توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فرم ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان

  1 بازدید

  فرم ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ایرنا

  ایرنا

  به گزارش صندوق بازنشستگی کشوری، اکبر افتخاری گفت: در ادامه سیاست حمایت اجتماعی و اجرای طرح های رفاهی برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام اینترنتی سومین مرحله ارائه تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از ساعت ۸ صبح شنبه سوم خرداد ماه ۹۹ تا سه شنبه ۲۰ خرداد اجرایی می شود.

  وی با بیان اینکه این تسهیلات حداکثر ۱۰۰۰ فقره با نرخ ۱۰ درصد است، اظهار داشت: دوره اقساط تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری ۶۰ ماهه (۵ سال) بوده و برای آن دسته از افرادی اجرا می شود که صرفا ازدواج اول فرزند یا نوه تحت تکفل بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر صندوق بازنشستگی کشوری باشند.

  افتخاری در ارتباط با شرایط متقاضیان این تسهیلات گفت: تاریخ عقدنامه فرزندان باید از اول خرداد ۹۸ تا پایان ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۹ باشد و بازنشستگان و موظفینی که در دوره های قبلی نسبت به اخذ تسهیلات مزبور برای یکی از فرزندان اقدام کرده باشند، امکان ثبت نام و بهره مندی از تسهیلات جاری را برای سایر فرزندان خود ندارند.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: یکی از شرایط پرداخت وام، متناسب بودن آن با حداقل حقوق و با در نظر گرفتن حداقل یک میلیون تومان خالص دریافتی در اردیبهشت ۹۹ است تا کمترین فشار برای بازپرداخت اقساط به مشمولان طرح وارد شود.

  افتخاری مبلغ اقساط این تسهیلات را ماهانه حدود ۴۱۸ هزار تومان عنوان و تصریح کرد: در صورت ذی نفع بودن پدر و مادر در صندوق، صرفا یک فقره تسهیلات به فرزندان پرداخت می شود.

  وی با یادآوری این نکته که مهلت ثبت نام اینترنتی از طریق سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir تا ۲۰ خرداد ۹۹ ادامه خواهد داشت، گفت: زمان پرداخت تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری پس از پایان زمان ثبت نام و اولویت ها و همچنین تعیین مشمولان مشخص خواهد شد؛ هدف گذاری ما برای پرداخت، پایان خرداد ماه است.

  همه تسهیلات مورد نظر مشمول «بیمه عمر مانده بدهکار» خواهد بود که هزینه آن برعهده متقاضی است.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جزئیات ثبت‌نام اینترنتی تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری

  جزئیات ثبت‌نام اینترنتی تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری

  به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اظهار کرد: ثبت‌نام اینترنتی تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان از امروز آغاز شده است و بازنشستگان می‌توانند تا ۲۰ خرداد ماه با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی نسبت به دریافت وام ۲۰ میلیون تومانی برای فرزندان خود اقدام کنند.

  او گفت: تاریخ عقد فرزندان بازنشستگان باید از ابتدای سال ۹۸ باشد و بعد از ثبت نام و تکمیل فرم‌های لازم،  بررسی‌های لازم انجام می‌شود و در نهایت متقاضیان به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات معرفی می‌شوند.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه برای افرادی که تاریخ عقد شان قبل از سال ۹۸ است در بازه‌های زمانی پیش از این وام پرداخت شده است، گفت: در این مرحله هزار فقره وام به صورت محدود به فرزندان بازنشستگان یا نوه‌ی اول آن‌ها تعلق می‌گیرد.

  افتخاری افزود: بازپرداخت این تسهیلات ۶۰ ماهه است و ماهانه ۴۱۸ هزار تومان اقساط پرداختی آن است.

  او با بیان اینکه دریافت این وام نیاز به ضامن و شرایط خاصی ندارد و اقساط آن از حقوق بازنشستگان کم خواهد شد، ادامه داد: بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی وارد کردن کد ملی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

  بیشتر بخوانید: آغاز ثبت‌نام مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول اردیبهشت

  بیشتر بخوانید:واریز وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا ساعت ۲۴ امشب

  بیشتر بخوانید:آخرین جزئیات اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج به فرزندان بازنشستگان

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: پرداخت تسهیلات ازدواج به فرزندان بازنشستگان در مراحل بعدی در طول سال ۹۹ نیز ادامه خواهد داشت.

  او با بیان اینکه تلاش می‌کنیم در هر فصلی از سال این تسهیلات را پرداخت کنیم، گفت: تا آخر خرداد ماه مبلغ وام به حساب درخواست کنندگان واریز خواهد شد.

  افتخاری بیان کرد: یک وام ۷ میلیونی نیز به صورت قرض الحسنه به بازنشستگان پرداخت خواهد شد و وامی نیز برای خرید کالا به مبلغ ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به بازنشستگان پرداخت می‌شود.

  او با بیان اینکه تسهیلاتی نیز برای خرید سهام دولت به مبلغ یک میلیون تومان و به صورت یک ساله به بازنشستگان تعلق گرفت، گفت: از ابتدای خرداد ماه با قراردادی که با بیمه تکمیلی درمان منعقد کردیم حجم تعهدات توسعه یافت، به طوری که اگر درگذشت سرانه پرداختی بازنشستگان برای بیمه تکمیلی ۶۰ هزار تومان بود از ابتدای خرداد ماه این مبلغ به ۱۴۰ هزار تومان افزایش یافت.

  افتخاری گفت: تعهدات بیمه‌ای دو برابر شده است، به طوری که اگر برای جراحی تخصصی ۲۲ میلیون تومان پرداخت می‌شد، در حال حاضر ۴۵ هزار تومان افزایش یافته است.

  او با بیان اینکه بازنشستگان می‌توانند مدارک خود را برای دریافت بیمه تکمیلی از اول خرداد ماه تحویل دهند و یا در مراکز طرف قرارداد خدمات پزشکی را دریافت کنند، گفت: بعد از عید سعید طرح‌های جدیدی برای افزایش باز قدرت خرید و توان اقتصادی بازنشستگان به آن‌ها تعلق نخواهد گرفت.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.yjc.ir

  مدیر محترم سایت www.yjc.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید