توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فیلم گرگ و میش چند قسمت است؟

  1 بازدید

  فیلم گرگ و میش چند قسمت است؟ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  گرگ‌ومیش (مجموعه‌فیلم)

  گرگ‌ومیش (مجموعه‌فیلم)

  حماسه گرگ‌ومیش (به انگلیسی: The Twilight Saga) مجموعه فیلم‌هایی عاشقانه و فانتزی از شرکت سامیت اینترتینمنت (به انگلیسی: Summit Entertainment) می‌باشد که براساس رمانی به همین نام توسط نویسنده آمریکایی استفانی میر نوشته شده‌است. در این فیلم بازیگرانی همچون کریستن استوارت، رابرت پتینسون و تیلور لاتنر ایفای نقش نموده‌اند. این سری بیش از ۱ میلیارد دلار در سرتاسر جهان فروش ناخالص داشته‌است و تا هم‌اکنون دارای پنج فیلم می‌باشد. اولین فیلم به نام گرگ و میش در ۲۱ نوامبر ۲۰۰۸ اکران شد، و دومین فیلم آن با نام ماه نو در ۲۰ نوامبر ۲۰۰۹ اکران شد که توانست با فروش بیش از ۷۲٫۷ میلیون دلار در اولین روز عرضه رکورد بزرگترین نمایش نیمه شب و روز برگزاری را در تاریخ فیلم‌ها بشکند و از آن خود کند. سومین بخش این سری در ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۰ اکران شد.
  ساخت این سری از سال ۲۰۰۴ در استدیوی پاراماونت آغاز شده بود که در همان اوقات تغییراتی سازگار با داستان برخلاف رمان در آن انجام داده شد. بعد از سه سال کمپانی فیلم‌سازی سامیت حقوق سری را به عهده گرفت و گرگ و میش در اولین روز اکران ۳۵٫۷ میلیون دلار فروش کرد. سامیت اعلام کرد که آن‌ها روی نسخه بعدی فیلم به نام ماه نو کار می‌کنند. بعد از آن توانستند که اجازه برای ساختن ادامه این رمان‌ها را نیز در همان ماه بگیرند که اعلام نمودند سپیده‌دم با دو قسمت جدا در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۱ و ۱۶ نوامبر ۲۰۱۲ اکران خواهد شد.

  توسعه فیلم[ویرایش]

  گرگ و میش حدود سه سال در کمپانی پارامونت در حال ساختن بود که تغییرات زیادی در داستان فیلم برخلاف رمان آن به وجود آمده بود. استفانی میر نویسنده رمان اعلام کرد که مناقشه‌های زیادی برای داستان بود که ممکن به صورت مثبت یا منفی در مقایسه با کتاب در ان اثر بگذارد، او بیان کرد، «آن‌ها می‌توانستند آن فیلم را اکران کنند و اسمش را چیز دیگری بگذارند و هیچ‌کس آن فیلم را به عنوان گرگ و میش نخواهد شناخت!» ایده دیدن صحنه‌ای از فیلم که به صورت درست تغییر یافته بود، استفانی میر را قانع ساخت که حقوق فیلم را بفروشد. هنگام دیدن نمایشنامه او وحشت زده شد که تصمیم اشتباهی برای فروش رمان کرده بود. هنگامی که کمپانی سامیت در آوریل ۲۰۰۷ استدیوی خود را بازسازی نمودند توانستند حقوق این رمان را موفقانه بگیرند. اریک فیگ رئیس شرکت سامیت قول داد که داستانی مطابق با کتاب در مورد فیلم درست کند. همچنین حالا کمپانی سامیت می‌توانست از امتیاز فروش رمان به خوبی استفاده کند. استفانی میر احساس می‌کرد که سامیت دست بازی برای اجازه دادن او برای قسمتی از فیلم دارد. کاترین هاردویک برای کارگردانی فیلم استخدام شد و کمی بعد از آن ملیسا روزنبرگ که قسمتی کوتاه از داستان فیلم را در سال ۲۰۰۷ نوشته بود و خواهان تطابق فیلم با رمان آن را داشت برای نوشتن نمایشنامه‌های بنیادی فیلم مطابق با رمان استخدام شد. روزنبرگ طرحی را تا آخر ماه اوت برنامه‌ریزی کرد و همراه با هاردویک در نوشتن نمایشنامه در طول همان ماه همکاری کرد. هاردویک اینطور بیان کرد، «او واقعاً به ایده‌های نو پاسخ‌های خوب می‌داد و ایده‌های بسیار خوبی نیز همراه خود داشت... من صحنه‌ها را تمام می‌کنم و برای او می‌فرستم و منتظر برگشت آن‌ها هستم.» روزنبرگ به صورت تمام وقت روی پروژه کار می‌کرد تا آن را پیش از تاریخ ۳۱ اکتبر عرضه کند. او اینطور گفت که، «هدف اصلی ما تطابق دادن داستان به‌طور اصلی همراه با کتاب است و این کمتر با تطابق آن به صورت کلمه به کلمه با مثلث عاشقانه بین کاراکترهای فیلم است.» هاردویک پیشنهاد داد که چون داستان از دید بلا گفته می‌شود و او قسمتی از صحنه‌های فیلم را نیز قبل از تولید رسم نموده بود، حالت Voice Over (حرف زدن راوی در بین داستان) در فیلم علاوه برای دیالوگ‌ها اضافه شود.
  میر و هاردویک رابطه بسیار نزدیکی در هنگام ساختن فیلم گرگ و میش داشتند. استفانی میر یک بدبین بود و انتظار بدترین را در مورد این رمان داشت، اما برخلاف آن، تجربه خود را در فیلم اینطور عنوان کرد، «بهترین چیزی که در مورد آن امیدوار بودم.»
  در ژوئیه ۲۰۰۸، کمپانی Warner Brothers اعلام نمود که به خاطر موفقیت فیلم شوالیه تاریکی، آن‌ها فیلم هری پاتر و شاهزاده دورگه را از تاریخ عرضه اصلی اش ۲۱ نوامبر ۲۰۰۸، به ۲۱ ژوئیه ۲۰۰۹ برای تابستان انتقال می‌دهند. کمپانی سامیت نیز فیلم گرگ و میش را از تاریخ معین شده‌اش ۱۲ دسامبر ۲۰۰۸ به کمی جلوتر انتقال دادند که باعث شد هر دو فیلم یکجا عرضه شوند و برای هواداران هر دو فیلم خبر خوشی بود.

  فیلم‌ها[ویرایش]

  گرگ و میش(۲۰۰۸)[ویرایش]

  توسط کاتر هدویککارگردانی شد و و توسط ملیسا روزنبرگ نوشته شد. داستان خط زندگی و ارتباط احساسی بین نوجوانی به نام بلا سوان و خون‌آشامی به نام ادوارد کالن و تلاش‌های ادوارد و خانواده اش برای نگهداشتن بلا از دست خون‌آشام‌ها را دنبال می‌کند. فیلم در ۲۱ نوامبر ۲۰۰۸ عرضه شد و ۳۵٫۷ میلیون دلار در اولین روز درآمد داشت که به صورت جهانی به ۳۸۴٫۹ میلیون دلار رسید. دی وی دی آن در ۲۱ مارس ۲۰۰۹ عرضه شد و حدود ۱۸۱ میلیون دلار فروش داشت.

  گرگ و میش: ماه نو (۲۰۰۹)[ویرایش]

  توسط کریس ویتز کارگردانی شد که در حقیقت ادامه داستان گرگ و میش می‌باشد. فیلم در ۲۰ نوامبر ۲۰۰۹ عرضه شد رکوردهای بسیار گرفت. فیلم در اولین روز در باکس آفیس توانست ۷۲٫۷ میلیون دلار و در اولین هفته ۱۴۲٬۸۳۹٬۱۳۷ دلار فروش داشته باشد.

  گرگ و میش:خسوف (۲۰۱۰)[ویرایش]

  توسط دیوید اسلید کارگردانی شد و ادامه خط داستان ماه نو می‌باشد که بلا جنجال با کشمکش‌های ازدواج با ادوارد می‌باشد. فیلم به صورت رسمی در ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۰ اکران شد. این فیلم نیز توانست رکوردی را در پرفروشترین فیلم در یک شب با کسب بیش از ۳۰ میلیون دلار در ۴۰۰۰ تئاتر در تاریخ آمریکا را از آن خود کند. رکورد شکن قبلی نیز فیلم گرگ و میش: ماه نو بود که با ۲۶٫۳ میلیون دلار در ۳۵۱۴ تئاتر رکورد را گرفته بود. فیلم بعداً توانست رکورد پرفروشترین فیلم روز چهارشنبه را در تاریخ از آن خود کند و رکورد قبلی را از فیلم ترنسفورمز: انتقام کشته بگیرد.

  گرگ و میش: سپیده‌دم (۲۰۱۱/۲۰۱۲)[ویرایش]

  این فیلم توسط بیل کوندون کارگردانی شد و در دو قسمت مجزای یک و دو عرضه شده‌است. اولین قسمت در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۱ و دومین قسمت در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۲ عرضه شد.

  در قسمت اوّل، بلّا با ادوارد ازدواج می‌کند و در ماه عسلش می‌فهمد که باردار است. خانواده شوهرش نگران هستند زیرا بلا انسان و ادوارد خون‌آشام است و آن‌ها هویت کودکی هنوز به دنیا نیامده را نمی‌دانند. قسمت اول در کشاکش مرگ و زندگی بلا و کودکش سپری می‌شود و در آخر برای زنده ماندن بلا، او را به خون‌آشام تبدیل می‌کنند و کودکی نیمه خون‌آشام نیمه انسان به دنیا می‌آورد.

  در قسمت دوم، بلا اوقات خوشی را با دختر و همسرش می‌گذراند امّا این خوشی دوامی ندارد زیرا کسی آن‌ها را دیده است و فکر می‌کند کالین‌ها مرتکب جرمی بخشش ناپذیر که تبدیل کردن کودک انسان به خون‌آشام است، انجام دادند. به وُلتری‌ها خبر می‌دهند و آن‌ها در صدد نابودی دختر بلا برمی آیند. کالین‌ها هم خون‌آشام‌هایی را از سرتاسر زمین جمع می‌کنند تا بر بی گناهی خود و بی‌خطر بودن رنزمی، دختر بلا، شهادت دهند؛ و در این قسمت شاهد صحنه‌هایی هیجان انگیز از نبرد و نیروی تازهٔ بلا در نقش یک خون‌آشام هستیم.

  منابع[ویرایش]

  مشارکت کنندگان ویکی‌پدیا: ویکی‌پدیای انگلیسی

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  مدیر محترم سایت fa.wikipedia.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  گرگ‌ومیش: ماه نو

  گرگ‌ومیش: ماه نو

  ماهِ نو (به انگلیسی: new moon) نام یک فیلم آمریکایی رمانتیک و علمی تخیلی است. ماه نو ادامهٔ فیلمی به نام گرگ و میش است. گرگ و میش به کارگردانی کاترین هاردویک در سال ۲۰۰۸ اکران شده بود. این فیلم بر خلاف قسمت قبل به کارگردانی کریس ویتز ساخته شده‌است.

  ماه نو همچنین اقتباسی ست از رمانی با همین نام که ادامه رمان گرگ و میش هم است.

  در این فیلم رابرت پتینسون همانند قسمت قبلی در نقش ادوارد کالن بازی کرده‌است و کریستن استوارت نیز در نقش بلا سوان.

  ماه نو در بیست نوامبر ۲۰۰۹ اکران شد. فیلم خسوف ادامهٔ داستان این فیلم است.

  پیام فیلم[ویرایش]

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  مدیر محترم سایت fa.wikipedia.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  گرگ‌ومیش (فیلم ۲۰۰۸)

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  فاطمه : میخواستم بگم این فیلم خیلی عالیه ولی تو برنامه مووی باکس تا قسمت پنج هست لطفا بقیه اش را هم بزارین

  ناشناس : سلام میشه بگید این چند قسمته و چرا 6 7نمیاره بعد میخواستم بگم تا حالا اینجوری فیلم قشنگی رو ندیدم شگفت انگیز ه

  گرگ : دارن ۷ تشو میسازن

  ناشناس : تا قسمت ۵هست ولی خیلی فیلم خوبیه کاش ادامه هم بیاد

  بلا : عالیه

  بلا و ادوارد : واقعا عالیه

  ناشناس : شیش رو بزنید تو رو خدا فیلم خیلی قشنگ و جذابی هست

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 9 روز قبل
  0

  ترو خدا بقیشم بسازید منم عاشقش شدم ترو خدا قسمت ۶و۷ رو بسازید

  ابوالفضل 25 روز قبل
  0

  مگه میخوان قسکت ۷ رو بسازن

  عاتکه 26 روز قبل
  0

  چرا قسمت ۷ نداره

  فریبا 1 ماه قبل
  0

  خیلی عالیه 67هم بسازین

  بلا 2 ماه قبل
  2

  فیلم گرگ میشه یک فیلم گرگ خون اشام هست این فیلم تا الان 5 قسمت داشت والی ما قول میدین ک قسمت های 6-7-8-9-10 را کامل بگزاریم این فیلم زیر 12سال می باشد با تشکر ♥★

  0
  gazale alavi 19 روز قبل

  مگر بعد فیلم سپیده دم که 2 تا قسمت است بازهم گرگ و میش ادامه دارد؟

  0
  فیلم خوبی ولی 27 روز قبل

  از سازندگان تشکر می کنم

  2
  😎 2 ماه قبل

  عالیییی عاشقش شدم ✨✨🎖🎖♥

  2
  o_O :-/ O_Q :-/ 2 ماه قبل

  ♥★

  2
  اسم ندر حله 2 ماه قبل

  فیلم عالی هست حرفتو قبول دارم.

  2
  بلا 2 ماه قبل

  واقن حق

  ava 3 ماه قبل
  2

  قشنگ ترین فیلمی هستش که من تو زندگیم دیدم کلی بابتش گریه کردم اما در کل خیلی فیلم دوست داشتنی بود خوشم اومد تا پنجش رو دیدم و برای قسمت های بعدی خیلی کنجکاوم دنبال قسمت شش و هفت هستم تا الان پیدا نکردم و اطلاعی دربارش ندارم

  پیشنهاد میکنم کسایی که این فیلم رو ندیدن که تعداد محدودی هم هستن تماشا کنن

  0
  Bela 3 ماه قبل

  کاملا حرفتو قبول دارم

  ناشناس 3 ماه قبل
  2

  چرا قسمت پنج نمیاره

  خیلی عالی این فیلم حرف نداره

  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  سلام من کل این قسمت های فیلم گرگ و میش رو دیدم ولی در نمونه هاش ک نشون میده سری جدیدش هم هس ولی هرچی میزنم نمیاره ب نظرتون فصل جدیدشو چی بزنم ک بیاره

  ساجی 3 ماه قبل
  0

  سلام ساجی هستم

  خیلی فیلم عالی وجذابیه عاشقشم

  ولی لطفا ۶و۷ وادامه اش روهم بزارین

  مرسی

  panda 3 ماه قبل
  -1

  سلام لطفان بقیه قسمتاشو بیارید این فیلم خیلی عالی هست

  علیرضا 3 ماه قبل
  0

  وای من عاشق این فیلمم

  علیرضا 3 ماه قبل
  1

  سلام واقعا بهترین وقشنگ ترین فیلیمی هستش که دوس دارم ولی تاقسمت چندم هستش

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  واقعیت من خیلی وابسته این فیلم شدم دلم میخواد تا آخر ببینم بازیگر مورد علاقمم همون جیکوب هستش و تو قسمت ۶ اونم عاشق دختر بلا میشه خیلی قشنگه ولی کاش ۶ زود تر بیاد..

  جیکوب 4 ماه قبل
  0

  ینی امکانش هس قسمت ۶ بیاد؟

  yal 4 ماه قبل
  0

  واقعا سریال قشنگیه چرا ۶ و ۷ نمیسازننن؟

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  اولین فیلمی ک تو عمرم دیدم و خیلی قشنگ و دلنشین بوده گرگ و میش بوده واقعا حرف ندارع ❤️

  مهدیه 5 ماه قبل
  0

  سلام دیگه ادامه ایی نداره این فیلم یا قرار ت

  نیست درست کنن؟

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  یعنی واقعا فیلم قشنگی بود بهترین فیلم عمرم بود

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  خیلی فیلم خوبی بود ولی حیف که قسمت های دیگشو نمیاره

  maeii 6 ماه قبل
  2

  گرگ میش فعلا تا قسمت ۵ هستش پارسال تیزر ۶ امد ولی تا اونجای ک من مطالعه کردم گرگ میش یک رمان بوده ک ۵ قسمته خودم منتظرم قسمت ۶ هستم امیدوارم هر چ زودتر ساخته بشه

  ناشناس 7 ماه قبل
  -2

  چند قسمت چرا شیش و هفت نمیاره

  Sema 7 ماه قبل
  -1

  واقعا عالی

  فاطمه 7 ماه قبل
  8

  میخواستم بگم این فیلم خیلی عالیه ولی تو برنامه مووی باکس تا قسمت پنج هست لطفا بقیه اش را هم بزارین

  فاطمه 7 ماه قبل
  0

  سلام میخواستم بگم چرا تو برنامه مووی باکس تا قسمت 6هست ممنون میشم بقیه قسمت هاشم بزارید و میخواستم بگم تا حالا انقدر فیلم قشنگی ندیده بودم عالیه

  0
  ناشناس 4 ماه قبل

  چطوری قسمت ۶ رو نگا گردی میشه لطفا بیشتر توضیح بدین

  Zh 7 ماه قبل
  2

  خیلی فیلم هیجانی وجالبی هست ولی از قسمت 5به بعدنمیاره

  ناشناس 7 ماه قبل
  4

  شیش رو بزنید تو رو خدا فیلم خیلی قشنگ و جذابی هست

  مهسو 7 ماه قبل
  -2

  سلام میشه بگین گرگ و میش چند قسمته کسی میدونه همه قسمتارو از کجا دانلود کنم مرسی😬

  3
  maeii 6 ماه قبل

  عام ۵ قسمته از گوگل دان کن

  -1
  از‌گوگل 6 ماه قبل

  گرگ‌میش‌فعلن‌۵‌قسمته‌

  رنزمی 8 ماه قبل
  3

  سلام ، چرا قسمت ۶ ۷ رو نمیاره

  فیلم هیجان انگیزی هست ،من جذبش شدم

  0
  maeii 6 ماه قبل

  چون ک ۵ قسمتش امده

  ناشناس 8 ماه قبل
  5

  تا قسمت ۵هست ولی خیلی فیلم خوبیه کاش ادامه هم بیاد

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  لطفاقسمت ۶ رابزارید

  علی 10 ماه قبل
  -2

  ۴ قسمت میاره چرا

  ناشناس 10 ماه قبل
  1

  قسمت های دیگه رو بزارین لطفا

  گرگ 10 ماه قبل
  5

  دارن ۷ تشو میسازن

  -2
  N 6 ماه قبل

  مگ ۶ هم داره؟؟از کجا دانلود کنم!! اصلا کسی ۶ رو دیده؟؟؟؟؟

  0
  مصطفی 6 ماه قبل

  اخه نمیدنم چرا انقد وقت هنوز قسمت ۶و ۷ رونساختن

  سهیل 11 ماه قبل
  -1

  چرا سپیده دم قسمت اولش موجود نیست

  -1
  ناشناس 8 ماه قبل

  هست

  موکا 12 ماه قبل
  -2

  سلام میشه بگید گرگو میش چند قسمت هس لطفا ؟؟؟؟

  0
  فاطمه 7 ماه قبل

  آره لطفا بقیه قسمت هارو هم تو برنامه مووی باکس بزارید این فیلم خیلی خیلی عالیه

  1
  ماکان 7 ماه قبل

  فیلم سینمایی کلا ۵ قسمته ولی اگر می‌خواد کاملش و ببینید حتما سریالش و ببینید چون هم کامله هم خیلی قشنگه

  0
  مها 9 ماه قبل

  اقعا منم دلم میخواهد بدونم میشه بگید من وابسته به این فیلمم

  Harry 1 سال قبل
  0

  سلام گرگ و میش شش قسمت دارد

  -1
  sane 5 ماه قبل

  پنج قسمت بیشتر نداره ولی بهترین فیلمیه ک نو عمرم دیدم دیدنی جذاب

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  چرا قسمت ۶ نمیاره

  1
  مهدی 3 ماه قبل

  نمیدونید تاریخ دقیقش کییع

  amir 1 سال قبل
  0

  قسمت سپسد دم اخرین قسمتش بود؟

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  این فیلم علی‌ست و ولی خواهش میکنم زودتر شیس و هفت رو بیارید

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  این فیلم علی‌ست و ولی خواهش میکنم زودتر شیس و هفت رو بیارید

  ناشناس 1 سال قبل
  6

  سلام میشه بگید این چند قسمته و چرا 6 7نمیاره بعد میخواستم بگم تا حالا اینجوری فیلم قشنگی رو ندیدم شگفت انگیز ه

  4
  بلا و ادوارد 9 ماه قبل

  واقعا عالیه

  4
  بلا 10 ماه قبل

  عالیه

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  ببخشید منم زیاد اطلاعات ندارم

  برای ارسال نظر کلیک کنید