توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  1 بازدید

  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  هر ساله تعداد زیادی از فارغ التحصیلان (حداقل کاردانی) رشته های مختلف علاقه مند به شغل معلمی می باشند و به دنبال راهی برای ورود به این مسیر هستند. آزمون استخدامی آموزش و پرورش یکی از راه های ورود به این شغل است که متقاضیان در صورت داشتن شرایط ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش 99 می توانند در آزمون آن شرکت نمایند و در صورت کسب نمره قابل قبول و تایید شدن در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 به عنوان معلم وارد عرصه کار شوند. داوطلبان باید قبل از شروع ثبت نام، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 که توسط سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود را با دقت مطالعه کنند تا با شرایط و ضوابط آن آشنا شوند.

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال گذشته از روز 3 تا 12 مهر ماه 98 ادامه داشت اما مطابق آخرین اطلاعیه های منتشر شده در این راستا، زمان ثبت نام این آزمون استخدامی همزمان با آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و در هفته سوم شهریور ماه 99 می باشد. همچنین زمان دقیق آن با انتشار دفترچه آزمون مذکور از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور، مشخص می گردد. داوطلبانی که تمام شرایط را دارا هستند، می توانند در موعد مقرر با به همراه داشتن مدارک لازم نسبت به ثبت اطلاعات خود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند.

  شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

  داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون استخدامی باید یک سری شرایط عمومی و شرایط اختصاصی را دارا باشند و ما در ادامه این مقاله به ذکر شرایط آزمون استخدامی آموزش پرورش سال 98 می پردازیم که این شرایط معمولا هر ساله دارای روندی یکسان هستند. گفتنی است که دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99، در هفته سوم شهریور ماه منتشر می شود و در صورت اعمال تغییرات، بر روی هر کدام از بندهای شرایط مذکور، در اسرع وقت مطالب از طریق سایت ایران مشاوره، به اطلاع شما عزیزان می رسد.

  شرایط عمومی

  شرایط اختصاصی

  رشته های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش پرورش 99

  جدول زیر حاوی رشته های استخدامی آموزش و پرورش در دوره گذشته می باشد و احتمال تغییر آن در دوره های بعدی وجود دارد.

  با توجه به تنوع و تغییر پذیری رشته های مورد نیاز در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دوره های مختلف، امکان نام بردن تمامی رشته ها وجود ندارد. از همین رو شما عزیزان می توانید دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون را که حاوی کلیه رشته های مورد نیاز در وزارت آموزش و پرورش استان های مختلف است، دانلود نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

  مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

  همان طور که می دانید پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، مشروط بر کسب نمره قبولی در دو مرحله می باشد. در واقع پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 (نتایج اولیه)، داوطلبانی که دارای نمره و حدنصاب لازم باشند به صورت چند برابر ظرفیت باید مدارک خود را جهت بررسی به وزارت آموزش و پرورش ارسال کنند و در صورت تایید مدارک ارسالی، به مراحل مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش دعوت می شوند.

  سوالات مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش معمولا شامل سوالاتی نظیر معرفی شخص داوطلب، معرفی خانواده، توضیحاتی در خصوص رشته و مدرک فارغ التحصیلی، هدف از شرکت در آزمون استخدامی و … می باشد. همچنین در زمینه های اعتقادی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی نیز سوالاتی مطرح می شوند.

  احکام نماز و روزه، احکام غسل، چگونگی تعیین ولی فقیه و وظایف ما در مقابل آن ها، آخرین راهپیمایی که شرکت کرده اید، آخرین نماز جمعه ای که رفته اید، آخرین کتابی که خوانده اید، نام چند تن از مراجع تقلید، نقاط ضعف و قوتی که دارید و … از موضوعاتی هستند که در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 می توانند مطرح شوند.

  در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش متقاضیان می بایست جهت انجام ثبت نام، هزینه آن را (در سال گذشته این مبلغ 45 هزار تومان تعیین شده بود) واریز کنند و سپس اقدامات لازم را انجام دهند. در رابطه با زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 باید بگوییم که تاکنون تاریخ دقیقی برای آن تعیین نشده است. شما می توانید برای اطلاع از منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

  سوالات متداول

  مطابق با اخبار منتشر شده، فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال جاری در دهه سوم شهریور ماه انجام خواهد شد.

  خیر، شرایط سنی برای افرادی که قصد شرکت در آزمون استخدامی را دارند مطابق با آخرین دوره برگزار شده، حداکثر 35 سال است.

  معمولا ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید