توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مدت زمان آزمون استخدامی چند ساعت است

  1 بازدید

  مدت زمان آزمون استخدامی چند ساعت است را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (آزمون مشترک فراگیر) | ایران استخدام

  زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (آزمون مشترک فراگیر) | ایران استخدام

  زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (آزمون مشترک فراگیر)

  خبر 26 آبان 99: اطلاعیه تعویق زمان برگزاری هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش)

  به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال 1399 می رساند با توجه به مصوبات چهل و دومین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و رشد فزاینده بیماری کووید – 19 در کشور و اعمال محدودیت ها در اکثر استان ها ، مقرر گردید تاریخ برگزاری به روزهای پنجشنبه مورخ 99/10/11 و جمعه 99/10/12 تغییر یابد.

  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

  خبر 27 مهر 99: اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در ارتباط با نحوه اعمال اولویت برای متقاضیان بومی شهرستانی در هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور

  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع میرسانیم؛ به منظور ایجاد فرصت مناسب برای آمادگی تمامی متقاضی ثبت‌نام کننده در این آزمون که متقاضی ویرایش و اصلاح شغل محل انتخابی خود می‌باشند، زمان برگزاری هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور از روز پنج شنبه مورخ 99/08/09 به روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 99/09/06 و 99/09/07 تغییر می‌یابد.

  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

  منبع مطلب : iranestekhdam.ir

  مدیر محترم سایت iranestekhdam.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان برگزاری چهارمین آزمون استخدامی کشور مشخص شد

  زمان برگزاری چهارمین آزمون استخدامی کشور مشخص شد

  حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌ و گو با  خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: چهارمین آزمون استخدامی‌ متمرکز‌ دستگاه‌های اجرایی‌ کشور در سال 96 در 2 نوبت صبح و بعدازظهر‌ روز جمعه سوم شهریور ماه در 53 شهرستان‌ و 118 حوزه امتحانی‌ با حضور 402 هزار و 430 داوطلب برگزار می‌شود؛ از این تعداد 222 هزار و 736 نفر زن و 179 هزار و 694 نفر‌ مرد هستند.

  وی عنوان کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده آزمون استخدامی‌ صبح روز جمعه با شرکت 224 هزار و 214 داوطلب‌ در گروه‌های یک، 2، سه و چهار برگزار می شود؛ همچنین‌ 178 هزار و 216 داوطلب‌ در گروه‌های آزمایشی 5 و 6 در نوبت عصر روز جمعه با یکدیگر به رقابت می پردازند.

  توکلی تأکید کرد: داوطلبان می توانند برای دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی کشور از روز سه‌شنبه 31 مرداد ماه 96 تا ساعت 24 پنج‌شنبه 2 شهریور ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور اقدام کنند.

  وی اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده شرکت‌کنندگان در چهارمین آزمون استخدامی‌ متمرکز‌ دستگاه‌های اجرایی‌ کشور باید 2 بسته آزمون عمومی و تخصصی‌ را پاسخ دهند‌، در آزمون عمومی 100 سؤال متناسب‌ با عنوان شغلی طراحی شده است که داوطلبان باید در مدت 110 دقیقه‌ به آنها پاسخ دهند‌؛ همچنین مدت زمان تعیین شده برای پاسخ دهی به سؤالات آزمون تخصصی 80 دقیقه است.

  توکلی یادآور شد: داوطلبان شرکت‌کننده در گروه‌ 6 آزمون تخصصی ندارند.

  منبع مطلب : www.eghtesadnews.com

  مدیر محترم سایت www.eghtesadnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جزئیات چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور

  جزئیات چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور

  حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: براساس برنامه زمانی اعلام شده، مهلت دریافت پرینت کارت شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۶، ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه دوم شهریورماه ۹۶ پایان می پذیرد.

  وی ادامه داد: تا ساعت ۸ صبح امروز پنج شنبه دوم شهریورماه ۹۶ از تعداد ۴۰۲ هزارو ۴۳۰ داوطلب ثبت نام کننده در این آزمون تعداد ۲۶۱ هزار ۲۵۳ داوطلب نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط اقدام کرده اند.

  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: تا ساعت هشت صبح امروز پنجشنبه دوم شهریورماه جاری از تعداد ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ داوطلب شرکت کننده در آزمون فوق تعداد ۲۶۱ هزار و ۲۵۳ نفر نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای خود اقدام کردند. به عبارتی دیگر ۶۵ درصد داوطلبان، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده‌اند.

  وی تاکید کرد: تمام داوطلبانی که تاکنون نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور اقدام نکرده‌اند تا ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه دوم شهریورماه جاری فرصت دارند پرینت کارت آزمون خود را دریافت کنند.

  توکلی ادامه داد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون تعداد ۲۲۴ هزار و ۲۱۴ داوطلب گروه‌های یک، دو، سه، و چهار صبح فردا آزمون تعداد ۱۷۸ هزار و  ۲۱۶ داوطلب گروه‌های ۵ و ۶ در بعد از ظهر فردا جمعه سوم شهریورماه جاری در ۵۳ شهرستان مختلف کشور و ۱۱۸ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطر نشان کرد: برگزاری آزمون فوق در نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ و در نوبت بعد از ظهر از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز خواهد شد؛ بنابراین داوطلبان باید نیم ساعت قبل از شروع آزمون در جلسه حضور داشته باشند.

  وی افزود: هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون، باید پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار به همراه داشته باشد درجلسه آزمون به هر یک از داوطلبان عناوین شغلی مختلف، دو بسته آزمونی داده می‌شود، دفترچه تمام داوطلبان شخصی سازی شده و شماره داوطلبی، نام خانوادگی و نام هر داوطلب برروی جلد آن درج شده است که این دفترچه دارای تنوع بوده و کد عددی وحروف انگلیسی که برروی جلد دفترچه سئوال درج شده است باید با کد عددی و حروف انگلیسی درج شده برروی پاسخنامه مطابقت داشته باشد.

  توکلی تاکید کرد: تمام داوطلبانی که در آزمون صبح وبعداز ظهر شرکت می کنند، ضرورت دارد که به ۱۰۰ سئوال عمومی متناسب با گروه عنوان شغلی، در فرصت ۱۱۰ دقیقه پاسخ دهند. همچنین به سئوالات تخصصی عناوین گروه انتخابی مندرج در دفترچه شماره ۲ آزمون در مدت ۸۰ دقیقه پاسخ دهند.

  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: لازم به ذکر است داوطلبان که گروه یک آزمون تخصصی ندارند.

  وی خاطر نشان کرد: با توجه به این که سازمان سنجش آموزش کشور جهت بهبود و ارتقای کیفی حوزه های برگزاری آزمون نیاز به نظرسنجی از داوطلبان دارد، بنابراین لازم است داوطلبان فرم نظرسنجی را که از تاریخ ۳ شهریور ۹۶ الی ۱۰ شهریور ۹۶ یه صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش تکمیل کنند.

  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: ظرفیت پذیرش چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۶ تعداد ۱۱ هزار و ۱۲۶ نفر است.

  منبع مطلب : www.mehrnews.com

  مدیر محترم سایت www.mehrnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید