توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فعال سازی رمز پویا بانک صادرات از طریق پیامک

  1 بازدید

  فعال سازی رمز پویا بانک صادرات از طریق پیامک را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آموزش نحوه فعالسازی رمز پویا بانک صادرات + راهنمای تصویری

  آموزش نحوه فعالسازی رمز پویا بانک صادرات + راهنمای تصویری

  از ابتدای دی ماه 98 تمامی تراکنش هایی که نیاز به رمز دوم داشته باشند از طریق رمز پویا انجام می شوند. بانک صادرات نیز همانند سایر بانک ها فعالسازی رمز پویا را از دو طریق ریما بانک صادرت و سامانه همبانک صادرات امکان پذیر کرده است. رمز پویا یا همان رمز یکبار مصرف بانک صادرات با هدف جلوگیری از افشای رمز و کلاهبرداری مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم رمز پویا با تولید کدهای 6 رقمی به مدت اعتبار 60 ثانیه امکان سوء استفاده های احتمالی را به صفر می رساند. مبحثی که در این مقاله به آن پرداخته شده است آموزش فعالسازی رمز پویا بانک صادرات است.

  رمز پویا بانک صادرات چیست؟

  در بسیاری از موارد در هنگام خریدهای اینترنتی شاهد سرقت اطلاعات حساب کاربران بودیم. بسیاری از سایت های غیر معتبر اطلاعات کارت شما را دریافت و حسابتان را خالی می کنند. این عمل را فیشنیگ می گویند. در این راستا فعالسازی رمز پویا جهت جلوگیری از سرقت های اینترنتی مطرح شد. اما سوالی که پیش می آید این است که برای هر حساب بانکی فعالسازی رمز پویا به چه شکل خواهد بود؟

  در حال حاضر به دو طریق می توان اقدام به فعالسازی رمز پویا بانک صادرات کرد:

  فعالسازی رمز پویا با اپلیکیشن ریما بانک صادرات

  بانک صادرات در راستای تسهیل خدمات مبتنی بر کارت در تراکنش های مالی ریما بانک صادرات را عرضه کرده است. برنامه رمز پویا بانک صادرات یکی از روش های دریافت رمز یکبار مصرف بانک صادرات است. کار با این نرم افزار بسیار آسان می باشد.

  نرم افزار موبایلی ریما در دو نسخه اندروید و ios ارائه شده است و امکان فعالسازی رمز پویا بانک صادرات را به آسانی فراهم می کند.

  فعالسازی رمز پویا با سامانه همبانک صادرات

  افرادی که تمایل به نصب نرم افزار برای فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف ندارند می توانند از طریق سامانه همبانک صادرات این کار را انجام دهند. این روش مناسب انواع گوشی های تلفن هوشمند و غیر هوشمند (ساده) بوده و به آسانی در دسترس است. در این روش نیازی به اتصال اینترنتی نخواهید داشت.

  بانک صادرات به منظور تسهیل بیشتر در خدمات بانکداری نوین سامانه همبانک را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. سامانه همبانک صادرات یک روش سریع و در عین حال آسان جهت فعالسازی رمز یکبار مصرف دوم بشمار می رود.

  شما می توانید با شماره گیری #٧١٩* و انتخاب گزینه OTP رمز یکبار مصرف یا امضای دیجیتال را جهت ورود به سامانه سپهر فعال دریافت نمایید.

  علاوه بر این می توانید با شماره گیری #٧١٩* از سایر خدمات USSD ارائه شده توسط بانک صادرات نظیر خرید شارژ اعتباری، پرداخت قبوض، سه گردش آخر، مانده حساب و… استفاده نمایید.

  مراحل فعالسازی رمز پویا با سامانه همبانک را به ترتیب زیر دنبال کنید:

  قبل از شروع کار لازم است شماره کارت خود را ثبت نمایید. برای این منظور مراحل زیر را طی کنید:

  در این آموزش از میزیان فا مگ نحوه فعال سازی رمز دوم پویا بانک صادرات از طریق نرم افزار موبایلی ریما شرح داده شده است. ریما بانک صادرات به منظور فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف طراحی شده است. اگر در رابطه با نحوه فعالسازی رمز پویا بانک صادرات سوالی دارید در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید.

  آموزش فعالسازی رمز پویا سایر بانک ها

  چگونه رمز یک‌بارمصرف بانک صادرات را از طریق پیامک دریافت کنیم؟

  چگونه رمز یک‌بارمصرف بانک صادرات را از طریق پیامک دریافت کنیم؟

  رمز یک‌بارمصرف(رمز پویا) یک عدد چندرقمی است که می‌توان آن را مانند رمز ثابت برای تراکنش‌های اینترنتی استفاده کرد. با این تفاوت که رمز پویا پس از ۱۲۰ ثانیه منقضی می‌شود. مشتریان بانک‌ها علاوه بر کدهای USSDو برنامه‌های رمزساز می‌توانند از سامانه پیامکی، تحت عنوان هریم برای دریافت رمز پویا استفاده کنند.

  در این مطلب نحوه فعال‌سازی و دریافت رمز دوم یک‌بارمصرف بانک صادرات را از طریق پیامک شرح می‌دهیم.

  ۱- ابتدا به یکی از خودپردازهای بانک صادرات مراجعه کرده و پس از واردکردن کارت، گزینه «سایر خدمات» را انتخاب کنید.

  ۲- سپس گزینه خدمات رمز یک‌بارمصرف را انتخاب کنید.

  ۳- فعال‌سازی رمز یک‌بارمصرف دوم را انتخاب کنید.

  ۴- در نوع فعال‌سازی، گزینه پیامک «sms» را انتخاب کنید.

  ۵- شماره خود را وارد و تأیید کنید.

  ۶- رسید خودپرداز که حاوی کد فعال‌سازی و سر شماره است را دریافت کنید.

  ۷-کد فعال‌سازی را به سر شماره ۳۰۰۰۹۴۰ ارسال کنید.

  ۸-جهت دریافت رمز پویا خود، چهار رقم آخر کارت را به شماره ۳۰۰۰۹۴۰ ارسال کنید.

  * با انتخاب گزینه درخواست رمز پویا، هنگام انجام تراکنش‌های اینترنتی رمز یک‌بارمصرف از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.

  سامانه پیامکی ارسال رمز پویا در بانک صادرات ایران

  مشتری گرامی بانک صادرات ، پیش از خواندن این مطلب از شما دعوت میکنیم ، جهت شرکت در جشنواره بانک محبوب من و قرعه کشی پژو 206 و میلیون ها ریال جایزه نقدی روی لینک زیر کلیک کنید :

  شرکت در نظرسنجی رمز پویا و قرعه کشی پژو 206 / کلیک کنید

  سامانه پیامکی تولید رمز دوم پویا (یکبار مصرف) در بانک صادرات ایران عملیاتی شد و مشتریان می‌توانند علاوه بر استفاده از نرم افزار «ریما» و سامانه تولید رمز دوم پویا یکبار مصرف USSD، از این سامانه نیز برای تولید رمز دوم پویا در هر تراکنش استفاده کنند.

  به گزارش بانکی به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، برای دریافت رمز یکبار مصرف به صورت پیامکی در بانک صادرات ایران، مشتریان و دارندگان کارت بانک‌های کشور می‌توانند در مراجعه به خودپردازهای بانک صادرات ایران در سامانه پیامکی مذکور احراز هویت و ثبت‌نام کرده و به سرعت رمز دوم اینترنتی را در هنگام خرید اینترنتی دریافت کنند.

  مشتریان بانک صادرات ایران برای دریافت رمز دوم پویا (یکبارمصرف) باید به یکی از پنج هزار و ١٠٠ دستگاه خودپرداز این بانک مراجعه و با استفاده از گزینه «سایر خدمات»، ابتدا زیر منوی «عملیات رمز یکبار مصرف» و سپس گزینه «فعال‌سازی رمز یکبار مصرف دوم» را انتخاب کنند.

  در این مرحله با مشخص کردن گزینه «SMS» (پیامک) و وارد کردن شماره تلفن همراه (شماره متناظر ثبت شده در حساب بانکی)، کد فعال‌سازی در رسید کاغذی به مشتری تحویل داده می‌شود.

  سپس مشتری کد مذکور را به سرشماره ٣٠٠٠٩٤٠ پیامک کرده و با انجام این کار عملیات ثبت نام و عضویت در سامانه پیامکی ارسال رمز دوم پویا (یکبار مصرف) به پایان می‌رسد و از این پس به هنگام انجام تراکنش اینترنتی، تنها لازم است تا چهار شماره آخر کارت بانکی خود در بانک صادرات ایران را با حروف انگلیسی به سرشماره ٣٠٠٠٩٤٠ پیامک کرده و بلافاصله رمز دوم یکبار مصرف را دریافت کند.

  مشتری گرامی بانک صادرات ، از شما دعوت میکنیم ، جهت شرکت در جشنواره بانک محبوب من و قرعه کشی پژو 206 و میلیون ها ریال جایزه نقدی روی لینک زیر کلیک کنید :

  شرکت در نظرسنجی رمز پویا و قرعه کشی پژو 206 / کلیک کنید

  ► مهلت ارسال مقالات نهمین همایش بانکداری الکترونیک ونظام‌های پرداخت
  راه‌اندازی مرکز تماس کاشف ◄

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  امیرعلی عزیززاده 21 روز قبل
  -1

  یک رمز پویا می خواستم

  مصطفی رضایی 6 ماه قبل
  2

  فعالسازی رمز پویا با همراه کارت

  غلام مرادی 7 ماه قبل
  -1

  در خواست رمز پویا

  جبرئیل قربانی راد 9 ماه قبل
  0

  سلام فعالسازی رمز پویا با همراه بانک

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید