توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نحوه کانال یابی دیجیتال تلویزیون سونی

  1 بازدید

  نحوه کانال یابی دیجیتال تلویزیون سونی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  کانال یابی تلویزیون سونی - همراه با فیلم اموزش - زومیلو - راهنمای خرید - انتخاب بهترین ها

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  کانال یابی تلویزیون سونی

  اگر به تازگی تلویزیون سونی جدیدی را خریداری کرده اید یا  کانال های تلویزوین شما حذف شده است. این اموزش بهخ شما کمک خواهد کرد که چگونه کانال یابی کنید و چگونه کانال های را حذف و و یا مرتب کنید در صورت وجود این امکانات و قابلیت هادر تلویزیون شما ، لطفاً دستورالعمل های زیر را دنبال کنید. اگر مارک دیگری تلویزیون غیر از سونی دارید : صفحه کانال یابیانواع تلویزیونرا ببنید!

  ده ها مدل تلویزیون سونی وجود دارد. دستورالعمل های زیر محبوب ترین مدل ها را پوشش می دهد ، اما ممکن است برای همه کار نکند.در صورتی که به مشکل خوردید میتوانید از بخش نظرات درخواست کمک کنید ما شما راهنمایی خواهیم کرد:

  نه تنها در تلویزیون های سونی بلکه در تمامی برندها جهت استفاده از کانال های تلویزیونی تنظیماتی در نظر گرفته شده است. کاربر با استفاده از این تنظیمات می تواند شبکه های تلویزیونی موجود را شناسایی و پس از ذخیره، در هر زمان آنها را دریافت کند. تلویزیون باتوجه به میزان کانال های موجود در هر منطقه، تمامی آنها را جستجو کرده و در اختیار کاربر قرار می دهد. چنانچه شما نیز می خواهید کانال های تلویزیونی را دریافت کنید ادامه مطلب را مطالعه کنید.

  در همه تلویزیون های دو نوع کانال یابی داریم روش اول کانال یابی خودکار و روش دوم کانال یابی دستی که برای مورد دوم شما نیاز به دانستن فرکانس استان خود دارید. برای مشاهده فرکانسهای دیجیتال ایران  اینجا را ببنید.

  برای خرید تلویزیون سونی به لینک زیر مراجعه کنید

  تماس با ما

  نحوه تنظیمات کانال تلویزیون سونی

  برای تنظیمات کانال در تلویزیون های سونی باید وارد منو یا تنظیمات آن شوید. این منو از طریق دکمه HOME بر روی کنترل قابل دریافت است. شما برای تنظیمات کانال تلویزیون سونی باید تنظیمات آنالوگ و دیجیتال را انجام دهید. این تنظیمات می توانند به صورت خودکار و یا دستی انجام شوند. موج یابی خودکار آنالوگ تمام کانالهای آنالوگ موجود را به صورت خودکار موج یابی می کند. در تنظیمات دستی، قبل از انتخاب مسیر [کانال]/ AFT]] [فیلتر صدا]/[پرش]/[سیستم رنگ]، باید PROG +/–  را برای انتخاب شماره برنامه به همراه کانال فشار دهید. پس از یافتن کانال می توانید آنها را مرتب سازی کنید.

  موج یابی خودکار دیجیتال نیز تمامی کانال ها را به صورت خودکار جستجو کرده و ذخیره می کند. در تنظیمات کانال تلویزیون سونی دو نوع موج یابی دیجیتال نرمال و کامل پیش روی شما قرار دارد. موج یابی نرمال، کانال های موجود در منطقه یا کشور را جستجو کرده و موج یابی کامل نیز کانال های موجود را بدون توجه به منطقه یا کشور جستجو می کند. در هر صورت، تلویزیون، کانال هایی را جستجو می کند که قادر به دریافت سیگنال آنها باشد.

  به این منظور فیلم زیر را ببینید و کانال یابی را انجام دهید:

  فیلم اموزش کانال یابی تلویزیون سونی

  منبع مطلب : www.zoomilo.com

  مدیر محترم سایت www.zoomilo.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تنظیمات کانال تلویزیون سونی

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محمد 23 روز قبل
  0

  تلوزیون سونیا چطوری کانالاش رو تنطیم کنیم

  رضا 6 ماه قبل
  -1

  سلام راهنمایی لطفا

  تلویزیون سونی رو تنظیم کارخانه کردم چطوری کانال یابیش کنم

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید