نتوانـــم به اندازه وقتـــی که برای دیـــگر بچه‌ ها گذاشـتم، برای بچـــه خودم بگذارم، امــا خب با ایـن حال فکـر میــ‌ کنــم پدر خوبی برای بچهــ‌ ام شوم چون من واقعـا بچــهــ‌ ها را دوست دارم.

  عمو پورنگ و همسرش

  عمو پورنگ و مادرش

  عکس زن عمو پورنگ یلدا باکری و مراسم ازدواج

  منبع مطلب : bilmek.ir

  مدیر محترم سایت bilmek.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  همسر عمو پورنگ | ساتین

  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت ساتین محفوظ است، استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع با لینک مستقیم بلامانع است.

  © Copyright 2020, All Rights Reserved. | Powered by saten

  منبع مطلب : saten.ir

  مدیر محترم سایت saten.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  بهار : سلام عمو پورنگ من همه ی برنامه های شما را میبینم عالیـــــــــــــــــــــــن ممنونم ازتون

  محدثه حیدری : سلام عموپورنگ عزیزم من محدثه حیدری هستم وچهارده سالمه من عاشق برنامه هاتون هستم مخصوصا بچه محل باکلبه عموپورنگ ازتون تشکر میکنم که دراین مدت وضع کرونا برنامه درست میکنید خیلی دوستون دارم امیدوارم همیشه ولادت شادولبتون خندون باشه عمویه عزیزم خداحافظ

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 16 روز قبل
  0

  مبارکه😘

  عمو پرنگ جان مبارکه 2 ماه قبل
  0

  عمو پرنگ جان مبارکه

  سینا 2 ماه قبل
  -1

  ممنونم و همسر جدید مبارک

  انشالله ساله دیگه با بچه گلت

  استوری میزاری

  محسن 2 ماه قبل
  1

  سلام عمو پورنگ من شب ساعت هفت با خواهرم و با داش میبنم عشقت عمو

  نازلی 3 ماه قبل
  0

  سلام عمو پورنگ بهترینه اون همیشه به هند می رود

  0
  سینا 2 ماه قبل

  دمت گدم نازلی

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام

  عمو پورنگ منشما را دوست دارم 💛

  0
  سیده مهلا حسینی مدقق 3 ماه قبل

  همه عاشقشون هستند

  کوثر 5 ماه قبل
  0

  سلام من کوثر هستم و عمو پورنگ من عاشق برنامه شما هستم مخصوصا کلبه عمو پورنگ ممنونم که تو کرونا برامون فیلم میسازید

  ناشناس 6 ماه قبل
  -1

  سلام عمو پورنگ خسته نباشید من زینب هستم از روستای دستوران من از برنامه های شما بخصوص کلبه عموپورنگ و بچه محل خیلی خیلی ممنون 🌺🌺🌺👆

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام عمو پورنگ شما خیلی برنامه تون خوب است و من خیلی دوست دار

  دینا بانو 6 ماه قبل
  -2

  سلام من از تمام برنامه های شما خوشم میاد و دوست دارم برنامه های بیشتری بسا زید و من هم یکی از همکاران شما باشم

  ولی عمو پورنگ راسته که شما ازدواج کردین اخه توی همه برنامه ها میگین که ازدواج نکردم

  0
  هش 3 ماه قبل

  ۱۱اتپجمیپ۹😚😙😙😙😙😙😚😚😁😁😁😊😊😊😊😊😊😁😁😁😇😇😇😣😇😇سپنمپ۰تگپ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱

  0
  اللهجه ۰۰ 3 ماه قبل

  بجینبجیگبیپببگدپفرماج

  فاطمه 6 ماه قبل
  -1

  سلام عمو پورنگ من از برنامه شما خیلی لذت میبرم... یه سوال داشتم شما چرا اسمتون شد عمو پورنگ؟... من شما رو خیلی دوست دارم. خدانگهدار

  السا 6 ماه قبل
  -2

  سلام عمو پورنگ من ترفدار شما هستم برنا هاتون رو هم نگاه میکنم خیلی قشنگن ممنون 🌹 من شما رو خیلی دوست دارم... خدانگهدار

  ناشناس 6 ماه قبل
  -1

  سلام خیلی ناراحت شدم از این که همسرانتون ازتون جدا شدن وتنها زندگی میکنید من اصلا فکر نمی کردم که شما دوبار ازدواج کردین وشکست عشقی هم که خوردین انشاالله انتخاب بعدی خوب باشه براتون آرزویی سلامتی میکنم براتون

  محدثه حیدری 10 ماه قبل
  4

  سلام عموپورنگ عزیزم من محدثه حیدری هستم وچهارده سالمه من عاشق برنامه هاتون هستم مخصوصا بچه محل باکلبه عموپورنگ ازتون تشکر میکنم که دراین مدت وضع کرونا برنامه درست میکنید

  خیلی دوستون دارم امیدوارم همیشه ولادت شادولبتون خندون باشه عمویه عزیزم

  خداحافظ

  محدثه حیدری 10 ماه قبل
  3

  سلام عموپورنگ عزیز من محدثه حیدری هستم وچهارده سالمه من ازبچگی تا الان بابرنامه هاتون بزرگ شدم وعاشق شما وبرنامه خاتون هستم

  امیدوارم که هرجاهستید دلتون شادولبتون خنون باشه عمویه عزیزم دوست دارم یخ دنیا

  خداحافظ

  بهار 10 ماه قبل
  5

  سلام عمو پورنگ من همه ی برنامه های شما را میبینم عالیـــــــــــــــــــــــن ممنونم ازتون

  آرمان 1 سال قبل
  0

  فکر

  ندانم 1 سال قبل
  0

  ایناالکیه

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  شمایی که گفتی عموپورنگ( داریوش فرضیایی)چند سالشه ۴۷ سالشه

  طرفدار عمو پورنگ 👧👧👧 1 سال قبل
  2

  سلام عمو پورنگ من ماهنی شمائی هستم.برادر و خودم هر شب ساعت هفت شب بچه محل رو نگاه می کنیم.من ۳ تا سوال داشتم:

  تا حالا شده موقع پخش زنده یادتون بره چی باید بگید؟

  چه طور اسمتون شد عمو پورنگ؟

  شما الان چند سالتونه ؟

  🙁🙁🙁 1 سال قبل
  1

  😞😞😞

  برای ارسال نظر کلیک کنید