توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مبارزه امیر علی اکبری ۱۴ آذر

  1 بازدید

  مبارزه امیر علی اکبری ۱۴ آذر را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  حریف امیرعلی اکبری انصراف داد

  عباسوف کنار کشید!!!

  عباسوف کنار کشید!!!

  اسلام عباسوف که قرار بود جمعه پیش رو با امیر علی اکبری مبارزه کند، با انتشار پستی از عدم حضورش در موعد مقرر مبارزه خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری رزم آور، امیر علی اکبری مبارز سنگین وزن ایرانی قرار بود جمعه ۱۴ آذر ۹۹ و در رویداد وان چمپیونشیپ: بیگ بنگ اولین مبارزه خود در این سازمان آسیایی را تجربه کند و پس از مدت ها شاهد بازگشتش به کیج باشیم.

  حریف او در این رویداد اسلام عباسوف از روسیه بود که رکوردش ۶-۰ است و تاکنون شکستی را تجربه نکرده ولی خبر بد برای طرفداران امیر و عباسوف اینکه مبارز روسی با انتشار پستی از این مبارزه کناره گیری کرد.

  “متاسفانه برای ما و خوشبختانه برای کسانی که ابراز تنفر می کنند، اولین مبارزه من در وان چمپیونشیپ به تعویق افتاده‌. می خواهم از تیمم که کارها را انجام دادند تشکر کنم و از طرفی از امیر علی اکبری بابت اینکه نتوانستم در روز جمعه با او قفس را شریک شوم معذرت خواهی می کنم. امیدوارم هر چه زودتر بتوانم برگردم. امیر علی اکبری دفعه بعد می بینمت.”

  این در حالیست که امیر علی اکبری و تیمش در سنگاپور حضور داشته و پس از طی دوران قرنطینه، آخرین تمرینات تا روز مسابقه را انجام می داد. با این اوصاف باید دید که آیا حضور امیر در این رویداد کلاً لغو می شود یا وان چمپیونشیپ در این بازه زمانی کوتاه حریف جایگزین برای او پیدا می کند.

  منبع مطلب : khabarrazmavar.ir

  مدیر محترم سایت khabarrazmavar.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سرانجام حریف علی اکبری مشخص شد!

  سرانجام حریف علی اکبری مشخص شد!

  مبارز ایرانی در اولین مبارزه خود برای وان چمپیونشیپ با اسلام عباسوف روس نبرد خواهد داشت.

  به گزارش پایگاه خبری رزم آور، امیر علی اکبری (۱۰-۱) مبارز سنگین وزن ایرانی سرانجام پس از گذشت بیش از یک سال و هشت ماه مجدداً برای مبارزه قدم به میدان می گذارد.

  بر اساس اعلام رسمی سازمان وان چمپیونشیپ علی اکبری در دومین مبارزه از رویداد ONE Championship: Big Bang که جمعه ۱۴ آذر ۹۹ و در سنگاپور برگذار می شود، با حریفی از روسیه به نام اسلام عباسوف نبرد خواهد داشت. عباسوف رکورد حرفه ای شش پیروزی و بدون شکست را در کارنامه خود دارد و همانند امیر قرار است اولین مبارزه خود در وان چمپیونشیپ را تجربه نماید.

  منبع مطلب : khabarrazmavar.ir

  مدیر محترم سایت khabarrazmavar.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دیونه 2 سال قبل
  0

  خیلی خری

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید