توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فرم ثبت نام ایران خودرو مهر ۹۹

  1 بازدید

  فرم ثبت نام ایران خودرو مهر ۹۹ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ثبت نام ایران خودرو پیش فروش در سایت ikco / مهر ۹۹ | Z4Car

  جدیدترین شرایط ثبت نام ایران خودرو / مهر ۹۹

  متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح با شرایط زیر ثبت نام نمایند. در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

  طـرح پـیش فـروش عـادی (حـداکثر ۱۲ ماهـه) محصـولات ایـران خودرو (بـا روش قرعـه کشـی) مطـابق جـدول ذیـل از ساعت ۱۱ روز سه شنبه مورخ ۲۲-۰۷-۹۹ شروع و تا روز پنجشنبه مورخ ۲۴-۰۷-۹۹ ادامه خواهد داشت.

  *زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۱ روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۲۲ می باشد*

  مفاد بخشنامه ثبت نام ایران خودرو  مهر ۹۹

  فرآیند ثبت نام ایران خودرو 

  مرحله اول : متقا ضی، با وارد نمودن کد کاربری و کلمه عبور خود،به صفحه ثبت نام خود وارد می شود و خودرو را انتخاب می نماید.

  مرحله دوم: اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی اعلام می گردد.

  مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

  نکته۱: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی ( شرایط عمومی )در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

  نکته۲ :قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود و شرایط اخذ چک برای خرید محصولات گروه ایران خودرو در این طرح حذف گردیده است.

  شرایط عمومی بخشنامه ثبت نام ایران خودرو

  شرایط عمومی بخشنامه:

  ۱ .به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

  ۲ .متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) می باشد.

  ۳ .حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه می باشد.

  ۴ .امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

  ۵ .متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

  ۶ .ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

  ۷ .کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می گردد،می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

  ۸ .انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

  ۹ .گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱،۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

  ۱۰ .سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن،نزد شرکت ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فک رهن تحویل مشتریان گرامى خواهد گردید.

  نکته۱ :برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

  نکته۲ :کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا ۳ سال امکان ثبتنام درکلیه طرح های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت .

  نکته۳ :در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

  منبع مطلب : z4car.com

  مدیر محترم سایت z4car.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  شرایط ثبت نام و پیش فروش ایران خودرو مهر ۹۹

  شرایط ثبت نام و پیش فروش ایران خودرو مهر ۹۹

  در ادامه طرح حمایت از مشتریان و رونق دادن به بازار خرید و فروش خودروهای داخلی، شرکت‌های خودروسازی داخلی طرح‌های مختلف فروش و پیش فروش خودروهای خود را در چند بخش مختلف اعلام کردند. نوسانات بازار ارز که باعث بالا رفتن بدون منطق قیمت خودروها شده است، باعث شد که استقبال عموم مردم از این طرح‌‌ها نسبتا بد نباشد. ایران خودرو به عنوان یکی از بزرگترین خودروسازان داخلی، درتابستان امسال هم با انتشار اعلامیه‌هایی در مورد طرح‌های فروش خودروهای مختلف خود و شرایط ثبت نام ایران خودرو اطلاع رسانی کرده است.

  این بار و به دلیل شیوع ویروس کرونا، ایران خودرو اعلام کرد که طرح ثبت نام و پیش فروش ایران خودرو به صورت اینترنتی در داخل منازل و بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی‌ها انجام خواهد شد.

  آخرین شرایط فروش فوق‌العاده ایران خودرو – ۲۲ مهر ۹۹

  روز سه شنبه به تاریخ ۲۲ مهر ماه، پنجمین مرحله از فروش فوق‌العاده ایران خودرو به مدت ۳ شبانه روز آعاز خواهد شد و در نهایت، در پایان روز ۲۴ مهرماه به پایان خواهد رسید.

  در این مرحله از ثبت نام ایران خودرو، متقاضیان می‌توانند امکان ثبت نام ۴ محصول ایران خودرو را دارند که این محصولات عبارتند از پژو پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوقدار، پژو ۲۰۷ فرمان هیدرولیک و سمند LX.

  دانلود بخش‌نامه مرحله پنجم فروش فوق‌العاده ایران خودرو – ۲۲ تا ۲۴ مهر ۱۳۹۹

  بر اساس آنچه که در بخشنامه فروش فوق‌العاده ایران خودرو آمده، قیمت خودروها قطعی بوده و موعد تحویل آنها نیز حداکثر ۹۰ روزه است.

  آخرین شرایط پیش فروش اینترنتی ایران خودرو – ۲۲ مهر ۹۹

  روز سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹، پیش فروش ایران خودرو آغاز خواهد شد. ایران خودرو طی این بخشنامه اعلام کرد که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، پیش فروش محصولات خود را به صورت اینترنتی انجام خواهد داد.

  در این مرحله از پیش فروش محصولات ایران خودرو، مشتریان این امکان را دارند که از میان یکی از محصولات پژو پارس TU5، پژو پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، سمند ال ایکس، پژو ۲۰۷ دستی هاچ‌بک، سورن پلاس، دنا پلاس و رانا پلاس یکی را انتخاب کنند.

  دانلود بخش‌نامه مرحله پنجم پیش فروش ایران خودرو – ۲۲ تا ۲۴ مهر ۱۳۹۹

  بر اساس آنچه که در بخشنامه پیش فروش ایران خودرو آمده، قیمت خودروها قطعی بوده و موعد تحویل آنها نیز حداکثر ۹۰ روزه است.

  آخرین شرایط پیش فروش اینترنتی ایران خودرو – ۱۴ مهر ۹۹

  روز دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ چهارمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران خودرو آغاز شد. بر اساس بخش‌نامه، فرآیند ثبت نام ایران خودرو از مشتریان به مدت ۳ روز به صورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت گفتنی است که فرصت ثبت نام ایران خودرو روز چهارشنبه ۱۶ مهرماه ۱۳۹۹ در ساعت ۲۴ به پایان خواهد رسید.

  در سومین مرحله فروش فوق‌العاده ایران خودرو، مشتریان امکان ثبت نام برای ۳ محصول ایران خودرو را دارند که این محصولات عبارتند از: وانت آریسان، رانا پلاس و سورن پلاس.

  دانلود بخش‌نامه مرحله چهارم پیش فروش ایران خودرو – ۱۴ تا ۱۶ مهر ۱۳۹۹

  بر اساس آنچه که در  بخشنامه فروش ایران خودرو آمده، قیمت خودروها قطعی بوده و موعد تحویل خودروها حداکثر ۱۲ ماه است.

  آخرین شرایط پیش فروش اینترنتی ایران خودرو – ۲۰ شهریور ۹۹

  روز ۵ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ سومین مرحله فروش فوق‌العاده ایران خودرو آغاز شد. بر اساس بخش‌نامه، فرآیند ثبت نام ایران خودرو از مشتریان به مدت ۴ روز به صورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت گفتنی است که فرصت ثبت نام ایران خودرو روز یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ در ساعت ۱۴ به پایان خواهد رسید.

  در سومین مرحله فروش فوق‌العاده ایران خودرو، مشتریان امکان ثبت نام برای ۵ محصول ایران خودرو را دارند که این محصولات عبارتند از: سمند LX، پژو ۲۰۶ تیپ ۵، پژو پارس سال، پژو ۲۰۶ صندوف‌دار و پژو ۴۰۵ SLX.

  دانلود بخش‌نامه مرحله سوم پیش فروش ایران خودرو – ۲۰ تا ۲۳ شهریور ۱۳۹۹

  بر اساس آنچه که در  بخشنامه فروش ایران خودرو آمده، قیمت خودروها قطعی بوده و موعد تحویل آنها نیز حداکثر ۹۰ روزه است.

  شرایط پیش فروش اینترنتی ایران خودرو – ۵ شهریور ۹۹

  شرایط جدید پیش فروش ایران خودرو مجددا در اواخر مرداد ماه اعلام شد و پیش فروش ایران خودرو، از روز چهارشنبه پنجم شهریور ۱۳۹۹ به طور رسمی آغاز گردید. قابل ذکر است که ثبت‌نام ایران خودرو از مشتریان به مدت ۵ روز به صورت ۲۴ ساعته ادامه خواهد داشت و در پایان روز دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ به پایان می‌رسد.

  در آخرین طرح پیش فروش ایران خودرو، مشتریان امکان دارند از بین ۵ محصول ایران خودرو شامل دنا پلاس، پژو ۲۰۷ دنده‌ای، پژو پارس LX، سمند سورن و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ را انتخاب کنند.

  دانلود بخش‌نامه پیش فروش ایران خودرو – از ۵ تا ۱۰ شهریور ۱۳۹۹

  قابل ذکر است که بر اساس بخش‌نامه فروش ایران خودرو، مبلغ پیش پرداخت از ۴۵ میلیون تومان تا ۶۸ میلیون تومان (بر اساس نوع خودرو) در نظر گرفته شده است و موعد تحویل خودروها نیز دی ماه سال ۱۴۰۰ تا شهریور ۱۴۰۱ خواهد بود.

  شرایط کلی ثبت نام و پیش فروش ایران خودرو

  بر اساس قوانین و شرایط فعلی، متقاضیان ثبت نام و پیش فروش محصولات ایران خودرو باید حائز شرایط عمومی زیر باشند:

  بیشتر بخوانید: آخرین شرایط ثبت نام و پیش فروش سایپا

  آخرین فهرست قیمت مصوب محصولات ایران خودرو

  قیمت‌های مصوب خودروهای ارائه شده به شرح زیر است:

  با توجه به شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در اطلاعیه‌های گوناگون بر روی سامانه‌ی این شرکت قرار خواهد گرفت. همچنین، شما می‌توانید آخرین قیمت روز خودرو را در سایت دیوار مشاهده کنید.

  شرایط ثبت نام پیش فروش ایران خودرو

  فرآیند ثبت نام ایران خودرو در چهار مرحله انجام خواهد شد:

  توجه داشته باشید در صورتی که در شرایط احراز متقاضی (شرایط عمومی) هر گونه مغایرتی مشاهده شود، در هر مرحله از ثبت نام تا پیش از تحویل خودرو، روند ثبت نام متوقف شده و وجه مشتری به او بازگردانده خواهد شد. هیچ‌گونه مسئولیتی در زمینه‌ی تحویل خودرو، متوجه شرکت نخواهد بود.

  بیشتر بخوانید: آخرین شرایط فروش ایران خودرو دیزل

  نحوه ثبت نام اینترنتی ایران خودرو به چه شکل است؟

  ایران خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۹ ثبت نام متقاضیان، توسط سامانه‌ی امتا (مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت) با احراز اطلاعات فردی متقاضیان به صورت آنلاین در سایت فروش اینترنتی انجام خواهد شد.

  این سامانه سعی دارد که مشکلات ناشی از ثبت اطلاعات اشتباه را به حداقل برساند. به همین دلیل فرآیند ثبت نام پیش فروش ایران خودرو با تغییراتی همراه بوده است.

  توجه داشته باشید که شماره‌ی موبایل وارد شده باید به نام متقاضی و فعال باشد. در صورت وجود مغایرت موبایل متقاضی، احراز اطلاعات شخصی امکان‌پذیر نخواهد بود. 

  نکته: مشتریانی که قبلا توسط سایت امتا احراز هویت شده‌اند، در صورت مراجعه‌ی مجدد به سایت، باید بعد از دریافت رمز عبور پیامکی وارد سایت شوند.

  نحوه محاسبه سود مشارکت ایران خودرو

  سود مشارکت در طرح‌های پیش فروش ایران خودرو، حداکثر تا پایان مدت زمان قرارداد (زمان تحویل خودرو) محاسبه می‌‌شود. اما در صورت عدم تکمیل وجه از سوی مشتری، سود مشارکت تا پایان زمان انقضای دعوتنامه محاسبه خواهد شد.

  نحوه‌ی محاسبه سود انصراف ایران خودرو 

  در صورت انصراف متقاضی، سود انصراف به شرح زیر محاسبه خواهد شد:

  سود تاخیر ایران خودرو چقدر است؟

  در صورت وجود هرگونه تاخیری از سوی شرکت ایران خودرو، سود این تاخیر به صورت زیر محاسبه خواهد شد:

  امیدواریم که این مطلب توانسته باشد اطلاعات مفیدی از شرایط ثبت نام و پیش فروش ایران خودرو را در اختیار شما قرار دهد. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام ایران خودرو با پشتیبانی این مجموعه به شماره ۸۲۲۷۲۷۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

  منبع مطلب : divar.ir

  مدیر محترم سایت divar.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت نام و پیش فروش اینترنتی ایران خودرو مهر 99 | bama

  ثبت نام و پیش فروش اینترنتی ایران خودرو مهر 99 | bama

  مرحله جدید پیش فروش ایران خودرو به همراه پنجمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو، از روز سه شنبه 22 مهرماه آغاز شده و ثبت نام ایران خودرو از مشتریان به مدت 3 روز (بصورت شبانه روزی) ادامه داشته و نهایتا در ساعت 24 روز پنجشنبه 24 مهرماه، به پایان می‌رسد.

  »» فروش فوق العاده ایران خودرو - 22 الی 24 مهرماه (PDF) ««

  »» پیش فروش ایران خودرو - 22 الی 24 مهرماه (PDF) ««

  در این مرحله از فروش فوری ایران خودرو، مشتریان امکان ثبت نام برای 4 محصول ایران خودرو شامل پارس بنزینی، 206 صندوقدار، 207 فرمان هیدرولیک و سمند ال ایکس را دارند.

  قیمت کارخانه‌ای ایران خودرو

  در جدول زیر، آخرین قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو را مشاهده می‌کنید:

  1- قیمت های فوق، برحسب میلیون تومان است.

  2- در قیمت های کارخانه، هزینه های جانبی مانند شماره گذاری، مالیات، بیمه و ... لحاظ نشده است.

  3- قیمت کارخانه ای سال 98، قیمتی است که توسط سازمان حمایت در 30 بهمن 97 ابلاغ و برای سال 98 تعیین شده است.

  4- قیمت کارخانه ای سال 99، قیمتی است که توسط شورای رقابت در بهار 99 ابلاغ و برای سال 99 تعیین شده است.

  قیمت نمایندگی ایران خودرو

  در جدول زیر، آخرین قیمت اعلامی در دعوتنامه‌های صادر شده محصولات ایران خودرو را مشاهده می‌کنید:

  *در جدول فوق، قیمت ها برحسب میلیون تومان است.

  *براساس شرایط مختلف در قراردادهای فروش فوری ایران خودرو و پیش فروش ایران خودرو (مانند سود یا جریمه تاخیر، هدیه مشارکت، تخفیف ویژه، تغییر رنگ خودرو، تغییر آپشن و ...)، ممکن است قیمت تمام شده خودرو در دعوتنامه، از قیمت رسمی شرکت، متفاوت باشد.

  همچنین آخرین قیمت روز خودروها و به روزترین قیمت محصولات ایران خودرو را می توانید از لینک های زیر ببینید:

  »» قیمت روز خودرو

  »» قیمت روز محصولات ایران خودرو

  شرایط تبدیل ایران خودرو

  آخرین شرایط تبدیل حواله های محصولات ایران خودرو را از لینک زیر ببینید:

  »» شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو

  جهت اطلاع از نحوه ثبت نام قرعه ‌کشی فروش فوق العاده ایران خودرو و آخرین آمارها و خبرهای مرتبط با آن و همچنین جهت اطلاع از تعداد ثبت نام کنندگان خودروها به همراه فهرست برندگان قرعه کشی ایران خودرو را از لینک زیر مطالعه کنید: 

  »» راهنمای نحوه ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو

  سایت ایران خودرو

  برای ثبت نام در کلیه شرایط فروش ایران خودرو، اعم از طرح های پیش فروش فوری ایران خودرو، خرید اقساطی ایران خودرو و فروش فوری ایران خودرو، باید به سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنید.

  همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر، متقاضیان خرید اینترنتی ایران خودرو می توانند با مرکز پشتیبانی این شرکت، به شماره تلفن 096440 تماس بگیرند.

  نحوه ثبت نام پیش فروش ایران خودرو

  - مرحله اول: متقاضی، بعد از مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو، با وارد نمودن «کد کاربری» و «کلمه عبور»، می تواند به صفحه ثبت نام خودرو وارد شده و خودرو موردنظر خود را انتخاب کند.

  - مرحله دوم: پس از پایان 3 روزه مهلت ثبت نام در طرح پیش فروش ایران خودرو، در صورت بیشتر بودن متقاضیان از ظرفیت بخشنامه، فرآیند قرعه کشی انجام و اعلام اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی صورت می پذیرد.

  - مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق «سایت فروش اینترنتی ایران خودرو» و همچنین از طریق «ارسال پیامک» اعلام خواهد شد.

  - مرحله چهارم: پس از اعلام اسامی برندگان انتخاب شدگان در قرعه کشی ایران خودرو، متقاضی باید ظرف 3 روز کاری، پیش پرداخت اولیه خودرو (مطابق قرارداد) را از طریق سایت اینترنتی ایران خودرو، واریز نماید. عدم واریز پیش پرداخت، به منزله انصراف از ثبت نام ایران خودرو تلقی می گردد و شرکت هیچگونه مسئولیتی برای تحویل خودرو نخواهد داشت.

  مرحله پنجم: تحویل خودرو براساس زمان اعلام شده در قرارداد و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو، انجام خواهد شد.

  شرایط پیش فروش ایران خودرو

  1- در قراردادهای پیش فروش فوری ایران خودرو، قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل (مندرج در قرارداد) خواهد بود.

  2- پس از اعلام اسامی، انتخاب شدگان باید مبلغ پیش پرداخت هر خودرو را از طریق سایت اینترنتی ایران خودرو، واریز کرده و الباقی وجه را هم در زمان ارسال دعوتنامه (با لحاظ هزینه های قانونی) پرداخت کنند.

  3- تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان نهایی خودروها، مشتری نیازی به پرداخت وجه ندارد.

  4- در هیچ مرحله ای از ثبت نام ایران خودرو، نیازی به ارائه چک از سوی مشتری نخواهد بود.

  5- متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره کارت بانکی و شماره حساب مربوط به خود را معرفی نماید و از همان کارت نیز برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده، باید به نام شخص متقاضی باشد.

  6- حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا باید 36 ماه باشد.

  7- به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو در کل بخشنامه های فروش ایران خودرو و سایپا تعلق می گیرد.

  8- حداقل سن متقاضی خرید خودرو باید 18 سال تمام باشد. همچنین خریدار ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) است و در صورت نداشتن گواهینامه، ثبت نام متقاضی باطل شده و به مدت 3 سال نیز امکان شرکت در سایر طرح های فروش فوری ایران خودرو و همچنین طرح های پیش فروش ایران خودرو را ندارد.

  9- شرکت در ثبت نام ایران خودرو برای «مشتریان حقوقی» امکان پذیر نیست.

  10- متقاضی شرکت در ثبت نام ایران خودرو، نباید پلاک انتظامی فعال (به نام خود) داشته باشند. در غیر اینصورت، ثبت نام متقاضی باطل شده و به مدت 3 سال نیز امکان شرکت در سایر طرح های فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو را ندارد.

  11- انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث، ممنوع است.

  12- گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل و در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه، باطل می گردد. همچنین در زمان مراجعه به نمایندگی های ایران خودرو، کارکرد حداقل 1000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

  13- کد نمایندگی ایران خودرو که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم توسط متقاضی انتخاب می گردد، باید با آدرس و کد پستی متقاضی «در یک استان» باشد.

  14- هر متقاضی می تواند فقط از طریق یکی از خودرو سازان (یا ایران خودرو یا سایپا) در شرایط پیش فروش خودرو شرکت کند.

  15- انتخاب شدگان در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا، امکان شرکت در طرح های پیش فروش یک ساله را نخواهند داشت.

  16-در قراردادهای پیش فروش ایران خودرو، «امکان صلح» وجود ندارد. مگر آنکه طی شرایطی خاص و در متن قرارداد، اعلام شده باشد.

  17- در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز هویت متقاضی، تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی باطل می شود.

  الزامی شدن نصب پلاک در نمایندگی

  ایران خودرو طی ابلاغیه جدیدی که در تاریخ 29 اردیبهشت 99 منتشر کرده، از نمایندگی هایش خواسته تا از تحویل خودروی بدون پلاک به مشتریان، اکیدا خودداری کنند. همچنین خرید و فروش خودروهای پلاک دار نیز در نمایندگی‌های ایران خودرو، ممنوع شده است. 

  »» بخشنامه الزامی شدن نصب پلاک ««

  قوانین جدید ایران خودرو برای نمایندگی هایش، در راستای ساماندهی بازار خودرو و بدستور پلیس راهور اتخاذ شده است.  

  نحوه ثبت نام اینترنتی ایران خودرو

  سیستم جدید احراز هویت مشتریان در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو از تاریخ 15 اردیبهشت ماه 99، اجرایی شده است. ایران خودرو با بهره گیری از سامانه امتا، می خواهد مشکلات ناشی از ثبت اطلاعات شخصی اشتباه را به حداقل برساند. به همین دلیل نیز تغییراتی در نحوه ثبت نام ایران خودرو در سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir بوجود آمده، که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

  1- ابتدا به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید. به قسمت «ورود کاربر» بروید و در صفحه جدید، گزینه «ثبت نام یا تنظیم رمز» را مطابق تصویر زیر، انتخاب کنید.

  2- مطابق تصویر زیر، به درگاه کاربری سامانه امتا، منتقل میشوید. حالا باید شماره موبایل‌ را وارد کرده و گزینه «ادامه» را کلیک کنید. توجه داشته باشید که این شماره موبایل، باید «متعلق به مشتری» باشد چراکه در غیر اینصورت، احراز اطلاعات فردی، امکان پذیر نیست.

  3- مطابق تصویر زیر، به صفحه ثبت نام منتقل میشوید. در این حالت، مجددا شماره موبایل مشتری و کد امنیتی نشان داده شده را وارد و سپس گزینه «ادامه» را کلیک کنید.

  4- کد احراز امتا به شماره موبایل ثبت شده، پیامک میشود. مطابق تصویر زیر، بعد از وارد کردن کد احراز امتا و همچنین وارد کردن «کد ملی» و «تاریخ تولد»، گزینه «ثبت و تایید» را کلیک کنید.

  5- مطابق تصویر زیر، صفحه جدیدی برای شما نشان داده میشود. در اینجا باید گزینه «اعطای مجوز ورود یکپارچه» را انتخاب کنید.

  6- مجددا به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو منتقل میشوید. در اینجا باید اطلاعات شخصی‌تان را تکمیل کنید. توجه داشته باشید که واردکردن تمامی موارد ستاره دار (*) الزامی است.

  7- پس از تکمیل فرم فوق، کد اعتبارسنجی به شماره مشتری، پیامک میشود. این کد را در قسمت مربوطه وارد کرده تا مطابق تصویر زیر، به صفحه «ثبت نهایی اطلاعات» منتقل شوید. اطلاعات نشان داده شده را یکبار دیگر چک کنید و اگر ایرادی در آن وجود نداشت، کد امنیتی را وارد کرده و گزینه «ثبت نهایی درخواست» را کلیک کنید. حالا مراحل ثبت نام شما، تکمیل شده و به پایان میرسد. 

  در صورت وجود هر گونه سوال درباره نحوه ثبت نام ایران خودرو و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید:

  »» مشخصات انواع پژو 405 ایران خودرو

  »» مشخصات انواع پژو پارس ایران خودرو

  »» مشخصات انواع سمند ایران خودرو

  سود مشارکت ایران خودرو

  سود مشارکت در پیش فروش های ایران خودرو، حداکثر تا پایان قرارداد (زمان تحویل خودرو) محاسبه میشود. اما در صورت عدم تکمیل وجه توسط مشتری، سود مشارکت تا پایان زمان انقضای دعوتنامه محاسبه میشود.

  سود انصراف ایران خودرو

  1- سود انصراف از یکماه پس از تاریخ ثبت نام، شروع شده و بصورت روزشمار و مطابق جدول پیوست قرارداد ایران خودرو، محاسبه میشود.

  2- سود انصراف، حداکثر تا پایان قرارداد (زمان تحویل خودرو)، یا تا زمان انقضای دعوتنامه (در صورت عدم تکمیل وجه توسط مشتری) یا تا تاریخ اعلام انصراف توسط مشتری، محاسبه میشود.

  3- سود انصراف، حداکثر تا 20 روز پس از تاریخ درخواست، پرداخت میشود.

  سود تاخیر ایران خودرو

  1- در صورت تاخیر در تحویل از جانب ایران خوردو، سود تاخیر متناسب با مبلغ پرداختی مشتری تعیین میشود. بنابراین سود تاخیر فقط برای «قراردادهای تکمیل وجه شده» است. 

  2- سود تاخیر بصورت روزشمار (12 درصد سالیانه) بوده و از زمان تحویل درج شده در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به مشتری محاسبه میشود.

  منبع مطلب : bama.ir

  مدیر محترم سایت bama.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پارس 3 ماه قبل
  0

  پارس

  پارس 3 ماه قبل
  0

  پارس

  واحد حسن پور 1 سال قبل
  0

  سمند

  نوید امیری 2 سال قبل
  0

  پژو پارس دوگانه۳۸۶۰۰۸۰۲۰۲۱۵۹

  سیروس قربان پور 2 سال قبل
  0

  پژو پارس

  فاطمه حیدری 2 سال قبل
  0

  فاطمه حیدری

  حسين حسين زاده يا دگاره 2 سال قبل
  1

  يه ماشين ميخام ثبت نان كنم

  حسين حسين زاده يا دگاره 2 سال قبل
  1

  سمند

  بهزاد محمدی 2 سال قبل
  -2

  درخواست خودرو

  فرشیدفیاضی 2 سال قبل
  2

  پژوپارس

  0
  امیرحسین حیدری 2 سال قبل

  پژوپارس

  0
  امیرحسین حیدری 2 سال قبل

  سبت نام ساینا 2

  0
  نرگس نمازیان 2 سال قبل

  پژو پارس

  ابوالقاسم فزونی مظفری 2 سال قبل
  0

  ثبت نام شرکت ایران خودرو

  خانی 2 سال قبل
  1

  خوب

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  چطورمیتونم ثبت نام کنم

  0
  غلامرضا حیدری 2 سال قبل

  پژوپارس

  0
  میثم‌عباسی 2 سال قبل

  ثبت‌نام‌پژو۴۰۵‌ایرانخودرو

  0
  ناشناس 2 سال قبل

  پژوپارس

  2
  ناشناس 2 سال قبل

  پارس

  ایران ملک عباسلو 2 سال قبل
  -1

  پژو ۴۰۵

  امیرحسین قمری 2 سال قبل
  0

  لطفا ماشین رو ارازن کند این قمیت خره بازی

  دانیال بای رودی 2 سال قبل
  0

  ثبت نام برای خودرو پژو پارس

  -2
  اسفندیار کنعانی 2 سال قبل

  اسفندیار کنعانی <br>۱۳۵۷/۷/۱<br>شماره ملی۲۷۵۳۰۸۸۲۶۸

  سمیه چگینی 2 سال قبل
  0

  سمیه چگینی

  -1
  سمیه چگینی 2 سال قبل

  سمیه چگینی<br>لطیف <br>۱۳۶<br>۳/۱/۳ <br>۱شماره شناسنامه <br>۳۹۶۲۵۴۵۵۵۷سماره ملی<br>۳۳۳۱۹۳۹۹۱۵کد پستی<br>۶۰۳۷۹۹۱۷۷۱۰۷۳۰۲۴<br>Ir630170000000112657279000<br>09190497319<br>هشتگرد .نظر آباد. شهرک آزادگان فاز ۳ میثاق ۷پلاک ۷واحد۳

  زهرا عربی 2 سال قبل
  2

  ثبت نام خودرو در ایران خودرو

  -2
  عبدالمطلب دوگونچی 2 سال قبل

  پژوپارس

  قاسم 2 سال قبل
  0

  خوب

  مهدی 2 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید