توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مدارک لازم جهت ثبت نام سهام عدالت 99

  1 بازدید

  مدارک لازم جهت ثبت نام سهام عدالت 99 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ثبت نام سهام عدالت 99 صحت دارد؟/ کسانی که سهام عدالت ندارند چه کنند

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  ارزش سهام عدالت 99

  با رشد شدید سهام عدالت و افزایش چند برابری قیمت سهام شرکت های موجود در بورس، ارزش سهام عدالت نیز در سال 99 بسیار بالا رفته و بیش از 30 برابر شده است.

  بر این اساس ارزش سهام عدالت کسانی که برگه سهام یک میلیون تومانی داشتند امروز بالغ بر 30 میلیون تومان است و کسانی که سهام عدالت 500 هزار تومانی داشته اند قیمت سهام عدالت آنها امروز از 15 میلیون تومان عبور کرده است.

  با توجه به تغییرات مستمر قیمت سهام در بورس قیمت ها اینجا حدودی ارائه شده و شما می توانید روزانه ارزش روز سهام عدالت را در سایت راهبرد معاصر ملاحظه کنید و از رشد و کاهش آن مطلع شوید.

  سهام عدالت | ثبت نام سهام عدالت 99 - زمان مشمولان

  سهام عدالت | ثبت نام سهام عدالت 99 - زمان مشمولان

  امروزه بیش از 49 میلیون نفر از کسانی که در ایران زندگی می کنند دارای سهام عدالت هستند . اما شاید حتی کسانی که واجد این سهام هستند هم درباره این سهام چیز زیادی ندانند . سهام عدالت ۹۹​ در واقع یک نوع یارانه محسوب می شود که از زمان دولت نهم با هدف خصوصی سازی و واگذاری سهام شرکت های دولتی به اقشار کم درآمد جامعه تعلق گرفت . 

  اجرای این طرح از سال 1384 آغاز شد و تا سال 1397 ثبت شماره شبا مشمولان این طرح در سامانه ادامه پیدا کرد . سهام عدالت در واقع از یک سبد سرمایه گذاری است که از سهام حدود 60 شرکت در فرابورس و بورس تشکیل می شود . تا قبل از این امکان آزاد سازی سهام عدالت وجود نداشت اما با موافقت رهبری این امکان فراهم شده است . در ادامه به توضیحات کاملی در خصوص سهام عدالت ، مشمولان این سهام و نحوه آزاد سازی آن می پردازیم .

  سهام عدالت چیست ؟

  همانطور که گفته شد به منظور کمک به اقشار کم درآمد و تسریع فرآیند خصوصی سازی طرح واگذاری سهام عدالت از سال 1384 اجرایی شد و مرحله اول واریز سود این سهام در سال 1396 انجام گرفت . برخلاف یارانه که به حساب سرپرست خانوار واریز می شود ، سود سهام عدالت صرفا به حساب شخصی هر کدام از مودیان واریز شد .

  ارزش سهام 99 تعلق گرفته به همه اشخاص به یک اندازه نیست و کسانی که مددجوی کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی هستند سهام بیشتری دریافت کرده اند . در حال حاضر دیگر امکان ثبت نام سهام عدالت وجود ندارد اما با آزادسازی این سهام و فراهم آمدن امکان خرید و فروش این سهام در بورس ، علاقه مندان می توانند این سهام ها را از فروشندگان خریداری کنند .

  مشمولان سهام عدالت 99

  در ابتدا سهام عدالت به مددجویان کمیته امداد امام خمینی ، بهزیستی ، کارگران ، رزمندگان و جانبازان تعلق گرفته و بعد از آن کارکنان دستگاه های اجرایی و بازنشستگان نیز مشمول دریافت این سهام شدند . البته سهامی که به مددجویان تعلق گرفت بیشتر از سهام سایر گروه ها است و به این اشخاص در اصطلاح گروه های تخفیف دار گفته می شود .

  امروزه در مجموع 49,152,741 نفر مشمول سهام عدالت هستند که از اقشار ذکر شده دارای سهام عدالت هستند . برای استعلام سهام عدالت و اطلاع از قیمت اسمی سهام ۹۹ سامانه ای تحت عنوان سامانه سهام عدالت طراحی شده است ، برای آزادسازی سهام نیز باید از طریق همین سامانه اقدام کرد . برای اطلاع از نحوه استعلام و ورود به سامانه سهام عدالت می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید .

  آیا ثبت نام سهام عدالت 99 واقعیت دارد ؟

  ثبت نام سهام عدالت از سال 1385 و در زمان دولت نهم آغاز شد . به مرور زمان مشمولان سهام عدالت که بالاتر به آن ها پرداخته شد ، در سامانه سهام عدالت ثبت نام شدند . بعد از آن یعنی در زمان دولت دهم ، یازدهم و دوازدهم این ثبت نام متوقف شد و دیگر امکان ثبت نام در این طرح وجود ندارد .

  شایعاتی مبنی بر آنکه قرار است ثبت نام سهام عدالت در سال 99 دوباره آغاز شود به گوش می خورد اما هنوز هیچ اطلاعیه رسمی و معتبری در این خصوص وجود ندارد . لازم به ذکر است که حتی خانواده هایی که جزو مشمولین سهام عدالت ۹۹ به شمار می روند و فرزندی جدید در این خانواده بعد از اتمام زمان ثبت نام سهام عدالت متولد شده باشد ، این عضو جدید خانواده نمی تواند سهام عدالت دریافت کند .

  البته از آنجا که سهام عدالت جزو دارایی های اشخاص به شمار می رود ، در صورت فوت سهامدار ، سهام به نسبت قواعد ارث بین وراث تقسیم خواهد شد . به این معنا که بر فرض پسران دو برابر دختران متوفی و زوجه یک هشتم سهام را به ارث خواهد برد .

  آزاد سازی سهام عدالت

  امسال با موافقت رهبری امکان آزاد سازی مشمولان سهام عدالت توسط دولت فراهم شد اما این آزادسازی سهام عدالت به چه معناست ؟ تا پیش از این کسانی که سهامدار عدالت بودند امکان خرید و فروش و دخل و تصرف در سهام خود را نداشتند و صرفا سود سهامشان در فواصل زمانی بسیار طولانی به حساب آن ها واریز می شد .

  با اجرای کردن طرح آزاد سازی سهام عدالت دو روش پیشروی سهامداران قرار گرفت . در روش مستقیم ، مالکیت و مدیریت سهام مستقیما در اختیار صاحب سهام قرار می گیرد و این اشخاص امکان نقل و انتقال سهام خود را پیدا می کنند . در روش غیر مستقیم برخلاف روش مستقیم سهامدار امکان انتقال و دخل و تصرف در سهام را نخواهد داشت و مدیریت این سهام در اختیار شرکت های سرمایه گذاری استانی قرار داده می شود . استفاده از روش مستقیم در آینده منوط به ثبت نام سامانه سجام و دریافت کد بورسی است .

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در موردسهام عدالت در کانال حقوق تجاری عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون سهام عدالت پاسخ دهند . همچنین برای دریافت کد بورسی می توانید اقدام نمایید .

  سوالات متداول

  ثبت نام سهام عدالت ۹۹

  ثبت نام سهام عدالت ۹۹

  از سال 1384 با طرح مصوب دولت وقت ، اعطای سهام عدالت به اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه آغاز شد . هدف از تصویب و اجرای این طرح ، در درجه اول خصوص سازی ، واگذاری سهام شرکت ها و کارخانه های دولتی و همچنین کمک به اقشار کم بضائت در جامعه بود .

  ثبت شماره شبا مشمولان سهام عدالت در سامانه سهام عدالت ، تا سال 1397 ادامه پیدا کرد اما متاسفانه در تمام این سال ها هیچ راهکاری برای واگذاری این سهام به اقشار موجد صلاحیتی که از دریافت سهام عدالت جا مانده اند ، ارائه نشد .

  با فراهم شدن امکان آزادسازی این سهام ها ، بسیاری از کودکان و بزرگسالانی که براساس ضوابط ، واجد دریافت سهام عدالت بوده اند اما از دریافت آن جا مانده اند ، به دنبال راهکاری برای ثبت نام سهام عدالت 99 هستند . حال سوال اینجاست که دولت چه راهکاری برای ثبت نام سهام عدالت جاماندگان اندیشیده است ؟ در ادامه به توضیحات کاملی در خصوص ثبت نام سهام عدالت  ۹۹ می پردازیم .

  آیا ثبت نام سهام عدالت دوباره انجام خواهد گرفت ؟

  باید گفت با وجود آنکه اکنون بیش از 49 میلیون نفر از ایرانیان واجد سهام عدالت هستند اما بسیاری از اقشار کم درآمد ، کارگران روز مزد ، کودکان و یا مشاغل آزاد در این دسته جای نگرفته اند . به طور کلی می توان گفت که حدود 34 میلیون نفر از دریافت سهام عدالت 99 جا مانده اند .

  در واقع ثبت نام سهام عدالت در زمان دولت های گذشته ، بر اساس محل خدمت و جایگاه شغلی افراد انجام گرفت و از آنجا که منبع آماری دقیقی وجود نداشت ، ثبت نام سهام های عدالت از مستخدمین دستگاه های دولتی آغاز شد .

  بنابراین اقشار کم درآمد و بی بضائت در جامعه از دریافت این سهام جامانده اند . برای جبران کوتاهی مجلس و دولت در این خصوص ، طرحی در دست رسیدگی است به نام طرح ساماندهی سهام عدالت  ۹۹ که به تازگی در مجلس یازدهم مطرح شده است .

  زمان ثبت نام سهام عدالت 99

  همانطور که گفته شد ، طرحی در مجلس با عنوان طرح ساماندهی سهام عدالت در دست رسیدگی است . البته هنوز هیچگونه بررسی در خصوص این طرح صورت نگرفته و نه به کمیسیون های تخصصی واصل شده نه اقدام موثر دیگری در این زمینه انجام گرفته است .

  با توجه به این مطالب هنوز هیچ امکانی برای ثبت نام سهام عدالت جاماندگان 99 فراهم نیست و فقط دارندگان قبلی امکان فروش سهام عدالت برایشان میسر است . . در خصوص اینکه چه زمانی تعیین تکلیف نهایی در این خصوص انجام خواهد گرفت نیز اطلاعاتی در دست نیست . بنابراین پیش بینی در خصوص زمان ثبت نام فرم سهام عدالت  ۹۹ برای جا ماندگان این سهام نمی توان ارائه کرد . علاقه مندان می توانند به منظور اطلاع از زمان ثبت نام سهام عدالت عضو کانال تلگرام حقوق تجاری دینا شوند .

  +++به محض اعلام زمان ثبت نام سهام عدالت 99 مقاله بروزرسانی می شود+++

  نحوه ثبت نام سهام عدالت جاماندگان

  با در نظر گرفتن آنکه هنوز هیچ امکانی برای ثبت نام مجدد سهام عدالت 99 فراهم نشده است ، نمی توان پیش بینی دقیقی از چگونگی و نحوه ثبت نام سهام عدالت جاماندگان ارائه کرد . اما از آنجا که برای استعلام سهام عدالت و آزادسازی این سهام ها سامانه سهام عدالت راه اندازی شده بود ، احتمالا ثبت نام مجدد سهام عدالت نیز از طریق همین سامانه انجام خواهد گرفت .

  به طور کلی با توجه به آنکه امروزه اکثر کارهای اداری به صورت اینترنتی و با استفاده از سامانه های مختلف انجام می گیرد ، احتمالا ثبت نام مجدد سهام عدالت نیز به صورت اینترنتی انجام خواهد شد .

  ++++ به محض فراهم شدن امکان و شروع ثبت نام سهام عدالت ۹۹ راهنمای تصویری ثبت نام در مقاله درج می شود ++++

  از آنجایی که در حال حاضر امکان ثبت نام سهام عدالت فراهم نیست و سهام عدالت نیز یک سبد سهامی متشکل از سهام شصت شرکت و کارخانه دولتی محسوب می شود ، به علاقه مندان پیشنهاد می شود با دریافت کد بورسی به خرید و فروش سهام های دیگر در بازار بورس پرداخته و از این راه کسب منفعت نمایند . 

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام سهام عدالت در کانال تلگرام حقوق تجاری عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون ثبت نام سهام عدالت پاسخ دهند .

  سوالات متداول

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مریم زعیمی : ثبت نام سهام عدالت

  ناشناس : سلام من سرپرست خانواده هستم و۴ نفرهستیم من وزنم ودوتا بچه دارم اجاره هم نشستم شغلم آزاده دستم خالی سهام عدالت هیچ کدوممون نداره توروخداکاری کنیدبرامون باتشکر

  مریم زعیمی : من میخوام ثبت نام کنم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سیروس &سلاله 5 ماه قبل
  1

  سلام من دارای چهار فرزند هستم و سهام عدالت دریافت نمیکنم وهربار که به کافی نت برای ثبت نام مراجعه میکنم با بسته ب دلیل بسته بودن سایت ثبت نام موفق نمشوم لطفا راهنمایی کنید که چگونه ثبت نام کنم با تشکر

  ن

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  سلام لطفاکمکم کنید جدا شدم موقت با دختر ودامادم زندگی میکنم سربار هستم سهام عدالت ندارم چه جوری میتونم ثبت نام کنم لطفا کمکم کنید خیلی مشکل دارم

  صارمی 6 ماه قبل
  1

  من جدا شدم موقت با دخترم ودامادم زندگی میکنم سهام عدالت ندادم سر بار داماد هستم تقاضای کمک دارم لطفا

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سلام من سهام عدالت دارم

  0
  ناشناس 7 ماه قبل

  برای گرفتن سود باید ثبت نام کنم یا خیر

  ناصرمرتبی مقدم 7 ماه قبل
  0

  ناصرمرتبی مقدم توانی کاردارم شرایط مالی ودختر دم بخت دارم خواهشمندم به اینجانب کمک کنید هیچ مال کمک هزینه ای ندارم چشم امیدم به شما عزیزآن است

  0
  ناصرمرتبی مقدم 7 ماه قبل

  منتظر پاسخ بمونم چکار کنم لطفا راهنمای کنید

  0
  ناصرمرتبی مقدم 7 ماه قبل

  به خاطر سرطان خانمم مبلغ 5میلیون وام گرفتم وخرج کفن دفن درحال حاضر درمحيطی بنام حصه که مناسب دختر جوانم نیست ومتاسفانه طبقه پایین 5و6پسر مجرب هستن هرروز که از خانه بیرون میرم استرس اینکه چه اتفاقی می افته تا شب امانم بریده پول پیش نداشتم صاحبخانه شکایت کردم اثاث منزلم 1 روز خونه دوستانم موندم ودخترم هم آواره خونه مردم تا تونستم 5میلیون جور کنم از صمیم قلب تقاضای کمک به این بنده حقیر ودارم ممنون از تمام عزیزآنی که وقت با ازشون دراختيار قلب شکسته یک پدر گذاشتید ...

  ناصرمرتبی مقدم 7 ماه قبل
  -1

  جهت ثبت در سهام عدالت

  2
  ناصرمرتبی مقدم 7 ماه قبل

  جهت ثبت نام سهام عدالت

  -2
  ناصرمرتبی مقدم 7 ماه قبل

  لطفا راهنمای کنید چکار کنم خواهشمندم ومنتظر خبرتون هستم چشم امید به پدر به امید به شما عزیزآن است یاحق

  0
  ناصرمرتبی مقدم 7 ماه قبل

  سلام خسته اینجانب شرایط سختی برای زندگی دارم خانم دوماه پیش در اثر سرطان مری فوت درحال حاضر فرم شدید پا واریس شدید وامکان کار کردن برایم مقدور نیست هرجی بود خرج خانم کردم دختر دم بخت دارم تحت نظر کمیته امداد است به مبلغ 5میلیون وام گرفتم وخرج کفن دفن خانم کردم واقعا هزینه زندگی برام سخت ومقدور نیست هیچ سرپناه خانه وحساب بانکی ندارم باشرابط سخت درمحل بنام حصه زندگی میکنم از مسئولین محترم تقاضای ثبت سهام عدالت دارم با بررسی به شرایط خاصی دارم تقاضای کمک دارم بی نهایت سپاسگذارم

  مجید محمدی 8 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید. چند سری ثبت نام سهام عدالت کردم همه فقط اذم پول گرفتن الکی گفتن ثبت شده ولی ثبت نکردن

  صالح ابادی از سبزوار 8 ماه قبل
  0

  من دوتا بچه دارم و سهام عدالت ندارم چطوری باید ثبت نام کنم

  مهدی 8 ماه قبل
  0

  تا کی فرصت داریم برای ثبت نام

  0
  بهنام 6 ماه قبل

  ایاکارت پایان خدمت میخواد,شمارا به خدافقط بگین چ مدارکی لازمه,وچیکارکنم

  0
  علی احمدزادگان 8 ماه قبل

  من هنوز سهام عدالت ثبت نام نکردم چون اون موقع سه سال زندان بودم

  فرشته 8 ماه قبل
  -2

  سلام خدمت ریئس جمهور ، من ی زن سرپرست هستم ک ن کار دارم ن سرمایه ای مستاجر هستم و از دوتا بچه دارم ک نگهداری میکنم ن یارانه دارم ن معشیتی ون سهام عدالت لطفا ی فکری ب حال ما کنید

  بهروز سلطانی تهرانی 9 ماه قبل
  2

  سلام من یه کارگر ساختمان هستم وضع مالیم خوب نیست یه بچه مدرسه دارم من الان سهام عدالت ندارم یه فکری برای ما بکنی ما نه بیمه دارم نه کار دایم یه فکری برای ما بکنی که سهام عدالت نداریم

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  من نیاز به پول هستم چون که بدهکار هستم و یک پسر دارم

  ر ضا سنچو لی قانع 9 ماه قبل
  2

  سلام خدمت رییس جمهو ر محترم ما یک خانواده 7 نفر هستیم 5 تا بچه دارم ما سهام نداریم و از سهام جا ماندیم 4 نفر هم مدرسه ای هستیم مادرم منم دیسک کمر داره پدر منم کارگر آقای رییس جمهور تکلیف ما چیه با تشکر

  ر ضا سنچو لی قانع 9 ماه قبل
  0

  سلام خدمت ریس جمهور من دارای 5 بچه که جمعا 7نفرمیشویم کارگر ساده هستم بینیاز از سهام عدالت فکری به حال ما قشر ضعیف بشه ممنون

  مریم زعیمی 9 ماه قبل
  5

  ثبت نام سهام عدالت

  0
  فرهاد فاریس 8 ماه قبل

  من یک کارگرم پدر سه فرزند هستم

  0
  سلامی 9 ماه قبل

  سلام خسته نباشی من ۵نفر هستیم نیاز به سام عدالت داریم

  مریم زعیمی 9 ماه قبل
  4

  من میخوام ثبت نام کنم

  محمد نعیم کلمتی 9 ماه قبل
  -2

  من ثبت نکردم آیا می شود من هم دوباره ثبت نام کنم

  اکبر 9 ماه قبل
  1

  سلام بنده در سهام عدالت ثبت نام کردم نصف کاره رها کردم یعنی تمام برگه هارو دارم اما فقط شماره شبا ندادم الان دقیقا باید چیکار کنم به کجا مراجعه کنم برای تکمیل این پروسه

  0
  آرین 8 ماه قبل

  با سلام من تمام برگه های ثبت نام را دارم ولی چون شماره سیم کارتم راعوض کردم بنده های خدا اس ام اس دادند اما چون سیم کارتم عوض کرده بودم به من پیامک نیامد .حالا چه کار کنم راهنماییم کنید؟ممنون

  پارمیدا 9 ماه قبل
  -1

  من اینجا ثبت سهام کردم ایا این سایت قانونی است یانه

  صغری 9 ماه قبل
  0

  سلام ما سهام عدالت نداریم چکار کنیم برای چه اقدام نمی کنید واقعا متاسفم که کسانی که کم درامدن به اونا نمی دهید خواهش می کنم اقدام کنید

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  ثبت نام درسهام عدالتاسماعیل طوفی

  اسماعیل طوفی 9 ماه قبل
  0

  ثبت نام درسهام عدالت

  آرزو 10 ماه قبل
  -1

  سلام.پدروبرادرمن فوت کردن.کی میتونیم برای ب اسم زدن وراث اقدام کنیم

  محمد نعیم کلمتی 10 ماه قبل
  0

  سلام من سهام عدالت خود را نفروختهم من باید دوباره ثبت نام کنم

  مهدی ازتنکابن 10 ماه قبل
  0

  سلام.من یه خانواده شش نفره دارم یه دانشجو وسرباز دارم پسر کوچیکم دبیرستان دختر کوچیکم دوم دبستان . با این اوضاع مریضی زندگیم داره نابود میشه سهام عدالت هم ثبت نام نکردم هیچ سرمایه ای هم ندارم صنعت کارم حامی مالی ندارم .

  مهدی ازتنکابن 10 ماه قبل
  0

  سلام.من یک خانواده شش نفره دارم .یه دانشجو ویک سرباز یه پسرم دبیرستانی دختر کوچیکم دوم دبستان با این اوضاع مریضی که پیش اومده زندگیم داره نابود میشه سهام عدالت هم ثبت نام نکردم هیچ سرمایه ای ندارم .ماهیگیری بلدم ابزار کار ندارم

  راشدسیریازهی 10 ماه قبل
  1

  راشدسیریازهی

  محمدنامدار 10 ماه قبل
  0

  من کارگر ساختمانی هستم من پسر ۱۳ ساله ام سهام عدالت نداریم .چطور باید اقدام کنم

  زینب اربابی 10 ماه قبل
  0

  س. من سهام عدالت ندارم چکار کنم چطور ثبت نام کنم

  0
  علی عباسپور 8 ماه قبل

  ما خانواده سهام عدالت نداریم

  ناشناس 10 ماه قبل
  -1

  سلام‌ صادق‌ پرتو‌ هستم‌ دار۵نفرهستم‌ هیچ‌ سهامی‌ تاحالا‌ دریافت‌ نکرد‌ لطفا‌ کاری‌ کنید‌ من‌ گارگر‌ ساده‌ هستم‌ اخه‌ توی‌ این‌ گرونی‌ چکار‌ کنم‌ لطفا‌ کاری‌ کاری‌ کنید

  حسین شکوهی 10 ماه قبل
  0

  سلام وقت بخیر پنج نفریم شغلم کارگر یکی از پسرام تحت پوشش بهزیستی سهام نداریم بچه هام پسرن خرج بالاست چکار کنم

  سمیه 10 ماه قبل
  1

  سلام خسته نباشید تورا خدا به سهام عدالت رسیدگی کنید ما سهام عدالت نداریم، ۴نفر هستیم بااین همه گرانی چی کار کنیم انساف هست، خیلی از مردم دارند تورا خدا زودتر رسیدگی کنین

  سمیه امیری 10 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید تورا خدا به سهام عدالت رسیدگی کنید ما سهام عدالت نداریم، ۴نفر هستیم خودم هم شغل سابت ندارم با این همه گرانی چی کار کنم همسرم تنگی نفس دارد

  علیرضاکارنامه 10 ماه قبل
  0

  سلام دوستان من سهام ندارم لطفا هروقت موقع ثبت نام شد به همه خبر بدید ممنون

  پرتو 10 ماه قبل
  0

  به خدا این سود سهام عدالت به مردم بدهید همه اون دنیا گردنتون است تا کی

  عقیل 10 ماه قبل
  0

  با سلام من ۳۰درصد سلامم را فروختم ولی تابحال پولی به حساب من نیامده لطفا راهنمایی کنید لاستیک فراوان

  0
  مهدی 8 ماه قبل

  تا چه تاریخی مهلت داریم برای ثبت نام

  عزیمی 10 ماه قبل
  0

  سلام من سال ۹۴ ثبت نام سهام عدالت رو کردم وکد رهگیری هم دارم سهامی برای من ریخته نشده تکلیف بنده چیست ایا جز مشمولان سهام عدالت هستم یا خیر

  ناشناس 10 ماه قبل
  1

  سلام من خدیجه دحیماوی هستم من سهام عدالت ندارم چه کار کنم

  محمدرضا 10 ماه قبل
  -2

  سلام من یک کارگرساده هستم وسه فرزن مستاجردرامدی ندارم ۳ساله افسردگی گرفتم بخدا دوسال که برابچهام نتوانستم لباس بخرم سهام عدالت ثبت نام نشدم چکارکنم

  ناشناس 10 ماه قبل
  1

  برای ثبت نام در سایت سجام

  1
  سکینه مرادی 10 ماه قبل

  میخوام توسامانه سجام ثبت نام کنم

  1
  ناشناس 10 ماه قبل

  سلام ‌توراخدا‌ برای‌ ما‌ ها‌ که سهام ‌ نداریم‌ کاری‌ کنید‌ اخه‌ اگر‌ عدالت‌ بود‌ پس کو‌ چرا‌ بعضی‌ ها‌ مگیرند‌ بعضی‌ ها‌ نگاه‌ می‌ کند‌ اخه ‌توی‌ این‌ گرونی‌ چکار ‌کنیم‌ به قول ‌خودتون‌ میگین‌ ملت‌ شهادتیم‌ من‌ یه‌ گارگر‌ ساد‌ه‌ هستم‌ کرایه‌ نشین‌ دیگه‌ ا‌ فسرده‌ شدیم‌ خداقل‌ کاری‌ کنید‌ که‌ جامعه‌ به فساد‌ نکشد

  ناشناس 10 ماه قبل
  4

  سلام من سرپرست خانواده هستم و۴ نفرهستیم من وزنم ودوتا بچه دارم اجاره هم نشستم شغلم آزاده دستم خالی سهام عدالت هیچ کدوممون نداره توروخداکاری کنیدبرامون باتشکر

  ناشناس 11 ماه قبل
  2

  سلام من تا بہ حال برای سھام عدالت ثبت نام نکردہ ام چیکا رباید بکنم؟

  1
  مسلم حافظی فرزند مرحوم شنبه 9 ماه قبل

  سلام من تا کنون هیچ سهام عدالت دریافت نکردم یعنی ثبت نام نکردم باید چکار کنم که سهام عدالت به منم تعلق بگیره مثل بقیه

  شاهین روحانی 11 ماه قبل
  0

  سلام .سلامی به گرمی یارانه ها به صافی سهام عدالت که همچنان عدلتشان همچنان کمیاست، من پنج ساله ازدواج نمودم .آسم شدید دارم‌ و هیچ پولی در بساط تمان نداریم بخاطراینکه بیکارم .همسرم میخواد ازم طلاق بگیرد .بنظرشماچکارکنم مهریه اش سه میلیارده به نظر شما خودکشی کنم یا بروم زندان، درد یه انسانه درمان کنید ..بنظرشمانودهزارتومان یارانه داخل این وضعیت کرونایی درد چه کسی را آرام میبخشه. امیدوارم که مثل یک صدم آقا زاده ها بهاشون همکاری بفرمائید. باتشکر

  شاهین 11 ماه قبل
  -2

  با سلام وخسته نباشید خدمت تمام بذرگواران .این جانب که پنج سال ازدواج نمودم .نه بچه دارم ونه سهام عدالت وبیکارم‌ مدت یکسال است که آسم دارم به خاطر کرونا از خونه نمی توانم بروم بیرون و کمردرد شدید ،دیسک کمردارم. چندساله که به پزشک‌ مراجعه میکنم و خوب هم نمیشم .چندساله زیرنظردکترم دیگه هیچ پولی هم در بساط ندارم .چندساله خانمم زیرنظردکترناباروری است .چون مشکل ازخودمه باید عمل کنم و هیچ توان مالی هم ندارم .خانمم بخاطر مشکلات بارداری زیر نظردکتره الان میگن هزینه کاشت شده سی میلیون تومان من هم دستم خالی است .اگه تاآخرسال کاری نکنم ازم طلاق میگیرد برای رضای خدا هزینه کاشته یا کم کنند برای افرادی مثل ما ندارند تاجایی امکان دارد هزینه اش کاهش بدن داخل این وضعیت کرونایی و اجناس گران چاره ای بیندیشید باتشکرازشماعزیزان ،شاهین تنها نزارید جوانها یاافسرده بشن یاخودکشی وبخاطرمهریه بالا تاندهی نروی وای بحال مردها !

  شاهین کرد 11 ماه قبل
  2

  سلام‌ .خدمت تمام شما عزیزان من هفت سال است .ازدواج نمودم .شغلم آذاده،مدت یکسال است بیکارم و مشکل کمردردشدیدوآسم میباشم .سلام عدالت ندارم .و هیچ شغلی ندارم ،دستم به دامنتون .چون بچه ندارم و مشکل از خودم است برای کاشت بچه اقدام نمودم‌ .هزینش گفتن میشود سی میلیون چون ندارم .خانمم میخواد ازم طلاق بگیرد تورا به امام زمان چاره ای برای کسانی مثل من که این مشکلات دارند .بیندیشید .باتشکروسپاس@

  0
  رافع هستم 8 ماه قبل

  انشالله موفق و سلامت باشید مشکل شما حل خواهد شد

  اسما پاسبان براهویی 11 ماه قبل
  0

  من سهام عدالت ندارم.شوهرم بیکاروفاقد مدرکه بچه دوقلو دارم. برخرجشون موندیم

  اسماپاسبان براهویی 11 ماه قبل
  -1

  اسما پاسبان براهوی

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  سلام سهام عدالت چیست؟؟

  1
  خدیجه شاهسواری 11 ماه قبل

  سلام من زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی همستم .نه خودم سهام عدالت دارم .نه دوتا بجهام.

  سیدعلی پنا جعفری نسب 1 سال قبل
  3

  سلام درود بر دست درکاران عزیز :بنده دارای ۶سرعایله هستم وسهام عدالت ندارم واجاره نشین هستم ومددجو کمیته امام هسنم ازشما مسولین عزیز تورادادم به مادرم فاطمه زهرا گاری برام بکنید خدا نگهدارتان باشد

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید