توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  متن تبلیغات شورای دانش آموزی مجازی

  1 بازدید

  متن تبلیغات شورای دانش آموزی مجازی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تبلیغات داوطلبان عضویت در شوراهای دانش‌آموزی در "شاد"

  تبلیغات داوطلبان عضویت در شوراهای دانش‌آموزی در

  به گزارش ایمنا، به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علی رمضانی گفت: پیرو بخشنامه ۱۶ مهر ماه امسال در خصوص بیست و سومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی تمام تلاش اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی، برگزاری انتخابات این دوره از طریق فضای مجازی و نرم‌افزار تولید شده در بستر شبکه آموزشی دانش‌آموزان (شاد) است.

  وی ادامه داد: تا زمان بارگذاری و آماده شدن نرم افزار و دسترسی به تمام مدارس کشور تا قبل از برگزاری انتخابات، شایسته است مدیران نسبت به موارد ذیل اقدام لازم را به عمل آورند:

  - تشکیل کانال اختصاصی انتخابات شورای دانش آموزی در بستر شاد و عضویت دانش آموزان در این کانال (سوم ابتدایی به بعد)

  - اطلاع رسانی و دعوت از دانش آموزان در انتخابات

  - ثبت نام داوطلبان عضویت توسط مدیر و بررسی و تأئید صلاحیت داوطلبان و اعلام لیست نهایی داوطلبان به دانش آموزان

  - بارگذاری تبلیغات داوطلبان عضویت در شوراهای دانش آموزی به صورت فایل صوتی، عکس یا کلیپ با نظارت مدیر و با رعایت موازین و شرایط تا یک روز قبل از انتخابات در کانال مربوطه

  رمضانی خاطر نشان کرد: بدیهی است تا پایان هفته فایل آموزشی و نحوه اجرایی انتخابات از طریق نرم افزار مذکور اعلام می‌شود و سپس در کانال تمام مدارس بار گذاری خواهد شد.

  مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی گفت: لذا از همکاران به ویژه مدیران و مربیان و معاونان پرورشی انتظار می‌رود آمادگی و زمینه سازی این دوره از انتخابات را برای دانش آموزان فراهم کنند تا در این تجربه جدید بازهم شاهد مشارکت بیشتر دانش آموزان در این فرصت تربیتی باشیم.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تبلیغات داوطلبان عضویت در شوراهای دانش آموزی در "شاد" - ایسنا

  تبلیغات داوطلبان عضویت در شوراهای دانش آموزی در

  به گزارش ایسنا، علی رمضانی گفت: پیرو بخشنامه ۱۶ مهر ماه امسال در خصوص بیست وسومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی تمام تلاش اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی، برگزاری انتخابات این دوره از طریق فضای مجازی و نرم افزار تولید شده در بستر شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد ) است. 


  وی ادامه داد: اما تا بارگذاری و آماده شدن نرم افزار و دسترسی به تمام مدارس کشور تا قبل از برگزاری انتخابات، شایسته است مدیران نسبت به موارد ذیل اقدام لازم را به عمل آورند: 


  -تشکیل کانال اختصاصی انتخابات شورای دانش آموزی در بستر شاد و عضویت دانش آموزان در این کانال (سوم ابتدایی به بعد)

  - اطلاع رسانی و دعوت از دانش آموزان در انتخابات 


  - ثبت نام داوطلبان عضویت توسط مدیر و بررسی و تایید صلاحیت داوطلبان و اعلام لیست نهایی داوطلبان به دانش آموزان

  - بارگذاری تبلیغات داوطلبان عضویت در شوراهای دانش آموزی بصورت فایل صوتی،عکس یا کلیپ با نظارت مدیر و با رعایت موازین و شرایط تا یک روز قبل از انتخابات در کانال مربوطه 

  رمضانی خاطر نشان کرد: بدیهی است تا پایان هفته فایل آموزشی و نحوه اجرایی انتخابات از طریق نرم افزار مذکور اعلام می شود و  سپس در کانال تمام مدارس بار گذاری خواهد شد.


  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت آموزش و پرورش، مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی گفت: لذا از همکاران به ویژه مدیران و مربیان و معاونان پرورشی انتظار می رود آمادگی و زمینه سازی این دوره از انتخابات را برای دانش آموزان فراهم  کنند تا در این تجربه جدید بازهم شاهد مشارکت بیشتر دانش آموزان در این فرصت تربیتی باشیم.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی به صورت مجازی

  برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی به صورت مجازی

  یکی از بسترهای مهم در مدرسه که کمک شایانی به گسترش فعالیت های اجتماعی دانش آموزان میکند و زمینه ساز بروز توانایی های بالقوه ی آنها میباشد، تشکیل شورای دانش آموزی است. جدی گرفتن برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در مدرسه موجب افزایش مسئولیت پذیری و فعالیت های اجتماعی دانش آموزان می‌گردد. حال امسال و باتوجه به شرایط فعلی کشور، برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی به صورت مجازی به چه صورت امکان پذیر است؟

  چگونه انتخابات شورای دانش آموزی را به‌صورت آنلاین برگزار کنیم؟

  انتخابات شورای دانش آموزی هرساله در هفته اول آبان ماه برگزار میشود که مدارس مختلف و به ویژه مربیان پرورشی برای برگزاری آن زمان زیادی را اختصاص داده و برنامه های مفرحی را به اجرا درمی‌آورند. امسال با وجود بیماری کرونا شرایط خاصی در کشور حکم فرماست که همه حوزه‌ها از جمله آموزش و پرورش را نیز تحت تاثیر قرار داده و موجب برگزاری کلاس های درس به صورت مجازی و آنلاین شده است. با نزدیک شدن به آبان‌ماه، بسیاری از مربیان پرورشی به دنبال این هستند که چگونه انتخابات شورای دانش آموزی را برگزار کنند تا دانش آموزان از برنامه های جانبی مدرسه غافل نشده و تعامل آنها هرچند بصورت مجازی با مدرسه حفظ گردد.

  نکته مهم و قابل ذکر این‌که قطعا تمامی مدارس در حال حاضر از طریق یکی از نرم‌افزارهای موجود با دانش‌آموزان در ارتباط هستند. درصد زیادی از مدارس نرم افزار شاد را انتخاب کرده‌اند، درصدی به سراغ پیام‌رسان روبیکا رفته اند، تعدادی از طریق نرم‌افزاهای آموزشی با دانش‌آموزان ارتباط برقرارکرده‌اند، بعضی مدارس به سراغ واتساپ یا بله رفته‌اند و هریک به‌نحوی ارتباط خود را با دانش‌آموزان حفظ کرده‌اند. هرکدام از این برنامه‌ها را که انتخاب کرده‌اید باید بسیاری از مراحل برگزاری انتخابات شورا را نیز از طریق آن برنامه اجرایی کنید.

  نحوه ثبت نام دانش آموزان

  همانطور که گفتیم  زمان برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی هرساله هفته اول ماه آبان است، اگرچه تا الان (29 مهر99) هنوز به‌طور قطعی از طرف وزارتخانه اعلام نشده، اما به احتمال زیاد امسال انتخابات در روز ششم آبان ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد. برای آنکه بتوانید این انتخابات را مجازی برگزار کنید ابتدا لازم است یک بنر، آگهی و یا اگر فرصت ندارید حداقل یک پیام متنی طراحی کرده و در گروهی که تمامی دانش‌آموزان در آن عضو هستند، قرار دهید و از دانش آموزان متقاضی بخواهید تا برای نامزد شدن در شورای دانش آموزی در تاریخ معین شده ثبت نام کنند. باتوجه به ‌اینکه زمان زیادی تا برگزاری انتخابات باقی‌نمانده، می‌توانید خودتان به صورت خصوصی از دانش‌آموزانی که احساس می‌کنید توانایی حضور در شورا را دارند، دعوت کنید تا در انتخابات شرکت کنید.

  بعد از ثبت‌نام کاندیداها در اولین فرصت، صلاحیت کاندیداها را بررسی کنید و اسامی نهایی نامزدها را در گروه مدرسه قرار دهید. هم‌چنین برای تشویق بیشتر دانش‌آموزان به ثبت‌نام در انتخابات می‌توانید اهداف شورا، اختیارات، اهم وظایف و سرودهای مرتبط با انتخابات شورا را در گروه قرار دهید. در این زمینه پیشنهاد می‌شود حتما به صفحه ” شورای دانش آموزی ” در سایت رایاد مراجعه کنید و از محتوای این صفحه استفاده کنید.

  تبلیغات انتخابات شورای دانش آموزی به صورت مجازی

  دانش آموزان برای آنکه بتوانند بعنوان کاندیدای شورای دانش آموزی تبلیغ کنند، باید در برابر فرصت های یکسان تبلیغاتی قرار بگیرند و ازظرفیت فضای مجازی برای این مهم بهره مند شوند. ازینرو باید از دانش آموزان بخواهید تبلیغات خود را در قالب فایل هایی به صورت فیلم، صدا، متن، عکس یا … طراحی و تولید کرده و در اختیارتان قرار دهند. دانش آموزان باید بدانند به همان میزان که زمان بیشتری را برای طراحی و تولید محتوای تبلیغاتی اختصاص دهند، احتمال موفقیت آنها در شورای دانش آموزی بالاتر میرود. کاندیدایی که تبلیغات منحصر به فرد و خلاقانه ارائه میکند، همیشه برای انتخاب شدن شانس بیشتری را به سمت خود هدایت میکند پس ضروری است از ایده های نوین بهره بگیرد.

  نحوه برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی به صورت مجازی

  بعد از نهایی شدن اسامی نامزدان و تبلیغات، نوبت به برگزاری انتخابات شورا میرسد که هنوز برای نحوه ی برگزاری آن بخشنامه‌ای ارسال نشده است، اما طبق شنیده‌ها احتمالا باید از طریق نسخه جدید اپلیکیشن شاد برگزار شود. در ادامه سعی ‌می‌کنیم 3 راهکارمختلف برای این موضوع پیشنهاد کنیم، که اگر از نسخه جدید اپلیکیشن شاد هم رونمایی شود، یک راهکار دیگر به راهکارها افزوده می‌شود، که طبیعتا در حال حاضر نمی‌توان در مورد آن صحبتی کرد.

  در انتخابات شورا هر دانش آموز به چند نفر میتواند رای دهد؟

  شاید طرح این سوال آخر این مقاله کمی عجیب به‌نظر بیاید، اما از آنجا که طراحی فرم و اینکه هر دانش آموز می‌تواند حداکثر به چند نامزد رای دهد، کاملا با این موضوع در ارتباط است. اینکه هر دانش‌آموز به چند نامزد می‌تواند رای دهد، کاملا بستگی به تعداد دانش آموزان مدرسه دارد. مثلا در مقطع ابتدایی که تعداد دانش آموزان به زیر صد نفر میرسد، باید هفت نفر عضو شورا باشند. پس هر دانش آموز میتواند به هفت نفر رای دهد. در مقطع متوسطه اول و دوم، برای تعداد زیر 250 نفر دانش آموز؛ میبایست پنج نفر کاندیدای انتخابات داشته باشند و هر دانش آموز به پنج نفر میتواند رای دهد.( برای اطلاع دقیق از این آمار به صفحه “شورای دانش آموزی ” مراجعه کنید.)

  امیدواریم با دریافت ایده های نوین برگزاری مجازی شورای دانش آموزی، از محدودیت های به وجود آمده فرصتی مناسب ساخته تا همچنان دانش آموزان بتوانند با مدرسه همسو بوده و تعامل خوبی داشته باشند.

  منبع مطلب : rayad.org

  مدیر محترم سایت rayad.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 27 روز قبل
  0

  انگاری ازم متنفرن

  ناشناس 27 روز قبل
  0

  سلام میشه. به من بگین باید چیکار کنم تا نظر دوستام رو جلب کنم اون‌جوری اونام میتونن به من رای بدن

  fati 29 روز قبل
  0

  عالی

  fati 29 روز قبل
  0

  عالی

  Bahram 1 ماه قبل
  1

  به نظرات شما احترام خواهم گذاشت

  2- انتقادات وپیشنهادات سازنده شما را با مدیریت محترم مدرسه در میان خواهم گذاشت

  3- تلاش خواهم کرد تا در زمینه های علمی مشکلات درسی یکدیگر را بصورت گروهی حل کنیم

  مهسا 1 سال قبل
  1

  سعی و تلاش برای داشتن مدرسه‌ای بهتر: (نام کاندید)

  0
  ناشناس 27 روز قبل

  من توی شاد درس می خونم

  برای ارسال نظر کلیک کنید