توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نحوه کانال یابی تلویزیون سامسونگ به زبان فارسی

  1 بازدید

  نحوه کانال یابی تلویزیون سامسونگ به زبان فارسی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کانال یابی دیجیتال در تلویزیون های سامسونگ

  تلویزیون

  کولر گازی

  یخچال

  لباسشویی

  ظرفشویی

  سینما خانگی

  جاروبرقی

  مایکروویو

  لپ تاپ

  لوازم خانگی ریز

  منبع مطلب : baneh90.com

  مدیر محترم سایت baneh90.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  امروزه اکثر تلویزیون‌های موجود در بازار دارای گیرنده دیجیتال داخلی هستند و ما در این مقاله میخواهیم به اموزش تنظیمات پایه تا کانال‌یابی دیجیتال در تلویزیون‌های سامسونگ بپردازیم.همچنین فیلم اموزشی کانال یابی تلویزیون های اسمارت را نیز قرار داده ایم. با ما همراه باشید. اگر مارک دیگری تلویزیون غیر از سامسونگ دارید : صفحه کانال یابیانواع تلویزیونرا ببنید!

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  آموزش نحوه کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  ابتدای کار لازم است تا سیم های هم محور تلویزیون رو به پریز برق وصل کنید (مانند تصویر).

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  در بعضی از مدل‌ها دو درگاه برای سیم‌های هم محور وجود دارد که در این موارد شما باید از ورودی متفاوتی مانند تصویر پایین استفاده کنید. اکنون تلویزیون را روشن کنید و به تنظیمات SetUp یا Channels Selection وارد شوید. به یاد داشته باشید که این تنظیمات در مدل‌های مختلف تفاوت کمی دارند. در منوی باز شده باید مطمئن شوید که تنظیمات بر روی Cable قرار گرفته شده نه بر روی ANT .

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  در مرحله بعد باید شبکه‌های تلویزیون را اسکن کنید که در این حالت شما دستگاه را مجبور می‌کنید تا تمام شبکه های فعال را دریافت کند و برای این کار باید مراحل زیر را با دقت دنبال کنید.

  کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  فیلم  نحوه کانال یابی تلویزیون اسمارت سامسونگ

   کانال یابی ماهواره تلویزیون سامسونگ :

  اموزش کانال یابی دستی تلویزیون سامسونگ:

  1: برای این منظور ابتدا وارد تنظیمات تلویزیون گزینه مربوط به کانال یابی مطابق شکل زیر گزینه تنظیمات کارشناش را  انتخاب کنید :

  نحوه کانال یابی دستی تلویزیون سامسونگ

  2: در صفحه بعدی گزینه کانال یابی دستی را انتخاب کنید مطابق شکل زیر :

  اموزش کانال یابی دستی تلویزیون سامسونگ

  3:در صفحه بعدی : میخواهید کانال های دیجیتال را کانال یابی کنید یا کانال یابی انالوگ انجام بدید که گزینه پیشنهادی کانال یابی دیجیتال است . ان را انتخاب کنید : مطابق شکل زیر

  کانال یابی دستی گیرنده دیجیتال تلویزیون سامسونگ

  4:در صفحه بعدی بعد از کلیک برروی گزینه (جدید) در صفحه بعدی فرکانس مورد نظر را انتخاب میکنید و گزینه جستجو یا کانال یابی را میزنید.

  کانال یابی دستی گیرنده دیجیتال

  جابجایی کانال تلویزیون سامسونگ:

  برای جا به جای کانال  های تلویزیون سامسونگ اسمارت دارای سیستم عامل تایزن :  ابتدا برروی دکمه smart hub کلیک کنید . گزینه فهرست کانال های کلیک کنید. سپس با استفاده از دکمه های جهت کنترل برریو گزین ویرایش کانال کلیک کنید. و با انتخاب هر کدام  از کانال های گزینه های ( حذف – جابه جایی – قفل کردن ) در سمت راست اگر منو تلویزیون انگلیسی و در سمت چپ اگر منو تلویزیون فارسی باشه برای شما ظاهر خواهد شد. که میتوانید با انتخاب هر مورد عمل را انجام دهید . 

  برای ویرایش شماره کانال بعد از انتخاب کانال مورد نظر با استفاده از دکمه جهت بالا یا پایین شماره کانال را میتوانید تغیر بدهید.

  حذف کانال تلویزیون سامسونگ:

  برای حذف کانال  های تلویزیون سامسونگ اسمارت دارای سیستم عامل تایزن :  ابتدا برروی دکمه smart hub کلیک کنید . گزینه فهرست کانال های کلیک کنید.

  سپس با استفاده از دکمه های جهت کنترل برریو گزین ویرایش کانال کلیک کنید. و با انتخاب هر کدام  از کانال های گزینه های ( حذف – جابه جایی – قفل کردن ) در سمت راست اگر منو تلویزیون انگلیسی و در سمت چپ اگر منو تلویزیون فارسی باشه برای شما ظاهر خواهد شد. که میتوانید با انتخاب هر مورد عمل را انجام دهید . 

  برای حذف کانال بعد از انتخاب کانال مورد نظر و انتخاب گزینه حذف(در تلویزیون منو فارسی) و گزینه delete ( در تلویزیون منو انگلیسی) میتوانید کانال رو حذف کنید .

  قفل کانال تلویزیون سامسونگ:

  برای قفل کانال  های تلویزیون سامسونگ اسمارت  که دارای سیستم عامل tizen هستند :  ابتدا برروی دکمه smart hub کلیک کنید . گزینه فهرست کانال های کلیک کنید.

  سپس با استفاده از دکمه های جهت کنترل برریو گزین ویرایش کانال کلیک کنید. و با انتخاب هر کدام  از کانال های گزینه های ( حذف – جابه جایی – قفل کردن ) در سمت راست اگر منو تلویزیون انگلیسی و در سمت چپ اگر منو تلویزیون فارسی باشه برای شما ظاهر خواهد شد. که میتوانید با انتخاب هر مورد عمل را انجام دهید . 

  برای قفل کانال  های تلویزیون سامسونگ اسمارت  بعد از انتخاب کانال مورد نظر و انتخاب گزینه قفل (در تلویزیون منو فارسی) و گزینه lock ( در تلویزیون منو انگلیسی) میتوانید کانال مورد نظر را قفل نمایید.

  فیلم حذف – جابه جایی – قفل کردن کانال تلویزیون ساسمونگ

  سوالات متداول :

  1: چرا کانال های از 101 شروع میشه؟ راه حل چیست؟

  > برای حل این مشکل از قسمت تنظیمات تلویزیون کشور سرویس دهنده را عراق و یا ایران انتخاب کنید.و سپس با استفاده از فیلم و اموزش بالا دوباره کانال یابی کنید.

  > راه حل دوم:دلیل این مسئله به خاطر جستجوی کانال یابی خودکار یا کانال یابی اتوماتیک هنگام راه اندازی تلویزیون است در صورتی که شما فرکانس استانی و خودتون رو می دونید می توانید با حذف کانالها و یک بار ریستارت کردن تلویزیون و جستجوی دستی هنگام کانال یابی اضافه کردن فرکانس مربوط به استان خودتون تمامی کانال ها مرتب و بدون هیچ پس و پیشی میاد و اعدادم از یک به بالا خواهد بود

  منبع مطلب : www.zoomilo.com

  مدیر محترم سایت www.zoomilo.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  محمد : من کانل خا را جستو جو کردم ولی 11کانال بیشتر ندارم چرا چطور می توانم کانال های مورد نظر خود را داشته باشم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Abolfazl 1 ماه قبل
  0

  خوب بود

  عینی 8 ماه قبل
  3

  سلام

  من تمامی کانالها رو داشتم بی انکه به انتن دست بزنم تمامی کانالهارو از دست دادم

  واصلا شبکه هام از یک تا بیست وجود نداره

  اصلا تلوزیون رویه شبکه هایه یک تا بیست نمیره

  امیر 9 ماه قبل
  -1

  من 12 کانال بیشتر ندارم

  0
  امیر 15 روز قبل

  من ۱۲کانال بیشتر ندارم

  0
  امیر 15 روز قبل

  من ۱۲کانال بیشتر ندارم

  محمد 2 سال قبل
  7

  من کانل خا را جستو جو کردم ولی 11کانال بیشتر ندارم چرا چطور می توانم کانال های مورد نظر خود را داشته باشم

  0
  امیر 15 روز قبل

  من ۱۱ کانال بیشتر ندارم

  برای ارسال نظر کلیک کنید