توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  1 بازدید

  نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش

  ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش

  زمان و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

  معمولا هرساله ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از جمله آموزش و پرورش در بیستم شهریور ماه آغاز می شود اما امسال با اتوجه به اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 بیستم شهریور ماه انجام خواهد شد شود . به محض شروع ثبت نام در کانال تلگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش  ۹۹ آغاز شده و تا 29 شهریور ادامه دارد .

  برای ورود به ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک کنید

  در نظر داشته باشید کلیه مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش قابل انجام است بنابراین لازم است داوطلبان با آماده نمودن مدارک لازم به سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند ، با پرداخت هزینه شرکت در آزمون وارد لینک نام نویسی شده و فرم های ثبت نام را با دقت پر کرده و کد رهگیری ثبت نام را دریافت کنند .

  شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

  از مهم ترین شرایط شرکت در آزمون استخدام آموزش پرورش 99 - 1400 به مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توان اشاره کرد که با توجه به تنوع در رشته ها و مقاطع مورد پذیرش آخرین مدرک مورد پذیرش برای هر سمت متفاوت می باشد که در دفترچه ثبت نام به صورت مجزا برای هر عنوان شغلی درج شده است . از دیگر شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ به موارد زیر می توان اشاره کرد : 

  1 - برخورداری از سلامت جسمانی مورد تایید پزشک از نظر قدرت بینایی و قدرت شنوایی .

  2 - گذراندن دوره یک ساله مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان بدون حقوق و مزایا مختص پذیرفته شدگان .

  3 - پرداخت بخشی از هزینه های برگزاری دوره یک ساله مهارت آموزی . 

  4 - شروع استخدام به صورت پیمانی می باشد .

  5 - ارائه مدرک روخوانی و روانخوانی قرآن مدرک ICDL در زمان ثبت نام و یا ارائه تعهد مبنی بر کسب مهارت های مذکور و ارائه مدرک مربوطه تا قبل از آزمون جامع .

  6 - شرط سنی 30 سال برای داوطلبان با مدرک فوق دیپلم (کاردانی)

  7 - شرط سنی 35 سال برای داوطلبان بامدرک لیسانس

  8 - شرط سنی 40 سال برای داوطلبان با مدرک فوق لیسانس

  9 - شرط سنی 45 سال برای داوطلبان با مدرک دکتری

  ثبت نام داوطلبان متقاضی پست مدیریت آموزش و پرورش

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، با توجه به ثبت اطلاعات مدارس نیازمند مدیر ، ثبت نام از داوطلبین پست مدیریت از تاریخ 99/1/26 شروع و تا پایان روز دوشنبه 99/2/15 ادامه خواهد داشت .
  داوطلبین جهت ثبت نام اینترنتی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه LTMS.medu.ir قسمت تابلوی اعلانات مراجعه و از جزئیات فرآیند ثبت نام و جذب مدیران مطلع گردند .

  لازم به ذکر است منابع آزمون منصب مدیران پس از ثبت نام متقاضی قابل رویت می باشد .

  مشاوره ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

  همان طور که در بالا اشاره شد یکی از شرایط لازم برای ثبت نام در این آزمون گذراندن دوره مهارت آموزی یکساله بعد از اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش پرورش ۹۹ است که به استناد اساسنامه دانشگاه فرهنگیان و مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور ، پذیرفته شدگان می بایست دوره مهارت آموزی را در دانشگاه فرهنگیان ( رشته های شغلی دبیر ، آموزگار ) و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ( رشته های شغلی هنرآموز و استاد کار ) بگذرانند و صدور حکم مبنی بر استخدام در وزارتخانه آموزش و پرورش منوط به قبولی داوطلبان در آزمون جامع پس از اتمام دوره یکساله می باشد . شایان ذکر است مدت دوره یکساله مهارت آموزی جزو سنوات خدمتی محسوب نمی شود

  مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا همواره آماده راهنمایی و کمک به داوطلبان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و پاسخگویی به پرسش های کاربران در این خصوص از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هستند و برای اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی آموزش پرورش عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی هیوا باشید .

  سوالات متداول

  ثبت نام این آزمون معمولا مهر ماه انجام می شود که بهمحض مشخص شدن تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

  ثبت نام این آزمون بصورت اینترنتی انجام می شود که بصورت کامل در این مقاله توضیح داده شده است .

  بله . همانطور که در این مقاله اشاره شده سن یکی از شرایط پذیرش در این آزمون است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش - ایسنا

  فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش - ایسنا

  به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام سازمان سنجش کشور، کارت شرکت در آزمون ششم آبان ماه قابل دریافت بوده و این آزمون در تاریخ  نهم آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

  طبق اعلام وزیر آموزش و پرورش، ۲۸ هزار مجوز از طریق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان و در قالب آزمون استخدامی اخذ شده است که در این میان ۸۰۰۰ مجوز جذب مربوط به مربی امور تربیتی است که کم سابقه است.

  شرایط اختصاصی استخدام در وزارت آموزش و پرورش

  طی دوره یک ساله مهارت آموزی توسط پذیرفته شدگان با رعایت شرایط و ضوابط ذیل:

  - به استناد  مجوز شماره ۹۳۱۶۷ تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۹۹ و ۱۵۱۶۱۰ تاریخ ۲۷ خرداد ۹۸ و ۱۶۰۴۹۱ مورخ اول تیر ۱۳۹۸ سازمان اداری و استخدامی کشور و مفاد ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته شدگان استخدام پیمانی مشاغل آموزشی در آموزش و پرورش، ملزم به گذراندن دوره یک ساله مهارت آموزی (این دوره شامل مجموعه ای از دروس تربیتی، تخصصی و کارورزی نظری و مهارتی است) هستند که برای دانش آموختگان رشته های مختلف دانشگاهی و حوزوی پذیرفته شده در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش، برابر آیین نامه خاص خود برگزار می شود.

  - این دوره ها در دانشگاه فرهنگیان شامل رشته های شغلی دبیر، آموزگار، مربی امور تربیتی، مشاور، مراقب سلامت و در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی شامل رشته شغلی هنر آموز می شود.

  - این دوره بدون دریافت حقوق و مزایا بوده و صدور حکم استخدامی منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور است. بر این اساس مهارت آموزانی که از حضور در کلاس درس و امتحانات مواد درسی خودداری کنند به عنوان انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و مشمول پرداخت هزینه های دوره آموزشی و خسارت های وارده خواهند بود.

  - بخشی از هزینه های برگزاری دوره یک ساله مهارت آموزی (خدمات آموزشی و رفاهی) بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه هریک از پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند وزارت آموزش و پرورش می تواند به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه های مربوط اقدام کند.

  - شرایط، ضوابط و نحوه ثبت نام در دوره یکساله مهارت آموزی بعد از قبولی نهایی و تایید صلاحیت های عمومی توسط گزینش، از سوی
  دانشگاه های مجری دوره یکساله مهارت آموزی اعلام خواهد شد.

  - رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره مزبور، الزامی است. پذیرفته شدگان نهایی جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره یکساله مهارت آموزی از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه های مزبور اقدام کنند.

  - مدت دوره یک ساله مهارت آموزی جزو سنوات خدمتی محسوب نخواهد شد و صرفا به عنوان شرط استخدام پیمانی در آموزش وپرورش است.

  - گواهی پایان دوره مهارت آموزی دارای ارزش برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی نیست.

  - محل مهارت آموزی دوره یکساله، براساس شغل محل پس از اعلام نتایج قطعی تعیین خواهد شد.

  - تغییر محل مهارت آموزی، صرفا در صورت وجود شغل، با رعایت جنسیت از طریق دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

  - مهارت آموزان در زمان ثبت نام در مراکز مجری دوره یکساله مهارت آموزی ملزم به ارائه مدرک روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و مدرک آی سی دی ال هستند. در غیراینصورت باید تعهد کنند که قبل از دوره یکساله مهارت آموزی مدارک مزبور را ارائه کنند.

  - دانشگاه های مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان ندارند و در صورت وجود امکانات و تقاضای افراد، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوطه امکان پذیر خواهد بود.

  - پذیرفته شدگان شغل محل های آموزش و پرورش عشایری بعد از گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی و موفقیت در آزمون، جهت تعیین محل خدمت در اختیار اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه قرار خواهند گرفت.

  تذکرات مهم

  -متقاضیان شرکت در مشاغل هنرآموز (استاد کاری) باید دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم پیوسته بوده و یا در صورت دارا بودن مدرک
  تحصیلی فوق دیپلم ناپیوسته باید مدرک تحصیلی دیپلم هنرستان داشته باشند.

  - برخورداری از حسن شهرت و عامل بودن به اخلاق و شئونات معلمی براساس شرایط احراز شغل در طرح طبقه بندی مشاغل معلمان۔

  - تغییر منطقه محل خدمت تعیین شده در این دفترچه، بعد از قبولی نهایی و قبل از استخدام و اشتغال به کار، تحت هر شرایطی (تأهل ،تجرد، تکفل، فوت والدین، تبعیت از همسر، همسر کارمند ارگان و یا نهاد خاص، استفاده از سهمیه خاص و ....) ممنوع بوده و بعد از اشتغال به کار نیز تابع ضوابط و مقررات نقل و انتقال فرهنگیان خواهد بود.

  - صدور احکام و ابلاغ اشتغال به کار معلمان جدید الورود به آموزش و پرورش، مشروط به ادای سوگند معلمی و امضای سوگندنامه معلمی خواهد بود. متن امضای سوگندنامه در پرونده معلمان نگهداری می شود.

  - فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و فارغ التحصیلان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی که دارای تعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش می باشند، حق ثبت نام در آزمون استخدامی را ندارند.

  - محل خدمت یک منطقه آموزشی است که حسب نیاز آموزش و پرورش جهت استخدام و اشتغال پذیرفته شدگان نهایی، در این آگهی مشخص شده است.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید