توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتایج آزمون دبیرستان دانشگاه ایرانشهر

  1 بازدید

  نتایج آزمون دبیرستان دانشگاه ایرانشهر را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  نتایج دبیرستان ایرانشهر 99

  نتایج دبیرستان ایرانشهر 99

  نتایج دبیرستان ایرانشهر و ثبت نام در این مدارس برای محرومیت زدایی و ایجاد امکان ادامه تحصیل برای کلیه دانش آموزان محروم ساکن در استان سیستان و بلوچستان آغاز شد. پس از ثبت نام آنچه داوطلبان بسیار به دنبال اطلاع از آن می باشند، نتایج دبیرستان ایرانشهر 99 می باشد. برای مشاهده اسامی قبول شدگان دبیرستان ایرانشهر می توانید به استفاده سامانه مورد نظر از نام تمامی پذیرفته شدگان اطلاع دقیق یابید.

  نتایج دبیرستان ایرانشهر 99 برخلاف سایر مدارس دیگر که با توجه به شماره داوطلبی و همچنین اطلاعات متقاضیان به صورت اختصاصی قابل مشاهده می باشد، در این مدارس تنها نام و اسامی قبول شدگان دبیرستان ایرانشهر در سامانه مذکور قابل مشاهده می باشد. بنابراین چنانچه نام فرزند شما نیز در این لیست قرار گرفته است، می توانید برای انجام کارهای بعدی که همان ثبت نام حضوری می باشد، اقدام نمایید.

  نتایج دبیرستان ایرانشهر 99 چه زمانی منتشر می شود؟

  من در ثبت نام دبیرستان دانشگاه ایرانشهر ثبت نام نموده ام اما موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نمی شوم علت چیست؟

  چه تنظیماتی برای دریافت کارت ورود به جلسه بر روی مرورگر لازم است اعمال نماییم؟

  تعداد ظرفیت پذیرش در مدارس ایرانشهر چقدر است؟

  آیا دبیرستان ایرانشهر دردو مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم داوطلبان را پذیرش می نماید؟

  نحوه مشاهده نتایج دبیرستان ایرانشهر

  برای مشاهده نتایج دبیرستان ایرانشهر نیازی به مراجعه حضوری به مدارس مورد نظر نخواهید داشت. تنها کافی است که به سامانه این مدارس مراجعه نمایید تا بتوانند به راحتی و تنها با یک کلیک از نتایج ثبت نام دبیرستان ایرانشهر خود آگاه شوند. همچنین لازم به ذکر است که واجدین شرایط پس از اینکه گزینش شوند، می توانند پذیرفته شده و در این مدارس ادامه تحصیل دهند.

  نتایج دبیرستان ایرانشهر برای تمامی دانش آموزان و همچنین اولیای محترم آنان به صورت کلی در تمامی پایه ها قابل مشاهده خواهد بود و به همین دلیل نیازی به وارد نمودن اطلاعات به صورت تکی نخواهد بود. به طور کلی تمامی اطلاعات وارد شده در سامانه برای همه دانش آموزان قابل مشاهده می باشد. اما یکی از سوالات مطرح شده برای دانش آموزان این است که آیا این لیست پذیرفته شدگان نهایی خواهند بود؟

  برای اطلاع دقیق از نحوه مشاهده نتایج دبیرستان ایرانشهر و همچنین دریافت آدرس سامانه نتایج برای اسامی قبول شدگان دبیرستان ایرانشهر می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

  علت عدم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیرستان ایرانشهر

  برای قبولی در مدارس ایرانشهر شما باید ابتدا باید در آزمون ورودی این دبیرستان پذیرفته شوید و پس از آن در صورتی که موفقیت لازم را به دست آورید، می توانید در لیست اسامی قبول شدگان دبیرستان ایرانشهر قرار بگیرید. با توجه به اینکه چند روز قبل از آزمون لازم است کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید ، بنابراین برای دریافت کارت ورود به جلسه چنانچه از مروگر کروم استفاده می نمایید و دچار مشکل هستید، موارد زیر را انجام دهید

  اگر به قسمت بالای صفحه مرورگرخود نگاه کنید، سه خط را مشاهده خواهید کرد. پس از کلیک بر روی خطوط تعیین شده ، بر روی Settings که همان تنظیمات می باشد کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه می توانید بر روی Show Advanced Settings کلیک نمایید. سپس گزینه مورد نظر که همان Content Settings می باشد را پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید.

  در آخرین مرحله چنانچه توانسته اید با موفقیت تمام مراحل را پشت سر بگذارنید، حال باید بر روی Allow all sites to show pop-ups کلیک کنید و پس از انتخاب گزینه مورد نظر، خواهید توانست کارت ورود به جلسه را مشاهده نمایید. عدم دریافت کارت ورود به جلسه در واقع به تنظیمات شما بستگی خواهد داشت و در صورت انجام تنظیمات مذکور به درستی می توانید این کارت را دریافت نمایید.

  تنظیات مرورگر Apple Safari برای دریافت کارت آزمون دبیرستان ایرانشهر

  همانطور که ذکر گردید، برای اینکه بتوانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده نمایید، ابتدا لازم است تنظیماتی را در مرورگر خود به ثبت برسانید که برخی از این تنظیمات بدین صورت می باشند. در قسمت سمت راست بالای مرورگر با علامت بر روی چرخ دنده می توانید وارد تنظیمات این مرورگر شوید. پس از اینکه بر روی تنظیمات کلیک نمودید، گزینه Preferences را پیدا کرده و آن را انتخاب نمایید.

  سپس در قسمت تعیین شده Security را انتخاب و بر روی آن کلیک نمایید. با انتخاب این گزینه مشاهده خواهید کرد که می توانید گزینه Block pop-up windows را مشاهده و تیک آن را بردارید. سپس  کارت ورود به جبلسه قابل مشاهده خواهد بود .توصیه می نماییم که حتما در زمان آزمون شناسنامه خود را به همراه داشه باشید تا بتوانید در آزمون مورد نظر شرکت نمایید.

  داوطلبان و اولیای عزیز توجه داشته باشند که انجام این تنظیمات تنها برای مرورگر ها می باشد که با استفاده از سیستم های کامپیوتری می توانید به آن متصل شوید و  چنانچه از گوشی های همراه استفاده می نمایید باید بدانید که تنظیمات تلفن همراه به صورت دیگری می باشد که پس از انجام آن خواهید توانست کارت ورود به جلسه را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که تنظیمات مربوط به هر مرورگر مخصوص  منحصر به خود خواهد بود.

  اسامی قبول شدگان دبیرستان ایرانشهر

  برای مشاهده اسامی قبول شدگان دبیرستان ایرانشهر لازم است به سامانه دانشگاه ولایت مراجعه نماید. این سامانه پس از انجام ثبت نام در زمان مقرر نسبت به درج اسامی اعلام نتایج دبیرستان ایرانشهر اقدام می نمایند. نتایج این دبیرستان به گونه ای است که حتی در صورتی که خودتان برای تماشای آن مراجعه ننماید، می توانید به این اسامی دسترسی داشته باشید بنابراین در این مورد جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

  برای مشاهده اسامی قبول شدگان دبیرستان ایرانشهر چندین راه وجود دارد. یکی از این راه ها این است که می توانید با مراجعه به مراکز کافی نت ها به سامانه مورد نظر مراجعه نموده و برای دریافت نتایج دبیرستان ایرانشهر اقدام نمایید همچنین راه دیگر نیز این است که شما خودتان در منزل با سیستم رایانه و یا لب تاپ خود بتوانید نتایج را مشاهده نمایید.

  یکی دیگر از راه هایی که می توانید برای دریافت نتایج دبیرستان ایرانشهر داشته باشید، این است که با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نماید. مشاورین ما همه روزه، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما خواهند بود. همچنین چنانچه نام شما در لیست اسامی قبول شدگان دبیرستان ایرانشهر قرار گرفته است، حتما از اقدامای بعدی برای قبولی در این دانشگاه اطلاع دقیق یابید.

  با توجه به اینکه نتایج دبیرستان ایرانشهر در تیر ماه اعلام می شود،؛ لذا از کیه دانش آموزانی که در آزمون این مدارس موفق به کسب نمره قبولی شده اند تقاضا می شود، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز می توانند برای ثبت نام حضوری به مدارس مذکور مراجعه نمایند شایان ذکر است که حضور ولی دانش آموز به هنگام ثبت نام الزامی می باشد. فرم های مورد نیاز برای ارائه توسط دبیرستان دانشگاه ایرانشهر منتشر شده اند. لذا کلیه دانش آموزان پس از تکمیل این فرم ها و همراه داشتن آنها می توانند با مراجعه به آدرس های این مدارس مراجعه نموده و به تکمیل ثبت نام بپردازند. آدرس دبیرستان پسرانه دانشگاه ولایت : بلوار مکران –  بلوارمولوی قمرالدین ملازهی، جنب عیدگاه جدید اهل سنت . آدرس دبیرستان دخترانه دانشگاه ولایت : خیابان امام خمینی(ره) – فلکه ابتر،جنب اداره فرهنگ و ارشاداسلامی . آدرس دبیرستان پسرانه دانشگاه سرباز: سرباز، کلات، کدان، دبیرستان پسرانه دانشگاه .

  مطالب مرتبط :

  ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان مفید

  سامانه سجا

  hoosh.medu.ir

  ثبت نام مدارس فقهی

  ثبت نام دبیرستان هدف

  ثبت نام مدارس فرهنگیان

  نتایج آزمون تیزهوشان

  نتایج دبیرستان ایرانشهر

  اسامی قبول شدگان دبیرستان ایرانشهر

  اسامی پذیرفته شدگان دبیرستان دانشگاه ایرانشهر

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محمد 12 روز قبل
  0

  سلاام کسی میدونه نتایج امیاال کی میااد؟

  رئیسی 14 روز قبل
  0

  سلام نتایج دبیرستان دانشگاه کی اعلام میشه

  علی 14 روز قبل
  0

  نتایج سال 1401.1402 دبیرستان دانشگاه ایرانشهر کی اعلام میشه. دانش آموزان که مدرسه نمونه قبول شدند آنجا ثبت نام کنند یانه ثبت نام مدرسه نمونه تا چهارشنبه هفته آینده هست

  بامری 9 ماه قبل
  0

  سلام

  قوانین ثبت نامش چی هستہ؟

  باید نمره چند باشہ؟

  ساداتی 1 سال قبل
  0

  نتایج سال ۱۴۰۰_۱۴۰۱ کی اعلام میشه

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام نتایج دبیرستان دانشگاه ایرانشهر سال تحصیلی ۱۴۰۰ کی میاد ؟؟لطفا لطفا هرچه سریع تر پاسخ منو بدید ممنون میشم

  احسان 2 سال قبل
  3

  اسان اسان اصلا نگران مباشید فقط بالای 40درصد بزنید اسان من خودم ریاضی 45و فارسی رو 50زدم

  0
  مائده 3 ماه قبل

  قبول شدی؟؟؟؟؟

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید