توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ناموس کفتار برای بازگشت معشوق

  1 بازدید

  ناموس کفتار برای بازگشت معشوق را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  رزق و روزی،‌ حفظ شوهر و انواع طلسم فقط با چند کلیک!

  رزق و روزی،‌ حفظ شوهر و انواع طلسم فقط با چند کلیک!

  جادوگری در فضای مجازی

  انواع خر مهره، ناموس کفتار، ناف آهوی ختن، استخوان هد هد، فلزات حکاکی شده و ناب گرگ از محتویات یکی از این صفحات است که خودش را جادوگر نامیده است.

  می‌گوید کارش سه مرحله دارد: مرحله اول را خود دعا نویس انجام می‌دهد، مرحله دوم را موکل و مرحله سوم را مشتری؛ تاکید می‌کند که دو نوع کار انجام می‌دهد. دعاها ضمانت اجرایی ندارند و مهلت ۴۰ روزه دارند و بعد از آن نیاز به تمدید دارند اما طلسم‌ها که قیمت بالاتری دارند، مادام العمر بوده و تضمین شده هستند.

  ناموس کفتار صادراتی، حیوانات در چنگال خرافه پرستی

  ناموس کفتار، یکی از پرتکرارترین چیزهایی است که در نتیجه جست‌وجو در صفحات مجازی می‌توان دید. طرفداران بسیارش معتقدند که  خواص بی‌شماری دارد و اگر با مهره مار همراه فردی باشد تاثیرات فوق العاده‌ای در زندگی او خواهد گذاشت. خاصیت اصلیاش را تسخیر قلب و افزایش محبت و عشق می‌دانند و می‌گویند برای گشایش بخت مرد و زن بینظیر است و تاثیرش را در کوتاهترین زمان ممکن می گذارد. زبان دشمنان فرد را می‌بندد و دیگران را مطیع می‌کند؛ بعد از شکار و دریدن آلت تناسلی حیوان و  نوشتن دعای آن  ۴۰ روز طول می‌کشد تا اثرش را در زندگی فرد بگذارد. لازم به ذکر است که قیمتش با ضمانت اصل بودن در حدود دو میلیون تومان است.

  چند وقت پیش بود که انتشار فیلم و عکس‌هایی دلخراش از دریده شدن یک کفتار به دست یک چوپان در فضای مجازی خبرساز شد. بررسی‌های صورت گرفته حاکی از آن بود که این چوپان برای به دست آوردن آلت تناسلی این حیوان برای خوش‌شانسی، اقدام به این کار کرده استو در نهایت هم روانه زندان شد. هرچند که عده‌ای معتقد بودند که اگر فرج کفتار خوش شانسی می‌آورد، چوپان الان در زندان نبود!

  مهره مار، دومین نام آشناست. می‌گویند که دو مهره در هنگام جفت گیری دو مار ایجاد می‌شود و باید هر دو آنها را باهم برداشت تا تاثیر خودش را بگذارد. این دو مهره اگر اصل باشند چیزی در حدود ۲ تا ۴۰ میلیون تومان قیمت دارند. گفتنی است که طرفداران ناموس کفتار و مهره مار به حدی زیادند که این دو طلسم از هند و پاکستان به ایران صادرات می‌شوند. این یعنی در این دو کشور، پرورش کفتار و به دست آوردن مهره مار، به عنوان یک حرفه جدی دنبال می‌شود.

  در بقیه کشورها چه خبر است؟

  اگر فکر می‌کنید که خرافه مختص آسیا و خاورمیانه است، باید گفت که اشتباه می‌کنید. در هر منطقه جغرافیایی، خرافات لباس آن منطقه را بر تن می‌کند اما هرگز از بین نمی‌رود.

  در این میان، نام انگلیسی‌ها در بین کشورهای اروپایی و غربی که به خرافات اعتقاد دارند بیشتر از همه دیده می‌شود.

  مثلا انگلیسی‌ها معتقدند اگر آیینه را شکستی تا ۷ سال بدشانسی خواهی آورد، نباید چتر را در خانه باز کرد، پا گذاشتن روی خط بین کاشی‌های پیاده رو باعث شکستن ستون فقرات می‌شود، هرگز نباید از زیر نردبان رد شد و... هرچند که برای تمام این باورهای خرافی فرضیه‌هایی وجود دارد که علت ایجاد آن را توضیح می‌دهد.

  البته تمامی این باورها ریشه در اتفاقات گذشته دارد که نسل به نسل منتقل شده و علت اصلی آن فراموش شده و عمل باقی مانده است.

  منابع بین المللی طلسم را قدرتی ماورای طبیعی می‌دانند که میتواند با طبیعت در بیفتد. اما چرا؟ در ابتدا انسان درک کمی از طبیعت داشت و آن را قدرتی وحشتناک می‌دانست که می‌تواند زندگی افراد را نابود کند. درنتیجه نیاز داشت برای حفاظت از خود قدرتی فراتر از آن بیابد. انسان قدرت طبیعت را تابویی می‌دانست که شکستن و در افتادن با آن سزای مرگ در پی دارد و فرد تنها در صورت استفاده از یک طلسم می‌تواند زنده بماند. این باور دانه‌ای بود که تا نسل‌ها در ذهن انسان کاشته شد و شاخ و برگ داد و در هر نسل و زمانه نسبت به نیاز آن دوران تغییر شکل داد که انسان می‌تواند از طریق طلسم، روال عادی طبیعت و اتفاقات را عوض کند از استفاده از آن برای در امان ماندن از حیوانات وحشی و خواندن ورد به آب و ریختن آن روی زمین برای باران گرفته تا ساختن عروسکی از شخصی دیگر و شکنجه کردن آن عروسک برای اینکه همان اتفاق برای آن فرد بیفتد تا در قرن حاضر برای کسب مال و رزق بیشتر و برگشتن معشوقی که فرد را دوست ندارد، همه و همه بعد از گذر سال‌ها هنوز یک چیز را نشان می‌دهند؛ استیصال انسان در برابر طبیعت و تلاش برای تغییر دادن همه چیزهایی که در حالت عادی قادر به تغییر آن نیست؛ حتی با دستاویز شدن به استخوان حیوانات مرده!

  منبع مطلب : www.eghtesadonline.com

  مدیر محترم سایت www.eghtesadonline.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ناموس کفتار

  ناموس کفتار

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منبع مطلب : telesmojado.com

  مدیر محترم سایت telesmojado.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بخت گشایی فوری با خرید مهره مار از اینستاگرام/ بازگرداندن معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی!

  بخت گشایی فوری با خرید مهره مار از اینستاگرام/ بازگرداندن معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی!

  اگر بختتان بسته است و معشوقتان شما را ترک کرده، رمال‌های فضای مجازی به حل مشکل شما می‌اندیشند.

  به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بر خلاف اینکه دنیای امروز در همه زمینه‌ها با پیشرفت قابل توجه و چشمگیری روبرو است و اعتراف به این پیشرفت انکارناپذیر است اما بازار خرافات و خرافات باوران این روزها همچنان داغ است.

  فعالیت آزادانه و بی پروای افراد در فضای مجازی به دور از هر گونه نظارت و مدیریت مسئولان امر، فرصت را برای سودجویانی فراهم کرده که از ساده‌دلی و زودباوری افراد سوءاستفاده کرده و در اغلب موارد نیز پول‌های هنگفتی را به جیب می‌زنند.

  گشت‌وگذاری کوتاه در صفحات مختلف فضای مجازی و مشاهده پیام‌هایی که توسط برخی از کاربران در صفحاتی که البته مشخص نیست به وسیله چه کسی اداره می‌شود، داغ بودن بازار خرافات در عصر پیشرفت تکنولوژی های نوین را به اثبات می‌رساند.

  بخت گشایی فوری با خرید مهره مار در اینستاگرام/بازگشت معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی                     بخت گشایی فوری با خرید مهره مار در اینستاگرام/بازگشت معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی

  در آخرین تبلیغاتی که در صفحات مجازی و به ویژه صفحه اینستاگرام یکی از رمال‌ها دیدم، فردی مدعی شده که طلسم و جادوهای خود را به صورت 100 درصد تضمینی و با ارائه ضمانت‌نامه یکی از طلافروشی‌های مشهور پایتخت به مشتریان خود عرضه می‌کند.

  نکته جالب دیگر این است که فرد مذکور پیام‌هایی در قالب هشدار به افراد در صفحه مجازی خود منتشر می‌کند و با لحنی دلسوزانه از آن‌ها می‌خواهد که مراقب کلاهبردارانی باشند که مهره مار تقلبی عرضه می‌کنند و فریب آن‌ها را نخورند.

  بخت گشایی فوری با خرید مهره مار در اینستاگرام/بازگشت معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی            بخت گشایی فوری با خرید مهره مار در اینستاگرام/بازگشت معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی

  خرافات و انجام هر گونه تبلیغ برای جذب مشتری خود، نوعی کلاهبرداری به شمار می‌آید و این موضوع در طی سالیان مختلف و به اشکال گوناگون وجود داشته و تنها با شکل‌گیری فضای مجازی و پیشرفت تکنولوژی به صورت نوین ارائه می‌شود.

  فروش مهره مار، خرمهره، جیگ گرگ، ناموس کفتار، پنجه شیر اصل با ضمانت نامه کتبی جواهر فروشی و سایر اقلام عجیب و غریب از این دست، از جمله مواردی هستند که در صفحات مجازی متعدد با عنوان ابزار بازگشت معشوق، بخت‌گشایی و محبوب دلها شدن به کاربران صفحات اینترنتی معرفی می‌شوند.

  عدم خلوص افراد مهره مار را بی اثر می‌کند

  فروشندگان مهره مار مدعی هستند که اگر کسی با خرید مهره مار از ما به معشوق و معشوقه خود نرسد، مشکل ناشی از نداشتن خلوص فرد است و چاره آن پذیرفتن و انجام کارهایی است که به انجام آن توصیه می‌شوند.

  مژگان زن میانسالی است که به عنوان بازاریاب یکی از فروشندگان مهره مار در صفحات مجازی کار می‌کند و امور تبلیغاتی وی را در سطح شهر به طور حضوری در بین مردم انجام می‌دهد و به قول خودش درآمد نسبتاً خوبی همدارد.

  مژگان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: 3 سال پیش زمانی که با آقای مسعودی آشنا شدم در شغل قبلی‌ام که بازاریاب لباس و لوازم آرایشی بودم ورشکست شده بودم و بدهی زیادی داشتم اما از آن به بعد با استقبال خوب مردم از تبلیغاتی که در خصوص فروش مهره مار و دعای مهر و محبت و بازگشت معشوق انجام می‎‌دهم، درآمد خوبی را به دست می‌آورم.

  زن تبلیغات‌چی رمال فضای مجازی همچنین گفت: ما کلاهبردار نیستیم و مهره‌ماری که آقای مسعودی می‌فروشد اصل بوده و  تا بحال زن و مردهای بسیاری را که به هم علاقه‌مند هستند را به هم رسانده و البته گاهی هم افرادی که این مهره را خریده‌اند، بهم نرسیده‌اند و خب این مسئله به عدم خلوص آن اشخاص بازمی‌گردد.

  آنطور که این زن میانسال از بازار کسب و کار خود در این مدت 3 سال گفت، گویا بازارش سکه بوده و بدون تردید بیشترین هزینه از طرف افراد ساده لوحی پرداخت شده که از تلاش خود غافل می‌شوند و به خرافات دلخوش می‌کنند.

  افزایش ایمان و  آگاهی ضرورت همگام بودن با پیشرفت و تکنولوژی

  حرکت در مسیر پیشرفت تکنولوژی و جا نماندن از قافله رشد علم و دانش در دنیای امروز مستلزم افزایش بینش و آگاهی در زمینه های مختلف و همچنین تقویت ایمان و خداباوری است.

  امان الله قرائی مقدم جامعه‌شناس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در این رابطه اظهار داشت: تنها راه در امان ماندن از خرافات در دنیای امروز که موجی از پیشرفت در علوم مختلف به راه افتاده، افزایش ایمان و آگاهی و خداباوری افراد  است.

  وی تاکید کرد: حرکت در مسیر پیشرفت تکنولوژی و جا نماندن از قافله رشد علم و دانش در جامعه، مستلزم افزایش بینش و آگاهی در زمینه‌های مختلف و تقویت ایمان است و در غیر این صورت چه بسا افراد تحصیلکرده‌ای که گاهی در دام شیادان و مروجان خرافات گرفتار می‌شوند و هزینه‌های گزاف صرف می‌کنند.

  بخت گشایی فوری با خرید مهره مار در اینستاگرام/بازگشت معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی

  این جامعه شناس تصریح کرد: اگرچه افراد تحصیلکرده به دلیل رشد آگاهی خود، کمتر به افراد خرافاتی و تبلیغات آن‎‌ها در دنیای مجازی و حقیقی کمتر اعتماد می‌کنند اما در برخی از موارد نیز شاهد دنباله روی برخی از تحصیلکرده‌های باسواد از گفته‌های خرافه گرایان هستیم.

  قرائی مقدم اظهار کرد: افرادی که رفع نیازها و علائقشان را به رمال‌ها و فالگیرها می‌سپارند، به نوعی از تلاش برای دست یافتن به موارد فوق کوتاهی کرده و به قول خود، امور محال خود را به کسانی واگذار ‌ می‌کنند که مهارت انجام تبلیغات خوب برای جذب این افراد و کسب درآمدی بی‌دردسر را دارا هستند.

  کنار آمدن با واقعیت‌ها و دل سپردن به قضا و تقدیری که خداوند برای هر یک از ما رقم زده و مهمتر از همه اینکه بهره‌مندی از سلاح دعا و پناه بردن به سرچشمه آرامش یعنی خداوند متعال، بازدارنده هرگونه اعتماد به خرافات و خرافات چیان است.

  بخت گشایی فوری با خرید مهره مار در اینستاگرام/بازگشت معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی

  آشفته بازار صفحات مجازی و کلاهبرداران مبلغ  خرافات

  وقتی فردی با بینش و بصیرت بالا در صفحات مجازی حضور داشته باشد، هیچ گاه به تبلیغات کاربران به ظاهر خیرخواه اعتماد نمی‌کند و علائق و خواسته‌های خود را تنها از کسی درخواست می‌کنند که باعث به وجود آمدن همه چیز و همه کس در عالم است.

  کاربران صفحات مجازی روزانه با انواع و اقسام پست‌ها و پیام‌های متعدد با مضامین عجیب و غریبی روبرو هستند که باید بدانند ماهیت منتشر کننده چنین پیام‌هایی مشخص نبوده و به هر یک از درخواست‌ها تنها به شکل درآمد و منبع درآمدی پرداخته می شود و در بیشتر موارد نظارتی از طرف مسئولان مربوطه وجود ندارد و یا اگر نظارتی هم باشد بررسی و نظارت بر صفحات متعدد، با مضامینی این چنینی امکان‌پذیر نیست.

  نه بازگشت معشوقی در کار است و نه همراه داشتن مهره مار می‌تواند در ایجاد علاقه طرف مقابل تاثیری داشته باشد و پیام‌هایی از این دست تنها جهت کسب درآمد و جذب بیشتر مشتریانی برای این امر است.

  گزارش از: فرزانه فراهانی

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.yjc.ir

  مدیر محترم سایت www.yjc.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  لیلا : منم ناموس کفتارمیخوام ولی هزینه ندارم😔😔😔😔

  مهدی : سلام ناموس کفتار هم تنهات باشه تاثیرم داره فقط ناموس کفتار همرات باشه

  ناشناس : من ناموس کقتار میخام ولی پول ندارم گرونه

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رویا 2 ماه قبل
  0

  دعای ناموس کفتار و مهره مار می‌خوام برای به نام کردن

  لیلا 3 ماه قبل
  0

  من ناموس کفتاردارم به نظرمن همش خرافاته کلی هزینه کردم اماهیچ تاثیری ندیدم

  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  فرحناز گل بس

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  اگر راست بود اول از همه مشگل خودشونو حل میکردن

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سلام من الیسا هستم یک میلیونو سیصد پرداخت کردم مهر مار گرفتم اولین اتفاقی که برایم افتاد کتک از همسرم بوود دومین اتفاق جدایی ودادگاه برای طلاق به نظر من همشون دوروغ هستند

  1
  امین 2 ماه قبل

  😁😁

  ناشناس 4 ماه قبل
  3

  من ناموس کفتار دارم ولی نمی دونم دعاش کی برام بنویسه

  0
  مهدی 10 روز قبل

  سلام بفرست تا من دعاشو واست بنویسم هزینه ش هم 600تومن هست

  ناشناس 7 ماه قبل
  2

  سلام دوستان... وقتتون بخیر

  این پیج رو در اینستاگرام دنبال کنید.grybhstdwlm استاد علوم غریبه ست... هردعا یا طلسم، خرمهره. ناموس کفتار. دندان گرگ، مهره مار. طلسمات یهودی. رحمانی. سفلی. خلاصه هر چیزی نیاز دارید میتونید سفارش بدیدgrybhstdwlm

  -1
  M.r 1 ماه قبل

  سلام این پیجی که گذاشتی بالا نمیاد که

  مهران 8 ماه قبل
  -1

  من هم مهره دارم هم ناموس کفتار فقط دعا هاشو از کجا بگیرم

  1
  سارینا 4 ماه قبل

  آیا مشکلتون حل شده؟

  سنگر 9 ماه قبل
  0

  در طلسم دعا کوس گرگ نام معشوقه هم نوشته میشود تشکر

  لیلا 10 ماه قبل
  5

  منم ناموس کفتارمیخوام ولی هزینه ندارم😔😔😔😔

  0
  سنگر 9 ماه قبل

  سلام لیلا جان نمبر ت بنویس من دارم برایت ارسال میکنم؟

  محمدی 1 سال قبل
  1

  متن دعای طلسم بدن کفتار را میخوام لطفاً کمکم کنید

  0
  محمود 3 ماه قبل

  متن دعای بدن کتار را میخوام

  Abd 1 سال قبل
  1

  سلام خرمهره همراه ناموس کفتار در کنار در کیف با دعا اشکال دارد

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  من ناموس کقتار میخام ولی پول ندارم گرونه

  0
  محمود 3 ماه قبل

  مندعای ناموس کفتار را میخوام

  مهدی 2 سال قبل
  4

  سلام ناموس کفتار هم تنهات باشه تاثیرم داره فقط ناموس کفتار همرات باشه

  1
  ناشناس 5 ماه قبل

  بله صد در صد

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید