توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فیلم بد رفتاری با سرباز بابلی

  1 بازدید

  فیلم بد رفتاری با سرباز بابلی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  بدرفتاری با سرباز بابلی تایید شد

  بدرفتاری با سرباز بابلی تایید شد

  88492747

  88830950

  [email protected]

  تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان فجر - خیابان نظری - انتهای خیابان دلفان - نبش اتوبان مدرس - پلاک 50

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مشرق نیوز

  مشرق نیوز

  به گزارش مشرق، امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص آخرین وضعیت بررسی پرونده بد رفتاری با سرباز بابلی اظهار داشت: ستاد کل نیروهای مسلح تا پاسی از شب موضوع  مذکور را با همکاری ‌قوه قضاییه مورد بررسی قرار داده است.

  وی با بیان اینکه بدرفتاری با سرباز بابلی تایید شده، اعلام کرد: صیانت از سرباز مذکور انجام شد.

  رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در پاسخ به دیگر پرسشی در خصوص آخرین وضعیت سلامتی سرباز مذکور اعلام کرد:سرباز بابلی اگرچه مورد بدرفتاری قرار گرفته اما دچار مشکل فیزیکی نشده است.

  وی گفت: آخرین نتایج پیگیری  و  بررسی‌های ستاد کل فردا اعلام خواهد شد.

  لازم به ذکر است که رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل -کمی پیش تر- درخصوص موضوع بدرفتاری با سرباز بابلی اظهار داشت: اگر محرز شود خطایی صورت گرفته است با فرد خاطی برخورد می شود.

  گفتنی است اخباری مبنی بر برخورد فیزیکی و بدرفتاری با یک سرباز امریه در یکی از دستگاه های دولتی در فضای مجازی در حال انتشار است؛ بررسی‌ها حاکی از این است که آن مسئول یک قاضی بوده و سرباز را که در هنگام ورود به دادگستری از وی کارت شناسایی درخواست کرده بود را به اتاق خود برده و چند ضربه سیلی به صورت وی زده است.

  منبع مطلب : www.mashreghnews.ir

  مدیر محترم سایت www.mashreghnews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مشرق نیوز

  مشرق نیوز

  به گزارش مشرق، امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح  در خصوص چگونگی رفتار سازمان ها،نهادها و دستگاه‌های دولتی با کارکنان اظهار داشت: اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص نحوه بکارگیری و چگونگی رفتار با سربازان بسیار حساس بوده و با هرگونه بدرفتاری احتمالی با سربازان، برخورد می‌کند.

  وی گفت: اداره های بازرسی و حفاظت در پادگان ها و مراکز آموزشی و دستگاههای مرتبط آماده انعکاس گزارش‌های سربازان در موارد مختلف بوده و اگر محرز شود فردی با سربازی برخورد ناشایست و خلاف مقررات داشته باشد حتماً برخورد می کنیم.

  امیر دریادار دوم رحیمی پورگفت: با پیگیری ها و دستورالعمل های ابلاغی تاکنون تخلفات و رفتارهای نامناسب را بسیار کم شاهد بوده و مشکل خاصی نداشته ایم.

  رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل در پاسخ به دیگرپرسش‌ فارس درخصوص موضوع بدرفتاری با سرباز بابلی اظهار داشت:موضوع بابل در دست پیگیری است  و اگر محرز شود خطایی صورت گرفته است با فرد خاطی برخورد می شود.

  گفتنی است اخباری مبنی بر برخورد فیزیکی و بدرفتاری با یک سرباز امریه در یکی از دستگاه های دولتی در فضای مجازی در حال انتشار است.

  منبع مطلب : www.mashreghnews.ir

  مدیر محترم سایت www.mashreghnews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید