توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  قرعه کشی شهریور ماه 10 جایزه 10 میلیون تومانی باشگاه فیروزهای تا 25 شهریور ماه، با مراجعه به بخش «سرگرمی» در باشگاه فیروزهای، به ازای هر 10 امتیاز یک شانس برنده شدن در قرعه کشی دریافت نمایید. my.mci.ir باشگاه فیروزهای- باشگاه مشتریان همراه اول

  1 بازدید

  قرعه کشی شهریور ماه 10 جایزه 10 میلیون تومانی باشگاه فیروزهای تا 25 شهریور ماه، با مراجعه به بخش «سرگرمی» در باشگاه فیروزهای، به ازای هر 10 امتیاز یک شانس برنده شدن در قرعه کشی دریافت نمایید. my.mci.ir باشگاه فیروزهای- باشگاه مشتریان همراه اول را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  قرعه‌کشی جوایز ۱۰ میلیونی باشگاه فیروزه ای

  قرعه‌کشی جوایز ۱۰ میلیونی باشگاه فیروزه ای

  قرعه‌کشی جوایز باشگاه فیروزه‌ای همراه اول

  در این کمپین، اعضای باشگاه به ازای مصرف هر ۱۰ امتیاز یک شانس شرکت در قرعه‌کشی دریافت می‌­کنند. قرعه‌کشی و اعلام برندگان تا تاریخ ۲۰ فروردین ماه ۹۹ انجام می­‌شود.

  مشترکین دائمی یا اعتباری همراه اول که عضو باشگاه فیروزه‌­ای نیستند، می­‌توانند از طریق مراجعه به اپلیکیشن یا پرتال همراه من در باشگاه عضو شده و در قرعه‌کشی شرکت نمایند.

  اپلیکیشن همراه من

  •  جهت شرکت در این قرعه‌کشی با دریافت هر بسته قرعه‌کشی ۱۰ امتیاز از حساب اعضا کسر و یک شانس قرعه‌کشی برای آن­ها فعال می­‌شود.

  •  تعداد شانس های قابل دریافت در این قرعه‌کشی برای هر نفر حداکثر ۵۰ است.

  •  سیم کارت های حقوقی و همچنین سیم کارت هایی که در سیستم همراه اول دارای قطع هستند، از این قرعه‌کشی مستثنی هستند.

  همراه اول - باشگاه فیروزه ای(باشگاه مشتریان)

  باشگاه مشتریان همراه اول با نام باشگاه فیروزه‌ای در راستای قدردانی از اعتماد مشتریان همراه اول و با هدف ارائه خدمات ویژه به اعضای باشگاه، تقویت ارتباط تعاملی بین همراه اول و مشترکین و افزایش رضایتمندی ایجاد شده است.
  مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول با عضویت رایگان در باشگاه فیروزه‌ای، می‌توانند با هر بار پرداخت قبض یا خرید شارژ و همچنین شرکت در برخی فعالیت‌ها نظیر دعوت از دوستان، شتاب در پرداخت و ... امتیاز کسب کرده و از مزایای مختلف باشگاه مشتريان بهره‌مند گردند.

  مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با طی مراحل ذیل در باشگاه مشتریان همراه اول عضو شوند:

  مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول که عضو باشگاه فیروزه‌ای هستند، می‌توانند به ازای موارد ذیل امتیاز کسب نمایند:

  برای دریافت امتیاز مربوط به پرداخت قبض و خرید شارژ، باید به یکی از دو روش زیر اقدام نمایید:

  سایر امتیازات به صورت خودکار به امتیازات باشگاه فیروزه‌ای شما افزوده می‌شود. لازم به ذکر است امتیاز باشگاه فیروزه‌ای تنها تا ۳۰ روز پس از پرداخت قبض یا خرید شارژ قابل دریافت است و پس از آن منقضی می‌گردد. همچنین به پرداخت اقساط بدهی خطوط همراه اول، امتیاز باشگاه فیروزه‌ای تعلق نمی‌گیرد.
  سیم‌کارت‌های جدید دائمی و اعتباری در صورتی از امتیاز ثبت نام برخوردار می‌گردند، که تا قبل از سه ماه از تاریخ فعالسازی سیم‌کارت، عضو باشگاه شوند.
  در بخش امتیاز فعلی شما، مجموع امتیازاتی که مشترک تا کنون بدست آورده نمایش داده می‌شود. میزان امتیاز نمایش داده شده در این قسمت، امتیاز خام ضرب در ضریب همراهی به شرح زیر است:

  اعضای باشگاه فیروزه‌ای می‌توانند امتیازات خود را به جوایز زیر تبدیل نمایند:

  اطلاع رسانی در خصوص تخفیفات، سرویس های جدید، خبرها و وقایع باشگاه، از طریق پیامک برای اعضا ارسال می‌گردد. همچنین لازم است برای دریافت جوایز به دو مورد زیر توجه شود:

  باشگاه مشتریان همراه اول با برند باشگاه فیروزه‌ای با هدف ارائه خدمات ویژه به مشترکین همراه اول ایجاد گردیده است. قوانین و مقررات ذیل، مجموعه قوانین حاکم بر باشگاه فیروزه‌ای می‌باشد و عضویت در باشگاه به معنی آگاهی و پذیرش این قوانین خواهد بود. بنابراین توصیه می‌گردد قبل از ثبت نام، اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین نمایید. هرگونه تغییر در قوانین و مقررات باشگاه فیروزه‌ای در اختیار شرکت همراه اول بوده و پس از اعلام قوانین جدید و یا تغییر قوانین قبلی، قابل اجرا خواهد بود. بر اين اساس تنها مرجع اطلاع‌رساني رسمي تغييرات ياد شده، بخش قوانین باشگاه فیروزه‌ای در اپلیکیشن و پرتال همراه من می‌باشد.

  همین حالا با مراجعه به اپلیکیشن یا پرتال همراه من و ورود به بخش باشگاه فیروزه ای، از جوایز متنوع باشگاه بهره مند شوید.

  همراه اول - قرعه‌کشی جوایز ۱۰ میلیونی مرداد ۹۹ باشگاه فیروزه‌ای

  •  جهت شرکت در این قرعه‌کشی با دریافت هر بسته قرعه‌کشی 10 امتیاز از حساب اعضا کسر و یک شانس قرعه‌کشی برای آن­‌ها فعال می­‌شود.

    تعداد شانس های قابل دریافت در این قرعه‌کشی برای هر نفر حداکثر 50 است.

    سیم کارت های حقوقی و همچنین سیم کارت هایی که در سیستم همراه اول دارای قطع هستند، از این قرعه‌کشی مستثنی هستند.

  اسامی برندگان 

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  غلامحسین 26 روز قبل
  0

  سلام چه خبر

  غلامحسین 26 روز قبل
  0

  سلام خسته نباشید

  عباس ابرقویی 8 ماه قبل
  2

  گوشی چی شد

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید