توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فروش سهام عدالت بانک کشاورزی کی واریز میشود

  1 بازدید

  فروش سهام عدالت بانک کشاورزی کی واریز میشود را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  چرا بانک‌ها پول سهام عدالت را کم واریز کرده‌اند؟ / آیا مردم به پولشان می‌رسند؟

  چرا بانک‌ها پول سهام عدالت را کم واریز کرده‌اند؟ / آیا مردم به پولشان می‌رسند؟

  به گزارش تجارت‌نیوز، برخی از سهامداران سهام عدالت که روش آزادسازی مستقیم را انتخاب کرده‌اند و در روزهای ششم تا ۱۳ خرداد ماه به بانک‌ها مراجعه کرده‌اند نسبت به وجه واریزی برای فروش ۳۰ درصد از سهامشان معترض هستند.

  سهامداران از بانک‌های مختلف نسبت به مبلغ واریز شده برای فروش سهام عدالت شاکی هستند اما بیشترین اعتراض‌ها به بانک کشاورزی است.

  مشتریان بانک کشاورزی مدعی هستند که این بانک برای فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت فقط حدود ۳۰۰ هزار تومان پول واریز کرده است که برخی از این اظهارات را در این جا می‌خوانید:

  «سهام منم ۵۳۲هزارتومن بود که ازطریق بانک کشاورزی اقدام به فروشش کردم امروز برام ۳۴۷هزار تومن واریزکردن بخدا من فک میکردم که حداقل سهام خودم وخانومم ۴میلیون به بالا میشه پیش پیشم خرجش کردم الان چکارکنم من»

  «سهام من ۵۲۰ است چرا بانک کشاورزی به جای ۳۰/.امروز فقط ۳۴۷هزار واریز کردن لطفا اگه کسی میدونه قضیه چیه راهنمای کنن»

  «خواهش می کنم هر جوریه پیگیری کنید این یه مورد بانک کشاورزی رو فقط ، خواهش می کنم ، برای سهام یک میلیونی که همه بانک ها نزدیک ۴ میلیون ریختن ، بانک کشاورزی ۵۰۰ هزار تومان ریخته»

  «سهام عدالتم تو برگه یه میلیونه و تو سایت هم یه میلیونه بانک کشاورزی ۶۵۰هزار داده این کجا عدالته»

  توضیح بانک کشاورزی چیست؟

  در این خصوص حیدر سلیتی، مدیر عامل کارگزاری بانک کشاورزی به تجارت‌نیوز گفت: مبلغ واریز شده که مشتریان نیز نسبت به آن معترض هستند فقط پول فروش یک سهم است و همه ۳۰ درصد سهام عدالت را شامل نمی‌شود.

  وی افزود: ما همه این ۳۰ درصد از سهام عدالت را برای همه سهامدارانی که به بانک کشاورزی درخواست فروش داده‌اند فروخته‌ایم، اما شرکت سپرده‌گذاری مرکزی فایل واریزی سهام عدالت را به صورت تجمیعی برای ما ارسال می‌کنند و به صورت فرد به فرد نیست.

  سلیتی در خصوص روند فروش سهام عدالت از طریق کارگزاری بانک کشاورزی گفت: در روز ۱۲ خرداد از ۳۶ نماد بورسی حاضر در سبد سهام عدالت فقط یک سهم را فروختیم که این نماد شرکت مخابرات است. مبلغ این فروش ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بود که دیروز به حساب ۲۹ هزار و ۵۳۲ نفر متقاضیان واریز شد.

  مدیرعامل کارگزاری بانک کشاورزی ادامه داد: در روز ۱۳ خرداد ماه ۳۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از سهام عدالت فروخته شد که تجمیعی از چند نماد بود و قرار است فایل تایید شده آن در روز شنبه هفته آینده به ما بدهند که تا آخر وقت شنبه هفته آینده برای متقاضیان فروش سهام عدالت(۲۹ هزار و ۵۳۲ نفر) واریز خواهد شد.

  وی عنوان کرد: در روز ۱۸ خرداد ماه نیز حدود ۳۴ میلیارد تومان سهام عدالت فروخته شده که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی به ما قول داده که فایل آن را در روز یکشنبه هفته آینده بدهد که براساس فایل تایید شده به حساب متقاضیان واریز شود؛ با این حساب کارگزاری بانک کشاورزی حدود ۸۴ میلیارد تومان از سهام عدالت مشتریان خود را فروخته است.

  به هر سهامدار چقدر می‌رسد؟

  پیش از این که بازار سهام به روند صعودی برگردد، برآورد شده بود که ۳۰ درصد سهام عدالت برای سهام یک میلیون تومانی معادل چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و برای سهام ۵۰۰ هزار تومانی حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

  بانک کشاورزی سهام عدالت مشتریان خود را به چه قیمتی فروخته است؟

  سلیتی در این خصوص گفت: پول حاصل از فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت برای سهامدارانی که سهام یک میلیون تومانی دارند حدود چهار میلیون و برای سهامدرانی که سهام ۵۰۰ هزار تومانی دارند بیش از دو میلیون تومان شده است.

  مسئولان دیگر بانک‌ها چه می‌گویند؟

  در این خصوص امیر لعلی، مدیر روابط عمومی بانک صادرات نیز در پاسخ به توییت سردبیر تجارت‌نیوز مبنی بر اعتراض سهامداران به مبلغ واریزی بانک‌ها نوشت: «در این مورد می‌توانیم همگی اطلاع‌رسانی کنیم. کارگزاری‌ها سبد سهام عدالت را برای فروش می‌گذارند. به دلیل بورسی نبودن برخی سهام، عدم تقاضا برای بعضی سهم‌ها و… فروش ۳۰ درصد پرتفوی در یک مرحله وجود ندارد، بنابراین واریزی سهامداران در چند مرحله و در روزهای مختلف صورت می‌گیرد.»

  وی ادامه داد:‌‎ «دلیل شفاف و واضحی داره. بانک‌ها باید ۳۰ درصد پرتفوی افراد را بفروشند. همه پرتفوی دفعتا فروش نمیره. مثلا فرض کنید ۳۰ درصد تعداد همه سهام باشه. همه سهام تقاضا نداره یا تعدادی بورسی نیستند. بنابراین بخش به بخش فروخته می‌شود و تدریجی پول‌ها در چند مرحله واریز میشه»

  یکی از مخاطبان هم از واریز ۲۷۰ هزار تومان از سوی بانک ملت بابت فروش سهام عدالت خبر داده است که به نظر می‌رسد پاسخ در اظهارات مدیر روابط عمومی بانک صادرات و مدیرعامل کارگزاری بانک کشاورزی باشد.

  آغاز واریز پول سهام عدالت در بانک کشاورزی / چرا بانک‌ها پول را کامل واریز نمی‌کنند؟

  آغاز واریز پول سهام عدالت در بانک کشاورزی / چرا بانک‌ها پول را کامل واریز نمی‌کنند؟

  به گزارش تجارت‌نیوز، امروز دهم تیرماه کاربران بسیاری اعلام کردند بانک کشاورزی پول سهام عدالت آنها را واریز کرده است. برخی از کامنت‌ها بیانگر این بود که این اولین واریزی بانک کشاورزی برای آنهاست. اما برخی دیگر از کاربران اعلام می‌کردند که این دومین یا سومین واریزی بانک است.

  «کشاورزی بالاخره بعد از یکماه یک میلیون و ۲۵۰ ریخت برام.»

  «امروز هم ۸۲۵ هزار تومن واریز کرد.»

  «همین الان بانک کشاورزی ۸۰۰ تومن دیگه فرستاد که با دو میلیون و ۷۰۰ قبلی شد سه میلیون و ۵۰۰ تومن.»

  «بانک کشاورزی برای من دو میلیون چهار صد هزار ریخته بود. امروز هم ۴۸۱ هزار تومن دیگه ریخت.»

  « بانک کشاورزی ۸۹۹ هزار تومان برام واریز کرد. سهامم ۵۳۲ هزار تومانیه.»

  آیا واریز سهام عدالت چند مرحله‌ای است؟

  البته بخش مهمی از واریزی‌ها، شامل مبالغ اندکی بوده که نشان می‌دهد این اولین مرحله واریزی است و احتمالا واریزی‌ها همچنان ادامه دارد. اما مشکل کاربران این بود که چرا بانک کشاورزی هم مانند بسیاری از بانک‌های دیگر بعد از یک ماه انتظار مبلغ بسیار کمی واریز کرده است؟

  دغدغه دوم کاربران این بود که مرحله دوم یا سوم واریزی‌ها چه زمانی است و آیا مردم باید یک ماه دیگر هم منتظر بمانند؟

  «بانک کشاورزی ۸۳۳ تومن واریز کرد. آیا توی چند مرحله واریز میشه؟»

  «من سهام یک میلیونی داشتم. بانک یک میلیون و ۳۸۰ هزار تومن واریز کرده. پس بقیش چی میشه؟»

  «بانک کشاورزی ۹۰۰ریخت به حسابم بقیه رو خدا می‌دونه کی بریزه.»

  «بانک کشاورزی بعد از یک ماه ۶۰۰ واریز کرد. خجالت نمی‌کشن.»

  « چرا یک میلیون و ۷۰۰ ریخته؟ کامل بریزین به درد آدم بخوره.»

  « الان برای من ۷۴۲ هزار تومن ریختن. سهامم ۴۰۰ هزار تومنیه. چرا انقدر کم؟»

  چرا بانک‌ها کل پول را یکجا واریز نمی‌کنند؟

  اما این گلایه تنها محدود به بانک کشاورزی نمی‌شود و مردم می‌خواهند بدانند چرا بانک‌ها کل پول سهام عدالت را یکجا واریز نمی‌کنند؟

  «بانک ملی الان برام ۳۰۰ هزار تومان ریخت. قبلش یک میلیون و ۳۰۰ ریخته بود. چرا واریزی‌ها چند مرحله‌ای شده؟»

  «این بانک انصار خیلی کم واریز کرده. فقط دو میلیون و ۱۰۰ ریخته. آخه چرا؟»

  «پست بانک یک و ۳۰۰ ریخته. خب یه جا واریز کنن بتونیم پول را به یه زخمی بزنیم.»

  «حداقل پول فروش ما رو کامل پرداخت کنید و تیکه تیکه پرداخت نکنید.»

  «آقا اینها چرا صدقه میدن؟ پول ندارن؟ کامل نفروختن مشکل چیه؟»

  مشکل از کجاست؟

  بانک‌ها در روزهای اول، پول سهام عدالت را کامل واریز می‌کردند. اما اکنون کمتر بانکی کل پول را یکجا واریز می‌کند. به نظر می‌رسد این مساله دو دلیل عمده دارد.

  اول اینکه اعتراضات و انتقادات مردم و رسانه‌ها بانک‌ها را وادار کرده که حداقل یک دوم تا یک سوم پول سهام عدالت را برای مردم واریز کنند، چه سهام را فروخته باشند و چه نه.

  گمانه دیگری هم وجود دارد. اینکه بانک‌ها یا ۳۰ درصد سهام مردم را زود فروخته‌‌اند و پول را به موقع واریز نکرده‌اند و حالا مجبورند پول را بر اساس ارزش روز سهام عدالت به حساب مردم واریز کنند و چون منابع آنها کم است، واریزی‌ها را چند مرحله‌ای کرده‌اند.

  یا اینکه بانک‌ها هنوز بخشی از سهام عدالت مردم را نفروخته‌اند و آن را نگه داشته‌اند که ارزش آن بالاتر برود. اما چون مردم به تاخیر در واریزی‌ها اعتراض کرده‌اند، درآمد حاصل از فروش سهام‌ قبلی را بین مردم منتظر تقسیم کرده‌اند و هر فردی درصدی از پول را دریافت کرده است.

  در هر صورت مردم انتظار دارند بعد از یک ماه انتظار کل پول را یکجا دریافت کنند. یا حداقل برای واریز مرحله دوم و سوم پول خود، یکماه دیگر هم منتظر نمانند.

  ارائه خدمت «فروش سهام عدالت» برای مشتریان بانک کشاورزی

  ارائه خدمت «فروش سهام عدالت» برای مشتریان بانک کشاورزی

  فروش 30 درصد سهام عدالت از روز سه شنبه ششم خرداد تا پایان  وقت اداری روز سه شنبه 13خرداد ماه سال جاری در بانک کشاورزی امکانپذیر شده است.

  به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، ارائه خدمت فروش 30 درصد سهام عدالت به دو صورت حضوری و غیرحضوری برای افرادي که در بانک کشاورزی حساب داشته و شماره شبای خود را به سازمان خصوصی سازی به منظور واریز سود سهام اعلام کرده و در سامانه سهام عدالت ، روش مستقیم مدیریت سهام خود را انتخاب کرده باشند، فراهم شده است.

  این گزارش می افزاید: در روش حضوری، این افراد می توانند در مهلت تعیین شده با مراجعه به شعب بانک کشاورزی ضمن تکمیل فرم مربوطه، نسبت به فروش 30 درصد سهام عدالت خود اقدام کنند و در روش غیر حضوری می بایست به صفحه اصلی اینترنت بانک کشاورزی به نشانی https://ib.bki.ir/pid161.lmxمراجعه فرمایند.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  صادق : اقا خواهشند بگین کی واریز میشه پول سهاممون من حدود ۵ماه فروختم هنوز نیامده به حسابم خواهشا پیگیری کنید ما روش حساب کردیم الانم که دیگه نزدیک عیده وقت بگید دقیقا کی واریز میکنید توراخدا وقت راستشو بگین

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سعیدجلالیس.پول.فروش و اریزکنید 17 روز قبل
  0

  چرا.پول.فروش واریز

  نمیگنید

  سلام 1 ماه قبل
  1

  سلام

  حسن.آ بشناس.، 9 ماه قبل
  -1

  ازخمین.پیام.میدم.به.دادمون.برسید

  محمدشرف بخشان 9 ماه قبل
  1

  ۱سهام خودم ف ۲ سهام بچه فروختم سال ۹۹ الان هیچ خبری نیست

  اول ۱ خودم فروختم ۲ تا بچه ۳۸۰۰ت واریز کرد بانک کشاورزی مجلس شورای نگهبان پیگیر باش مردم بی پول برای فروش سهام گذشتم این بانک کشاورزی ضیف

  الهام 11 ماه قبل
  1

  برای ما هنوز واریز نشده چرا

  ثارالله حضرتی 11 ماه قبل
  0

  داداشم اینا خوردن پس مانده گذاشن برايه ما

  واسه ما هنوز واریز نشود

  مجتبی 11 ماه قبل
  0

  سهام ماکه فروختیم هم واریز نشده این عدالته

  نیلی 11 ماه قبل
  2

  سلام من پارسال سهامموفروختم ۳۰درصدشوهیچ مبلغی برام واریزنشده هنوزبانک کشاورزی بود

  سیدحاجی مرادخلف وند 12 ماه قبل
  1

  سودسهام عدالت چقدراست

  سعید 12 ماه قبل
  0

  واریز.فروش

  0
  مصطفی محمدزاده 11 ماه قبل

  من سال ۹۸ ۳۰درصد روبرای فروش گذاشتم اصلا پولی برام واریز نشد درحالیکه درپرتفوی من ۳۰درصد رو فروش زدن به کحا باید مراجعه کنم

  سعید 12 ماه قبل
  1

  پول.مردم.حقشن.ازیت.کنی.خوشحتلی.مجبور.بود.فروخت

  محسن بردانیا 12 ماه قبل
  -2

  سی درصد دوم رافروختم پولی برام واریز نشده

  کامیار 1 سال قبل
  1

  یک سال پیش سهاممو فروختم ۶۰درصدشو کلاً ۳۰۰ الا ۴۰۰ هزارتمن برام واریز شد ۷ میلیون و خورده ای مونده

  Hمحمد 1 سال قبل
  1

  منچون خیلی نیاز دار نمیخوام سهامم را بفروشم سهام من کارگزاری مفید بانک ملی که سی درصد اول رابرای فروش گذاشتم وسیدرصد دوم را هم گذاشتم جمعن۷۲۰۰۰۰۰برایم خوردخورداز۲۰۰۰تومان تایکمیلیون امد حالاباقی راچه طور بفروشم لطف کنید کمک کنید که خیل

  ح 1 سال قبل
  1

  سلام من سهامم رابرای فروش گذاشته ام یکسال ونیم ۳۰۰۰۰هزارتومن واریزکردن هرجاپیگیری میکنیم جوابگونیستندبه والاه مستاجریم وکارگر دیگه خسته شدیم ازاین زندگی یکی نیست پیگیرباشه

  Abdi 1 سال قبل
  1

  این چه وضعی هست یایدچکار کنیم کی پول ماوازیز میشه اخه چقدر صبرکنیم خداوکیلی خدایاخودت به ماکمک کن آمین

  آرزو خواجه داد 1 سال قبل
  1

  نماد کی میخواد مجاز بشه همش متو قفه نیاز داریم به پولش

  یوسف 1 سال قبل
  3

  اشتباه‌ کردم‌ به‌ بانک‌ کشاورزی‌ فروختم‌ بزرگترین‌ اشتباه‌ کردم‌ سی‌ درصد‌ اول‌ پرداخت‌ نکردن‌ برام‌ از‌ ۱۲خردادماه‌ سال‌ ۹۹‌ دو‌ سال‌ داره‌ میشود‌ بعدش‌ هم‌ سی‌ درصد‌ دوم‌ هم‌ اقدام‌ کردم‌ بانک‌ کشاورزی‌ منتظره‌ چه‌ هستی‌ پس‌ کارگزار‌ بی‌ سواد‌ گذاشتی‌ ‌

  یوسف 1 سال قبل
  3

  بانک‌ کشاورزی‌ میگوید‌ برای‌ همه‌ سهام‌ دارا‌ واریز‌ کردیم‌ من‌ از ۱۲خردادماه‌ سال۹۹‌ فروختم‌ به‌ بان‌ کشاورزی‌ وما‌ در‌ تاریخ‌ ۲۳آبان‌ ماه‌ سال‌ ۱۴۰۰‌ هستیم‌ هیچ‌ ریالی‌ واریز‌ نکردن‌ رفتم‌ مراجعه‌ کردم‌ هیچ‌ کس‌ جوابگو‌ نیست‌ به‌ کارگزار‌ تماس‌ گرفتم‌ فقط‌ کد‌ ملی‌ از‌ من‌ میگیرد‌ ومیگوید‌ پیگیری‌ میکنم‌ پس‌ کو‌ هیچ‌ خبری‌ نشده‌ لطفآ‌ پیگیری‌ کنید‌ خسته‌ شدم‌ دیگه‌ من‌ محتاج‌ این‌ پول‌ توی‌ این‌ روزی‌ های‌ جهنم‌ من‌ هم‌ بیکار‌ ومستآجر‌ هستم‌ روی‌ نفت‌ نشستیم‌ وبیکار‌ وزعج‌ فقر‌ هم‌ میکشیم

  بیژن 1 سال قبل
  3

  چرا چیزی که کارگزار بانک کشاورزی مینیسد واریز به شبای مشتری کدام واریزی پس این واریزی کجا میرود حتما بانک پول مردم واریز نمی کند یا کارگزار دروغ میگوید

  محمد بخشان 1 سال قبل
  1

  سهام عدلت یک ملیونی هست منی سهم خودم فرختم ۲سهم بچه فروختم الان چند وقت یا چند ماین اقا بانک کشاورز شماپول دولت میگر هرما اگا ۳ ی۴ ی۵ ی۶ بله میگر

  مه همین سهام عدالتم خدا نام سره مه پول واریز کنی چشم انتظارم

  محمد ذاکری 1 سال قبل
  2

  سلام یکماه پیش سهام فروختم پولی واریزنشده اگه نیازنداشتم نمیفروختم کی واریزمیشه محمد ذاکری هستم

  fatima 1 سال قبل
  3

  سلام من پارسال برای سهام عدالت ۱ ملیون ۳۰۰ واریز کردن و دیگه هیچ مبلغی براس من واریز نشده طبق گفته شما باید نفری ۲ ملیون و ۵۰۰ واریز شه یعنی ۱ ملیون و ۲۰۰ دیگه مونده

  A, s 1 سال قبل
  1

  من سهامم روفروختم ولی فقط 15تومن ریختین حساب چرا پس بقیش به حساب کی واریز شد

  ابراهیم حبیبی 1 سال قبل
  1

  چرا دولت مردان سهام عدالت فروخته شد را واریز نمیکنند

  سارانی 1 سال قبل
  2

  من از وقتی که سهام را فروختم به بانک کشاورزی یه دفعه برام 350هزارتومان واریز کردن پس بقیه سود سهام عدالت کجا است

  1
  رامتین 1 سال قبل

  کی واریز میکنن بقران گرفتاریم کسی اینارو ننیخونه.

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  سلام سهام فروخته شدکی واریز میشه علی گنج خانلو هستم

  یوسف 2 سال قبل
  3

  من‌ از‌ ۱۲خردادماه‌ ۹۹‌ وما‌ در‌ تاریخ‌ ۱۴تیر۱۴۰۰‌ هستیم‌ هیچ‌ ریالی‌ واریز‌ نکرده‌ بانک‌ کشاورزی‌ چرا‌ حتی‌ تک‌ تومانی‌ هم‌ واریز‌ نکرده‌ فقط‌ سود‌ سهام‌ عدالت‌ واریز‌ کردن

  انسان نیازمند فقیر 2 سال قبل
  2

  اگه گرفتار نبودیم نمی فروختم چرا به داد مردم نمی رسید. پس ما باید چه کنیم از یه طرف سهاممون رو فروختیم وضرر کردیم واز طرف دیگه مشکلاتمون هنوز وجود دارن. تور خدا پول فروش سهام رو واریز کنید

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  سلام من سهام ۳۰درصدرو فروختم فقط ۳بار مبلغ ۳۵تومن.۱۸۰تومن و۹۰تومن واریز کردن چرا؟ عطابی هستم

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  تو را خدا به فکر مردم باشید گناه دارن به امید این پول سهام خود فروختیم چرا مارو شرمنده زن وبچع ام میکنید الان ماه رمضان هستش به والله هیچ سر سفره افطاری مردم نیست شما دلتون خوشه آقای که مسئول واریز هستید دست مردم رو خالی رد نکن

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  سلام من مرداد سال ۹۹ سهام ۳۰ درصد فروختم فقط به حساب من ۱۷۰۰ واریز کردن از اون موقع تا الان دریغ از یه ریالی ارزش سهام ۱میلیونی که اون موقع ۳۰ تا ۲۷ میلییون بود خدایی انصاف ما گرفتار بودیم که فروختیم یعنی سر ملت خودتون هم کلاه میزارید

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  چرا پول سهام عدالت واریز نمیشه

  ع ل رر 2 سال قبل
  3

  شماچراازخودتان. ......به دادماهم برسین

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  سلام من سهام فروختم چون پولش لازم داشتم الان 8ماه میگیره خبری نیست تورا خدا کمکم کنید

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  بنده 4 ماه سهاممو فروختم ،بانک کشاورزی هنوز یقرن واریز نکرده

  ریحان 2 سال قبل
  2

  خداروشکرمایک خاندان هیچکدوم ثبت نام سهام نشدن.منم که داشتم فروختم بانک کشاورزی پولموکامل ندادن آقاتوروبه هرچی که میپرستین گرفتاریم به چه زبونی بگیم گناه ماچیه‌؟

  علی 2 سال قبل
  2

  خداشفابده پول سهاممون چی شد مریض که نبودیم فروختیم خب نیازداریم شب عیدهستش بهمون بدیدتوروبخداچراهیچ کس جواب گونیست

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  سلام گناه من چیه سهام فروختم پولش به دردم بخوره جناب مسؤل اگه مثل ما بودی درد ما را می دونستی خدا هیچکی را شرمنده زن و بچه اش نکنه ،،تورا خدا پول سهام ما را بدید گناه داریم

  سعید... 2 سال قبل
  3

  سلام من سهامم را آبان ماه فروختم الان 9اسفنده وخبری از سهام نیست 60درصدش حدود، 16ملیون بود ولی انگاما کلا سر کاریم

  معصومه 2 سال قبل
  2

  سلام ۹ماه ۶۰درصد سهام عدالت خودم به بانک کشاورزی فروخته ام تاالآ یک میلیون برام ریختن سهامم یک میلیونی هست این چه بانکی

  صادق 2 سال قبل
  1

  وقت بگید کی واریز میکنید همین وقت دقیقا بگید کی ماهم ی فکری بکنیم بحال خودمون نزدیک شب عید هستیم

  صادق 2 سال قبل
  4

  اقا خواهشند بگین کی واریز میشه پول سهاممون من حدود ۵ماه فروختم هنوز نیامده به حسابم خواهشا پیگیری کنید ما روش حساب کردیم الانم که دیگه نزدیک عیده وقت بگید دقیقا کی واریز میکنید توراخدا وقت راستشو بگین

  اکبر 2 سال قبل
  1

  سلام اکبر هستم بنده که سهام خودم رو فروختم چیزی دستم نرسیه

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  س من که سهام خودم رو فروختم تالان چیز دستم نرسیده

  یوسف 2 سال قبل
  2

  من‌ از‌ ۱۲خردادماه‌ فروختم‌ بانک‌ کشاورزی‌ هیچ‌ ریالی‌ واریز‌ نکرده‌ برام‌ لطفآ‌ پیگیری‌ کنید‌ هزار‌ بار‌ مراجعه‌ بهم‌ میگن‌ سهام‌ عدالت‌ وجود‌ ندار‌ ه‌ بانک‌ کشاورزی‌ خوزستان‌ آبادان‌ شعبه‌ مرکزی‌ لطفآ‌ پیگیری‌ کنید

  نیاز،،بلوچستان 2 سال قبل
  3

  ۱ماه پیش برای منم بانک کشاورزی ۱۰۰تومن ریخته تابه الان خبری نیست معلوم نمیشه کی واریز میشه کسی میدونه لطفأنظربده ممنون،🥺

  دهقانی 2 سال قبل
  1

  سهمم 343 هزاری بانک پول ریخته خیلی کم 7و4و5و50و100تومن چراکم واریزی میکنند. ...باتشکر

  دهقانی 2 سال قبل
  0

  بانک کشاورزی کی واریزی دارد..باتشکر

  0
  عنا یت الله 1 سال قبل

  چرا سهام عدالت واریز نمیشه

  خلیل ارمغان 2 سال قبل
  3

  من سی درصد سهام را خرداد ماه فروختم و تا امروز ۸دی ماه فقط صدو خورده ای ریخته

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  سلام آقای مهندس سهام یک ملیونی ۴ملیون واریز کرد بقیه هیچ خبر نیست 30درصد دوم اولین ۳صدرصد خرداد۹۹کی ۳درصد دوم فروختم بانک کشاورز سهام عدالت یک ملیونی سهام یک ملیونی ثپت نام بانک کشاورزی هیچ خبر نیست 30درصد دوم آبان ماه ۹۹

  حسن احمدی 2 سال قبل
  2

  ۶۰درصدازسهام خودم فروختم مقداری ریختن الان سه ماه یک ریال نریختن بخدا احتیاج داریم به فکرماه باشید

  اردشیر 2 سال قبل
  2

  کارگزا محترم بانک محترم ای کاش کارگزاری دیگه ای بود متاسفم براتون ۴ماه الاف کنی اخر هیچی

  فاطمه مولایی 2 سال قبل
  2

  فروش ۳۰درصدمن ۱۲۵۰بوده

  زهرا خزایی 2 سال قبل
  2

  سلام ببخشید چرا من ۳ ماه سهامم رو فروختم ولی پولی واریز نشده به حسابم لطفا پیگیری کنید

  مراد بخشایش 2 سال قبل
  0

  دوره دوم نریخت عشقی میریزن

  1
  من ۳ماه و نیمه سهام خودم و 2 سال قبل

  من ۳ماه ونیمه وقتی ارزش سهام بالا بود فروختم حتی برای ۶تا از دوستان خودم فروختم واریزی اونا کمتر از ۷م نبوده چرا اینجوری میکنید ۳۰٪من۴۲۰۹میشه زنگ میزنم میکه که فرپخته شده واریز شده کجاست پولش موندم بخدا

  جبار 2 سال قبل
  2

  خاک به سرت بانک کشاورزی بعد۵ماه از۶۰درصدفروش سهام هنوز۷۰۰هزارهم نریختی اینجوری تابدیم باسودخیرات دزدان مملکت

  1
  واقعا 2 سال قبل

  واقعا

  جبار 2 سال قبل
  1

  عابربانک کشاورزی هم شدبانک ۶۰درصدوفروختم بعد۵ماه بعدازده مرحله واریز۵۰۰هرارنریختن خداشفاتون بده

  علی یدری 2 سال قبل
  0

  من سی درصددوم وخیلی وقته باگوشیم فروختم چراپس پول سهامم واریزنمیشه به حسابم الان سه ماهه

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  بانک کشاورزی چرا با با وجود سه ماه از فروش سهام عدالت واریزی نداری

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  سلام آیا سهام عدالت آخر ماه آبان واریز پیشه‌یا ن

  معصومه علی نیا ونداعلی دوست 2 سال قبل
  1

  سلام آقایون کسی نیست به این بانک صاحب مرده کشاورزی رسیده کی بکنه از۱۳خردادتاامروز۱ابان فقط ۵۰۰تومان واریزکردند کسی نیس یعنی این مملکت بی صاحبه

  3
  زهرا 2 سال قبل

  بخدا هر روز چک میکنم ببینم ریختن یا ن پول لازم م میری هم بانک میگن بما ربطی نداره خدا لعنت شون کنه پول مردم و میخورن من که راضی نیستم

  معصومه علی نیا ونداعلی دوست 2 سال قبل
  3

  بانک کشاورزی ممنونم بعداز ۳ماه یعنی از۱۳خرداد تا امروز ۳شهریور ۱۱۶هزار تومان واریز کردند بقیه پول سهام مارو واریز کنید شما رو به امام حسین پول ما رو بدید

  معصومه علی نیا ونداعلی دوست 2 سال قبل
  1

  سلام شما رو به امام حسین پول سهام مارو واریز کنید دیروز ۹۹-۶-۲فقط ۱۱۶هزار تومان واریز کردند این اولین واریزی بانک کشاورزی از ۱۳خرداد تا امروز بود

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  سلام من سهام عدالتم رو به بانگ کشاورزی فروختم و هنوز هیچ ریالی برام نریختن

  1
  محسن بردانیا 12 ماه قبل

  سی درصددوم رافروختم پولی برام نریختن

  برای ارسال نظر کلیک کنید