توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نحوه دریافت کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد

  1 بازدید

  نحوه دریافت کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  شرایط شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

  داوطلبانی که دارای شرایط زیر هستند ، می توانند در زمان مقرر شده از سوی سازمان سنجش  بعد از ورود به سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ و مشاهده کد رشته محل های دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند  :

   در کنکور سراسری ۹۹ ثبت نام کرده باشند .

   کارت ورود به جلسه کنکور 99 را دریافت کرده باشند .

  در جلسه کنکور ۹۹ حاضر شده باشند .

   در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز به انتخاب رشته شده باشند و در انتهای کارنامه اولیه کنکور سراسری ، کد دسترسی به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد قرار گرفته باشد .

  علاوه بر موارد ذکر شده ، هزینه تحصیل در دانشگاه آزاد نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده که متقاضیان میبایست شهریه دانشگاه آزاد را نیز در زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 در نظر بگیرند  .

  محل درج کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

  کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، عددی 7 رقمی است که در انتهای کارنامه اولیه کنکور 99 مطابق تصویر زیر درج شده است . متقاضیان پس از وارد شدن به سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ به آدرس azmoon.org و خرید کارت اعتباری با پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 و درج اطلاعات و کد دسترسی انتخاب رشته می توانند متناسب با گروه آزمایشی  خود حداکثر 100 رشته محل را از بین رشته محل های مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 99 انتخاب نمایند .


   

  در نظر داشته باشید کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز به منظور مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد آماده خدمت رسانی به داوطلبان می باشند . متقاضیان می توانند با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا با این کارشناسان در ارتباط باشند .

  سوالات متداول

  این کد در انتهای کارنامه اولیه درج شده است که با مطالعه این مقاله می توانید به صورت تصویری از محل قرار گرفتن کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد مطلع شوید .

  حداکثر 100 کد رشته محل که در مقاله توضیحات تکمیلی ارائه شده است .

  خیر - مستلزم پرداخت هزینه می باشد که با مطالعه مقاله می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص انتخاب رشته دانشگاه آزاد کسب نمایید .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  محل درج کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

  کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ منحصر به فرد بوده و تنها برای داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دانشگاه شده باشند در کارنامه اولیه آن ها درج می شود . داوطلبانی که قصد شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارند باید به اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 99 خود مراجعه کرده و پس از دریافت شناسه انتخاب رشته آزاد ، فرم اینترنتی انتخاب رشته دانشگاه آزاد را تکمیل نماید .

  تصویر زیر محل درج کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کارنامه کنکور سراسری را نشان می دهد .

  همانطور که مشاهده می کنید ، کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 در انتهای کارنامه درج شده است . در نظر داشته باشید راهنمای تصویر زیر مربوط به انتشار نتایج اولیه سال گذشته است به محض انتشار این کارنامه در سال 99 ، مقاله به روز رسانی خواهد شد .

  در صورتی که به کارنامه اولیه کنکور و کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ ، خود دسترسی ندارید می توانید با مطالعه مقاله زیر ، از جزئیات نحوه دریافت این کارنامه و بازیابی این کد مطلع شوید .

  راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

  مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تمامی شرایط ، ضوابط و قوانین شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد را طی انتشار دفترچه ای با عنوان " دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99" در اختیار متقاضیان قرار می دهد . داوطلبان می بایست در صورت دارا بودن شرایط انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، حداکثر 100 کدرشته محل را با توجه به رشته امتحانی خود انتخاب کرده و در زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹  و پس از پرداخت هزینه تعیین شده ، وارد فرم اینترنتی نمایند .

  یکی از مهم ترین بخش های انتخاب رشته دانشگاه آزاد اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه داوطلب می باشد که باید با دقت و بر اساس اصول و قاعده خاصی صورت گیرد تا منجر به کسب رتبه قبولی در اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد 99 شود . عواملی نظیر علاقه ، مسیر ، هزینه و کیفیت دانشگاه جزو فاکتورهای تاثیرگذار در نحوه انتخاب رشته داوطلب می باشند که در مقاله زیر به صورت مفصل توضیح هر یک می پردازیم . 

  در نظر داشته باشید کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز به منظور مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 99 آماده خدمت رسانی به داوطلبان می باشند . متقاضیان می توانند با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا با این کارشناسان در ارتباط باشند .

  سوالات متداول

  ✔️ کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد در انتهای کارنامه اولیه کنکور سراسری درج می شود که در این مقاله راهنمای تصویری محل درج این کد قرار داده می شود .

  ✔️ مطابق متن مقاله هر داوطلب مجاز به انتخاب 150 کد رشته محل می باشد .

  ✔️ مطابق متن مقاله داوطلبان برای ورود به این سامانه کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد ملی نیاز دارند که برای اطلاع از نحوه دریافت آن می توانید متن مقاله را مطالعه نمایید . 

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 - 1400

  کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 - 1400

  کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی را فقط با یک تماس از کارشناسان مجرب انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی در مجموعه مشاور گروپ بخواهید. از ساعت 8 صبح تا 12 شب همه روزه حتی روزهای جمعه و تعطیلی های رسمی پاسخگوی شما  عزیزان هستیم. شماره تماس 9099071614 بدون گرفتن پیش شماره

  کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 – 1400 چیست؟

  با اجرایی‌شدن قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی شاهد برگزاری مشترک و یکپارچه  آزمون‌های تحصیلات تکمیلی از سال ۹۶ برای داوطلبان دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی سراسری و داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی هستیم. اما انتخاب رشته برای داوطلبان رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی به طور مجزا و از طریق سایت این دانشگاه انجام می‌‌شود.

  به عبارت دیگر انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 – 1400 بر اساس رتبه‌ای که در این آزمون مشترک کسب کرده‌اید و با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری انجام می‌ پذیرد.

  طبق آخرین اطلاعیه‌ مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان مشتاق به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد می بایست پس از مراجعه به سایت این سازمان و دریافت فرم انتخاب رشته‌ اینترنتی خود را تکمیل کنند.

  در اولین قدم از فرآیند انتخاب رشته، شما می‌بایست کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 – 1400 خود را ثبت کنید. این کد، یک شناسه ۷ رقمی است که در انتهای کارنامه شما آمده است.

  دریافت کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 – 1400

  همانطور که در ابتدای این  مطلب اشاره کردیم کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 – 1400 (شناسه هفت رقمی) در انتهای کارنامه آزمون سراسری شما درج شده است که دریافت این کد برای انجام انتخاب رشته کنکور آزاد الزامی است.در قسمت زیر مراحل انجام انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بیان کرده ایم:

  زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

  داوطلبان مشتاق به انتخاب رشته در این دانشگاه در هفته آخر خرداد ماه به سایت این سازمان مراجعه و فرم انتخاب رشته‌ اینترنتی خود را تکمیل کنید.

  تأثیر سهمیه ها در انتخاب رشته دانشگاه آزاد

  آگاهی از میزان تأثیر سهمیه ها در شانس قبولی داوطلبان در انتخاب رشته دانشگاه آزاد از دیگر مواردی است که داوطلبان را با پرسش های زیادی مواجه می کند. در این خصوص لازم است بدانید که به داوطلبان دانشگاه آزاد سهمیه بومی گزینی و مناطق تعلق نمی گیرد بنابراین این سهمیه ها هیچگونه تأثیری در انتخاب رشته آنها ندارد. در واقع ملاک اصلی برای قبولی داوطلبان در انتخاب رشته دانشگاه آزاد تراز (نمره کل)  کسب شده در کنکور می باشد که شانس قبولی داوطلبان دانشگاه آزاد را افزایش می دهد و در قبولی آنها در انتخاب رشته تاثیری مستقیم خواهد داشت. بنابراین در صورتیکه تراز کسب شده شما در کنکور بیشتر باشد امکان افزایش شانس قبولی نیز در تمامی رشته محل های دانشگاه آزاد بیشتر خواهد بود.برای کسب اطلاع از میزان تأثیر سهمیه بسیج در دانشگاه آزاد و میزان شهریه دانشگاه آزاد  کنید.

  برای آگاهی از جدیدترین اخبار آزمون و اطلاع از کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 – 1400 با کارشناسان مجرب مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

  مشاور گروپ

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  مدیر محترم سایت moshavergroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محمود 2 ماه قبل
  0

  کددسترسی

  محمود 2 ماه قبل
  0

  کددسترسی برای انتخاب رشته ارشد میخواستم

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید