توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های استان تهران

  1 بازدید

  نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های استان تهران را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران 98 - 99 - سایت و زمان

  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران 98 - 99 - سایت و زمان

  بدون تردید نوع مدرسه ای که دانش آموزان در آن تحصیل می کنند یکی از مهم ترین عواملی است که باعث رشد و پیشرفت تحصیلی آنها می شود. در سال های اخیر مدارس مختلفی از جمله مدارس غیرانتفاعی ، مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی تاسیس شده اند که خوشبختانه در این گونه مدارس بر خلاف مدارس عادی توجه ویژه ای به وضعیت درسی دانش آموزان می شود و همین امر به مرور باعث شکوفایی و کشف استعداد دانش آموزان خواهد شد. مدارس نمونه دولتی که اخیرا جزو مدارس هیئت امنا به شمار می آیند در پایه های هفتم و دهم به پذیرش دانش آموزانی می پردازند که دارای شرایط علمی لازم باشند. اما آزمون ورودی آن ، تنها جهت ورود دانش آموزان نهم به پایه دهم برگزار می شود.

  زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران 98 – 99

  دانش آموزان و اولیاء محترم شهرستان های تهران اعم از اسلامشهر ، پاکدشت ، تهران ، دماوند ، رباط کریم ، شهر ری ، شهریار ، فیروزکوه ، قدس و ورامین توجه داشته باشید که نتایج آزمون نمونه دولتی نهم 98 – 99 تقریبا نیمه اول مرداد ماه بر روی سایت نتایج نمونه دولتی به نشانی azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد. پس از اعلام نتایج نمونه دولتی آن دسته از دانش آموزانی که موفق به کسب نمره قبولی شده اند می بایست در زمان تعیین شده برای انجام ثبت نام حضوری در مدسه پذیرفته شده اقدام نمایند و فراموش نکنید که عدم مراجعه به موقع به مدرسه پذیرفته شده جهت ثبت نام حضوری ، انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.

  تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران 98 – 99

  در رابطه با تکمیل ظرفیت نمونه دولتی چه می دانید؟ پس از انتشار نتایج و ثبت نام نهایی دانش آموزان پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی در صورتی که این مدارس ، ظرفیت خالی یا مازاد اعلام کنند ، دانش آموزان می توانند در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی شرکت نموده و یا منتظر اعلام اسامی ذخیره های مدارس نمونه دولتی باشند تا در صورتی که اسامی آن ها در لیست ذخیره های نمونه دولتی قرار گرفته بود به مدارس نمونه دولتی مراجعه کرده و در صورت وجود ظرفیت خالی اقدام به ثبت نام نمایند.

  ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی شرایط خودش را دارد و از موارد مهمی که دانش آموزان پس از کسب رتبه قبولی در آزمون نمونه دولتی باید بدانند این است که برای تحصیل در مدارس نمونه دولتی فقط کسب رتبه قبولی در آزمون کافی نخواهد بود و ادامه‌ تحصیل‌ دانش آموزان در مدارس‌ نمونه دولتی مشروط به‌ انجام فعالیت‌ های مثبت‌ پرورشی و آموزشی دانش‌ آموزان خواهد بود. آگاهی از ساعات تشکیل کلاس ها در مدارس‌ نمونه‌ دولتی هم از دیگر سوالاتی است که توسط دانش آموزان پرسیده می شود. ساعات تشکیل کلاس ها در مدارس نمونه دولتی همانند دیگر مدارس در 2 نوبت صبح و بعد از ظهر می باشد. در آخر لازم است بدانید اگر نسبت به نتایج منتشر شده اعتراضی دارید ، می توانید با استفاده از لینک اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 98 – 99 از جزئیات آن آگاه شوید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران

  زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران 99 - 1400

   زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران ۹۹ - ۱۴۰۰ با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی دچار تغییراتی شده است که زمان دقیق آن از سوی سامانه نمونه دولتی استان شهرستان های تهران​ اعلام شده است .

  *** زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران​ 99 - 1400 هنوز مشخص نشده است اما بهمحض اعلام زمان دقیق ، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد . ***

  نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران 99 - 1400

  به منظور مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران​ ، شرکت کنندگان در این آزمون می بایست در بازه زمانی مقرر آدرس سامانه نمونه دولتی شهرستان های تهران​ را در مرورگر کامپیوتر یا گوشی خود جست و جو کرده و سپس وارد سامانه شوند تا بتوانند در این سامانه ، نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران 99 - 1400 خود در پایه دهم را با مراجعه به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی استان مشاهده نمایند .

  در سال گذشته آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت هماهنگ با آزمون تیزهوشان برگزار گردید و تمامی امور این آزمون در سامانه مرکز استعداد های درخشان صورت گرفت . اما امسال با اعلام وزارت آموزش و پرورش ، آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران​ به صورت جداگانه از آزمون تیزهوشان برگزار شده و هر استان سامانه مختص خود را برای آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دارد که برای مشاهده سایت اعلام نتایج استان یزد​ می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

  مشاوره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران

  با ورود به سامانه نمونه دولتی شهرستان های تهران، وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام می توانید وضعیت پذیرش خود را مشاهده نمایید که در اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 - 1400ممکن است در یکی از سه گروه قبولی ، مردودی و لیست ذخیره قرار گرفته باشید .

  تعدادی از پذیرفته شدگان در آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران ۹۹ - ۱۴۰۰ ممکن است پس از قبولی ، از ورود به مدارس نمونه دولتی به دلایل مختلفی مانند جا به جا شدن محل زندگی دانش آموز یا قبولی همزمان در آزمون تیزهوشان صرف نظر نمایند . در این صورت تعدادی از ظرفیت مدارس نمونه دولتی خالی می شود .

  در صورت بروز این اتفاق ، طبق قوانین و مقررات ، مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهراناز بین افراد موجود در لیست ذخیره آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام به عمل می آورند .  هم چنین اگر دانش آموزی پس از قبولی و در زمان مقرر ثبت نام به مدرسه مراجعه ننماید ثبت نام وی ملغی شده و یکی از دانش آموزان لیست ذخیره جایگزین او خواهد شد که برای اطلاعات بیشتر در این باره ، می توانید مقاله لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی را مطالعه نمایید .

  برای دانش آموزانی که نمره حد نصاب برای ورود به مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهراندر آزمون ورودی را کسب ننموده اند نیز کارنامه عدم قبولی صادر می شود تا بتوانند جواب آزمون خود را همراه با جزئیات مشاهده نمایند . با این وجود تعدادی از داوطلبانی که بعد از اعلام جواب آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران 99 -1400 موفق به قبولی در این آزمون نشده اند ممکن است نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض داشته باشند .

  از این رو امکان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی در سامانه  برای متقاضیان فراهم شده است . آن دسته از شرکت‌ کنندگان آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ -۱۴۰۰ که نسبت به صحت نتیجه آزمون خود اطمینان ندارند می توانند از طریق سایت نمونه دولتی شهرستان های تهراناقدام به ثبت اعتراض خود نمایند .

  پس از ثبت اعتراض، درخواست ها توسط اداره آموزش و پرورش استان بررسی شده و نتایج آن حدود 2 الی 3 هفته پس از پایان زمان اعتراض ، اعلام می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران 99 - 1400 می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید .

  برای اطلاع از آخرین اخبار اعلام نتایج نمونه دولتی شهرستان های تهران 99 - 1400 می توانید عضو کانال تلگرامی مدارسنمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارسنمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی شهرستان های تهران 99 - 1400 ، می توانید با کارشناسان مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

  سوالات متداول

  ✔️ داوطلبان می بایست با مراجعه به سامانه اعلام نتایج شهرستان های تهران ، نتایج خود را در آزمون نمونه دولتی مشاهده نمایند که در این مقاله می توانید نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران تهران را مشاهده نمایید .

  ✔️ شرکت کنندگان در این آزمون می توانند حدود 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون با مراجعه به سامانه اعلام نتایج ، نتایج خود را مشاهده نمایند که در این مقاله زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های تهران ذکر شده است .

  ✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد ، نتایج آزمون نمونه دولتی از طریق سامانه اعلام نتایج نمونه دولتی شهرستان های تهران اعلام می شود .

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 6 روز قبل
  0

  سلام سوالات نیومده؟

  مریم 10 ماه قبل
  -1

  سلام چجوری برم نتایج نمونه دولتیو ببین؟

  افسانه 11 ماه قبل
  0

  سلام

  برای نمونه دولتی شهریار مدرسه عزیزالله پزشکی کی میاد جواب ها

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید