توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  لینک مستقیم نصب سایفون برای کامپیوتر ویندوز 10

  1 بازدید

  لینک مستقیم نصب سایفون برای کامپیوتر ویندوز 10 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  صفحه دانلود سایفون ۳

  هشدار: تیم سایفون متوجه یک بد افزار شده است که خود را به عنوان برنامه سایفون ۳ برای ویندوز جلوه داده است. این بدافزار, به عنوان یک فایل فشرده شده (zip.) به نام "pisphone3.zip" از طریق وبسایت www.copy.com در حال بخش است. امکان دارد که این فایل از طریق وبسایت ها و لینک های دیگری نیز مورد دسترسی قرار گرفته باشد. این فایل فشرده شامل یک برنامه اجرایی ویندوز به نام "pisphone3.exe" است که توضیحات و اطلاعات آنرا میتوانید در وبسایت Virus Total مشاهده کنید: Virus Total نکات مهمی که به آن باید توجه کنید اسم اشتباه برنامه است که با "e" در آخر اسم سایفون نوشته شده است. مهمتراز آن, این برنامه توسط شرکت سایفون امضا نشده است. هیچ وقت فایل اجرایی سایفون ۳ را که تازه دانلود کردید, بدون چک کردن امضای دیجیتالی آن اجرا نکنید. چک کردن امضای دیجیتالی سایفون را میتوانید از اینجا یاد بگیرید و اطلاعات لازم را ببینید: آیا نسخه سایفون ۳ ویندوز من معتبر است؟

  سایفون ۳ را با ویندوز امتحان کنید

  جدید سایفون ۳ برای اندروید

  سایفون ۳ چیست؟

  سایفون ۳ یک ابزار فیلترینگ از شرکت سایفون است که با استفاده از وی پی ان، اس اس اچ و پراکسی اچ تی تی پی برای شما دسترسی به اینترنت بدون فیلتر را فراهم میکند. کلاینت (یا بازدید کننده ) سایفون ۳ بطور اتوماتیک تقاط دسترسی جدید را فرا می گیرد تا شانس شما را برای عبور از سانسور بیشتر سازد.

  سایفون ۳ برای فراهم کردن دسترسی آزاد به مطالب اینترنت طراحی شده است. سایفون نگهداری از اطلاعات محرمانه شما روی اینترنت را افزایش نمی دهد و نباید به عنوان یک ابزار محافظ در محیط اینترنت مورد استفاده قرار گیرد.

  چگونه سایفون ۳ را دریافت کنم؟

  برای دانلود یا دریافت برنامه کلاینت (یا بازدید کننده) روی لینک مرتبط کلیک کنید.ویندوز إکس پی / ویستا / ۷ / ۸ (desktop) اندروید + ۲.۲

  کلاینت (یا بازدید کننده ) سایفون ۳ برای سیستم عامل مک و آی او اس در آینده عرضه خواهد شد.

  آیا سایفون ۳ من برای ویندوز معتبر است؟

  سایفون 3 برای ویندوز، هرگز به عنوان یک بسته قابل نصب توزیع نشده است.هر سایفون ۳ برای کلاینت (یا بازدید کننده) ویندوز یک فایل اجرایی می باشد که بصورت دیجیتال توسط شرکت سایفون امضاء شده است. ویندوز بطور اتوماتیک این امضا را هنگام اجرای برنامه کلاینت (یا بازدید کننده) چک می کند. شما نیز می توانید بصورت دستی قبل از اجرای برنامه کلاینت (یا بازدید کننده) با باز کردن قسمت مشخصات فایل، بخش امضای دیجیتال را چک کنید

  گواهیSHA1 برای شرکت سایفون مهر تأیید می باشد. برای تأییدیه معتبر دوره زمانی ۱۶ جون ۲۰۱۱ تا ۲۱ ژوئن ۲۰۱۲ ، کلید عمومی تأیید شده در قسمت جزییات نمایش داده شده است. گواهی SHA1 بصورت زیر است:

  سایفون ۳ برای ویندوز خودش را بصورت اتوماتیک بروز رسانی میکند و این عملیات بطور خودکار اعتبار هر بروزرسانی را کنترل می کند.

  چگونه سایفون 3 را با ویندوز اجرا کنم؟

  روی برنامه کلاینت (یا بازدید کننده) کلیک و آنرا اجرا نمایید. هنگام اجرای برنامه،شما باید پیغام امنیتی که نشان دهد این برنامه محصول شرکت سایفون می باشد را مشاهده کنید.

  سایفون ۳ بطور اتوماتیک هنگام اجرای برنامه شروع به برقراری ارتباط می کند. هنگام برقراری ارتباط، ایکون در حال چرخش نمایش داده می شود. شما می توانید یکی از روشهای تونل ارتباطی را دنبال کنید: وی پی ان، اس اس اچ یا اس اس اچ + VPN L2TP over IPSec SSH SSH plus obfuscation, a randomized layer on top of SSH to avoid protocol finger printing

  ارتباط با سرور سایفون هنگامی برقرار می شود که ایکون سبز نمایش داده شود. در حالت وی پی ان همه ترافیک ارتباطی شما بصورت اتوماتیک از طریق سایفون 3 وارد تونل ارتباطی می شود.

  در حالت اس اس اچ و اس اس اچ + سایفون ۳ بطور اتوماتیک مشخصه های پراکسی سییستم ویندوز را جایگذاری می کنند و ترافیک برای برنامه هایی که از این مشخصه ها پیروی می کنند را ازطریق این کانال ارتباطی عبور می دهد. این مشخصه ها بصورت پیش فرض توسط همه مرورگر های اینترنت شناخته می شوند.

  به علاوه، در حالت اس اس اچ و اس اس اچ +، سایفون ۳، یک کانال مجزا پیشنهاد می کند، جایی که ترافیک ارتباطی بین المللی از طریق پراکسی کانال می شود و نه ترافیک محلی. هنگامیکه این انتخاب فعال است، دامنه های بدون پراکسی در قسمت پیامها گزارش داده می شوند. قسمت Tunneling پراکسی را چک کنید.

  هنگامیکه شما برنامه را می بندید، سایفون ۳ بطور اتوماتیک قطع می شود. شما می توانید روی ایکون کلیک کنید تا ارتباط را برقرار کنید.

  آیا سایفون ۳ برای اندروید معتبر است؟

  هشدار: اخیرا یک شرکت امنیتی گزارش کرد که یک حفره امنیتی درسیستم عامل اندروید پیدا کرده اند که موجب میشود سیستم چک کردن امضای دیجیتالی اپ های اندورید, برنامه های مخرب را به طور اشتباه معتبر گزارش کند. به کاربران پیشنهاد میکنیم که ویژگی تایید برنامه های گوگل را با دنبال کردن راهنمایی گوگل دراینجا فعال کنند.

  هر سایفون 3 برای کلاینت (یا بازدید کننده) اندروید به عنوان یک فایل APK انتقال می یابد که بصورت دیجیتال توسط شرکت سایفون امضاء شده است. کلید عمومی معتبر شرکت سایفون بصورت زیر است

  APK ممکن است به دو صورت ارزیابی شود: یک فایل با استخراج گواهینامه از آرشیو و چک کردن اینکه آیا کدهایش با عدد بالا منطبق است یا خیر. و روش دوم با شناسایی کردن گواهینامه فایل و امضای آن خواهد بود. برای نمونه، با استفاده از کد یونیکس و ابزار جاوا:

  سایفون ۳ خودش را برای اندروید بطور اتوماتیک بروز رسانی می کند و این فرایند بصورت خودکار مشخص میکند که هر بروزرسانی معتبر است.

  چگونه سایفون ۳ را با اندروید اجرا کنم؟

  روی لینک APK سایفون با ایمیل اندروید خود یا با مرورگر کلیک کنید تا عملیات نصب آغاز شود

  برای دانلود شما باید دردستگاه اندروید خود نصب برنامه های non-market را فعال سازید. سایفون ۳ بری اندروید خودش را بصورت اتوماتیک بروزرسانی می کند.

  هنگامیکه شما برنامه سایفون ۳ را راه اندازی میکنید، بصورت اتوماتیک شروع به وصل شدن به شبکه سایفون می کند.

  زمانیکه یک برنامه به شبکه متصل می شود، برنامه از پیش ساحته شده مرورگر سایفون را مستقر می کند. سایفون 3 برای اندروید بطور اتوماتیک ترافیک روی مرورگر پیش فرض اندروید یا برنامه های دیگر را کانالیزه نمی کند.بصورت پیش فرض، فقط مرورگر سایفون از طریق شبکه سایفون 3 کانالیزه می شود.

  سایفون ۳ چه اطلاعات کاربری را جمع آوری میکند؟

  ما اطلاعات زیر را برای ارزیابی چگونگی عملکرد سایفون جمع آوری می کنیم. اینکه چه سایتهای محبوبیت بیشتری دارند و چه استراتژیهای تبلیغاتی کارایی بهتری دارند.این اطلاعات با شرکای ما به اشتراک گذاشته می شوند و آنها برای نمونه می دانند سایتشان توسط سایفون چه میزان بازدید کننده داشته و انها از چه کشوری بوده اند.

  IP آدرس کاربران و ایمیلهای آنها هرگز جمع آوری نمی شوند. کاربران نیازی به ساختن شناسه کاربری برای استغاده از سیستم ندارند

  رویدادهای وارد شده شامل برچسب زمان، کدهای منطقه ای (کد کشور GeoIP) و صفات ناشناس شامل کد ضامن ( که با هر کلاینت سایفون مشخص می گردد) ، نسخه کلاینت، و نوع پروتوکول می باشد. بازدیدهای صفحات بر مبنای زمان و /یا جلسه قبل از وارد شدن جمع آوری می گردند.

  کلیه آمارهای به اشتراک گذاشته شده با ضامنین بر مبنای تاریخ، ضامن و منطقه دسته بندی می گردند.

  وقتی شما حاضر به فرستادن نظر خود از طریق سایفون میشوید، امکان فرستادن اطلاعات تشخیصی را نیز دارید. ما این اطلاعات را برای شناسایی و عیب زدایی مشکل شما استفاده میکنیم و به ما کمک میکند که سایفون بهترکارکند. فرستادن این اطلاعات کاملا اختیاری است. این اطلاعات رمز گذاری میشود و فقط به توسط ما قابل به رمز گشایی است و کسی دیگری به اطلاعات دسترسی نخواهد پیدا اکرد. این اطلاعات به نسبت سیستم فرق میکنند ولی امکان دارد که شامل این اطلاعات باشد:

  ویندوز

  در یک دوره زمانی، سایفون ممکن است اطلاعات اضافی را برای حل کردن مشکلات خدمات ثبت کند. هنگامیکه این اتفاق میفتد ما موجودیت دیگری برای ثبت آنچه ضبط شده، زمان نگهداری و علت آن اضافه می کنیم.

  متن باز

  سایفون ۳ یک پروژه متن باز یا اپن سورس، می باشد. کد منبع و اسناد طراحی را می توانید ازاین طریق پیدا کنید. صفحه اصلی پروژه

  کارخواه های سایفون ۳ ازاین قسمت های متن باز استفاده میکنند.

  ویندوز

  سایر سؤالات متداول

  منبع مطلب : s3.amazonaws.com

  مدیر محترم سایت s3.amazonaws.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود فیلتر شکن سایفون نسخه جدید برای ویندوز

  دانلود اخرین نسخه فیلتر شکن سایفون اندروید با لینک مستقیم

  دانلود Psiphon برای ویندوز 7

  اموزش نصب فیلتر شکن سایفون برای کامپیوتر

  سایفون 6 برای کامپیوتر

  منبع مطلب : danlod.joomla.com

  مدیر محترم سایت danlod.joomla.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  هژیر : چرا لینک دانلودش برای کامپیوتر نیست

  موسوی : چه جای مزخرفی!!!!!!!!!!

  علی : اخه الان فحش بدیم میگین ادم بی ادبیه فحش ندیم فکر میکنید مردم گاگول یا خرن اخه بی ناموس کجای این سایت دانلود سایفون داره که ما ندیدیم به خدا از ک س ک ش ی بدتره این کار

  محمد رضایی : چرا الکی و به دروغ دانلود سایفون رو تو سایت میزارید نمیگید مردم علاف میشن .چه جوری به ظهور مهدی با این دغلبازیهاتون امید دارید

  حسن : ای لعنت بهتون که الکی آدم رو سر کار میزارین

  سعید مقدم : سلام روی سایت نوشته شده /لینک مستقیم سایفون برای ویندوز 10 /وارد میشیم چیزی نیست فقط برای اندروید و ویندوز 7

  نمی خوام : اولا خیلی خری دومن سایفون فیلتر شکن که ما می تونیم از برنامه های مسدود شدرو ببینیم دیوونه

  مبینا : افرین دقیقا همینه

  احمد : خعلی خرید واقعا اینجا که هیچ چیز نیست

  مهدی : خیلی سایت خوبی نیست

  ناشناس : سلام بنده بخاطر نبود دانلود و توضیحات ناراضی بودم یا بنده استفاده از سایت و لینکو بلد نیستم یا چیزی در سایت نیس و جنبه سرکاری بوده به هر حال از زحمتی ک بابت سایت کشیدید ممنونم انشاءالله شاهد پیشرفت های خود باشید.بعضی وقتها توضیح مختصر به همراه اصل کار نیازه و توضیح های بیش از حد ممکنه حوضله سر بر باشه و لو اینکه بنده حتی بعضا برای دانلود یه برنامه خیلی کم پیش میاد حتی توضیحات را بخونم هر چند اگه مختصر باشه حتما برای اگاهی بیشتر میخوانم برای همین هر چی مختضر تر و جامع تر باشه اطلاعات مفید بیشتری میرساند یا علی

  venum : آی دمت گررررررررم والا

  امیر : دلم رو خنک کردی خدایی.فکر میکنن زرنگیه اما همونی که خودت گفتیه.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  es 1 ماه قبل
  1

  goooooooood

  شوهر مامانت 2 ماه قبل
  1

  شوهر مامانت اومده سایفون رفته کجاش

  امیر 2 ماه قبل
  2

  واقعا امیدوارم واسه استفاده از هر چیزی فرهنگ و شعورش رو داشته باشیم. آخه این چه کاریه 2 ساعت سر کاری بعدش میبینی از تبلیغات چیپ و کلیکی و این بچه بازیاست.متاسفانه کسایی این همچین گند کاری میکنن شعور و جنبه استفاده از اینترنت رو مدارن.امثال همینا اعتماد رو تو همه جا به فنا میدن.خدا شفا بده اینارو

  آرین 2 ماه قبل
  0

  از مامانت اسم پدر واقعیت رو بپرس

  رضا 5 ماه قبل
  0

  اخه ادم چی بگه که لایق شما باشه چرا الکی سزکار میزارین

  علی 5 ماه قبل
  13

  اخه الان فحش بدیم میگین ادم بی ادبیه فحش ندیم فکر میکنید مردم گاگول یا خرن اخه بی ناموس کجای این سایت دانلود سایفون داره که ما ندیدیم به خدا از ک س ک ش ی بدتره این کار

  5
  مبینا 22 روز قبل

  افرین دقیقا همینه

  4
  امیر 2 ماه قبل

  دلم رو خنک کردی خدایی.فکر میکنن زرنگیه اما همونی که خودت گفتیه.

  4
  venum 2 ماه قبل

  آی دمت گررررررررم والا

  خاکی 5 ماه قبل
  0

  تاجسره.خوبان

  zara 7 ماه قبل
  3

  کسی فیلتر شکن قوی سراغ داره؟

  zara 7 ماه قبل
  1

  هعب نصب نشد

  ناشناس 9 ماه قبل
  4

  سلام بنده بخاطر نبود دانلود و توضیحات ناراضی بودم یا بنده استفاده از سایت و لینکو بلد نیستم یا چیزی در سایت نیس و جنبه سرکاری بوده به هر حال از زحمتی ک بابت سایت کشیدید ممنونم انشاءالله شاهد پیشرفت های خود باشید.بعضی وقتها توضیح مختصر به همراه اصل کار نیازه و توضیح های بیش از حد ممکنه حوضله سر بر باشه و لو اینکه بنده حتی بعضا برای دانلود یه برنامه خیلی کم پیش میاد حتی توضیحات را بخونم هر چند اگه مختصر باشه حتما برای اگاهی بیشتر میخوانم برای همین هر چی مختضر تر و جامع تر باشه اطلاعات مفید بیشتری میرساند یا علی

  نمی خوام 9 ماه قبل
  5

  اولا خیلی خری دومن سایفون فیلتر شکن که ما می تونیم از برنامه های مسدود شدرو ببینیم دیوونه

  مهدی 9 ماه قبل
  4

  خیلی سایت خوبی نیست

  احمد 10 ماه قبل
  4

  خعلی خرید واقعا اینجا که هیچ چیز نیست

  1
  ....... 10 ماه قبل

  دقیقا

  گوسفند 11 ماه قبل
  2

  احمق

  حسن 12 ماه قبل
  8

  ای لعنت بهتون که الکی آدم رو سر کار میزارین

  ناشناس 12 ماه قبل
  2

  سنده بیر سیختیر

  محمد رضایی 12 ماه قبل
  10

  چرا الکی و به دروغ دانلود سایفون رو تو سایت میزارید نمیگید مردم علاف میشن .چه جوری به ظهور مهدی با این دغلبازیهاتون امید دارید

  JH 2 سال قبل
  -1

  88

  سعید مقدم 2 سال قبل
  7

  سلام روی سایت نوشته شده /لینک مستقیم سایفون برای ویندوز 10 /وارد میشیم چیزی نیست فقط برای اندروید و ویندوز 7

  موسوی 2 سال قبل
  18

  چه جای مزخرفی!!!!!!!!!!

  هژیر 2 سال قبل
  26

  چرا لینک دانلودش برای کامپیوتر نیست

  Mehrshad 2 سال قبل
  -1

  نمی دونم

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید