توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مدل پردهای جدید پذیرایی 2019 ساده و جدید و شیک

  1 بازدید

  مدل پردهای جدید پذیرایی 2019 ساده و جدید و شیک را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سری جدیدترین مدل های پرده برای سالن پذیرایی و اتاق خواب

  سری جدیدترین مدل های پرده برای سالن پذیرایی و اتاق خواب

  جدیدترین مدل های پرده

  انواع مدل های پرده در طرح های مختلف برای پذیرایی و اتاق خواب

  مدل پرده سلطنتی پذیرایی

  مدل پرده دالبور دار سلطنتی

  جدیدترین مدل پرده حریر شیک

  مدل پرده پذیرایی چاپی

  مدل پرده پذیرایی گیپور 2019

  ست مدل پرده و مبلبرای جهیزیه

  مدل پرده اتاق خواب حریر

  مدل پرده ی مدرن

  مدل پرده جدید والان دار

  مدل پرده های جدید و شیک برای خانه های مدرن

  جدیدترین مدل پرده برای سالن پذیرایی

  مدل پرده با طرح های لاکچری

  مدل پرده برای خانه ی ایرانی

  مدل پرده شیک برای خانه های مدرن

  مدل پرده رنگ سال

  مدل پرده پذیرایی……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  سری جدید مدل پرده پذیرایی

  مدل کابینت آشپزخانه جدید

  40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

  40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

  بروزرسانی شده در تاریخ 998/5/24

  پرده ها یکی از مهم ترین عناصر دکوراسیون داخلی محسوب می شوند اما علی رغم اهمیت زیاد، توجه چندانی به آنها نمی شود. در این مطلب به معرفی نمونه مدل های شیک پرده می پردازیم که به شیوه ای کاملا صحیح انتخاب و با چیدمان اتاق هماهنگ شده اند. در تزیین دکوراسیون خانه ما اغلب در مورد همه چیز از قبیل ، رنگ، سبک، دکوری و اکسسوری ها فکر می کنیم اما معمولا چیزهای کوچکی را فراموش می کنیم که در عمل تفاوت بزرگی ایجاد می کنند. پرده یکی از همین عناصر بنظر کوچک است که در دکوراسیون داخلی، توجه لازم به آن نمی شود.

  پرده های علاوه بر اینکه تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخل خانه دارد کاربرد های زیادی نیز در خانه دارد از پرده ها برای کاهش و یا قطع تابش نور استفاده میشود استفاده از پرده ها در  محیط های مختلف خانه متفاوت است برای مثال طرح و رنگ پرده های اتاق خواب با پرده پذیرایی متفاوت است. سعی کنید در انتخاب پرده ها نیز به همه ی وسایل های موجود در اتاق را بررسی کنید تا باهم هماهنگ باشند . اگر همه ی وسایل های یک اتاق باهم از نظر رنگ و طرح هماهنگ باشند زیبایی دکوراسیون داخل خانه نیز بیشتر میشود.

  پرده ای که شما برای اتاقتان انتخاب می کنید باید مانند جزئی طبیعی از دکوراسیون اتاق خواب دیده شود. بهتر است برای هر اتاقی از پرده متفاوتی استفاده کنید زیرا در خانه های امروزی عموما هر کدام از اتاق ها، سبک طراحی متفاوتی دارند و به همین خاطر انتخاب مدلی هماهنگ با همان سبک بکار رفته در اتاق، انتخاب درست تری خواهد بود.

  الگویی که برای پرده انتخاب می کنید می تواند اتاق را از آنچه که هست بزرگتر یا حتی برعکس، کوچکتر نشان بدهد، بنابراین نوع طرح و الگو پرده نکته مهمی است که باید به آن توجه زیادی کنید. به توصیه طراحان، باید رنگ زمینه پرده با رنگ زمینه دکوراسیون اتاق یا همان تم خانه، هماهنگ باشد. همچنین باید مراقب باشید تا زیاد از الگوهای متفاوت استفاده نکنید زیرا فضا را شلوغ و بهم ریخته نشان می دهند. وقتی پرده ای را برای پنجره بزرگ انتخاب می کنید، باید توجه زیادی به اندازه شکل الگوهای داشته باشید، شکل های خیلی بزرگ، بر فضا غالب می شوند و شکل های خیلی کوچک خیلی شلوغ بنظر می رسند.

  اما فقط نباید تمام توجه به روی خود پرده گذاشته شود، آستری پرده نیز اهمیتی به همان اندازه زیاد دارد. شاید از لحاظ ظاهری تاثیر آنچنانی در نمای پ

  رده ها نداشته باشند اما نوع آستری که انتخاب می کنید تا حد زیادی میزان نور ورودی را تعیین می کند. برای مثال مکان هایی که باید تاریک تر از حد معمول باشند مانند اتاق نوزاد، اتاق تماشای فیلم و همچنین اتاق افراد شب کار، استفاده از آستری های ضخیم و تیره مناسب تر است در حالی که برای فضای پذیرایی و آشپزخانه آستری ها باید نازک تر باشند تا فضا روشن تر شود.

  اگر منزلتان کوچک است و از طرفی پنجر های بزرگی در خانه دارید باید از این فرصت استفاده کرده و هر چه بیشتر نور طبیعی را وارد منزلتان کنید. نصب نکردن پرده برای پنجره ها، تمام نور بیرون را وارد خانه کرده و فضا را بزرگ و دلباز نشان می دهد، اما از طرفی پنجره بدون پرده، هم نازیبا بنظر می رسد و هم اینکه ممکن است فضای داخل را در دید افراد غریبه قرار دهد. در چنین شرایطی استفاده از پرده های نازک بهترین گزینه است زیرا هم زیبا هستند و هم دید افراد خارجی را محدود می کنند.

  یکی از دلایل کم توجهی مردم به پرده ها می تواند عوامل اقتصادی باشد، بعضا قیمت زیاد پارچه های با کیفیت مانند ابریشم باعث می شود مردم به گزینه های دیگر و یا پرده های ساده تر روی بیاورند. اما همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید، پرده تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه دارند در نتیجه عامل هزینه نباید به هیچ عنوان مانع گرفتن پرده مد نظرتان شود. عموم مردم وقتی در طراحی داخلی منزلشان با کمبود بودجه روبرو می شوند پرده ها اولین عناصری هستند که قربانی می شوند تا این کمبود هزینه ها کمی جبران شود در صورتی که یکی از اشتباه ترین کارها را انجام داده اند.
  مدل-های-شیگ-پرده (15)

  انتخاب پرده نامناسب می تواند تمام جذابیت دکوراسیون اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما را از بین ببرد و بنوعی فضا را افسرده و دلتنگ نشان دهد. اگر از لحاظ مالی در مضیقه هستید، می توانید از پارچه های ارزان تر استفاده کنید اما همیشه به عامل کیفیت توجه داشته باشید زیرا پارچه های ارزان قیمت با کیفیت مناسب نیز در بازار موجود هستند فقط باید اندکی دقیق تر و موشکافانه تر به جزئیات نگاه کنید. برای آشنایی بیشتر با پارچه های ارزان و باکیفت نگاهی به مدل های شیک پرده زیر بیاندازید تا متوجه اهمیت کیفیت آنها در دکوراسیون داخلی شوید.

  مدل های شیک پرده

  100 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با مدل والان جدید 99 و 2020

  100 مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با مدل والان جدید 99 و 2020

  انواع مدل پرده پذیرایی جدید

  یکی از تاثیر گذار ترین عناصر خانه در دکوراسیون منزل پرده است که اگر درست انتخاب شود و متناسب با رنگ مبل و فرش باشد بسیار هارمونی زیبایی ایجاد میکند پرده را با توجه به فضای منزلتان انتخاب کنید

  باتوجه به بالا رفتن قیمت پردهای جدید پذیرایی حتما موقع خرید پرده ای را انتخاب کنید که حداقل 6 سال بتوانید از آن استفاده کنید بسیاری از چیزهایی که مد می شوند زود هم از مد می افتند

  پرده جدید پذیرایی و پرده پانچی

  عکس مدل پردهای جدید پذیرایی

  مدل پردهای جدید پذیرایی ساده

  مدل پردهای جدید اتاق خواب

  مدلهای جدید پردهای سلطنتی

  مدل پرده

  والان اتاق خواب

  مدل پردهای جدید اتاق خواب

  مدل اتاق خواب دخترانه

  مدل اتاق خواب عروس

  جدیدترین مدل پرده

  عکس مدل پردهای جدید پذیرایی

  جدیدترین مدل والان یک طرفه

  مدلهای پردهای جدید

  مدل والان یک طرفه

  مدل والان مخمل

  مدل پردهای جدید اتاق خواب

  جدیدترین مدل پرده پذیرایی

  مدل والان جدید

  مدل پردهای جدید پذیرایی ساده

  مدلهای پردهای جدید

  مدل پردهای جدید پذیرایی ساده

  عکس مدل پردهای جدید پذیرایی

  پارچه پردهای حریر گلدار

  مدل پردهای جدید پذیرایی

  مدل پردهای جدید اتاق خواب

  عکس مدل پردهای جدید پذیرایی

  مدل پردهای جدید پذیرایی ساده

  مدل پردهای جدید پذیرایی ساده

  مدلهای جدید پردهای سلطنتی

  عکس مدل پردهای جدید پذیرایی

  مدل پردهای جدید اشپزخانه

  مطمئن شوید که پرده ها با سایر مبلمان همخوانی دارد.

  مدل والان جدید

  رنگ پرده

  برای انتخاب رنگ پرده ابتدا باید مشخص کنید که آیا می خواهید پرده با رنگ دکوراسیون منزل هماهنگ باشد یا نه رنگی کاملا متضاد داشته باشد. درصورتی که دوست دارید پرده با دکوراسیون منزل هم خوانی داشته باشد باید رنگ پرده را کمی پر رنگ از رنگ دکوراسیون منزل انتخاب کنید مثلا اگر منزل تان بنفش است پرده را یاسی انتخاب کنید یا میتوانید پرده را همرنگ یکی از وسایل منزل مثل فرش انتخاب کنید.

  قیمت حلقه پانچ

  عکس مدل پردهای جدید پذیرایی

  بهتر است میل پرده را 10 تا 15 سانتی متر بلند تر انتخاب کنید، زیرا باعث بزرگتر شدن فضا و زیباتر شدن آن می شود، هم چنین باعث می شود تا پنجره وسیع تر و عریض تر به نظر بیاید.

  روش دوخت نوار پانچ , مدل پرده پذیرایی

  اگر نور فضای مورد نظرتان کم است ولی دوست دارید طرفین پرده محیط‌تان دکور با پارچه‌ای ضخیم هم بخورد‌، در صورتی که دو طرف پنجره دیوار خالی وجود دارد‌، ریل پرده را بزرگ‌تر نصب کرده و دکورها را در واقع روی دیوار نصب کنید تا فضایی از پنجره را اشغال نکرده و جلوی نور را نگیرند‌.

  اموزش دوخت پردهای پانچی , مدل پرده پذیرایی

  اگر می‌خواهید سقف خانه‌تان بلند‌تر به نظر برسد، چوب پرده را هر قدر که می‌توانید بالا ببرید. پرده ها هر قدر که بالاتر باشند خانه بزرگ‌تر نشان داده می‌شود.

  قیمت نوار پانچ , اموزش دوخت پانچ حریر

  اگر می‌خواهید در محیط پذیرایی‌تان پرده رنگی بزنید‌، رنگ را از ترکیب رنگ های به کار رفته در دکوراسیون فضای پذیرایی انتخاب کنید‌. البته رایج‌ترین کار این است که شما رنگ دکورها را تیره‌تر یا تند‌تر انتخاب کنید و حریر را به لحاظ رنگی هماهنگ با آن بخرید‌. البته امروز حریر‌های رنگی متنوعی هم به بازار آمده‌اند‌. اگر همه اجزای مبلمان‌تان رنگ سفید یا روشن دارد می‌توانید پرده را تیره تر انتخاب کنید‌.

  طرز دوخت نوار پانچ , نحوه دوخت نوار پانچ

  در زمان تهیه پرده مطمئن شوید متراژ مناسبی انتخاب می کنید.

  طول پرده ها برای ایجاد چین های مطلوب حدود دو و نیم برابر طول پنجره است.

  مدل پردهای جدید اتاق خواب شیک

  مدل پردهای جدید اتاق خواب

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  قیمت پردہ قابی 1 ماه قبل
  0

  قیمت پردہ قابی

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  پردہ قابی

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  قیمت پرده حریر ساده وزیر پلیسه متری چنده ازجنس خوب

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید