توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  لفت دادن از گروه واتساپ بدون فهمیدن اعضا

  1 بازدید

  لفت دادن از گروه واتساپ بدون فهمیدن اعضا را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آموزش خارج شدن و حذف گروه در واتساپ

  خارج شدن و حذف گروه در واتساپ

  چگونگی خارج شدن و حذف گروه در واتساپ

  گروه های بسیاری در واتساپ وجود دارد که ممکن است آزاردهنده، بی محتوا و.. باشند که شما نیازی به آنها ندارید و یا شما میخواهید از آنها خارج شوید. پاک کردن گروه های واتساپ به این آسانی که فکر می کنید نیست چون دکمه پاک کردن گروه در واتساپ وجود ندارد و باید ابتدا نحوه خروج از گروه واتس اپ را بیاموزید. ما در این مبحث قصد داریم آموزش خارج شدن و حذف گروه در واتساپ را به صورت کامل برای شما شرح دهیم.

  شما می توانید آخرین نسخه برنامه واتساپ را برای اندروید از لینک Google play و برای سیستم عامل ios از لینک App store دانلود نمایید.

  نکته: همچنین می توانید برای آموزش نحوه ارسال لوکیشن در واتساپ مبحث آموزش ارسال لوکیشن در واتساپ را مطالعه نمایید.

  ۱. برای خروج از گروه مورد نظر وارد واتساپ شوید و بر روش کادر بالایی گروه یا اسم ضربه بزنید. تا اطلاعات گروه برای شما ظاهر شود.

  ۲. در صفحه باز شده پایین بروید تا به گزینه Exit برسید بر روی آن ضربه بزنید تا یک پنجره پاپ آپ برای شما ظاهر شود. این پنجره از شما می خواهد تایید کنید که واقعا می خواهید از این گروه خارج شوید یا خیر. برای خارج شدن از گروه گزینه Exit و برای لغو و ماندن در گروه گزینه Cancel را انتخاب کنید. یک گزینه سوم هم به نام Mute Instead وجود دارد که با انتخاب آن دیگر پیام های این گروه به صفحه اعلانات گوشی شما ارسال نمی شود.

  به همین سادگی از گروه مورد نظر خارج شدید و دیگر نمی توانید در آن پیامی ارسال یا دریافت کنید. ولی وقتی دوباره وارد واتساپ می شوید گروهی که از آن خارج شدید هنوز در صفحه چت های شما قرار دارد و پاک نشده. برای حذف گروه در واتساپ اندروید مراحل زیر را نیز انجام دهید.

  به گروهی که از آن خارج شدید بروید و بر روی اسم آن کلیک کنید تا صفحه مشخصات گروه باز شود. به پایین صفحه بروید تا گزینه Delete Group را که بجای Exit Group آمده نمایان شود. با کلیک بر روی این گزینه تمام پیام های ارسال شده در گروه به همراه خود گروه در صفحه چت های شما پاک خواهد شد. این عملیات قابل بازگشت نیست و در انجام آن دقت کنید.

  پس از خروج از گروه واتساپ برای گروه و اعضا آن اتفاقی نمی افتد و فقط یک پیام در گروه برای اعلام خروج شما از گروه ارسال می شود.

  وقتی شما به عنوان مدیر یک گروه فعالیت می کنید و می خواهید گروه خود را حذف کنید تا دیگران در آن تعامل نداشته باشند این کار به صورت مستقیم در واتساپ قابل انجام نیست و حتی با خارج شدن شما و انتخاب گزینه حذف گروه هنوز باقی می ماند و اگر مدیر دیگری نداشته باشد واتساپ یک نفر را به صورت تصادفی مدیر گروه می کند.

  اینجاست که سوال چگونه یک گروه را در واتساپ حذف کنیم؟ برای شما پیش می آید. با انجام عملیات های زیر به صورت مرحله به مرحله می توانید گروه واتساپ خود را به صورت کامل حذف کنید.

  برای حذف کامل گروه ابتدا نرم افزار واتساپ را باز کنید و در صفحه اصلی واتساپ گروه مورد نظر را انتخاب کنید. وقتی وارد قسمت چت گروه شدید بر روی نام گروه ضربه بزنید تا صفحه اطلاعات و مشخصات گروه باز شود.

  شما به عنوان یک مدیر در گروه واتساپ قادر هستید هر کس را که می خواهید از گروه اخراج کنید. برای این کار کافی است که انگشت خود را روی فرد مورد نظر نگه دارید و پس از چند ثانیه رها کنید تا چند گزینه برای شما نمایش داده شود. با کلیک بر روی گزینه Remove فرد انتخاب شده از گروه اخراج می شود.

  برای حذف کامل گروه تمام افراد را از گروه اخراج کنید.

  در هم آخر پس از حذف تمام اعضا گزینه Exit Group در پایین صفحه انتخاب کنید. پس از انتخاب Exit Group گزینه Delete برای شما ظاهر می شود که با انتخاب آن، گروه به صورت کامل حذف می گردد و هیچکس دیگر نمی تواند در آن فعالیت کند.

  نحوه حذف گروه در واتساپ شباهت زیادی به اندروید دارد و فقط نام دکمه ها در آن تغییر کرده که در زیر به صورت کامل توضیح داده شده است.

  ۱. جهت حذف گروه در آیفون ابتدا نرم افزار واتساپ را اجرا کنید و به گروه مورد نظر بروید وبر روی اسم گروه ضربه بزنید تا اطلاعات گروه نمایان شود.

  خارج شدن و حذف گروه در واتساپ

  ۲. به پایین صفحه بروید و بر روی نام یکی از اعضا ضربه بزنید و گزینه Remove From Group را انتخاب کنید.

  ۳. برای تایید اخراج فرد از گروه گزینه Remove را انتخاب نمایید. این کار را برای تمام اعضا گروه انجام دهید تا کسی جز شما در گروه باقی نماند.

  خارج شدن و حذف گروه در واتساپ

  ۴. پس از اخراج تمام اعضا برای حذف کامل گروه به پایین صفحه بروید و بر روی گزینه Exit Group ضربه بزنید. اکنون باید گزینه Delete Group را مشاهده کنید. آن را انتخاب و تایید کنید تا گروه برای همیشه به صورت کامل حذف گردد.

  خارج شدن و حذف گروه در واتساپ

  منبع

  منبع مطلب : tazehkar.com

  مدیر محترم سایت tazehkar.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  با استفاده از این 6 ترفند مخفی گروه واتساپ پادشاه گروه خود باشید! - انزل وب

  با استفاده از این 6 ترفند مخفی گروه واتساپ پادشاه گروه خود باشید! - انزل وب

  کنترل کردن گروه همیشه کار سختی است مخصوصا وقتی تعداد اعضای گروه بسیار زیاد باشد. گاهی اوقات اعضاء بخاطر ارسال بیش از حد پیام های دیگران از گروه لفت می دهند و یا اینکه به طور مداوم اطلاعات گروه مانند نام، عکس و توضیحات گروه را تغییر می دهند و این باعث شاکی شدن اعضای گروه می شود. شما به عنوان ادمین یا مدیر گروه واتساپ می توانید با استفاده از ۶ ترفندی که در ادامه آموزش خواهیم داد از این اتفاقات جلوگیری و گروه واتس اپ خود را بهتر مدیریت کنید.

  مدیر شدن در گروه واتس اپ (Whatsapp) و نحوه مدیریت آن

  ۶ Rights and Powers Whatsapp Group Admins Enjoy

  با استفاده از گروه واتس اپ شما می توانید با تعداد بیشتری از افراد ارتباط برقرار کنید و به جای اینکه یک پیغام را به یک نفر ارسال کنید اطلاعات و پیام مورد نظر خود را به یک گروه ارسال کنید، همه اعضای گروه این پیغام را دریافت می کنند. اما متاسفانه بعضی اوقات یک گروه از کنترل خارج می شود و تعداد زیادی از اعضای گروه از تعداد بیش از حد پیام ها رنج می برند. این اتفاق فقط در برنامه های پیام رسان و برنامه هایی که قابلیت ایجاد گروه در آنها وجود دارد رخ می دهد.

  واتساپ برای مقابله با این مشکل یک قابلیت جدید را معرفی کرده است که ادمین ها می توانند برای غیرفعال کردن پیام ها برای اعضای گروه از آن استفاده کنند. این قابلیت به هر فردی که در گروه است اجازه می دهد تا پیغام های ارسال شده را بخوانند اما این پیغام ها فقط پیام هایی است که ادمین گروه ارسال کرده است. در ادامه علاوه بر توضیح و آموزش این قابلیت ما نحوه اضافه و حذف کردن اعضاء و مدیران به گروه، نحوه محدود کردن تغییر اطلاعات گروه توسط کاربران دیگر و نحوه ساخت و لغو لینک گروه واتساپ را به شما آموزش خواهیم داد.

  اد کردن افراد در گروه واتس اپ

  ویژگی Add member یا اضافه کردن اعضاء یکی از قدیمی ترین قابلیت هایی است که ادمین های گروه واتساپ می توانند از آن برای افزایش تعداد اعضای گروه خود استفاده کنند. به غیر از مدیر گروه هیچکس دیگری نمی تواند یک عضو جدید اضافه کند. برای اد کردن اعضاء شما باید شماره مخاطب مورد نظرتان را در لیست مخاطبین گوشی همراه خود ذخیره کرده باشید. برای اضافه کردن یک عضو به گروه شما بای گروه را باز کنید و روی نام گروه در بالای صفحه کلیک کنید تا وارد صفحه اطلاعات گروه شود. اسکرول را پایین بکشید و روی گزینه Add participants تپ کنید.

  اد کردن در گروه واتساپ

  حالا افرادی را که می خواهید به گروه اضافه کنید را انتخاب کنید و روی علامت تیکی که در دایره سبز رنگ است تپ کنید.

  اد کردن در گروه واتساپ

  حذف اعضای گروه واتس اپ

  هر چند اعضای گروه می توانند از گروه شما لفت دهد اما گاهی اوقات ادمین گروه می توانند به علت رفتارهای ناشایست یک نفر یا به دلایل دیگر او را از گروه حذف کند. برای حذف یک عضو از گروه روی نام گروه تپ کنید تا وارد صفحه اطلاعات گروه واتساپ شوید اسکرول را پایین بکشید و کاربر مورد نظر خود را پیدا کنید. روی نام آیکن کاربر عضو تپ کنید و دست خود را نگه دارید حالا گزینه حذف یا Remove را انتخاب کنید.

  حذف اعضای گروه واتساپ

  نحوه لغو لینک یا ساخت لینک دعوت گروه واتساپ

  روش دیگری که شما برای اضافه کردن اعضاء به گروه می توانید از آن استفاده کنید لینک دعوت گروه واتساپ است. هنگام استفاده از این روش دیگر لازم نیست که ادمین شماره اعضای گروه را در لیست مخاطبین خود ذخیره کند. هر کسی با کلیک کردن این لینک می تواند به گروه ملحق شود و ادمین تنها این لینک را ایجاد می کند. بعد از ایجاد لینک ادمین می تواند این لینک را به اشتراک بگذارد. ادمین همچنین می تواند این لینک را قفل کند. این به این معناست که اگر شما نمی خواهید افراد به طور تصادفی وارد گروه شما شوند می توانید لینک را لغو کنید. پس از لغو اگر فردی روی لینک کلیک کند دیگر قادر نخواهد بود وارد گروه شود.

  برای ایجاد لینک گروه روی نام گروه تپ کنید تا وارد صفحه اطلاعات گروه شوید، گزینه Invite via link را انتخاب کنید. در این قسمت شما گزینه هایی همچون Send link via WhatsApp, Copy link, Share link و Revoke link را خواهید داشت. با انتخاب  Invite via link می توانید لینک دعوت بسازید، با انتخب Send link via WhatsApp شما می توانید لینک را از طریق واتساپ ارسال کنید، با انتخاب Copy link لینک را کپی کنید، با انتخاب Share link لینک را به اشتراک بگذارید و با انتخاب Revoke link لینک را لغو کنید.

  نحوه ساخت و لغو لینک گروه واتساپ

  یکی دیگر از ترفندهایی که می توانید با آن با دوستانتان شوخی کنید ارسال پیام با کاراکترهای ویژه است که موجب هنگ شدن واتساپ می شود آموزشهنگ واتس اپ دوستان با ارسال پیام و کارکتر ویژه در پیام را مطالعه بفرمایید.

  محدود کردن پیام دادن در گروه واتساپ

  قابلیت محدود کردن پیغام های واتس اپ به آپدیت این برنامه اضافه شده است، پس قبل از اینکه این قابلیت را فعال کنید شما باید برنامه واتساپ خود را به آخرین ورژن ارتقاء دهید. این آپدیت برای دستگاه های اندروید و آیفون در دسترس است. بعد از اینکه برنامه واتساپ خود را آپدیت کردید برنامه را باز کنید و گروهی که در آن ادمین هستید را انتخاب کنید. اسم گروه واتس اپ که در بالای صفحه است را تپ کنید تا به صفحه اطلاعات گروه هدایت شوید. اسکرول را پایین بکشید و Group Settings (تنظیمات گروه) را انتخاب کنید. در صفحه Group Settings گزینه Send Messages (پیام های ارسالی) را انتخاب کنید.

  محدود کردن پیام دادن در گروه واتساپ

  بعد از انجام این کار یک منو با دو گزینه برای شما باز خواهد شد: ۱) All Participants – تمام شرکت کنندگان ۲) Only Admins – تنها ادمین ها. روی گزینه Only Admins تپ کنید. از اینجا به بعد فقط ادمین های گروه قادر به ارسال پیام در گروه هستند. در مورد این تغییر به همه گروه اطلاع داده خواهد شد.

  محدود کردن پیام دادن در گروه واتساپ

  این کار به طور قابل توجهی میزان پیام های اسپمی که به گروه ارسال می شود را کاهش می دهد. این کار باعث می شود که ارتباط دو طرفه ای که در گروه های واتساپ وجود دارد به یک ارتباط یک طرفه تبدیل شود. با این حال ادمین های گروه می توانند هر موقع که می خواهند این تنظیمات را تغییر دهند. در مواقعی که لازم است همه گروه در یک بحث مشارکت داشته باشند می توانید تغییراتی که ایجاد کرده اید را کنسل کنید. توصیه می کنیم ترفند پاسخ دهی خودکار به پیام های دریافت شده در واتس اپ اندروید را مطالعه بفرمایید.

  نحوه اضافه یا حذف کردن ادمین های گروه

  اگر کار گروه شما زیاد است شما می توانید از افراد دیگر برای مدیریت گروه خود استفاده کنید. همانطور که مستحضر هستید یک گروه می تواند بیش از یک نفر ادمین داشته باشد. این ادمین ها می توانند اعضاء و مدیران جدید را اضافه و حذف کنند. برای اضافه کردن یک یا چند نفر به عنوان ادمین باید روی اسم گروه واتس اپ تپ کنید تا وارد صفحه اطلاعات گروه واتساپ شوید. حالا نام فردی که می خواهید ادمین شود را انتخاب کنید و دست خود را نگه دارید از منوی ظاهر شده Make group admin را انتخاب کنید. بعد از ادمین شدن این فرد یا افراد شما عبارت Group Admin را کنار نام کاربر خواهید دید.

  نحوه اضافه یا حذف کردن ادمین های گروه

  اگر زمانی احساس کردید که اشتباه کردید که یک فرد یا افراد را ادمین کرده اید مجددا روی نام کاربر تپ کنید و دستتان را چند ثانیه نگه دارید و از منوی ظاهر شده Dismiss as admin را انتخاب کنید.

  نحوه اضافه یا حذف کردن ادمین های گروه

  ترفند دیگر واتساپ این است کهدسته ای و تکی مخاطب در واتس اپاندروید و آیفون حذف کنید که قبلا در انزل وب راجع به آن توضیح دادیم.

  محدود کردن اطلاعات گروه واتس اپ

  همانطور که می دانید از اعضای واتساپ هر کسی می تواند اطلاعات پروفایل اعم از نام، عکس و اطلاعات گروه را تغییر دهند. با این حال ادمین می تواند نحوه دسترسی اعضاء را محدود کند. این بدان معناست که کاربران دیگر نمی توانند این اطلاعات را تغییر دهند. برای انجام این کار صفحه اطلاعات پروفایل را باز کنید و روی گزینه Group settings تپ کنید.

  محدود کردن اطلاعات گروه واتساپ

  Edit group info را انتخاب کنید و از منوی پاپ آپ ظاهر شده گزینه Only admins را انتخاب کنید.

  محدود کردن اطلاعات گروه واتساپ

  اگر به ترفندهای مخفی واتساپ علاقمند هستید از شما دعوت می کنیم پست ۷ ترفند مخفی واتس اپ وب (Whatsapp web) که باید آنها را بدانید! را مطالعه بفرمایید.

  نظرات و پیشنهادات شما؟

  امروز در انزل وب ۶ ترفند مخفی گروه واتساپ را برای کاربران ادمین توضیح دادیم، اگر شما برای کنترل و مدیریت اعضای گروه ترفند دیگری می شناسید می توانید آن را همراه با نظرات و پیشنهادات خود در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

  منبع مطلب : anzalweb.ir

  مدیر محترم سایت anzalweb.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : qnama.ir

  مدیر محترم سایت qnama.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : چرا موضوع اصلی رو توضیح نداد😳

  مهدی : تو نوشتی چطوری وارد گروه بشیم بدون فهمیدن اعضا ولی یچی دیگه بود که

  مهدی : اصلا بحث با موضوع فرق داشت

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 12 روز قبل
  0

  چجوری اینکه کسی لف میده رو از بقیه اعضا مخفی کنیم ،کسی نفهمه و پیامک نیاد براشون ک فلانی لف داد

  امیر 3 ماه قبل
  0

  می خواهم از گروه خارج شوم بدون اینکه کسی متوجه شه

  فاطیما 5 ماه قبل
  0

  من یکی از اعضای گروه. ترک کرد ولی من نفهمیدم یکی بگه

  بنیامین 5 ماه قبل
  0

  اگر با این روشی که گفتین از گروه لفت بدم پیام های که قبلا فرستادم حدف میشه یانه

  زهرا 9 ماه قبل
  0

  سلام اگر مراحل پشتیبان گیری رو از زمانیکه وارد گروه شده باشیم انجام نداده باشیم توی تنظیمات گوشی پاک کردن داده های واتساپ رو میزنیم و وقتی دوباره پیام ها رو بازیابی میکنیم از اون گروه خارج شدیم بدون اینکه اعضای گروه متوجه شده باشن.

  Cvbnm.. 1 سال قبل
  3

  سلام ببخشید من میخام داخل گروه واتساپ که ترک کنم کسی از اعضا نفهمه نکاتی که گفتید ترک گروه عادیه

  Mohammad 1 سال قبل
  -1

  سلام

  این Mute Instead در واتساپ برای خروج وجود نداره دلیلش چیه

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  ینی چی موضوع بحث با چیزی ک نوشتین فرق داره😐

  ستی 1 سال قبل
  -1

  ات

  L 1 سال قبل
  -2

  نمدونم 😶🤕

  مهدی 2 سال قبل
  9

  تو نوشتی چطوری وارد گروه بشیم بدون فهمیدن اعضا ولی یچی دیگه بود که

  1
  فاطمه 6 ماه قبل

  سلام

  مهدی 2 سال قبل
  6

  اصلا بحث با موضوع فرق داشت

  ناشناس 2 سال قبل
  10

  چرا موضوع اصلی رو توضیح نداد😳

  برای ارسال نظر کلیک کنید