توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  لیست اسامی برندگان قرعه کشی سایپا خودرو شاهین

  1 بازدید

  لیست اسامی برندگان قرعه کشی سایپا خودرو شاهین را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا ساینا کویئیک شاهین+ لیست برندگان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ اسامی برندگان قرعه کشی سایپا  اعلام شد. در طرح پیش فروش سایپا در این مرحله 3 محصول این خودروساز بزرگ کشور در سبد این دوره قرار گرفت. برندگان قرعه کشی امروز باید طی چند روز آینده مبلغ پیش پرداخت را واریز کنند و منتظر تحویل خودروهایشان در موعد مقرر باشند.

  قرعه کشی سه محصول سایپا آغاز شد

  قرعه کشی ۳ محصول سایپا (شاهین، کوییک s و ساینا s)  امروز با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این شرکت خودروسازی آغاز شد.  در ادامه با راهبرد معاصر همراه باشید تا از لحظه به لحظه قرعه کشی مطلع شوید.

  باقری گفت: کسانی که امروز منتخب قرعه‌کشی نشوند نگران نباشند، زیرا فردا 10 صبح پیش‌فروش مشارکت در تولید با بازه زمانی تحویل شهریور و مهر 1400 آغاز می‌شود.

  به گفته وی، پیش‌فروش فردا صبح، برای سه محصول ساینا اس، کوییک‌اس، شاهین و 3 محصول جدید خواهد بود.

  باقری با بیان اینکه پیش‌فروش همراه با سود مشارکت است، افزود: 250 هزار نفری که این مرحله ثبت‌نام کرده‌بودند، برای پیش‌فروش فردا دیگر نیاز به ثبت جدیداطلاعات ندارند و صرفاً با مراجعه به سایت و ورود کد کاربری، می‌توانند پیش‌ثبت کنند.

  گفتنی است؛ برای این طرح فروش 14 هزار خودرو شامل 3 هزار دستگاه شاهین، 5 هزار دستگاه کوییک.اس و 6 هزار دستگاه ساینا. اس در نظر گرفته شده بود.

   پیش پرداخت علی الحساب در این طرح برای خودرو شاهین 80 میلیون تومان، برای خودرو کوییک.اس 40 میلیون و 800 هزار تومان و برای خودرو ساینا. اس 39 میلیون و 800 هزار تومان در نظر گرفته شده است. همچنین زمان تحویل خودرو شاهین اسفندماه 99، کوییک- اس، بهمن و اسفند 99 و خودرو ساینا- اس زمستان 99 پیش بینی شده است.

  اسامی منتخب دومین طرح پیش فروش یکساله محصولات سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت 10 صبح فردا -یکشنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

  فیلم قرعه کشی امروز سایپا

  اسامی برندگان قرعه کشی پیش فروش سایپا

  با پایان یافتن قرعه کشی امروز؛ بلافاصله نتایج از طریق همین سایت اطلاع رسانی می شود. به احتمال زیاد به برندگان پیامک ارسال می شود.

  اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۱۰ صبح فردا -یکشنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

  لیست اسامی برندگان قرعه کشی سایپا خودرو شاهین

  لیست اسامی برندگان قرعه کشی سایپا خودرو کوئیک

  لیست اسامی قرعه کشی سایپا خودرو ساینا

  کدام خودروها در سبد پیش فروش این دوره هستند؟

  قیمت پیش پرداخت خودروهای سایپا در طرح پیش فروش چقدر است؟

  قیمت قطعی محصولات این دوره سایپا

  طبق آخرین اطلاعاتی که شرکت سایپا در اختیار ما قرار داده است کلیه خودروهایی که در طرح پیش فروش قرار دارند قیمتشان در زمان ارسال دعوتنامه مشخص می شود. یعنی قیمت این ماشین ها قیمت روز شرکت است و باید منتظر قیمت قطعی خودرو در همان بازه ی زمانی باشیم.

  مهلت واریز پیش پرداخت سایپا

  پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی، منتخبان باید ظرف مدت ۴۸ ساعت نسبت به واریز وجه علی‌الحساب پیش‌پرداخت قیمت خودرو اقدام کنند و در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، ثبت‌نام اولیه متقاضی منتخب‌شده ابطال خواهد شد.

  شرایط ثبت نام در طرح سایپا

  در این طرح نیز همه محدودیت‌های قبلی همچون محدودیت کد ملی، داشتن حداقل ۱۸ سال سن و برخورداری از گواهینامه رانندگی خودرو، عدم امکان صلح و ممنوعیت انتقال خودرو به‌صورت وکالتی و نداشتن سابقه ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو در ۴۸ ماه گذشته نزد سایپا و ایران‌خودرو برقرار است.

  متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی هستند در صورت اقدام به ثبت‌نام، ضمن لغو ثبت‌نام آنان، تا سه سال امکان ثبت نام در بخشنامه‌های فروش دو شرکت سایپا و ایران‌خودرو را نخواهند داشت.

  شماره تلفن همراه، شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می‌شود الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

  کد پستی متقاضی ثبت‌نام کننده و کد نمایندگی انتخابی باید از یک استان بوده و در صورتی‌که مشتری حداکثر سه ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند، کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد.

  چه کسانی نیاز به نام کاربری سایپا ندارند؟

  متقاضیانی که در خردادماه سال جاری جهت شرکت در روش فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یک ساله نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده‌اند و از منتخبان دو طرح مذکور نبوده‌اند، نیازی به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ندارند و منتخبان دو طرح قبلی هم امکان مشارکت در این طرح را نخواهند داشت.

  نتایج قرعه کشی طرح پیش فروش سایپا شاهین کوئیک ساینا+ اسامی برندگان

  نتایج قرعه کشی طرح پیش فروش سایپا شاهین کوئیک ساینا+ اسامی برندگان

  اسامی برندگان قرعه کشی پیش فروش سایپا

  با پایان یافتن قرعه کشی امروز؛ بلافاصله نتایج از طریق همین سایت اطلاع رسانی می شود. به احتمال زیاد به برندگان پیامک ارسال می شود.

  اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۱۰ صبح امروز  -یکشنبه- در همین سایت  منتشر خواهد شد.

  لیست اسامی برندگان قرعه کشی سایپا خودرو شاهین

  لیست اسامی برندگان قرعه کشی سایپا خودرو کوئیک

  لیست اسامی قرعه کشی سایپا خودرو ساینا

  کدام خودروها در سبد پیش فروش این دوره هستند؟

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا ساینا کویییک شاهین + لیست برندگان

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا ساینا کویییک شاهین + لیست برندگان

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا اعلام شد.

  درباره جزییات بیشتر درباره طرح پیش فروش سه محصول سایپا در ادامه با ما باشید.

   اسامی برندگان قرعه کشی سایپا  اعلام شد.

  - سه خودروی سایپا در این طرح عرضه می شود و ثبت نام برای خودرو های شاهین، کوییک- اس و ساینا- اس انجام خواهد شد.

  قیمت پیش پرداخت خودروهای سایپا در طرح پیش فروش چقدر است؟ در این طرح پیش فروش، خودرو شاهین با پیش پرداخت 80 میلیون تومان و موعد تحویل اسفند ماه 99، کوییک s.

  با پیش پرداخت 40 میلیون و 800 هزار تومان و موعد تحویل بهمن و اسفند 99 و خودروی ساینا s.

  با پیش پرداخت 39 میلیون و 800 هزار تومان و موعد تحویل دی، بهمن و اسفند 99 عرضه شده بود.

  قیمت قطعی محصولات این دوره سایپا طبق آخرین اطلاعاتی که شرکت سایپا در اختیار ما قرار داده است کلیه خودروهایی که در طرح پیش فروش قرار دارند قیمتشان در زمان ارسال دعوتنامه مشخص می شود.

  یعنی قیمت این ماشین ها قیمت روز شرکت است و باید منتظر قیمت قطعی خودرو در همان بازه ی زمانی باشیم.

  مهلت واریز پیش پرداخت سایپا پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبان باید ظرف مدت 48 ساعت نسبت به واریز وجه علی الحساب پیش پرداخت قیمت خودرو اقدام کنند و در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، ثبت نام اولیه متقاضی منتخب شده ابطال خواهد شد.

  شرایط ثبت نام در طرح سایپا در این طرح نیز همه محدودیت های قبلی همچون محدودیت کد ملی، داشتن حداقل 18 سال سن و برخورداری از گواهینامه رانندگی خودرو، عدم امکان صلح و ممنوعیت انتقال خودرو به صورت وکالتی و نداشتن سابقه ثبت نام و صدور فاکتور خودرو در 48 ماه گذشته نزد سایپا و ایران خودرو برقرار است.

  متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی هستند در صورت اقدام به ثبت نام، ضمن لغو ثبت نام آنان، تا سه سال امکان ثبت نام در بخشنامه های فروش دو شرکت سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت.

  شماره تلفن همراه، شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می شود الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

  کد پستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی باید از یک استان بوده و در صورتی که مشتری حداکثر سه ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند، کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد.

  چه کسانی نیاز به نام کاربری سایپا ندارند؟ متقاضیانی که در خردادماه سال جاری جهت شرکت در روش فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده اند و از منتخبان دو طرح مذکور نبوده اند، نیازی به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ندارند و منتخبان دو طرح قبلی هم امکان مشارکت در این طرح را نخواهند داشت.


  کلید واژه ها: سایپا - خودرو - پیش فروش - موعد تحویل - برندگان - پرداخت - قرعه کشی - میلیون - فروش - شاهین - تومان - اسفند - تحویل - اسامی - ساینا - قیمت - اعلام - محصول - کوییک - شرکت سایپا - هزار - قرار - اطلاعاتی - بهمن - عرضه - محصولات - ثبت نام - ادامه - ارسال - آخرین

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  ماهم نوشتیم ولی خبری نیست

  سجاد 2 سال قبل
  -1

  اسامی برندگان کجاست ؟ من که نمیبینمش

  کمال شاه محمدی قولدره 2 سال قبل
  0

  درخواست برای سایپا

  مهدی 3 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید