توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  محمدرضا احمدی پرسپولیسی است یا استقلالی

  1 بازدید

  محمدرضا احمدی پرسپولیسی است یا استقلالی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  گزارشگران پرسپولیسی و گزارشگران استقلالی کدامند؟

  گزارشگران پرسپولیسی و گزارشگران استقلالی کدامند؟

  گزارشگران پرسپولیسی و گزارشگران استقلالی کدامند؟

  شاید برای شما هم جالب باشد دانستن اینکه گزارشگری که یک بازی را گزارش می کند ، خودش طرفدار چه تیمی است؟گزارشگران پرسپولیسی و گزارشگران استقلالی کدامند؟گزارشگران پرسپولیسی و گزارشگران استقلالی کدامند؟

  همیشه گزارش گزارشگران تلویزیونی برای هواداران استقلال و پرسپولیسس با انتقادات و حتی تهمت هایی همراه بوده که این موضوع به روابط عمومی صدا و سیما هم گزارش داده شده است. اما اینکه مجریان تلویزیونی و گزارشگران طرفدار چه تیمی هستند می تواند برای طرفداران دو تیم جالب باشد. البته ممکن است این گزارش واکنش این عزیزان را در پی داشته باشد اما مطمئنا این نفرات در خارج از محیط کاری خود کری هایی را با دوستانشان دشاته اند که علاقه آنها به تیمشان به بیرون درز پیدا کرده است.

  محمدرضا احمدی پرسپولیسی؟

  محمد رضا احمدی طرفدار تیم ملی است.

  وی متولد 1361 و دارای مدرک کارشناسی حسابداری است.

  وقتی خبرنگار از وی پرسید به چه تیمی علاقه دارید ایشون اینگونه جواب داد : حقیتش خودمان مانده ایم پرسپولیسی هستیم یا استقلالی، بارسایی هستیم یا رئالی، انکار نمی کنم که هرکسی علاقه ای دارد اما پس از حضور در این عرصه واقعا به دنبال این هستیم، گزارشی ماندگار داشته باشیم تا اینکه بخواهیم از یکی از این دو تیم هواداری کنیم، البته یک زمانی بحث ملی مطرح است، موضع گیری در آن دیدارها فرق می کند و حتی می تواند تاریخی شود.

  محمدرضا احمدی گزارشگر پرسپولیسی

  محمدرضا احمدی گزارشگر پرسپولیسی

  محمدحسین میثاقی پرسپولیسی است؟

  محمدحسین میثاقی پس از بازی سپاهان و استقلال و برتری آبی پوشان زمانی که می خواست زمان بازی پرسپولیس را بگوید، گاف عجیبی داد و گفت:«پرسپولیس صدر جدوله، فردا با سایپا بازی داریم.»

  این صحبت می تواند برای میثاقی گران تمام شود و از این به بعد مورد حمله هواداران استقلال قرار بگیرد.

  محمدحسین میثاقی گزارشگر پرسپولیسی

  محمدحسین میثاقی گزارشگر پرسپولیسی

  عادل پرسپولیسی ؛ بدون تردید

  عادل فردوسی پور مجری برنامه 90 و گزارشگر بازی های داخلی و خارجی که الگوی بسیاری از گزارشگران و مجریان محسوب می شود یک پرسپولیسی دو آتیشه است ، وی تیکه کلام های شیرینی دارد و سعی می کند با استفاده از تیکه های خود بازی را گرم کند اما کسی در گزارش هایش این تمایل های قدیمی را نمی بیند. عادل در گفت وگو با فرهاد مجیدی به این موضوع اعتراف کرد و یک بار فراز کمالوند هم این واقعیت را روی آنتن زنده برنامه اش ، گفت که از زمان خبرنگاری فردوسی پور او را بعنوان یک پرسپولیسی می شناسد.

  عادل اما طی دو دهه اخیر به شدت در جهت گیری هایش مراقب عدالت بوده است و در بحران های دو تیم ، بدون در نظر گرفتن این تمایلات عمل کرده است.

  عادل فردوسی پور گزارشگر پرسپولیسی

  عادل فردوسی پور گزارشگر پرسپولیسی

  پیمان یوسفی استقلالی است

  پیمان یوسفی یکی از مجریان نه چندان محبوب تلویزیون ، طرفدار استقلال است ، وی بیشتر شناختش در فوتبال به فهرست سرخابی ها محدود می شود ، یوسفی طی همه این سالها حین گزارش بازی های مختلف استقلال یا پرسپولیس ، بارها نشان داد که بازیکن تیم های حریف را نمی شناسد و مطالعه کمتری دارد. یوسفی گزینه مناسبی برای اجراهای کلیشه ای درون استودیو است و کمتر برای مسابقات مهم از او استفاده می شود. یوسفی البته از جنبه اخلاقی ، انسان محترمی است و شخصیت والایی دارد که باعث شده حاشیه ای از او در دو دهه حضور در صداوسیما شاهد نباشیم.

  پیمان یوسفی گزارشگر استقلالی

  پیمان یوسفی گزارشگر استقلالی

  جواد خیابانی مردی از جنس استقلال

  جواد خیابانی را کمتر کسی نمی داند که یک استقلالی دو آتیشه است و نمی توان این موضوع را منکر شد.

  خیابانی در گزارش هایی که تاکنون انجام داده کم سوتی نداده است و بارها پیش آمده است که اشک بینندگان را از خنده زیاد در آورده و گاهی هم اصرار دارد هیجان خاصی به بازی ها بدهد. خیابانی که سردمدار نسل جدید گزارشگران تلویزیونی است ، وقتی بی رقیب بود کارهایی به مراتب بهتر ارایه می داد و دایره اطلاعاتش هم به روز بود. او مطالعه می کرد و برای کارش وقت می گذاشت اما اجراهای بیشمار خارج از کار حرفه ای ، او را سرگرم مسایل تبلیغاتی و اجرایی کرد و به آرامی از لیست گزارشگران محبوب شبکه سه خارج شد.

  جواد خیابانی گزارشگر استقلالی

  جواد خیابانی گزارشگر استقلالی

  مجری ورزش و مردم پرسپولیسی بود

  زنده باد بهرام شفیع ، مجری قدیمی برنامه ورزش و مردم یک پرسپولیسی بود و با کنایه هایش سعی می کرد این علاقه را کتمان کند. شفیع بسیار روی کلمات و بازی با واژه ها در گزارش هایش علاقه داشت. به طور مثال وی در گزارش های جام جهانی94 که دو تیم آمریکا و کلمبیا به مصاف هم رفته بودند با تمرکز و تاکید روی نام آلکسی لالاس ، باعث خنده بینندگان شده بود. شفیع به نسلی تعلق دارد که با امکانات حداقلی گزارش می کردند و در مسابقات زنده با چندین بار قطع تصویر ، می بایست ارتباط با مردم را در گزارش خود حفظ می کردند.

  بهرام شفیع گزارشگر پرسپولیسی

  بهرام شفیع گزارشگر پرسپولیسی

  رضا جاودانی مشهدی ، استقلالی است

  رضا جاودانی اهل مشهد و از طرفداران ابومسلم بوده است! جاودانی با اجرای مسابقه قوی ترین مردان به شهرت رسید ، وی طرفدار استقلال است اما بیشتر او را به تمایلات فوتبال خارجی اش می شناسند.

  او یا حفظ رفاقت با فردوسی پور در شبکه سه پیشرفت کرد و بخاطر ظاهر آرام و متشخص اش معمولا در ویژه برنامه های شبکه سه مجری بوده است. برنامه های فوتبال خارجی هم طی سالهای اخیر معمولا با حضور او جذاب بوده است. اطلاعات فنی جاودانی به رغم سالها اجرا به شدت پایین است و به نظر می رسد او چندان علاقه ای برای بیشتر دانستن از فوتبال ندارد.

  مجری گری برای این چهره محبوب گزینه مناسبی است و او به درستی پا به عرصه گزارش بازها نگذاشت.

  رضا جاودانی گزارشگر استقلالی

  رضا جاودانی گزارشگر استقلالی

  مزدک میرزایی دوست عادل ، استقلالی است

  مزدک میرزایی متولد 26 شهریور 1349 و فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع است که حالا مجری شبکه های ماهواره ای است ، وی در سال 1384 موفق شد جایزه بهترین گزارشگر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را دریافت کند. مزدک از روش فردوسی پور پیروی می کند و این دو دوست خوبی هستند اما او برعکس عادل یک استقلالی است.

  مزدک میرزایی گزارشگر استقلالی

  مزدک میرزایی گزارشگر استقلالی

  سرهنگ با دفاع معروف خطی ، پرسپولیسی است

  در بین گزارشگران تلویزیون بیشنرین سابقه را در زمین چمن دارد و زندگی اش را صرف فوتبال و بحث و حرف درباره آن کرده است اما پایین ترین جایگاه را بین جوانترها دارد و معمولا بازی های سطح پایین تر به او سپرده می شده تا اینکه این اواخر کمی این وضع بهتر شده و مسابقات بعضا مهم را هم به علیفر می دهند.

  علیرضا علیفر معروف به سرهنگ در طول مسابقه بیشترین اظهار نظر شخصی را نسبت به تیم های درون زمین انجام می دهند و تصور می کند گفتن از تاریخچه و آمار معمولی تیم ها ، جزو اطلاعات گزارشگر محسوب می شود! سرهنگ به شدت هرچه تمام تر پرسپولیسی است و خودش هم در مصاحبه های متعدد مطبوعاتی اش هم نتوانسته این را کتمان کند. او همچنین طرفدار جدی رئال مادرید هم هست.

  علیرضا علیفر گزارشگر پرسپولیسی

  علیرضا علیفر گزارشگر پرسپولیسی

  منبع مطلب : namnamak.com

  مدیر محترم سایت namnamak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  گزارشگران پرسپولیس و استقلالی صداوسیما چه کسانی هستند؟

  گزارشگران پرسپولیس و استقلالی صداوسیما چه کسانی هستند؟

  گزارشگران استقلالی و پرسپولیسی کدامند؟
  شاید برای شما هم جالب باشد دانستن اینکه گزارشگری که یک بازی را گزارش می کند، خودش طرفدار چه تیمی است؟

  عادل پرسپولیسی دو آتیشه
  عادل فردوسی پور مجری برنامه 90 و گزارشگر بازی های داخلی و خارجی که الگوی بسیاری از گزارشگران و مجریان محسوب می شود یک پرسپولیسی دو آتیشه است، وی تیکه کلام هم دارد و سعی می کند با استفاده از تیکه های خود بازی را گرم کند.

  خیابانی مردی از جنس استقلال
  جواد خیابانی را کمتر کسی نمی داند که یک استقلالی دو آتیشه است و نمی‌توان این موضوع را منکر شد هرچند وی اصرار دارد بگوید طرفدار تراکتورسازی هستم و این را در برنامه زنده هم اعلام کرد

  خیابانی در گزارش‌هایی که تاکنون انجام داده کم سوتی نداده است و بارها پیش آمده است که اشک بینندگان را در آورد و هیجان خاصی به بازی بدهد.

  مجری ورزش و مردم پرسپولیسی است
  بهرام شفیع، مجری قدیمی برنامه ورزش و مردم یک پرسپولیسی است اما چندان دوآتشه نیست و با کنایه هایش سعی می کند این علاقه را کتمان کند. شفیع بسیار روی کلمات و بازی با واژه ها در گزارش هایش علاقه دار. به طور مثال وی در گزارش های جام جهانی94 که دو تیم آمریکا و کلمبیا به مصاف هم رفته بودند با تمرکز و تاکید روی نام آلکسی لالاس ، باعث خنده بینندگان شده بود. شفیع به نسلی تعلق دارد که با امکانات حداقلی گزارش می کردند و در مسابقات زنده با چندین بار قطع تصویر، می بایست ارتباط با مردم را در گزارش خود حفظ می کردند

  جاودانی مشهدی استقلالی است
  رضا جاودانی اهل مشهد و از طرفداران ابومسلم است؛ جاودانی با اجرای مسابقه قوی ترین مردان به شهرت رسید، وی طرفدار استقلال است.

  مزدک دوست عادل، استقلالی است
  مزدک میرزایی متولد 26 شهریور 1349 و فارغ‌التحصیل رشته مهندسی صنایع است، وی در سال 1384 موفق شد جایزه بهترین گزارشگر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را دریافت کند. مزدک از روش فردوسی پور پیروی می کند و این دو دوست خوبی هستند اما برعکس عادل یک استقلالی است

  علیرضا علیفر پرسپولیسی است
  علیفر در ۱۰ خرداد ۱۳۳۲ در تهران به دنیا آمد.
  او دانش‌آموز دبیرستان بدر بوده و پس از شرکت در کلاس‌های خبرنگاری، در ۱۶ سالگی خبرنگار نشریهٔ دنیای ورزش می‌شود او به دلیل داشتن سابقه نظامی به سرهنگ علیفر معروف است سرهنگ علیفر هم پرسپولیسی است. در گزارش‌های خارجی اما اصولاً او کاری به اسم و رسم تیم‌ها ندارد و عادلانه به آسیب‌شناسی دفاع خطی می‌پردازد

  سیانکی استقلالی است
  او علاقه زیادی دارد تا علاقه خودش را به تیم هایی خاص مثل رئال مادرید یا تیم ملی فرانسه و یا استقلال نشان بدهد. سیانکی البته فقط علاقه دارد و زیاد پیگیر تیم های مورد علاقه اش نیست. این گزارشگر اطلاعاتی که از این تیم ها یا هر تیم دیگری دارد در حد مسابقاتی است که گزارش آنها به او سپرده می شود

  پیمان یوسفی پرسپولیسی است
  او هم تمام تلاشش رو می‌کنه تا مثل فردوسی پور بشه، اینه که تموم اطلاعاتش تاریخچه بازی‌های دو تیمه که با صدای یکنواخت و بدون هیجانش به تفصیل و با ارائه تمام جزئیات به خورد بینندگان عزیز می‌دهد، بدون اینکه سرش رو بالا کند و ببیند که بازی در چه حالی پیش می‌ره!!

  محمد رضا احمدی طرفدار تیم ملی است
  وی متولد ۱۳۶۱ و دارای مدرک کارشناسی حسابداری است
  وقتی خبرنگار از وی پرسید به چه تیمی علاقه دارید ایشون اینگونه جواب داد : حقیتش خودمان مانده ایم پرسپولیسی هستیم یا استقلالی، بارسایی هستیم یا رئالی، انکار نمی کنم که هرکسی علاقه ای دارد اما پس از حضور در این عرصه واقعا به دنبال این هستیم، گزارشی ماندگار داشته باشیم تا اینکه بخواهیم از یکی از این دو تیم هواداری کنیم، البته یک زمانی بحث ملی مطرح است، موضع گیری در آن دیدارها فرق می کند و حتی می تواند تاریخی شود

  منبع مطلب : www.tarafdari.com

  مدیر محترم سایت www.tarafdari.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  روزنامه خراسان

  طرح از ادوین قاسمیمجید حسین زاده- فرقی نمی کند مرد باشید یا زن، جوان باشید یا پیر، پولدار باشید یا فقیر، چراکه در همه حالت ها ممکن است طرفدار پرسپولیس یا استقلال باشید. همیشه دانستن این که آدم های معروف طرفدار تیم آبی پوش پایتخت هستند یا قرمز پوش، جالب و هیجان انگیز است. در این پرونده جذاب بر اساس شنیده های منتشر شده در سایت ها و خبرگزاری های معتبر، پرده از پرسپولیسی یا استقلالی بودن آدم معروف ها برداشتیم. البته در تولید این مطلب دقت زیادی شده، در عین حال ممکن است اندک خطایی در آن وجود داشته باشد.  

  گفته می شود رئیس مجلس یعنی آقای «علی لاریجانی» بعد از صبای قم، یک نیم نگاهی به پرسپولیس دارد! طبق اخبار موثق پسر او «فرید»، دو آتیشه قرمز است و پدر و پسر دربی ها را با هم دنبال می کنند و بعد از این که پرسپولیس گل می زند، نمی توانند خوشحالی شان را مخفی کنند!                                 

  منبع: فرارو

  منبع مطلب : khorasannews.com

  مدیر محترم سایت khorasannews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 25 روز قبل
  0

  محمد رضا احمدی هم استقلالی اصل هستش ۰من خودم پرسپولیس رو میپرستم

  Satar 2 سال قبل
  0

  سرهنگ استقلالیه‌..سرهعلیفد خودش اعلام کرد استقلالیه

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید