توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه ۹۹

  1 بازدید

  نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه ۹۹ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اعلام نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۹۹ در ۲ ماه آینده/ کلید آزمون در اولین فرصت منتشر می‌شود

  اعلام نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۹۹ در ۲ ماه آینده/ کلید آزمون در اولین فرصت منتشر می‌شود

  ··• اختصاصی اختبار •··

  • مصاحبه با رتبه‌های برتر آزمون وکالت ۹۸
  اینجا ببینید

  ··•··

  • نمونه کارنامه داوطلبان آزمون وکالت ۹۸
  اینجا ببینید

  ··•··

  • اسامی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۸
  اینجا ببینید

  ··•··

  • دفترچه سؤالات و کلید آزمون وکالت ۹۸
  اینجا ببینید

  ··•··

  • مجموعه قوانین و مقررات وکالتی
  اینجا ببینید

  ··•··

  • نشانی و شماره تماس اسکودا و
  کانون‌های وکلای دادگستری ایران

  اینجا ببینید

  ··•··

  • جدول تحلیلی اعلام ظرفیت کانون های وکلا
  برای آزمون وکالت ۹۹

  اینجا ببینید

  ··•··

  منبع مطلب : www.ekhtebar.com

  مدیر محترم سایت www.ekhtebar.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه

  زمان اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه

  همانطور که می دانید مرکز وکلا قوه قضاییه مجوز برگزاری آزمون وکالت را دارا بوده و چند سالی است که اقدام به برگزاری این آزمون می کند . هر چند که در طی این سال ها روند برگزاری این آزمون قاعده مند و مشخص نبوده اما دو سال است که شاهد تغییرات چشم گیری در روند برگزاری آن هستیم .

  قطعا هر کدام از داوطلبانی که در آزمون وکالت قوه قضاییه ۹۹ شرکت می کنند ، بعد از شرکت در آزمون به دنبال اطلاع از نتیجه آن هستند . داوطلبان در زمان و مهلت تعیین شده برای مشاهده کارنامه و نتیجه این آزمون باید به سایت مربوطه مراجعه و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، نتیجه را مشاهده کنند .

  البته صرف قبولی در آزمون کتبی به منزله پذیرش نهایی آزمون وکالت قوه قضاییه 99 نیست و لازم است داوطلبان خود را برای شرکت در مصاحبه شفاهی نیز آماده کنند . در واقع پذیرش در این آزمون شامل دو مرحله می باشد . در ادامه به توضیحات کاملی در خصوص زمان و مهلت اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه ۹۹ پرداخته شده است .

  زمان اعلام نتایج اولیه آزمون وکالت قوه قضاییه 99

  همانطور که گفته شد آزمون وکالت قوه قضاییه در طول دو سال اخیر دچار تغییرات و تحولات زیادی شده است . از جمله آنکه آزمون وکالت 99 قرار است در مهر ماه برگزار شود و از آنجا که نتایج آزمون سال گذشته حدود یک ماه بعد از برگزاری این آزمون منتشر شد ، احتمالا امسال نیز زمان اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه در حدودا آبان ماه منتشر خواهد شد . 

  از آنجا که زمان دقیق و مشخصی برای اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه نمی توان پیش بینی کرد ، داوطلبان می توانند به منظور اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه سال ۹۹ عضو کانال تلگرام آزمون های حقوقی دینا شوند .

  ++++ به محض اعلام زمان دقیق اعلام نتایج آزمون وکالت کانون وکلا دادگستری 99 مقاله بروز رسانی می شود ++++

  اعلام نتایج نهایی آزمون وکالت قوه قضاییه 99

  آزمون وکالت قوه قضاییه 99 در دو مرحله برگزار می شود و پذیرفته شدگان در این آزمون کتبی به مرحله دوم یعنی مرحله مصاحبه شفاهی تخصصی راه پیدا می کنند . پذیرش قطعی در آزمون وکالت قوه قضاییه ۹۹ مستلزم قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی علمی _ شخصیتی است .

  مصاحبه شفاهی آزمون وکالت 98 در خرداد ماه برگزار شده و قرار است کارنامه های نهایی تا پایان تیر ماه منتشر شوند .

  علاقه مندان می توانند به منظور اطلاع از تاریخ دقیق مصاحبه آزمون وکالت قوه قضاییه 99 و اعلام نتایج نهایی این آزمون در کانال تلگرام آزمون های حقوقی دینا عضو شوند .

  به غیر از آزمون وکالت قوه قضاییه 99 ، آزمون وکالت دیگری توسط کانون وکلا دادگستری نیز برگزار می شود . اگر شما هم از جمله کسانی هستید که در هر دو این آزمون ها شرکت داشته اید ، می توانید برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون وکالت کانون وکلا دادگستری مقاله ذیل را مطالعه کنید . لازم به ذکر است که آزمون وکالت دادگستری یک مرحله ای بوده و مصاحبه شفاهی ندارد .

  کسانی که در آزمون وکالت قوه قضاییه ۹۹ می کنند بعد از کسب نمره قبولی در آزمون کتبی باید در مرحله دوم گزینش یعنی مرحله مصاحبه شفاهی شرکت کنند . از آنجا که ممکن است داوطلبی به نتیجه مصاحبه شفاهی آزمون وکالت قوه قضاییه 99 اعتراض داشته باشد ، مرکز وکلا امکان ثبت و بررسی اعتراضات را فراهم آورده است .

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه 99در کانال تلگرام آزمون های حقوقی عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه 99پاسخ دهند .

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  مدیر محترم سایت www.heyvalaw.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعتراض به نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه

  اعتراض به نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه

  همانطور که می دانید بعد از آنکه مرحله آزمون کتبی وکالت قوه قضاییه ۹۹ به اتمام رسید و نتایج آن مشخص شد ، پذیرفته شدگان به مصاحبه شفاهی راه پیدا می کنند . مرحله مصاحبه شفاهی به این صورت انجام می شود که برای هر استان پرتردد ترین شهر انتخاب شده و در محدوده زمانی مشخص شده مصاحبه ها در همین شهر برگزار می گردد .

  البته در این میان این احتمال وجود دارد که عده ای از کسانی که در مرحله دوم مردود می شوند به نتایج مصاحبه به هر علتی اعتراض داشته باشند . مرکز وکلا قوه قضاییه این امکان را فراهم آورده تا معترضان بتوانند اعتراض خود را ثبت نموده و رسیدگی های لازم به این اعتراض انجام شود .

  نهایتا ممکن است در صورتی که اعتراض داوطلب مورد قبول واقع گردد ، مجددا از او مصاحبه به عمل آید تا بار دیگر مورد سنجش واقع شده و از اجحاف حق او جلوگیری به عمل آید . در ادامه به توضیحات کاملی در خصوص اعتراض به نتایج مصاحبه آزمون وکالت قوه قضاییه 99 می پردازیم .

  زمان اعتراض به نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه 99

  مرحله مصاحبه شفاهی آزمون وکالت قوه قضاییه 99 شامل سنجش اطلاعات حقوقی ، سنجش اطلاعات در مورد احکام شرعی و سنجش روان شناختی می باشد . البته در نتیجه نهایی هم نمره آزمون کتبی و هم نتیجه مرحله مصاحبه شفاهی ملاک عمل خواهد بود . 

  زمان اعتراض به نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه مدت زمان کمی بعد از اعلام نتایج نهایی این آزمون بوده و نتیجه این اعتراض ها حدودا یک ماه پس از ثبت اعتراض اعلام می شود . علاقه مندان می توانند به منظور اطلاع از زمان دقیق اعتراض به نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه سال ۹۹ عضو کانال تلگرام آزمون های حقوقی دینا شوند .

  ++++ به محض اعلام زمان دقیق اعتراض به نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه 99 مقاله بروزرسانی می شود ++++

  شرایط و نحوه اعتراض به نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه 99

  همانطور که گفته شد داوطلبان برای پذیرش نهایی در آزمون وکالت قوه قضاییه ابتدا باید در مرحله آزمون کتبی پذیرفته شوند . بنابراین منطقا از بین تمام راه یافتگان به مرحله مصاحبه ، صرفا کسانی که در محدوده ظرفیت های تعیین شده براساس نتایج آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی قرار بگیرند ، جزو پذیرفته شدگان نهایی تلقی می گردند .

  اما با تمام این تفاسیر عده ای از داوطلبانی که پذیرفته نشده اند ممکن است بر این عقیده باشند که نتایج نهایی با سطح عملکرد و نمرات آن ها هم خوانی نداشته و نسبت به این نتایج معترض باشند . معترضان لازم است به این نکته توجه داشته باشند که اعتراض صرفا در مورد نتایج مصاحبه شفاهی ۹۹ امکان پذیر است و اگر نسبت به نتیجه آزمون کتبی اعتراض دارید ، اعتراض شما پذیرفته نیست .

  ضمنا تمام داوطلبانی که در مرحله مصاحبه شفاهی شرکت داشته اند فارغ از نمره و تراز کسب شده ، می توانند اعتراض خود را به ثبت برسانند . لازم به ذکر است که تنها کسانی که در هیچکدام از حوزه های انتخابیشان پذیرفته نشده باشند می توانند نسبت به ثبت اعتراضشان اقدام نمایند و اعتراض نسبت به حوزه انتخابی امکان پذیر نیست .

  اعتراض به نتایج مصاحبه آزمون وکالت قوه قضاییه 99 احتمالا از طریق سایت مرکز وکلا قوه قضاییه به آدرس judiciarybar.ir انجام خواهد گرفت . به محض شروع فرآیند اعتراض به نتایج مصاحبه آزمون وکالت قوه قضاییه راهنمای تصویری نحوه اعتراض در مقاله قرار داده می شود .

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اعتراض به نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه 99​ در کانال تلگرام آزمون های حقوقی عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون اعتراض به نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه 99 پاسخ دهند .

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  مدیر محترم سایت www.heyvalaw.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید