توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  متن درباره شهادت حاج قاسم سلیمانی

  1 بازدید

  متن درباره شهادت حاج قاسم سلیمانی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  یک سال است که از شهادت حاج قاسم سلیمانی، شهید پرآوازه ایرانی، سردار دلهای همه ما مردم ایران می گذرد. یک سال است که دشمن او را پر پر کرده اما عطر و بوی تفکر حاج قاسم میان همه مردم پخش شده و حالا هر کدام از ما بوی غیرت و مردانگی ایشان را استشمام کرده و حالا هر کدام مان تبدیل به یک حاج قاسم شده ایم.

  در ادامه این مطلب متن ها و جملاتی زیبا و ادبی درباره سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی آورده ایم. اگر میخواهید احساس تان در مورد شهادت حاج قاسم بعد از یک سال را با دیگران در میان بگذارید، این متن ها به کارتان خواهند آمد. در ادامه همراه ما باشید.

  جملات زیبا و ادبی درباره سالروز شهادت قاسم سلیمانی

  سردار دل ها، یک سالیست که دیگر سایه ات بر سر ایران نیست اما نگران نباش، یاد و فکر تو همیشه در قلب مردم این مرز و بوم خواهد بود و همیشه قاسم سلیمانی گونه زندگی خواهند کرد. یک سال است که پر کشیده ای و اکنون سالروز شهادت توست اما این را بدان که داغ شهادتت هنوز بر دل مردم کشورمان و جوانان این مرز و بوم تازه است و آنها تمام تلاش شان را در راستای پیشرفت و تعالی جامعه خواهند کرد تا انتقامی سخت از دشمن بگیرند. بهترین راه انتقام همان پیشرفت کردن و رشد کردن است تا به آن درجه از تعالی برسیم که دشمن به ما نیازمند گردد. پس حاج قاسم آرام بگیر و در بهشت خدا آرامش را تجربه کن چرا که جوانان این مرز و بوم از تو غیرت و مردانگی را به خوبس آموخته اند.

  ********************

  حاج قاسم، یک سالی است که از رفتنت می گذرد و تو برای این مردم میراث غیرت و مردانگی دو چندان را به جا گذاشتی. اکنون مردم ما هر کدام به نوع خود با غیرت و مردانگی شان سعی می کنند راه تو را ادامه دهند و در مسیر تو برای پیشرفت جامعه و نابودی دشمن تلاش کنند. امید است که روزی به تمام اهداف تو برسیم، امید است روزی دیگر هیچ ظالمی در جهان نباشد که بخواهد با ظلم های بیشمارش ضعیفان را مورد ستم قرار دهد. سالروز شهادت سردار دل ها، حاج قاسم سلیمانی را به همه مردم ایران تسلیت می گویم.

  ********************

  حاج قاسم سلیمانی مانند یک ناجی بشریت بود که یک سال پیش از ما گرفته شد و حالا در بهشت خدا سکنی گزیده. دشمنان می دیدند که منجی خوب کارش را آموخته، دشمنان دیدند که در حال شکست از او هستند و روز به روز قدرت او بر آنها چیره شده و ضعیفشان می کند برای همین نقشه ترورش را کشیدند و سردار را آسمانی کردند. اما نمی دانستند که در پی حاج قاسم سلیمانی، در این کشور صدها حاج قاسم دیگر متولد می شوند، این حاج قاسم ها همان جوانان با غیرتی هستند که مسیر سردارشان را در پیش گرفته اند.

  ********************

  حاج قاسم، رسم عاشقی و عاشق بودن را باید از تو آموخت که تا انتهای مسیر زندگی از هدفت که خیر بود دست نکشیدی و عاشقانه آن را دنبال کردی تا به شهادت رسیدی. عشاق باید رسم عاشقی را از تو بیاموزند، رسم اینکه برای عشقت جان بدهی. حالا داستان عشق تو همه دنیا را در برگرفته، داستان شهادت تو را همه نقل میکنند و از دلیری ها و شجاعت هایت سخن به میان می آورند. اکنون یک سال است که از شهادت تو می گذرد اما هنوز این داستان ها و روایت ها نقل می شوند و تو نه تنها سردار دل ها، بلکه پادشاه قلب های مردمان بسیاری شده ای.

  ********************

  حاج قاسم، شهادت گوارای وجودت. حتم دارم که آرزوی شهادت داشتی، آخر شهادت آرزوی مردان خداست! حتم دارم که هر باره در آرزوی شهادت پا به جبهه جنگ می گذاشتی. حال یک سال است که به آرزویت رسیده ای و اکنون می دانم که در پیش خدا، در بهشت ابدی او مورد رحمت و مغفرتش قرار گرفته ای. حال در آن بهشت آرام بگیر چرا که جوانان این مرز و بوم راه تو را در پیش گرفته و هر کدام یک حاج قاسم شده اند.

  ********************

  سالروز شهادتت را به دلهای غم دیده تمام مردم ایران تسلیت می گویم. وقتی که نام حاج قاسم می آمد، دل دشمنان به لرزه می افتاد و در وجودشان ترسی بزرگ نهادینه می شد. کم کسی که نبود، حاج قاسم بود، همان سرداری که بر دل مردمانش حکومت می کرد. دشمن نقشه ترور او را کشید و او را به شهادت رساند و احساس کرد که قرار است این ترس پایان یابد اما نمی دانست در پس این حاج قاسم، هزاران حاج قاسم دیگر متولد می شوند که هر کدام راه شهید پرآوازه شان را ادامه خواهند داد.

  ********************

  حاج قاسم، یک سال آسمانی شدنت، بهشتی شدنت، شهادت یافتنت که می دانم آرزوی قلبی تو بود مبارک باد. حالا در پیش خدا هستی، همان جایی که به آن تعلق داشتی. بعضی انسان ها ذاتی خداگونه دارند، برخی انسان ها مانند گلی در میان خارها هستند، بعضی انسان ها روحی پاک دارند و گویی به روی زمین تعلق ندارند برای همین خدا آنها را به پیش خود می برد. تو یکی از همین انسان ها بودی که با ذات خداگونه و روح پاکت جایگاهت کنار خدا بود.

  ********************

  شهادت حاج قاسم سلیمانی را به تمام عاشقان این شهید پرآوازه، این شهیدی که بر قلب هایمان پادشاهی می کرد و می کند تسلیت می گویم. اکنون که یک سال است از شهادت قاسم سلیمانی می گذرد ذره ای از عشق و ارادت مان به ایشان کم نشده و هنوز هم با تمام تلاش مان سعی می کنیم که مسیر ایشان را ادامه دهیم و ذره ای کوتاه نیایم. این یعنی مسیر این شهید درست بود، این یعنی این شهید در قلب های همه مان جا داشت.

  ********************

  شهادت حاج قاسم، همان شهیدی که مظلومیتش فریاد می زند که چطور او را به شهادت رساندند و چطور از رعب و وحشت نتوانستند رو در رو او را از پای درآورند را به همه دوست دارانش تسلیت می گویم. اکنون یک سال است که حاج قاسم سلیمانی از میان ما پر کشیده و رفته اما هیچ کدام از ما از پای در نیامده ایم، دشمن بداند که ما همچنان با قدرت در راه حاج قاسم قدم برمیدارم و تا او را به هلاکت نرسانیم، تا تقاص خون حاج قاسم و هزاران مظلوم دیگری که به پای خواسته های آنها به شهادت رسیده یا جان دادند را نگیریم، آرام نخواهیم گرفت.

  ********************

  شهادت حاج قاسم درسی برای همه ما بود، درسی که به ما می گوید دشمن چقدر نسبت به ما کینه و نفرت دارد و این کینه چقدر عمیق است که حاضر شد حاج قاسم را اینگونه به شهادت برساند. همه ما باید از این اتفاق درس جهاد، شجاعت، عشق و ایثار را بیاموزیم و با همان ها به جنگ دشمن برویم در غیر اینصورت این دشمن به زودی به مرزهای ما وارد خواهد شد و آن موقع دیگر هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد. دشمن دین ندارد، دشمن ایمانی ندارد و وقتی که دستش به ارزش های ما برسد، آنها را به نابودی خواهد کشاند! پس هر کدام از ما باید یک حاج قاسم شویم و با قدرت و شجاعت در برابر دشمنان مان ایستادگی کنیم تا بالاخره بینی آنها را به خاک بمالیم. اکنون یک سال است که از شهادت قاسم سلیمانی می گذرد، اما از آن موقع هزاران حاج قاسم متولد شده اند و هزاران حاج قاسم دیگر هم باید متولد شوند تا دشمن بداند که رقیبش به این آسانی کوتاه نمی آید و تقاص خون شهیدانش را خواهد گرفت.

  ********************

  حاج قاسم سلیمانی را کمتر کسی است که نشناسد. حاج قاسم همان شهید پرآوازه و بلند همت ایرانیست که به دستان دشمنان به شهادت رسید و به این مقام رفیع دست یافت. دشمن فکر می کرد که قرار است با این کار حرمت او را بشکند، دشمن فکر کرد که با این کار می تواند ارزش او را بکاهد اما نمی دانست که کاری میکند که در پس این حاج قاسم، هزاران انسان دیگر با تفکر حاج قاسم متولد شوند و با او به مقابله برخیزند. اکنون نه تنها حرمت حاج قاسم از بین نرفته، نه تنها ارزش او کم نشده بلکه این حرمت و ارزش دو چندان هم شده. دشمن با این کارش سردار سلیمانی را وارد قلب و دل های انسان ها کرد و حالا همه حاج قاسم را با نام سردار دل ها می شناسند. سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی را به همه دوستداران این شهید والا مقام تسلیت عرض می کنم.

  ********************

  حالا در ردیف یاران بهشتی ات هستی پس در بین آنها شاد باش و بدان که کسانی که دنباله رو تو بودند انتقامت را خواهند گرفت، کسانی که دنباله رو تو بودند به هدفی که داشتی خواهند رسید و راه و هدف تو هرگز فراموش نخواهد شد. دشمن فکر میکرد که با این کار راه و هدفت را هم از بین خواهد برد اما نمی دانست که راه تو قرار است راه هزاران جوان ایرانی شود که در آن قدم گذاشته و هرگز کوتاه نمی آیند. سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی را به همه مردم ایران تسلیت عرض میکنم.

  ********************

  طولی نمی کشد که انتقام سخت را از آنها می گیریم. ما مانند آنها انسان هایی خونخوار نبودیم که بخواهیم انتقام مان را با ترور کردن بگیریم اما دشمن بداند که با رشد و تعالی مان انتقام شهادت حاج قاسم سلیمانی را خواهیم گرفت. ما کوتاه نخواهیم آمد و تا پای جان در این مسیر هستیم. دشمن هر تعداد از ما را که میخواهد ترور کند اما بداند که در پس هر یک، دو نفر دیگر به این راه قدم می گذارند و راه حاج قاسم اکنون راه همه مردمان شجاع و دلیر ایران زمین است. ما انتقام سخت مان را اینگونه خواهیم گرفت و این را در این روز که سالروز شهادت حاج قاسم است به آنها قول خواهیم داد.

  ********************

  حاج قاسم سلیمانی، سردار دل هایمان به شهادت رسید. این خبری است که یک سال پیش غم و اندوه را در دل همه ما نهاد و قلب بسیاری از ما را شکست. اما دشمن فکر نکند که اگر قلب ما را شکسته، غرور و غیرت ما را هم شکسته و از بین برده، هرگز! ما از این قلب شکسته، از این غم و اندوهی که در وجودمان نهادینه شده، درس غیرت و آزادگی میگیریم، درس غرور و شجاعت می گیریم و با تمام این درس ها به مصافش خواهیم رفت تا هدف حاج قاسم را به بالاخره به دستاورد تبدیل کنیم.

  ********************

  سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی را به همه مردم ایران تسلیت می گویم. بدون شک می توان حاج قاسم را پدر ایران زمین دانست و حال که یک سال است که او آسمانی شده، گویی یک سال است که ایران پدرش را از دست داده. اما دشمن بداند گرچه ایران را یتیم کرد اما تک تک ما به پای خون شهیدمان به پا خواهیم خواست و تقاص ظلمی که به سردارمان شد را از او خواهیم گرفت. این قولی است که به دشمن در سالروز شهادت پدر ایران زمین، سردار دل ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی می دهیم.

  ********************

  دشمن بداند که ما کوتاه نخواهیم آمد. ما تا پای جان می جنگیم، ما تا پای جان تلاش میکنیم تا بالاخره دست ظلمش بر جهان را کوتاه کنیم. الگوی تک تک ما حاج قاسمی است که شجاعت و مردانگی اش زبان زد خاص و عام است. درست است که دشمن یک سال است که حاج قاسم را آسمانی کرده و به مقام شهادت رسانده اما تفکر حاج قاسم هنوز پا برجاست و هر کدام از ما به عنوان یک حاج قاسم سلیمانی پا به جبهه جنگ می گذاریم تا بالاخره دشمن را زمین گیر کنیم.

  ********************

  شهادت حاج قاسم سلیمانی را به تمام عاشقان این شهید پرآوازه تسلیت می گویم. بدون شک یک سال پیش، وقتی که خبر شهادت این شهید والا مقام را دادند، بسیاری از ما اندوهگین و ناراحت شدیم و اشک به چشم هایمان آمد. این شهید دیگر مانند عضوی از خانواده مان شده بود، همه مانند عضوی از خانواده شان او را دوست داشتند اما دشمن این میزان از عشق و ارادت را نتوانست تحمل کند برای همین حاج قاسم را آسمانی کرد. او جرات رو در رو شدن با این سردار بزرگ را نداشت برای همین از پشت به او خنجر زد و او را ترور کرد. اکنون داستان شجاعت حاج قاسم سلیمانی و داستان ترسی که دشمن از او داشت زبان به زبان نقل می شود. دشمن بداند که به جای این کارش، نه تنها نتوانست به هدفش برسد بلکه رذالت و ظلم و ستم خود را بیشتر به رخ جهان کشید و تبدیل به منفورترین ها گشت.

  در ادامه تماشا کنید :

  متن مجری گری درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  متن های زیبا درباره چهلم سردار قاسم سلیمانی

  دلنوشته زیبا درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  مجموعه شعر درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  متن کوتاه درباره ی شهادت سردار قاسم سلیمانی (2)

  متن کودکانه درباره شهادت سردار سلیمانی

  دلنوشته زیبا درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  سردار سلیمانی به شهادت رسید. کشور خبیث آمریکا او را به شهادت رساند. البته که اکنون این پاسدار بزرگ انقلاب، در بهشت خداوند سکنی گزیده. اما دشمن بزرگ و همیشگی ایران یعنی آمریکا باید بداند که این حمله اش بی جواب نخواهد ماند و جوانان ایران تا جان در بدن دارند، از ارزش های انقلاب شان دفاع خواهند کرد.

  در این مطلب متن های زیبا و کوتاه درباره شهادت سردار سلیمانی با شما به اشتراک گذاشته می شود. همراه ما باشید.

  متن درباره شهادت سردار سلیمانی

  آنقدر از وجود تو می ترسیدند که در دل سیاهی شب آن هم نه از راه زمین، بلکه آسمان تو را پر پر کردند. این را بدان در ایران غیور مردانی به مانند تو زیاد هستند. تفکر سردار سلیمانی هر روز در دل و ذهن مردم زاده می شود و این دشمن خونخوار باید بداند که با هر بار کشتن یک سردار سلیمانی، صدها سردار سلیمانی دیگر متولد خواهند شد.

  *******************

  این خوی خبیثانه دشمن را نمی توان عوض کرد. تو با درایتت و با نقشی که برای کشور می آفریدی، در وجود آنها ترس ایجاد کردی. از ترسشان از راه آسمان به تو حمله بردند و تو را آسمانی کردند. آسمانی شدنت مبارک سردار راه خدا. این را بدان که یاد تو برای همیشه زنده است و زنده خواهد ماند.

  *******************

  سردار سلیمانی جان داد و پر کشید. این خبریست که صبح دی سال 1398 ایران را در غم و اندوه فرو برد. اما دشمن شاد نباشد؛ هیچوقت این شادی او ادامه دار نخواهد بود. در گذشته ما فقط یک سردار سلیمانی داشتیم، اما با این کار غیر انسانی او، اکنون بیش از 72 میلیون سردار سلیمانی وجود دارند که حاضرند جانشان را در راه کشورشان فدا کنند.

  *******************

  سردار سلیمانی شهید شد؛ در راه ایران رفت و پرکشید. او آسمانی شد و راه و مسیر خودش را برای جوانان به جای گذاشته. آیا فکر کرده ای که او نمی دانست که قرار است به شهادت برسد؟ آیا او نمی دانست که دشمن به خونش تشنه است؟ با این همه ی این دانسته ها، قدم در مسیر حق نهاد. اما دشمن حق شناس نیست، دشمن فقط خوی خبیث خود را می شناسد و به آن عمل می کند. مسیر حقی که سردار سلیمانی به جا گذاشت، برای همیشه مسیر اصلی جوانان این مرز و بود خواهد بود.

  *******************

  خون سردار سلیمانی را ریختند؛ پنداشته اند که ضربه ای بزرگ به ایران وارد کرده اند. اما نمی دانند که در اصل شاهرگ اصلی کشور خودشان را با این کار زده اند. خون جوانان ایرانی به جوش آمده و این کار آنها، غیرت مردان و زنان این سرزمین را چندین برابر کرده. آمریکا با این کار خود، ضربه ای بزرگ بر قلب خویش وارد کرد و احساس می کند که این ضربه را به ایران زده.

  پیشنهاد جدید و پربازدید :

  متن های ادبی و زیبا درباره سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

  آسمانی شدنت مبارک ای مرد خدا. تو از همان اول هم جایت روی زمین نبود. تو جایت بین ما زمینی ها نبود. غیرت و شرف تو را کمتر انسانیست که داشته باشد. تو یکی از فرشتگان خدا بودی که گویی برای پاسداری از مردم ایران پا به زمین نهاده بودی و اکنون رفتی و پر کشیدی. راه تو برای همیشه ادامه خواهد داشت.

  *******************

  جسمش را فدا کرد، اما روحش را نه؛ سردار سلیمانی را می گویم. همان که از ترس هیبتش، دشمن به او در دل سیاهی شب حمله کرد. آری جرات می خواهد که رو در رو مقابل سردار بزرگ ایران بایستی. دشمن آنقدر حقیر بود که تو را در آن موقع به شهادت رساند. اما نگران نباش؛ جسم تو از ایران گرفته شده و روح تو برای همیشه در کنار آن خواهد ماند. جسم تو از ایرانیان گرفته شده، اما یاد تو برای همیشه با آنها خواهد ماند.

  *******************

  همیشه 13 آنقدر هم عدد نحسی نبود, اما در دی ماه سال 1398 عدد 13 نحس ترین عدد روی کره ی زمین شد. در سیزدهم این ماه، سردار بزرگ ایران به شهادت رسید. بدنش در راه ایران تکه تکه شد. او جان داد تا مسیر درست باقی بماند. او جانش را فدای ایران کرد تا ایران و ایرانی همیشه سربلند باشد.

  *******************

  شهادت سردار سلیمانی را به همه ی ایرانیان تسلیت عرض می کنیم. این پاسدار بزرگ انقلاب، روز سیزدهم دی ماه 98 به دست توطئه ی کشور همیشه دشمن ما یعنی آمریکای خبیث کشته شد و از بین پر گشود. باشد که راهش برای همیشه در ذهن ما باقی بماند و یادش را همیشه گرامی بداریم.

  *******************

  تنها سردار سلیمانی نیست که جانش را در راه ایران داده، اگر به تاریخ بنگری، می بینی که هزاران هزار سرباز در راه وطن جان خود را فدا کرده اند. آنها جانشان را نثار ایران و ایرانی کردند تا دشمن نتواند به آنها دست درازی کند. یاد سردار سلیمانی برای همیشه در بین ما ایرانیان زنده خواهد بود.

  *******************

  پنداشته اند که اکنون که تو را از بین ما برده اند، توانسته اند ضربه ای به ما وارد کنند. تا زمانی که سید علی باشد، تا زمانی که جوانان این مرز و بوم باشند، تا زمان که غیرت تو در بین مردم موج بزند، هیچگاه دشمن طعم راحتی را نخواهد چشید. شیرینی کشتن تو را به زودی این جوانان به زهری تبدیل خواهند کرد و نوشیدنش را بر دشمن واجب خواهند نمود.

  *******************

  شهادتت را تبریک می گویم ای مرد خدا. حتما خودت هم میدانی که شهیدان زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند. اکنون نوبت راحتی تو فرا رسیده. آسوده باش و آرام بگیر. اکنون وقت آن است که از مزرعه ی دنیوی ات در آخرت ثمره ات را کشت کنی و آنچه که کاشته ای را درو کنی. نگران ایران و ایرانی نباش؛ آنها همان غیریتی را دارند که تو داشتی؛ همان مسیری را می پیمایند که تو رفتی و همان باوری را دارند که تو در مورد دشمن داشتی.

  *******************

  آرام بگیر ای مرد خدا. دیگر نمی خواهد نگران توطئه های دشمنان باشی. دشمنان ایران، دشمنان تو بودند. فکر نکن که اکنون که جسمت را تکه تکه کرده اند، توانسته اند تو را کوچک کنند. آنها خود کوچک بودند که نتوانستند رو در رو از پس تو بر بیایند. قماربازان در ذهنشان این را هک کنند که هیچوقت با کشتن پاسداران ایران، نمی توانند این کشور بزرگ را به زانو درآورند.

  *******************

  سردار سلیمانی های زیادی در کشور داریم؛ تفکر سردار سلیمانی تا همیشه نزد ایران و ایرانی باقی خواهد ماند. در مدرسه های ایران، تفکر این بزرگ مرد آموزش داده می شود؛ کودکان ایرانی با آرزوی اینکه روزی به جایگاه سردار بزرگ کشورشان برسند، درس می خوانند و رشد می کنند. شیطان صفتان همیشه به یاد داشته باشند که نمی توانند ذره ای با این کارشان از غیرت مردان و زنان ایرانی بکاهند.

  *******************

  اکنون حتما جشن گرفته اند؛ می پندارند که این پایکوبی هایشان ادامه دارد. اما کور خوانده اند. با به شهادت رساندن سردار سلیمانی، تفکر و راه او هرگز از بین نخواهد رفت. دشمنان انقلاب اسلامی همیشه برای به زمین زدن آن، بزرگانش را کشتند و در آخر خود مغلوب شدند. این بار هم به مانند همان دفعات خواهد شد. این بار هم آنان نمی توانند به این کشور نفوذ کنند.

  *******************

  سردار سلیمانی را مگر خارج از همان مرزهای ایران می کشتند. سردار سلیمانی را مگر در همان تاریکی ها می کشتند. سردار سلیمانی را مگر از همان راه هوایی می کشتند. به زمین زدن غیور مردان ایرانی کار راحتی نیست و دشمن به این مسئله خیلی خوب آگاه است و به همین دلیل این کار را کرد.

  *******************

  انگشترت هنوز در دستت بود، زمانی که دشمن تو را به شهادت رساند. این انگشتر یادبودی از تو خواهد بود. از دلیری هایت، از شجاعت هایت، از ترس هایی که در دل دشمن نهادی. شهادت مبارک سردار بزرگ انقلاب.

  *******************

  تو به شهادت رسیدی، اما این را می خواهم بگویم که زنده نگه داشتن یادت کمتر از شهادت نیست. تک تک جوانان ایرانی باید بدانند که اگر میخواهند برای همیشه کشورمان سربلند باشد، اگر می خواهند که روی دشمن کم شود، باید یادت را زنده نگه دارند. این کاریست که دست کمی از شهادت ندارد. تفکر سردار سلیمانی باید فرا گیر شود و ترس دشمن را چندین برابر کند.

  گلچین جملات زیبا و کوتاه در مورد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی

  خونی که از تو ریخته شد، دست کمی از خون شهدای کربلا ندارد. همگی شما در راه حق جانتان را دادید. همگی شما انسانهایی پاک سرشت بوده اید که گویی از همان اول جایتان روی زمین نبوده. شهادت مبارک ای شهید بزرگ ایران. شهادت سردار سلیمانی را تسلیت عرض می کنیم.

  *******************

  خدا حسودیش میشد که تو روی زمین باشی و در کنار خودش نباشی. برای همین خواست که تو را نزد خودش ببرد. اما چه بد که تو به واسطه ی دشمنی خبیث بهشتی شدی. نگران نباش؛ زخم های که روی تنت به جا مانده، تک تکه های بدنت، همگی تلافی خواهند شد؛ همگی شان در روز مناسبش جبران خواهند شد.

  *******************

  کشور خبیث آمریکا، ایران را عزادار کرد. گویی که نمی خواهد از توطئه هایش دست بکشد؛ انگار که هنوز هم همان کینه ی همیشگی را نسبت به ایران و ایرانی دارد. دیگر دستش به صورت کامل برای تمام ایرانیان رو شده. دیگر پیام های حمایتش را ایرانیان درصدی قبول نخواهند کرد؛ دیگر پیام های دوستانه اش را به هیچ وجه نخواهند پذیرفت. با کشتن سردار سلیمانی، اندک اعتمادی که برخی از ایرانیان به این کشور داشتند هم کشته شد.

  *******************

  آمریکا با به شهادت رساندن سردار سلیمانی، آبروی خودش را هم کشت. یک کشور چقدر می تواند حقیر باشد که به جای رو به رو شدن، از پشت خنجر بزند. آتشی که به جسم سردار سلیمانی انداختید را ایران به جانتان خواهد انداخت. در پی یک سردار سلیمانی، هفتاد و دو میلیون سردار سلیمانی دیگر متولد شده اند و شما نمی توانید در سیاهی شب به همه ی آنها حمله کنید و آنها را هم آسمانی کنید.

  *******************

  یادتان باشد که هیچ چیز بی جواب نخواهد ماند. این را به همان دیو صفتانی می گویم که سردار بزرگ انقلاب را به شهادت رساندند. ایران کشور دلیر مردان است و تا خون در رگ این مردان جاریست، نمی گذارند که دشمن آب خوش از گلویش پایین برود. باشد که شیرینی این حمله را با تلخی از دست رفتن آبرویتان بچشید.

  *******************

  شهادتت مبارک ای مرد بزرگ. تو قلب بسیار بزرگی داشتی که این همه شجاعت از خود به خرج دادی. این همه شجاعتت، بالاخره مزدت را داد. مزد تو شهادت بود. تو شهید زنده ای بودی که اکنون به شهادت واقعی دست یافتی. گوارایت باد این شهادت.

  *******************

  در آینده ای نه چندان دور، قدس آزاد خواهد گشت! خون قاسم ها پایمال نخواهد شد و هدف والایشان بالاخره ثمره خواهد داد. می گویند که هدف قاسم برقراری صلح بود، اما ظالمین جهان می خواهند که صلح نباشد، پس عامل صلح را هم از بین خواهند برد. آری قاسم را آسمانی کردند که صلحی هم برقرار نماند. در آینده ای که چندان هم دور نیست از آهنگران خواهیم شنید که می گوید قاسم نبودی ببینی، قدس آزاد گشته.

  *******************

  می خواهم برایتان داستانی بگویم. داستانی از یک بزرگ مرد؛ بزرگ مردی که زمانی که به شهادت رسید، خبر شهادتش همه را بر آشفت. داستان این است که گویی همه ی مردم عزیزی را از دست داده بودند. عزیزی که نزدیک تر از همه کسشان بود. آن مرد با رفتنش، ایران را به سوگ نشاند. آن مرد، شهید سپهبد قاسم سلیمانی است.

  *******************

  عزتت، شرفت، شجاعتت بر تمامی نقشه های دشمنان چیره می شود. آنها تو را کشتند، اما نتوانستند به زانو درآورد. چقدر این قصه آشناست. قصه ی کربلا ...!

  *******************

  امام حسین علیه السلام می فرمایند که مرگ با عزت بهتر است زندگی با ذلت است. او ذلت را نپذیرفت و او را از میان برداشتند. پنداشتند که اینگونه می توانند به زانو درآید. اما گویی حتی پاره های آتش هم حامی حاج قاسم بودند؛ در زمانی که او را آسمانی کردند اما هنوز انگشترش در دستانش بود.

  *******************

  قاسم سلیمانی مثل یک دیوار بزرگ بود که جلوی دشمنان را می گرفت که تجاوز نکنند. دشمن دید که چقدر این دیوار سفت و محکم است، پس قصد تخریب آن را کرد. آری دشمن این دیوار را در هم کوبید، اما خبر ندارد که دیوارهایی در حال ساخته شدن هستند که الگوی شان همان دیوار استوار و محکم است. جوانان ایرانی، سپهبد حاج قاسم را الگوی خود قرار داده اند.

  *******************

  از تو خداحافظی می کنم ای سرباز زینب. این لشکردار سپاه اسلام! باشد که در آرامش باشی. باشد که روزی با انتشار خبر اینکه قدس آزاد شد، روحت شاد شود. آن روز دیر نیست. آن روز نزدیک است. شهادت تو قطعا رگ غیرت جوانان را بالا خواهد زد و آن زمان قماربازان هرگز نمی توانند در برابر قدرت این جوانان بایستند.

  *******************

  حاج قاسم، تو برای بیداری مردم کوشیدی؛ برای زنده ماندن نام اسلام؛ و چه حیف که در زمانی که همین مردم خواب بودند تو پر کشیدی و رفتی. آری تو بیدار مانده بودی تا اسلام بیدار و زنده بماند، اما چه حیف که پر گشودی و رفتی. گویی شهادت رسم غیور مردانی مثل توست که رهبرمان لقب شهید زنده را بر تو نهاد.

  *******************

  تا اسمت می آمد، غرور در مردم ایران موج می زد. نام قاسم سلیمانی طوری شده بود که زمین را به لرزه درمی آورد و دشمنان را به ترس بزرگی وا می داشت. کجاست آن حاج قاسمی که ترس را حتی با نامش در دل دشمنان می نهاد؟ او آسمانی شد. او رفت... راه این شهید پرآوازه برای همیشه ادامه خواهد داشت. شهادت گوارای وجودت ای شهید بزرگ انقلاب.

  *******************

  مالک اشتر ایران را به زمین زدند. چه قدر دشمنان پست اند که تو را در دل سیاهی شب از پای درآوردند. آنها از ترس هیبت تو جرات نداشتند که در روشنی روز حمله کنند. مگر می شود؟! حتی نام تو، دل آنها را به لرزه در می آورد؛ چه برسد به آنکه بخواهند به سراغت بیایند و قصد به شهادت رساندن تو را داشته باشند. اکنون آرام بگیر سپهبد حاج قاسم سلیمانی! چرا که جوانان غیور ایرانی هنوز زنده اند و راهت را می پیمایند.

  *******************

  نمی دانیم بر غم از دست دادنت بگرییم یا شاد باشیم برای اینکه به مقام شهادت رسیده ای. کدامش را انجام دهیم؟ حسرتت بر دلمان خواهد ماند، اما چون دشمن از این حسرت شاد می شود، شاد خواهیم ماند. چه مقامی بهتر از شهادت؟ شهادتت را بی نهایت بار به تو تبریک می گوییم.

  *******************

  یک دل گرمی بزرگ بودی برای ما وقتی که به ما اطمینان می دادی که دشمنان هیچ غلطی نمیتوانند بکنند. دشمن این دلگرمی را از ما گرفت و پنداشته که به دستاوردی بزرگ رسیده است. به کوری چشم دشمنان، درست است که قاسم سلیمانی آسمانی شد، اما تفکرش هنوز پابرجاست. تفکری که قوت قلب است برای مردم ایران. تفکری که به جوانان یادآوری می کند که دشمنان اسلام هیچوقت دوست ایران باقی نخواهند ماند.

  *******************

  ای بزرگترین فرمانده، شهادتت را تبریک می گویم. روحت شاد باشد. هیچ غمگین مباش. دستاوردهایت همیشه در ذهن مردم باقی خواهد ماند. برای همین شاد باش! چرا که گرچه که تو رفته ای، اما راهت را مردم ادامه خواهند داد.

  *******************

  بالاتر از غیرت چیزی نیست که بخواهم آن را به تو انتساب دهم. مالک اشتر ایران، شهید زنده ای که اکنون پر گشوده ای و رفته ای، شهادتت مبارکت باد. تو را هیچ وقت بر زمین نخواهند زد، غرورت را هیچ وقت لگد مال نخواهند کرد. تو را کشتند؛ اما مرگ تو، مرگی با عزت بود و این چه قدر برتری دارد به زندگی با ذلت.

  *******************

  روز سیزدهم دی ماه سال 1398، حاج قاسم سلیمانی دنیا را به مقصد آخرت ترک کرد. این حجرتش را بر او تبریک می گوییم! چرا که به مقام رفیع شهادت نازل گردید. با این غیور مرد بزرگ وداع می کنیم اما با باورهایش نه؛ با اعتقاداتش نه؛ با آیینی که در پیش گرفته بود نه. نابودی دشمن حتمی است! چه حاج قاسم باشد چه نباشد، دشمن نمی تواند به خاک وطن دست درازی کند.

  *******************

  تو تنها سردار کشور ایران نبودی، تو سردار دل های مردم ایران بودی، تو سردار قلب های مردم بودی، تو سردار عزت و شرف مردم ایران بودی. پر گشودی و رفتی؛ اما با رفتنت درسی بزرگ به مردم ایران دادی؛ این درس این است که آمریکا هیچوقت دوست ایران نخواهد بود و هرگز دوست ایران نخواهد شد. گِل باید گرفت دهانی را که بعد از این اتفاق بگوید که با آمریکا باید صلح کرد.

  *******************

  تو نامت قاسم بود، اما رسم عباس را در پیش گرفته بودی؛ رسم حسین را در پیشه گرفته بودی. تو در برابر زور کوتاه نیامدی، تو در برابر دشمنان ساکت نشستی و چقدر چنین انسانی می تواند والا مقام باشد؛ چقدر چنین انسانی می تواند با عزت باشد. شهادتت را تبریک می گویم سردار دل مردم ایران، حاج قاسم سلیمانی.

  *******************

  می خواهم از پدر خانواده ای برایتان حرف بزنم که غیرتش هیچوقت اجازه نمی داد که بر خانواده اش ظلمی برسد یا خانواده اش دچار ذلت شود. این خانواده، جمعیتش بیش از هفتاد و دو میلیون است و پدر این خانواده، سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود که جانش را برای آن خانواده داد.

  *******************

  بزرگ ترین و زیباترین صفت ها هم در برابر مقام والای تو کم می آورند. با غیرت، پر هیبت، شهید زنده، مالک اشتر ایران و ...؛ دیگر مانده ایم که چه صفتی به تو بدهیم، چه لقبی بر تو نهادینه کنیم که سزاوار مقام رفیع تو باشد. اکنون شهید زنده ی ما به مقامش رسید؛ یعنی همان شهادت! بیاییم شهادتش را به او تبریک بگوییم و غم از دست دادنش ما را غمگین نکند که هدف دشمن همین غمگینی ملت است. از دست دادن شهید سلیمانی، غمی بزرگ بود که بر دل مردم ایران نهادینه شد؛ اما این غم در همان دل بماند و به چهره نیاید که این موجب شادی دشمن می شود.

  *******************

  مرد خدا بودی تو، هدفت پیمودن راه خدا بود. اما چه حیف که همیشه ابلیس هایی وجود دارند که موانعی بر سر راه رسیدن به خدا بگذارند. این بار مانعی که موجب میشد مسیر رفتن مردم به سمت خدا کمی مختل شود، از میان برداشتن مرد خدا، سپهبد شهید قاسم سلیمانی بود. اما گویی شیاطین زمان نمی دانند که مسیر خدا همیشه باز خواهد شد. این را تاریخ شهادت می دهد.

  *******************

  آرزوی مردان خدا، رسیدن به مقام شهادت است. او به مقامش رسید. روز سیزدهم دی ماه به شهادت رسید. چه شهادت شیرینی. نامش در تاریخ ماندگار خواهد ماند. او نیز به صف شهادت راه خدا پیوست. حاج قاسم را می گویم! همان که لقب شهید زنده را به خود گرفته بود، همان را که مالک اشتر ایران می نامیدند.

  *******************

  سرباز ولایت، حاج قاسم سلیمانی، روز سیزدهم دی ماه آسمانی شد. این تیتر اغلب خبرگزاری های نه ایران بلکه تمام دنیاست. جلال و شکوه و عظمت تو چنان زیاد بود که که حتی کسانی هم که با مسیری که تو می پیمودی آشنایی ندارند، خبر رفتنت دلشان را لرزاند. یادت گرامی باد شهید پرآوازه ی ایران.

  *******************

  شجاعت را باید در حاج قاسم معنا کرد. از این به بعد باید در فرهنگ لغت برای معنی کلماتی مانند شجاعت، شهامت، استواری و ... اسم سپهبد حاج قاسم سلیمانی را نهادینه کنند. هر کس که می خواهد معنای واقعی شجاعت را درک کند، کافیست حاج قاسم را به یاد آورد. حاج قاسم سرمشق کودکان ایران خواهد شد. یاد او برای همیشه در دل مردم زنده خواهد ماند.

  *******************

  شهید بزرگ راه خدا، آرام بگیر. بدان که جوانان این مرز و بوم، هرگز نخواهند گذاشت که خونت پایمال شود.

  *******************

  متن های کوتاه و تک خطی درباره شهادت سردار سلیمانی مناسب کپشن و پروفایل

  شهادتت مبارک سردار بزرگ دل های مردم ایران. این رو بدون که همیشه جات بین ما خالیه و هیچوقت هم پر نمیشه.

  **********

  درسته که تو از پیش ما رفتی، اما راهت همچنان برقراره و جوانان ایرانی راه تو رو خواهند پیمود. شهادت مبارک سردار سلیمانی.

  **********

  سردار حاج قاسم سلیمانی الگویی شد برای جوانانی که می خواهند راه خدا را در پیش بگیرند.

  **********

  شهادتت رو بهت تبریک میگم. الان دیگه تو کنار همرزمای شهیدت هستی و میدونم که از این بابت خوشحالی. یادت گرامی سردار

  **********

  ما باید هر کدوم در زندگی سردار سلیمانی رو الگوی خودمون قرار بدیم و هر کدوم سردار سلیمانی زندگی خودمون باشیم.

  **********

  پیر و جوون، زن و مرد اومده بودن که با سردار کشورشون خداحافظی کنند. خون سردار پایمال نخواهد شد.

  **********

  حاج قاسم سلیمانی فقط جسمش از بین ما رفت ولی روحش و یادش همیشه بین ما خواهد بود.

  **********

  دشمن فکر میکرد با شهادت حاج قاسم به اون ضربه زد اما در واقع به خودش ضربه وارد کرد.

  **********

  آمریکا قراره تقاص خون حاج قاسم رو بده. این کار قماربازان بی جواب نخواهد موند.

  **********

  انتقام سخت در راه است. خون حاج قاسم سلیمانی پایمال نخواهد شد. دشمنان اسلام این را بدانند.

  **********

  شهادت قاسم سلیمانی غم بزرگی روی دل ملت ایران گذاشت. باشد که این غم را تلافی کنیم.

  **********

  تو آنقدر بزرگ بودی که از جانت برای کشورت گذشتی؛ آن هم در خارج از مرزها. شهادت مبارک سردار سلیمانی.

  **********

  حاج قاسم سلیمانی یکی از بارزترین نمونه هایی بود که ما را به یاد قیام عاشورا و امام حسین می انداخت.

  **********

  اگه خواستی به فرزندت درس آزادگی بدی، زندگی نامه ی سپهبد حاج قاسم سلیمانی را جلوش بزار بخونه.

  **********

  میهن پرستی در وجود سردار قاسم سلیمانی موج می زد و برای همین میهن هم جونش رو داد. بهشتی شدنش مبارک.

  **********

  چیزی که جوانان می توانند از تو بیاموزند آزادگی و شجاعت است. سردار سلیمانی نمونه ی بارز آزادگی و شجاعت بود.

  **********

  حاج قاسم برای غرور ایران و ایرانی جنگید و اکنون نوبت ماست که برای خونخواهی اش بجنگیم.

  **********

  در تشیع جنازه ات ده ها نفر جان باختند اما این جان باختن به خاطر عشقی بود که به تو داشت حاج سلیمانی.

  **********

  فکر میکنی که فرشته ها روی زمین زندگی نمی کردند؟ اگه اینطور فکر میکنی، نگاهی به زندگی قاسم سلیمانی بنداز.

  **********

  خدا یکی از بهترین گل های روی زمین رو چید. خدا حاج قاسم رو از کشور ما گرفت و به جای خودش برد.

  **********

  تو بر دل ما حکومت میکردی! با شهادتت فرمان دادی و عمل خواهیم کرد. هدف تو که برچیدن بساط ظلم است فرمان ماست سپهبد سلیمانی.

  **********

  تا جان در بدن هست، راه قاسم سلیمانی ادامه خواهد داشت. او سردار دل های ما ایرانیان بوده و هست.

  **********

  دشمن خواست با شهادت سردار سلیمانی موقعیت پیشرفتش رو به وجود آورد اما تبدیل به منفورترین ها شد.

  **********

  اگر به تو می گویند تروریست بگذار بگویند. سپهبد سلیمانی؛ عمل آنها نشان می دهد که تروریست واقعی کیست.

  **********

  قاسم سلیمانی با شهادتش به مردم آموخت که کشور آمریکا هیچوقت دوست ایران نیست و نخواهد شد.

  **********

  شهادتت را به تو تبریک می گویم ای سردار بزرگ قلب و دل مردم ایران. باشد که همیشه در آرامش باشی.

  **********

  دشمن خواست که تو را نابود کند اما خود نابود شد با کاری که انجام داد. اکنون منفورترین کشور دنیا آمریکاست.

  **********

  حالا که به جای خدا رفته ای، آرامش داری؟ روحت شاد ای شهید پر آوازه. سپهبد حاج قاسم سلیمانی.

  **********

  تو چه در وجودت بود که مردم این چنین تو را دوست داشتند؟ می پندارم که تو یکی از فرشتگان خدا بودی.

  **********

  اکنون یک دل سیر می توانی بخوابی. ماموریت تو در این دنیا به پایان رسیده. حاج قاسم آرام بگیر که مردمت بیدارند.

  **********

  شهادت لیاقت میخواهد و هرکسی لیاقت آن را ندارد. حاج قاسم لایق شهادت بود و به آن رسید.

  **********

  انقدر برای مردم کشورت عزیز بودی که از جان خود مایه گذاشتند تا در مراسم تشییع جنازه ات شرکت کنند. شهادتت مبارک.

  **********

  مبارک باد خجسته ترین اتفاقی که می توانست برایت روی دهد. مبارکت باد شهادتت ای سردار دلها.

  **********

  سپهبد حاج قاسم سلیمانی شهیدی بود که با شهادتش هم بر دشمن تاخت و به او ضربه زد.

  **********

  کسانی که در راه خدا شهید می شوند زنده اند و نزد خدایشان روزی میخورند. گوارایت باد این روزی خدا حاج قاسم.

  **********

  ضربه ای که حاج قاسم به واسطه ی شهادتش به دشمن زد و اون رو منفور کرد رو ما با هزار سلاح جنگی هم نمیتونستیم بزنیم.

  **********

  این مردم آرام نمی نشینند که آمریکا راحت از زیر بار خطایش شانه خالی کند. آنها قاسم سلیمانی الگویشان شده است.

  **********

  حاج قاسم سلیمانی را به منزلگاه ابدی اش سپردند. اکنون در آنجا می تواند آرامشی وصف ناپذیر را تجربه کند.

  **********

  پیمودن راه سردار سلیمانی فقط با توپ و تفنگ امکان پذیر نیست. ما میتونیم با قلم و خودکار راه اون رو بریم.

  **********

  هدف قاسم سلیمانی از بین بردن ظلم بود نه غلبه بر کشوری. این رو همیشه در ذهن داشته باشیم.

  **********

  از ترسویی آمریکا براتون بگم که سردار عزتمند سپاه اسلام رو در دل سیاهی شب به شهادت رسوند. او سردار سلیمانی رو به شهادت رسوند.

  **********

  شهادت حق قاسم سلیمانی و همرزمانش بود که دشمن اون رو به اونها هدیه داد و فکر کرد که به آنها ضربه زده.

  **********

  قاسم سلیمانی به دنبال شهادت بود و به اون نمی رسید. دست آخر دشمنش با فکر حمله به او، این هدیه ی بزرگ رو به اون داد.

  **********

  این ملت قاسم سلیمانی ها خواهد داشت که حاضرند در راه نابودی ظلم و دشمن از جان خود هم بگذرند.

  **********

  حاج قاسم سلیمانی را همه ی ما می شناسیم. همان مردی که مهربانی و شرفش بر هیچکس پوشیده نبود.

  **********

  مالک اشتر ایران! تو اکنون به دیدار مولایت امام حسین رفته ای. چیزی که آرزوش را داشتی را پیدا کردی یعنی شهادت.

  **********

  تو برای ما همیشه زنده خواهی بود و همیشه سردار قلب و روح ما هستی. حاج قاسم نمیزاریم که خونت پایمال بشه.

  **********

  از بین بردن دشمن الان برای ما هدفی شده که به پاس خونخواهی سردار سپهبد قاسم سلیمانی باید به اون برسیم.

  **********

  خدا یکی از فرشته های روی زمین رو کم کرد. خدا حاج قاسم سلیمانی رو از باغچه ی گلهای زینتی دنیا برچید.

  در ادامه حتما ببینید :

  متن تبریک روز پدر به حاج قاسم سلیمانی

  متن های زیبا درباره چهلم سردار قاسم سلیمانی

  آلبوم عکس شهادت سردار قاسم سلیمانی برای پروفایل + متن

  متن مجری گری درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  مجموعه شعر درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  دلنوشته زیبا درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  متن کودکانه درباره شهادت سردار سلیمانی

  تحقیق درباره سردار قاسم سلیمانی برای کودکان

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پیامک تسلیت برای به شهادت رسیدن سردار قاسم سلیمانی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  متن و پیام تسل یت شهادت سردار سلیمانی

  گردان پشت میدون مین زمین گیر شد

  چند نفر رفتن معبر باز کنن

  ۱۵ساله بود، چند قدم که رفت برگشت، گفتن حتما ترسیده

  پوتین هاشو داد به یکی از بچه ها و گفت :

  تازه از گردان گرفتم، حیفه، بیت الماله و پا برهنه رفت

  شهادت سپهبد قاسم سلیمانی به مردم شهید پرور و قهرمان دوست ایران عزیز تسلیت می گوییم!

  پیام تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  مکه برای شما، فکه برای من

  بال نمی خواهم

  این پوتین های کهنه هم می توانند مرا به آسمان ببرند.

  شهید آوینی

  همچنین بخوانید :

  ۱۷ شعر برای شهادت سردار قاسم سلیمانی

  تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  پیام تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  پیشونی بندها رو با وسواس زیر و رو می کرد

  پرسیدم : دنبال چی می گردی ؟

  گفت : سربند یا زهرا !

  گفتم : یکیش رو بردار ببند دیگه، چه فرقی داره ؟

  گفت : نه ! آخه من مادر ندارم...

  همچنین بخوانید :

  سردار قاسم سلیمانی کیست و چگونه به شهادت رسید ؟

  جمله در مورد شهادت قاسم سلیمانی

  کوچه هایمان را به نامشان کردیم

  که هرگاه آدرس منزلمان را می دهیم بدانیم

  از گذرگاه خون کدام شهید است که با آرامش به خانه می رسیم.

  همچنین بخوانید :

  دانلود پوسترهای شهید قاسم سلیمانی

  جملاتی در مورد شهادت قاسم سلیمانی

  جمله در مورد شهادت قاسم سلیمانی

  سلام بر آنهایی که

  رفتند تا بمانند و نماندند تا بمیرند

  و تا ابد به آنانکه پلاکشان را از گردن خویش درآوردند

  تا مانند مادرشان گمنام و بی مزار بمانند مدیونیم

  متن کوتاه برای تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  به مادر قول داده بود بر می گردد

  چشم مادر که به استخوان های بی جمجمه افتاد لبخند تلخی زد و گفت :

  بچه م سرش می رفت ولی قولش نمی رفت

  همچنین بخوانید :

  پیام تسلیت شهادت با آیات قرآن

  متن کوتاه تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  متن کوتاه برای تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  زیبایی رمز ماندگاریست و سادگی رمز زیبایی

  شهدا چه ساده و زیبا بودند

  من می خواهم در آینده شهید بشوم

  معلم پرید وسط حرف علی و گفت :

  ببین علی جان موضوع انشا این بود که در آینده می خواهین چکاره بشین

  باید در مورد یه شغل یا کار توضیح می دادی !

  مثلا پدر خودت چه کاره است ؟

  آقا اجازه شهید

  همچنین بخوانید :

  گلچینی از اشعار سوزناک در فراق سردار قاسم سلیمانی

  تسلیت برای شهادت سردار سلیمانی

  سری که هیچ سر آمدن نداشت آمد

  بلند بود ولیکن بدن نداشت آمد

  بلند شد سر خود را به آسمان بخشید

  سری که بر تن خود خویشتن نداشت آمد

  تسلیت برای به شهادت رسیدن سردار سلیمانی

  تسلیت برای شهادت سردار سلیمانی

  هم قد گلوله توپ بود

  گفتن : چه جوری اومدی اینجا ؟

  گفت : با التماس

  گفتن : چه جوری گلوله رو بلند می کنی میاری ؟

  گفت : با التماس

  به شوخی گفتن میدونی آدم چه جوری شهید میشه ؟

  لبخندی زد و گفت : با التماس

  وقتی تکه های بدنشو جمع می کردن، فهمیدم چقدر التماس کرده

  متن تسلیت به خانواده شهید سردار سلیمانی

  چشم پاک دختری از جمله‌ای تر مانده است

  چشم‌های پاکش اما خیره بر در مانده است

  روی دیوار اتاق کوچک تنهایی‌اش

  عکس بابایش کنار شعر مادر مانده است

  یاد و خاطره شهیدان به خصوص شهید قاسم سلیمانی گرامی باد

  همچنین بخوانید :

  بیوگرافی زینب سلیمانی دختر شهید قاسم سلیمانی

  متن تسلیت گفتن به خانواده شهید سردار سلیمانی

  متن تسلیت به خانواده شهید سردار سلیمانی

  ای روشنای خانه امید، ای شهید

  ای معنی حماسه جاوید، ای شهید

  چشم ستارگان فلک از تو روشن است

  ای برتر از سراچه خورشید ای شهید

  شعری به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی

  ای شهیدان، عشق مدیون شماست

  هرچه ما داریم از خون شماست

  ای شقایق ها و ای آلاله ها

  دیدگانم دشت مفتون شماست

  شعری واسه شهادت حاج قاسم سلیمانی

  شهادت را نه در جنگ، در مبارزه می دهند

  ما هنوز شهادتی بی درد می طلبیم

  غافل که شهادت را جز به اهل درد نمی دهند

  شعری درباره شهادت حاج قاسم سلیمانی

  شعری به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی

  دید در معرض تهدید دل و دنیش را

  رفت با مرگ خود احیا کند آیینش را

  رفت و حتی کسی از جبهه نیاورد به شهر

  چفیه و قمقمه اش کوله و پوتینش را

  شعر کوتاه برای شهادت حاج قاسم سلیمانی

  رفتن به جهاد نفس راهی است بزرگ

  از جبهه گریختن گناهی است بزرگ

  ما بر سر پست انقلابیم اکنون

  خفتن سر پست اشتباهی است بزرگ

  شعر کوتاه برای تسلیت گفتن شهادت حاج قاسم سلیمانی

  شعر کوتاه برای شهادت حاج قاسم سلیمانی

  کبوتر و دو پلاک و دو ساک خالی تو

  دلم دوباره گرفته زبی‌ خیالی تو

  تو التماس نگاه کدام پنجره ای

  که نقش بسته نگاهم به طرح قالی تو

  تکست تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی

  سری که هیچ سرآمدن نداشت، آمد

  بلند بود ولیکن بدن نداشت آمد

  بلند شد سر خود را به آسمان بخشید

  سری که بر تن خود، خویشتن نداشت آمد

  تکست های تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی

  تکست تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی

  گمنامی تنها برای شهرت پرستان درد آور است

  وگرنه همه اجرها در گمنامیست

  محکمه خون شهداء محکمه عدلیست

  که ما را در آن به محاکمه می کشند

  اشعاری در مدح شهید سلیمانی

  ای دوست به حنجر شهیدان صلوات

  بر قامت بی سر شهیدان صلوات

  خدا می داند

  اگر پیام شهدا و حماسه های آنها را به پشت جبهه منتقل نکنیم

  گنه کاریم

  اشعاری در وصف شهید سلیمانی

  اشعاری در مدح شهید سلیمانی

  شکر لله شیعه ای نامی شدیم

  اهل جمهوری اسلامی شدیم

  از خمینی درس عشق آموختیم

  در تنور جنگ و جبهه سوختیم

  بیعتی کردیم با سید علی

  راه حق در قول و فعلش منجلی

  استوری برای تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  چفیه ی من بوی شبنم می‌دهد

  عطر شب‌های محرم می‌دهد

  چفیه‌ی من، سفره‌ی دل می‌شود

  جمعه، با مهدی، مقابل می‌شود

  متن استوری برای تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  استوری برای تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  در سینه ام دوباره غمی جان گرفته است

  امشب دلم به یاد شهیدان گرفته است

  تا لحظه ای پیش دلم گور سرد بود

  اینک به یمن یاد شما جان گرفته است

  گفته های شهید سردار سلیمانی

  تا کی دل من چشم به در داشته باشد؟

  ای کاش کسی از تو خبر داشته باشد

  آن باد که آغشته به بوی نفس توست

  از کوچه ما کاش گذر داشته باشد

  صحبت هایی از شهید سردار سلیمانی

  شهید، باران رحمت الهی است

  که به زمین خشک جانها، حیات دوباره می دهد،

  عشق شهید، عشق حقیقی است

  که با هیچ چیز عوض نخواهد شد.

  سخنی از شهید سردار سلیمانی

  سخنی از شهید سردار سلیمانی

  سردار سلیمانی:

  باشهدا بودن سخت نیست

  باشهدا ماندن سخته

  مثل شهدا بودن سخت نیست

  مثل شهدا ماندن سخته

  راه ‌شهدا یعنی

  نگهداشتن آتش در دستانت

  تسلیت شهادت سردار سلیمانی واسه بیو

  شھید شدن اتفاقی نیست

  اینطور نیست که بگویی : گلوله ای خورد و مرد

  شهید

  رضایت نامه دارد

  و رضایت نامه اش را اول حسین (ع)

  و علمدارش امضا می کنند

  بعد مُھر

  حضرت زهرا (س) میخورد

  شهید

  قبل از همه چیز دنیایش را به قربانگاه برده

  او

  زیر نگاه مستقیم خدا زندگی کرده

  شھادت اتفاقی نیست

  سعادتی ست که نصیب هر کسی نمیشود

  باید شهیدانه زندگی کنی

  تا شهیدانه بمیری

  تسلیت شهادت سردار سلیمانی برای بیو تلگرام

  تسلیت شهادت س ردار سلیمانی برای بیو تلگرام

  شهداء دعا داشتند، ادعا نداشتند

  نیایش داشتند، نمایش نداشتند

  حیا داشتند، ریا نداشتند

  رسم داشتند، اسم نداشتند

  هفته دفاع مقدس گرامی باد

  نوشته تسلیت به شهادت رسیدن سردار قاسم سلیمانی

  ساقی جبهه، سبو بر لب هر مست نداد

  نوبت ما که رسید میکده را بست، نداد

  حال خوش بودکنار شهدا، آه دریغ

  بعد یاران شهید حال خوشی دست نداد

  شادی روح شهدا و امام شهدا صلوات

  نوشته تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی

  نوشته تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی

  شهادت فنا شدن انسان

  برای نیل به سرچشمه نور

  و نزدیک شدن به هستی مطلق است.

  پیامک تسلیت ترور سردار سلیمانی

  شهید

  چشمه فیض الهی است

  که در دنیا پدیدار شده

  شهید نگرشی است والا

  خونی است جوشان

  با نوری منور

  و دلی لبریز از عشق به خدا،

  شهید آیینه تاریخ است.

  پیامک تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  پیامک تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  شهدا، همه تعلقات را از خود بریدند

  و خود را مسافر آسمان کردند،

  تا گذرگاه بودن دنیا را اثبات کرده باشند

  و راز آزادی را بربریدن از خویش ثبت نموده باشند.

  متن تسلیت شهادت سردار سلیمانی برای پست

  ای شقایق ها !

  ایثار از آن شماست که دنیا را گوشه ای افکندید و با پرواز عاشقانه خود، بر روزهای ما نسیم بهشت پاشیدید.

  متن تسلیت شهادت سردار سلیمانی برای پست اینستاگرام

  متن تسلیت شهادت سردار سلیمانی برای پست اینستاگرام

  شهادت یکی از حقایق قرآنی است که در موارد متعدد یادشده، دارای معنای وسیعی است.

  حواس عادی ما و نیروهای وجودی ما تنها صورت افعال را تحمل می کند.

  حقایق اعمال و معانی نفسانیه، کفر و ایمان، شقاوت و سعادت، خیر و شر، حسن و قبح و آنچه از دسترس حس مخفی است، تنها با قلوب کسب می شود.

  (تفسیر المیزان)

  سخنانی برای تسلیت شهادت سپهبد سلیمانی

  آیا میدانید دلیل اینکه شما الان با آرامش و امنیت کامل، این متن رو میخونی از جان گذشتگی هزاران شهید است ؟

  این ابر مردان را فراموش نکنیم!

  سخنانی برای تسلیت شهادت سپهبد سلیمانی

  سخنانی برای تسلیت شهادت سپهبد سلیمانی

  هزار هزار شور و شوق

  لبان پر ز خنده

  هزار هزار بسیجی

  هزار هزار پرنده

  هزار هزار پهلوون

  هزار هزار همخونه

  رفتند که ما بمونیم

  رفتند که دین بمونه

  شهدا را یاد کنیم اگرچه با یک صلوات

  شعر طولانی در مورد شهادت قاسم سلیمانی

  شعر طولانی در مورد شهادت قاسم سلیمانی

  ای شهید

  ای روشنای خانه امید، ای شهید
  ای معنی حماسه جاوید، ای شهید

  چشم ستارگان فلک از تو روشن است
  ای برتر از سراچه خورشید ای شهید

  «زهره» به نام توست غزلخوان آسمان
  با یاد توست مشعل «ناهید» ای شهید

  «قد قامت الصلاه» به خون تو سکه زد
  در گسترای ساحت تحمید ای شهید

  تیغ سحر زجوهره خونت آبدار
  گشت و شکست لشکر تردید، ای شهید

  آئینه دار خون تو اند آسمانیان
  رنگین‌کمان به شوق تو خندید ای شهید

  ایمن شدند دین و وطن تا به رستخیز
  فارغ شدند زآفت تهدید، ای شهید

  در فتنه خیز حادثه‌ها جان پناه ماست
  بانگی که در گلوی تو پیچید، ای شهید

  صرافی جهان زتو گر نقد جان گرفت
  جام شهادتش به تو بخشید، ای شهید

  نام تو گشت جوهر گفتار عارفان
  « عارف» زبان گشوده به تأکید، ای شهید

  شهادت عشق به وصال محبوب و معشوق در زیباترین شکل است.

  اشعاری طولانی در مورد شهادت قاسم سلیمانی

  شهیدان از می توحید مستند

  شهیدان سرخوش از جام الستند

  نمردند و نمی میرند هرگز

  شهیدان زنده ی جاوید هستند

  شعر تسلیت برای شهادت حاج قاسم سلیمانی

  شعر تسلیت برای شهادت حاج قاسم سلیمانی

  بدی کردیم، خوبی یادمان رفت

  ز دلها لای روبی یادمان رفت

  به ویلای شمالی خو گرفتیم

  شهیدان جنوبی یادمان رفت

  شادی روح شهدا صلوات

  شعر تسلیت برای شهادت حاج قاسم سلیمانی

  گل اشکم شبی وا میشد ای کاش

  همه دردم مداوا میشد ای کاش

  به هر کس قسمتی دادی خدایا

  شهادت قسمت ما میشد ای کاش

  اس برای تسلیت شهید شدن سردار سلیمانی

  اس ام اس برای تسلیت شهید شدن سردار سلیمانی

  مادر!

  تو بر مزار شهید عزیز خویش

  یک کاسه آب یخ

  یک دسته گل بیار

  زیرا که من هنوز در این خوابگاه خویش

  لب تشنه حیاتم

  دل تشنه وطن

  اس مس برای تسلیت شهید شدن سردار سلیمانی

  خوشا آنان که با عزت ز گیتی

  بساط خویش برچیدند و رفتند

  ز کالاهای این آشفته بازار

  شهادت را پسندیدند و رفتند

  تسلیت برای به شهادت رسیدن سردار سلیمانی

  تسلیت برای به شهادت رسیدن سردار سلیمانی

  خوشا آنان که جانان می شناسند

  طریق عشق و ایمان می شناسند

  بسی گفتیم و گفتند از شهیدان

  شهیدان را شهیدان می شناسند

  تسلیت برای به شهادت رسیدن سردار سلیمانی

  پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند

  اما حقیقت آن است که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند

  (شهید آوینی)

  تسلیت شهادت سردار سلیمانی برای پروفایل

  تسلیت شهادت سردار سلیمانی برای پروفایل

  کوله باری پر ز مهر انبیا دارد شهید

  سینه ‏ای چون صبح صادق، باصفا دارد شهید

  این نه خون است ای برادر بر لب خشکیده ‏اش‏

  بر لب خون رنگ خود، آب بقا دارد شهید

  تسلیت شهادت سردار سلیمانی برای پروفایل

  زندگی بی شهادت، ریاضت تدریجی برای رسیدن به مرگ است

  (شهید محمد عبدی)

  تسلیت شهادت سردار سلیمانی برای پروفایل تلگرام

  از آسمان عرفان، تابنده اختری رفت

  وز کنج علم و ایمان، ارزنده گوهری رفت

  سرباز پیشتازی از خیل عشقبازان

  از صفحه ی شجاعت یکتا دلاوری رفت

  پیام تسلیت یادواره شهادت سردار سلیمانی

  پیام تسلیت یادواره شهادت سردار سلیمانی

  در مسلخ عشق جز نکو را نکشند

  روبه صفتان زشت خو را نکشند

  گر عاشق صادقی ز مردن نهراس

  مردار بود هر آنکه او را نکشند

  کلیپ و ویدیو تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  کلیپ تسلیت شهادت سردار سلیمانی

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  مدیر محترم سایت www.delgarm.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  کوثر 1 ماه قبل
  0

  درود بر مرد افتخار آفرین جایگاهت بهش جاودان

  کوثر 1 ماه قبل
  0

  درود بر مرد افتخار آفرین جایگاهت بهش جاودان

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید