توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  معاینات پزشکی دانشگاه افسری بانوان

  1 بازدید

  معاینات پزشکی دانشگاه افسری بانوان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تا کنکور 95

  ازمون:

  3
  روز قبل از زمان برگزاری آزمون،کارت های ورود به جلسه آزمون به حوزه امتحانی(که همان محل ثبت نام شما بوده) صادر می شود و شما باید تا یک روز قبل از آزمون جهت اخذ کارت به محل ثبت نام مراجعه نمایید.(اگر مسیر راه طولانی بوده و جای خواب یا استراحت برای داوطلب وجود ندارد می تواند در روز آزمون زودتر مراجعه کرده و کارت خود را دریافت کند.) 6:30 الی 7 صبح تاریخ اعلام شده ی آزمون کتبی باید در محل آزمون حضور داشته باشید.با ورود به حوزه امتحانی گروه های تجربی و ریاضی و انسانی جدا شده و داوطلبین در صندلی های مشخص شده و هماهنگ با کارت ورود به جلسه خود می نشینند.بعد از قرائت قرآن و سلام و صلوات آزمون برگزار می گردد.

  ابتدا برگه سؤالات عمومی ارائه می شود سپس تخصصی.برگه عمومی را تحویل می دهید و تخصصی را می توانید با خود ببرید.

  پس از تحویل پاسخ برگ باید منتظر قبولی خود در سایت ا.ج.ا در تاریخی که ابتدای آزمون اعلام می گردد بمانید.

  پس از تصحیح،نمره گذاری و رتبه بندی،داوطلبانی که حد نصاب نمره قبولی آزمون ورودی را کسب نموده اند،جهت ادامه مراحل گزینش اعلام می گردد.

  داوطلبانی که اسامی آن ها به عنوان قبولی آزمون ورودی اعلام گردیده است،لازم است برابر جدول زمانبندی داده شده(در سایت ا.ج.ا اعلام می گردد.) و با توجه به ردیف قبولی به همراه مدارک خواسته شده (در سایت ا.ج.ا) جهت انجام سایر مراحل گزینش(معاینات پزشکی،تست ورزش،مصاحبه ی کتبی و امنیتی و فرماندهی) رأس ساعت 6 صبح تاریخ های ذکر شده به نشانی زیر مراجعه نمایند:

  تهران - میدان حرّ- خ امام خمینی(ره) - نرسیده به چهار راه کمالی - مدیریت گزینش و استخدام نزاجا

  پس از حضور در مدیریت گزینش و استخدام،داوطلبین در محوطه گزینش جمع شده ،هر شخص باید ردیف قبولی خود را نزد خود داشته باشد تا با خواندن آن،برگه مراجعه به هر دکتر که باید در آن مهر 15 دکتر باشد را از افسر ارائه دهنده دریافت کنند.سپس در جای دیگر مهر و تاریخ روز مراجعه زده می شود.سپس وارد سالنی شده و روی صندلی ها می نشینند.کارکنان گزینش استخدام،حضور شما را خیر مقدم گفته و برای تآیید شما اصل شناسنامه شما،گواهی اشتغال به تحصیل(در صورت دارا بودن) یا اصل مدرک نظام وظیفه(در صورت دارا بودن) و مدرک دیپلم موقت شما را مشاهده می کنند و برگه تست های پزشکی را از شما دریافت می کنند.پس از جمع آوری کامل برگه تست های پزشکی،نام های داوطلبین خوانده شده و داوطلب پس از دریافت مجدد برگه تست های پزشکی باید به محل معاینات پزشکی ارتش که 100 متر جلوتر از مدیریت گزینش است مراجعه نمایند.با پرداخت مبلغ 000/20 تومان مراحل تست پزشکی آغاز می گردد.

  ·
  آغاز مراحل پزشکی(عمومی):  1-ارتوپد: پس از ورود به سالن داوطلب لباسهایش را در آورده و به صف مراجعین به پزشک اول می پیوندد آنجا در صورت متعادل نبودن وزن و قد یا فاصله بین دو زانو بیش از یک انگشت(تأکیدد می کنم!بیش از یک انگشت!!) یا شکشتگی قسمتی از بدن،فرد مردود می شود (برگه تست های پزشکی از او گرفته می شود )

  2- روانپزشکی:در همان سالن اجرا می گردد. در صورت وجود جراحات ناشی از تیغ یا چاقو یه هر خط خوردگی به هر شکل از نظو پزشک خود زنی بوده(یا مخاطب فرد شرور می باشد از نظر روان پزشک) و به راحتی مردود می شود.

  3- ارولوژی و جراحی عمومی : در اتاقکی مخصوص دکتر بیضه ها و آلات جنسی داوطلب را معاینه می کند اگر سابقه بیماری MS یا چسبندگی داشته باشد یا افرادی که عادت خود ارضایی دارند مردود می شوند .

  4- پوست و مو

  5- چشم پزشک: داوطلب به چشم پزشک مراجعه کرده و چشم او در سه مرحله(میزان دید(10/10) آستیکمات(تا25صدم اشکال ندارد) و کور رنگی) معاینه می شود.(برگه او در قسمت چشم 3تا مهر باید دریافت کند.)

  6- دندان پزشک : دندان پزشک دندانها و لثه های داوطلب را معاینه می کند در کل قانون است افرادی که بیش از 4 دندان پر شده دارند یا یک دندان کم دارند مردود شوند و اما گاه این گونه است و گاهی نه!که توسط همان دکتر تشخیص داده می شود همچنین عفونت های دهان و دندان موجب امضا نشدن برگه فرد می شود.(مسواک نزدن موجب بروز عفونت های دهان و دندان می شود.)

  7- قلب و عروق : قلب داوطلب را معاینه کرده و اکو می گیرد. فشار خون او نیز گرفته می شود در صورت وجود بیماری قلبی و فشار خونی داوطلب مردود می شود.

  8- اعصاب و روان: اعصاب داوطلب را می سنجد ( شخص ایستاده و دستان خود را رو به جلو باز نموده اینجا دکتر از او سوالاتی می پرسد(مثلا نام خودت رو معرفی کن و... که شاید 5 دقیقه سوال بپرسد و شاید هم نه!) در صورت لرزیدن دستها بنا به تشخیص دکتر فرد از ادامه مراحل باز می ماند.

  9- پزشک هفتم:گوش و حلق و بینی داوطلب را معاینه کرده که فقط با نظر او داوطلب پذیرفته یا رد می شود.( از جمله مردودی ها افراد دارای بیماری آسم تنگی نفس و سینوزیت هستند)

  * از آنجایی که مراجعه کننده زیاد است و در طول همان روز بیش از 500 نفر معاینه می شوند بعضی دکترها از قبیل چشم پزشک و اعصاب و دندان و ارتوپد شاید داوطلبانی را خیلی سخت گیرانه مردود کنند.

  * افراد دارای چثه کوچک و خیلی لاغر بنا به دلایل بی جهت مردود می شوند.(که بی جهت هم نمی باشد.)

  *داوطلبین توجه داشته باشند در صورت اعلام مردودی توسط هر پزشک در هر مرحله برگه تست پزشکی توسط پزشک از داوطلب گرفته می شود و هزینه پرداخت شده به او بازگردانیده نمی شود(حتی اگر در اولین مرحله مردود گردد.) و فرد مردود شده باید از محوطه مرکز معاینات خارج گردد.

  *فرد مردود شده در همه مراحل پزشکی به غیر از دندان پزشکی،روان پزشکی و چشم پزشکی حق اعتراض داشته ولی در تست های نامبرده،اعتراض او مورد قبول واقع نمی گردد.

  پس از پایان معاینات،داوطلبین قبول شده برگه تست های پزشکی خود را همراه با یک قطعه عکس تحویل پذیرش داده و از آن ها برگه جدیدی به نام کارت پایش(کارت مخصوص مهر و امضا: آزمایش خون و ادرار،تست ورزش،مصاحبه و آزمون کتبی عقیدتی سیاسی،مصاحبه امنیتی و فرماندهی،تست پزشکی خلبانی هواپیما،خلبانی بالگرد،مدیریت دفاعی و گزینش و استخدام) دریاف می نمایند.پس از دریافت کارت پایش باید جهت آزمایش خون و ادرار اقدام نمایند.

  پس از انجام آزمایش،پس از صرف نهار و اقامه نماز،آزمون هماهنگ کتبی عقیدتی سیاسی در سالن گزینش و استخدام به عمل می آید.(داوطلبان باید توجه داشته باشند،به دلیل هماهنگ بودن آزمون و آغاز آن رأس ساعت اعلام شده،در صورت تأخیر،یک روز از برنامه عقب مانده و باید روز بعد برای آزمون اقدام نمایند.)

  پس از اتمام آزمون،از مدیریت استخدام 4 نیروی ارتش وارد سالن شده تا برای داوطلبین درباره رشته های تحصیلی نیروی مربوط به خود اطلاع رسانی نمایند.

  *رشته های عمومی نیروی زمینی(محل تحصیل:دانشگاه امام علی(ع)):مدیریت دفاعی،عمومی-مهندسی تعمیر و نگهداری بالگرد،عمومی-خلبانی بالگرد،خاص-تربیت مربی عقیدتی سیاسی،عمومی.

  *رشته های عمومی قرارگاه پدافند هوایی(محل تحصیل:دانشگاه شهید ستاری):مهندسی برق(الکترونیک،مخابرات)-مهندسی کنترل شکاری-مهندسی عملیات موشکی-اطلاعات عملیات.

  *رشته های عمومی نیروی هوایی(محل تحصیل:دانشگاه شهید ستاری): مهندسی هوافضا-مهندسی برق(الکترونیک،مخابرات)-مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما-مهندسی رایانه و کارشناسی مدیریت-خلبانی هواپیما،خاص-مراقبت پرواز،خاص.

  *رشته های عمومی نیروی دریایی(محل تحصیل:دانشگاه امام خمینی (ره)):مهندسی عرشه-مهندسی مکانیک-مهندسی برق(الکترونیک،مخابرات)-مدیریت(کمیسر دریایی)-تفنگدار دریایی.

  *رشته های عمومی ساحفاجا(محل تحصیل:دانشگاه فارابی):حفاظت اطلاعات و جنگ الکترونیک.

  پس از اطلاع رسانی،برگه ای به داوطلبین ارائه می گردد(برگه انتخاب رشته) که در آن باید 5 کد رشته ی انتخابی مورد نظر خود(اعم از عمومی و خاص) را طبق اولویت در آن وارد نمایند.که اگر در صورت مردودی داوطلب در هر رشته(مثلا به علت تکمیل ظرفیت یا عدم کسب نمره حد نصاب یا مردودی در رشته های خاص"توضیح داده می شود")،رایانه به طور خودکار رشته مردودی را حذف و کد رشته بعدی را در اولویت قرار می دهد.

  گزینه 6 هم وجود دارد که در صورت تأیید توسط داوطلب،این مجوز را به مدیریت گزینش و استخدام نزاجا می دهد که در صورت عدم قبولی وی در کد رشته های انتخابی خود،در صورت کسب نمره قبولی،سیستم رایانه ای برای وی انتخاب کد رشته نماید و در این صورت داوطلب نسبت به کد رشته ی انتخاب شده توسط سیستمم رایانه ای هیچ حقی جهت اعتراض نخواهد داشت.

  *تعریف کد رشته های عمومی: به کد رشته هایی گفته می شود که نیاز به طی معاینات خاص و مصاحبه های خاص ندارد.

  *تعریف کد رشته های خاص: به کد رشته هایی گفته میشود که علاوه بر معاینات پزشکی عمومی و مصاحبه عمومی،داوطلب این رشته ها،ملزم به طی نمودن معاینات خاص پزشکی و مصاحبه ی خاص می باشد و این کد رشته ها عبارت اند از: خلبانی بالگرد،خلبانی هواپیما،مراقبت پرواز،مهندسی ناوبری شکاری و حفاظت اطلاعات دانشگاه فارابی.

  * الف)در رشته های خاص کسب حد نصاب معدل گزینشی مورد نیاز الزامی است.
  * ب)در رشته های خاص مذکور،اعزام و قبولی در معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی ضروری می باشد.

  *فرآیند گزینش برای داوطلبین رشته های عمومی 2 روز می باشد و برای داوطلبین رشته های خاص 1 روز دیگر اضافه می گردد.(جمعا 3 روز)

  *حداکثر سن برای کد رشته خلبانی هواپیما 20 سال(و داشتن حداقل معدل کتبی 12 و معدل کل 15) و برای سایر کد رشته های عمومی و خاص 22 سال خواهد بود.

  *داوطلبان با مدرک دیپلم علوم انسانی،معارف اسلامی تنها می توانند رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی را انتخاب نمایند و مجاز به انتخاب کد رشته های دیگر نمی باشند.

  **برای داوطلبان کد رشته های عمومی،پس از طی دوره رزم مقدماتی و انتقال به دانشگاه مربوط،بر اساس معیارهای هر دانشگاه،رشته ی تحصیلی هر داوطلب مشخص خواهد شد.

  پس از اتمام تعیین رشته،همه مسئولین از سالن خارج شده و مسئولین حفاظت اطلاعات وارد سالن می شوند و بعد از گفتن توضیحاتی،دفترچه ای را بین داوطلبین پخش می نمایند که شامل 18 صفحه است. صفحاتی که در آن ها سؤالاتی به عمل می آید که شاید باعث تعجب شما شود ولی باید سابقه خود و نسبت های فامیلی درجه 1 و 2(پدر،مادر،برادر،خواهر،پدربزرگ ها،مادربزرگ ها،عمو،دایی،عمه و خاله)خود را بدانید. نام 2 معرف و 2 ضامن نیز باید به آن ها ارائه دهید.نام نزدیکترین دوستان خود و خانواده خود نیز باید بنویسید و . . .(بیش از 2 ساعت زمان می برد و در این مدت حق خروج ندارید)

  پس از تکمیل دفترچه،داوطلبین باید 5:30 صبح روز بعد جهت مصاحبه امنیتی و فرماندهی در مدیریت گزینش حضور به عمل آورند.داوطلب باید از مسائل سیاسی کشور و دنیا آگاه باشد.سؤالاتی از قبیل هدف از استخدام ارتش،ولایت فقیه و . . .

  پس از اتمام مصاحبه امنیتی(که به تعداد داوطلبین بستگی دارد)و شاید تا 2،3 بعد از ظهر به طول انجامد.هر داوطلب پس از اتمام مصاحبه امنیتی خود می تواند برای تست ورزش در محوطه اقدام نماید.

  تست ورزش شامل: دو 60 متر سرعتی،دو 1600 متر استقامتی،درازنشست در 1 دقیقه و بارفیکس در 1 دقیقه می باشد.که هر کدام 100 امتیاز داشته و امتیاز مجموع نیز 100 است.

  پس از اتمام مصاحبه امنیتی و تست ورزش،مصاحبه عقیدتی و سیاسی آغاز می گردد.داوطلب باید به مسائل احکام،نماز،طهارت،روزه،قرائت قرآن و مسائل قرآنی آگاهی داشته باشد.مرجع تقلید خود را بشناسد.آَگاهی کامل با ولایت فقیه داشته باشد و . . .

  *توجه داشته باشید که به غیر از تست های پزشکی که پزشک به راحتی می تواند داوطلب را مردود اعلام نماید،در مصاحبه امنیتی و مصاحبه عقیدتی نیز مصاحبه گر می تواند داوطلب را به طور مستقیم مردود نمایند.ولی در تست ورزش اینگونه نیست.به طور کل به غیر از تست های پزشکی،بقیه گزینش ها امتیازی بوده و داوطلب با کسب امتیاز بیشتر هنگام استخدام اولویت بیشتری نسبت به دیگر داوطلبین دارد.(امتیازات در هر گزینش به هیچ عنوان در اختیار داوطلب قرار نمی گیرد.)

  پس از اتمام مصاحبه عقیدتی سیاسی،داوطلبانی که کد رشته های خاص را انتخاب نکردند،برگه پایش خود را تحویل داده و از محوطه خارج می شوند و منتظر قبولی خود در سایت ا.ج.ا در تاریخ اعلام شده توسط مسئولین،می مانند.

  *حال اگر داوطلب کد رشته های خاص را انتخاب کرده باشد،با مسئولیت خود،کارت پایش را در اختیار دارد و باید در محوطه منتظر بماند تا گزینش همه داوطلبین به پایان برسد و مسئولین گزینش،صلاحیت داوطلبین انتخابی رشته های خاص را اعلام نماید(که تا 10 شب نیز امکان دارد به طول بیانجامد).در صورت قبولی داوطلب در هر کد رشته،داوطلب باید 6:30 صبح روز بعد در محل گزینش حضور داشته باشد.

  *اگر اولویت و قبولی داوطلبی خلبانی هواپیما باشد،به بیمارستان بعثت نهاجا برده می شود.

  *اگر اولویت و قبولی داوطلبی خلبانی بالگرد باشد(خلبانی هواپیما دیگر نمی تواند شرکت نماید)،به درمانگاه صدر هوانیروز برده می شود.

  *اگر اولویت و قبولی داوطلبی حفاظت اطلاعات دانشگاه فارابی باشد(خلبانی هواپیما و بالگرد نمی تواند شرکت نماید)،به یکی از درمانگاه های نیروی زمینی برده می شود.

  · مراحل تست های پزشکی خلبانی هواپیما:

  با ورود به بیمارستان بعثت،برگه ای 7،8 صفحه ای را به داوطلب ارائه می دهند که شامل 87 مرحله تست می باشد.(که از گفتن همه آن ها ناتوانیم) ولی در کل،داوطلب در تمام مراحل پزشکی 9 گانه که در ابتدا انجام داده شد به مراتب سخت تر و سخت تر مورد معاینه قرار می گیرد و پس از آن وارد کمیسیون ها می شود.امکان دارد داوطلبی 80 مرحله را قبول گردد ولی در مرحله 81 مردود شود.(و درد آور تر از آن در مرحله 87)

  · مراحل تست پزشکی خلبانی بالگرد:

  تست های بالگرد به زیادی تست های هواپیما نمی باشد ولی به جرأت می توان گفت به سختی آن است.در خلبانی بالگرد،کمیسیون ها دیگر وجود ندارند.و در کل همانند مراحل 9 گانه پزشکی ابتدا می باشد که به مراتب سخت تر و سخت تر است.

  *البته برای کسی که هیچ مشکلی نداشته باشد این مراحل به آسودگی آب خوردن برایش آسان است.

  در خلبانی "داشتن دید عمق قوی،دید عمودی،دید افقی،نداشتن کور رنگی(به طور کل اگر برای همه 10/10 برای یک خلبان باید 11/11 باشد.)،داشتن شنوایی بسیار بسیار قوی(باید تست را ببینید تا قوی را درک کنید)،نداشتن مشکلات قلبی(تست اکو قلب و نوار مغز)،نداشتن اختلالات عصبی(تست نوار مغز)،نداشتن اختلالات جنسی(تست سونوگرافی)و هوش بالا " از تست های دشوار هستند که داوطلبانان مردودی زیادی را در مجموعه خود جای می دهد.

  **باز هم اشاره می کنم به اینکه در خود جایی برای استرس راه ندهید.چراکه اگر یک فرد سالم باشید همه مراحل را به آسانی پشت سر می گذارید.

  *شروع دوره آموزش در نیمه دوم تیر ماه خواهد بود،لذا داوطلبان باید حداکثر در خرداد ماه همان سال موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شده باشند و اگر داوطلبی تمام مراحل گزینش را با موفقیت طی نموده ولی موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی نشده باشد،پذیرش نهایی نخواهد شد.


  ****کلیه حقوق نشر و توزیع این مطلب متعلق به وبلاگ www.aviator12.blogfa.com می باشد

  منبع مطلب : moshaver20.blog.ir

  مدیر محترم سایت moshaver20.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سوالات مصاحبه دانشکده کوثر

  سوالات مصاحبه دانشکده کوثر

  اطلاع از سوالات مصاحبه دانشکده کوثربرای کسب آمادگی و شرکت در مصاحبه دانشکده کوثر سال 99 – 1400 ضروری است. داوطلبان میتوانند برای اطلاع از سوالات مصاحبه این مقاله را به دقت مطالعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرند.

  سوالات مصاحبه دانشکده کوثر در سال 99 – 1400

  سوالات مصاحبه دانشکده کوثر در سال 99 – 1400 دارای دسته بندی موضوعی می باشد. این دانشکده با هدف آموزش بانوان علاقمند به مشاغل مربوط به نیروی انتظامی ، به تربیت و تعلیم نیروی مورد نیاز خانم و پلیس زن می پردازد.

  دانشکده کوثر از دانشگاه های دارای پذیرش با شرایط خاص است. داوطلبان برای ورود به این دانشکده ، علاوه بر قبولی در کنکور سراسری ، باید در گزینش و مصاحبه دانشکده کوثر نیز مورد تایید و پذیرش قرار بگیرند. علاوه بر این معاینات پزشکی ، تست آمادگی جسمانی و … نیز از مراحل پذیرش دانشکده کوثر بانوان است.

  ترتیب مراحل گزینش دانشکده انتظامی

  ترتیب مراحل گزینش در دانشکده انتظامی شامل موارد زیر است.

  1- ثبت نام اولیه برای گزینش دانشگاه کوثر

  2- انجام تست پزشکی اولیه و کسب تایید از پزشکان دانشگاه کوثر

  3- تست های پزشکی تکمیلی دانشگاه کوثر  شامل:

  4- تشکیل پرونده

  5- انگشت نگاری

  6- انجام تست های ورزش و رو خوانی متن قرآن

  7- آزمون داخلی دانشگاه کوثر

  8- مصاحبه دانشگاه کوثر

  9- تحقیقات محلی

  10- هسته و اعلام نتیجه نهایی.

  نمونه سوالات مصاحبه دانشکده کوثر بانوان

  استفاده از نمونه سوالات رایگان مصاحبه دانشکده کوثر بانوان در افزایش احتمال قبولی داوطلبان بسیار موثر است. پیشنهاد می دهیم حتما از پکیج نمونه سوالات مصاحبه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نیز استفاده کنید.

  مطالب مرتبط (برای مشاهده کلیک کنید) :

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

  آگاهی از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان برای بانوان گرامی که مایل به تجربه مشاغل و همچنین تحصیل در دانشکده‌های افسری و همچنین مشاغل نظامی می‌باشند، بسیار مهم می‌باشد. یکی از سوالات این است که چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟به همین دلیل این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان اختصاص داده‌ایم .

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور

  کلیه بانوان محترمی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه افسری می باشند، ابتدا لازم است از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان اطلاعات لازم را کسب نمایند. آنچه در ابتدا لازم است به اطلاع کلیه داوطلبان عزیز برسانیم این است که شما لازم است در مرحله ابتدایی موفق به کسب رتبه مجاز در کارنامه کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه مربوطه شوید .

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور را می توان به صورت شرایط عمومی و شرایط اختصاصی دانست. آن دسته از متقاضیانی که درزمان برگزاری کنکور در جلسه حضور داشته اند و موفق به کسب رتبه مجاز برای قبولی شده اند، لازم است در مراحل بعدی و  در مصاحبه عملی که توانایی های جسمانی و همچنین مصاحبه هایی که به صورت مطرح کردن سوالات می باشد شرکت نمایند .

  در ادامه به تفکیک، به هر یک از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان  که به صورت عمومی و اختصاصی برای ورود به دانشگاه افسری بانوان  است خواهیم پرداخت. اما نکته مهمی که متقاضیان این دانشگاه لازم است از آن اطلاع یابند، در رابطه با رشته های مختلف این دانشگاه ، و نحوه مصاحبه ، و معاینه پزشکی این دانشگاه می باشد. بنابراین قبل از اینکه نسبت به ثبت نام در این دانشگاه اقدام نمایید، بهتر است به طور دقیق اطلاعات لازم را به دست آورید .

  برای اطلاع از رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین روی عبارت کلیک نمایید .

  شرایط عمومی ورود به دانشگاه افسری بانوان

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت عمومی تعریف شده است، برای کلیه داوطلبان به صورت یکسان قرار داده شده است. بنابراین تمامی متقاضیان این دانشگاه لازم است واجد شرایط ذکر شده در ادامه باشند. بنابراین یکی از پاسخ هایی که به سوال چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟ خواهیم داد، مربوط به اطلاع رسانی در رابطه با شرایط عمومی می باشد .

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان به صورت اختصاصی

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت اختصاصی برای کلیه شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است، تعیین کننده نهایی قبلی و یا عدم قبولی و همچنین امکان ورود متقاضیان به این دانشگاه خواهد بود. بنابراین هر یک از داوطلبان و متقاضیان عزیز لازم است از شرایطی که در ادامه ذکر خواهد گردید ، برخوردار باشند تا بتوانند در این دانشگاه پذیرفته شوند.

  با توجه به اینکه شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت عمومی و اختصاصی تعیین شده است بسیار زیاد می باشند، بنابراین هر یک از متقاضیان لازم است از کلیه این شرایط به صورت دقیق اطلاع یابند. لازم به ذکر است که شرایطی که ارائه گردید، به صورت کامل ارائه نگردیده است و قبل از ثبت نام حتما به صورت کامل در رابطه با شرایط مورد نظر عمومی و اختصاصی به کسب اطلاع دقیق دست یابید .

  چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟

  همانطور که اشاره شد، یکی از سوالاتی که داوطلبان متقاضی دارند، به این موضوع مربوط می شود که چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟ بنابراین یکی از موارد لازم ، اطلاع از رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان می باشد، ورود به دانشگاه افسری در وهله نخست، به رتبه کسب شده شما مربوط می گردد. به همین دلیل دقت به این نکته قبل از انتخاب رشته و همچنین به هنگام برنامه ریزی از ضروریات می باشد.

  در رابطه با اینکه چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ، باید به این مورد نیز اشاره نماییم که داوطلبان عزیز لازم است از آمادگی های جسمانی لازم برای قبولی در این دانشگاه برخوردار باشند. زیرا یکی از آزمون هایی که از کلیه داوطلبان به هنگام قبولی در ابتدا اخذ می گردد، مربوط به آزمون های عملی می باشد. بنابراین تمرین قبل از شرکت در این مصاحبه بسیار لازم می باشد.

  چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان و همچنین یافتن پاسخ و توضیح کامل تری در رابطه با چگونه وارد دانشگاه افسری شویم می باشید، بهتر است با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

  رتبه مورد نیاز برای ورود به دانشگاه افسری چند است؟

  چگونه در مصاحبه عملی دانشگاه افسری بانوان پذیرفته شویم ؟

  در مصاحبه چه سوالاتی پرسیده می شود ؟

  جهت اطلاع و یافتن پاسخ این سوالات با مرکز مشاوره ایران تحصیل با شماره های 9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل؛ تماس حاصل نمایید.

  مطالب مرتبط :

  شرایط ورود به دانشگاه امام علی 1400

  ثبت نام دانشگاه امام علی 1400

  رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین 99

  رشته های بدون کنکور شهید بهشتی 99

  ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

  چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

  منبع مطلب : irantahsil.org

  مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مبینا شامی : سلام چطوری میتونم با کاربران تماس بگیرم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زینب 2 ماه قبل
  1

  آیا دانشگاه افسرس در خوزستان هست یا نه

  شو کرونای 4 ماه قبل
  0

  واقعا خیلی جالبه خیلی خوشم اومد

  هاتی 8 ماه قبل
  0

  برای گزینش نیرو انتظامی یا حالا دانشگاه افسری مقعد هم معاینه میکنن؟!

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام خسته نباشید . میشه بگید ایا برای معاینه پزشکی بانوان واژن رو معاینه میکنن یا ؟ مثلا ممکنه باکره نباشی و رد کنن ؟

  0
  ناشناس 8 ماه قبل

  سلام.بله

  ... 1 سال قبل
  0

  ببخشید تست باکرگی هم گرفته میشه

  حنا 1 سال قبل
  0

  سلام اگر در 14 سالگی خود ارضایی را ترک کنیم در معاینات معلوم نمیشه که خود ارضایی داشتم

  0
  دریا 1 سال قبل

  خیر

  خانم سوال 2 سال قبل
  0

  سلام میخواستم بدونم که اگه نمره هردو چشم روی هم 2 یا 3 باشه قبول میکنن؟

  یا اگه 2 تا دندون خراب داشته باشم قبوله؟

  1
  گمنام 2 ماه قبل

  سلام تا جای که من اطلاع دارم ۲ تا اشکال نداره

  خانم سوال 2 سال قبل
  2

  سلام میخواستم بدونم که اگه نمره هردو چشم روی هم 2 یا 3 باشه قبول میکنن؟

  یا اگه 2 تا دندون خراب داشته باشم قبوله؟

  زهرا 2 سال قبل
  0

  سلام ایا از کج بودن دندان ایراد میکیرند یا اکر ارتودنسی کنیم چطور

  سحر 2 سال قبل
  1

  من دو تا سوال دارم ۱ ، من چشمام ضعیفه اگه عمل کنم میتونم پذیرش بشم۲ ، دکتر دندان از کج بودن دندان عیب میگیرد

  مبینا شامی 2 سال قبل
  6

  سلام چطوری میتونم با کاربران تماس بگیرم

  ۵۷ج۷ 2 سال قبل
  0

  هنگام عادت ماهیانه چجوری آلت جنسی معاینه میشهو اینکه برا چشم اگه ضعیف باشه ولی بشه عمل کرد بازم مردود میکنند خواهش میکنم جواب بدین

  1
  F 1 سال قبل

  فکر نمیکنم هنگام عادت ماهیانه معاینه انجام بشه

  آخه چجوری؟؟؟؟؟

  نازنین زهرا باقری 2 سال قبل
  0

  سلام<br><br>ممنونم از مقاله اموزنده تان من خیلی به پلیس زمینی علاقه دارم و چند وقته دارم دنبال سوالات مصاحبه دانشگاه کوثر میگردم تا اطلاعات کسب کنم میشه بگید باید به کجا مراجعه کنم تا سوالات را پیدا کنم

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  1
  شو کرونای 4 ماه قبل

  بله ای کاس

  برای ارسال نظر کلیک کنید