توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی ایران خودرو

  1 بازدید

  مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی ایران خودرو را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ثبت نام ایران‌خودرو: طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو

  ثبت نام ایران‌خودرو: طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو

  آشفتگی بازار خودرو از مشخصات مهم سالهای اخیر است که بی‌ارتباط با وضعیت تولید شرکت‌های خودروساز نیست. نوسانات نرخ ارز در سه ماهه پایانی سال ٩٦، خروج آمریکا از برجام و وعده بازگشت تحریم‌ها در اردیبهشت ٩٧، به کاهش تحرک در خطوط تولید خودروسازان انجامید تا آنجا که تعداد خودروهای تولیدی در سال گذشته در مقایسه با سال ٩٦ کاهش قابل توجهی یافت.

  به اطلاع کلیه مشتریان محترم و نمایندگی‌های مجاز می‌رساند شرکت ایران خودرو در راستای پاسخ به نیاز بازار خودرو مرحله سوم طرح فروش فوق العاده محصولات خود را اجرا خواهد نمود. متقاضیانی که در طرح‌های قبلی انتخاب نشده‌اند می‌توانند در این طرح با شرایط ذیل بدون نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام نمایند. در این طرح قیمت قطعی بوده و موعد تحویل خودروها حداکثر 3 ماهه خواهد بود.

  تاریخ و نحوه ثبت نام:

  طرح فروش فوق العاده(3 ماهه) محصولات ایران خودرو مطابق جدول ذیل از امروز پنجشنبه 20 شهریور 99 شروع و تا ساعت 14 روز یکشنبه 23 شهریور 99 ادامه خواهد داشت. حداکثر 3 روز کاری پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید. مطابق با بخشنامه شماره 4249 دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام است. لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

  شرایط عمومی بخشنامه:

  نکته 1: برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

  نکته2 :کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا 3 سال امکان ثبت نام در کلیه طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت.

  بابک رحمانی گفت: «طبق دستور و تصویب کمیته خودرو، مجوز فروش فوق‌العاده زمانی صادر می‌شود که تمام تعهدات ایجاد شده در فروش فوق‌العاده قبلی صفر شده باشد.»

  وی از اتمام تعهدات و تحویل تمامی خودروهای دومین فروش فوق‌العاده ایران خودرو به مشتریان در ابتدای هفته آینده خبر داد و گفت: «با تحقق این امر، درخواست صدور مجوز سومین فروش فوق‌العاده را به سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ارسال و در صورت دریافت مجوز، نسبت به اجرای طرح فروش جدید برنامه ریزی خواهیم کرد.»

  گفتنی است، طرح فروش فوق‌العاده خودروسازان طبق مصوبه کمیته خودرو، فروش محصولات با قیمت قطعی و با موعد تحویل حداکثر سه ماه است.

  فعال‌سازی بخشنامه سه‌شنبه 4 شهریور 99 و فروش به صورت قرعه‌کشی است. سایر محدودیت‌ها مطابق ثبت‌نام‌های قبلی اعمال می‌گردد.

  بابک رحمانی اظهار داشت: «با توجه به تعطیلی روز شنبه و بنابرخواست برخی از مشتریان که نیاز به مراجعه به بانک داشتند، مهلت واریز وجه خودروهای طرح فروش فوق‌العاده تا دوشنبه بیستم مردادماه تمدید شد.»

  معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با تاکید بر قابل تمدید نبودن این زمان، از مشتریان لیست اصلی و ذخیره اعلام شده خواست تا حتماً وجوه مورد نظر را تا دوشنبه واریز کنند.

  رحمانی افزود: «عدم واریز، به منزله انصراف از ثبت نام قطعی خواهد بود.»

  وی با بیان اینکه خودروهای فروش فعلی را زودتر از موعد تحویل سه ماهه واگذار خواهیم کرد، گفت: «برنامه فروش فوق‌العاده بعدی نیز پس از واگذاری تعهدات ایجاد شده در فروش جاری برنامه ریزی خواهد شد.»

  با توجه به اخبار موجود و طبق صحبت های معاون بازاریابی و فروش محصولات ایکو (IKCO)، قرار است تا دعوتنامه اولین سری از دناپلاس اتوماتیک صادر شود.

  طبق گفته بابک رحمانی تمامی تعهدات فروردین، اردیبهشت و همچنین خردادماه، این خودرو با قیمتی کمتر از 178 میلیون تومان برای مشتریان تحویل خواهد شد. اما آن دسته از مشتریانی که در تیر، مرداد و شهریورماه اقدام به خرید دناپلاس اتوماتیک کردند، مشمول افزایش قیمت شده و خودرو خود را با بهایی بین 220 الی 245 میلیون تومان دریافت خواهند کرد. البته این خودروساز اعلام کرده است که ملاک تحویل خودرو، تیپ L2 خواهد بود.

  ایران‌خودرو اعلام کرده است که در صورت تکمیل وجه، خودرو کمتر از 15 روز به مرحله فاکتور رسیده و تحویل مشتریان خواهد شد.

  مشتری گرامی، با عنایت به ضرورت عدم برخورداری از پلاک فعال در خانوار مطابق بخشنامه ابلاغی شماره 4320، چنانچه این شرط توسط جنابعالی رعایت نگردد وجه پرداختی شما عودت خواهد شد. لذا با توجه به اینكه این موضوع تا ساعاتی دیگر مشخص خواهد شد، خواهشمند است در صورت عدم برخورداری از این شرط از پرداخت وجه در سایت خودداری نمایید.

  با توجه به پیگیری‌های به عمل آمده بسیاری از منتخبین فروش فوق العاده دارای پلاک فعال هستند.

  گویا فیلتر پلاک فعال بعد از قرعه کشی در حال اعمال هست و کسانی که تکمیل وجه کنند اما پلاک فعال داشته باشند پول آنها عودت داده خواهد شد.

  منتخبینی که شرایط لازم را نداشته و اقدام به ثبت نام کرده اند به مدت سه سال از ثبت نام در هر طرح فروش خودرو محروم می شوند.

  نتایج قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو پس از صحه‌گذاری مراجع ذیربط، در سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو قرار گرفت.

  دومین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو از 9 مردادماه به مدت سه روز با عرضه پنج محصول و با ظرفیت 14 هزار دستگاه خودرو از طریق سایت فروش ایران خودرو صورت گرفت.

  در این طرح بیش از 980 هزار نفر برای ثبت نام اقدام کردند که 14 هزار نفر از آنان در مراسم قرعه کشی انتخاب شدند. با هماهنگی صورت گرفته، در این مرحله تعداد متقاضیان ذخیره برابر با منتخبان بود تا در صورت انصراف نفرات اصلی، از این لیست استفاده شود.

  در حال حاضر اسامی منتخبین قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در سایت فروش این شرکت در دسترس همگان قرار داراد.

  در برنامه فروش فوق العاده ایران خودرو به منظور حذف واسطه‌گران و سودجویان در فرآیند فروش، محدودیت‌هایی مانند اختصاص یک دستگاه خودرو به هر شماره ملی، عدم خرید خودرو در ۴۸ ماهه اخیر از ایران خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال در خانوار، دارا بودن سن حداقل ۱۸ سال و ارایه گواهی نامه رانندگی لحاظ شده است.

  در این طرح، پنج محصول پر متقاضی ایران خودرو شامل پژو ۲۰۶ تیپ ۵، دنا، سمند ال ایکس، ۲۰۶ صندوق‌دار و پارس بنزینی با قیمت قطعی عرضه می‌شود. این شرکت خودرو سازی ۱۵ هزار تعهد ایجاد شده در مرحله نخست فروش فوق العاده را، پیش از موعد تحویل خودروها اجرا کرده و مرحله دوم فروش فوق‌العاده با موعد تحویل سه ماهه امشب به پایان خواهد رسید.

  گفتنی است قرعه کشی محصولات ایران خودرو فردا ساعت ۱۰ صبح با حضور مسئولان نظارتی برگزار می‌شود.

  به اطلاع کلیه مشتریان محترم و نمایندگی‌های مجاز می رساند شرکت ایران خودرو در راستای پاسخ به نیاز بازار خودرو مرحله دوم طرح فروش فوق العاده محصولات خود را اجرا خواهد نمود. متقاضیانی که در طرح‌های قبلی انتخاب نشده‌اند می‌توانند در این طرح با شرایط ذیل بدون نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام نمایند.

  در این طرح قیمت قطعی بوده و موعد تحویل خودروها حداکثر 3 ماهه خواهد بود.

  تاریخ و نحوه ثبت نام: طرح فروش فوق العاده (3 ماهه) محصولات ایران خودرو مطابق جدول ذیل روز پنجشـنبه 9 مرداد 99 شــروع و تا 11 مرداد 99 ادامه خواهد داشـت. حداکثر 3 روز کاری پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید.

  مطابق با بخشنامه شماره 4249 دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام است. لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

  شرایط عمومی بخشنامه:

  نکته1 :

  برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) برای خود یا هر یک از اعضای خانواده، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

  نکته2 :

  کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی و یا دارای پلاک انتظامی فعال برای خود یا هر یک از اعضای خانواده خود، باشند و در این طرح ثبت نام نمایند، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا 3 سال امکان ثبت نام در کلیه طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت.

  ساعاتی پیش دعوتنامه تسویه حساب مشتریان ایران خودرو که قبلا خودرو دنا EF7 پلاس (بدون سانروف) با موعد تحویل مرداد ماه 99 را ثبت نام كرده بودند، صادر شده است که حکایت از افزایش قیمت قابل توجه برخی از مدل ها در خانواده دنا دارد.

  براین اساس قیمت دنا پلاس از 120 میلیون تومان به 137 میلیون تومان افزایش یافته است که 14.16 درصد افزایش را نشان می دهد.

  اما عجیب تر از این افزایش 14 درصدی، افزایش قیمت سنگین دنا معمولی است. گزارش ها حاکی از آن است که قیمت دنا معمولی نیز با افزایشی 38 میلیونی از حدود 83.6 میلیون به 121.6 میلیون تومان رسیده است که از افزایشی 45 درصدی حکایت می کند، با این حساب این احتمال وجود دارد که قیمت خودروهای موجود در بازار نیز تحت تاثیر این افزایش، به شکل ناگهانی رشد کند که در کوتاه مدت باعث تعمیق رکود بازار خودرو خواهد شد.

  تغییرات بهای کارخانه محصولات ایران خودرو براساس دستورالعمل شورای رقابت برای اجرا در سه ماه دوم سال 99 منتشر شد. براساس جدول منتشر شده، بهای خالص کارخانه بدون در نظر گرفتن مالیات، بیمه، عوارض و شماره گذاری به شرح ذیل است:

  در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر دیگر شرایط فروش و طرح‌های فروش ایران خودرو در سال 99:

  در راستای موافقت شورای رقابت با افزایش قیمت خودروها به صورت فصلی پس از سایپا اینبار نوبت به ایران خودرو رسیده است تا قیمت 5 محصول خانواده پژو را افزایش دهد.

  این افزایش قیمت در حالی رخ می دهد که شب گذشته نیز شایعاتی در رابطه با افزایش بیش از 25 درصدی قیمت خودروهای تولیدی ایران خودرو منتشر شده بود.

  - قیمت جدید تیر: ۹۱۶.۸۷۵.۰۰۰ ریال
  - قیمت خرداد: ۶۸.۴ میلیون
  - ۳۴ درصد افرایش

  - قیمت جدید تیر: ۱۰۳ میلیون و ۴۰۴ هزار تومان
  - قیمت خرداد: ۸۲.۸ میلیون
  - ۲۵ درصد افرایش

  - قیمت جدید تیر: ۹۰ میلیون و ۶۱۱ هزار تومان
  - قیمت خرداد: ۷۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
  - ۲۶.۵ درصد افرایش

  - قیمت جدید تیر : ۱۰۵ میلیون و ۵۵۴ هزار تومان
  - قیمت خرداد : ۷۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
  - ۳۲.۲ درصد افرایش

  - قیمت جدید تیر : ۱۲۲.۵ میلیون
  - قیمت خرداد : ۹۲.۷ میلیون
  - ۳۲.۱ درصد افرایش

  ساعت ده صبح امروز دوشنبه 23 تیرماه مراسم قرعه کشی دور جدید پیش فروش ایران خودرو صورت پذیرفت و طی آن برندگان خودروهای ثبت نامی مشخص شدند.

  مطابق اطلاعات اعلام شده توسط بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو، حدود هفتصد هزار نفر در دور جدید شرایط فروش ایران خودرو شرکت کردند که از میان آن‌ها 50 هزار نفر برنده خودروهای ثبت نامی خواهند شد.

  یکی از جذابیت‌های دور جدید شرایط پیش فروش ایران خودرو، حضور محصولات جدید این شرکت نظیر رانا پلاس و محصول جدید K132 بود که طی آن حدود هشتاد هزار نفر متقاضی خرید محصول جدید ایران خودرو یعنی K132 بوده‌اند. جالب آن‌که ظرفیت این خودرو در دو نسخه دنده‌ای و اتوماتیک تنها 16 هزار دستگاه بوده است.

  34 هزار ظرفیت نیز برای دیگر محصولات ایران خودرو در این شرایط پیش فروش در نظر گرفته شده است. این خودروها عبارتند از: دنا پلاس، پژو 207 دنده‌ای، پژو پارس LX، دنا معمولی، رانا پلاس، سورن ELX، پژو 206 تیپ 2 و سمند EF7 بنزینی. با توجه به حضور محصول جدید رانا پلاس در این شرایط فروش، به نظر می‌رسد این خودرو نیز سهم بزرگی از توجهات را معطوف به خود کرده باشد. در ادامه می‌توانید جدول تعداد متقاضیان و ظرفیت هرکدام از خودروهای موجود در شرایط پیش فروش ایران خودرو را مشاهده نمائید.

  چگونه متوجه شویم که برنده شده‌ایم؟

  در این مرحله از پیش فروش ایران خودرو که در آن رانا پلاس و همچنین K132 حضور داشتند، با مراجعه به این صفحه و وارد کردن کد پیگیری خود می‌توانید متوجه شوید که آیا برنده بوده‌اید یا خیر.

  بابک رحمانی؛ معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد:

  ایران خودرو در قالب اطلاعیه ای و طرح فروش مشارکت در تولید 12 الی 24 ماهه محصول جدید پروژه K132 و سایر محصولات ایران خودرو را ابلاغ کرده است، اما این طرح تازه فروش شامل قیمت گذاری عجیب (پیش پرداخت 150 میلیون تومانی برای مدل اتوماتیک) و بازه بسیار بلند تحویل خودروهای ثبت نامی برای بیش از یکسال آینده (اواسط سال 1400) و سود های مشارکت اندک است، از این رو می توان گفت که از یک سو قیمت خودرو کا 132 با این رقم پیش پرداخت بیش از ارقام پیش بینی شده (در حدود 200 میلیون تومان) برآورد می شود و احتمالا با خودرویی 300 میلیونی در نسخه اتوماتیک مواجه خواهیم بود و از سوی دیگر شرایط فروش اعلام شده برای این محصول جدید ایران خودرو، چندان جذاب به نظر نمی رسد.

  متقاضیانی که در قرعه کشی‌های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده‌اند، می‌توانند در این طرح با شرایط زیر بدون نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام نمایند.

  تاریخ و نحوه ثبت نام: طرح مشارکت در تولید (12 الی 24ماهه) محصولات ایران خودرو مطابق جدول شماره یک روز چهارشنبه مورخ 98/4/18 شروع و تا تاریخ 99/4/21 ادامه خواهد داشت.

  حداکثر 3 روز کاری پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید.

  قیمت خودرو و نحوه پرداخت در شرایط پیش فروش K132:

  توضیحات:

  فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌خودرو بیان کرد: «در تابستان نیز تعدادی از محصولات خود را برای فروش به صورت پیش فروش عرضه خواهیم کرد. زمان آن به محض اینکه در کمیته خودرو مصوب شود اعلام عمومی خواهد شد.»

  او ادامه داد: «برنامه ریزی شده که ایران‌خودرو برای تابستان مشارکت در تولید، پیش‌فروش و فروش فوق‌العاده داشته باشد که زمان آن‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.
  مقیمی اضافه کرد: هنوز تعداد خودروها برای پیش فروش مشخص نیست و باید در کمیته خودرو تصمیم گیری می‌شود، اما بر اساس ظرفیت و میزان تولید، بیش از تعداد پیش فروش قبلی است.»

  او در خصوص تحویل فروش فوق العاده ۱۵ هزار دستگاه خودرو، اظهار کرد: «خودروها قطعا در زمان ۳ ماهه تعیین شده تحویل داده می‌شود همچنان که تا به امروز حدود ۵ هزار خودرو از ۱۵ هزار خودرو تحویل داده شده است.»

  مدیرعامل ایران خودرو در پاسخ به اینکه چند درصد قطعات خودروهای این شرکت داخلی و وارداتی است، گفت: «در هر خودرو، میزان وارداتی و داخلی بودن قطعات متفاوت است. اما به طور کلی هر محصول، وابستگی کمی به خارج کشور دارد، اما وابستگی به اندازه‌ای نیست که تولید ما را دچار مشکل کند.»

  به اطلاع کلیه نمایندگی‌ها و متقاضیان محترم می‌رساند پیرو بخشنامه طرح پیش فروش یک ساله و مطابق مصوبه کمیته خودرو مورخ 99/03/23 به منظور واقعی نمودن تقاضا، عدالت در توزیع، حذف سوداگری و واگذاری خودرو به مصرف کننده نهائی؛ شرط ترهین یک ساله سند خودرو از زمان تحویل خودرو در طرح پیش‌فروش بک ساله نیز همانند طرح فروش فوق العاده با رعایت موارد ذیل لحاظ می‌گردد:

  مراسم قرعه کشی پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو با حضور نهادهای نظارتی صبح امروز شنبه 24 خرداد ماه درسالن همایش های ساپکو برگزار شد.

  پس از اتمام مراسم قرعه کشی و تایید نهایی توسط نهادهای نظارتی، اسامی برندگان از طریق ارسال پیامک و همچنین از طریق رسانه‌های معتبر اطلاع رسانی خواهد شد.

  در طرح مذکور، گروه صنعتی ایران خودرو در راستای ایجاد امکان ثبت نام و فرصت برابر بـرای همـه متقاضـیان خـودرو، حـذف دلالان و واسطه گران از بازار خودرو و رسیدن خودرو به دست مشتریان واقعی، محدودیت هایی را به اجرا گذاشت. همچنین در این طرح 12 مدل از خودرو های پر متقاضی عرضه شد.

  پیش فروش محصولات ایران خودرو با هماهنگی وزارت صمت و در جهت عرضه خودرو به مشتریان حقیقی، کنترل بازار و حذف واسطه ها صورت گرفته است .

  برندگان قرعه کشی از فردا یک شنبه 25 خرداد به مدت سه روز فرصت واریز پیش پرداخت اولیه را دارند و در صورت عدم واریز وجه افراد رزرو جایگزین می شوند.

  همانطور که از جدول فوق مشخص است، شانس برنده شدن متقاضیان در این قرعه کشی از کمتر از 2 درصد برای دنا پلاس تا حدود 11 درصد برای رانا پلاس متغییر بوده است.

  فرشاد مقیمی پس از پایان جلسه کمیته خودرو ستاد تنظیم بازار که با حضور سرپرست وزارت صمت، معاونان این وزارتخانه، مدیران عامل صنایع خودروسازی کشور و نهاد‌های نظارتی برگزار شد، افزود: «ما در گروه صنعتی ایران خودرو اقدام به پیش فروش خودروهایی کردیم که درباره آن هیچگونه تعهد معوق نداشتیم و فردا که تحویل این خودرو‌ها رو کلید خواهیم زد 1400 خود را به مشتریان تحویل خواهیم داد.»

  وی اضافه کرد: «از ابتدای امسال تاکنون 97 هزار خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو تولید شده که در مقایسه با تولید 81 هزار خودروی مدت مشابه سال گذشته، از رشد 18 درصدی برخوردار بوده و این در حالی است که ما امسال به علت شیوع ویروس کرونا تولید خود را بعد از تعطیلات نوروز یک هفته دیرتر از سال گذشته آغاز کردیم که اگر این تاخیر یک هفته‌ای نبود تولید خودرو از ابتدای سال تاکنون به بیش از 110 هزار دستگاه می‌رسید.»

  آقای مقیمی افزود: «با این وجود از ابتدای امسال تاکنون تجاری سازی و تحویل خودرو به مشتریان نیز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از رشد 50 درصدی برخوردار بود.»

  در جلسه کمیته خودرو ستاد تنظیم بازار با توجه به رشد 55 درصدی تحویل محصولات گروه خودروسازی سایپا، مقرر شد تا موضوع تخصیص ارز مورد نیاز ترخیص قطعات خودرو با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک مرکزی و گمرک ایران پیگیری شود.

  مراسم آزمایشی قرعه کشی طرح پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو روز پنج شنبه 22 خرداد در این شرکت برگزار شد. طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو با ثبت نام بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر به اتمام رسیده و با توجه به بالا بودن تعداد متقاضی نسبت به ظرفیت فروش، فرآیند قرعه کشی برای این طرح نیز روز شنبه ۲۴ خردادماه مطابق جدول ذیل با حضور نهادهای ناظر برگزار خواهد شد.

  معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از تمدید زمان تکمیل وجه منتخبان در طرح فروش فوق العاده به مدت ۲۴ ساعت تا ساعت ۱۲ فردا چهارشنبه ۲۱ خردادماه خبر داد.

  رانا پلاس در حقیقت نسخه فیس لیفت شده یا همان به‌روزرسانی شده رانا LX است. این سدان جدید ایران خودرو چندی پیش بصورت رسمی رونمایی شد اما هنوز در هیچ مکان عمومی جهت آشنایی مردم به نمایش نگذاشته شده است.

  اما علی‌رغم این موضوع و عدم تخصیص سود مشارکت و سود انصراف در طرح فروش این خودرو شاهد هجوم خرید مردم برای خرید آن و محصولات دیگر ایران خودرو هستیم و این در حالی است که موعد تحویل خودرو بطور دقیق مشخص نشده است.

  حال به هر صورت می بینیم که در طرح فروش جدید ایران خودرو، بالاخره عرضه رانا پلاس آغاز شده است. مشتریان می‌توانند در ابتدا مراحل پیش ثبت نام این خودرو را در وبسایت ایران خودرو طی نمایند و در صورتی که در قرعه کشی برنده شدند، با پرداخت ۳۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در صف تحویل رانا پلاس قرار بگیرند. بر اساس بخشنامه این شرکت، رانای فیس لیفت از مهر ۹۹ تا خرداد ۱۴۰۰ به ترتیب اولویت به مشتریان تحویل داده می‌شود.

  در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر دیگر شرایط فروش و طرح‌های فروش ایران خودرو در سال 99:

  به اطلاع متقاضیان محترم می‌رسـاند، پیرو بخشنامه 4310، لیست خودروهای قابـل ارائه در طرح پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو به شرح جدول ذیل است

  تاریخ و نحوه ثبت نام:

  طرح پیش فروش یک ساله خودرو مطابق شرایط جدول، از ساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخ 99/03/18 شروع و تا ساعت 24 تاریخ 99/03/20 به مدت 3 روز اجرا می‌گردد. حداکثر 3 روز پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید.

  جدول شرح خودروها، مبالغ علی الحساب پیش پرداخت و بازه تحویل در طرح پیش فروش یک ساله:

  به اطلاع کلیه هموطنان عزیز می‌رساند هرگونه واگذاری تحت هر عنوان از جمله فروش حواله یا فروش امتیاز ‌فروش فوق‌العاده خودروهای گروه صنعتی ایران‌خودرو و گروه خودروسازی سایپا در قالب قرعه‌کشی ویژه ایام عید سعید فطر، ممنوع بوده و قابل پیگرد قانونی است.

  پس از مشخص شدن نتایج قرعه‌کشی ایران خودرو حالا این شرکت از مهلت پرداخت قیمت خودرو های ثبت نامی تا پایان روز دوشنبه (ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 19 خرداد ماه) خبر داده است.

  پرداخت باید براساس قیمت های مندرج در جدول فوق انجام شود، اما برخلاف اطلاعات قبلی ظاهرا جریمه ای برای عدم پرداخت در نظر گرفته نشده است و عدم پرداخت وجه کامل به منزله انصراف متقاضی از دریافت خودرو تلقی می شود و شانس خرید خودرو نیز در اختیار مشتری جایگزین قرار خواهد گرفت.

  با توجه به گفته های معاون مهندسی سازمان و سیستم‌های ایران خودرو، از مجموع نفرات متقاضی پیش ثبت‌نام چهار محصول این شرکت خودروسازی، تعداد ۳۸۴ هزار و ۸۳۱ نفر به دلیل نداشتن شرایط لازم حذف شدند.

  اصغر حق پناه روز شنبه در مراسم قرعه‌کشی فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه عید سعید فطر، افزود:« تعداد پنج میلیون و ۲۷۳ هزار و ۸۵۶ نفر از تاریخ چهارم خردادماه تا پایان وقت اداری چهاردهم خرداد ماه با ورود به سایت ایران خودرو، به سامانه امتای وزارت صنعت، معدن و تجارت رفته و پس از احراز هویت، پیش ثبت نام را انجام دادند.»

  به گفته وی، از هفتم خرداد ماه ثبت‌نام و انتخاب خودرو برای افرادی که در مرحله قبل پیش ثبت نام کرده بودند انجام شد که در نهایت چهار میلیون و ۷۴۴ هزار و ۹۸۴ نفر در سایت سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو وارد و خودروی خود را انتخاب کردند.

  حق پناه خاطرنشان کرد: «از این تعداد ۳۹ هزار و ۱۸ نفر به صورت تکراری با شرکت سایپا ثبت نام کرده و حذف شدند و ۳۴۵ هزار و ۸۱۳ نفر دیگر نیز دارای پلاک فعال بودند که آنان نیز حذف شدند.»

  وی گفت: «به این ترتیب تعداد چهار میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ نفر شرکت کننده پس از انجام فرایند پاکسازی باقی ماندند که قرعه کشی بین این افراد انجام می‌شود.
  معاون مهندسی سازمان و سیستم های ایران خودرو با تشریح فرآیند قرعه کشی نیز خاطرنشان کرد: پس از پاکسازی و حذف اطلاعات مشتریان فاقد شرایط قرعه کشی، در مرحله بعد به هم زدن تصادفی ترتیب ثبت‌نام انجام شده، انتخاب عدد تصادفی بر مبنای قرعه‌کشی انجام خواهد شد و پس از آن قرعه کشی بر اساس الگوریتم ذکر شده به تفکیک محصولات انجام می‌شود.»

  وی ادامه داد: «پس از آن نتایج قرعه کشی اعلام و افراد برنده می‌توانند به سایت مراجعه کرده و با تکمیل پرداختی‌ها مدارک خود را تحویل دهند.»

  روز شنبه در مراسمی با حضور نهادهای نظارتی و رسانه‌ها، مراسم قرعه کشی ایران خودرو مربوط به فروش فوق‌العاده عید سعید فطر ۱۵ هزار دستگاه محصولات این گروه خودروسازی در شرکت ساپکو آغاز شد.

  مطابق آمار اعلامی ایران خودرو در مجموع چهار میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ نفر در طرح پیش‌فروش ویژه عید فطر این خودروساز شرکت کردند که ۳۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر متقاضی رانا، دو میلیون و ۳۸۴ هزار و ۹۰۱ نفر متقاضی پژو پارس، یک میلیون و ۵۰ هزار و ۴۵۳ نفر متقاضی پژو ۲۰۶ معمولی و ۵۹۹ هزار و ۴۰۲ نفر متقاضی پژو ۴۰۵ اس ال ایکس بودند.

  نمایندگان وزارت اطلاعات، پلیس امنیت اقتصادی، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، دادستانی کل کشور و بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت در این مراسم حضور داشته و از نزدیک بر فرآیند قرعه‌کشی نظارت دارند.

  جدول قرعه کشی به شرح ذیل بوده است:

  جزئیات طرح پیش فروش یکساله محصولات شرکت ایران خودرو ویژه خردادماه 99 منتشر شد.

  مراسم قرعه کشی برای تخصیص 15 هزار دستگاه از چهار مدل از محصولات ایران خودرو در قالب طرح فروش فوق العاده روز شنبه 17 خرداد ماه با حضور نمایندگان وزارت صمت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی، پلیس راهور ناجا و سایر نهادهای ذیربط در سالن همایش‌های ساپکو برگزار می‌شود.

  بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در این‌باره گفت: «ثبت‌نام و انتخاب محصول تا 14 خرداد به صورت شبانه روز انجام و پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، سایت برای انطباق اطلاعات ارایه شده توسط متقاضیان بسته شد.»

  وی افزود: «راستی آزمایی اطلاعات و بررسی محدودیت‌های اعمال شده برای ایجاد نظام توزیع عادلانه در بازه زمانی روزهای 15 و 16 خرداد انجام شد. اسامی منتخبین این طرح پس از پایان قرعه کشی و تایید نهادهای نظارتی به صورت عمومی منتشر می‌شود و برندگان تا 48 ساعت فرصت دارند نسبت به واریز وجه خودروهای انتخابی خود اقدام کنند.»

  معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از آغاز عرضه 45 هزار دستگاه دیگر از محصولات این خودروساز از 18 خردادماه خبر داد و خاطرنشان کرد: «در این طرح پیش فروش، 12 مدل از خودروهای تولیدی ایران خودرو قابل عرضه است.»

  وی تصریح کرد: «متقاضیانی که در قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو برنده نشده اند نیز می‌توانند در طرح پیش فروش 12 مدل از محصولات تولیدی این خودروساز مشارکت کنند.»

  وی تاکید کرد: «بازه زمانی تحویل خودرو در قالب طرح پیش فروش 4 تا 12 ماهه است که براساس قرعه کشی تعیین می‌شود.»

  طبق اعلام قبلی، شرایط فروش فوق العاده خودروسازان به مدت یک هفته از روز چهارشنبه 7 خردادماه آغاز شده و لازم است که مشتریان قبل از ثبت درخواست در سایت های فروش خودرو، نسبت به تکمیل پروفایل، احراز هویت و همچنین دریافت کلمه عبور اقدام کنند. به همین منظور سه روز مانده به شروع طرح فروش، امکان انجام امورات پیش ثبت نام فراهم شده و مشتریان محصولات سایپا و ایران خودرو می توانند در صورت داشتن شرایط لازم، نسبت به تکمیل حساب و آماده شدن برای ثبت نهایی درخواست خرید خودرو اقدام کنند. اما علاوه بر فیلترهای گوناگونی که برای خرید خودرو در نظر گرفته شده است، یک شرط جدید هم برای خرید خودرو اعلام شد و آن هم "ارائه چک به نام فرد متقاضی خودرو" است که بسیاری از مشتریان را با مشکل مواجه کرده است.

  حال باتوجه به مشکلات فراوانی که برای مشتریان بوجود آمده است و همچنین با پیگیری های رسانه ملی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به حذف این شرط برای خرید خودرو، اعلام کرد که برای ثبت نام خودرو از این گروه خودروسازی نیازی به دسته چک نخواهد بود و این شرط برداشته شده است.

  پیش از این گفته شد به این دلیل که سند خودرو در قالب یکی از شروط 10 گانه خودروسازان به مدت یک سال در رهن شرکت می ماند تا فرد متقاضی امکان فروش خودرو را نداشته باشد و به گونه ای از خرید خودرو از شرکت و فروش آن در بازار آزاد و در حقیقت دلالی ها جلوگیری شود. براین اساس، سه میلیون و 900 هزار تومان باقی مانده مبلغ خودرو از دو واریز قبلی مشتری در دو مرحله ثبت نام خواهد بود که یکسال بعد دریافت و همچنین سند خودرو به مشتری تحویل داده می شود. حال باتوجه به این شرایط، بسیاری از افراد متقاضی خودرو صاحب دست چک نیستند و یا چک آنان سیال نیست و به همین راحتی هم از طرف بانک به متقاضیان دسته چک ارائه نمی شود.

  شرکت ایران خودرو در راستای ایجاد امکان ثبت نام و فرصت برابر بـرای همـه متقاضـیان خـودرو، حـذف دلالان و واسطه گران از بازار خودرو و ایجاد ساز و کار شناسایی و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی خودرو، فروش فـوق العاده محصولات خود را اجرا خواهد نمود.

  در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو قیمت قطعی بوده و موعد تحویـل حـداکثر 3 ماهه خواهد بود و وجه خودرو در دو مرحله دریافت خواهد شد، ضمنا" در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت برنامه ریزی شده، مشتریان به روش قرعه کشی انتخاب خواهند شد. براین اساس طرح فروش فوق العاده به روش اعتباری محصولات ایران خودرو از ساعت 8 صبح چهارشنبه مورخ 99/03/07 با شرایط ذیل آغاز می‌گردد و لغایت تاریخ 99/03/14  ادامه دارد.

  مشتریان می‌توانند از تاریخ 99/03/04 نسبت به پیش ثبت نام و احراز هویت و دریافت کلمه عبور اقدام نمایند.

  نکته 1: امکان دسترسی به راهنمای جامع ثبت نام و یا تنظیم کلمه عبور،در صـفحه اول سـایت فـروش اینترنتـی در بخش اطلاعیه‌ها وجود دارد.

  نکته 2: شماره کارت یا حساب بانکی که وجه ثبت نام خودرو به حساب شرکت واریز می گردد، الزاما" مـی‌بایسـت متعلق به شخص متقاضی باشد.

  شرایط عمومی بخشنامه جهت استفاده از روش فروش فوق العاده:

  حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا 36 ماه است.

  به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو در کل بخشنامه‌های فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا تعلق می‌گیرد.

  حداقل سن متقاضی 18 سال تمام و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم است.
  ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.
  مشتریانی که دارای پلاك انتظامی فعال(به نام خود) باشند امکان ثبت نام را ندارند.
  تنظیم صلحنامه امکانپذیر نیست.

  سند خودرو به مدت یک سال در رهن شرکت ایران خودرو باقی می‌ماند بدیهی است امکان فک رهن قبل از یکسال مقدور نیست.

  گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

  به اطلاع کلیه مشتریان محترم و نمایندگی های مجاز می رساند شرایط پیش فروش ویژه از ساعت 11 صبح روز دوشنبه مورخ 99/02/22 تا زمان تکمیل ظرفیت مطابق جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می گردد.

  مطابق با بخشنامه 4303 هنگام دریافت کد کاربری و کلمه عبور در سایت فروش اینترنتی احراز مشخصات فردی متقاضی الزامی است.

  شرایط ویژه بخشنامه :

  به اطلاع مشتریان و نمایندگی های محترم می رساند شرکت ایرانخودرو در راستای بهبود فرآیند تعریف کد کاربری در سایت فروش اینترنتی و به منظور جلوگیری از مشکلات ثبت اطلاعات شخصی مغایر از روز دوشنبه مورخ 99/02/15 سامانه امتا (مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت)، احراز اطلاعات فردی متقاضیان را به صورت بر خط (online) در سایت فروش اینترنتی انجام خواهد داد که در این خصوص لازم است موارد ذیل مدنظر قرار گیرد.

  منبع مطلب : digiato.com

  مدیر محترم سایت digiato.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آشنایی با شرایط و نحوه ثبت نام اینترنتی محصولات ایران خودرو

  آشنایی با شرایط و نحوه ثبت نام اینترنتی محصولات ایران خودرو

  آشنایی با شرایط و نحوه ثبت نام اینترنتی محصولات ایران خودرو 

  دراین مقاله با شرایط و نحوه ثبت نام اینترنتی محصولات ایران ماشین آشنا می‌شویم و همچنین از شرایط خرید و فورش اینترنتی این غول خودروسازی ایران هم با خبر میشویم. البته خیلی از افراد هستند کـه هنگام ثبت نام کمی گیج می شوند و میتوان گفت کـه دلیل این موضوع هم نا آشنا بودن با اصطلاحات خرید اینترنتی اتومبیل اسـت در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بیشتر صحبت کنیم.

  در بسياري موارد هنگام خريد اتومبیل با اصطلاحاتی مواجه ميشويم كه توجه بـه مفاهيم آن ها ميتواند در خريد ماشین كمك شاياني کند اصطلاحاتي نظير ثبت نام اينترنتي، دعوتنامه، تبديل، صلح نامه، انصراف ، سود مشاركت، سود تاخير و… كه همگي جزء پارامترهاي اصلي در فرم تقاضای خريد ماشین محسوب ميشوند. با اين توضيح، آگاهي از اين مفاهيم براي متقاضيان خريد اتومبیل ضروري بوده و يك خريد كاملا مناسب را نويد ميدهد.

  مقوله فروش و انجام بـه موقع تعهدات ثبت نام اتومبیل در نمايندگي‌هـای مجاز نيز يكي از پارامترهايي اسـت كه اگر بـه صورت صحيح و مناسب و طبق دستورالعمل‌ها، بخش‌نامه‌ها و آیين‌نامه‌هـای مربوطه انجام پذيرد مي‌تواند باعث جلب رضايت و خشنودي مشتريان شود. نقش نمايندگان و بـه خصوص مسوولان فروش نمايندگي‌ها و اهميت آگاهي آنان در امور مربوط بـه فروش اتومبیل نيز بسيار مهم و كليدي اسـت.

  و مي‌تواند كمك بسزايي در پيشرفت روزافزون صنعت ماشین و افزايش اعتبار اين صنعت مهم كشور داشته‌باشد. يكي ديگر از روش‌هـای مرسوم كه اخيرا مورد توجه قرار گرفته اسـت روش ثبت نام اينترنتي اسـت كه دراين روش مشتري با مراجعه بـه درگاه اينترنتي شركت خودروسازي نسبت بـه ثبت‌نام و خريد ماشین اقدام مي‌کند. از الزامات اين روش داشتن كارت بانكي معتبر با موجودي كافي برای پرداخت وجه بـه صورت اينترنتي و آنلاين اسـت.

  بد نيست بدانيد كه در روش اينترنتي، هر فرد با كد ملي خود فقط مي‌تواند هر شش ماه يك بار، يك دستگاه ماشین ثبت نام كند. اين تمهيد براي جلوگيري از سوء استفاده دلالان و واسطه‌ها انديشيده شده و از چند ماه پيش در سايت فروش اينترنتي خودروسازان بـه اجرا درآمده اسـت. اطلاعاتی كه در زیرمي‌آيد، بـه صورت عمومي در ميان خودروسازان رايج بوده و ممكن اسـت بسته بـه شرايط كاري فروشنده با تغييراتي همراه شود.

  انواع مشتريان

  از ديدگاه معامالت و خريدو فروش اتومبیل مشتريان بـه سه گروه تقسيم بندي میشوند گروه اول مشتريان حقيقي هستند كه شخصا در تمامي مراحل عقد و اجراي مفاد قرارداد حضور داشته و بـه انعقاد قرارداد با شركت اقدام ميکنند. گروه دوم شامل مشتريان حقوقي هستند كه بر اساس مستندات حقوقي بعنوان نماينده و يا وكيل مشتري اصلي بـه شركت معرفي شده و برای عقد قرارداد و پي‌گيري اجراي مفاد آن اقدام مي کنند.

  مشتريان عمده گروه سوم نیز مشتريان هر شركتي را شامل میشوند؛ اين دسته از مشتريان براي خريد عمده بيش از300 دستگاه اتومبیل از شركت بـه صورت حقيقي و يا حقوقي عقد قرارداد ميکنند كه طبق معمول نهادها و سازمان‌هـای دولتي و حكومتي جزء اين گروه طبقه بندي مي‌شوند.

  مدارك مورد نياز براي ثبت نام

  مدارکی کـه اشخاص حقيقي باید هنگام مراجعه بـه نمايندگي بـه همراه داشته باشند.

  = كپي شناسنامه

  = كپي كارت ملي

  = مدارك مربوط بـه احراز محل سكونت «سند مالكيت يا اجاره‌نامه معتبر».

  در مورد اشخاص حقوقي

  = كپي اساس نامه شركت

  = نامه معرفي نماينده

  = عدد ثبت و نوع شركت «روزنامه رسمي»

  = مدارك مربوط بـه نشانی محل شركت «سند مالكيت يا اجاره نامه معتبر».

  پيش فروش

  نوعي از فروش اسـت كه بـه صورت يك يا چند مرحله‌ای انجام مي‌شود و بـه مبالغ وديعه مشتري، سود مشاركت و تخفيفات احتمالي تعلق مي‌گيرد. پيش فروش عموما بـه دو صورت عادي و قطعي انجام و براي آن دعو‌ت‌نامه نيز ارسال مي‌شود. پيش‌فروش عادي، بـه روشي از فروش اطلاق ميشود كه در آن قيمت نهایي اتومبیل قيد نشده، اما در زمان ارسال دعوت‌نامه بـه مشتري اعلام مي شود.

  تا نسبت بـه واريز مابه‌التفاوت وجوهي كه قبال واريز كرده و قيمت اتومبیل، اقدام كند. دراين روش، بـه مبالغي كه مشتري قبل از تحويل ماشین پرداخت مي‌كند، طبق قرارداد سود تعلق مي‌گيرد. اما در روش پيش‌فروش قطعي، قيمت اتومبیل در زمان عقد قرار داد مشخص اسـت و حتي اگر در زمان تحويل، قيمت ماشین تغييري كرده باشد با همان قيمت قيد شده در قرارداد بـه مشتري تحويل خواهد شد.

  فروش قطعي

  بطور كلي نوعي از فروش اسـت كه در آن قيمت اتومبیل بـه صورت كامل در زمان عقدقرارداد از طرف شركت تعيين شده و از مشتري دريافت مي‌شود و زمان تحويل آن طبق بخش نامه تعيين شده اسـت. قيمت اعالم شده دربخش نامه با احتساب سود و تخفيفات احتمالي درنظر گرفته مي‌شود.

  فروش فوري

  نوعي از فروش اسـت كه در آن پس از ثبت‌نام متقاضي در نمايندگي و يا وب سايت شركت خودروسازي، اتومبیل طي مدت زمان اعلامي دربخش‌نامه بـه مشتري تحويل مي‌شود. اين مدت طبق معمول 20 يا 30 روزه اسـت. دراين نوع فروش هيچ‌گونه سود وديعه و انصرافي بـه مشتري تعلق نمي‌گيرد. فروش فوري مي‌تواند از محل اماني نمايندگي، از محل رزرواسيون و يا از محل كارخانه تامين شود.

  فروش اعتباري يا چكي

  نوعي از فروش اسـت كه در آن مشتري بخشي از بهاي اتومبیل رابه صورت نقدي و بخشي ازآن رابه صورت چكي «يك يا چند چك» پرداخت مي‌کند. در زمان ثبت‌نام بـه صورت فروش نقد و اقساط نمايندگي بايد موارد مربوط بـه دريافت چك از مشتريان از قبيل:

  = صدور چكها در وجه شركت خودروساز

  = تاريخ و وجه چك‌ ها

  = امضا چك‌ها توسط مشتري و ضامن ها

  = گواهي امضا محضري مشتري

  = پرينت حساب متصل بـه چک ها

  مخدوش نبودن چك‌ ها رابه دقت مدنظر قرار دهد. قرارداد فروش و مفاهيم آن بـه هر گونه تعهد مكتوب بين مشتريان «حقيقي، حقوقي و عمده» و شركت خودروساز جهت فروش و تحويل محصولات توليدي شركت قرارداد فروش اطلاق مي شود.

  عدد مشتري

  عدد ای اسـت منحصربه فرد كه سيستم فروش پس از وارد کردن كليه اطلاعات سجلي و نشانی مشتري بـه ايشان اختصاص ميدهد. بـه عبارتي ديگر اطالعات عدد مشتري، همان اطلاعاتي خواهد بود كه بر روي اسناد ماشین چاپ خواهد شد. بنابراين دقت در زمان ثبت اين اطالعات بسيار ضرورت دارد چرا كه ويرايش آن بـه سادگي امكان پذير نیست.

  با فرض اين كه مشتري اولين ثبت نام خودرا انجام ميدهد در بدو ثبت نام، يك عدد مشتري ايجاد شده و ثبت نام آغاز می شود. براي ثبت نام‌هـای بعدي از عدد مشتري تخصيص يافته بـه مشتريان استفاده مي‌شود. معموال دو رقم اول عدد مشتري، گوياي سالي اسـت كه مشتري براي اولين بار برای خريد از شركت ايران‌اتومبیل اقدام كرده اسـت.

  دعوتنامه

  بـه مدركي اطلاق مي شود كه در آن شرايط تكميلي قرارداد «چـه از لحاظ تكميل وجه و يا تبديلات و…» بـه مشتري اعالم شده و بر اساس آن مشتري براي دريافت ماشین باید اقدام کند.

  از طريق برگه‏ دعوت‌نامه، مشتري آگاه ميشود كه چـه ميزان باید مابه التفاوت پرداخت کند. همچنين ممكن اسـت در دعوت‌نامه بـه مشتري پيشنهاد شود كه درصورت تمايل مي تواند قرارداد خود رابه خودروهاي ديگر و با شرايط نقد و اقساط تبديل و يا آپشن هـای خاصي را تقاضای کند.

  تاريخ هـای مندرج در دعوتنامه

  تاريخ صدور كه نشان دهنده زمان صدور دعوت‌نامه توسط سازمان فروش شركت اسـت. تاريخ مهلت واريز وجه مابه‌التفاوت كه عبارت اسـت از زماني‏ كه مشتري مهلت دارد وجه مابه التفاوت را واريز کند و تاريخ ارزیابی سود كه نشان دهنده مدت زمان ارزیابی سود وديعه مشتري اسـت كه بـه مشتري اعلام می کند، سود وديعه ثبت نام تا چـه زماني ارزیابی شده اسـت.

  در صورتي‏ كه اتومبیل بعد از اين تاريخ تحويل مشتري شود و مشتري طبق مهلت درنظر گرفته شده وجه مابه التفاوت را واريز کرده باشد، سود تاخير در تحويل بـه مشتري پرداخت ميشود. تبديل بـه حالتي در فرآيند فروش گفته مي شود كه بر اساس آن مشتري و يا شركت خواهان تغييري در خودروي ثبت نامي و يا شرايط قرارداد باشند.

  صلح نامه

  بـه حالتي از فرآيند فروش گفته مي شود كه در آن قرارداد، از مشتري صاحب قرارداد بـه مشتري ديگر، با همان شرايط انتقال يابد.صلح‌نامه يا انتقال تعهد بـه مفهوم واگذاري يك تعهد «ثبت نام» بـه شخص ديگري بدون پرداخت هر گونه وجهي «مانند حق محضر» اسـت. دراين نوع انتقال كليه حقوق شرعي و قانوني قرارداد از شخص انتقال دهنده بـه شخص انتقال گيرنده منتقل می شود.

  شرايط انجام صلح

  حضور طرفين انتقال دهنده و انتقال گيرنده بـه همراه يك نفر شاهد در محل نمايندگي كه ماشین ثبت نام شده الزامي اسـت. دريافت مشخصات شناسنامه‌ای انتقال گيرنده بـه همراه ثبت مشخصات در پشت كپي مدارك نظير:

  = نشانی پستي

  = تلفن

  = منطقه شهرداري

  = كد ملي

  = كد پستي 10 رقمی

  جزء الزامات انجام صلح اسـت. سپس فرم تقاضای خريد اتومبیل «قرارداد» از شخص انتقال دهنده دريافت و فرم انتقال تعهد توسط نمايندگي تكميل و از طرفين امضا و اثر انگشت بر روي فرم اخذ مي‌شود ضمنا گواهي امضای محضري انتقال‌دهنده حتماً بايد پيوست پرونده باشد.

  انصراف

  بـه حالتي در فرآيندفروش گفته مي شود كه در آن مشتري خواهان فسخ قرارداد خود با شركت باشد. درصورت انصراف مشتري از خريد ماشین در محل نمايندگي بـه دليل مشاركت در سرمايه‌گذاري مشتري در امر توليد، طبق معمول درصدي تحت عنوان سود انصراف وديعه بـه مشتري بر اساس بخش‌نامه فروش مرتبط تعلق ميگيرد. مبلغ وديعه بـه همراه سود متعلقه بر اساس تاريخ‌هـای مندرج در مفاد قرارداد بـه حساب مشتري واريز می‌ شود.

  اینروزها با توجه بـه اختلاف بالای قیمت خودروها در کارخانه و بازار، تقاضا برای خرید اتومبیل بـه شدت افزایش یافته اسـت. ماشین سازان هم هر از چندگاهی اقدام بـه فروش اینترنتی ماشین میکنند، ولی تعداد زیادی از متقاضیان موفق بـه ثبت‌نام نمیشوند و همین موضوع سبب ایجاد ابهاماتی در اذهان عمومی شده اسـت. دراین شرایط آگاهی از چگونگی کارکرد سایت‌هـای فروش اینترنتی اتومبیل می تواند تعداد زیادی از سوال‌ها و ابهامات را برطرف کند.

  مجری بیشتر طرح‌هـای فروش اینترنتی ماشین یک شرکت متعلق بـه بخش خصوصی و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران «ایدرو» اسـت. این شرکت از طریق سایت زیرمجموعه ماشین بنام “پرتال جامع ماشین کشور” «iranecar.com» کار فروش اینترنتی اتومبیل رابه سفارش خودروسازان انجام میدهد. فرایند کار بـه این صورت اسـت کـه خودروسازان:

  شرایط فروش ماشین در طرح‌هـای فروش اینترنتی خودرا تعیین و بـه این شرکت اعلام میکنند و این شرکت نیز براساس شرایط تعیین شده اقدام بـه اجرای برنامه فروش میکند. در سایت اینترنتی این شرکت توضیحاتی درباره نحوه کارکرد این سامانه و شرایط و راهکارهای افزایش امکان موفقیت در طرح‌هـای فروش اینترنتی ماشین بـه‌ویژه در خودرو هـای پرتقاضا داده شده کـه ‌آشنایی با آن می تواند برای متقاضیان خرید اتومبیل مفید باشد:

  “در برنامه‌هـای فروش ویژه کـه با هجوم گسترده کاربران برای خرید تعداد محدودی اتومبیل روبروست، اصل موفقیت بر سرعت استوار اسـت. بـه این معنی کـه کاربرانی موفق بـه خرید می شوند ‌کـه زودتر از دیگران وارد درگاه فروش شده، اطلاعات مورد نیاز رابا سرعت بیشتری تکمیل کرده و سریع‌تر وارد درگاه‌هـای بانکی شوند. از این رو، توجه بـه نکات زیر می تواند بـه متقاضیان در انجام موفقیت‌آمیز فرآیند خرید کمک کند:

  1

  درگاه‌هـای فروش با اعلام قبلی در ساعات و زمان‌هـای مشخص باز میشود و کسانی کـه در ثانیه‌هـای اولیه وارد درگاه شوند، شانس موفقیت بالاتری دارند. توجه بـه موارد زیر می تواند بسیار کلیدی باشد: Refresh صفحه ورود در ثانیه‌هـای اولیه بازگشایی سایت می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. برای این منظور از کلید F۵ استفاده کنید.

  سایت طی چند نوبت ودر هر نوبت، بسته بـه میزان استقبال فقط بین ۵ تا ۲۰ ثانیه بازگشایی می شود. بـه این موضوع دقت کنید. زمان دقیق باز شدن درگاه فروش در هر نوبت، مطابق با زمان اعلامی سامانه time.ir اسـت. برای ورود در ثانیه‌هـای اولیه، از قبل ساعت رایانه خودرا با این سامانه تنظیم کرده و بـه زمان اعلامی سایت فروش در هر نوبت دقت کنید.

  2

  بخشنامه‌هـای با موعد تحویل زودتر ماشین، همواره متقاضی بیشتری دارند ودر نتیجه صف طولانی‌تری برای انها تشکیل می شود. در صورتی‌کـه برایتان امکان دارد، بخشنامه‌هـای با موعد تحویل دیرتر را انتخاب کنید. این امر شانس موفقیت شـما را افزایش میدهد.

  3

  همانطور کـه گفته شد، سرعت عمل یکی از عوامل کلیدی موفقیت اسـت. در طول فرآیند ثبت‌نام باید مجموعه‌ای از اطلاعات شخصی خودرا در فیلدهای مورد نظر وارد کنید. این اطلاعات را از قبل آماده کنید «اطلاعات شناسنامه‌ای، اطلاعات مربوط بـه آدرس، کدپستی، اطلاعات تماس، اطلاعات کارت بانکی» “. شرکت مجری طرح‌هـای فروش اینترنتی اتومبیل در پایان توضیحات خود تاکید کرده اسـت:

  ” لازم بـه ذکر اسـت کـه این توصیه‌ها، تضمینی برای موفقیت شـما در خرید نیست. میزان بالای تقاضا نسبت بـه عرضه، همواره باعث می شود کـه قسمت اعظمی از متقاضیان موفق بـه خرید نشوند. در برنامه‌هـای فروش ویژه اتومبیل، تعداد متقاضیان خرید، طبق معمول چند ۱۰ برابر ظرفیت قابل عرضه اسـت. از تعداد کل متقاضیان در هر نوبت فروش، تا چند برابر ظرفیت باقی مانده از هر بخشنامه فروش، پذیرش صورت میگیرد.

  براساس آمارهای جمع‌آوری شده از برنامه‌هـای فروش قبلی، تنها بین ۳ تا ۵ درصد کل متقاضیان موفق بـه خرید می شوند. یا بـه عبارت دیگر، برای بیش از ۹۵ درصد کل تقاضاها خودرویی برای عرضه وجود ندارد. تمامی برنامه‌هـای فروش ویژه، بطور کامل تحت نظارت مراجع ذیربط بـه انجام رسیده و نتایج هر برنامه فروش، بارها توسط مراجع و سازمان‌هـای نظارتی تحت بازرسی و بازبینی قرار می گیرد”.

  در لحظه اول 700 هزار متقاضی وارد سایت شدند!

  در همین رابطه از ساعت ۱۰ صبح امروز «چهارشنبه» گروه خودروسازی سایپا فروش اینترنتی ۵۰ هزار دستگاه اتومبیل را آغاز کرده اسـت. براساس اطلاعات اعلامی از سوی این شرکت، در ساعت ۱۰ صبح حدود ۷۰۰ هزار نفر متقاضی برای خرید بـه سایت فروش اینترنتی مراجعه‌ کرده‌اند و تا لحظه تنظیم این گزارش ۴۴۸۱ نفر موفق بـه ثبت‌نام شده‌اند. برنامه فروش بـه این صورت اسـت کههر ۱۵ دقیقه برای چند ثانیه سایت فروش باز شده و تعداد محدودی از متقاضایان میتوانند برای ثبت‌نام وارد شوند و سایت مجددا پس از چند ثانیه بسته می شود. این افراد حدود ۱۵ دقیقه برای تکمیل فرایند ثبت‌نام وقت داشته و پس ازآن سایت مجددا باز و ۵۰۰ نفر بعدی وارد می شوند. طبق اعلام سایپا تا زمان پر شدن ظرفیت فروش ۵۰ هزار دستگاه خودروی اعلامی، اجرای طرح فروش اینترنتی ادامه خواهد داشت.

  دراین میان نکته قابل تامل این اسـت کـه اگر چـه شرکت مجری طرح‌هـای فروش اینترنتی اتومبیل اعلام کرده کـه متقاضیان ساعت خودرا با زمان اعلامی در سامانه «time.ir» تنظیم کنند تا اصطلاحا آن‌تایم باشند اما گزارش‌هـای رسیده حاکی ازآن اسـت کـه ساعت ۱۰ صبح امروز ودر زمان‌ آغاز ثبت‌نام، این سامانه دچار اختلال بوده اسـت.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  مدیر محترم سایت www.parsnaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فروش فوری ایران خودرو ( لیست کامل محصولات + جدول ) | کاریو

  فروش فوری ایران خودرو ( لیست کامل محصولات + جدول ) | کاریو

  در این پُست، طرح‌های فروش فوری ایران خودرو به صورت منظم قرار داده می‌شود تا به سرعت بتوانید خودروی مورد نظر خود را از ایران خودرو خریداری نمایید.

  پیش فروش ایران خودرو برای 7 خرداد

  ایران خودرو از روز 7 خرداد طرح فروش جدید خود را آغاز می‌کند.

  اما دقت کنید که این طرح فروش، فروش فوری نیست و خودروها 3 ماهه به دست مشتریان خواهند رسید.

  لازم به ذکر است که خریداران نهایی در این طرح با قرعه کشی مشخص می‌شوند.

  برای اطلاعات کامل در مورد این طرح، بر روی این قسمت کلیک کنید.

  پیش فروش ایران خودرو برای 22 اردیبهشت ماه

  دوستان عزیز، از بهمن ماه سال گذشته ایران خودرو اقدام به فروش فوری محصولات خود نکرده‌است.

  اما در روز 22 اردیبهشت ماه، طرح جدید پیش فروش این شرکت اعلام شد.

  برای آگاهی کامل از شرایط این پیش فروش، بر روی این قسمت کلیک کنید.

  فروش فوری ایران خودرو برای 10 بهمن

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 10 بهمنزمان شروع این طرح

  این طرح از ساعت 11 صبح روز پنجشنبه 10 بهمن آغاز می‌شود.

  نحوه ثبت‌نام

  برای ثبت‌نام باید به بخش فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید.

  موعد تحویل خودروها

  خودروها در این طرح 30 روزه به دست مشتریان می‌رسند.

  گفتنی است که این 30 روز از زمان تأیید نهایی چک‌ها آغاز می‌شود.

  شرایط لازم برای ثبت‌نام

  شرایط لازم در این طرح مانند شرایط طرح‌های گذشته ایران خودرو است.

  بخشنامه ایران خودرو

  شما می‌توانید بخشنامه ایران خودرو در مورد این طرح را مطالعه کنید.

  فروش فوری ایران خودرو برای 6 و 8 بهمن

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 6 و 8 بهمنزمان شروع این طرح

  این طرح از ساعت 10 صبح روزهای 6 و 8 بهمن آغاز شده و تا زمان تکمیل شدن ظرفیت ادامه پیدا می‌کند.

  نحوه ثبت‌نام در این طرح

  بدین منظور باید به بخش فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید.

  موعد تحویل خودروها

  خودروها در این طرح 30 روزه به دست مشتریان می‌رسند.

  البته لازم به ذکر است که این 30 روز از زمان تأیید نهایی چک‌ها محاسبه می‌شود.

  شرایط لازم برای ثبت‌نام در این طرح

  شرایط لازم این طرح مانند شرایط طرح‌های گذشته ایران خودرو می‌باشد.

  بخشنامه ایران خودرو در مورد این طرح

  برای اطلاع بیش‌تر می‌توانید بخشنامه ایران خودرو در مورد این طرحرا نیز مطالعه کنید.

  فروش فوری ایران خودرو برای 3 بهمن

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 3 بهمنزمان شروع این طرح

  این طرح از ساعت 11 صبح 3 بمهن آغاز می‌شود.

  چگونگی ثبت‌نام

  برای ثبت‌نام در این طرح، باید به بخش فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید.

  موعد تحویل خودروها

  خودروها در این طرح 30 روزه به دست مشتریان می‌رسند.

  لازم به ذکر است که این 30 روز از زمان تأیید نهایی چک‌ها محاسبه می‌شود.

  شرایط ثبت‌نام در این طرح

  شرایط لازم ثبت‌نام مانند شرایط ثبت‌نام در طرح‌های قبلی ایران خودرو است.

  بخشنامه ایران خودرو در مورد این طرح

  شما می‌توانید بخشنامه کامل ایران خودرو درباره این طرحرا نیز مطالعه کنید.

  فروش فوری ایران خودرو برای 1 و 2 بهمن

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 1 و 2 بهمن

  زمان شروع این طرح

  این طرح از ساعت 10 صبح 1 بهمن و همینطور 2 بهمن آغاز می‌شود و در هر مرحله تا تکمیل ظرفیت ادامه پیدا می‌کند.

  نحوه ثبت‌نام

  برای ثبت‌نام در این طرح باید به بخش فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید.

  موعد تحویل خودروها در این طرح

  در این طرح خودروها 30 روزه به دست مشتریان می‌رسد.

  البته این 30 روز از زمان تأیید نهایی چک‌ها محاسبه می‌شود.

  اطلاع کامل از شرایط این طرح

  بدین منظور شما می‌توانید بخشنامه ایران خودرو در رابطه با این طرحرا مطالعه کنید.

  فروش فوری‌ ایران خودرو برای 29 دی

  ایران خودرو طرح جدید فروش خود را اعلام کرد:

   زمان شروع این طرح

  این طرح از ساعت 11 صبح 29 دی ماه آغاز می‌شود.

  نحوه ثبت‌نام در این طرح

  بدین منظور باید به بخش فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید.

  شرایط لازم برای ثبت‌نام

  برای آگاهی بیش‌تر، می‌توانیدبخشنامه کامل این طرح را مطالعه نمایید.

  فروش فوری ایران خودرو برای 25 و 26 دی

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 25 دیزمان آغاز این طرح

  این طرح از ساعت 11 صبح روز 25 دی آغاز شده و تا 26 دی ماه ادامه خواهد داشت.

  نحوه ثبت‌نام

  بدین منظور باید به بخش فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید.

  دقت کنید که برای ثبت‌نام باید از قبل در سایت ایران خودرو، حساب کاربری ایجاد کنید.

  موعد تحویل خودروها در این طرح

  این خودروها 30 روزه به دست مشتریان می‌رسند.

  البته این 30 روز از زمان تأیید نهایی چک‌ها محاسبه خواهد شد.

  شرایط ثبت‌نام در این طرح

  شرایط ثبت‌نام در این طرح مانند شرایط ثبت‌نام در طرح‌های گذشته است.

  فروش فوری ایران خودرو برای 19 دی

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 19 دی

  زمان شروع این طرح

  این طرح از ساعت 11 صبح روز 19 دی آغاز می‌شود.

  نحوه ثبت‌نام در این طرح

  بدین منظور باید به بخش فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه نمایید.

  حتماً دقت فرمایید که برای ثبت‌نام باید ابتدا در سایت گفته‌شده ثبت‌نام کرده باشید و نام کاربری و رمز داشته باشید.

  موعد تحویل خودروها

  خودروها در این طرح 30 روز پس از تأیید نهایی چک‌ها به دست مشتریان می‌رسند.

  شرایط ثبت‌نام در این طرح

  شرایط ثبت‌نام در این طرح مانند شرایط ثبت‌نام در طرح‌های گذشته ایران خودرو است.

  فروش فوری ایران خودرو برای 15 دی

  طرح فروش جدید ایران خودرو با تحویل فوری اعلام شد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 15 دی

  زمان شروع این طرح

  این طرح از ساعت 11 صبح روز 15 دی ماه آغاز خواهد شد.

  نحوه ثبت‌نام

  به منظور ثبت‌نام در این طرح باید به بخش فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید.

  موعد تحویل خودروها

  خودروها در این طرح 30 روزه به دست مشتریان خواهند رسید.

  البته این 30 روز از زمان تأیید نهایی چک‌ها خواهد بود.

  شرایط ثبت‌نام در این طرح

  شرایط ثبت‌نام در این طرح مانند شرایط طرح‌های قبلی ایران خودرو است.

  فروش فوری ایران خودرو برای 12 دی

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 12 دی

  زمان شروع این طرح

  این طرح ساعت 10 صبح روز 12 دی ماه آغاز خواهد شد.

  نحوه ثبت‌نام

  بدین منظور باید به بخش فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید.

  موعد تحویل خودروها

  خودروها در این طرح 30 روزه به دست مشتریان می‌رسند.

  البته این مدت از زمان تأیید نهایی چک‌ها محاسبه می‌شود.

  شرایط ثبت‌نام در این طرح

  شرایط ثبت‌نام این طرح مانند شرایط طرح‌ها قبلی ایران خودرو است.

  فروش فوری ایران خودرو برای 11 دی

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 11 دی

  زمان شروع این طرح

  این طرح در ساعت 11 صبح 11 دی ماه آغاز می‌شود.

  نحوه ثبت‌نام

  بدین منظور باید به بخش فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه نمایید.

  موعد تحویل خودروها

  ایران خودرو اعلام کرده که خودروها در این طرح را 30 روزه به دست مشتریان می‌رسند.

  دقت کنید که این 30 روز از زمان تأیید نهایی چک‌ها محاسبه می‌شود.

  شرایط ثبت‌نام در این طرح

  شرایط ثبت‌نام این طرح مانند شرایط ثبت‌نام در طرح‌های قبلی ایران خودرو است.

  فروش فوری ایران خودرو برای 3 دی

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 3 دی

  زمان شروع این طرح

  این طرح از ساعت 10 صبح روز 3 دی آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه می‌یابد.

  نحوه ثبت‌نام در این طرح

  بدین منظور باید به بخش فروش اینترنتی سایت ایران خودرو مراجعه نمایید.

  موعد تحویل خودروها در این طرح

  ایران خودرو زمان تحویل این خودروها را 30 روزه اعلام کرده‌است.

  البته این مدت از زمان تأیید نهایی چک‌ها محاسبه می‌شود.

  شرایط ثبت‌نام در این طرح

  شرایط ثبت‌نام در این طرح مانند شرایط طرح‌های قبلی ایران خودرو می‌باشد.

  فروش فوری ایران خودرو برای 30 آذر

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو 30 آذر

  زمان شروع این طرح

  این طرح در ساعت 10 صبح 30 آذر آغاز خواهد شد.

  نحوه ثبت‌نام در این طرح

  بدین منظور باید به بخش فروش اینترنتی سایت ایران خودرو مراجعه کنید.

  موعد تحویل خودروها

  ایران خودرو، خودروهای درون این طرح را حداکثر در 30 روز به دست مشتریان خواهند رساند.

  لازم به ذکر است که این زمان، از تأیید نهایی چک‌ها محاسبه می‌شود.

  شرایط ثبت‌نام در این طرح

  شرایط این طرح مانند شرایط طرح‌های قبلی ایران خودرو است.

  فروش فوری ایران خودرو برای 10 آذر

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 10 آذر

  زمان شروع ثبت‌نام

  این طرح 11 صبح 10 آذر ماه آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه پیدا خواهد کرد.

  نحوه ثبت‌نام

  بدین منظور باید به بخش فروش اینترنتی سایت ایران خودرو مراجعه کنید.

  موعد تحویل خودروها در این طرح

  ایران خودرو اعلام کرده که خودروها، 30 روزه به دست مشتریان خواهند رسید.

  البته این 30 روز از زمان تأیید نهایی چک‌ها محاسبه می‌شود.

  شرایط ثبت‌نام در این طرح

  شرایط ثبت‌نام این طرح، مانند شرایط ثبت‌نام طرح‌های قبلی ایران خودرو است.

  فروش فوری ایران خودرو برای آذر 98

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را اعلام کرد.

  فروش فوری ایران خودرو برای آذر 98

  زمان ثبت‌نام

  این طرح در ساعت 11 صبح 6 آذر آغاز می‌شود.

  نحوه ثبت‌نام

  بدین منظور ثبت‌نام در این طرح، باید به بخش فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید.

  موعد تحویل خودروها در این طرح

  همانطور که در عکس آمده، خودروها در این طرح 30 روزه به دست مشتریان می‌رسند.

  البته این 30 روز از زمان تأیید نهایی چک‌ها محاسبه می‌شود.

  شرایط این طرح

  شرایط ثبت‌نان مانند شرایط طرح‌های قبلی ایران خودرو می‌باشد.

  فروش فوری ایران خودرو برای 28 آبان

  طرح فروش جدید ایران خودرو برای 28 آبان‌ماه اعلام شد.

  فروش فوری ایران خودرو 28 آبانزمان شروع این طرح

  این طرح از ساعت 11 صبح روز 28 آبان‌ماه فعال می‌شود.

  نحوه ثبت‌نام در این طرح

  به منظور ثبت‌نام باید به بخش فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو مراجعه کنید.

  موعد تحویل خودروها

  مانند گذشته، تحویل خودروها 30 روزه است.

  البته این مدت از زمان تأیید نهایی چک‌ها محاسبه می‌شود.

  شرایط لازم برای ثبت‌نام در این طرح

  فروش فوری ایران خودرو برای 3 مهر

  ایران خودرو طرح جدید فروش محصولات خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 3 مهر

  زمان شروع این طرح

  این طرح در 3 مهر ماه ساعت 11 صبح آغاز می‌شود.

  نحوه ثبت‌نام

  بدین منظور به بخش فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو مراجعه کنید.

  موعد تحویل خودروها

  همانطور که در جدول آمده‌، خودروها در این طرح 30 روزه به دست مشتریان می‌رسند.

  لازم به ذکر است که این 30 روز از زمان تأیید نهایی چک محاسبه می‌شود.

  شرایط لازم برای ثبت‌نام در این طرح

  شرایط لازم در این طرح، مانند شرایط لازم در طرح‌های قبلی ایران خودرواست.

  شرایط کامل این طرح

  به منظور آگاهی کامل از جزئیات این طرح، اطلاعیه ایران خودرو برای فروش فوری 3 مهررا مطالعه کنید.

  فروش فوری ایران خودرو برای 27 شهریور

  ایران خودرو، طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  زمان ثبت‌نام در این طرح

  این طرح در 27 شهریور رأس ساعت 11 آغاز می‌شود.

  چگونگی ثبت‌نام

  بخش اولیه ثبت‌نام فقط به صورت اینترنتی و با مراجعه به بخش فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو امکان‌پذیر است.

  زمان تحویل خودروها

  همانطور که در جدول بالا آمده‌است، خودروها 30 روز پس از تأیید نهایی چک‌ها به دست مشتری می‌رسد.

  مدارک لازم برای ثبت‌نام در این طرح

  برای ثبت‌نام در این طرح، همان مدارک لازم در طرح‌های قبلی ایران خودرولازم است.

  شرایط لازم برای ثبت‌نام در این طرح

  شرایط لازم ثبت‌نام نیز مانند شرایط طرح‌های گذشته ایران خودرو است.

  شرایط کامل این طرح

  به منظور آگاهی از تمامی شرایط این طرح، اطلاعیه ایران خودرو برای فروش فوری 27 شهریور را مطالعه کنید.

  فروش فوری ایران خودرو برای 13 شهریور

  جدیدترین شرایط فروش ایران خودرو اعلام شد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 13 شهریور

  زمان ثبت‌نام

  این طرح در 13 شهریور ماه رأس ساعت 11 صبح آغاز می‌شود.

  نحوه ثبت‌نام

  ثبت‌نام اولیه در این طرح از طریق بخش فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو امکان‌پذیر است.

  موعد تحویل خودروها

  زمان تحویل در این طرح، 30 روزه است

  مدارک لازم برای ثبت‌نام

  مدارک لازم در این طرح مانند مدارک لازم در طرح‌های پیشین ایران خودرو است.

  شرایط لازم برای ثبت‌نام

  شرایط این طرح نیز، مانند شرایط طرح‌های قبلی ایران خودرو است.

  شرایط و توضیحات کامل

  بدین منظور اطلاعیه ایران خودرو برای فروش فوری 13 شهریوررا مطالعه کنید.

  فروش فوری ایران خودرو برای 6 شهریور

  ایران خودرو طرح فروش جدید خود را منتشر کرد:

  فروش فوری ایران خودرو برای 6 شهریور

  زمان این طرح

  این طرح فردا 6 شهریور رأس ساعت 11 صبح آغاز می‌شود.

  نحوه ثبت‌نام

  برای ثبت‌نام فقط باید از طریق بخش فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اقدام کنید.

  مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام

  مدارک مورد نیاز این طرح، مانند مدارک مورد نیاز برای طرح‌‌های قبلی ایران خودرو است.

  موعد تحویل

  همانطور که در عکس می‌بینید، زمان تحویل خودروها در این طرح 30 روز می‌باشد.

  البته لازم به ذکر است که این 30 روز از زمان تأیید نهایی چک‌ها محاسبه می‌شود.

  شرایط اصلی این طرح

  شرایط کامل در این طرح

  شما می‌توانید اطلاعیه ایران خودرو در مورد این طرح را مطالعه کنید.

  طرح فروش فوری ایران خودرو برای 16 مرداد

  ایران خودرو پس از مدتی بالاخره طرح فروش جدید خود را اعلام کرد:

  طرح فروش ایران خودرو برای 16 مردادزمان شروع

  این طرح در روز 16 مرداد رأس ساعت 11 صبح آغاز می‌شود.

  نحوه ثبت‌نام

  بدین منظور باید به بخش فروش وبسایت ایران خودرو مراجعه کنید.

  شرایط این طرح

  شرایط طرح فروش جدید ایران خودرو نیز مانند شرایط طرح‌های قبلی ایران خودرو است.

  اطلاعات بیش‌تر از این طرح

  بدین منظور، اطلاعیه ایران خودرو در مورد طرح 16 مرداد را مطالعه کنید.

  فروش فوری ایران خودرو برای 9 مرداد

  ایران خودرو طرح جدید فروش فوری خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خوردو برای 9 مرداد

  زمان این طرح

  این طرح 9 مرداد رأس ساعت 11 صبح شروع می‌شود.

  نحوه ثبت‌نام در این طرح 

  برای ثبت‌نام باید به بخش فروش اینترنتی وبسایت ایران خودرو مراجعه کنید.

  مدارک مورد نیاز ثبت‌نام در فروش فوری ایران خودرو

  1. کپی شناسنامه و کارت ملی

  2. فرم قرارداد فروش رهنی

  3. فرم تعهدنامه (باید در 2 نسخه تکمیل شود.)

  4. پرینت 30 گردش آخر (از حسابی که چک از آن صادر شده‌است.)

  5. وکالتنامه فک پلاک

  6. گواهی امضاء محضری

  7. قبض تلفن محل سکونت ثبت‌نام کننده

  زمان تحویل

  در این طرح خودروها 30 روز پس از تأیید نهایی چک تحویل داده می‌شوند.

  شرایط این طرح

  1. چک در این طرح باید طرح “سامانه صیاد” را داشته باشد.

  2. چک باید به نام ثبت‌نام کننده باشد نه هر کس دیگه‌ای.

  اطلاعات بیش‌تر در مورد این طرح

  بدین منظور اطلاعیه ایران خودرو در مورد این طرح را مطالعه کنید.

  طرح فروش فوری ایران خودرو برای مرداد 98 [قدیمی]

  ایران خودرو طرح فروش فوری طولانی مدت خود را اعلام کرد:

  فروش فوری ایران خودرو مرداد 98

  زمان شروع این طرح

  این طرح در 1 مرداد ماه رأس ساعت 11 صبح شروع می‌شود و به مدت 20 روز ادامه پیدا می‌کند.

  نحوه ثبت‌نام در طرح فروش فوری ایران خودرو

  بدین منظور باید به بخش فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید.

  زمان تحویل

  مانند دیگر طرح‌های فروش فوری ایران خودرو، زمان تحویل این طرح نیز 30 روزه می‌باشد. 

  این 30 روز از زمان تأیید نهایی چک احتساب می‌شود.

  شرایط مهم در این طرح

  ایران خودرو و سایپا هر دو برای کوتاه کردن دست واسطه‌ها از خرید خودروهای فروش فوری، در ثبت‌نام‌هایشان فیلترهایی را قرار داده‌اند؛ در صورتیکه ثبت‌نام کننده یکی از این ملزمات را نداشته باشد، ثبت‌نام آن‌ها ظرف 20 روز به صورت یک‌طرفه از سمت ایران خودرو ابطال خواهد شد.

  1. ثبت‌نام کننده باید بیش از 18 سال داشته باشد.

  2. شما با کد ملی خود فقط می‌توانید یک دستگاه خودرو ثبت‌نام کنید.

  3. در صورتیکه در 18 ماه گذشته در طرح‌های ایران خودرو ثبت‌نام کرده‌اید، نمی‌توانید در این طرح ثبت‌نام کنید؛ در صورتی که این اتفاق بیافتد، ثبت‌نام شما به صورت یک طرفه توسط ایران خودرو باطل می‌شود.

  4. شما در زمان ثبت‌نام، بایستی یک نمایندگی خودرو را در شهر مورد نظر خود انتخاب کنید؛ مرحله اول ثبت‌نام به صورت اینترنتی است، اما برای تکمیل پرداخت و ارائه چک باید به نمایندگی انتخاب شده در زمان ثبت‌نام مراجعه کنید.

  اطلاع بیش‌تر از این طرح

  برای آگاهی بیش‌تر از این طرح، اطلاعیه ایران خودرو در این مورد را مطالعه نمایید.

  فروش فوری ایران خودرو برای 26 تیرماه [قدیمی]

  ایران خودرو از طرح جدید فروش اقساطی فوری خود خبر داد:

  زمان شروع این طرح 26 تیرماه رأس 11 صبح می‌باشد.

  لازم به ذکر است که خودروهای این طرح به تعداد بسیار محدود هستند، پس اگر قصد ثبت‌نام در این طرح را دارید، رأس ساعت 11 اقدام به ثبت‌نام کنید.

  زمان تحویل

  همانطور که در جدول آمده است، زمان تحویل این خودروها 30 روز پس از تأیید چک‌ می‌باشد.

  چگونگی ثبت‌نام در این طرح

  برای ثبت‌نام به بخش فروش اینترنتی ایران خودرومراجعه نمایید.

  شرایط مهم این طرح

  1. ثبت‌نام منندگان باید حتما بالای 18 سال سن داشته باشند.

  2. با هر کد ملی تنها یک خودرو می‌توان ثبت‌نام کرد.

  2. چک ارائه شده حتماً باید سامانه صیاد باشد.

  3. ثبت‌نام کنندگان نباید هیچ‌گونه چک برگشتی داشته باشند.

  4. چک‌ها فقط باید از طرف شخص ثبت‌نام کننده باشد.

  پس از بررسی چک، نتیجه نهایی به شما پیامک خواهد شد.

  آگاهی بیش‌تر از این طرح

  برای اطلاع بیش‌تر از این طرح، اعلامیه ایران خودرو برای این طرح را مطالعه کنید.

  فروش فوری ایران خودرو 19 تیر [قدیمی]

  شرکت ایران خودرو در راستای فروش فوری‌های تنظیم بازار، طرح جدید خود براب 19 تیر را منتشر کرد:

  فروش فوری ایران خودرو 18 تیرزمان شروع این طرح فردا 19 تیر ساعت 11 صبح است.

  زمان تحویل خودروها

  همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، زمان تحویل خودروها 30 روز است.

  این 30 روز از زمانی حساب می‌شوند که چک پرداختی معتبر و واجد شرایط باشد.

  نحوه ثبت‌نام

  برای ثبت‌نام اولیه در این طرح باید به بخش اینترنتی سایت ایران خودرومراجعه کنید.

  شرایط این طرح

  چک حتماً باید طرح “سامانه صیاد” باشد و چک‌های غیر از این برگشت داده می‌شوند.

  لازم به ذکر است که همان‌طور که قبلاً گفتیم زمان تحویل خودرو از زمانی است که چک شما اعتبارسنجی شود.

  پس از بررسی چک، نتیجه به صورت پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

  چک حتماً از طرف شخص ثبت‌نام کننده باشد.

  در غیر این صورت چک به برگشت زده خواهد شد.

  اطلاع بیش‌تر از این طرح

  برای دریافت اطلاعات بیش‌تر از این طرح اعلامیه ایران خودرو در این رابطه را مطالعه فرمایید.

  فروش فوری ایران خودرو برای 11 تیر [قدیمی]

  شرکت ایران خودرو شرایط فروش جدید خود را اعلام کرد:

  زمان شروع این فروش فوری، فردا 11 تیرماه رأس ساعت 11 صبح است.

  همانطور که در جدول می‌بینید این فروش فوری به صورت اقساطی است.

  موعد پرداخت چک 15 تیرماه سال بعد است.

  نحوه ثبت‌نام

  برای ثبت‌نام اولیه بایستی فردا 11 تیر رأس ساعت 11 صبح به بخش فروش اینترنتی سایت ایران خودرومراجعه کنید.

  خودروهای موجود در این طرح

  طبق جدول منتشر شده، در این طرح 3 خودرو به فروش می‌رسند:

  405 ELX

  405 دوگانه‌سوز

  سمند EF7 دوگانه‌سوز

  موعد تحویل خودرو

  خودروها 30 روز پس از اینکه چک به تأیید نهایی رسید، به دست مشتریان خواهد رسید.

  نکات مهم

  1. خودروهای موجود در این طرح بسیار محدود هستند، پس حتماً رأس ساعت 11 فردا اقدام به ثبت‌نام کنید و روند را سریع طی کنید.

  2. چک ارائه شده توسط مشتری باید طرح سامانه صیاد باشد.

  3. چک حتماً باید به اسم متقاضی خرید خودرو باشد.

  4. در این طرح امکان انتخاب کارت طلایی تک ستاره (با احتساب هزینه) اختیاری است.

  5. با هر کد ملی فقط می‌توان یک دستگاه خودرو ثبت‌نام کرد.

  6. افراد ثبت‌نام‌کننده حتماً باید بیش از 18 سال سن داشته باشند.

  روند و شرایط این طرح

  برای اطلاع بیش‌تر از روند و شرایط این طرح می‌توانید به اطلاعیه ایران خودرو برای فروش فوری 11 تیر مراجعه کنید.

  فروش فوری اقساطی ایران خودرو برای 4 تیر

  ایران خودرو طرح فروش اقساطی خود برای 4 تیر را اعلام کرد.

  این فروش فوری رأس ساعت 11 صبح شروع می‌شود.

  نحوه ثبت‌نام

  برای ثبت‌نام در این طرح اعتباری باید به بخش فروش سایت ایران خودرو مراجعه کنید.

  مدارک مورد نیاز ، شرایط و روند انجام کار

  برای اطلاع از روند انجام ثبت‌نام، مدارک لازم و همچنین نکات دیگر، اطلاعیه شرکت ایران خودرو را مطالعه کنید.

  نکات مهم

  1. چک ارائه شده توسط مشتری باید طرح سامانه صیاد باشد.

  2. چک حتماً باید به اسم متقاضی خرید خودرو باشد.

  3. در این طرح امکان انتخاب کارت طلایی تک ستاره (با احتساب هزینه) اختیاری است.

  طرح فروش فوری ایران خودرو 27 خرداد

  شرایط این طرح فروش فوری

  این طرح در نمایندگی‌های ایران خودرو از فردا رأس ساعت 11 صبح آغاز می‌شود و محصولات آمده در جدول به تعداد بسیار محدود عرضه می‌شوند.

  فیلتر جدید ایران خودرو و سایپا در طرح‌های جدید

  به مانند طرح قبلی فروش فوری سایپا و ایران خودرو، فیلترهایی قرار داده شده‌است تا افرادی که در 18 ماه اخیر در طرح‌های این 2 شرکت ثبت‌نام کرده‌اند نمی‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند؛ در صورتی که شخصی اقدام به چنین کاری کند، ثبت‌نام او به صورت یک‌طرفه از سمت این شرکت‌ها باطل می‌شود.

  دقت کنید که در این طرح فقط افرادی که چک‌های طرح ” سامانه صیاد ” را داشته باشند قادر به ثبت‌نام هستند.

  موعد تحویل

  همانطور که در جدول شرایط نیز آمده است موعد تحویل 30 روز پس از تأیید اعتبار چک خواهد بود.

  عدم اعتبار چک

  پس از آن که چک را به شرکت تحویل دادید، نتیجه اعتبارسنجی آن از طریق پیامک به شما اعلام خواهد شد و در صورتیکه اعتبار چک تأیید نشود وجوه پرداختی به ثبت‌نام کننده برگردانده می‌شود.

  چک فقط از سمت خود ثبت‌نام کننده

  لازم به ذکر است که چک صرفاً از مشتری صاحب قرارداد گرفته می‌شود و امکان دریافت چک از شخص ثالث وجود ندارد.

  فروش فوری ایران خودرو برای 22 خرداد

  ایران خودرو در ادامه فروش‌های فوری خود، برای فردا 22 خرداد، شرایط فروش فوری جدید محصولات خود را منتشر کرد:

  ساعت شروع این فروش فوری 11 صبح می‌باشد.

  بدیهی است که این فروش فوری تا زمانی ادامه خواهد داشت که ظرفیت به پایان برسد.

  فیلتر جدید ایران خودرو و سایپا برای ثبت‌نام‌کنندگان

  ایران خودرو و سایپا برای جلوگیری از ثبت‌نام دلالان و واسطان فیلتر جدیدی را برای ثبت‌نام‌کنندگان قرار داده‌اند.ندان

  بدین ترتیب مشتریانی که در 18 ماه اخیر برای ثبت‌‌نام طرح‌های فروش اقدام کرده‌اند، نمی‌توانند در این طرح فروش ثبت‌نام کنند.

  در صورتیکه شخصی بدون توجه به این نکته ثبت‌نام خود را انجام دهد، ایران خودرو ثبت‌نام شخص را به صورت یک طرفه باطل می‌کند و وجه او را بازمی‌گرداند.

  فروش فوری ایران خودرو برای 11 خرداد

  دقت کنید که بر خلاف روال گذشته، زمان شروع این پیش فروش ساعت 11 صبح می‌باشد نه 10.

  برای خرید این محصولات بایستی به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنید.

  نکته جالب ماجرا آنجاست که دقیقاً 5 روز پیش عباس تابش، معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کننده اعلام کرد که خودروسازان تا زمانی که تعهدات خود را تحویل نداده‌‌اند، اجازه پیش‌فروش محصولات خود را نخواهند داشت؛ اما به نظر می‌رسد که این موضوع تأثیری در روند پیش فروش‌های خودروسازان داخلی ندارد!

  فروش فوری ایران خودرو برای 4 خرداد

  این فروش فوری به مانند قبل از ساعت 10 صبح 4 خرداد شروع خواهد شد و خودروهای 206 تیپ 2 و 405 بنزینی در آن به فروش خواهد رسید.

  جزئیات آن به شرح زیر است:

  فروش فوری ایران خودرو برای 24 اردیبهشت

  در ادامه این طرح‌ها که از اواخر پارسال شروع شد، فردا نیز ایران خودرو دو محصول خود را با تحویل 30 روزه به فروش می‌رساند.

  شرایط فروش در جدول زیر آمده‌است:

  زمان دقیق این طرح

  این فروش فوری فردا، 24 اردبیهشت 98، ساعت 10 صبح آغاز می‌شود.

  منبع مطلب : www.cario.ir

  مدیر محترم سایت www.cario.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید