توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز

  1 بازدید

  لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ثبت نام و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکزی 99 - 1400

  شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 - 1400

  یکی از مراحل مهم پس از دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 ، مطالعه دقیق و بررسی قسمت های مختلف آن از جمله شرایط و ضوابط مندرج در آن است . شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی است که شرایط عمومی برای تمامی مقاطع یکسان می باشد و اما مهم ترین شرایط اختصاصی در هر مقطع را می توان مدارک مورد پذیرش عنوان کرد . در  ادامه مهم ترین شرایط عمومی و اختصاصی را در چند بند عنوان کرده ایم :

  لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی 99 - 1400

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکزی در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود و داوطلبانی که در زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 99 موفق به پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد شدند اکنون می توانند با توجه به آخرین مدرک خود رشته و یا رشته محل های مورد علاقه خود را پیدا کنند . رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکزی ۹۹ در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به شرح زیر است :

  لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد تهران مرکزی 99 - 1400

  مراحل ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد و کارشناسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی به جز آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده داوطلب ، همانند هم است با این حساب داوطلبانی که موفق به ثبت اطلاعات و مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 شده اند می توانند در این مقطع انتخاب رشته نمایند .

  " دانشگاه بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکزی در سال 98 برای ورودی مهر در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته پذیرش دانشجو نداشت "

  زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکزی 99 - 1400

  همان طور که اشاره شد ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 در دو نوبت مهر و بهمن برگزار می شود که پس از ساماندهی رشته های بدون آزمون و اجرایی شدن طرح ثبت نام هماهنگ دانشگاه های بدون آزمون ، دانشگاه آزاد تهران مرکزی نیز همزمان با سایر دانشگاه های بدون کنکور ثبت نام خود را آغاز می کند .

  اگر الگوی زمان ثبت نام مشابه سال 98 طراحی شود انتظار داریم لینک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ برای ورودی مهر حدودا از اواخر اسفند ( دهه سوم اسفند ) به مدت 6 ماه و برای ورودی بهمن ماه حدودا از دهه سوم آبان ماه فعال شود . نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 99 در هر دو نوبت به صورت اینترنتی و از طریق سایت دانشگاه آزاد azmoon.org انجام خواهد شد . برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا باشید .

  مشاوره بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  داوطلبانی که موفق به یافتن رشته مورد علاقه خود در دانشگاه آزاد تهران مرکزی نشدند می توانند در سایر دانشگاه های آزاد و یا سایر دانشگاه هایی که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در شهر تهران مرکزی دارند ، رشته مورد علاقه خود را بیابند . شما می توانید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99 ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99 ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99 .

  خوب است بداند شهریه رشته های بدون کنکور و با کنکور دانشگاه های شهریه پرداز یکسان می باشد و می توانید برای محاسبه و تخمین میزان شهریه ، مقاله شهریه دانشگاه آزاد را می توانید مطالعه کنید .

  نکته دیگر اینکه نوع پذیرش داوطلبان " بدون کنکور " در مدرک فارغ التحصیلی درج نمی شود . دقت نمایید از آنجایی که طبق قوانین دانشگاه آزاد به دلیل اینکه داوطلب می تواند محل تحصیل خود را آزادانه و با در نظر گرفتن شرایط خود انتخاب نماید ، امکان نقل و انتقال و مهمانی در رشته های بدون آزمون ممکن نیست . از این رو حساسیت انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد بالا می باشد و حتما پیش از انتخاب رشته از امکانات رفاهی ، مسیر و هزینه رفت و آمد دانشگاه مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید .

  در انتخاب رشته حتما مواردی چون علاقه ، مسافت ، هزینه ، بازار کار و میزان شهریه را مد نظر قرار داده و بر اساس این موارد فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نمایید . در صورت احساس نیاز و راهنمایی می توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا از طریق تماس تلفنی کمک بگیرید .

  توصیه می شود در حفظ و نگهداری اطلاعات ثبت نامی خود کوشا باشید تا در زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ در صورت نیاز از آن استفاده نمایید . پس از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 سعی نمایید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید . در صورتی که از قبولی خود رضایت ندارید می توانید در ثبت نام دوره بعد شرکت کنید .

  اگر پس از مطالعه مقالهثبت نام و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکزی ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  ✔️ این دانشگاه در رشته های مختلف گروه های آموزشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، فنی و ... به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد ، که لیست کامل رشته های بدون آزمون ارائه شده این دانشگاه در مقاله ارائه شده است .

  ✔️ همانطور که در مقاله اشاره شده است این دانشگاه سالیانه دو بار برای ورودی مهر و بهمن دانشجو می پذیرد که لیست رشته های ارائه شده این دانشگاه در مقاله ارائه شده است .

  ✔️ همانطور که در مقاله اشاره شده است این دانشگاه سالیانه دو بار برای ورودی مهر و بهمن دانشجو می پذیرد که لیست رشته های ارائه شده این دانشگاه در مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانشگاه آزاد تهران مرکزی | ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور 98 - 99 - مهر بهمن

  برای مشاوره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکزی 98 - 99

  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید
   

  تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از کل کشور
   

  تماس با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۸۸۰ از استان تهران

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

  درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

  هر ساله مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در دفترچه های مجزایی لیست رشته های بدون کنکور ارائه شده توسط واحدهای مختلف این دانشگاه را منتشر می کند که تمامی رشته محل های ارائه شده به تفکیک مقاطع مختلف کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در 4 دفترچه در اختیار داوطلبان قرار می دهد . دانشگاه آزاد تهران مرکزی یکی از واحد های دانشگاه آزاد در استان تهران است که در برخی از رشته ها بدون برگزاری آزمون ورودی و بر اساس مدارک تحصیلی داوطلبان دانشجو می پذیرد . رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکزی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته ارائه می شود . علاقه مندان به تحصیل در رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد تهران مرکزی لازم است ابتدا از لیست رشته های ارائه شده مقطع مورد نظر خود مطلع شوند و سپس نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند . لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکزی 98 - 99 برای هر کدام از مقاطع مذکور در دفترچه ثبت نام بدون آزمون آزاد 98 آمده است . با توجه به حساسیت و اهمیت انتخاب رشته های بدون کنکور ، جهت سهولت داوطلبان در ادامه این مقاله لیست رشته های دانشگاه آزاد تهران مرکزی در سال تحصیلی 98 - 99 را در مقاطع مختلف ارائه داده ایم .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز

  رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز

  پذیرش در رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز برای تمامی گروه های آزمایشی علوم انسانی علوم تجربی و علوم ریاضی امکان پذیر است. لیست رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون شامل دو مقطع کاردانی و کارشناسی می باشد. شرایط پذیرش در هر یک از مقاطع متفاوت می باشد. لازم به ذکر است که انجام ثبت نام در دو ترم مهر و بهمن امکان پذیر است. لذا هر یک از داوطلبان می توانند بر حسب علاقه مندی خود اقدام به ثبت نام نمایند.

  زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز

  برای انجام ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز ترم مهر ، داوطلبان می توانند از نیمه دوم مردادماه اقدام نمایند. همانند سایر واحدهای دیگر ثبت نام منحصرا از طریق سامانه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99 صورت خواهد پذیرفت. امکان انجام ثبت نام در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته وجود دارد. پذیرش در رشته های مورد نظر تنها برای واجدین شرایط امکان پذیر است.

  در تعیین شده برای انجام ثبت نام، مطابق با دفترچه راهنما لازم است کارت اعتباری مربوط به ثبت نام را خریداری نمایید. خرید کارت اعتباری ثبت نام با استفاده از رمز دوم اینترنتی پویا و همچنین برای بانک هایی که رمز دوم ایستای آن ها فعال می باشد، به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب امکان پذیر است. پس از خرید کارت اعتباری، شماره سریال دریافتی را نزد خود نگاه دارید تا به هنگام ثبت نام آن را وارد نمایید.

  داوطلبان  ورود به رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران توجه داشته باشند که در صورت مراجعه به azmoon.iau.ac.ir – سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  در زمانی غیر از زمان تعیین شده این دانشگاه، انجام ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود. جهت اطلاع از نحوه پذیرش در رشته های مورد نظر و همچنین تاثیر معدل و میزان سهمیه ، با مشاوران دانشگاه آزاد ایران تحصیل به شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 ( از استان تهران )   تماس حاصل نمایید.

  شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز

  همانطور که ذکر گردید، دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز ، اقدام به پذیرش داوطلبان در تمامی مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و همچنین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می نماید. برای انتخاب رشته مقطع کاردانی داوطلبان باید واجد مدرک دیپلم باشند و همچنین برای آن دسته از داوطلبانی که فارغ التحصیل رشته های فنی و حرفه ای و کارودانش می باشند، دارا بودن مدرک کاردانی الزامی می باشد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که امکان ادامه تحصیل تنها در یکی از رشته های این دانشگاه وجود خواهد داشت.

  در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400-99 در رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران کارشناسی ناپیوسته نیز، می توانند در رشته های مرتبط با مقطع کاردانی اقدام به انتخاب رشته نمایند. در صورتی که ظرفیت تعیین شده برای رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد مناسب و زیاد باشد، امکان انتخاب رشته بدون آزمون و غیر مرتبط را برای فارغ التحصیلان مقطع کاردانی فراهم خواهند نمود.

  از شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد تهران مرکز، دارا بودن گواهی پیش دانشگاهی برای داوطلبان می باشد. لیست رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون این مقطع شامل گروه های علوم انسانی، تجربی و ریاضی می باشد که داوطلبان با توجه به علاقه مندی خود می توانند جهت انجام انتخاب رشته اقدام نمایند. پذیرفته شدگان این دانشگاه امکان نقل و انتقال را نخواهند داشت.

  لیست رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون

  برخی از رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز در لیست زیر ارائه خواهد شد.

   شهریه مقطع کاردانی رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز

  شهریه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

  همانطور که ذکر گردید، تنها امکان انتخاب یک رشته در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز  در هر یک از مقاطع وجود دارد. با توجه به اینکه ثبت نام در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد، لذا زمان اعلام نتایج و تشکیل کلاس ها تا حد زیادی به برنامه دانشگاه های مورد نظر بستگی خواهد داشت. آن دسته از متقاضیانی که در دانشگاه آزاد واجد تهران مرکز پذیرفته شده اند، لازم است مدارک خود را به صورت حضوری به دانشگاه مربوطه تحویل دهند.

  خلاصه مطلب

  در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز مطالب مفیدی را برای شما عزیزان ارائه نماییم. برای اطلاع از شرایط ثبت نام و همچنین دریافت مشاوره انتخاب رشته از سراسر کشور می توانید با مشاوران دانشگاه تهران مرکز ما در ارتباط باشید. امکان انتخاب تنها یک رشته در لیست رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون وجود دارد به همین دلیل برای انجام ثبت نام و همچنین اطلاع از زمان دقیق ثبت نام با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  مطالب مرتبط

  نحوه پذیرش داروسازی بدون کنکور

  زمان و شرایط ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی

  رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج

  پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه بروجرد

  رشته داروسازی بدون کنکور کیش

  منبع مطلب : irantahsil.org

  مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید